Wyniki etapu centralnego
← powrót do menuWyniki etapu centralnego Olimpiady — Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej w roku szkolnym 2021/22.
Województwo | Miejscowość | Nazwa szkoły | Status | Uczniowie, którzy awansowali do III etapu Olimpiady | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Laur. | Fin. | Ucz. | Imię i nazwisko | Klasa | Punkty | ||||||||
T1 | T2 | Q3 | Raz | Miejsce | |||||||||
I | II | III | IV | Va | Vb | Vc | VIa | VIb | VIc | VId | VIe | VIf | VIg |
łódzkie | Łódź | Publiczne Liceum Ogólnokształcące Uniwersytetu Łódzkiego im. Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata | Pomorska 161 | KONCZAREK ANNA | 3E | 46 | 34 | 80 | 1 | ||||
podlaskie | Białystok | IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida | Zwierzyniecka 9a | Dominik Koleśniuk | 3e4 | 47 | 32 | 79 | 2 | ||||
śląskie | Katowice | II Liceum Ogólnokształacące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej | Głowackiego 6 | Krzysztof Buchta | 3 | 42 | 35 | 77 | 3 | ||||
lubelskie | Lublin | III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej | Plac Wolności 4 | Monika Moryl | 3 L | 47 | 30 | 77 | 4 | ||||
mazowieckie | Warszawa | LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. I. Witkiewicza "Witkacego" | Elbląska 51 | Maja Zięmborska | 3 beta | 42 | 34 | 76 | 5 | ||||
pomorskie | Chojnice | Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich | Nowe Miasto 4-6 | Zuzanna Krysa | IIIA | 43 | 33 | 76 | 6 | ||||
lubuskie | Gorzów Wielkopolski | II Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej Curie | Przemysłowa 22 | Maksymilian Kazikowski | 2 | 41 | 34 | 75 | 7 | ||||
podkarpackie | Kolbuszowa | Liceum Ogólnokształcące im. Janka Bytnara | Jana Pawła II 8 | Mateusz Bańka | 3 | 41 | 34 | 75 | 8 | ||||
łódzkie | Skierniewice | Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa | u. H. Sienkiewicza 10 | Magdalena Stelmach | 1 | 38 | 36 | 74 | 9 | ||||
łódzkie | Skierniewice | Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa | u. H. Sienkiewicza 10 | Wiktoria Bzoma | 3 | 43 | 31 | 74 | 10 | ||||
mazowieckie | Warszawa | LXXV Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego | Czerniakowska 128 | Maciej Dobrzański | 3f | 40 | 33 | 73 | 11 | ||||
kujawsko-pomorskie | Golub-Dobrzyń | Zespół Szkół Nr 1 im. Anny Wazówny | PTTK 28 | Michał Okruciński | 3 | 42 | 31 | 73 | 12 | ||||
śląskie | Bielsko-Biała | Zespół Szkół Ogólnokształcących z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego | Bohaterów Warszawy 20 | Tymoteusz Dadok | 3 cp | 43 | 29 | 72 | 13 | ||||
zachodniopomorskie | Szczecin | XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi | Romera 2 | Wojciech Misiel | 3 LAg | 44 | 28 | 72 | 14 | ||||
lubelskie | Lublin | III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej | Plac Wolności 4 | Karolina Osińska | 3 L | 37 | 34 | 71 | 15 | ||||
pomorskie | Chojnice | Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich | Nowe Miasto 4-6 | Zuzanna Machalewska | IIIE | 36 | 32 | 68 | 16 | ||||
lubelskie | Lublin | I LO im. Stanisława Staszica | Racławickie 26 | Klaudia Sienkiewicz | 3BP | 40 | 27 | 67 | 17 | ||||
dolnośląskie | Wrocław | Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej | aleja Aleksandra Brücknera 10 | Stanisław Mazur | 3 | 39 | 26 | 65 | 18 | ||||
pomorskie | Chojnice | Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich | Nowe Miasto 4-6 | Tomasz Rybarczyk | IIIE | 42 | 23 | 65 | 19 | ||||
kujawsko-pomorskie | Inowrocław | II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej | ul. Konopnickiej 15 | Marcel Wiśniewski | 3d | 39 | 25 | 64 | 20 | ||||
pomorskie | Człuchów | Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego | Kusocińskiego 1 | Michał Tyrawski | 3a | 42 | 22 | 64 | 21 | ||||
podkarpackie | Rzeszów | I Liceum Ogólnokształcące im. St. Konarskiego | 3 Maja 15 | Mateusz Kulig | 3 | 39 | 24 | 63 | 22 | ||||
wielkopolskie | Poznań | II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej | Matejki 8/10 | Jakub Dobosiewicz | 1 | 37 | 25 | 62 | 23 | ||||
mazowieckie | Warszawa | XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego | Polna 5 | Mateusz Skoratko | III | 39 | 23 | 62 | 24 | ||||
kujawsko-pomorskie | Inowrocław | II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej | ul. Konopnickiej 15 | Adam Szydzik | 3d | 36 | 25 | 61 | 25 | ||||
lubelskie | Lublin | I LO im. Stanisława Staszica | Racławickie 26 | Jowita Szatraj | 3BP | 39 | 21 | 60 | 26 | ||||
kujawsko-pomorskie | Inowrocław | I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza z Oddziałami Dwujęzycznymi | 3 Maja 11 | Julia Rosa | III i | 37 | 20 | 57 | 27 | ||||
lubelskie | Lublin | III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej | Plac Wolności 4 | Jakub Lipa | 3 L | 38 | 18 | 56 | 28 | ||||
zachodniopomorskie | Szczecinek | Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO w Szczecinku | Słowiańska 2 | JACEK DOBIAŃSKI | IIIA | 41 | 15 | 56 | 29 | ||||
lubelskie | Lublin | V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie | Lipowa 7 | Michał Sierpiński | IIIH | 37 | 18 | 55 | 30 | ||||
pomorskie | Gdynia | XIV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika | Wejherowska 55 | Aleksander Borysiak | 3f | 38 | 8 | 46 | 31 | ||||
lubelskie | Lublin | Prywatna Szkoła Podstawowa i Liceum im. Królowej Jadwigi | al. Długosza 8a | Patrycja Szypulska | 3C | 35 | 35 | 32 | |||||
opolskie | Opole | Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie | Dubois 28 | Anna Koszyk | 3aS | 35 | 35 | 32 | |||||
podlaskie | Białystok | IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida | Zwierzyniecka 9a | Julia Piszczatowska | 3e | 35 | 35 | 32 | |||||
lubelskie | Lublin | III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej | Plac Wolności 4 | Michał Kołodziej | 3 L | 34 | 34 | 35 | |||||
lubuskie | Zielona Góra | I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego | ul. Kilińskiego 7 | Monika Mondzelewska | 3Ag | 34 | 34 | 35 | |||||
łódzkie | Skierniewice | Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa | u. H. Sienkiewicza 10 | Amelia Kurzec | 3 | 34 | 34 | 35 | |||||
podlaskie | Białystok | II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej | Narewska 11 | Julia Truchel | 3e1 | 34 | 34 | 35 | |||||
pomorskie | Chojnice | Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich | Nowe Miasto 4-6 | Paulina Tubaja | IIIEg | 34 | 34 | 35 | |||||
pomorskie | Chojnice | Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich | Nowe Miasto 4-6 | Zuzanna Zura | IIIE | 34 | 34 | 35 | |||||
warmińsko-mazurskie | Elbląg | II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kazimierza Jagiellończyka | Królewiecka 42 | Wiktoria Zapolska | 3D | 34 | 34 | 35 | |||||
lubelskie | Lublin | II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego | 16 | Magdalena Kijek | 3fp | 33 | 33 | 42 | |||||
małopolskie | Kraków | V Liceum Ogólnokształcące im.Augusta Witkowskiego | Studencka 12 | Piotr Kachel | IIIB | 32 | 32 | 43 | |||||
podlaskie | Białystok | IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida | Zwierzyniecka 9a | Eliza Sochoń | 3e | 32 | 32 | 43 | |||||
pomorskie | Chojnice | Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich | Nowe Miasto 4-6 | Monika Belke | IIIEg | 32 | 32 | 43 | |||||
śląskie | Dąbrowa Górnicza | I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego | Kopernika 40 | Anna Widawska | 2 | 32 | 32 | 43 | |||||
warmińsko-mazurskie | Elbląg | II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kazimierza Jagiellończyka | Królewiecka 42 | Julia Maj | 3a | 32 | 32 | 43 | |||||
warmińsko-mazurskie | Elbląg | II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kazimierza Jagiellończyka | Królewiecka 42 | Kajetan Kozłowski | 3D | 32 | 32 | 43 | |||||
wielkopolskie | Turek | I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki | Kościuszki 4 | Zuzanna Szczesiak | 3Ag | 32 | 32 | 43 | |||||
pomorskie | Chojnice | Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta | Grunwaldzka 1 | Kinga Plata | IIIC | 31 | 31 | 50 | |||||
pomorskie | Gdańsk | Gdańskie Liceum Autonomiczne | ul. Osiek 11/12 | Antoni Wyligała | 3 | 31 | 31 | 50 | |||||
śląskie | Dąbrowa Górnicza | II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego | Górnicza 17 | WERONIKA HAT | 3Cp | 31 | 31 | 50 | |||||
zachodniopomorskie | Koszalin | V Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Lema | Jedności 9 | Aleksander Dąbrowski | 3 | 31 | 31 | 50 | |||||
małopolskie | Myślenice | II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół - Małopolska Szkoła Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego | Zdrojowa 18 | Bartłomiej Satora | 3 D | 30 | 30 | 54 | |||||
podlaskie | Białystok | IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida | Zwierzyniecka 9a | Joanna Siemieniuk | 3e | 30 | 30 | 54 | |||||
pomorskie | Chojnice | Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich | Nowe Miasto 4-6 | Agata Wodowska | IIIE | 30 | 30 | 54 | |||||
wielkopolskie | Poznań | II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej | Matejki 8/10 | Antoni Janas | 3 | 30 | 30 | 54 | |||||
małopolskie | Kraków | I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego | Plac Na Groblach 9 | Laura Jurecka | 3EG | 28 | 28 | 58 | |||||
małopolskie | Kraków | VII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej | ul. Skarbińskiego 5 | Hubert Gajewski | 3B2 | 28 | 28 | 58 | |||||
mazowieckie | Warszawa | II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego | Myśliwiecka 6 | Karol Jesionowski | 3 | 28 | 28 | 58 | |||||
podlaskie | Białystok | IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida | Zwierzyniecka 9a | Anna Ryńska | 3e | 28 | 28 | 58 | |||||
wielkopolskie | Poznań | II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej | Matejki 8/10 | Robert Szumiłowski | 3 | 28 | 28 | 58 | |||||
podlaskie | Białystok | IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida | Zwierzyniecka 9a | Ewelina Bielewska | 3e | 27 | 27 | 63 | |||||
wielkopolskie | Poznań | II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej | Matejki 8/10 | Natalia Siwek | 3 | 27 | 27 | 63 | |||||
dolnośląskie | Wrocław | Liceum Ogolnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego | plac Orląt Lwowskich 2a | Aleksandra Świątek | III | 0 | |||||||
dolnośląskie | Wrocław | Liceum Ogolnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego | plac Orląt Lwowskich 2a | Jakub Banach | III | 0 | |||||||
mazowieckie | Mława | I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego | Wyspiańskiego 1 | Mateusz Osowski | 3 | 0 | |||||||
mazowieckie | Warszawa | LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. I. Witkiewicza "Witkacego" | Elbląska 51 | Olga Kurczak | 3d | 0 | |||||||
podlaskie | Białystok | II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej | Narewska 11 | Karol Jamróz | 3e2 | 0 | |||||||
śląskie | Bielsko-Biała | Zespół Szkół Ogólnokształcących z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego | Bohaterów Warszawy 20 | Martyna Szostek | 3 cg | 0 | |||||||
wielkopolskie | Poznań | Spark Academy Liceum Ogólnokształcące | Pogodna, 26 | Iwo Węklar | III B | 0 | |||||||
zachodniopomorskie | Szczecin | XIII Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 | Unisławy 26 | Karol Rafa | 3A | 0 | |||||||
zachodniopomorskie | Szczecin | XIII Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 | Unisławy 26 | Michał Barszczak | 3A | 0 | |||||||
Cała RP razem | |||||||||||||
29 | 45 | 25 | 39 | 0 |