Lista szkół I etapu - szkolnego
← powrót do menu
Lista szkół I etapu - szkolnego Olimpiady - Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej w roku szkolnym 2020/21.
woj. dolnośląskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Bolesławiec |
I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego |
ul. W. i. H. Tyrankiewiczów 11 |
Cezary Czernatowicz |
+48.661513244 |
4 |
Bolesławiec |
III Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka |
ul. Dolne Młyny 60 |
Mirosław Sakowski |
+48.607745767 |
5 |
Dzierżoniów |
I Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego |
ul. J. Piłsudskiego 10 |
mgr Grażyna Bajsarowicz |
+48.748314477 |
1 |
Dzierżoniów |
II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II |
ul. Garncarska 1 |
Marzena Kudra |
+48.748314696 |
10 |
Głogów |
1 Liceum Ogólnokształcace im. Bolesława Krzywoustego |
Jedności Robotniczej 10 |
Janusz Kosałka |
+48.768342138 |
11 |
Jelenia Góra |
Zespół Szkół Ogólnokształccych Nr 2 im. C.K.Norwida |
Gimnazjalna 2 |
Iwona Kumek |
+48.501066463 |
1 |
Lubin |
Zespół Szkół Nr 1 im. prof. Bolesława Krupińskiego |
Kościuszki 9 |
Dariusz Tomaszewski |
+48.885750250 |
40 |
Wołów |
Niepubliczne Liceum |
ul Zielony Zaułek 20 |
Małgorzata Gajos |
+48.713895825 |
10 |
Wrocław |
Liceum Ogólnokształcące nr VII im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego |
ul. Krucza 49 |
Leszek Duszyński |
+48.717986735 |
4 |
Wrocław |
Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego |
plac Orląt Lwowskich 2a |
dr Danuta Daszkiewicz Ordyłowska |
+48.600261051 |
25 |
Wrocław |
Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej |
al.Brucknera 10 |
Anna Maćkowska |
+48.717986890 |
51 |
Wrocław |
Liceum Ogólnokształcącego nr V im. Gen. J. Jasińskiego |
ul. Jacka Kuronia 14 |
Mariola Kuźmicka-Mazurek |
+48.717986913 |
4 |
razem |
7 |
12 |
|
|
|
166 |
woj. kujawsko-pomorskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Bydgoszcz |
I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. C. K. Norwida |
Plac Wolności 9 |
Mariola Mańkowska |
+48.523398330 |
4 |
Golub-Dobrzyń |
Zespół Szkół nr 1 im. Anny Wazówny |
PTTK 28 |
Piotr Wiśniewski |
+48.788484201 |
15 |
Inowrocław |
I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza z Oddziałami Dwujęzycznymi |
3 Maja 11 |
Rafał Łaszkiewicz |
+48.523572207 |
21 |
Inowrocław |
II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej |
ul. Konopnickiej 15 |
Jarosław Obiała |
+48.505022526 |
21 |
Inowrocław |
Zespół Szkół Chemiczno-Elektronicznych im. Jana Pawła II |
Poznańska 345 |
Grażyna Kadłubowska |
+48.523537210 |
3 |
Nakło nad Notecią |
I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego |
Gimnazjalna 3 |
Paweł Darul |
+48.523852523 |
6 |
Strzelno |
Zespół Szkół |
Gimnazjalna 7 |
Piotr Cieślik |
+48.523189516 |
5 |
Szubin |
I Liceum Ogólnokształcące im. S. Wyspiańskiego |
Kcyńska, 1 |
Elżbieta Kłosowska- Hilscher |
+48.603329885 |
8 |
Toruń |
Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące |
Szosa Chełmińska 83 |
Arkadiusz Stańczyk |
+48.056655556 |
25 |
Włocławek |
III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej |
Bechiego 1 |
Aneta Jaworska |
+48.542322965 |
10 |
razem |
8 |
10 |
|
|
|
118 |
woj. lubelskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Chełm |
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego |
CZARNIECKIEGO 8 |
mgr Halina Smyk |
+48.825653885 |
5 |
Chełm |
II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Gustawa Orlicz-Dreszera |
Szpitalna14 |
Zbigniew Niderla |
+48.825653888 |
15 |
Krasnystaw |
I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły |
Piłsudskiego 50 |
Anna Patejuk |
+48.825762146 |
2 |
Lublin |
I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica |
Racławickie 26 |
Stanisław Stoń |
+48.814411460 |
22 |
Lublin |
II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego |
Ogrodowa 16 |
Małgorzata Klimczak |
+48.815321732 |
6 |
Lublin |
III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej |
Plac Wolności 4 |
Grzegorz Lech |
+48.602451415 |
13 |
Lublin |
Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi |
Długosza 8a |
Małgorzata Grzechnik |
+48.815338946 |
31 |
Lublin |
V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej- Curie |
Lipowa 7 |
Beata Jezierska |
+48.814664340 |
30 |
Lublin |
XXX Liceum Ogólnokształcące im. księdza Jana Twardowskiego |
ul.Wajdeloty 12 |
Tomasz Szabłowski |
+48.815245154 |
5 |
Radzyń Podlaski |
I Liceum Ogólnokształcące |
Partyzantów 8 |
Ewa Grodzka |
+48.833528028 |
1 |
razem |
4 |
10 |
|
|
|
130 |
woj. lubuskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Gorzów Wielkopolski |
II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie |
Przemysłowa 22 |
Tomasz Pluta |
+48.667659203 |
10 |
Zielona Góra |
I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego |
ul.Kilińskiego 7 |
Ewa Habich |
+48.684523131 |
3 |
Zielona Góra |
IV Liceum Ogólnokształcące im. płk. pil. Eugeniusza Horbaczewskiego |
Szosa Kisielińska 18 |
Agnieszka Makarska |
+48.068327132 |
3 |
Zielona Góra |
V Liceum ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego |
ul. Zachodnia 63 |
Kamilla Jur |
+48.684707010 |
11 |
razem |
2 |
4 |
|
|
|
27 |
woj. łódzkie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Bełchatów |
I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego |
1-go Maja 6 |
Joanna Zalejska |
+48.446322010 |
3 |
Kutno |
I Liceum Ogólnokształcące im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego |
1 |
Przemysław zawadzki |
+48.243558081 |
10 |
Łódź |
26 Liceum Ogólnokształcące im. K.K.Baczyńskiego |
ul. Wileńska 22a Łódź |
mgr Małgorzata Wiśniewska |
+48.426868615 |
2 |
Łódź |
Publiczne Liceum Ogólnokształcące Uniwersytetu Łódzkiego im. Sprawiedliwych wśród Narodów Świata |
Pomorska 161 |
dr Tomasz Kłos |
+48.426555688 |
11 |
Łódź |
XXV Liceum Ogólnokształcace im. Stefana Żeromskiego |
ul.Podhalańska 2a |
Bogumiła Ziółkowska - Pawlak |
+48.422531050 |
12 |
Łódź |
XXXI Liceum Ogólnokształcące im.Ludwika Zamenhofa |
Konspiracyjnego Wojska Polskiego 5B |
Ewa Łoś |
+48.426431415 |
10 |
Piotrków Trybunalski |
I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego |
al. Mikołaja Kopernika 6 |
Henryk Michalski |
+48.447326990 |
1 |
Skierniewice |
Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa |
ul. H. Sienkiewicza 10. |
dr Anna Janus |
+48.603178134 |
8 |
Tomaszów Mazowiecki |
II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego |
JAŁOWCOWA 10 |
ARKADIUSZ BRONIAREK |
+48.447245642 |
16 |
razem |
6 |
9 |
|
|
|
73 |
woj. małopolskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Kraków |
I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego |
Plac Na Groblach 9 |
mgr inż. Jacek Kaczor |
+48.124229679 |
9 |
Kraków |
VIII Prywatne Akademickie Liceum Ogólnokształcące |
Karmelicka 45 |
Jerzy Waligóra |
+48.126329313 |
1 |
Limanowa |
Zespół Szkół Nr 1 im. J. Piłsudskiego |
Piłsudskiego 81 |
Joanna Rudek |
+48.173371760 |
3 |
Myślenice |
II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół-Małopolska Szkoła Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego |
Zdrojowa 18 |
Jerzy Niedenthal |
+48.122720424 |
12 |
Sucha Beskidzka |
Zespół Szkół im. Wincentego Witosa |
Spółdzielców 1 |
Aneta Drobny |
+48.338742771 |
5 |
Szczucin |
Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych |
ul. Witosa 2 |
mgr Magdalena-Mach Surowiec |
+48.146436421 |
1 |
Tarnów |
III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza |
BRODZIŃSKIEGO 6 |
JAN RYBA |
+48.146888400 |
2 |
razem |
6 |
7 |
|
|
|
33 |
woj. mazowieckie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Garwolin |
I Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego |
ul. Długa, 35 |
Joanna Ostrowska |
+48.256822754 |
3 |
Mława |
I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego |
Wyspianskiego 1 |
Marek Kiełbiński |
+48.696369273 |
12 |
Płock |
Zespół Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza |
Al. F. Kobylińskiego 25 |
Tomasz Wiśniewski |
+48.243658649 |
9 |
Pruszków |
Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki |
Kościuszki 3 |
Iwona Pych |
+48.227586373 |
6 |
Radom |
V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta |
R. Traugutta 52 a |
Elżbieta Bartkiewicz |
+48.483632252 |
15 |
Radom |
VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego |
ul. Kilińskiego 25 |
mgr inż. Romuald Lis |
+48.509972032 |
3 |
Siedlce |
I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa |
|Floriańska 10 |
Andrzej Kopiec |
+48.257943450 |
12 |
Szymanów |
Prywatne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Niepokalanek im. Matki Bożej Częstochowskiej |
Szkolna 2 |
Marzena Etmańska |
+48.517261109 |
3 |
Warszawa |
CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego |
ul. Żywnego 25 |
Wanda Turlej |
+48.226202506 |
3 |
Warszawa |
LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. I. Witkiewicza "Witkacego" |
Elbląska 51 |
Beata Zdanowicz |
+48.226332404 |
12 |
Warszawa |
LXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. J. Bema |
Marynarska 2/6 |
Małgorzata Pucułek |
+48.228433713 |
5 |
Warszawa |
LXVII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego |
Hoża 11/15 |
Krzysztof Mirowski |
+48.508588199 |
2 |
Warszawa |
Technikum Kinematograficzno-Komputerowe im. Krzysztofa Kieślowskiego |
Polna 7 |
Beata Markulis |
+48.228250252 |
1 |
Warszawa |
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV |
ul. Jagiellońska 38 |
Małgorzata Dąbrowska |
+48.226192745 |
9 |
Warszawa |
XII Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza |
Sienna 53 |
Elżbieta Wysmołek |
+48.512300346 |
5 |
Warszawa |
XL LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego |
Platynowa 1 |
Anna Szczepańska-Filipp |
+48.226209968 |
12 |
Warszawa |
XXII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. José Martí |
ul. Leopolda Staffa 111 |
Zbigniew Ślęzakowski |
+48.228340357 |
7 |
Warszawa |
XXVII Liceum Ogólnokształcące im.Tadeusza Czackiego |
Polna 5 |
Anna Koszycka |
+48.228251314 |
12 |
Warszawa |
XXXIII Dwujęzyczne LO im. Mikołaja Kopernika |
Józefa Bema 76, 01-225 Warszawa |
Justyna Matejczyk |
+48.226327570 |
5 |
Warszawa |
XXXIV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Miguela de Cervantesa |
Zakrzewska 24 |
Anita Omelańczuk |
+48.228410693 |
11 |
razem |
8 |
20 |
|
|
|
147 |
woj. opolskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Kędzierzyn-Koźle |
Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika |
u. Matejki 19 |
Katarzyna Arciszewska-Stępień |
+48.774832162 |
15 |
Kluczbork |
Zespół Szkół Nr 1 |
Skłodowskiej-Curie 13 |
Ewa Sygulla |
+48.774152546 |
7 |
Kluczbork |
Zespół Szkół Ogólnokształcących Społecznego Towarzystwa Oświatowego |
ul. Ligonia 3 |
Beata Bednarska |
+48.608345177 |
1 |
Namysłów |
I Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Iwaszkiewicza |
Mickiewicza 12 |
Wojciech Surmacz |
+48.774107060 |
5 |
Olesno |
I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich |
Sądowa 2 |
Marek Leśniak |
+48.343583806 |
12 |
Opole |
Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej |
Pułaskiego3 |
Agnieszka Buganik-Pszczyńska |
+48.774542286 |
5 |
Opole |
Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Skłodowskiej - Curie |
ul. Dubois 28 |
JOANNA RAŹNIEWSKA |
+48.774536406 |
2 |
Praszka |
I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich |
Kaliska 38 |
Krzysztof Bryś |
+48.664482286 |
6 |
razem |
6 |
8 |
|
|
|
53 |
woj. podkarpackie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Kolbuszowa |
Liceum Ogólnokształcące im. Janka Bytnara |
Jana Pawła II 8 |
Dariusz Fus |
+48.172271545 |
11 |
Krosno |
I Liceum Ogólnokształcace z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika |
Piotra Skargi |
Ryszard Józefczyk |
+48.134320450 |
9 |
Krosno |
Zespół Szkół Mechanicznych im S. Staszica |
ul. Tysiąclecia 5 |
Bogdan Adamski |
+48.134321561 |
14 |
Łańcut |
II Liceum Ogólnokształcące Zespół Szkół Nr 1 im. Janusza Korczaka |
Grunwaldzka 11 |
Małgorzata Kupis |
+48.172252826 |
12 |
Mielec |
V Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 1 im. starszego sierżanta pilota Stanisława Działowskiego |
Tańskiego 3 |
Joanna Gładyszewska |
+48.177875350 |
10 |
Rzeszów |
I Liceum Ogólnokształcące im. St. Konarskiego |
3 Maja 15 |
Piotr Wanat |
+48.177482820 |
12 |
razem |
5 |
6 |
|
|
|
68 |
woj. podlaskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Białystok |
I Społeczne Liceum Ogólnokształcące Fundacji Edukacji "Fabryczna 10" |
Fabryczna 10 |
Ewa Maria Drozdowska |
+48.513153913 |
1 |
Białystok |
II Liceum Ogólnokształcące im. ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej |
Narewska 11 |
mgr Dariusz Bossowski |
+48.856511416 |
10 |
Białystok |
IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida |
Zwierzyniecka 9a |
Bożena Karpowicz |
+48.857422318 |
54 |
Białystok |
VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta |
Warszaeska 8 |
Dariusz Naumowicz |
+48.085743548 |
2 |
Białystok |
Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. prof. Stefana Władysława Bryły |
Słonimska 47/1 |
Małgorzata Sutuła |
+48.603980534 |
3 |
Bielsk Podlaski |
II Liceum Ogólnokształcące z Białoruskim Językiem Nauczania im. Bronisława Taraszkiewicza |
Kopernika 4 |
Andrzej Stepaniuk |
+48.857306690 |
1 |
Ciechanowiec |
Zespół Szkół Ogólnokształcacych i Zawodowych |
ul. Szkolna, 8 |
Łukasz Godlewski |
+48.790523121 |
4 |
Siemiatycze |
Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej |
ul. Kościuszki 43 |
Bożena Krzyżanowska |
+48.856552562 |
2 |
razem |
4 |
8 |
|
|
|
77 |
woj. pomorskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Chojnice |
Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta |
Grunwaldzka 1 |
Marianna Ziarno |
+48.052397708 |
7 |
Chojnice |
Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich |
Nowe Miasto 4-6 |
Małgorzata Gierszewska |
+48.523960120 |
41 |
Gdańsk |
Gdańskie Liceum Autonomiczne |
Osiek 11/12 |
Monika Biblis |
+48.058301495 |
2 |
Gdańsk |
V Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego |
ul. Polanki 130 |
Elżbieta Piszczek |
+48.585521191 |
3 |
Gdańsk |
X Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Lecha Bądkowskiego |
ul. Kościuszki 8b |
Anna Meller |
+48.583414915 |
6 |
Gdynia |
III Liceum Ogólnokształcące iim. Marynarki Wojennej RP |
Legionów 27 |
Wiesław Kosakowski |
+48.586221833 |
1 |
Kartuzy |
I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Hieronima Derdowskiego |
Klasztorna 4 |
Maria Mejer-Kobiela |
+48.586810434 |
1 |
Kwidzyn |
I Liceum Ogólnokształcące dawne Polskie Gimnazjum im dr. Władysława Gębika |
Konarskiego 12 |
Sebastian Więckowski |
+48.552793935 |
5 |
Słupsk |
I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego |
Szarych Szeregów 15 |
Barbara Grędecka |
+48.598422217 |
15 |
Słupsk |
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza |
Mickiewicza 32 |
Mariusz Domański |
+48.598424894 |
1 |
Słupsk |
Technikum ZSI Weterynarz |
Koszalińska 9 |
Monika Stępnik |
+48.598456070 |
5 |
Słupsk |
ZSI |
Koszalińska 9 |
Monika Stepnik |
+48.598456070 |
4 |
razem |
6 |
12 |
|
|
|
91 |
woj. śląskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Będzin |
III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida |
ul. 11 Listopada 5 |
Anna Wacławczyk |
+48.322674547 |
6 |
Bielsko-Biała |
V Liceum Ogólnokształcące |
ul. Józefa Lompy 10 |
Marek Myśliński |
+48._________ |
11 |
Bielsko-Biała |
Zespół Szkół Ogólnokształcących z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana żeromskiego |
Bohaterów Warszawy 20 |
Krzysztof Kaczor |
+48.334960330 |
3 |
Chorzów |
Uniwersyteckie I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego |
Dąbrowskiego 36 |
Przemysław Fabjański |
+48.322411712 |
5 |
Cieszyn |
II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika |
pl. Wolności 7 |
Regina Rakowska |
+48.338521132 |
4 |
Dąbrowa Górnicza |
I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego |
Kopernika 40 |
Beata Bończak |
+48.508374113 |
15 |
Dąbrowa Górnicza |
II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego |
Górnicza 17 |
Mgr Piotr Pakuła |
+48.609686108 |
2 |
Dąbrowa Górnicza |
Zespół Szkół Ekonomicznych im. Karola Adamieckiego |
Piłsudskiego 5 |
Tomasz Woźniak |
+48.322623137 |
5 |
Gliwice |
I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego |
Zimnej Wody 8 |
Adam Sarkowicz |
+48.322314732 |
4 |
Katowice |
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopcnickiej |
Głowackiego 6 |
dr Jacek Pruciak |
+48.322517334 |
15 |
Katowice |
III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza |
Mickiewicza 11 |
mgr Katarzyna Piotrowska |
+48.322589305 |
20 |
Katowice |
Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. bł. ks. Szramka |
Kobylińskiego 4 |
dr Andrzej Kita |
+48.322552681 |
1 |
Mysłowice |
I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki |
Mickiewicza 6-8 |
mgr Dorota Konieczny -Simela |
+48.322222438 |
10 |
Rybnik |
I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich |
Kościuszki 41 |
Tadeusz Chrószcz |
+48.609766095 |
100 |
Siemianowice Śląskie |
I Liceum Ogólnokształcące im. J. Śniadeckiego |
Wyspiańskiego 5 |
Agata Krzysztofik |
+48.322282147 |
2 |
Sosnowiec |
II Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Plater |
Parkowa 1 |
Justyna Tulicka |
+48.322664535 |
11 |
Sosnowiec |
IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica |
Pl. W. Zillingera 1 |
Grzegorz Walotek |
+48.322913784 |
5 |
Tarnowskie Góry |
III Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica |
Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 |
mgr Kazimierz Sporoń |
+48.322852941 |
4 |
Zawiercie |
Zespół Szkół Technikum Nr 4 im. Stanisława Staszica |
Macieja Rataja 29 |
Izabela Kotuła |
+48.326723882 |
1 |
Żywiec |
Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych |
ul. Mickiewicza 6 |
Adam Zoń |
+48.338612196 |
20 |
razem |
14 |
20 |
|
|
|
244 |
woj. warmińsko-mazurskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Elbląg |
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kazimierza Jagiellończyka |
Królewiecka 42 |
Agnieszka Jurewicz |
+48.556258881 |
3 |
Elbląg |
III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II |
Browarna 1 |
Beta Orzech |
+48.556258920 |
3 |
Elbląg |
Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Regent |
Królewiecka 100 |
Marek Goerick |
+48.552340723 |
2 |
Kętrzyn |
I Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego |
Powstańców Warszawy 2 |
Oliwia Piotrowicz |
+48.897513237 |
6 |
Kętrzyn |
II Prywatne Liceum Ogólnokształcące |
Asnyka 8 |
Marek Władyka |
+48.897510545 |
2 |
Nowe Miasto Lubawskie |
Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida |
ul.3 Maja 24 |
Barbara Przeradzka - Martko |
+48.564726020 |
10 |
Olsztyn |
III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika |
Sybiraków 3 |
Danuta Gomolińska |
+48.895264422 |
15 |
razem |
4 |
7 |
|
|
|
41 |
woj. wielkopolskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Chodzież |
I Liceum Ogólnokształcące im. św. Barbary |
Żeromskiego11 |
Regina Nalepa |
+48.672820752 |
2 |
Kalisz |
I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka |
Grodzka 1 |
Urszula Janczar |
+48.627572943 |
2 |
Kalisz |
Technikum TEB Edukacja |
Pl. św. Józefa 12 |
mgr Joanna Woźniak |
+48.625956030 |
5 |
Kalisz |
V Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego |
Piskorzewie 6 |
mgr Beata Szulc |
+48.661055939 |
14 |
Krotoszyn |
I Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja |
Kołłątaja 1 |
Elżbieta Płóciennik |
+48.627253649 |
3 |
Leszno |
I Liceum Ogólnokształcące im. Rodu Leszczyńskich |
ul. Karola Kurpińskiego 1 |
Barbara Kochanek |
+48.655299425 |
2 |
Leszno |
II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika |
B. Prusa 33 |
Krystyna ŁASOWSKA |
+48.655268485 |
4 |
Luboń |
Zespół Szkół im. Kryptologów Poznańskich |
Jana Henryka Dąbrowskiego 2A |
Anita Plumińska-Mieloch |
+48.618102838 |
3 |
Poznań |
I Liceum Ogólnokształcące im. K. Marcinkowskiego |
Bukowska 16 |
Alina Chojnacka |
+48.618464920 |
1 |
Poznań |
II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej |
Matejki 8/10 |
Małgorzata Dembska |
+48.618662892 |
55 |
Poznań |
IV Liceum Ogólnokształcace im. Komisji Edukacji Narodowej |
Swojska 6 |
Agata Gutorska |
+48.618417771 |
2 |
Poznań |
IX Liceum Ogólnokształcące im. Karola Libelta |
Warzywna 24 |
Krystyna Rachwalik |
+48.509912938 |
18 |
Poznań |
Liceum Ogólnokształcące Spark Academy |
Druskienicka 6 |
Kurt Montgomery |
+48.737481580 |
3 |
Poznań |
VII Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki |
Żeromskiego 8/12 |
Paweł Kozłowski |
+48.601306174 |
20 |
Poznań |
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza |
Hipolita Cegielskiego 1 |
Marek Grefling |
+48.618661037 |
1 |
Poznań |
XVI Liceum Ogólnokształcące im. CHARLES DE GAULLE`A |
Tarnowska 27 |
Andrzej Karaś |
+48.618798090 |
20 |
Tarnowo Podgórne |
Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich |
Poznańska 118 |
Mirosława Przyłudzka-Moryl |
+48.506153594 |
5 |
Turek |
I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki |
Kościuszki 4 |
Danuta Szczepanik |
+48.632784695 |
21 |
razem |
8 |
18 |
|
|
|
181 |
woj. zachodniopomorskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Choszczno |
Zespół Szkół Nr 1 im. Bolesława Krzywoustego |
ul. Bolesława Chrobrego 31 A |
dr Grzegorz Jacek Brzustowicz |
+48.957652496 |
1 |
Koszalin |
Liceum Ogólnokształcace im. Władysława Broniewskiego |
Chełmońskiego 7 |
mgr Wiktor Kamieniarz |
+48.943424351 |
2 |
Koszalin |
V Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Lema |
ul. Jedności 9 |
Bożena Sobkowiak |
+48.943424784 |
8 |
Szczecin |
II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I |
Henryka Pobożnego 2 |
Jolanta Jastrzębska |
+48.914336117 |
2 |
Szczecin |
V Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka |
ul. Ofiar Oświęcimia 14 |
Kinga Jankowska |
+48.914232802 |
4 |
Szczecin |
XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
Romera 2 |
Mirosław Mika |
+48.914394052 |
5 |
Szczecinek |
I Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Elżbiety |
ul. Księżnej Elżbiety 1 |
dr Arkadiusz Szczepaniak |
+48.504364109 |
10 |
razem |
4 |
7 |
|
|
|
32 |
Cała RP razem |
Miejscowości |
Szkół |
|
|
|
|
Uczniów |
92 |
158 |
|
|
|
|
1481 |