Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Bolesławiec |
I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego |
H. i W. Tyrankiewiczów 11 |
Cezary Czernatowicz |
+48.757322419 |
20 |
Dzierżoniów |
I Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego |
ul. J. Piłsudskiego 10 |
mgr Grażyna Bajsarowicz |
+48.748314477 |
8 |
Dzierżoniów |
II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II |
ul. Garncarsla 1 |
Marzena Kudra |
+48.506685782 |
10 |
Głogów |
I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego |
Jedności Robotniczej 10 |
Janusz Kosałka |
+48.768342138 |
6 |
Góra |
Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza |
Szkolna 1 |
Magdalena Mielczarek |
+48.655432341 |
1 |
Jelenia Góra |
II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida |
Gimnazjalna 2 |
Iwona Kumek |
+48.756426526 |
16 |
Legnica |
I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kosciuszki |
pl. Klasztorny 7 |
Halina Tamioła |
+48.768622758 |
5 |
Lubin |
Zespół Szkół Nr 1 im. prof. Bolesława Krupińskiego |
Kościuszki 9 |
Dariusz Tomaszewski |
+48.885750250 |
25 |
Oleśnica |
I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego |
Słowackiego 4 |
Marzena Helińska |
+48.713143280 |
4 |
Środa Śląska |
Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Wincentego Witosa |
Świętego Andrzeja 4 |
Mariusz Kargol |
+48.713172083 |
3 |
Wałbrzych |
Zespół Szkół Politechnicznych Energetyk |
Al. Wyzwolenia 5 |
Justyna Repka- Awdankiewicz |
+48.507156635 |
5 |
Wrocław |
Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego |
plac Orląt Lwowskich 2a |
mgr Zdzisław Jaskólski |
+48.717986738 |
5 |
Wrocław |
Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej |
al. Brucknera 10 |
Anna Maćkowska |
+48.717986890 |
50 |
Ziębice |
Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Hipolita Cegielskiego |
Wojska Polskiego 3 |
Joanna Smętkiewicz |
+48.748191522 |
10 |
razem |
12 |
14 |
|
|
|
168 |
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Barcin |
Zespół Szkół |
Polna 1 |
Marzena Wolska |
+48.523832346 |
2 |
Brodnica |
III Liceum Ogólnokształcące |
J. Matejki 5 |
Marek Jasiński |
+48.056498785 |
10 |
Bydgoszcz |
I Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida |
Plac Wolności 9 |
Mariola Mańkowska |
+48.523398330 |
1 |
Bydgoszcz |
VII Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Kusocińskiego |
Kościuszki 37A |
Janusz Kitajgrodzki |
+48.697911562 |
3 |
Bydgoszcz |
VIII Liceum Ogólnokształcące im. dra Emila Warmińskiego |
Swarzewska 10 |
Aldona Sobień |
+48.523423753 |
2 |
Golub-Dobrzyń |
Zespół Szkół nr 1 im. Anny Wazówny |
PTTK, 28 |
Piotr Wiśniewski |
+48.566835450 |
20 |
Inowrocław |
I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kasprowicza |
3 Maja 11 |
Rafał Łaszkiewicz |
+48.523572207 |
60 |
Inowrocław |
II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej |
ul. Konopnickiej 15 |
Maria Żukowska |
+48.505022526 |
11 |
Kruszwica |
Technikum w Zespole Szkół im. Kazimierza Wielkiego |
ul. Kujawska 20 |
Halina Stajszczak |
+48.691504211 |
5 |
Mogilno |
Zespół Szkół |
ul. Dworcowa 9 |
Zbigniew Grzechowski |
+48.523152664 |
10 |
Rypin |
Zespół Szkół nr1 im. ks. Czesława Lissowskiego |
ul. Kościuszki 51 |
Sławomir Pawłowski |
+48.542802065 |
12 |
Toruń |
Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące |
Szosa Chełmińska 83 |
Beata trapnell |
+48.566555560 |
10 |
Toruń |
V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II |
ul. Sienkiewicza 34 |
Marcin Olszewski |
+48.661646583 |
1 |
Toruń |
Zespół Szkół Inżynierii Środowiska |
Batorego 43/49 |
Magdalena Posachowicz |
+48.782512619 |
9 |
Toruń |
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych Nr 13 |
Targowa 36/38 |
Jacek Królikiewicz |
+48.566598574 |
1 |
Tuchola |
Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego |
ul. Pocztowa 8a |
Waldemar Ptak |
+48.523363850 |
5 |
Więcbork |
Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka |
ul. Pocztowa 14a |
Anna Skiba |
+48.523897066 |
6 |
Włocławek |
III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej |
ul. S. Bechiego 1 |
Aneta Jaworska |
+48.542322965 |
20 |
Żnin |
I Liceum Ogólnokształcące im. Barci Śniadeckich |
ul. Sienkiewicza 1 |
Andrzej Kurek |
+48.485230201 |
10 |
razem |
13 |
19 |
|
|
|
198 |
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Biała Podlaska |
Akademickie Liceum Ogólnokształcące |
ul. Sidorska 95/97 |
Elżbieta Zaremba |
+48.833449939 |
15 |
Biała Podlaska |
I Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Ignacego Kraszewskiego |
ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 1, 21-500 Biała Podlaska |
Ireneusz Szubarczyk |
+48.833433812 |
3 |
Chełm |
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego |
ul. Stefana Czarnieckiego 8 |
Halina Smyk |
+48.825653885 |
12 |
Chełm |
II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Gustawa Orlicz-Dreszera |
ul. Szpitalna 14 |
Zbigniew Niderla |
+48.825653888 |
4 |
Krasnystaw |
I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły |
Piłsudskiego 50 |
Anna Patejuk |
+48.825762146 |
8 |
Lublin |
I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica |
al. Racławickie 26 |
Kamil Kamiński |
+48.814411460 |
16 |
Lublin |
III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej |
plac Wolności, 4 |
Grzegorz Lech |
+48.602451415 |
7 |
Lublin |
Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi |
ul. Długosza 8a |
Marek Krukowski |
+48.815338946 |
31 |
Lublin |
V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej Curie |
Lipowa 7 |
Beata Jezierska |
+48.814664340 |
15 |
Lublin |
XXIV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 5 im. Jana Pawła II |
ul. Elsnera 5 |
Iwona Lipiec |
+48.661600694 |
10 |
Lublin |
XXX Liceum Ogólnokształcące im. księdza Jana Twardowskiego |
ul. Wajdeloty 12 |
Tomasz Szabłowski |
+48.815245154 |
25 |
Lublin |
Zespół Szkół Ekonomicznych im. Augusta i Juliusza Vetterów |
ul. Bernardyńska 14 |
Marzenna Modrzewska-Michalczyk |
+48.814664050 |
4 |
Międzyrzec Podlaski |
Liceum Ogólnokształcące im. gen. Władysława Sikorskiego |
Lubelska 57/59 |
Artur Grzyb |
+48.833714766 |
1 |
Zamość |
I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego |
Akademicka 1 i 1H |
Bożena Krupa |
+48.846392801 |
4 |
Zamość |
III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida |
ul. Kilińskiego 15 |
Antoni Szostek |
+48.846386557 |
2 |
razem |
7 |
15 |
|
|
|
157 |
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Kutno |
II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza |
ul. Okrzei 1a |
Artur Ciurlej |
+48.243557433 |
12 |
Łódź |
XXX Liceum Ogólnokształcące im. ks. bp. Ignacego Krasickiego |
ul. J. Sowińskiego 50/56 |
Katarzyna Stroynowska-Kowalska |
+48.426539047 |
17 |
Pabianice |
II Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi |
Pułaskiego 29 |
Krzysztof Zajda |
+48.422152245 |
2 |
Piotrków Trybunalski |
I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego |
al. Kopernika 6 |
Henryk Michalski |
+48.447326990 |
1 |
Skierniewice |
Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa |
ul. Henryka Sienkiewicza 10 |
Anna Janus |
+48.468333189 |
30 |
Skierniewice |
Zespół Szkół Nr 3 im. Wisławy Szymborskiej |
ul. Działkowa 10 |
Dorota Klucznik |
+48.604261382 |
20 |
Tomaszów Mazowiecki |
II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego |
ul. Jałowcowa 10 |
Arkadiusz Broniarek |
+48.447245642 |
35 |
Wieluń |
II Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka |
ul. Józefa Piłsudskiego 6 |
Renata Tatara |
+48.438430475 |
2 |
Zgierz |
I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica |
3 Maja 41 |
Beata Pośpiech |
+48.427190879 |
12 |
razem |
8 |
9 |
|
|
|
131 |
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Bochnia |
Zespół Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica |
ul. Windakiewicza 23 |
Sylwia Zajt |
+48.146122603 |
10 |
Kraków |
I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego |
Plac Na Groblach 9 |
mgr Jacek Kaczor |
+48.124229679 |
5 |
Kraków |
II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego |
Sobieskoego 9 |
Marek Stępski |
+48.126337392 |
10 |
Kraków |
III Liceum Ogólnokształcące im Jana Kochanowskiego |
os Wysokie 6 |
Andrzej Górniak |
+48.126480493 |
10 |
Kraków |
III Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego |
ul. Stradomska 10 |
Iwo Wroński |
+48.124216745 |
15 |
Kraków |
V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego |
ul. Studencka 12 |
Stanisław Pietras |
+48.733674741 |
20 |
Kraków |
VII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej |
ul. Skarbińskiego 5 |
Wojciech Zagórny |
+48.126374291 |
5 |
Kraków |
VIII Prywatne Akademickie Liceum Ogólnokształcące |
Karmelicka 45 |
Jerzy Waligóra |
+48.126329313 |
5 |
Kraków |
XIII Liceum Ogólnokształcące im.Bohaterów Westerplatte |
Śądowa 4 |
Jerzy Niedenthal |
+48.124110821 |
7 |
Myślenice |
I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki |
ul. Jagiellońska 8 |
Jacek Ślósarz |
+48.122740070 |
5 |
Myślenice |
II Liceum Ogólnokształcące im. Tytusa Chałubińskiego |
ul. Zdrojowa 18 |
Andrzej Pawlikowski |
+48.122720424 |
10 |
Myślenice |
Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Liceo |
Rynek 23 |
Katarzyna Wysocka |
+48.690010022 |
3 |
Olkusz |
Zespół Szkół nr 3 im. Antoniego Kocjana |
Nullo 32 |
Wojciech Panek |
+48.326430692 |
5 |
Oświęcim |
Powiatowy Zespół nr2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych im. Ignacego Łukasiewicza |
Bema 8 |
Jacek Stoch |
+48.338424567 |
16 |
Rabka- Zdrój |
I Liceum Ogólnokształcące im. Eugeniusza Romera |
ul. Jana Pawła II 41 |
Marek Świder |
+48.182677030 |
7 |
Sucha Beskidzka |
Liceum Ogólnokształcące nr I im. M. Skłodowskiej-Curie |
ul. płk. Tadeusza Semika 1 |
Anna Sala |
+48.338742355 |
58 |
Sucha Beskidzka |
Zespół Szkół im. Wincentego Witosa |
ul. Spółdzielców 1 |
Aneta Drobny |
+48.338742771 |
8 |
Wadowice |
I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Wadowity |
Mickiewicza 16 |
Janina Turek |
+48.338234144 |
3 |
razem |
8 |
18 |
|
|
|
202 |
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Góra Kalwaria |
Zespół Szkół Zawodowych, II Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Franciszka Bielińskiego |
Budowlanych 14 |
Elżbieta Smereczyńska |
+48.022727323 |
4 |
Legionowo |
Niepubliczne Liceum Językowe Academy of The Future |
Parkowa 27B |
Helena Olkucka |
+48.227320182 |
1 |
Łomianki |
Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
Wiślana 35 |
Agnieszka Marzec |
+48.228889222 |
4 |
Mińsk Mazowiecki |
Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej |
ul. Piękna 7a |
Joanna Papińska |
+48.257585102 |
6 |
Mława |
I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego |
Wyspiańskiego 1 |
Marek Kiełbiński |
+48.236543715 |
14 |
Pionki |
Liceum Ogólnokształcące przy Zespole Szkół im. Marszałka Józefa Piłsudskiego |
Aleje Lipowe 23 |
Rafał Kącki |
+48.486123359 |
2 |
Płock |
Zespół Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza |
ul. Kobylińskiego 25 |
Bartłomiej Biernacki |
+48.243658632 |
27 |
Przasnysz |
Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej |
ul. Św. Stanisława Kostki 15 |
Piotr Kołakowski |
+48.665043771 |
29 |
Sulejówek |
Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich |
ul. 11 Listopada 127 |
Elżbieta Prorok |
+48.575217100 |
1 |
Warszawa |
CLXI Liceum Ogólnokształcące (w Zespole Szkół Nr 127) im. Władysława Bartoszewskiego |
Smocza 19 |
Beata Aranowska |
+48.228381105 |
1 |
Warszawa |
Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne Nr 337 im. Janusza Korczaka |
ul. Rogatkowa 50 |
Marcin Darski |
+48.226152567 |
3 |
Warszawa |
LIX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego |
ul. Lindego 20 |
Dorota Grabiec |
+48.506528964 |
35 |
Warszawa |
LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. I. Witkiewicza "Witkacego" |
ul. Elbląską 51 |
Beata Zdanowicz |
+48.226332404 |
20 |
Warszawa |
LXX Liceum Ogólnokształcące im. Aleksandra Kamińskiego |
Dembowskiego 1 |
Andrzej Woźniak |
+48.222594031 |
10 |
Warszawa |
LXXV Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego |
ul. Czerniakowska 128 |
Magdalena Kozyra |
+48.695930524 |
6 |
Warszawa |
LXXXI Liceum Ogólnokształcące im. Aleksandra Fredry |
Miła 7 |
mgr Joanna Kaleta-Szabłowska |
+48.228311454 |
20 |
Warszawa |
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV |
ul. Jagiellońska 38 |
Małgorzata Dąbrowska |
+48.226192745 |
15 |
Warszawa |
X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi |
ul. Jana Pawła Woronicza, 8 |
Ewa Burzyk |
+48.228540910 |
4 |
Warszawa |
XII Liceum Ogólnokształcące im Henryka Sienkiewicza |
ul. Sienna 53 |
Elżbietka Wysmołek |
+48.226208260 |
20 |
Warszawa |
XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego |
ul. Platynowa 1 |
Anna Szczepańska – Filipp |
+48.226209968 |
20 |
Warszawa |
XLVII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego |
ul. Międzyborska 64/70 |
Paweł Oziębłowski |
+48.228102201 |
11 |
Warszawa |
XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego |
ul. Polna 5 |
Anna Koszycka |
+48.228251314 |
20 |
Warszawa |
Zespół Szkół Fototechnicznych |
ul. Spokojna 13 |
Grażyna Dobrzyńska - Klepacz |
+48.228389169 |
6 |
razem |
10 |
23 |
|
|
|
279 |
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Głubczyce |
Zespół Szkół Ogólnokształcących |
Jana Kochanowskiego 22 |
Krzysztof Tokarz |
+48.883601360 |
13 |
Głuchołazy |
Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące |
ul. Bohaterów Warszawy 10 |
Iwona Jakóbczak |
+48.662224095 |
26 |
Kędzierzyn-Koźle |
II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika |
ul. Matejki 19 |
Katarzyna Arciszewska Stępień |
+48.774832162 |
11 |
Kluczbork |
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. A. Mickiewicza |
Mickiewicza 10 |
Krystyna Błażewska |
+48.606977883 |
10 |
Kluczbork |
Zespół Szkół Ogólnokształcących Społecznego Towarzystwa Oświatowego |
ul. Ligonia 12 |
Beata Bednarska |
+48.608345177 |
6 |
Namysłów |
I Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Iwaszkiewicza |
Mickiewicza 12 |
Wojciech Surmacz |
+48.774107060 |
9 |
Olesno |
I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich |
Sądowa 2 |
Marek Leśniak |
+48.607216962 |
31 |
Praszka |
I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich |
ul. Kaliska 38 |
Bożena Skrzeszowska - Zagórska |
+48.343591040 |
6 |
Strzelce Opolskie |
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego |
Powstańsców Sląskich 3 |
Halina Kajstura |
+48.774612701 |
10 |
razem |
8 |
9 |
|
|
|
122 |
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Brzozów |
I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego |
W. Pańki 2 |
Dorota Kamińska |
+48.134317774 |
15 |
Jarosław |
Publiczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Anny Jenke |
ul. Plac Skargi 1 |
ks. dr Grzegorz Delmanowicz |
+48.733233133 |
5 |
Jarosław |
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha |
ul. Św. Ducha 1A |
Adam Tomaszewski |
+48.166216524 |
3 |
Kolbuszowa |
Liceum Ogólnokształcące im. Janka Bytnara |
ul. Jana Pawła II 8 |
Dariusz Fus |
+48.503902829 |
5 |
Krosno |
I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika |
ul. P. Skargi 2 |
Ryszard Józefczyk |
+48.134320450 |
7 |
Łańcut |
II Liceum Ogólnokształcące Zespół Szkół Nr 1 im. Janusza Korczaka |
ul. Grunwaldzka 11 |
Dorota Grzesik |
+48.512693227 |
30 |
Mielec |
I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego |
Jędrusiów 1 |
Radosław Kluza |
+48.177875350 |
12 |
Mielec |
V Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 1 |
Tańskiego 3 |
Joanna Gładyszewska |
+48.177875350 |
12 |
Mielec |
Zespół Szkół Technicznych |
Jagiellończyka 3 |
Arkadiusz Gałkowski |
+48.691997979 |
5 |
Przemyśl |
I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego |
Słowackiego 21 |
Tomasz Dziumak |
+48.166769570 |
15 |
Przemyśl |
II Liceum Ogólnokształcące im. prof. Kazimierza Morawskiego |
ul. Biskupa Jakuba Glazera 44 |
Mariusz Zamirski |
+48.166799675 |
6 |
Przeworsk |
I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława Jagiełły |
ul. Szkolna 6 |
Krzysztof Dyrkacz |
+48.166487969 |
10 |
Rzeszów |
I Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego |
ul. 3 Maja 15 |
Piotr Wanat |
+48.177482820 |
15 |
Stalowa Wola |
Zespól Szkół nr 1 im. gen. Władyslawa Sikorskiego |
ul. Hutnicza 17 |
Agata Krzek |
+48.604980393 |
15 |
Tarnobrzeg |
Zespół Szkół im. ks. Stanisława Staszica |
Kopernika 1 |
Jerzy Stelmach |
+48.158221216 |
1 |
razem |
11 |
15 |
|
|
|
156 |
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Białystok |
II Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej |
ul. Narewska 11 |
Dariusz Bossowski |
+48.856511416 |
21 |
Białystok |
IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida |
Zwierzyniecka 9a |
Bożena Karpowicz |
+48.857422318 |
5 |
Białystok |
Szkoły INFOTECH |
ul. Ciepła 40E |
Katarzyna Kaczyńska |
+48.510289122 |
20 |
Białystok |
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego |
Piastowska 5 |
Katarzyna Słowikowska |
+48.857414944 |
6 |
Białystok |
XI Liceum Ogólnokształcące im. Rtm. Witolda Pileckiego |
ul. Grottgera 9 |
Andrzej Rybnik |
+48.857326465 |
2 |
Białystok |
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Ryszarda Kaczorowskiego |
Upalna 26 |
Leszek Kochanowski |
+48.856613227 |
1 |
Ciechanowiec |
Zespół Szkół Ogólnokształcacych i Zawodowych |
ul. Szkolna 8 |
Łukasz Godlewski |
+48.862771134 |
7 |
Hajnówka |
II Liceum Ogólnokształcące z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego |
ul. Piłsudskiego 3 |
Igor Łukaszuk |
+48.856822496 |
1 |
Zambrów |
I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego |
ul. Marii Konopnickiej 16 |
Dariusz Grabowski |
+48.862712708 |
13 |
razem |
4 |
9 |
|
|
|
76 |
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Chojnice |
II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Władysława Andersa |
ul. Świętopełka 1 |
Joanna Wróblewska |
+48.523972021 |
2 |
Chojnice |
Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta |
Grunwaldzka 1 |
Rafał Maliszewski |
+48.523977087 |
1 |
Chojnice |
Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich |
Nowe Miasto- 4-6 |
Małgorzata Geirszewska |
+48.523960120 |
9 |
Chojnice |
Szkoła Techniczna Bydgoskiego ZDZ |
ul. Kościerska 10 |
Anna Henszke |
+48.664788624 |
5 |
Gdańsk |
II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Pniewskiego |
ul. Pestalozziego 7/9 |
Dorota Suchacz |
+48.583414656 |
1 |
Gdańsk |
Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące im.Pawła Adamowicza |
Traugutta 92 |
Waldemar Kotowski |
+48.532435396 |
2 |
Gdańsk |
V Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego |
Polanki 130 |
Małgorzata Bąk |
+48.585521191 |
1 |
Gdańsk |
Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej |
ul. Podwale Staromiejskie 51/52 |
Wojciech Władziński |
+48.583011377 |
7 |
Gdynia |
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza |
ul. Wolności 22B |
Elżbieta Zaręba |
+48.586201750 |
20 |
Gdynia |
VI Liceum Ogólnokształcące im. Wacława Sierpińskiego |
Kopernika 34 |
Tomasz Ogrodnik |
+48.586222233 |
12 |
Kwidzyn |
I Liceum Ogólnokształcące im. dr Władysława Gębika d. Polskie Gimnazjum |
ul. Konarskiego 12 |
Joanna Poźniak |
+48.552793935 |
12 |
Kwidzyn |
II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego |
ul. Słoneczna 2 |
Ewelina Braun |
+48.556451919 |
2 |
Malbork |
Technikum nr 3 |
Al. Wojska Polskiego 502 |
Jan Stawicki |
+48.556460630 |
1 |
Słupsk |
I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustwgo |
ul. Szarych Szeregów 15 |
Barbara Grędecka |
+48.598422217 |
6 |
Starogard Gdański |
II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej |
ul. Kościuszki 131 |
Hanna Gałązka Janas |
+48.585623092 |
13 |
Tczew |
II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego |
ul. Królowej Marysieńki 10 |
Dorota Kościjańczuk |
+48.518140103 |
5 |
razem |
8 |
16 |
|
|
|
99 |
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Bielsko-Biała |
II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka |
ul. Jutrzenki 13 |
Barbara Drwal |
+48.338122165 |
1 |
Bielsko-Biała |
III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego |
ul. Bohaterów Warszawy 20 |
dr Krzysztof Kaczor |
+48.334960330 |
26 |
Bieruń |
Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich |
Licealna 17 |
Romuald Kubiciel |
+48.322164060 |
1 |
Bytom |
I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Smolenia |
STRZELCÓW BYTOMSKICH 11 |
Katarzyna Łoza |
+48.322810377 |
3 |
Chorzów |
III Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego |
ul. Farna 5-7 |
mgr Krzysztof Oleś |
+48.322468802 |
25 |
Chorzów |
Publiczne Liceum Ogólnokształcące w ZSSRK AK im. Augusta Hlonda |
ul. Kościuszki 11 |
Dorata Delawska |
+48.322495044 |
5 |
Chorzów |
Uniwersyteckie I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego |
ul. gen. J. H. Dąbrowskiego 36 |
Przemysław Fabjański |
+48.322411712 |
1 |
Cieszyn |
II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika |
Plac Wolności |
Regina Rakowska |
+48.338521132 |
3 |
Cieszyn |
II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika |
Plac Wolności 7b |
Regina Rakowska |
+48.338521132 |
3 |
Cieszyn |
Liceum Ogólnokształcace Towarzystwa Ewangelickiego |
Sienkiewicza 2 |
Aleksandra Trybuś-Cieslar |
+48.338521237 |
3 |
Częstochowa |
I Liceum Ogólnokształcące im.Juliusza Słowackiego |
Kościuszki 8 |
Małgorzata Kaim |
+48.343242555 |
15 |
Częstochowa |
III Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Biegańskiego |
ul. Dąbrowskiego 75 |
Jan Randak |
+48.603632613 |
4 |
Częstochowa |
IX Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida |
8 |
mgr Krzysztof Wachowiak |
+48.343242310 |
30 |
Częstochowa |
VII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika |
ul. Nowowiejskiego 18 |
Marcin Terka |
+48.343245266 |
30 |
Dąbrowa Górnicza |
I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego |
ul. Kopernika 40 |
Beata Bończak |
+48.322623093 |
45 |
Dąbrowa Górnicza |
II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego |
ul. Górnicza 17 |
Elżbieta Rudzka |
+48.322615259 |
30 |
Dąbrowa Górnicza |
III Liceum Ogólnokształcące im. Generała Władysława Andersa |
ul. Prusa 3 |
Artur Iwan |
+48.032264149 |
4 |
Dąbrowa Górnicza |
V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kanclerza Jana Zamoyskiego |
ul. Kazimierza Czapińskiego 8 |
Anna Ornat |
+48.322623758 |
20 |
Gliwice |
I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego |
Zimnej Wody 8 |
Adam Sarkowicz |
+48.322314732 |
10 |
Katowice |
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej |
Głowackiego 6 |
dr Jacek Pruciak |
+48.322517334 |
20 |
Katowice |
III Liceum Ogólnokstałcące im. Adama Mickiewicza |
ul. Mickiewicza 11 |
Katarzyna Noworzyń |
+48.322589305 |
10 |
Katowice |
Technikum TEB Edukacja |
ul.gen. Kazimierza Pułaskiego 25 |
Barbara Bryńska |
+48.323520777 |
2 |
Katowice |
VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie |
ul. 3 Maja 42 |
mgr Maria Dłotko |
+48.322539432 |
2 |
Ruda Śląska |
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Gustawa Morcinka |
Jankowskiego 22 |
Aleksander Porębski |
+48.322420125 |
7 |
Rybnik |
I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich |
ul. Kościuszki 41 |
Tadeusz Chrószcz |
+48.324222787 |
21 |
Sosnowiec |
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Emilii Plater |
ul. Parkowa 1 |
Justyna Tulicka |
+48.322664535 |
15 |
Sosnowiec |
IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica |
Waldemara Zillingera 1 |
Grzegorz Walotek |
+48.601358354 |
4 |
Tarnowskie Góry |
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej |
ul. Opolska 28 |
Barbara Gierak- Pawlak |
+48.322852845 |
19 |
Tarnowskie Góry |
II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica |
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 |
Kazimierz Sporoń |
+48.322852941 |
2 |
Zabrze |
I Liceum Ogólnokształcące im. prof. Zbigniewa Religi |
ul. Wolności 323 |
Katarzyna Weber – Radzimska |
+48.697010653 |
1 |
Zabrze |
III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
Sienkiewicza 33 |
Magdalena Kaernbach- Wojtaś |
+48.322715980 |
30 |
razem |
14 |
31 |
|
|
|
392 |
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Elbląg |
I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego |
ul. Pocztowa 2 |
Marzena Bielecka |
+48.556258910 |
24 |
Elbląg |
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kazimierza Jagiellończyka |
ul. Królewiecka 42 |
Agnieszka Jurewicz |
+48.556258881 |
1 |
Elbląg |
III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II |
ul. Browarna 1 |
mgr Beata Orzech |
+48.556258920 |
5 |
Elbląg |
Zespół Szkół Gospodarczych |
ul. Królewiecka 128 |
Kamila Urbańska |
+48.556258861 |
6 |
Giżycko |
II Liceum Ogólnokształcące im. Gustawa Gizewiusza |
Sikorskiego 3 |
Anna Źabionek |
+48.510081867 |
8 |
Iława |
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego |
Sienkiewicza 1 |
Roman Groszkowski |
+48.896485696 |
10 |
Kętrzyn |
I Liceum Ogólnokształcące im.Wojciecha Kętrzyńskiego |
Powstańców Warszawy 2 |
Oliwia Piotrowicz |
+48.897513237 |
8 |
Morąg |
Zespół Szkół Licealnych |
11 Listopada 7 |
Dariusz Bujak |
+48.515150039 |
3 |
Olsztyn |
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 Mistrzostwa Sportowego im. Grzegorza Mariana Bublewicza |
ul. Gietkowska 12 |
Anna Michels |
+48.5340488__ |
2 |
razem |
7 |
9 |
|
|
|
67 |
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Kalisz |
V Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego |
ul. Piskorzewie 6 |
mgr Beata Szulc |
+48.625016161 |
11 |
Leszno |
I Liceum Ogólnokształcące im. Rodu Leszczyńskich |
ul. Karola Kurpińskiego 1 |
Barbara Kochanek |
+48.655299425 |
12 |
Leszno |
II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika |
Bolesława Prusa 33 |
Krystyna Łasowska |
+48.601066241 |
45 |
Luboń |
Zespół Szkół im. Kryptologów Poznańskich |
ul. Dąbrowskiego 2a |
Anita Plumińska Mieloch |
+48.516190783 |
8 |
Piła |
I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie |
Wincentego Pola 11 |
Daria Paluchowska - Prochot |
+48.673517470 |
11 |
Poznań |
II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej |
ul. Matejki 8/10 |
Małgorzata Dembska |
+48.618662892 |
30 |
Poznań |
Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. Poznańskich Olimpijczyków |
os. Tysiąclecia 43 |
Beata Rusinek |
+48.616639800 |
1 |
Poznań |
Prywatne Liceum Ogólnokształcące Kossaka |
ul. 28 Czerwca 1956 r. 213/215 |
Paweł Kurczewski |
+48.618771808 |
1 |
Poznań |
Publiczne Liceum Ogólnokształcące Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców im. BŁ. Natalii Tułasiewicz |
Głogowska 92 |
ksiądz Grzegorz Konieczny |
+48.616622429 |
13 |
Poznań |
VI Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Jana Paderewskiego |
ul. Krakowska 17a |
Karol Seifert |
+48.618524622 |
10 |
Poznań |
VII Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki |
ul. Stefana Żeromskiego 8/12 |
Paweł Kozłowski |
+48.601306174 |
10 |
Poznań |
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego |
os. Piastowskie 106 |
Katarzyna Szpak |
+48.618773632 |
10 |
Poznań |
XV Liceum Ogólnokształcace im. Wiktora Degi |
os. Bolesława Chrobrego 107 |
Ryszard Pyssa |
+48.502495667 |
15 |
Poznań |
XVI Liceum Ogólnokształcące im. Charlesa de Gaulle'a |
ul. Tarnowska 27 |
mgr Andrzej Karaś |
+48.618798090 |
15 |
Poznań |
XXXVIII Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące im. Jana Nowaka Jeziorańskiego |
ul. Drzymały 4/6 |
Elżbieta Marciniak |
+48.614241124 |
14 |
Poznań |
Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego |
ul. Fredry 13 |
Ryszard Pyssa |
+48.618520642 |
10 |
Poznań |
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. ks. prof. Józefa Tischnera |
os. Czecha 59 |
Marek Kordus |
+48.618776058 |
7 |
Turek |
I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki |
Kościuszki 4 |
Danuta Szczepanik |
+48.632784695 |
30 |
Września |
Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza |
Witkowska 1 |
Violetta Zdunowska |
+48.614360230 |
15 |
razem |
7 |
19 |
|
|
|
268 |
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Choszczno |
Zespół Szkół Nr 1 im. Bolesława Krzywoustego |
ul. Bolesława Chrobrego 31 a |
Piotr Kaczor |
+48.957652496 |
12 |
Darłowo |
Zespół Szkół Morskich |
ul. Szpitalna 1 |
Magdalena Miszke |
+48.943142515 |
12 |
Gryfice |
Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Chrobrego |
ul. Wałowa 18 |
Jolanta Folwarska |
+48.913842670 |
8 |
Koszalin |
II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego |
Chełmońskiego 7 |
P.O Dyrektor mgr Bogusława Hordyńska |
+48.943424351 |
6 |
Koszalin |
V Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Lema |
ul. Jedności 9 |
Bożena Sobkowiak |
+48.695428579 |
14 |
Stargard |
I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza |
ul. Staszica 2 |
Andrzej Albrewczyński |
+48.915783575 |
5 |
Szczecin |
II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I |
ul. Henryka Pobożnego 2 |
Jolanta Jastrzębska |
+48.914336117 |
30 |
Szczecin |
III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika |
ul. Pomorska 150 |
Konrad Jeromin |
+48.914600093 |
3 |
Szczecin |
IV Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa |
ul. Świętej Kingi 2 |
Janusz Olczak |
+48.914834244 |
10 |
Szczecin |
Liceum Ogólnokształcące w Szczecińskiej Szkole Florystycznej im. Sybiraków |
ul. Mieszka I 61c |
Mirella Okińczyc-Zuwalska |
+48.795120955 |
5 |
Szczecin |
XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
ul. Romera 2 |
Mirosław Mika |
+48.914394052 |
15 |
Szczecin |
XIII Liceum Ogólnokształcące |
ul. Unisław 26 |
Cezary Urban |
+48.091423256 |
20 |
Szczecinek |
Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO |
ul. Słowiańska 2 |
Wiesław Suchowiejko |
+48.660511075 |
5 |
Szczecinek |
Zespół Szkół Nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej |
ul. Szczecińska 47 |
Monika Szymańska |
+48.943743122 |
2 |
Szczecinek |
Zespół Szkół Nr 2 Im. Warcisława IV |
1 maja 22 |
Robert Jasek |
+48.502842297 |
1 |
razem |
7 |
15 |
|
|
|
148 |