Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Bolesławiec |
I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego |
ul. W. i. H. Tyrankiewiczów 11 |
Cezary Czernatowicz |
+48.661513244 |
6 |
Bolesławiec |
III Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka |
ul. Dolne Młyny 60 |
Mirosław Sakowski |
+48.607745767 |
10 |
Dzierżoniów |
I Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego |
ul. J. Piłsudskiego 10 |
mgr Grażyna Bajsarowicz |
+48.748314477 |
9 |
Dzierżoniów |
II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II |
ul. Garncarska 1 |
Marzena Kudra |
+48.748314696 |
10 |
Głogów |
1 Liceum Ogólnokształcace im. Bolesława Krzywoustego |
Jedności Robotniczej 10 |
Janusz Kosałka |
+48.768342138 |
11 |
Legnica |
I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki |
pl. Klasztorny 7 |
Halina Tamioła |
+48.768622758 |
5 |
Lubin |
Zespół Szkół Nr 1 im. prof. Bolesława Krupińskiego |
Kościuszki 9 |
Dariusz Tomaszewski |
+48.885750250 |
40 |
Wołów |
Niepubliczne Liceum |
ul Zielony Zaułek 20 |
Małgorzata Gajos |
+48.713895825 |
8 |
Wrocław |
Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej |
Wybrzeże Stanisława Wyspiańskiego |
Anita Skrzyniarz |
+48.713202778 |
1 |
Wrocław |
Liceum Ogólnokształcące nr IV im. Stefana Żeromskiego |
S.Świstackiego 12-14 |
Małgorzata Górny |
+48.717986733 |
1 |
Wrocław |
Liceum Ogólnokształcące nr VII im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego |
ul. Krucza 49 |
Leszek Duszyński |
+48.717986735 |
3 |
Wrocław |
Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego |
plac Orląt Lwowskich 2a |
dr Danuta Daszkiewicz Ordyłowska |
+48.600261051 |
10 |
Wrocław |
Liceum Ogólnokształcące nr XIII im. Aleksandra Fredry |
ul. Gen. Józefa Haukego- Bosaka 33-37 |
Urszula Spałka |
+48.717986904 |
2 |
Wrocław |
Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej |
al.Brucknera 10 |
Anna Maćkowska |
+48.717986890 |
45 |
Wrocław |
Liceum Ogólnokształcące Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej im. Świętej Urszuli |
16 |
Iwona Filipczak |
+48.713438656 |
10 |
Wrocław |
Zespół Szkół nr 8 |
ul. Mikołaja Reja 3 |
Anna Wyczlińska |
+48.717986704 |
2 |
Ząbkowice Śląskie |
Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły |
ul. Powstańców Warszawy 8c |
Tomasz Błauciak |
+48.748151674 |
2 |
razem |
8 |
17 |
|
|
|
175 |
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Bydgoszcz |
I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. C. K. Norwida |
Plac Wolności 9 |
Mariola Mańkowska |
+48.523398330 |
1 |
Bydgoszcz |
VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich |
Stanisława Staszica 4 |
dr Wiesława Burlińska |
+48.523270371 |
3 |
Bydgoszcz |
VII Liceum Ogólnokształcące im.Janusza Kusocińskiego |
11 Listopada 4 |
Janusz Kitajgrodzki |
+48.523710057 |
8 |
Golub-Dobrzyń |
Zespół Szkół nr 1 im. Anny Wazówny |
PTTK 28 |
Piotr Wiśniewski |
+48.788484201 |
25 |
Inowrocław |
I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza z Oddziałami Dwujęzycznymi |
3 Maja 11 |
Rafał Łaszkiewicz |
+48.523572207 |
34 |
Inowrocław |
II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej |
ul. Konopnickiej 15 |
Jarosław Obiała |
+48.505022526 |
21 |
Inowrocław |
Zespół Szkół Chemiczno-Elektronicznych im. Jana Pawła II |
Poznańska 345 |
Grażyna Kadłubowska |
+48.523537210 |
2 |
Toruń |
I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika |
Zaułek Prosowy 1 |
Hanna Wrycza-Wilińska |
+48.566227933 |
18 |
Toruń |
Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące |
Szosa Chełmińska 83 |
Arkadiusz Stańczyk |
+48.056655556 |
11 |
Toruń |
V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II |
Sienkiewicza 34 |
Maricn Olszewski |
+48.566224518 |
1 |
Toruń |
Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego i VIII Liceum Ogólnokształcące |
ul. Grunwaldzka 33/35 |
mgr Urszula Przedpełska |
+48.566602292 |
6 |
Włocławek |
III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej |
Bechiego 1 |
Aneta Jaworska |
+48.542322965 |
10 |
razem |
6 |
12 |
|
|
|
140 |
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Biała Podlaska |
Akademickie Liceum Ogólnokształcące Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II |
ul. Sidorska 95-97 |
Elżbieta Zaremba |
+48.833449939 |
17 |
Chełm |
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego |
CZARNIECKIEGO 8 |
mgr Halina Smyk |
+48.825653885 |
5 |
Chełm |
II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Gustawa Orlicz-Dreszera |
Szpitalna14 |
Zbigniew Niderla |
+48.825653888 |
2 |
Krasnystaw |
I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły |
Piłsudskiego 50 |
Anna Patejuk |
+48.825762146 |
4 |
Lublin |
I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica |
Racławickie 26 |
Stanisław Stoń |
+48.814411460 |
15 |
Lublin |
III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej |
Plac Wolności 4 |
Grzegorz Lech |
+48.602451415 |
3 |
Lublin |
Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi |
Długosza 8a |
Małgorzata Grzechnik |
+48.815338946 |
34 |
Lublin |
V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej- Curie |
Lipowa 7 |
Beata Jezierska |
+48.814664340 |
30 |
Lublin |
XXX Liceum Ogólnokształcące im. księdza Jana Twardowskiego |
ul.Wajdeloty 12 |
Tomasz Szabłowski |
+48.815245154 |
5 |
Radzyń Podlaski |
I Liceum Ogólnokształcące |
Partyzantów 8 |
Ewa Grodzka |
+48.833528028 |
1 |
Włodawa |
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcące im. II Warszawskiej Brygady Saperów i Andrzeja Frycz Modrzewskiego |
Modrzewskiego 24 |
Eugeniusz Omelczuk |
+48.501399463 |
5 |
razem |
6 |
11 |
|
|
|
121 |
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Kutno |
I Liceum Ogólnokształcące im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego |
1 |
Przemysław zawadzki |
+48.243558081 |
6 |
Kutno |
II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza |
ul. Okrzei 1a |
Artur Ciurlej |
+48.506938560 |
5 |
Pabianice |
II Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi |
Pułaskiego 29 |
Krzysztof Zajda |
+48.422152245 |
4 |
Piotrków Trybunalski |
I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego |
al. Mikołaja Kopernika 6 |
Henryk Michalski |
+48.447326990 |
7 |
Radomsko |
Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych im. Janusza Groszkowskiego |
Narutowicza 12 |
Adam Jałkiewicz |
+48.446832673 |
2 |
Skierniewice |
Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa |
ul. H. Sienkiewicza 10. |
dr Anna Janus |
+48.603178134 |
20 |
Tomaszów Mazowiecki |
II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego |
JAŁOWCOWA 10 |
ARKADIUSZ BRONIAREK |
+48.447245642 |
8 |
Wieluń |
I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki |
ul. Nadodrzańska 4 |
Zbigniew Wiśniewski |
+48.438860464 |
4 |
razem |
7 |
8 |
|
|
|
56 |
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Chrzanów |
I liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica |
Piłsudskiego 14 |
Bożena Bierca |
+48.326232748 |
2 |
Kęty |
I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego |
Wyspiańskiego 2 |
Grażyna Kowalska |
+48.338453730 |
5 |
Kraków |
I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bartłomieja Nowodworskiego |
Pl. Na Groblach 9 |
mgr inż. Jacek Kaczor |
+48.124229679 |
14 |
Kraków |
II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego |
ul. Sobieskiego 9 |
Marek Stepski |
+48.481263373 |
20 |
Kraków |
III Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego |
Stradomska 10 |
Iwo Wroński |
+48.124216745 |
6 |
Kraków |
Publiczne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek |
Świętego Jana 7 |
Aleksandra Duda |
+48.692994150 |
4 |
Kraków |
V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego |
Studencka 12 |
STANISŁAW PIETRAS |
+48.124223172 |
12 |
Kraków |
VII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej |
ul. Skarbińskiego 5 |
Wojciech Zagórny |
+48.605916191 |
12 |
Limanowa |
Zespół Szkół Nr 1 im. J. Piłsudskiego |
Piłsudskiego 81 |
Joanna Rudek |
+48.173371760 |
1 |
Myślenice |
II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół-Małopolska Szkoła Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego |
Zdrojowa 18 |
Jerzy Niedenthal |
+48.122720424 |
10 |
Nowy Sącz |
Społeczne Liceum Ogolnokształcące SPLOT z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Karskiego |
ul. Limanowskiego 7 |
Małgorzata Gucwa |
+48.184434339 |
5 |
Olkusz |
Zespół Szkół nr 3 im. Antoniego Kocjana |
Ul. Nullo, 32 |
Panek Wojciech |
+48.326430692 |
1 |
Oświęcim |
Powiatowy Zespół Nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych im. Ignacego Łukasiewicza |
ul. Bema 8 |
Jacek Stoch |
+48.338424567 |
1 |
Sucha Beskidzka |
Zespół Szkół im. Wincentego Witosa |
Spółdzielców 1 |
Aneta Drobny |
+48.338742771 |
5 |
razem |
9 |
14 |
|
|
|
98 |
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Garwolin |
I Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego |
ul. Długa, 35 |
Joanna Ostrowska |
+48.256822754 |
3 |
Góra Kalwaria |
Zespół Szkół Zawodowych im. Marszałka Franciszka Bielińskiego |
Budowlanych 14 |
Elżbieta Smereczyńska |
+48.227273236 |
6 |
Kosów Lacki |
Zespół Szkół im. Orła Białego |
ul. Armii Krajowej 6 |
Hanna Przesmycka |
+48.257810334 |
5 |
Mława |
I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego |
Wyspianskiego 1 |
Marek Kiełbiński |
+48.696369273 |
14 |
Płock |
Zespół Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza |
Al. F. Kobylińskiego 25 |
Tomasz Wiśniewski |
+48.243658649 |
16 |
Pruszków |
Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki |
Kościuszki 3 |
Iwona Pych |
+48.227586373 |
8 |
Radom |
II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej |
ul. Kusocińskiego 8 |
Dariusz Żytnicki |
+48.483641180 |
5 |
Radom |
III Liceum Ogólnokształcące im. płk. Dionizego Czachowskiego |
Traugutta 44 |
Norbert Sałuda |
+48.785917121 |
15 |
Radom |
V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta |
R. Traugutta 52 a |
Elżbieta Bartkiewicz |
+48.483632252 |
21 |
Siedlce |
I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa |
|Floriańska 10 |
Andrzej Kopiec |
+48.257943450 |
21 |
Szymanów |
Prywatne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Niepokalanek im. Matki Bożej Częstochowskiej |
Szkolna 2 |
Marzena Etmańska |
+48.517261109 |
3 |
Warszawa |
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznym im. Stefana Batorego |
Myśliwiecka 6 |
Barbara Kordas |
+48.226282101 |
2 |
Warszawa |
Liceum Ogólnokształcące LifeSkills nr 1 |
Miodowa 22 d |
Jarosław Sikora |
+48.507007005 |
15 |
Warszawa |
LIX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego |
Lindego 20 |
Dorota Grabiec |
+48.228348658 |
10 |
Warszawa |
LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. I. Witkiewicza "Witkacego" |
Elbląska 51 |
Beata Zdanowicz |
+48.226332404 |
10 |
Warszawa |
LXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. J. Bema |
Marynarska 2/6 |
Małgorzata Pucułek |
+48.228433713 |
25 |
Warszawa |
LXVII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego |
Hoża 11/15 |
Krzysztof Mirowski |
+48.508588199 |
1 |
Warszawa |
Technikum Kinematograficzno-Komputerowe im. Krzysztofa Kieślowskiego |
Polna 7 |
Beata Markulis |
+48.228250252 |
1 |
Warszawa |
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV |
ul. Jagiellońska 38 |
Małgorzata Dąbrowska |
+48.226192745 |
15 |
Warszawa |
X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi |
ul. Jana Pawła Woronicza, 8 |
Ewa Burzyk |
+48.694317830 |
1 |
Warszawa |
XII Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza |
Sienna 53 |
Elżbieta Wysmołek |
+48.512300346 |
20 |
Warszawa |
XL LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego |
Platynowa 1 |
Anna Szczepańska-Filipp |
+48.226209968 |
10 |
Warszawa |
XXII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. José Martí |
ul. Leopolda Staffa 111 |
Zbigniew Ślęzakowski |
+48.228340357 |
7 |
Warszawa |
XXVII Liceum Ogólnokształcące im.Tadeusza Czackiego |
Polna 5 |
Anna Koszycka |
+48.228251314 |
15 |
Warszawa |
XXXIII Dwujęzyczne LO im. Mikołaja Kopernika |
Józefa Bema 76, 01-225 Warszawa |
Justyna Matejczyk |
+48.226327570 |
7 |
Warszawa |
XXXIV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Miguela de Cervantesa |
Zakrzewska 24 |
Anita Omelańczuk |
+48.228410693 |
6 |
razem |
10 |
26 |
|
|
|
262 |
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Głuchołazy |
Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące |
ul. Bohaterów Warszawy 10 |
Iwona Jakóbczak |
+48.501509360 |
6 |
Kędzierzyn-Koźle |
Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika |
u. Matejki 19 |
Katarzyna Arciszewska-Stępień |
+48.774832162 |
20 |
Kluczbork |
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. A. Mickiewicza |
10 |
Krystyna Błażewska |
+48.774181231 |
22 |
Kluczbork |
Zespół Szkół Ogólnokształcących Społecznego Towarzystwa Oświatowego |
ul. Ligonia 3 |
Beata Bednarska |
+48.608345177 |
1 |
Namysłów |
I Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Iwaszkiewicza |
Mickiewicza 12 |
Wojciech Surmacz |
+48.774107060 |
10 |
Olesno |
I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich |
Sądowa 2 |
Marek Leśniak |
+48.343583806 |
12 |
Opole |
Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej |
Pułaskiego3 |
Agnieszka Buganik-Pszczyńska |
+48.774542286 |
10 |
Opole |
Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Skłodowskiej - Curie |
ul. Dubois 28 |
JOANNA RAŹNIEWSKA |
+48.774536406 |
10 |
Praszka |
I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich |
Kaliska 38 |
Krzysztof Bryś |
+48.664482286 |
4 |
Strzelce Opolskie |
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego |
Powstańców śląskich 3 |
Halina Kajstura |
+48.774612701 |
10 |
razem |
8 |
10 |
|
|
|
105 |
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Kolbuszowa |
Liceum Ogólnokształcące im. Janka Bytnara |
Jana Pawła II 8 |
Dariusz Fus |
+48.172271545 |
11 |
Krosno |
I Liceum Ogólnokształcace z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika |
Piotra Skargi |
Ryszard Józefczyk |
+48.134320450 |
9 |
Krosno |
Zespół Szkół Mechanicznych im S. Staszica |
ul. Tysiąclecia 5 |
Bogdan Adamski |
+48.134321561 |
6 |
Łańcut |
II Liceum Ogólnokształcące Zespół Szkół Nr 1 im. Janusza Korczaka |
Grunwaldzka 11 |
Małgorzata Kupis |
+48.172252826 |
12 |
Mielec |
II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika |
ul. Żeromskiego 28 |
Zbigniew Rzeźnik |
+48.177885168 |
1 |
Mielec |
V Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 1 im. starszego sierżanta pilota Stanisława Działowskiego |
Tańskiego 3 |
Joanna Gładyszewska |
+48.177875350 |
12 |
Mielec |
Zespół Szkół im. prof. J. Groszkowskiego |
ul. Kilińskiego 24 |
Lidia Gereło |
+48.177888850 |
2 |
Rzeszów |
I Liceum Ogólnokształcące im. St. Konarskiego |
3 Maja 15 |
Piotr Wanat |
+48.177482820 |
15 |
Rzeszów |
II Liceum Ogólnokształcące im. płk. Leopolda Lisa Kuli |
Ks. J. Jałowego 22 |
Mgr. Andrzej Szymanek |
+48.604725113 |
1 |
razem |
5 |
9 |
|
|
|
69 |
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Białystok |
I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza |
Brukowa 2 |
Ewa Mituła |
+48.857425772 |
8 |
Białystok |
II Liceum Ogólnokształcące im. ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej |
Narewska 11 |
mgr Dariusz Bossowski |
+48.856511416 |
10 |
Białystok |
IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida |
Zwierzyniecka 9a |
Bożena Karpowicz |
+48.857422318 |
48 |
Białystok |
VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta |
Warszaeska 8 |
Dariusz Naumowicz |
+48.085743548 |
3 |
Białystok |
Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. prof. Stefana Władysława Bryły |
Słonimska 47/1 |
Małgorzata Sutuła |
+48.603980534 |
3 |
Białystok |
Zespół Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia |
ul. Kościelna 3 |
Honorata Kozłowska |
+48.857435191 |
2 |
Bielsk Podlaski |
II Liceum Ogólnokształcące z Białoruskim Językiem Nauczania im. Bronisława Taraszkiewicza |
Kopernika 4 |
Andrzej Stepaniuk |
+48.857306690 |
2 |
Ciechanowiec |
Zespół Szkół Ogólnokształcacych i Zawodowych |
ul. Szkolna, 8 |
Łukasz Godlewski |
+48.790523121 |
4 |
Zambrów |
Zespół Szkół nr 1, II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Stefana Roweckiego " Grota" |
Aleja Wojska Polskiego 31 |
Sławomir Baran |
+48.862712350 |
6 |
Zambrów |
Zespół Szkół nr1 im. gen. Stefana Roweckiego " Grota" w Zambrowie Technikum nr 1 w Zambrowie iim. gen. Stefana Roweckiego " Grota" |
Aleja Wojska Polskiego 31 |
Sławomir Baran |
+48.862712350 |
2 |
razem |
4 |
10 |
|
|
|
88 |
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Bytów |
I Liceum Ogólnokształcące im. Bojowników o Wolność i Polskość Ziemi Bytowskiej |
Gdańska 57 |
Edward Mazur |
+48.598226920 |
2 |
Chojnice |
Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta |
Grunwaldzka 1 |
Marianna Ziarno |
+48.052397708 |
2 |
Chojnice |
Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich |
Nowe Miasto 4-6 |
Małgorzata Gierszewska |
+48.523960120 |
21 |
Gdańsk |
Gdańskie Liceum Autonomiczne |
Osiek 11/12 |
Monika Biblis |
+48.058301495 |
1 |
Gdańsk |
VII Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Wybickiego |
ul. Chałubińskiego 13 |
Marcin Hintz |
+48.583028520 |
3 |
Gdańsk |
X Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Lecha Bądkowskiego |
ul. Kościuszki 8b |
Anna Meller |
+48.583414915 |
12 |
Gdynia |
II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza |
ul. Wolności 22 B |
mgr inż Elżbieta Zaręba |
+48.586201750 |
10 |
Kwidzyn |
I Liceum Ogólnokształcące dawne Polskie Gimnazjum im dr. Władysława Gębika |
Konarskiego 12 |
Sebastian Więckowski |
+48.552793935 |
5 |
Słupsk |
I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego |
Szarych Szeregów 15 |
Barbara Grędecka |
+48.598422217 |
15 |
Słupsk |
ZSI |
Koszalińska 9 |
Monika Stepnik |
+48.598456070 |
2 |
Tczew |
Zespół Szkół Katolickich im świętej Jadwigi Królowej |
Wodna 6 |
Krzysztof Niemczyk |
+48.585301061 |
15 |
razem |
7 |
11 |
|
|
|
88 |
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Bielsko-Biała |
I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika |
Listopadowa 70 |
mgr Barbara Seweryn |
+48.338122574 |
10 |
Bielsko-Biała |
V Liceum Ogólnokształcące |
ul. Józefa Lompy 10 |
Marek Myśliński |
+48._________ |
2 |
Bielsko-Biała |
Zespół Szkół Ogólnokształcących z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana żeromskiego |
Bohaterów Warszawy 20 |
Krzysztof Kaczor |
+48.334960330 |
3 |
Bytom |
I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Smolenia |
Strzelców Bytomskich 11 |
Katarzyna Łoza |
+48.322810377 |
1 |
Cieszyn |
Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Ewangelickiego |
Sienkiewicza 2 |
Aleksandra Trybuś-Cieslar |
+48.601148453 |
4 |
Częstochowa |
I Liceum Ogólnokształcące im.Juliusza Słowackiego |
Kościuszki 8 |
Małgorzata Kaim |
+48.343242555 |
5 |
Częstochowa |
IX Liceum Ogólnoksztalcące im. C. K . Norwida |
Jasnogórska 8 |
Krzysztof Wachowiak |
+48.609681737 |
30 |
Częstochowa |
VII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika |
ul. Nowowiejskiego 18 |
Barbara Gala Glińska |
+48.343245266 |
2 |
Dąbrowa Górnicza |
I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego |
Kopernika 40 |
Beata Bończak |
+48.508374113 |
30 |
Dąbrowa Górnicza |
II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego |
Górnicza 17 |
Mgr Piotr Pakuła |
+48.609686108 |
5 |
Gliwice |
I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego |
Zimnej Wody 8 |
Adam Sarkowicz |
+48.322314732 |
7 |
Gliwice |
II Liceum Ogólnokształcące im. Walerego Wróblewskiego |
Wróblewskiego 9 |
Robert Strzelec |
+48.322311213 |
1 |
Katowice |
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopcnickiej |
Głowackiego 6 |
dr Jacek Pruciak |
+48.322517334 |
40 |
Katowice |
III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza |
Mickiewicza 11 |
mgr Katarzyna Piotrowska |
+48.322589305 |
8 |
Mysłowice |
I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki |
Mickiewicza 6-8 |
mgr Dorota Konieczny -Simela |
+48.322222438 |
10 |
Rybnik |
I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich |
Kościuszki 41 |
Tadeusz Chrószcz |
+48.609766095 |
100 |
Sosnowiec |
II Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Plater |
Parkowa 1 |
Justyna Tulicka |
+48.322664535 |
13 |
Sosnowiec |
IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica |
Pl. W. Zillingera 1 |
Grzegorz Walotek |
+48.322913784 |
4 |
Tarnowskie Góry |
III Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica |
Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 |
mgr Kazimierz Sporoń |
+48.322852941 |
2 |
Zabrze |
Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. ks. Jana Twardowskiego |
Tarnopolska 3 |
Gabriela Leksy |
+48.322712132 |
2 |
Żywiec |
Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych |
ul. Mickiewicza 6 |
Adam Zoń |
+48.338612196 |
20 |
razem |
13 |
21 |
|
|
|
299 |
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Kalisz |
V Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego |
Piskorzewie 6 |
mgr Beata Szulc |
+48.661055939 |
17 |
Krotoszyn |
I Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja |
Kołłątaja 1 |
Elżbieta Płóciennik |
+48.627253649 |
1 |
Leszno |
I Liceum Ogólnokształcące im. Rodu Leszczyńskich |
ul. Karola Kurpińskiego 1 |
Barbara Kochanek |
+48.655299425 |
6 |
Leszno |
II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika |
B. Prusa 33 |
Krystyna ŁASOWSKA |
+48.655268485 |
6 |
Luboń |
Zespół Szkół im. Kryptologów Poznańskich |
Jana Henryka Dąbrowskiego 2A |
Anita Plumińska-Mieloch |
+48.618102838 |
3 |
Ostrów Wielkopolski |
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława Reymonta |
Wrocławska 48 |
Aleksander Ziobro |
+48.627385528 |
4 |
Piła |
I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie |
Wincentego Pola 11 |
Angelika Zygmunt |
+48.673517470 |
5 |
Poznań |
I Liceum Ogólnokształcące im. K. Marcinkowskiego |
Bukowska 16 |
Alina Chojnacka |
+48.618464920 |
1 |
Poznań |
II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej |
Matejki 8/10 |
Małgorzata Dembska |
+48.618662892 |
55 |
Poznań |
IX Liceum Ogólnokształcące im. Karola Libelta |
Warzywna 24 |
Krystyna Rachwalik |
+48.509912938 |
24 |
Poznań |
Liceum Ogólnokształcące Spark Academy |
Druskienicka 6 |
Kurt Montgomery |
+48.737481580 |
3 |
Poznań |
VII Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki |
Żeromskiego 8/12 |
Paweł Kozłowski |
+48.601306174 |
20 |
Poznań |
XVI Liceum Ogólnokształcące im. CHARLES DE GAULLE`A |
Tarnowska 27 |
Andrzej Karaś |
+48.618798090 |
25 |
Poznań |
Zespól Szkól Mechanicznych im Komisji Edukacji Narodowej |
Świerkowa 8 |
Małgorzata Nawojczyk |
+48.609033595 |
5 |
Turek |
I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki |
Kościuszki 4 |
Danuta Szczepanik |
+48.632784695 |
25 |
razem |
8 |
15 |
|
|
|
200 |