Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie

Lista uczestników etapu centralnego

← powrót do menu

Olimpiady — Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie w roku szkolnym 2018/19.


Województwo Miejscowość Nazwa szkoły Status Uczniowie, którzy awansowali do III etapu Olimpiady
Laur. Fin. Ucz. Imię i nazwisko Klasa Punkty
T1 T2 Q3 Raz
I II III IV Va Vb Vc VIa VIb VIc VId VIe VIf
dolnośląskie Bolesławiec I Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Broniewskiego ul. H. i W. Tyrankiewiczów 11       Łukasz Sawicki 2e
dolnośląskie Wałbrzych II Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja Al. Wyzwolenia 34       Kamil Rems II
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr VII im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego ul. Krucza 49       Marcin Kuna IIIE
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego pl. Orląt Lwowskich 2a       ADAM TRUCHANOW III
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego pl. Orląt Lwowskich 2a       JULIA PTASIŃSKA III
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące Nr XIV w Zespole Szkół Nr 14 im. Polonii Belgijskiej Al. Brücknera 10       Jagoda Plucińska 3E
kujawsko-pomorskie Bydgoszcz I liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Plac Wolności 9       Karolina Rosiak 3
kujawsko-pomorskie Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kasprowicza ul. 3 Maja 11/13       Kamil Kalka III e
kujawsko-pomorskie Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kasprowicza ul. 3 Maja 11/13       Kamil Szałecki II e
kujawsko-pomorskie Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kasprowicza ul. 3 Maja 11/13       Paweł Daroszewski III e
kujawsko-pomorskie Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej 15       Jakub Czuba IIId
kujawsko-pomorskie Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej 15       Radosław Musiał IIId
lubelskie Lublin V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie ul. Lipowa 7       Magdalena Barszcz III F
lubelskie Lublin V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie ul. Lipowa 7       Patryk Kozak III H
lubelskie Lublin I Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica Al. Racławickie 26       Adam Suraj IID
lubelskie Lublin Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi ul. Długosza 8a       Anna Chrzanowska IIB
lubelskie Lublin Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi ul. Długosza 8a       Jakub Dębicki IIIA
lubuskie Nowa Sól Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego ul. Gimnazjalna 9       Bartłomiej Siborowski 3b
lubuskie Nowa Sól Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego ul. Gimnazjalna 9       Dawid Buczkowski 3b
łódzkie Pabianice II Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi ul. Pułaskiego 29       Anna Mądrakowska 2
łódzkie Skierniewice Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa ul. H. Sienkiewicza 10.       Jacek Pągowski 3
łódzkie Skierniewice Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa ul. H. Sienkiewicza 10.       Jakub Kobuszewski 2
łódzkie Skierniewice Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa ul. H. Sienkiewicza 10.       Marcin Klugiewicz 3
łódzkie Skierniewice Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa ul. H. Sienkiewicza 10.       Nataniel Górnik 3
łódzkie Wieluń I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki ul. Nadodrzańska 4       Mateusz Wiktorek 3
małopolskie Kęty I liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego ul. Wyspiańskiego 2       Oliwia Miksa 3
małopolskie Kraków III Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego ul. Stradomska 10       Franciszek Bednarek IIA
małopolskie Kraków III Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego ul. Stradomska 10       Wiktor Dudziński III B
mazowieckie Warszawa LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. I. Witkiewicza "Witkacego" ul. Elbląska 51       Adam Gumowski 2c
mazowieckie Warszawa VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV ul. Jagiellońska 38       Magdalena Cegiełka II
mazowieckie Warszawa XL LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego ul. Platynowa 1       Kacper Porzucek 2e
mazowieckie Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego ul. Polna 5       Hubert Mamiński II
mazowieckie Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego ul. Polna 5       Jasin Sbai II
mazowieckie Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego ul. Polna 5       Michał Rećko II
mazowieckie Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego ul. Polna 5       Piotr Jankowski II
opolskie Kędzierzyn-Koźle II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Matejki 19       Patryk Krzyż IIIA
opolskie Kluczbork Zespół Szkół Ogólnokształacących im. A. Mickiewicza ul. Mickiewicza       Kacper Tobiś III e
opolskie Olesno I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich ul. Sądowa 2       Ewa Konieczna IIIa
opolskie Olesno I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich ul. Sądowa 2       Julia Adamczyk IIIc
opolskie Olesno I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich ul. Sądowa 2       Kevin Malecha IIIc
podkarpackie Krosno I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika ul. Piotra Skargi 2       Klaudia Pryjmak 2
podkarpackie Rzeszów I Liceum Ogólnokształcące im. ks. St. Konarskiego ul. 3 Maja 15       Kajetan Korszeń 3
podlaskie Białystok II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej ul. Narewska 11       Hubert Witkowski III
podlaskie Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana K. Norwida ul. Zwierzyniecka 9a       Gabriela Lubecka 2i
podlaskie Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana K. Norwida ul. Zwierzyniecka 9a       Justyna Dąbrowska 2i
podlaskie Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana K. Norwida ul. Zwierzyniecka 9a       Krzysztof Siuchnicki 1i
podlaskie Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana K. Norwida ul. Zwierzyniecka 9a       Maciej Muśko 3e
podlaskie Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana K. Norwida ul. Zwierzyniecka 9a       Sylwia Łapińska 3i
pomorskie Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich ul. Nowe Miasto 4-6       Julia Piesik IE
pomorskie Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich ul. Nowe Miasto 4-6       Katarzyna Orłowska IIE
pomorskie Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich ul. Nowe Miasto 4-6       Konrad Rudnik IIE
pomorskie Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich ul. Nowe Miasto 4-6       Marta Berent IE
pomorskie Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich ul. Nowe Miasto 4-6       Piotr Walczak IIE
śląskie Częstochowa I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego ul. Kościuszki 8       Rafał Tyc III A
śląskie Częstochowa VII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Nowowiejskiego 18       Rafał Bereszyński 3c
śląskie Gliwice I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego ul. Zimnej Wody 8       Anna Greinert III
śląskie Jastrzębie-Zdrój Zespół Szkół Nr 6 im. Jana III Sobieskiego ul. Harcerska 12       Aleksander Hartwig 3a
świętokrzyskie Włoszczowa Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego ul. Koniecpolska 40       Daniel Bugajniak III AP
warmińsko-mazurskie Elbląg III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II ul. Browarna 1       Wojciech Wojtyna III
wielkopolskie Gniezno Zespół Szkół im. Jana III Sobieskiego ul. Sobieskiego 20       Artur Dubelt III
wielkopolskie Kościan I Liceum Ogólnokształcące im. Oskara Kolberga al. Kościuszki 3       Tymoteusz Lis 3f
wielkopolskie Leszno I Liceum Ogólnokształcące im. Rodu Leszczyńskich ul. Kurpińskiego 1       Jakub Cugier 3d
wielkopolskie Poznań Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12 II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej ul. Matejki 8/10       Krzysztof Jajor 3A
wielkopolskie Poznań Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12 II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej ul. Matejki 8/10       Wiktor Marcinkowski 3E
wielkopolskie Poznań Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12 II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej ul. Matejki 8/10       Zuzanna Wojtkowska 3A
zachodniopomorskie Szczecin II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I 2       Krzysztof Bernard Andrulonis 3 H
zachodniopomorskie Szczecin II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I 2       Mateusz Kamil Siniło 3 C
zachodniopomorskie Szczecin XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Romera 2       Natalia Walczak 3 LA
zachodniopomorskie Szczecin XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Romera 2       Zuzanna Adamowicz 1LA
zachodniopomorskie Szczecinek I Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Elżbiety ul. Księżnej Elżbiety 1       Mateusz Golczyk 2c1
Cała RP razem
  31 42   0 0 0