Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie

Wyniki etapu centralnego

← powrót do menu

Wyniki etapu centralnego Olimpiady — Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie w roku szkolnym 2020/21.


Województwo Miejscowość Nazwa szkoły Status Uczniowie, którzy awansowali do III etapu Olimpiady
Laur. Fin. Ucz. Imię i nazwisko Klasa Punkty
T1 T2 Q3 Raz Miejsce
I II III IV Va Vb Vc VIa VIb VIc VId VIe VIf VIg
dolnośląskie Dzierżoniów I Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego ul. J. Piłsudskiego 10       Jakub Denis III d 0
dolnośląskie Legnica I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki pl. Klasztorny 7       Weronika Krystian 3 b 0
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego plac Orląt Lwowskich 2a       Maciej Jaźwiński III 0
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego plac Orląt Lwowskich 2a       Piotr Nowicki III 0
dolnośląskie Ząbkowice Śląskie Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły ul. Powstańców Warszawy 8c       Kacper Bieńka 3 b 0
kujawsko-pomorskie Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza z Oddziałami Dwujęzycznymi 3 Maja 11       Bruno Bojanowski I d 0
kujawsko-pomorskie Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza z Oddziałami Dwujęzycznymi 3 Maja 11       Julia Rosa II i 0
kujawsko-pomorskie Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza z Oddziałami Dwujęzycznymi 3 Maja 11       Tomasz Bukowski II i 0
kujawsko-pomorskie Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej ul. Konopnickiej 15       Aleksandra Fajfer 3d 0
kujawsko-pomorskie Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej ul. Konopnickiej 15       Małgorzata Mikołajczak 3d 0
lubelskie Lublin Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi Długosza 8a       Aleksandra Czerwińska IID 0
lubelskie Lublin Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi Długosza 8a       Maciej Kobiałka IIEn 0
lubelskie Lublin Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi Długosza 8a   TAK   Mikołaj Demczuk IIE 0
lubelskie Lublin Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi Długosza 8a       Paweł Jasiński IIAn 0
lubelskie Lublin Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi Długosza 8a       Wiktor Chmiel IIIB 0
lubelskie Lublin V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej- Curie Lipowa 7       Aneta Barszcz IIIF 0
lubuskie Gorzów Wielkopolski II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Przemysłowa 22       Malinowski Paweł 3 0
lubuskie Gorzów Wielkopolski II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Przemysłowa 22       Suszka Marta 3 0
lubuskie Zielona Góra IV Liceum Ogólnokształcące im. płk. pil. Eugeniusza Horbaczewskiego Szosa Kisielińska 18       Martyna Marciniak 2 i 0
łódzkie Kutno I Liceum Ogólnokształcące im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 1       Jakub Rojewski III 0
łódzkie Pabianice II Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi Pułaskiego 29       Damian Żurowski 3H 0
łódzkie Piotrków Trybunalski I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego al. Mikołaja Kopernika 6       Michał Kacprzyk 2CG 0
małopolskie Chrzanów I liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Piłsudskiego 14       Filip Mruczek III 0
małopolskie Kraków I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bartłomieja Nowodworskiego Pl. Na Groblach 9       Kamila Grudniewska 3F 0
małopolskie Kraków I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bartłomieja Nowodworskiego Pl. Na Groblach 9       Laura Furtak 3F 0
małopolskie Kraków I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bartłomieja Nowodworskiego Pl. Na Groblach 9       Laura Jurecka 2EG 0
małopolskie Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Studencka 12       Jan Baran IIB 0
małopolskie Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Studencka 12       Kamil Jaglarz IIB 0
małopolskie Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego Studencka 12       Mateusz Kubasiewicz IIIB 0
mazowieckie Warszawa LIX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego Lindego 20       Adam Majewski 2 d 0
mazowieckie Warszawa LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. I. Witkiewicza "Witkacego" Elbląska 51       Amelia Paczosa 2b 0
mazowieckie Warszawa LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. I. Witkiewicza "Witkacego" Elbląska 51       Antoni Duszyński 3c 0
mazowieckie Warszawa VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV ul. Jagiellońska 38       Tymoteusz Lachowski 3 0
mazowieckie Warszawa XII Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza Sienna 53       Paweł Radzik 3D 0
mazowieckie Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące im.Tadeusza Czackiego Polna 5       Franciszek Ołowski II 0
mazowieckie Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące im.Tadeusza Czackiego Polna 5       Mateusz Skoratko II 0
opolskie Olesno I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich Sądowa 2       Jakub Sobczak IIId 0
opolskie Opole Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Skłodowskiej - Curie ul. Dubois 28       Anna Koszyk 2as 0
podkarpackie Kolbuszowa Liceum Ogólnokształcące im. Janka Bytnara Jana Pawła II 8       Mateusz Bańka 2dp 0
podkarpackie Mielec V Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 1 im. starszego sierżanta pilota Stanisława Działowskiego Tańskiego 3       Emilia Wolanin II 0
podkarpackie Rzeszów I Liceum Ogólnokształcące im. St. Konarskiego 3 Maja 15       Julia Janda 3 0
podkarpackie Rzeszów I Liceum Ogólnokształcące im. St. Konarskiego 3 Maja 15       Katarzyna Kiebała 3 0
podkarpackie Rzeszów I Liceum Ogólnokształcące im. St. Konarskiego 3 Maja 15       Kornelia Wilk 2 0
podkarpackie Rzeszów II Liceum Ogólnokształcące im. płk. Leopolda Lisa Kuli Ks. J. Jałowego 22       Kacper Iwaszek 3b 0
podlaskie Białystok II Liceum Ogólnokształcące im. ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Narewska 11       Karol Jamróz II 0
podlaskie Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Zwierzyniecka 9a       Anna Orzechowska 3e 0
podlaskie Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Zwierzyniecka 9a       Dominik Koleśniuk 2e4 0
podlaskie Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Zwierzyniecka 9a       Dominik Oksień 3i 0
podlaskie Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Zwierzyniecka 9a       Gabriela Stoma 3i 0
podlaskie Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Zwierzyniecka 9a       Hubert Bielawski 3i 0
podlaskie Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Zwierzyniecka 9a       Jakub Gisztarowicz 3e 0
podlaskie Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Zwierzyniecka 9a       Jakub Lewczuk 3i 0
podlaskie Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Zwierzyniecka 9a       Julia Walenciej 3i 0
podlaskie Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Zwierzyniecka 9a       Krzysztof Siuchnicki 3i 0
podlaskie Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Zwierzyniecka 9a       Maciej Kwieciński 3e 0
podlaskie Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Zwierzyniecka 9a       Michał Wnorowski 3i 0
podlaskie Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Zwierzyniecka 9a       Paulina Radziwoniuk 3e 0
podlaskie Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Zwierzyniecka 9a       Tomasz Roszko 2e4 0
podlaskie Białystok Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. prof. Stefana Władysława Bryły Słonimska 47/1       Paweł Chomański 4Z 0
pomorskie Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich Nowe Miasto 4-6       Agata Wodowska IIE 0
pomorskie Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich Nowe Miasto 4-6       Julia Piesik IIIE 0
pomorskie Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich Nowe Miasto 4-6       Marta Berent IIIE 0
pomorskie Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich Nowe Miasto 4-6       Zuzanna Błaszkowska IIEg 0
pomorskie Gdańsk Gdańskie Liceum Autonomiczne Osiek 11/12       Antoni Wyligała 2 0
śląskie Bielsko-Biała Zespół Szkół Ogólnokształcących z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana żeromskiego Bohaterów Warszawy 20       Martyna Szostek II cg 0
śląskie Bielsko-Biała Zespół Szkół Ogólnokształcących z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana żeromskiego Bohaterów Warszawy 20       Sonia Strzygocka III c 0
śląskie Dąbrowa Górnicza I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego Kopernika 40       Jakub Polko 3 0
śląskie Gliwice I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego Zimnej Wody 8       Adam Kancy III 0
śląskie Sosnowiec II Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Plater Parkowa 1       Katarzyna Mularczyk 3 0
warmińsko-mazurskie Elbląg III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Browarna 1   TAK   Karolina Szczepańska III 0
warmińsko-mazurskie Kętrzyn I Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego Powstańców Warszawy 2   TAK   Wiktor Szukis IIIc 0
wielkopolskie Leszno II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika B. Prusa 33       Antoni Piotrowiak 2B1 0
wielkopolskie Poznań II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej Matejki 8/10       Jakub Stelmach 3 0
wielkopolskie Poznań II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej Matejki 8/10       Julia Szmil 3 0
wielkopolskie Poznań II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej Matejki 8/10       Mikołaj Wolanin 3 0
wielkopolskie Poznań II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej Matejki 8/10       Natalia Siwek 2 0
wielkopolskie Poznań II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej Matejki 8/10       Tomasz Jankowiak 3 0
wielkopolskie Poznań Liceum Ogólnokształcące Spark Academy Druskienicka 6       Iwo Węklar 2 0
zachodniopomorskie Szczecin II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I Henryka Pobożnego 2       Kamil Urbański 3d 0
zachodniopomorskie Szczecin V Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka ul. Ofiar Oświęcimia 14       Maja Kuśnierz III E 0
zachodniopomorskie Szczecin XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Romera 2       Aleksandra Maksajda 3 LAg 0
zachodniopomorskie Szczecin XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Romera 2       Michalina Adamowicz 3 LAg 0
zachodniopomorskie Szczecin XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Romera 2       Zuzanna Adamowicz 3 LAg 0
zachodniopomorskie Świdwin Zespół Szkół im. Władysława Broniewskiego ul. T. Kościuszki 28       Jakub Zieliński III c 0
Cała RP razem
  32 45   0 3 0