Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

Wyniki etapu centralnego

← powrót do menu

Wyniki etapu centralnego Olimpiady — Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej w roku szkolnym 2018/19.


Województwo Miejscowość Nazwa szkoły Status Uczniowie, którzy awansowali do III etapu Olimpiady
Laur. Fin. Ucz. Imię i nazwisko Klasa Punkty
T1 T2 Q3 Raz Miejsce
I II III IV Va Vb Vc VIa VIb VIc VId VIe VIf VIg
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr VII im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego ul. Krucza 49       Katarzyna Bartnik IIIE
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr VII im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego ul. Krucza 49       Marcin Kuna IIIE
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego pl. Orląt Lwowskich 2a       ALEKSANDRA NIEMIEC II
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego pl. Orląt Lwowskich 2a       FILIP ZIOBRO III
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego pl. Orląt Lwowskich 2a       JAKUB PTAK III
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego pl. Orląt Lwowskich 2a       JULIA DĘBICKA III
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego pl. Orląt Lwowskich 2a       JULIA PTASIŃSKA III
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego pl. Orląt Lwowskich 2a       MICHAŁ KRUSZEK III
kujawsko-pomorskie Bydgoszcz I liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Plac Wolności 9       Weronika Szczukiewicz 2
kujawsko-pomorskie Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kasprowicza ul. 3 Maja 11/13       Kamil Szałecki II e
kujawsko-pomorskie Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kasprowicza ul. 3 Maja 11/13       Paweł Daroszewski III e
kujawsko-pomorskie Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej 15       Jakub Czuba 3
lubelskie Chełm II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Gustawa Orlicz-Dreszera ul. Szpitalna 14       Karol Kuśnierz III D
lubelskie Lublin V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie ul. Lipowa 7       Madalena Barszcz III F
lubelskie Lublin I Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica Al. Racławickie 26       Martyna Łusiak IF
lubelskie Lublin III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej plac Wolności 4       Aleksandra Sidoruk 2 D
lubelskie Lublin III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej plac Wolności 4       Karolina Garbacz 3 D
lubelskie Zamość I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego ul. Akademicka 8       Julia Poździk 2e
lubuskie Gorzów Wielkopolski I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki ul. Puszkina 31       Michał Bresiński II
lubuskie Zielona Góra V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego ul. Zachodnia 63       Filip Wiśniewski 2
lubuskie Zielona Góra V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego ul. Zachodnia 63       Marcin Piotrowski 3
łódzkie Łódź XXXI Liceum Ogólnokształcące im. Ludwika Zamenhofa ul. Konspiracyjnego Wojska Polskiego 5B       Agata Cybulska II C
łódzkie Skierniewice Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa ul. H. Sienkiewicza 10.       Bartosz Murgrabia III
łódzkie Skierniewice Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa ul. H. Sienkiewicza 10.       Marcin Klugiewicz III
łódzkie Skierniewice Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa ul. H. Sienkiewicza 10.       Patrycja Góral II
małopolskie Bochnia I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego plac ks. Antoniego Czaplińskiego 1       Jakub Sekuła 2e
małopolskie Kraków II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego 9       Maciej Bojdo 3
mazowieckie Warszawa LXIV Liceum Ogólnokształcące im. St. I. Witkiewicza "Witkacego" ul. Elbląska 51       Hubert Zarzycki 3a
mazowieckie Warszawa LXIV Liceum Ogólnokształcące im. St. I. Witkiewicza "Witkacego" ul. Elbląska 51       Jan Kassyk 1a
mazowieckie Warszawa LXIV Liceum Ogólnokształcące im. St. I. Witkiewicza "Witkacego" ul. Elbląska 51       Marta Kamionowska 1b
mazowieckie Warszawa LXXV Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego ul. Czerniakowska 128       Magdalena Chadaj 2F
mazowieckie Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego ul. Polna 5       Hubert Mamiński II
mazowieckie Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego ul. Polna 5       Jasin Sbai II
mazowieckie Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego ul. Polna 5       Paweł Natorski III
opolskie Kluczbork Zespół Szkół Ogólnokształacących im. A. Mickiewicza ul. Mickiewicza       Kacper Tobiś III e
opolskie Olesno I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich ul. Sądowa 2       Julia Adamczyk IIIc
opolskie Olesno I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich ul. Sądowa 2       Kevin Malecha IIIc
podkarpackie Kolbuszowa Liceum Ogólnokształcące im. Janka Bytnara 8       Louis Hanicotte I
podkarpackie Kolbuszowa Liceum Ogólnokształcące im. Janka Bytnara 8       Wojciech Podczaski II
podkarpackie Rzeszów I Liceum Ogólnokształcące im. ks. St. Konarskiego ul. 3 Maja 15       Julia Wrońska 3
podlaskie Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana K. Norwida ul. Zwierzyniecka 9a       Krystian Wysocki 3e
podlaskie Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana K. Norwida ul. Zwierzyniecka 9a       Mateusz Walczuk 2i
podlaskie Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana K. Norwida ul. Zwierzyniecka 9a       Sebastian Kozłowski 2i
podlaskie Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana K. Norwida ul. Zwierzyniecka 9a       Wioleta Owsiejko 2i
pomorskie Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich ul. Nowe Miasto 4-6       Adrianna Ziółtkowska IIE
pomorskie Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich ul. Nowe Miasto 4-6       Katarzyna Orłowska IIE
pomorskie Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich ul. Nowe Miasto 4-6       Konrad Rudnik IIE
pomorskie Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich ul. Nowe Miasto 4-6       Krzysztof Bartela IIE
pomorskie Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich ul. Nowe Miasto 4-6       Marta Berent IE
pomorskie Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich ul. Nowe Miasto 4-6       Piotr Walczak IIE
pomorskie Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich ul. Nowe Miasto 4-6       Zuzanna Wieczorek IIE
śląskie Bielsko-Biała V Liceum Ogólnokształcące ul. Józefa Lompy 10       Maria Jakubiec III
śląskie Bielsko-Biała ZSO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego ul. Bohaterów Warszawy 20       Andrzej Słowik III
śląskie Bielsko-Biała ZSO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego ul. Bohaterów Warszawy 20       Grzegorz Paciecha III
śląskie Katowice III Liceum Ogółnokształcące im. Adama Mickiewicza ul. Mickiewicza 11       Jacek Śliwiński 2d
śląskie Lubliniec Zespół Szkół nr 1 im A. Mickiewicza ul. Sobieskiego 22       Weronika Paruzel III
świętokrzyskie Kielce II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego ul. Śniadeckich 9       Zuzanna Kostka 2b
warmińsko-mazurskie Elbląg III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II ul. Browarna 1       Ewelina Jureko II
warmińsko-mazurskie Morąg Zespół Szkół Licealnych ul. 11 Listopada 7       Bartosz Robert Kiryluk III
wielkopolskie Poznań Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12 II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej ul. Matejki 8/10       Anna Łasecka 3
wielkopolskie Poznań Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12 II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej ul. Matejki 8/10       Anna Szczęsna 3
wielkopolskie Poznań Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12 II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej ul. Matejki 8/10       Krzysztof Jajor 3
wielkopolskie Poznań Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12 II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej ul. Matejki 8/10       Wiktor Marcinkowski 3
wielkopolskie Poznań Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12 II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej ul. Matejki 8/10       Zuzanna Wojtkowska 3
zachodniopomorskie Koszalin Zespół Szkół nr 2 im. Stanisława Lema ul. Jedności 9       Karolina Maja Rok III P
zachodniopomorskie Koszalin Zespół Szkół nr 2 im. Stanisława Lema ul. Jedności 9       Kornelia Aleksandra Zybert III P
zachodniopomorskie Koszalin Zespół Szkół nr 2 im. Stanisława Lema ul. Jedności 9       Mateusz Julian Sołtysiak I H
zachodniopomorskie Koszalin Zespół Szkół nr 2 im. Stanisława Lema ul. Jedności 9       Szymon Lipkowski II P
zachodniopomorskie Szczecinek I Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Elżbiety ul. Księżnej Elżbiety 1       Mateusz Golczyk 2c1
Cała RP razem
  28 35   0 0 0