Wstępne wyniki etapu szkolnego
← powrót do menu
Wstępne wyniki etapu szkolnego Olimpiady — Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie w roku szkolnym 2019/20.
woj. dolnośląskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Bolesławiec |
I Liceum Ogólnokształcące |
H. i W. Tyrankiewiczów 11 |
10 |
10 |
1 |
Miłosz Ciechanowicz |
1 Ag |
14 |
Dzierżoniów |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. J. Piłsudskiego 10 |
8 |
5 |
1 |
Michał Gromadzik |
III e |
19 |
Dzierżoniów |
II Liceum Ogólnokształcące |
ul. Garncarska 1 |
8 |
8 |
0 |
- |
- |
- |
Lądek - Zdrój |
Liceum Ogólnokształcące |
Polna 2 |
12 |
12 |
0 |
- |
- |
- |
Legnica |
I Liceum Ogólnokształcące |
pl. Klasztorny 7 |
10 |
8 |
2 |
Andrzej Szczerbiński |
3 a |
22 |
Sandra Malczewska |
3 b |
21 |
Lubin |
II Liceum Ogólnokształcące |
Niepodległości 31 |
16 |
7 |
1 |
Julia Kwiatkowska |
2f |
15 |
Lubin |
Zespół Szkół Nr 1 |
Kościuszki 9 |
35 |
24 |
3 |
Kacper Kras |
3c |
22 |
Jakub Pahuta |
3c |
22 |
Michał Kubicki |
3e |
21 |
Wałbrzych |
II Liceum Ogólnokształcące |
Al. Wyzwolenia 34 |
1 |
1 |
1 |
Kamil Rems |
III |
23 |
Wrocław |
Akademickie Liceum Ogólnokształcące |
Wybrzeże Stanisława Wyspiańskiego 23-25 |
8 |
8 |
1 |
Daniel Witkowski |
1 |
18 |
Wrocław |
Liceum nr XIII |
Haukego- Bosaka 33-37 |
5 |
5 |
0 |
- |
- |
- |
Wrocław |
Liceum Ogólnokształcące nr XII |
plac Orląt Lwowskich 2a |
10 |
3 |
2 |
PIOTR NOWICKI |
II |
22 |
MATEUSZ GRONKOWSKI |
III |
21 |
Wrocław |
Liceum Ogólnokształcące nr XIV |
Al. Brücknera 10 |
20 |
17 |
4 |
Maciej Pawlica |
2D |
28 |
Stanisław Mazur |
1E |
27 |
Maciej Zygmunt |
2E |
24 |
Daria Moskal |
2E |
22 |
Wrocław |
Liceum Ogólnokształcące Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej we Wrocławiu |
Pl Nankiera 16 |
15 |
12 |
1 |
Aleksander Kaźmierczak |
1a |
15 |
Wrocław |
XVI LO - Zespół Szkół nr 8 |
ul. Mikołaja Reja 3 |
11 |
11 |
0 |
- |
- |
- |
razem |
7 |
14 |
|
169 |
131 |
17 |
|
|
|
woj. kujawsko-pomorskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Bydgoszcz |
VI Liceum Ogólnokształcące |
Staszica 4 |
3 |
1 |
1 |
Łukasz Przysiewkowski |
2e |
40 |
Bydgoszcz |
VII Liceum Ogólnokształcące |
11 Listopada 4 |
6 |
2 |
1 |
Bartosz Zasowski |
3d |
14 |
Golub-Dobrzyń |
Zespół Szkół Nr 1 |
ul. PTTK 28 |
31 |
30 |
5 |
Norbert Witkowski |
1c |
29 |
Mikołaj Kot |
1c |
28 |
Bartosz Modrzyński |
2c |
24 |
Szymon Krzykowski |
1b |
22 |
Kuc Piotr Franciszek |
1b |
21 |
Inowrocław |
I Liceum Ogólnokształcące |
3 Maja 11/13 |
37 |
33 |
6 |
Jakub Balmowski |
III e |
32 |
Kamil Szałecki |
III e |
27 |
Damian Grabski |
III e |
25 |
Tomasz Bukowski |
I i |
21 |
Oskar Serkowski |
I i |
20 |
Jakub Luber |
III e |
20 |
Inowrocław |
II Liceum Ogólnokształcące |
Konopnickiej 15 |
15 |
14 |
5 |
Igor B. |
2d |
26 |
Filip S. |
2d |
25 |
Patryk Burak |
3d |
25 |
Mchał S. |
3d |
22 |
Vanessa O. |
2d |
21 |
Inowrocław |
Zespół Szkół Chemiczno - Elektronicznych |
Poznańska 345 |
4 |
4 |
2 |
Wiktoria Kubiak |
III a LO |
13 |
Anita W. |
III a LO |
12 |
Mogilno |
Zespół Szkół w Mogilnie |
Dworcowa 9 |
10 |
10 |
0 |
- |
- |
- |
Toruń |
I Liceum Ogólnokształcące |
Zaułek Prosowy 1 |
20 |
17 |
3 |
Patrycja Felczak |
2a |
22 |
Jakub Klugiewicz |
3a |
22 |
Hubert Dybowski |
3a |
21 |
Toruń |
Liceum Ogólnokształcące Sokrates |
Rejtana 2-4 |
6 |
4 |
1 |
Wiktoria Sawina |
1 |
12 |
Toruń |
Technikum Menedżerskie |
Rejtana 2-4 |
13 |
13 |
0 |
- |
- |
- |
Toruń |
Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące |
Szosa Chełmińska 83 |
12 |
5 |
3 |
Róża Kołodziej |
IIdL |
29 |
Aleksandra Klicka |
IIdL |
28 |
Maciej Piekarski |
IIbL |
25 |
Toruń |
VIII Liceum Ogólnokształcące |
Grunwaldzka 33/35 |
5 |
5 |
0 |
- |
- |
- |
Włocławek |
III Liceum Ogólnokształcące |
Bechiego 1 |
30 |
30 |
0 |
- |
- |
- |
razem |
6 |
13 |
|
192 |
168 |
27 |
|
|
|
woj. lubelskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Annopol |
Zespół Szkół |
Kościuszki 22 |
11 |
11 |
0 |
- |
- |
- |
Chełm |
II Liceum Ogólnokształcące |
Szpitalna 14 |
14 |
10 |
1 |
Joanna Jankowska |
III C |
19 |
Janów Lubelski |
1 Liceum Ogólnokształcące |
Jana Pawła II 1 |
10 |
10 |
0 |
- |
- |
- |
Krasnystaw |
I Liceum Ogólnokształcące |
Piłsudskiego 50 |
8 |
6 |
1 |
Dominik Pitucha |
3 B |
21 |
Lublin |
Prywatne Liceum |
Długosza 8a |
35 |
25 |
2 |
Paweł Kaczka |
IIIA |
24 |
Igor Konior |
IIB |
22 |
Lublin |
I Liceum Ogólnokształcące |
Racławickie 26 |
25 |
25 |
0 |
- |
- |
- |
Lublin |
II Liceum Ogólnokształcące w Lublinie |
ul. Ogrodowa 16 |
7 |
7 |
0 |
- |
- |
- |
Lublin |
III Liceum Ogólnokształcące |
plac Wolności 4 |
6 |
5 |
2 |
Dominik Bielecki |
3 D |
20 |
Gabriela Lis |
2 D |
20 |
Lublin |
Liceum Ogólnokształcące |
Aleje Racławickie 17 |
6 |
1 |
1 |
Tomasz Górczynski |
1d |
21 |
Lublin |
V Liceum Ogólnokształcące |
Lipowa 7 |
30 |
30 |
4 |
Adam Nycz |
IIIH |
23 |
Jakub Woźniak |
IK |
20 |
Alicja Pacek |
IE |
20 |
Aneta Barszcz |
IIF |
20 |
Lublin |
XXX Liceum Ogólnokształcące |
ul. Wajdeloty 12 |
5 |
5 |
0 |
- |
- |
- |
Lublin |
Zespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego |
Al. Racławickie 7 |
1 |
1 |
0 |
- |
- |
- |
Lublin |
Zespół Szkół nr 5 |
Elsnera 5 |
25 |
25 |
0 |
- |
- |
- |
Zamość |
Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 5 |
Szczebrzeska 102 |
5 |
5 |
0 |
- |
- |
- |
razem |
6 |
14 |
|
188 |
166 |
11 |
|
|
|
woj. lubuskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Gorzów Wielkopolski |
Licum Ogólnokształącace |
ul. Kosynierów Gdyńskich 8 |
6 |
6 |
0 |
- |
- |
- |
Gorzów Wielkopolski |
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 |
ulica Przemysłowa 22 |
9 |
9 |
2 |
Krzysztof Kordula |
3 |
22 |
Nikola Łuczak |
3 |
20 |
Sulechów |
Liceum Ogólnokształcące |
Licealna10 |
5 |
4 |
1 |
Adam Kamyszek |
II e |
20 |
Sulęcin |
I Liceum Ogólnokształcące |
Emilii Plater 1 |
8 |
13 |
1 |
Mikołaj Konopko |
III |
15 |
Zielona Góra |
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 ,,Budowlanka" |
Botaniczna 50 |
1 |
1 |
1 |
Aleksandra Kwaśniewska |
4 |
21 |
Zielona Góra |
IV Liceum Ogólnokształcące |
Szosa Kisielińska 18 |
3 |
3 |
1 |
Beniamin Klimek |
2 c |
21 |
Zielona Góra |
V Liceum Ogólnokształcące |
ul. Zachodnia 63 |
2 |
2 |
1 |
Filip W. |
3h |
26 |
Zielona Góra |
VII Liceum Ogólnokształcące |
Wyspiańskiego 21 |
8 |
8 |
0 |
- |
- |
- |
razem |
4 |
8 |
|
42 |
46 |
7 |
|
|
|
woj. łódzkie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Kutno |
I LO |
1 |
10 |
10 |
0 |
- |
- |
- |
Kutno |
II Liceum Ogólnokształcące |
Okrzei 1A |
5 |
5 |
1 |
Piotr M. |
2 |
24 |
Opoczno |
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Opocznie |
S. Żeromskiego 3 |
50 |
50 |
0 |
- |
- |
- |
Pabianice |
Liceum Ogólnokształcące |
Pułaskiego 29 |
2 |
2 |
1 |
Anna Mądrakowska |
3 |
22 |
Piotrków Trybunalski |
I Liceum Ogólnokształcące |
al. Mikołaja Kopernika 1 |
8 |
8 |
0 |
- |
- |
- |
Skierniewice |
Klasyczne Liceum Ogólnokształcące |
Kard. St. Wyszyńskiego 12 |
8 |
8 |
0 |
- |
- |
- |
Skierniewice |
Liceum Ogólnokształcące |
ul. H. Sienkiewicza 10. |
7 |
7 |
3 |
Jakub Graczyk |
3e |
21 |
Maciej Kalisiak |
2e |
21 |
Elżbieta Namielska |
3a |
20 |
Skierniewice |
Zespół Szkół Nr 3 w Skierniewicach |
Działkowa 10 |
3 |
3 |
1 |
Mateusz Nowakowski |
III A |
25 |
Tomaszów Mazowiecki |
II Liceum Ogólnokształcące |
ul. Jałowcowa 10 |
35 |
35 |
0 |
- |
- |
- |
razem |
6 |
9 |
|
128 |
128 |
6 |
|
|
|
woj. małopolskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Chrzanów |
I Liceum Ogólnokształcące |
Piłsudskiego 14 |
5 |
3 |
1 |
Filip Mruczek |
IIe |
24 |
Kęty |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. Wyspiańskiego 2 |
5 |
3 |
1 |
Karol Łanocha |
1 |
21 |
Kraków |
I Liceum Ogólnokształcące |
Plac Na Groblach 9 |
7 |
5 |
1 |
Krzysztof Ślusarczyk |
3E |
27 |
Kraków |
II Liceum Ogólnokształcące |
Sobieskiego 9 |
15 |
15 |
0 |
- |
- |
- |
Kraków |
III Liceum Ogólnokształcące |
os. Wysokie 6 |
10 |
10 |
3 |
Maja Trzebunia |
1ag |
21 |
Wiktoria M. |
1ag |
20 |
Julia Malik |
2a |
20 |
Kraków |
III Społeczne Liceum Ogólnokształcące |
Stradomska 10 |
10 |
10 |
3 |
Piotr Marczewski |
IIIA |
24 |
Franciszek Bednarek |
IIIA |
23 |
Julia Osuch |
IIA |
21 |
Kraków |
V Liceum Ogólnokształcące |
Studencka 12 |
1 |
1 |
1 |
Mateusz Kubasiewicz |
IIA |
27 |
Myślenice |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. Jagiellońska 8 |
4 |
4 |
1 |
Bartłomiej Sobala |
3 D |
25 |
Myślenice |
II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół - Małopolska Szkoła Gościnności |
Zdrojowa 18 |
3 |
3 |
1 |
Weronika Markus |
II |
17 |
Nowy Sącz |
I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
Długosza 5 |
30 |
30 |
1 |
Paweł Szkarłat |
1h |
17 |
Olkusz |
IV Liceum Ogólnokształcące |
Korczaka 7 |
4 |
2 |
2 |
Patryk Szatan |
3 |
23 |
Bartłomiej Pabisek |
3 |
22 |
Olkusz |
Zespół Szkół nr 3 |
Francesco Nullo |
1 |
1 |
1 |
Jakub Kwiatkowski |
1 |
21 |
Oświęcim |
Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych |
Bema 8 |
16 |
16 |
0 |
- |
- |
- |
Rabka-Zdrój |
I Liceum Ogólnokształcące |
1000-lecia 43 |
3 |
3 |
0 |
- |
- |
- |
Wadowice |
I Liceum Ogólnokształcące |
Mickiewicza 16 |
2 |
2 |
0 |
- |
- |
- |
razem |
9 |
15 |
|
116 |
108 |
16 |
|
|
|
woj. mazowieckie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Kozienice |
I Liceum Ogólnokształcące |
Warszawska 25 |
3 |
3 |
0 |
- |
- |
- |
Mława |
I Liceum Ogólnokształcące |
Wyspiańskiego 1 |
23 |
11 |
2 |
Agnieszka Michalska |
3a |
16 |
Patrycja Ryska |
2d |
14 |
Płock |
Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława Jagiełły w Płocku |
ul. 3 Maja 4 |
6 |
18 |
2 |
Izabela Markiewicz |
2B |
23 |
Mateusz Strawczyński |
1GG |
21 |
Radom |
II liceum Ogólnokształcące w Radomiu |
Kusocińskiego 8 |
7 |
5 |
1 |
Rafał Kozłowski |
III a |
17 |
Siedlce |
I Katolickie Liceum Ogólnokształcące |
ul. Bpa I. Świrskiego 54 |
20 |
12 |
1 |
Maksymilian Sobotko |
III B |
19 |
Szymanów |
Prywatne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Niepokalanek |
ul. Szkolna 2 |
2 |
2 |
0 |
- |
- |
- |
Warszawa |
CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
Żywnego 25 |
2 |
2 |
1 |
Mikołaj S. |
3 |
18 |
Warszawa |
II Liceum Ogólnokształcące |
Myśliwiecka 6 |
7 |
3 |
2 |
Mikołaj Antosiewicz |
2 |
27 |
Wiktoria Krasuska |
2 |
24 |
Warszawa |
LIX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego |
Lindego 20 |
8 |
4 |
1 |
Adam Majewski |
I d |
18 |
Warszawa |
LXIV LO |
ul. Elbląska 51 |
10 |
4 |
4 |
Michał Szyderski |
3b |
36 |
Jakub Krawiec |
3b |
34 |
Antoni Duszyński |
2c |
28 |
Marta Berent |
3d |
25 |
Warszawa |
VIII Liceum Ogólnokształcące |
ul. Jagiellońska 38 |
10 |
9 |
4 |
Jakub Cieślik |
II |
28 |
Dominik Wierzba |
III |
27 |
Tymoteusz Lachowski |
II |
26 |
Alicja Barbachowska |
II |
26 |
Warszawa |
X LO im Królowej Jadwigi w Warszawie |
Woronicza 8 |
6 |
4 |
1 |
Dawid Grabarczyk |
IIIa |
15 |
Warszawa |
XII Liceum Ogólnokształcące |
Sienna 53 |
20 |
20 |
1 |
Natalia Gontarczyk |
3D |
19 |
Warszawa |
XL LO z Oddziałami Dwujęzycznymi |
ul. Platynowa 1 |
10 |
5 |
2 |
Jakub Al-Darawsheh |
20 |
20 |
Jędrzej Ćwikowski |
20 |
20 |
Warszawa |
XLVII Liceum Ogólnokształcące |
ul. Międzyborska 64/70 |
26 |
26 |
0 |
- |
- |
- |
Warszawa |
XXII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
Leopolda Staffa 111 |
3 |
3 |
1 |
Antoni Krzyżanowski |
2 |
18 |
Warszawa |
XXVII Liceum Ogólnokształcące |
Polna, 5 |
15 |
15 |
10 |
Hubert Mamiński |
III |
29 |
Piotr Jankowski |
III |
29 |
Paweł Knyż |
II |
28 |
Michał Rećko |
III |
27 |
Jasin Sbai |
III |
27 |
Karolina Wereszczyńska |
II |
26 |
Mateusz Skoratko |
I |
26 |
Zuzanna Skurzak |
II |
24 |
Fryderyk Stoparczyk |
I |
21 |
Ignacy Walus |
II |
21 |
Warszawa |
XXX Liceum Ogólnokształcące |
Wolność 1/3 |
1 |
1 |
1 |
Amelia M. |
2a |
20 |
razem |
7 |
18 |
|
179 |
147 |
34 |
|
|
|
woj. opolskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Głuchołazy |
Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Głuchołazach |
Bohaterów Warszawy 10 |
20 |
20 |
0 |
- |
- |
- |
Kędzierzyn-Koźle |
II Liceum Ogólnokształcące |
ul. Matejki 19 |
10 |
10 |
1 |
Mateusz Dybała |
II D |
20 |
Kluczbork |
Zespół Szkół Ogólnokształacych |
10 |
10 |
2 |
1 |
Julia Ślesińska |
I e |
13 |
Namysłów |
I Liceum Ogólnokształcące |
Mickiewicza 12 |
7 |
7 |
0 |
- |
- |
- |
Olesno |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. Sądowa 2 |
20 |
11 |
3 |
Jakub Sobczak |
IId |
28 |
Olaf Miler |
Ie |
24 |
Aleksandra Małolepszy |
If |
21 |
Opole |
Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi |
ul. Dubois 28 |
20 |
3 |
3 |
Julia Cebula |
2a |
29 |
Tamara Bak |
2a |
25 |
Anna Koszyk |
1as |
21 |
Strzelce Opolskie |
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego |
Powstańców Sląskich 3 |
10 |
10 |
0 |
- |
- |
- |
razem |
7 |
7 |
|
97 |
63 |
8 |
|
|
|
woj. podkarpackie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Jarosław |
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących |
ul. Św. Ducha 1 |
6 |
6 |
0 |
- |
- |
- |
Jasło |
Zespół Szkół nr 4 |
ul. Sokoła 6 |
16 |
10 |
1 |
Aleksandra Cieślik |
4 |
19 |
Kolbuszowa |
Liceum Ogólnokształcące |
Jana Pawła II 8 |
5 |
5 |
0 |
- |
- |
- |
Krosno |
I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
Piotra Skargi 2 |
5 |
5 |
5 |
Michał W. |
3 |
28 |
Klaudia Pryjmak |
3 |
27 |
Kamil K. |
3 |
27 |
Rafał S. |
2 |
27 |
Jakub Dydak |
2 |
24 |
Łańcut |
II Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Nr 1 |
Grunwaldzka 11 |
30 |
30 |
0 |
- |
- |
- |
Mielec |
V Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 1 |
Tańskiego 3 |
15 |
15 |
0 |
- |
- |
- |
Nowa Dęba |
Zespół Szkół Nr 1 |
Reja 7 |
2 |
2 |
1 |
Martyna Pasek |
1a |
14 |
Przeworsk |
1 Liceum Ogólnokształcące |
Szkolna 6 |
5 |
5 |
1 |
Patrycja Mędroń |
3 |
19 |
Rzeszów |
I Liceum Ogólnokształcące |
3 maja 15 |
10 |
7 |
1 |
Karol Hodur |
2 |
17 |
Rzeszów |
IV Liceum Ogólnokształcące |
Ul. Dąbrowskiego 82 |
5 |
5 |
1 |
Ubaka M. |
2g |
22 |
razem |
9 |
10 |
|
99 |
90 |
10 |
|
|
|
woj. podlaskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Białystok |
II LO |
Narewska 11 |
35 |
5 |
1 |
Kamila Podgajecka |
III |
25 |
Białystok |
IV Liceum Ogólnokształcące |
ul. Zwierzyniecka 9a |
52 |
37 |
15 |
Justyna Dąbrowska |
3i |
39 |
Gabriela Lubecka |
3i |
34 |
Paulina Kłoskowska |
3i |
32 |
Agnieszka Żylińska |
3i |
30 |
Natalia Kryjan |
3i |
29 |
Zuzanna Mądry |
3i |
26 |
Wioleta Owsiejko |
3i |
26 |
Gabriela Roszkowska |
3i |
26 |
Julia Grzywińska |
3i |
25 |
Justyna Urwan |
3i |
25 |
Michał Szpakowicz |
3i |
25 |
Sebastian Kozłowski |
3i |
25 |
Wiktoria Obrębska |
2i |
24 |
Julia Cukrowska |
3i |
24 |
Krzysztof Siuchnicki |
2i |
24 |
Białystok |
VI Liceum Ogólnokształcące im.Króla Zygmunta Augusta w Białymstoku |
Warszawska 8 |
1 |
1 |
1 |
Kamil Kurajew |
3 |
28 |
Białystok |
VIII Liceum Ogólnokształcące |
Piastowska 5 |
5 |
2 |
1 |
Julian Woźniak |
III C |
27 |
Białystok |
X Liceum Ogólnokształcące |
Stołeczna 6 |
5 |
5 |
0 |
- |
- |
- |
Białystok |
Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych |
Słonimska 47/1 |
3 |
1 |
1 |
Paweł Chomański |
3 Z |
26 |
Bielsk Podlaski |
II Liceum Ogólnokształcące z Białoruskim Językiem Nauczania |
Kopernika 4 |
6 |
5 |
1 |
- |
- |
0 |
razem |
2 |
7 |
|
107 |
56 |
20 |
|
|
|
woj. pomorskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Chojnice |
Katolickie Liceum Ogólnokształcące |
Grunwaldzka 1 |
3 |
2 |
1 |
Filip Gumiński |
II |
14 |
Chojnice |
Liceum Ogólnokształcące |
Nowe Miasto 4-6 |
21 |
34 |
9 |
Marta Berent |
IIE |
32 |
Katarzyna Orłowska |
IIIE |
25 |
Jeremi Mrówczyński |
IIE |
25 |
Radosław Daniels |
IIE |
21 |
Aleksandra Januszewska |
IE4 |
21 |
Julia Piesik |
IIE |
20 |
Szymon Jawdyk |
IIE |
20 |
Monika Belke |
IEg |
20 |
Kamila Beska |
IEg |
20 |
Chojnice |
Szkoła Techniczna Bydgoskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego |
Kościerska 10 |
10 |
10 |
0 |
- |
- |
- |
Gdańsk |
Gdańskie Liceum Autonomiczne |
Osiek 11/12 |
15 |
15 |
0 |
- |
- |
- |
Gdańsk |
V Liceum Ogólnokształcące |
Polanki 130 |
13 |
13 |
0 |
- |
- |
- |
Gdańsk |
XIX Liceum Ogólnokształcące im.Mariana Mokwy |
Pestallozziego 11/13 |
10 |
10 |
0 |
- |
- |
- |
Kwidzyn |
I Liceum Ogólnokształcące im. dr. Wł. Gębika d. Polskie Gimnazjum w Kwidzynie |
Konarskiego 12 |
10 |
10 |
1 |
Małgorzata Siecińska |
IIIc |
20 |
Kwidzyn |
II Liceum Ogólnokształcące |
Słoneczna, 2 |
6 |
6 |
0 |
- |
- |
- |
Pelplin |
Collegium Marianum Liceum Katolickie |
Aleja Cystersów 2 |
2 |
2 |
1 |
Miłosz Załucki |
II |
30 |
Słupsk |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. Szarych Szeregów 15 |
15 |
15 |
0 |
- |
- |
- |
Słupsk |
V Liceum Ogólnokształcące |
Deotymy 15A |
3 |
3 |
0 |
- |
- |
- |
Tczew |
II LIceum Ogólnokształcące w Tczewie |
Królowej Marysieńki 10 |
3 |
3 |
1 |
Estera Ścibior |
III |
15 |
Ustka |
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernkia w Ustce |
Bursztynowa12 |
1 |
1 |
0 |
- |
- |
- |
razem |
7 |
13 |
|
112 |
124 |
13 |
|
|
|
woj. śląskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Będzin |
II Liceum Ogólnokształcące |
Teatralna 5 |
4 |
4 |
0 |
- |
- |
- |
Bielsko-Biała |
Liceum Ogólnokształcące |
Listopadowa70 |
15 |
15 |
0 |
- |
- |
- |
Bielsko-Biała |
Liceum Ogólnokształcące Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego |
Krasińskiego 17 |
5 |
5 |
0 |
- |
- |
- |
Bielsko-Biała |
V Liceum Ogólnokształcące |
ul. Józefa Lompy 10 |
10 |
7 |
3 |
Mikołaj Machowski |
3 |
24 |
Wojciech Bielaczyc |
3 |
21 |
Przemysław Dębicki |
1 |
20 |
Bielsko-Biała |
Zespół Szkół Ogólnokształcących z Oddziałami Dwujęzycznymi |
Bohaterów Warszawy 20 |
1 |
1 |
1 |
Sonia Strzygocka |
II c |
31 |
Chorzów |
IV Liceum Ogólnokształcące |
Henryka Dąbrowskiego 34 |
4 |
1 |
1 |
Piotr Wajer |
1 |
21 |
Chorzów |
IX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego |
Harcerska 2 |
6 |
4 |
1 |
Lana Svetlićić |
II C |
13 |
Chorzów |
Publiczne Liceum ZSSRKAK - Chorzów |
Kościuszki 11 |
9 |
7 |
1 |
Jakub Małecki |
3s |
31 |
Częstochowa |
I Liceum Ogólnokształcące |
Aleja Kościuszki 8 |
12 |
3 |
2 |
Igor Całka |
III A |
23 |
Natalia Stępień |
II A |
20 |
Częstochowa |
IX Liceum Ogólnokształcące |
Jasnogórska 8 |
10 |
10 |
3 |
Piotr Kaźmierczak |
1b |
24 |
Hubert Frątczak |
2e |
21 |
Adrian Czechowski |
1b |
20 |
Częstochowa |
Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia w Zespole Szkół Muzycznych im. Marcina Józefa Żebrowskiego w Częstochowie |
Jasnogórska 17 |
2 |
2 |
0 |
- |
- |
- |
Częstochowa |
VII Liceum Ogólnokształcące |
Nowowiejskiego 18 |
40 |
40 |
3 |
Bartosz Sas |
3b |
29 |
Tomasz Hreczański |
3c |
25 |
Wiktor Wódkiewicz |
2c |
22 |
Dąbrowa Górnicza |
I Liceum Ogólnokształcące |
Kopernika 40 |
20 |
13 |
1 |
Jakub Polko |
2 |
22 |
Gliwice |
I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne |
ul. Zimnej Wody 8 |
2 |
1 |
1 |
Rafał Górka |
III |
34 |
Gliwice |
II Liceum Ogólnokształcące |
Wróblewskiego 9 |
7 |
7 |
0 |
- |
- |
- |
Gliwice |
Zespół Szkół Budowlano-Ceramicznych w Gliwicach |
Bojkowska 16 |
1 |
1 |
1 |
Helena Celeban |
4AT |
30 |
Katowice |
Akademickie X Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Jana Paderewskiego w Katowicach |
Miarki 6 |
10 |
4 |
2 |
Michał Róg |
1c1 |
20 |
Przemysław Niedbała |
1b1 |
19 |
Katowice |
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
Głowackiego 6 |
15 |
7 |
2 |
Zofia Westerowska |
3 |
20 |
Beata Habryka |
3 |
18 |
Katowice |
Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe |
ul. Sokolska 26 |
1 |
1 |
0 |
- |
- |
- |
Lubliniec |
Zespół Szkół nr 1 |
Sobieskiego 22 |
5 |
5 |
0 |
- |
- |
- |
Rybnik |
I Liceum Ogólnokształcące |
Kościuszki 41 |
21 |
21 |
0 |
- |
- |
- |
Rybnik |
Zespół Szkół nr3 |
Orzepowicka 15a |
1 |
1 |
1 |
Fabian Niemiec |
IIIa |
8 |
Sosnowiec |
II Liceum Ogólnokształcące |
Parkowa 1 |
10 |
10 |
0 |
- |
- |
- |
Sosnowiec |
IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
Plac Zillingera 1 |
4 |
3 |
1 |
Jakub Lasota |
II |
20 |
Tarnowskie Góry |
I Liceum Ogólnokształcące |
Opolska 28 |
10 |
10 |
0 |
- |
- |
- |
Tarnowskie Góry |
II Liceum Ogólnokształcące |
Piłsudskiego1 |
12 |
3 |
1 |
Kacper Szajor |
II b |
14 |
Zawiercie |
Zespół Szkół |
Macieja Rataja 29 |
22 |
22 |
0 |
- |
- |
- |
Żywiec |
Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych |
Mickiewicza 6 |
100 |
75 |
3 |
SANDRA KUPCZAK |
4 TE |
18 |
PAULINA SŁONKA |
4 TE |
14 |
PAULINA MUSZYŃSKA |
2 TL |
14 |
razem |
13 |
28 |
|
359 |
283 |
28 |
|
|
|
woj. świętokrzyskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Kielce |
Zespół Szkół Katolickich Diecezji Kieleckiej |
ul. Św. Stanisława Kostki 17 |
1 |
1 |
0 |
- |
- |
- |
Łopuszno |
Powiatowy Zespół Szkół |
Kasztanowa 39 |
4 |
4 |
4 |
Magdalena Pawłowska |
III a |
23 |
Mariusz Szczygieł |
III a |
23 |
Daria Florczyk |
III a |
20 |
Klaudia Siwek |
III a |
20 |
Włoszczowa |
Zespół Szkół nr 2 |
Koniecpolska 40 |
10 |
10 |
1 |
Nina Krzysztofik |
IV TOR |
14 |
razem |
3 |
3 |
|
15 |
15 |
5 |
|
|
|
woj. warmińsko-mazurskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Elbląg |
I Liceum Ogólnokształcące |
Pocztowa 2 |
4 |
4 |
1 |
Sebastian P. |
3 |
20 |
Elbląg |
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
Królewiecka 42 |
7 |
5 |
1 |
Wiktoria Zapolska |
I D |
13 |
Elbląg |
III Liceum Ogólnokształcące |
Browarna 1 |
7 |
7 |
1 |
Małgorzata Stelmach |
IIIb |
14 |
Elbląg |
Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Regent z Oddziałami Dwujęzycznymi |
Królewiecka 100 |
1 |
1 |
0 |
- |
- |
- |
Ełk |
Zespół Szkół nr w Ełku |
ul.11 Listopada 24 |
14 |
14 |
0 |
- |
- |
- |
Giżycko |
I Liceum Ogólnokształcące |
Traugutta 1 |
4 |
4 |
0 |
- |
- |
- |
Górowo Iławeckie |
Zespół Szkół |
Wyszyńskiego 1 |
3 |
3 |
1 |
Mateusz Wójtowicz |
3 |
12 |
Kętrzyn |
I Liceum Ogólnokształcące |
POWSTAŃCÓW WARSZAWY, 2 |
1 |
1 |
1 |
Wiktor Szukis |
2c |
20 |
Morąg |
Zespół Szkół Licealnych |
11 Listopada 7 |
3 |
3 |
0 |
- |
- |
- |
Nowe Miasto Lubawskie |
Liceum Ogólnokształcące |
3 Maja 24 |
8 |
8 |
1 |
Liwia Piotrowicz |
3 a |
22 |
Olsztyn |
XII Liceum Ogólnokształcące |
Bałtycka 4 |
11 |
9 |
1 |
Jakub Tomaszek |
II |
15 |
Pasłęk |
I Liceum Ogólnokształcące |
Zwycięstwa 28 |
2 |
2 |
2 |
Szymon Ochnik |
III |
37 |
Michał Kluk |
III |
35 |
Pisz |
Katolickie Liceum Ogólnokształcące |
Pl. Ignacego Daszyńskiego 9A |
2 |
2 |
0 |
- |
- |
- |
razem |
10 |
13 |
|
67 |
63 |
9 |
|
|
|
woj. wielkopolskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Kalisz |
V Liceum Ogólnokształcące |
Piskorzewie 6 |
7 |
6 |
3 |
Paulina Staszak |
1a |
25 |
Barbara Borowska |
1a |
24 |
Daniel Nowakowski |
3a |
23 |
Leszno |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. Kurpińskiego 1 |
8 |
7 |
1 |
Aleksander Kaczmarek |
III |
17 |
Leszno |
II Liceum Ogólnokształcace |
Prusa 33 |
20 |
16 |
1 |
Michał Krawczyk |
3A |
18 |
Luboń |
Zespół Szkół w Luboniu |
ul. Armii Poznań 27 |
3 |
2 |
1 |
Wiktor Mroczek |
1aL |
14 |
Poznań |
II Liceum Ogólnokształcące |
ul. Matejki 8/10 |
70 |
27 |
6 |
Mateusz Kaik |
3e |
24 |
Tomasz Jankowiak |
2e |
22 |
Michał Idziak |
2e |
22 |
Mikołaj Wolanin |
2e |
22 |
Marta Nijak |
3e |
22 |
Jakub Stelmach |
2e |
21 |
Poznań |
Liceum Ogólnokształcące św. Marii Magdaleny |
Garbary, 24 |
2 |
2 |
0 |
- |
- |
- |
Poznań |
Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące |
os. Bohaterów II Wojny Światowej 29 |
1 |
1 |
1 |
Wiktor Kępiński |
3 |
22 |
Poznań |
VII Liceum Ogólnokształcące |
8/12 |
20 |
20 |
0 |
- |
- |
- |
Poznań |
XV Liceum Ogólnokształcące im. prof. Wiktora Degi |
os. Bolesława Chrobrego 107 |
8 |
4 |
2 |
Anna Łącka |
3 |
22 |
Mikołaj Śliwiński |
3 |
13 |
Poznań |
Zespół Szkół Mechanicznych |
Świerkowa 8 |
10 |
10 |
3 |
Daniel Maślak |
3O3 |
24 |
Olga Michalska |
3O2 |
24 |
Kamil Szypa |
3O3 |
21 |
Poznań |
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Poznaniu |
Bukowska 16 |
1 |
1 |
1 |
Anna Borowiak |
1 omega |
16 |
Poznań |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2 |
27 |
16 |
4 |
1 |
Wiktor Dolata |
3 |
19 |
Poznań |
Zespół Szkół Zakonu Pijarów |
os. Jana III Sobieskiego 114 |
1 |
1 |
0 |
- |
- |
- |
Poznań |
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 |
ul.Św.Floriana 3 |
2 |
2 |
0 |
- |
- |
- |
Turek |
I Liceum Ogólnokształcące |
Kościuszki 4 |
25 |
25 |
1 |
Piotr Wójciński |
2A |
19 |
Września |
Liceum Ogólnokształcące |
Witkowska 1 |
15 |
15 |
4 |
Damian Błaszka |
2e |
34 |
Anna Leśna |
3a |
33 |
Maksymilian Terzyk |
1a1 |
27 |
Aleksandra Piekarska |
3a |
23 |
Zbąszyń |
Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 1 w Zbąszyniu |
Powstańców Wlkp.43 |
3 |
3 |
1 |
Miłosz Młodystach |
3 |
14 |
razem |
7 |
17 |
|
212 |
146 |
26 |
|
|
|
woj. zachodniopomorskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Darłowo |
Zespół Szkół im. S. Żeromskiego w Darłowie |
Chopina 4 |
5 |
5 |
0 |
- |
- |
- |
Koszalin |
II Liceum Ogólnokształcące |
Chełmońskiego |
6 |
4 |
1 |
Paweł Nowak |
III H |
23 |
Koszalin |
V Liceum Ogólnokształcące |
Jedności 9 |
12 |
2 |
1 |
Julia Niemyńska |
I j |
16 |
Szczecin |
II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I |
Henryka Pobożnego 2 |
25 |
25 |
2 |
Mariusz Puzyrewski |
1Gc |
20 |
Karol S. |
2c |
19 |
Szczecin |
IV Liceum ogólnokształcące |
Swiętej Kingi 2 |
5 |
3 |
1 |
Robert Kędziora |
2C |
16 |
Szczecin |
XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
Romera 2 |
12 |
8 |
2 |
KRZYSZTOF ZIĘBA |
3 |
30 |
ZUZANNA ADAMOWICZ |
2 |
20 |
Świdwin |
Zespół Szkół |
Kościuszki 28 |
1 |
1 |
1 |
Jakub Zieliński |
2c |
24 |
razem |
4 |
7 |
|
66 |
48 |
8 |
|
|
|
Cała RP razem |
Miejscowości |
Szkół |
Liczba ucz. w et. szk. |
|
zgł. |
pisz. |
aw. |
107 |
196 |
2148 |
1782 |
245 |
|