Lista szkół I etapu - szkolnego
← powrót do menu
Lista szkół I etapu - szkolnego Olimpiady - Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie w roku szkolnym 2021/22.
woj. dolnośląskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Bolesławiec |
I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego |
Tyrankiewicza 11 |
Cezary Czernatowicz |
+48.757322419 |
10 |
Dzierżoniów |
I Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego |
ul. Piłsudskiego 10 |
mgr Grażyna Bajsarowicz |
+48.748314477 |
17 |
Dzierżoniów |
II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II |
ul. Garncarsla 1 |
Marzena Kudra |
+48.748314696 |
10 |
Legnica |
I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki |
pl. Klasztorny 7 |
Halina Tamioła |
+48.768622758 |
5 |
Lubin |
Zespół Szkół Nr 1 im. prof. Bolesława Krupińskiego |
Kościuszki 9 |
Dariusz Tomaszewski |
+48.885750250 |
40 |
Środa Śląska |
Powiatowy Zespół Szkół nr 1 im. Mikołaja Kopernika |
12 |
Małgorzata Przesławska |
+48.713173239 |
3 |
Wołów |
Niepubliczne Liceum |
ul. Zaułek Zielony 20 |
Małgorzata Gajos |
+48.713895825 |
16 |
Wrocław |
Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej |
Wybrzeże Stanisława Wyspiańskiego 23-25 |
Anita Skrzyniarz |
+48.713202778 |
5 |
Wrocław |
Liceum Ogolnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego |
plac Orląt Lwowskich 2a |
dr Danuta Daszkiewicz Ordyłowska |
+48.600261051 |
5 |
Wrocław |
Liceum Ogólnokształcące NR III im. Adama Mickiewicza |
Składowa 5 |
Tomasz Cygal |
+48.717986732 |
5 |
Wrocław |
Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej |
aleja Aleksandra Brücknera 10 |
Anna Maćkowska |
+48.717986890 |
30 |
razem |
7 |
11 |
|
|
|
146 |
woj. kujawsko-pomorskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Bydgoszcz |
I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Cypriana Kamila Norwida |
Plac Wolności 9 |
Mariola Mańkowska |
+48.936627206 |
2 |
Bydgoszcz |
VII Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Kusocińskiego |
11 Listopada 4 |
Janusz Kitajgrodzki |
+48.523710057 |
5 |
Golub-Dobrzyń |
Zespół Szkół Nr 1 im. Anny Wazówny |
PTTK 28 |
PIOTR WIŚNIEWSKI |
+48.566835450 |
30 |
Inowrocław |
I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza z Oddziałami Dwujęzycznymi |
3 Maja 11 |
Rafał Łaszkiewicz |
+48.523572207 |
34 |
Inowrocław |
II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej |
ul. Konopnickiej 15 |
Maria Żukowska |
+48.505022526 |
21 |
Inowrocław |
Zespół Szkół Chemiczno - Elektronicznych im. Jana Pawła II |
Poznańska 345 |
Dorota Gliwińska |
+48.523537210 |
15 |
Mogilno |
Zespół Szkół |
ul. Dworcowa 9 |
Zbigniew Grzechowski |
+48.523152664 |
5 |
Rypin |
Zespół Szkół nr 1 im. ks Czesława Lissowskiego |
ul. Kościuszki 51 |
Sławomir Pawłowski |
+48.542802065 |
15 |
Strzelno |
Zespół Szkół |
Gimnazjalna 7 |
Piotr Cieślik |
+48.523189567 |
5 |
Toruń |
I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika |
Zaułek Prosowy 1 |
Hanna Wrycza-Wilińska |
+48.513861845 |
3 |
Toruń |
Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące |
Szosa Chełmińska 83 |
Arkadiusz Stańczyk |
+48.566555560 |
5 |
Włocławek |
III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej |
Bechiego 1 |
Aneta Jaworska |
+48.542322965 |
10 |
razem |
9 |
12 |
|
|
|
150 |
woj. lubelskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Chełm |
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego |
Czarnieckiego 8 |
Halina Smyk |
+48.825653885 |
7 |
Chełm |
II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Gustawa Orlicz-Dreszera |
Szpitalna 14 |
Zbigniew Niderla |
+48.825653888 |
6 |
Krasnystaw |
I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły |
Piłsudskiego 50 |
Anna Patejuk |
+48.691029081 |
4 |
Lublin |
I LO im. Stanisława Staszica |
Racławickie 26 |
Stanisław Stoń |
+48.814411460 |
16 |
Lublin |
III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej |
Plac Wolności 4 |
Grzegorz Lech |
+48.880525737 |
3 |
Lublin |
Prywatna Szkoła Podstawowa i Liceum im. Królowej Jadwigi |
al. Długosza 8a |
Grzegorz Szymczak |
+48.815338946 |
31 |
Lublin |
V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie |
Lipowa 7 |
Beata Jezierska |
+48.814664340 |
30 |
Lublin |
XX Liceum Ogólnokształcące im. Orląt Lwowskich |
Tumidajskiego 6a |
Krzysztof Szulej |
+48.604131926 |
1 |
Lublin |
XXX Liceum Ogólnokształcące im. księdza Jana Twardowskiego |
Wajdeloty 12 |
Tomasz Szabłowski |
+48.815245154 |
15 |
razem |
3 |
9 |
|
|
|
113 |
woj. lubuskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Gorzów Wielkopolski |
II Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej Curie |
Przemysłowa 22 |
Tomasz Pluta |
+48.667659203 |
3 |
Gorzów Wielkopolski |
IV Liceum Ogólnokształcące im.Tadeusza Kotarbińskiego |
Kosynierów Gdyńskich 8 |
Hanna Mickiewicz-Kędziora |
+48.500042143 |
15 |
Gubin |
Zespół Szkół Ogólnokształcących Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego |
Piastowska 26 |
Małgorzata Kijewska |
+48.502636593 |
3 |
Słubice |
Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące |
Kościuszki 1 |
Jan Zgrzywa |
+48.618296838 |
2 |
Sulechów |
Liceum Ogólnokształcące im. rotmistrza Witolda Pileckiego |
Licealna 10 |
Beata Leśniak |
+48.683852619 |
2 |
Zielona Góra |
I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego |
ul. Kilińskiego 7 |
Ewa Habich |
+48.684523131 |
1 |
Zielona Góra |
IV Liceum Ogólnokształcące im. płk. pil. Eugeniusza Horbaczewskiego |
Szosa Kisielińska 18 |
Agnieszka Makarska |
+48.683271326 |
4 |
razem |
5 |
7 |
|
|
|
30 |
woj. łódzkie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Kutno |
II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza |
ul. Okrzei 1a |
Artur Ciurlej |
+48.243557430 |
5 |
Pabianice |
II Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi |
Pułaskiego 29 |
Krzysztof Zajda |
+48.422152245 |
1 |
Piotrków Trybunalski |
I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego |
Kopernika 6 |
Henryk Michalski |
+48.447326990 |
3 |
Skierniewice |
Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa |
u. H. Sienkiewicza 10 |
dr Anna Janus |
+48.468333189 |
10 |
Tomaszów Mazowiecki |
II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego |
Jałowcowa 10 |
ARKADIUSZ BRONIAREK |
+48.447245642 |
19 |
razem |
5 |
5 |
|
|
|
38 |
woj. małopolskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Kęty |
I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego |
Wyspiańskiego 2 |
Anna Zielonka |
+48.606607966 |
1 |
Kęty |
II LO Powiatowego Zespołu Szkół Nr 9 im. Marii Dąbrowskiej |
Kościuszki 29 |
mgr Anna Kapcia |
+48.338453072 |
2 |
Kraków |
I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego |
Plac Na Groblach 9 |
mgr inż. Jacek Kaczor |
+48.124229679 |
5 |
Kraków |
II Liceum Ogólnokształcące im Jana III Sobieskiego |
Sobieskiego 9 |
Marek Stępski |
+48.126337392 |
15 |
Kraków |
III Liceum Ogólnokształcące im Jana Kochanowskiego |
os Wysokie 6 Kraków |
Andrzej Górniak |
+48.126484276 |
10 |
Kraków |
III Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Slowackiego |
Stradomska 10 |
IWO WROŃSKI |
+48.124216745 |
7 |
Kraków |
IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki |
Krzemionki 11 |
Beata Zgutka |
+48.126563620 |
4 |
Kraków |
V Liceum Ogólnokształcące im.Augusta Witkowskiego |
Studencka 12 |
STANISŁAW PIETRAS |
+48.733674741 |
14 |
Kraków |
VII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej |
ul. Skarbińskiego 5 |
Wojciech Zagórny |
+48.126374291 |
22 |
Kraków |
XI Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej |
os. Teatralne 33 |
Danuta Bigaj |
+48.126444487 |
1 |
Myślenice |
II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół - Małopolska Szkoła Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego |
Zdrojowa 18 |
mgr inż. Andrzej Pawlikowski |
+48.122720424 |
6 |
Nowy Sącz |
Społeczne Liceum Ogólnokształcace SPLOT z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Karskiego |
Limanowskiego 7 |
Małgorzata Gucwa |
+48.184434339 |
8 |
Olkusz |
IV Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego |
Korczaka 7 |
Katarzyna Polak |
+48.327546035 |
3 |
Olkusz |
Zespół Szkół Nr 3 im. Antoniego Kocjana |
32 |
Wojciech Panek |
+48.326430692 |
5 |
razem |
6 |
14 |
|
|
|
103 |
woj. mazowieckie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Kozienice |
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego |
Warszawska 25 |
mgr Ewa Malec |
+48.486142608 |
4 |
Mława |
Akademickie Centrum Kształcenia im. Ignacego Mościckiego |
Warszawska 52 |
Iwona Godlewska |
+48.696369273 |
4 |
Mława |
I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego |
Wyspiańskiego 1 |
Marek Kiełbiński |
+48.236543715 |
17 |
Mława |
Katolickie Liceum Ogolnokształcące im. Sarbiewskiego |
Kościuszki |
Beata Radzewicz |
+48.236544050 |
1 |
Radom |
II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej |
Kusocińskiego 8 |
Dariusz Żytnicki |
+48.483641180 |
5 |
Radom |
III Liceum Ogólnokształcące im. płk. Dionizego Czachowskiego |
Traugutta 44 |
mgr Norbert Sałuda |
+48.509440746 |
25 |
Siedlce |
I Katolickie Liceum Ogólnokształcące im.Świętej Rodziny |
Ignacego Świrskiego 54 |
Jacek Władysław Świątek |
+48.256321077 |
15 |
Szymanów |
Prywatne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Niepokalanek im. Matki Bożej Częstochowskiej |
Szkolna 2 |
Mgr Marzena Etmańska |
+48.517261109 |
2 |
Warszawa |
XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego |
Platynowa 1 |
Anna Szczepańska-Filipp |
+48.226209968 |
12 |
Warszawa |
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego |
Myśliwiecka 6 |
Barbara Kordas |
+48.226282101 |
1 |
Warszawa |
Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika |
Bema 76 |
Justyna Matejczyk |
+48.226327570 |
4 |
Warszawa |
Liceum Ogólnokształcące Lifeskills nr 1 |
miodowa 22d |
Jarosław Sikora |
+48.507007005 |
5 |
Warszawa |
LIX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego |
Lindego 20 |
Dorota Grabiec |
+48.506528964 |
25 |
Warszawa |
LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. I. Witkiewicza "Witkacego" |
Elbląska 51 |
Beata Zdanowicz |
+48.226332404 |
12 |
Warszawa |
LXXV Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego |
Czerniakowska 128 |
Magdalena Kochel |
+48.228414266 |
3 |
Warszawa |
Prywatne Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Cecylii Plater-Zyberkówny |
Piękna 24/26 |
Anna Stępińska-Szarek |
+48.604262888 |
21 |
Warszawa |
Technikum Kinematograficzno-Komputerowe im. Krzysztofa Kieślowskiego |
Polna 7 |
Beata Markulis |
+48.228250252 |
1 |
Warszawa |
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV |
ul. Jagiellońska 38 |
Małgorzata Dąbrowska |
+48.226192745 |
14 |
Warszawa |
X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi |
ul. Jana Pawła Woronicza 8 |
Ewa Burzyk |
+48.228540910 |
8 |
Warszawa |
XII Liceum Ogólnokształcące im.Henryka Sienkiewicza |
Sienna 53 |
Elżbieta Wysmołek |
+48.226204774 |
25 |
Warszawa |
XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Narcyzy Żmichowskiej |
Klonowa 16 |
Joanna Chrapkowska |
+48.228493734 |
1 |
Warszawa |
XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego |
Polna 5 |
Anna Koszycka |
+48.608419495 |
20 |
Wyszków |
I Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida |
Kościuszki 52 A |
Dorota Piotrowicz |
+48.297424622 |
8 |
razem |
7 |
23 |
|
|
|
233 |
woj. opolskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Głuchołazy |
Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące |
Bohaterów Warszawy 9 |
Iwona Jakóbczak |
+48.662224095 |
40 |
Kędzierzyn-Koźle |
II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika |
ul. Jana Matejki 19 |
Katarzyna Arciszewska-Stępień |
+48.774832162 |
8 |
Kluczbork |
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. A. Mickiewicza |
Mickiewicza 10 |
Krystyna Błażewska |
+48.774181231 |
22 |
Kluczbork |
Zespół Szkół Ogólnokształcących Społecznego Towarzystwa Oświatowego |
Ligonia 3 |
Beata Bednarska |
+48.774181224 |
1 |
Namysłów |
I Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Iwaszkiewicza |
Mickiewicza 12 |
Wojciech Surmacz |
+48.774107060 |
10 |
Olesno |
I Liceum Ogólnokształcące Im. Lotników Polskich |
Sądowa 2 |
Marek Leśniak |
+48.343583806 |
19 |
Opole |
Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej |
Pułaskiego 3 |
Agnieszka Buganik-Pszczyńska |
+48.774542286 |
5 |
Opole |
Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie |
Dubois 28 |
Joanna Raźniewska |
+48.774536406 |
10 |
Praszka |
I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich |
38 |
Krzysztof Bryś |
+48.343591040 |
2 |
Strzelce Opolskie |
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego |
Powstańców Śląskich 3 |
Halina Kajstura |
+48.774612701 |
10 |
Tułowice |
Zespół Szkół |
Zamkowa, 1 |
Adam Sinicki |
+48.774600153 |
1 |
razem |
9 |
11 |
|
|
|
128 |
woj. podkarpackie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Jarosław |
I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika |
3. Maja, 4 |
Jolanta Moskwa |
+48.604478193 |
2 |
Kolbuszowa |
Liceum Ogólnokształcące im. Janka Bytnara |
Jana Pawła II 8 |
Dariusz Fus |
+48.698841018 |
5 |
Łańcut |
II Liceum Ogólnokształcące, ZS Nr 1 im. Janusza Korczaka |
Grunwaldzka 11 |
Małgorzata Kupis |
+48.172252286 |
20 |
Mielec |
V Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 1 im. starszego sierżanta pilota Stanisława Działowskiego |
Tańskiego 3 |
Joanna Gładyszewska |
+48.177875350 |
11 |
Mielec |
Zespół Szkół Technicznych |
Jagiellończyka 3 |
Arkadiusz Gałkowski |
+48.177881311 |
2 |
Rzeszów |
I Liceum Ogólnokształcące im. St. Konarskiego |
3 Maja 15 |
Piotr Wanat |
+48.177482820 |
15 |
Rzeszów |
II Liceum Ogólnokształcące im. płk. Leopolda Lisa Kuli |
Ks. J. Jałowego 22 |
Mgr Andrzej Szymanek |
+48.604725113 |
1 |
Sanok |
I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej |
Zagrody 1 |
Robert Rybka |
+48.134632507 |
30 |
razem |
6 |
8 |
|
|
|
86 |
woj. podlaskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Białystok |
I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickieiwcza |
Brukowa 2 |
Ewa Mituła |
+48.857425772 |
10 |
Białystok |
II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej |
Narewska 11 |
Dariusz Bossowski |
+48.856511416 |
10 |
Białystok |
III Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego |
Pałacowa 2/1 |
Anna Kietlińska |
+48.857416033 |
3 |
Białystok |
IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida |
Zwierzyniecka 9a |
Bożena Karpowicz |
+48.609109106 |
24 |
Białystok |
VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta |
Warszawska 8 |
Dariusz Naumowicz |
+48.857435485 |
1 |
Białystok |
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego |
ul. Piastowska 5 |
Antoni Teodor Grodzki |
+48.857414944 |
8 |
Białystok |
X Liceum Ogólnokształcące im. Wisławy Szymborskiej |
ul. Stołeczna 6 |
Urszula Sztabelska- Kopa |
+48.857423138 |
5 |
Białystok |
XI Liceum Ogólnokształcące im. Witolda Pileckiego |
Grottgera 9 |
Andrzej Rybnik |
+48.793019185 |
6 |
razem |
2 |
8 |
|
|
|
67 |
woj. pomorskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Chojnice |
Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta |
Grunwaldzka 1 |
Marianna Ziarno |
+48.523977087 |
1 |
Chojnice |
Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich |
Nowe Miasto 4-6 |
Małgorzata Gierszewska |
+48.523975017 |
11 |
Gdańsk |
V Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego |
Polanki 130 |
Małgorzata Bąk |
+48.585521191 |
5 |
Gdynia |
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza |
Wolności 22B |
Elżbieta Zaręba |
+48.586201750 |
12 |
Gdynia |
III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP |
Legionów 27 |
Wiesław Kosakowski |
+48.586221833 |
2 |
Kwidzyn |
I Liceum Ogólnokształcące d. Polskie Gimnazjum im. dr. Władysława Gębika |
Konarskiego 12 |
Joanna Poźniak |
+48.606367529 |
15 |
Słupsk |
I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego |
Szarych Szeregów 15 |
Barbara Grędecka |
+48.607451336 |
15 |
Słupsk |
II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza |
ul. Mickiewicza 32 |
Mariusz Domański |
+48.598424894 |
40 |
Słupsk |
V Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta |
Deotymy 15A |
Wioleta Kurtiak |
+48.724614491 |
9 |
Tczew |
Uniwersyteckie Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Jadwigi Królowej |
Wodna 6 |
Krzysztof Niemczyk |
+48.585313609 |
13 |
razem |
6 |
10 |
|
|
|
123 |
woj. śląskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Bielsko-Biała |
I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika |
Listopadowa 70 |
mgr Barbara Seweryn |
+48.338122574 |
3 |
Bielsko-Biała |
Liceum Ogólnokształcące Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego |
Krasińskiego 17 |
Beata Markowicz |
+48.338116888 |
2 |
Bielsko-Biała |
Zespół Szkół Ogólnokształcących z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego |
Bohaterów Warszawy 20 |
Krzysztof Kaczor |
+48.511974914 |
6 |
Bytom |
I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Smolenia |
STRZELCÓW BYTOMSKICH 11 |
Katarzyna Łoza |
+48.322810377 |
2 |
Częstochowa |
I Liceum Ogólnokształcące im.Juliusza Słowackiego |
Kościuszki 8 |
Małgorzata Kaim |
+48.660417918 |
10 |
Częstochowa |
IX Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida |
ul. Jasnogórska 8 |
mgr Krzysztof Wachowiak |
+48.343242310 |
30 |
Częstochowa |
VII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika |
Nowowiejskiego 18 |
Barbara Gala-Glińska |
+48.343245266 |
25 |
Dąbrowa Górnicza |
I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego |
Kopernika 40 |
Beata Bończak |
+48.322623093 |
24 |
Gliwice |
I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego |
ul. Zimnej Wody 8 |
Adam Sarkowicz |
+48.322314732 |
10 |
Katowice |
II Liceum Ogólnokształacące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej |
Głowackiego 6 |
dr Jacek Pruciak |
+48.322517334 |
20 |
Katowice |
III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza |
Mickiewicza 11 |
Katarzyna Piotrowska |
+48.322589305 |
31 |
Kozy |
Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego |
Szkolna 20 |
Alina Nowak |
+48.338174382 |
1 |
Rybnik |
I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich |
Kościuszki 41 |
Tadeusz Chrószcz |
+48.324222787 |
41 |
Sosnowiec |
II Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Plater |
Parkowa 1 |
Justyna Tulicka |
+48.322664535 |
15 |
Tarnowskie Góry |
II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica |
ul. Marsz. J. Piłsudskiego 1 |
Kazimierz Sporoń |
+48.605301241 |
5 |
Zabrze |
III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
Sienkiewicza 33 |
Magdalena Kaernbach- Wojtaś |
+48.606504834 |
10 |
Zabrze |
Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. ks. Jana Twardowskiego |
Tarnopolska 3 |
Gabriela Leksy |
+48.322712132 |
2 |
Żywiec |
Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych |
Mickiewicza 6 |
Adam Zoń |
+48.338612196 |
30 |
razem |
12 |
18 |
|
|
|
267 |
woj. świętokrzyskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Łopuszno |
Powiatowy Zespół Szkół |
Kasztanowa 39 |
Grażyna Bekier |
+48.413914926 |
10 |
razem |
1 |
1 |
|
|
|
10 |
woj. warmińsko-mazurskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Elbląg |
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kazimierza Jagiellończyka |
Królewiecka 42 |
Agnieszka Jurewicz |
+48.556258881 |
6 |
Elbląg |
III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II |
Browarna 1 |
Beata Orzech |
+48.556258920 |
6 |
Iława |
Zespół Szkół Ogólnokształacących im. Stefana Żeromskiego |
Sienkiewicza 1 |
Roman Groszkowski |
+48.896485696 |
15 |
Kętrzyn |
I Liceum Ogólnokształcące im.Wojciecha Kętrzyńskiego |
Powstańców Warszawy 2 |
Oliwia Piotrowicz |
+48.897513237 |
5 |
Morąg |
Zespół Szkół Licealnych im. Leona Kruczkowskiego |
11 Listopada 7 |
Jan Horbacz |
+48.897574012 |
3 |
razem |
4 |
5 |
|
|
|
35 |
woj. wielkopolskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Kalisz |
V Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego |
Piskorzewie 6 |
mgr Beata Szulc |
+48.625016161 |
13 |
Kościan |
I Liceum Ogólnokształcące im.Oskara Kolberga |
3 |
Małgorzata Andersz |
+48.601588307 |
3 |
Leszno |
I Liceum Ogólnokształcące im. Rodu Leszczyńskich |
ul. Karola Kurpińskiego 1 |
Barbara Kochanek |
+48.655299425 |
16 |
Leszno |
II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika |
Bolesława Prusa 33 |
Krystyna Łasowska |
+48.601066241 |
14 |
Ostrów Wielkopolski |
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława Reymonta |
Wrocławska 9 |
Marek Śmiłowicz |
+48.627385528 |
10 |
Piła |
I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie |
Wincentego Pola 11 |
Angelika Zygmunt |
+48.667129624 |
5 |
Poznań |
II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej |
Matejki 8/10 |
Małgorzata Dembska |
+48.618662892 |
25 |
Poznań |
Spark Academy Liceum Ogólnokształcące |
Pogodna, 26 |
Karolina Kowalewska |
+48.603775944 |
4 |
Poznań |
VII Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki |
8/12 |
Paweł Kozłowski |
+48.618472502 |
20 |
Poznań |
XV Liceum Ogólnokształcące im. prof. Wiktora Degi |
os. Bolesława Chrobrego 107 |
Ryszard Pyssa |
+48.618223971 |
15 |
Poznań |
XVI Liceum Ogólnokształcące im. Charles de Gaulle'a |
Tarnowska 27 |
mgr Andrzej Karaś |
+48.618798090 |
15 |
Poznań |
XXXVIII Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego |
Drzymały 4/6 |
Elżbieta Marciniak |
+48.614241124 |
4 |
Poznań |
Zespół Szkół Mechanicznych im. Komisji Edukacji Narodowej |
Świerkowa 8 |
Małgorzata Nawojczyk |
+48.618321949 |
12 |
Turek |
I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki |
Kościuszki 4 |
Danuta Szczepanik |
+48.630278046 |
65 |
Września |
Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza |
Witkowska 1 |
Violetta Zdunowska |
+48.502082431 |
10 |
razem |
9 |
15 |
|
|
|
231 |
woj. zachodniopomorskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Choszczno |
Zespół Szkół Nr 1 im. Bolesława Krzywoustego |
31a |
Grzegorz Jacek Brzustowicz |
+48.957652496 |
1 |
Gryfice |
Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Chrobrego |
Wałowa 18 |
Jolanta Folwarska |
+48.798726260 |
6 |
Koszalin |
II Liceum Ogólnokształcące im.Władysława Broniewskiego |
Chełmońskiego 7 |
P.O Dyrektora mgr Bogusława Hordyńska |
+48.943446580 |
9 |
Koszalin |
V Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Lema |
Jedności 9 |
Bożena Sobkowiak |
+48.695428579 |
10 |
Szczecin |
II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I |
Henryka Pobożnego 2 |
Jolanta Jastrzębska |
+48.914336117 |
7 |
Szczecin |
XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
Romera 2 |
Mirosław Mika |
+48.606430762 |
15 |
Szczecin |
XIII Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 |
Unisławy 26 |
Cezary Urban |
+48.914232566 |
15 |
Szczecinek |
I Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Elżbiety |
Ks. Elżbiety 1 |
dr Arkadiusz Szczepaniak |
+48.504364109 |
20 |
Szczecinek |
Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO w Szczecinku |
Słowiańska 2 |
Wiesław Suchowiejko |
+48.660511075 |
6 |
razem |
5 |
9 |
|
|
|
89 |
Cała RP razem |
Miejscowości |
Szkół |
|
|
|
|
Uczniów |
96 |
166 |
|
|
|
|
1849 |