Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

Ostateczne wyniki etapu okręgowego

← powrót do menu

Ostateczne wyniki z etapu okręgowego Olimpiady — Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej w roku szkolnym 2018/19.


woj. dolnośląskie

Miejscowość Nazwa szkoły Status Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
Aw. Wyr. Ucz. Imię i nazwisko Klasa Punkty
T1 T2 Raz
I II III IVa IVb IVc Va Vb Vc Vd Ve
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego pl. Orląt Lwowskich 2a TAK     MICHAŁ KRUSZEK III 33 35 68
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr VII im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego ul. Krucza 49 TAK     Marcin Kuna IIIE 31 35 66
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego pl. Orląt Lwowskich 2a TAK     FILIP ZIOBRO III 33 27 60
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego pl. Orląt Lwowskich 2a TAK     JAKUB PTAK III 25 30 55
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego pl. Orląt Lwowskich 2a TAK     JULIA PTASIŃSKA III 26 26 52
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr VII im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego ul. Krucza 49 TAK     Katarzyna Bartnik IIIE 24 25 49
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego pl. Orląt Lwowskich 2a TAK     ALEKSANDRA NIEMIEC II 21 26 47
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego pl. Orląt Lwowskich 2a TAK     JULIA DĘBICKA III 21 25 46
Wrocław Liceum Ogólnokształcące Nr XIV w Zespole Szkół Nr 14 im. Polonii Belgijskiej Al. Brücknera 10     TAK Michał Szachniewicz 3E 13 0 13
Wrocław Zespół Szkół nr 5 ul. Haukego- Bosaka 33-37     TAK Halina Cetera 1 13 0 13
Oława Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Tadeusza Kościuszki ul. Kutrowskiego 31     TAK Adrianna Buczak 1d 12 0 12
Świdnica Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha ul. Równa 11     TAK Grzegorz Kaczmarek 2 11 0 11
Wrocław Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wybrzeże Stanisława Wyspiańskiego 23-25 (C13)     TAK Oliwier Rostowski 1a 11 0 11
Wrocław Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 im. Jakuba Jasińskiego ul. Jacka Kuronia 14     TAK Katarzyna Ślęzak 3a 9 0 9
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego pl. Orląt Lwowskich 2a     TAK CHRYSTIAN SZPILSKI II 7 0 7
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego pl. Orląt Lwowskich 2a     TAK BARTOSZ LEWICKI III 7 0 7
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego pl. Orląt Lwowskich 2a     TAK ROBERT MOSKAL III 5 0 5
3 8   8 0 9  


woj. kujawsko-pomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Status Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
Aw. Wyr. Ucz. Imię i nazwisko Klasa Punkty
T1 T2 Raz
I II III IVa IVb IVc Va Vb Vc Vd Ve
Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kasprowicza ul. 3 Maja 11/13 TAK     Paweł Daroszewski III e 28 32 60
Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej 15 TAK     Jakub Czuba 3 26 32 58
Bydgoszcz I liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Plac Wolności 9 TAK     Weronika Szczukiewicz 2 23 29 52
Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kasprowicza ul. 3 Maja 11/13 TAK     Kamil Szałecki II e 22 29 51
Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kasprowicza ul. 3 Maja 11/13   TAK   Kamil Polewski I e 20 21 41
Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej 15     TAK Radosław Musiał 3 17 0 17
2 3   4 1 1  


woj. lubelskie

Miejscowość Nazwa szkoły Status Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
Aw. Wyr. Ucz. Imię i nazwisko Klasa Punkty
T1 T2 Raz
I II III IVa IVb IVc Va Vb Vc Vd Ve
Lublin V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie ul. Lipowa 7 TAK     Madalena Barszcz III F 28 32 60
Chełm II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Gustawa Orlicz-Dreszera ul. Szpitalna 14 TAK     Karol Kuśnierz III D 30 29 59
Lublin III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej plac Wolności 4 TAK     Aleksandra Sidoruk 2 D 29 30 59
Lublin I Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica Al. Racławickie 26 TAK     Martyna Łusiak IF 28 28 56
Lublin V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie ul. Lipowa 7   TAK   Aneta Barszcz IF 26 28 54
Lublin III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej plac Wolności 4   TAK   Norbert Zarosa 3 D 25 29 54
Lublin III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej plac Wolności 4 TAK     Karolina Garbacz 3 D 28 26 54
Radzyń Podlaski I Liceum Ogólnokształcące ul. Partyzantów 8   TAK   Kacper Kozak 2 E 23 31 54
Zamość I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego ul. Akademicka 8 TAK     Julia Poździk 2e 27 27 54
Lublin V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie ul. Lipowa 7   TAK   Krzysztof Wojniak III F 24 28 52
Lublin III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej plac Wolności 4   TAK   Patrycja Kluch 2 D 21 0 21
Lublin III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej plac Wolności 4     TAK Klaudia Mirończuk 3 D 16 0 16
Lublin V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie ul. Lipowa 7     TAK Grzegorz Batorski III F 12 0 12
4 6   6 5 2  


woj. lubuskie

Miejscowość Nazwa szkoły Status Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
Aw. Wyr. Ucz. Imię i nazwisko Klasa Punkty
T1 T2 Raz
I II III IVa IVb IVc Va Vb Vc Vd Ve
Gorzów Wielkopolski I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki ul. Puszkina 31 TAK     Michał Bresiński II 23 31 54
Zielona Góra V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego ul. Zachodnia 63 TAK     Marcin Piotrowski 3 25 26 51
Zielona Góra V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego ul. Zachodnia 63 TAK     Filip Wiśniewski 2 21 25 46
Zielona Góra IV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Akademickich im. kpt. pil. Eugeniusza Horbaczewskiego Szosa Kisielińska 18   TAK   Jakub Orchowski 1 18 25 43
Zielona Góra IV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Akademickich im. kpt. pil. Eugeniusza Horbaczewskiego Szosa Kisielińska 18   TAK   Beniamin Klimek 1 13 18 31
Zielona Góra V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego ul. Zachodnia 63   TAK   Anna Madaj 3 13 11 24
Zielona Góra IV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Akademickich im. kpt. pil. Eugeniusza Horbaczewskiego Szosa Kisielińska 18     TAK Aleksander Cislak 3 11 0 11
2 3   3 3 1  


woj. łódzkie

Miejscowość Nazwa szkoły Status Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
Aw. Wyr. Ucz. Imię i nazwisko Klasa Punkty
T1 T2 Raz
I II III IVa IVb IVc Va Vb Vc Vd Ve
Skierniewice Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa ul. H. Sienkiewicza 10. TAK     Marcin Klugiewicz III 30 33 63
Skierniewice Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa ul. H. Sienkiewicza 10. TAK     Bartosz Murgrabia III 26 30 56
Łódź XXXI Liceum Ogólnokształcące im. Ludwika Zamenhofa ul. Konspiracyjnego Wojska Polskiego 5B TAK     Agata Cybulska II C 26 28 54
Skierniewice Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa ul. H. Sienkiewicza 10. TAK     Patrycja Góral II 25 23 48
Kutno I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. J. H. Dąbrowskiego ul. Dąbrowskiego 1   TAK   Lidia Majda II 23 21 44
Łódź XXVI Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego ul. Wileńska 22a     TAK Marcin Król 1c 19 0 19
Łódź I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Więckowskiego 41     TAK Stanisław Roszczyk 2c 18 0 18
Skierniewice Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa ul. H. Sienkiewicza 10.     TAK Elżbieta Namielska II 18 0 18
Skierniewice Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa ul. H. Sienkiewicza 10.     TAK Jakub Kobuszewski II 16 0 16
Skierniewice Zespół Szkół Nr 3 ul. Działkowa 10     TAK Adam Bartosik III A 16 0 16
Łódź XXVI Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego ul. Wileńska 22a     TAK Miriam Del Duca 2a 15 0 15
Kutno I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. J. H. Dąbrowskiego ul. Dąbrowskiego 1     TAK Marta Michałkiewicz II 14 0 14
Tomaszów Mazowiecki II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego ul. Jałowcowa 10     TAK Bartosz Łącki I 14 0 14
Łódź XXVI Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego ul. Wileńska 22a     TAK Patrycja Jachimek 1c 7 0 7
4 7   4 1 9  


woj. małopolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Status Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
Aw. Wyr. Ucz. Imię i nazwisko Klasa Punkty
T1 T2 Raz
I II III IVa IVb IVc Va Vb Vc Vd Ve
Bochnia I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego plac ks. Antoniego Czaplińskiego 1 TAK     Jakub Sekuła 2e 24 26 50
Kraków II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego 9 TAK     Maciej Bojdo 3 22 22 44
Olkusz Zespół Szkół Nr 3 im. Antoniego Kocjana ul. Francesco Nullo 32   TAK   Alicja Koźlik 1 25 8 33
Myślenice Technikum Turystyczno-Gastronomiczne w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolska Szkoła Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego ul. Zdrojowa 18   TAK   Faustyna Muniak I 14 17 31
Skawina Zespół Szkół Techniczno - Ekonomicznych ul. M. Kopernika 13   TAK   WIKTORIA PIĘTA 3 TE 10 3 13
Skawina Zespół Szkół Techniczno - Ekonomicznych ul. M. Kopernika 13     TAK KACPER WICHEREK 3 TE 9 0 9
5 5   2 3 1  


woj. mazowieckie

Miejscowość Nazwa szkoły Status Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
Aw. Wyr. Ucz. Imię i nazwisko Klasa Punkty
T1 T2 Raz
I II III IVa IVb IVc Va Vb Vc Vd Ve
Warszawa LXIV Liceum Ogólnokształcące im. St. I. Witkiewicza "Witkacego" ul. Elbląska 51 TAK     Marta Kamionowska 1b 24 36 60
Warszawa LXIV Liceum Ogólnokształcące im. St. I. Witkiewicza "Witkacego" ul. Elbląska 51 TAK     Jan Kassyk 1a 23 32 55
Warszawa LXXV Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego ul. Czerniakowska 128 TAK     Magdalena Chadaj 2F 27 27 54
Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego ul. Polna 5 TAK     Paweł Natorski III 25 29 54
Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego ul. Polna 5 TAK     Jasin Sbai II 25 27 52
Warszawa LXIV Liceum Ogólnokształcące im. St. I. Witkiewicza "Witkacego" ul. Elbląska 51 TAK     Hubert Zarzycki 3a 24 27 51
Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego ul. Polna 5 TAK     Hubert Mamiński II 23 27 50
Warszawa XII Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza ul. Sienna 53   TAK   Julia Olechowicz 2E 24 25 49
Warszawa VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV ul. Jagiellońska 38   TAK   Hubert Remigiusz Majewski III 21 24 45
Warszawa XL LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego ul. Platynowa 1     TAK Maciej Wnuk 3d 19 0 19
Warszawa XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Narcyzy Żmichowskiej ul. Klonowa 16     TAK Aleksandra Duć II L 18 0 18
Warszawa XL LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego ul. Platynowa 1     TAK Zuzannna Celejewska 3e 14 0 14
Warszawa VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV ul. Jagiellońska 38     TAK Martyna Skierkowska III 12 0 12
Warszawa LXIV Liceum Ogólnokształcące im. St. I. Witkiewicza "Witkacego" ul. Elbląska 51     TAK Julia Witkowska 2c 11 0 11
1 7   7 2 5  


woj. opolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Status Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
Aw. Wyr. Ucz. Imię i nazwisko Klasa Punkty
T1 T2 Raz
I II III IVa IVb IVc Va Vb Vc Vd Ve
Olesno I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich ul. Sądowa 2 TAK     Julia Adamczyk IIIc 33 32 65
Olesno I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich ul. Sądowa 2 TAK     Kevin Malecha IIIc 23 28 51
Kluczbork Zespół Szkół Ogólnokształacących im. A. Mickiewicza ul. Mickiewicza TAK     Kacper Tobiś III e 18 31 49
Olesno I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich ul. Sądowa 2   TAK   Patryk Augustyniok IIa 24 21 45
Olesno I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich ul. Sądowa 2   TAK   Brian Malecha Id 21 22 43
2 2   3 2 0  


woj. podkarpackie

Miejscowość Nazwa szkoły Status Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
Aw. Wyr. Ucz. Imię i nazwisko Klasa Punkty
T1 T2 Raz
I II III IVa IVb IVc Va Vb Vc Vd Ve
Kolbuszowa Liceum Ogólnokształcące im. Janka Bytnara 8 TAK     Louis Hanicotte I 25 31 56
Rzeszów I Liceum Ogólnokształcące im. ks. St. Konarskiego ul. 3 Maja 15 TAK     Julia Wrońska 3 18 27 45
Kolbuszowa Liceum Ogólnokształcące im. Janka Bytnara 8 TAK     Wojciech Podczaski II 22 20 42
Kolbuszowa Liceum Ogólnokształcące im. Janka Bytnara 8   TAK   Emilia Rząsa I 12 21 33
2 2   3 1 0  


woj. podlaskie

Miejscowość Nazwa szkoły Status Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
Aw. Wyr. Ucz. Imię i nazwisko Klasa Punkty
T1 T2 Raz
I II III IVa IVb IVc Va Vb Vc Vd Ve
Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana K. Norwida ul. Zwierzyniecka 9a TAK     Krystian Wysocki 3e 33 30 63
Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana K. Norwida ul. Zwierzyniecka 9a TAK     Mateusz Walczuk 2i 29 26 55
Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana K. Norwida ul. Zwierzyniecka 9a TAK     Wioleta Owsiejko 2i 25 25 50
Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana K. Norwida ul. Zwierzyniecka 9a TAK     Sebastian Kozłowski 2i 27 23 50
Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana K. Norwida ul. Zwierzyniecka 9a   TAK   Karolina Bakun 3e 26 22 48
Białystok II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej ul. Narewska 11   TAK   Dorota Żerebiło III 21 26 47
Białystok II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej ul. Narewska 11   TAK   Mateusz Pul I 21 23 44
Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana K. Norwida ul. Zwierzyniecka 9a   TAK   Franciszek Pawłowski 1e 22 16 38
1 2   4 4 0  


woj. pomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Status Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
Aw. Wyr. Ucz. Imię i nazwisko Klasa Punkty
T1 T2 Raz
I II III IVa IVb IVc Va Vb Vc Vd Ve
Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich ul. Nowe Miasto 4-6 TAK     Konrad Rudnik IIE 32 32 64
Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich ul. Nowe Miasto 4-6 TAK     Krzysztof Bartela IIE 31 30 61
Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich ul. Nowe Miasto 4-6 TAK     Zuzanna Wieczorek IIE 27 34 61
Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich ul. Nowe Miasto 4-6 TAK     Katarzyna Orłowska IIE 27 32 59
Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich ul. Nowe Miasto 4-6 TAK     Marta Berent IE 31 28 59
Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich ul. Nowe Miasto 4-6 TAK     Adrianna Ziółtkowska IIE 27 31 58
Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich ul. Nowe Miasto 4-6 TAK     Piotr Walczak IIE 29 28 57
Chojnice Technikum nr 4 ul. Angowicka 45   TAK   Filip Drążkowski IIITH 28 21 49
Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich ul. Nowe Miasto 4-6   TAK   Oliwia Schmidt IIE 23 24 47
Chojnice Technikum nr 4 ul. Angowicka 45   TAK   Paweł Kwasigroch IIITH 24 23 47
Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich ul. Nowe Miasto 4-6   TAK   Anna Frymark IIE 23 23 46
Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich ul. Nowe Miasto 4-6   TAK   Natalia Skórczewska IE 23 23 46
Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich ul. Nowe Miasto 4-6   TAK   Wiktoria Narloch IIIE 21 0 21
Chojnice Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta ul. Grunwaldzka 1   TAK   Jakub Wantoch Rekowski I 20 0 20
Słupsk I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława III Krzywoustego ul. Szarych Szeregów 15     TAK Klaudia Wysocka 3b 19 0 19
Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich ul. Nowe Miasto 4-6     TAK Janusz Szudrowicz IIE 16 0 16
Słupsk II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza ul. Mickiewicza 32     TAK Albert Panek III 15 0 15
2 5   7 7 3  


woj. śląskie

Miejscowość Nazwa szkoły Status Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
Aw. Wyr. Ucz. Imię i nazwisko Klasa Punkty
T1 T2 Raz
I II III IVa IVb IVc Va Vb Vc Vd Ve
Katowice III Liceum Ogółnokształcące im. Adama Mickiewicza ul. Mickiewicza 11 TAK     Jacek Śliwiński 2d 31 34 65
Bielsko-Biała ZSO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego ul. Bohaterów Warszawy 20 TAK     Grzegorz Paciecha III 28 33 61
Bielsko-Biała ZSO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego ul. Bohaterów Warszawy 20 TAK     Andrzej Słowik III 27 34 61
Bielsko-Biała V Liceum Ogólnokształcące ul. Józefa Lompy 10 TAK     Maria Jakubiec III 27 33 60
Lubliniec Zespół Szkół nr 1 im A. Mickiewicza ul. Sobieskiego 22 TAK     Weronika Paruzel III 31 25 56
Bielsko-Biała V Liceum Ogólnokształcące ul. Józefa Lompy 10   TAK   Maksymilian Kołodziej III 26 28 54
Lubliniec Zespół Szkół nr 1 im A. Mickiewicza ul. Sobieskiego 22   TAK   Anna Grabolus III 26 26 52
Tarnowskie Góry II Liceum Ogólnokształcace im. Stanisława Staszica ul. Marsz. J. Piłsudskiego 1   TAK   Bartosz Niewiadomski IIIB 24 28 52
Częstochowa I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego ul. Kościuszki 8   TAK   Sandra Kropidło III a 25 26 51
Katowice II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M.Konopnickiej ul. Głowackiego 6   TAK   Paulina Klaczak 2 27 24 51
Gliwice I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego ul. Zimnej Wody 8   TAK   Rafał Górka II 23 0 23
Katowice II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M.Konopnickiej ul. Głowackiego 6   TAK   Julia Szołtysek 3 22 0 22
Jastrzębie-Zdrój Zespół Szkół Nr 6 im. Jana III Sobieskiego ul. Harcerska 12   TAK   Aleksander Hartwig 3a 20 0 20
Katowice III Liceum Ogółnokształcące im. Adama Mickiewicza ul. Mickiewicza 11   TAK   Ludwik Gallos 2d 20 0 20
Pszczyna Zespół Szkół nr 1, III Liceum Ogólnokształcące ul. Kazimierza Wielkiego 5     TAK Maria Korczak 2B 19 0 19
Zabrze Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 11, III Liceum Ogólnokształcące z Odziałami Dwujęzycznymi ul. Sienkiewicza 33     TAK Denis Struski IIe 18 0 18
Katowice III Liceum Ogółnokształcące im. Adama Mickiewicza ul. Mickiewicza 11     TAK Paweł Pilecki 2d 17 0 17
Sosnowiec IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica Plac Zillingera 1     TAK Wiktoria Kondas II 17 0 17
Chorzów Akademicki Zespół Szkół Ogólnokształcących ul. Dąbrowskiego 36     TAK Krzysztof Stefan 3C 16 0 16
Gliwice I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego ul. Zimnej Wody 8     TAK Anna Greinert III 16 0 16
Gliwice I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego ul. Zimnej Wody 8     TAK Jakub Hejdukiewicz II 15 0 15
Pszczyna Zespół Szkół nr 1, III Liceum Ogólnokształcące ul. Kazimierza Wielkiego 5     TAK Karolina Flasza 2A 14 0 14
Chorzów Publiczne Liceum Zespołu Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej im. Augusta Hlonda ul. Kościuszki 11     TAK Jakub Denis 2 10 0 10
Żory I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K. Miarki ul. Powstańców 6     TAK Jakub Wiktor 3 6 0 6
12 15   5 9 10  


woj. świętokrzyskie

Miejscowość Nazwa szkoły Status Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
Aw. Wyr. Ucz. Imię i nazwisko Klasa Punkty
T1 T2 Raz
I II III IVa IVb IVc Va Vb Vc Vd Ve
Kielce II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego ul. Śniadeckich 9 TAK     Zuzanna Kostka 2b 17 24 41
1 1   1 0 0  


woj. warmińsko-mazurskie

Miejscowość Nazwa szkoły Status Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
Aw. Wyr. Ucz. Imię i nazwisko Klasa Punkty
T1 T2 Raz
I II III IVa IVb IVc Va Vb Vc Vd Ve
Morąg Zespół Szkół Licealnych ul. 11 Listopada 7 TAK     Bartosz Robert Kiryluk III 23 27 50
Elbląg III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II ul. Browarna 1 TAK     Ewelina Jureko II 21 28 49
Elbląg Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kazimierza Jagiellończyka ul. Królewiecka 42   TAK   Weronika Kozłowska III d 7 13 20
Węgorzewo Liceum Ogólnokształcące im. Gen. M. Zaruskiego ul. B. Prusa 10   TAK   Karolina Szyszka I 10 9 19
3 4   2 2 0  


woj. wielkopolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Status Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
Aw. Wyr. Ucz. Imię i nazwisko Klasa Punkty
T1 T2 Raz
I II III IVa IVb IVc Va Vb Vc Vd Ve
Poznań Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12 II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej ul. Matejki 8/10 TAK     Zuzanna Wojtkowska 3 30 32 62
Poznań Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12 II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej ul. Matejki 8/10 TAK     Anna Szczęsna 3 28 34 62
Poznań Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12 II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej ul. Matejki 8/10 TAK     Krzysztof Jajor 3 30 31 61
Poznań Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12 II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej ul. Matejki 8/10 TAK     Wiktor Marcinkowski 3 27 29 56
Poznań Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12 II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej ul. Matejki 8/10 TAK     Anna Łasecka 3 22 25 47
Poznań Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12 II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej ul. Matejki 8/10   TAK   Jakub Jezierski 1 20 24 44
Poznań Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12 II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej ul. Matejki 8/10     TAK Marta Nijak 2 19 0 19
Kalisz III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Kościuszki 10     TAK Wiktor Noworolnik 3 18 0 18
Poznań Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12 II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej ul. Matejki 8/10     TAK Mateusz Kaik 2 18 0 18
Kalisz III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Kościuszki 10     TAK Aleksandra Szklarek 2 17 0 17
Leszno Zespół Szkół nr 2 im. Mikołaja Kopernika ul. B. Prusa 33     TAK Julia Glapiak 2A 17 0 17
Kalisz III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Kościuszki 10     TAK Kamil Janiak 1 14 0 14
Kalisz III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Kościuszki 10     TAK Jakub Kowaliński 1 13 0 13
3 3   5 1 7  


woj. zachodniopomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Status Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
Aw. Wyr. Ucz. Imię i nazwisko Klasa Punkty
T1 T2 Raz
I II III IVa IVb IVc Va Vb Vc Vd Ve
Szczecinek I Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Elżbiety ul. Księżnej Elżbiety 1 TAK     Mateusz Golczyk 2c1 28 29 57
Koszalin Zespół Szkół nr 2 im. Stanisława Lema ul. Jedności 9 TAK     Szymon Lipkowski II P 28 28 56
Koszalin Zespół Szkół nr 2 im. Stanisława Lema ul. Jedności 9 TAK     Kornelia Aleksandra Zybert III P 22 28 50
Koszalin Zespół Szkół nr 2 im. Stanisława Lema ul. Jedności 9 TAK     Mateusz Julian Sołtysiak I H 22 26 48
Koszalin Zespół Szkół nr 2 im. Stanisława Lema ul. Jedności 9 TAK     Karolina Maja Rok III P 20 26 46
Koszalin Zespół Szkół nr 2 im. Stanisława Lema ul. Jedności 9   TAK   Barbara Wojcieszak II P 21 19 40
Szczecin II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I 2     TAK Krzysztof Bernard Andrulonis 3 H 19 0 19
Koszalin Zespół Szkół nr 2 im. Stanisława Lema ul. Jedności 9     TAK Agata Turbiarz III P 16 0 16
Szczecin II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I 2     TAK Karol Szuliński 1 C 15 0 15
3 3   5 1 3  


Cała RP razem
Miejscowości Szkół Liczba uczniów  
Aw. Wyr. Ucz.
50 76 69 42 51