Lista szkół I etapu - szkolnego
← powrót do menu
Lista szkół I etapu - szkolnego Olimpiady - Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie w roku szkolnym 2018/19.
woj. dolnośląskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Bolesławiec |
I Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Broniewskiego |
ul. H. i W. Tyrankiewiczów 11 |
Cezary Czernatowicz |
+48.757323193 |
1 |
Dzierżoniów |
I Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego |
ul. J. Piłsudskiego 10 |
Grażyna Bajsarowicz |
+48.748314477 |
2 |
Głogów |
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Bolesława Krzywoustego |
ul. Jedności Robotniczej 10 |
Janusz Kosałka |
+48.768342138 |
2 |
Oława |
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Tadeusza Kościuszki |
ul. Kutrowskiego 31 |
Maria Domaradzka |
+48.713132613 |
6 |
Strzegom |
Zespół Szkół |
ul. Krótka 6 |
Robert Wójtowicz |
+48.746494870 |
1 |
Wałbrzych |
II Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja |
Al. Wyzwolenia 34 |
Robert Wróbel |
+48.748423592 |
16 |
Wrocław |
Liceum Ogólnokształcące Nr IV im. Stefana Żeromskiego |
ul. Świstackiego 12-14 |
Małgorzata Górny |
+48.713435916 |
1 |
Wrocław |
Liceum Ogólnokształcące nr VII im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego |
ul. Krucza 49 |
Leszek Duszyński |
+48.713617511 |
1 |
Wrocław |
Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego |
pl. Orląt Lwowskich 2a |
dr Danuta Daszkiewicz Ordyłowska |
+48.717986738 |
9 |
Wrocław |
Liceum Ogólnokształcące Nr XIV w Zespole Szkół Nr 14 im. Polonii Belgijskiej |
Al. Brücknera 10 |
Marek Łaźniak |
+48.717986890 |
8 |
Wrocław |
Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej |
Wybrzeże Stanisława Wyspiańskiego 23-25 (C13) |
Agata Roman |
+48.713204778 |
14 |
Wrocław |
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 im. Jakuba Jasińskiego |
ul. Jacka Kuronia 14 |
Mariola Kuźmicka-Mazurek |
+48.717986913 |
3 |
razem |
7 |
12 |
|
|
|
64 |
woj. kujawsko-pomorskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Bydgoszcz |
I liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida |
Plac Wolności 9 |
Mariola Mańkowska |
+48.523398330 |
2 |
Golub-Dobrzyń |
Zespół Szkół Nr 1 im. Anny Wazówny |
ul. PTTK 28 |
Piotr Wiśniewski |
+48.566835451 |
5 |
Inowrocław |
I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kasprowicza |
ul. 3 Maja 11/13 |
Rafał Łaszkiewicz |
+48.523572207 |
11 |
Inowrocław |
II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej |
15 |
Jarosław Obiała |
+48.523572534 |
7 |
Toruń |
Franciszkańskie Liceum Ogólnokształcące im. św. Franciszka |
ul. Poznańska 49 |
o. Justyn K. Berus |
+48.566626253 |
1 |
razem |
4 |
5 |
|
|
|
26 |
woj. lubelskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Chełm |
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego |
ul. Stefana Czarnieckiego 8 |
Teresa Kiwińska |
+48.825653885 |
1 |
Chełm |
II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Gustawa Orlicz-Dreszera |
ul. Szpitalna 14 |
Mariola Szynal |
+48.825640488 |
3 |
Krasnystaw |
I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły |
ul. Piłsudskiego 50 |
Edyta Fidecka |
+48.825762146 |
2 |
Lublin |
V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie |
ul. Lipowa 7 |
Zbigniew Jakuszko |
+48.815321927 |
11 |
Lublin |
I Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica |
Al. Racławickie 26 |
Stanisław Stoń |
+48.814411460 |
6 |
Lublin |
III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej |
plac Wolności 4 |
Grzegorz Lech |
+48.815320947 |
4 |
Lublin |
Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi |
ul. Długosza 8a |
Małgorzata Grzechnik |
+48.815338946 |
21 |
Lublin |
XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki |
ul. ks. Michała Słowikowskiego 6 |
ks. Grzegorz Strug |
+48.817477952 |
2 |
Świdnik |
II Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego |
Al. Wojska Polskiego 27 |
Mirosław Król |
+48.817514247 |
8 |
razem |
4 |
9 |
|
|
|
58 |
woj. lubuskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Nowa Sól |
Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego |
ul. Gimnazjalna 9 |
Aleksandra Grządko |
+48.684583895 |
2 |
Zielona Góra |
IV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Akademickich im. kpt. pil. Eugeniusza Horbaczewskiego |
Szosa Kisielińska 18 |
dr Stefan Tomasz Bulanda |
+48.683271326 |
3 |
razem |
2 |
2 |
|
|
|
5 |
woj. łódzkie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Kutno |
I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. J. H. Dąbrowskiego |
ul. Dąbrowskiego 1 |
Przemysław Zawadzki |
+48.243558084 |
3 |
Kutno |
II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza |
ul. Okrzei 1a |
Artur Ciurlej |
+48.243557430 |
3 |
Pabianice |
II Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi |
ul. Pułaskiego 29 |
Krzysztof Zajda |
+48.422152245 |
2 |
Skierniewice |
Klasyczne Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego |
ul. Kard. St. Wyszyńskiego 12 |
Ks. dr. Piotr Karpiński |
+48.468327478 |
2 |
Skierniewice |
Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa |
ul. H. Sienkiewicza 10. |
Iwona Le śniewicz |
+48.468333189 |
23 |
Skierniewice |
Zespół Szkół Nr 3 |
ul. Działkowa 10 |
Henryk Kobyłecki |
+48.468333519 |
2 |
Tomaszów Mazowiecki |
II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego |
ul. Jałowcowa 10 |
Tomasz Węgrzynowski |
+48.447245642 |
3 |
Wieluń |
I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki |
ul. Nadodrzańska 4 |
Zbigniew Wieśniewski |
+48.438860464 |
1 |
razem |
5 |
8 |
|
|
|
39 |
woj. małopolskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Kęty |
I liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego |
ul. Wyspiańskiego 2 |
Grażyna Kowalska |
+48.338457330 |
4 |
Kraków |
III Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego |
ul. Stradomska 10 |
Iwo Wroński |
+48.124216745 |
4 |
razem |
2 |
2 |
|
|
|
8 |
woj. mazowieckie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Kozienice |
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego |
ul. Warszawska 25 |
Ewa Malec |
+48.486142608 |
4 |
Mińsk Mazowiecki |
Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej |
ul. Piękna 7a |
Joanna Papińska |
+48.257585102 |
26 |
Płock |
Zespół Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza |
Al. F. Kobylińskiego 25 |
Barbara Kozera |
+48.243658632 |
3 |
Warszawa |
CLV Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterek Powstania Warszawskiego |
ul. Żywnego 25 |
Wanda Turlej |
+48.226202506 |
2 |
Warszawa |
II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego |
ul. Myśliwiecka 6 |
Barbara Kordas |
+48.226213224 |
5 |
Warszawa |
Liceum Ogólnokształcące LifeSkills nr 1 |
ul. Hoża 88 |
Jarosław Sikora |
+48.504444009 |
5 |
Warszawa |
LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. I. Witkiewicza "Witkacego" |
ul. Elbląska 51 |
Beata Zdanowicz |
+48.226332404 |
4 |
Warszawa |
LXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. Józefa Bem |
ul. Marynarska 2/6 |
Małgorzata Pucułek |
+48.228433713 |
16 |
Warszawa |
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV |
ul. Jagiellońska 38 |
Małgorzata Dąbrowska |
+48.226192745 |
7 |
Warszawa |
X Liceum Ogólnokształcące im Królowej Jadwigi |
ul. Woronicza 8 |
Ewa Burzyk |
+48.228540910 |
5 |
Warszawa |
XL LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego |
ul. Platynowa 1 |
Anna Szczepańska-Filipp |
+48.226549582 |
3 |
Warszawa |
XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego |
ul. Polna 5 |
Anna Koszycka |
+48.228251314 |
12 |
razem |
4 |
12 |
|
|
|
92 |
woj. opolskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Kędzierzyn-Koźle |
II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika |
ul. Matejki 19 |
Katarzyna Arciszewska-Stępień |
+48.774832162 |
3 |
Kluczbork |
Zespół Szkół Ogólnokształacących im. A. Mickiewicza |
ul. Mickiewicza |
Mariusz Kaczmarski |
+48.774181270 |
3 |
Namysłów |
I Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Iwaszkiewicza |
ul. Mickiewicza 12 |
Wojciech Surmacz |
+48.774107060 |
3 |
Olesno |
I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich |
ul. Sądowa 2 |
Marek Leśniak |
+48.333563806 |
9 |
razem |
4 |
4 |
|
|
|
18 |
woj. podkarpackie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Kolbuszowa |
Liceum Ogólnokształcące im. Janka Bytnara |
8 |
Dariusz Fus |
+48.172271545 |
2 |
Krosno |
I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika |
ul. Piotra Skargi 2 |
Ryszard Józefczyk |
+48.134320450 |
1 |
Łańcut |
II Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka |
11 |
Małgorzata Kupis |
+48.172252826 |
6 |
Przeworsk |
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Króla Władysława Jagiełły |
ul. Szkolna 6 |
Piotr Kuc |
+48.166487969 |
5 |
Rzeszów |
I Liceum Ogólnokształcące im. ks. St. Konarskiego |
ul. 3 Maja 15 |
Piotr Wanat |
+48.177482820 |
3 |
Rzeszów |
IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika |
ul. Dąbrowskiego 82 |
Danuta Stępień |
+48.177482900 |
2 |
Tarnobrzeg |
Zespół Szkół im. ks. Stanisława Staszica |
ul. Kopernika 1 |
mgr Jerzy Stelmach |
+48.158221216 |
2 |
razem |
6 |
7 |
|
|
|
21 |
woj. podlaskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Białystok |
II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej |
ul. Narewska 11 |
Dariusz Bossowski |
+48.856511416 |
3 |
Białystok |
IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana K. Norwida |
ul. Zwierzyniecka 9a |
Bożena Karpowicz |
+48.857422318 |
41 |
Białystok |
VIII Liceum Ogólnokształcące im. króla Kazimierza Wielkiego |
ul. Piastowska 5 |
Antoni Teodor Grodzki |
+48.857414944 |
2 |
Białystok |
X Liceum Ogólnokształcące |
ul. Stołeczna 6 |
Urszula Sztabelska- Kopa |
+48.857423138 |
1 |
Białystok |
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Ryszarda Kaczorowskiego |
ul. Upalna 26 |
Leszek Kochanowski |
+48.856613227 |
4 |
Łomża |
I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki |
ul. Bernatowicza 4 |
Jerzy Łuba |
+48.862163717 |
1 |
Zambrów |
Zespół Szkół nr 1 im. gen. Stefana Roweckiego "Grota" |
Aleja Wojska Polskiego 31 |
Sławomir Baran |
+48.862712350 |
9 |
razem |
3 |
7 |
|
|
|
61 |
woj. pomorskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Bytów |
I Liceum Ogólnokształcące im. Bojowników o Wolność i Polskość Ziemi Bytowskiej |
ul. Gdańska 57 |
Edward Mazur |
+48.598226920 |
7 |
Chojnice |
Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta |
ul. Grunwaldzka 1 |
Marianna Ziarno |
+48.523977087 |
1 |
Chojnice |
Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich |
ul. Nowe Miasto 4-6 |
Małgorzata Gierszewska |
+48.523960120 |
21 |
Gdańsk |
Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika |
ul. Wały Piastowskie 6 |
Elżbieta Krupa - Grabowska |
+48.583016734 |
12 |
Kwidzyn |
I Liceum Ogólnokształcące d. Polskie Gimnazjum im. dr Władysława Gębika |
ul. Konarskiego 12 |
Sebastian Więckowski |
+48.552793935 |
4 |
Tczew |
II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego |
ul. Królowej Marysieńki 10 |
Dorota Kościjańczuk |
+48.518140103 |
2 |
Tczew |
Uniwersyteckie Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Jadwigi Królowej |
ul. Wodna 6 |
Krzysztof Niemczyk |
+48.585301061 |
2 |
razem |
5 |
7 |
|
|
|
49 |
woj. śląskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Będzin |
II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego |
ul. Teatralna 5 |
Agnieszka Hetman |
+48.322674580 |
1 |
Chorzów |
Publiczne Liceum Zespołu Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej im. Augusta Hlonda |
ul. Kościuszki 11 |
Dorota Delawska |
+48.322495044 |
9 |
Częstochowa |
I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego |
ul. Kościuszki 8 |
Małgorzata Kaim |
+48.343242555 |
1 |
Częstochowa |
VII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika |
ul. Nowowiejskiego 18 |
Barbara Gala-Glińska |
+48.343245266 |
28 |
Częstochowa |
Zespół Szkół im. dra Władysława Biegańskiego |
ul. Dąbrowskiego 75 |
Jan Randak |
+48.361118148 |
4 |
Dąbrowa Górnicza |
I liceum Ogólnokształcące im. W. Łukasińskiego |
ul. Kopernika 40 |
Beata Bończak |
+48.322623093 |
1 |
Gliwice |
I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego |
ul. Zimnej Wody 8 |
Adam Sarkowicz |
+48.322314732 |
2 |
Jastrzębie-Zdrój |
Zespół Szkół Nr 6 im. Jana III Sobieskiego |
ul. Harcerska 12 |
Jerzy Maduzia |
+48.324717264 |
3 |
Katowice |
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M.Konopnickiej |
ul. Głowackiego 6 |
dr Jacek Pruciak |
+48.322517334 |
2 |
Katowice |
III Liceum Ogółnokształcące im. Adama Mickiewicza |
ul. Mickiewicza 11 |
Katarzyna Piotrowska |
+48.322589305 |
1 |
Rybnik |
I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich |
ul. Kościuszki 41 |
Tadeusz Chrószcz |
+48.324222787 |
3 |
Sosnowiec |
IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica |
Plac Zillingera 1 |
Grzegorz Walotek |
+48.322913784 |
2 |
Tarnowskie Góry |
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej |
Opolska 28 |
Barbara Gierak-Pawlak |
+48.322852845 |
2 |
Tarnowskie Góry |
II Liceum Ogólnokształcace im. Stanisława Staszica |
ul. Marsz. J. Piłsudskiego 1 |
Kazimierz Sporoń |
+48.322852941 |
2 |
Zabrze |
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 11, III Liceum Ogólnokształcące z Odziałami Dwujęzycznymi |
ul. Sienkiewicza 33 |
Magdalena Kaernbach - Wojtaś |
+48.322715980 |
1 |
Żory |
I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K. Miarki |
ul. Powstańców 6 |
Urszula Machalica |
+48.324342933 |
6 |
Żywiec |
Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych |
ul. Mickiewicza 6 |
Adam Zoń |
+48.338612196 |
5 |
razem |
13 |
17 |
|
|
|
73 |
woj. świętokrzyskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Kielce |
II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego |
ul. Śniadeckich 9 |
Tomasz Kośny |
+48.413676159 |
1 |
Włoszczowa |
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego |
ul. Koniecpolska 40 |
Marek Ledwoch |
+48.413942212 |
3 |
razem |
2 |
2 |
|
|
|
4 |
woj. warmińsko-mazurskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Elbląg |
III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II |
ul. Browarna 1 |
Beata Orzech |
+48.556258920 |
3 |
Elbląg |
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Juliusza Słowackiego |
ul. Pocztowa 2 |
Zofia Ostrówka |
+48.556258910 |
1 |
Elbląg |
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kazimierza Jagiellończyka |
ul. Królewiecka 42 |
Agnieszka Jurewicz |
+48.552326916 |
2 |
Morąg |
Zespół Szkół Licealnych |
ul. 11 Listopada 7 |
Jan Horbacz |
+48.897574012 |
1 |
Olsztyn |
III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika |
ul. Sybiraków 3 |
Danuta Gomolińska |
+48.895264422 |
3 |
Pasłęk |
I Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Grunwaldu |
ul. Zwycięstwa 28 |
Elżbieta Wasiuk |
+48.552481061 |
2 |
razem |
4 |
6 |
|
|
|
12 |
woj. wielkopolskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Gniezno |
Zespół Szkół im. Jana III Sobieskiego |
ul. Sobieskiego 20 |
Beata Czechańska |
+48.614261371 |
11 |
Kościan |
I Liceum Ogólnokształcące im. Oskara Kolberga |
al. Kościuszki 3 |
Małgorzata Andersz |
+48.655120404 |
2 |
Leszno |
I Liceum Ogólnokształcące im. Rodu Leszczyńskich |
ul. Kurpińskiego 1 |
Barbara Kochanek |
+48.655299425 |
1 |
Leszno |
Zespół Szkół nr 2 im. Mikołaja Kopernika |
ul. B. Prusa 33 |
Krystyna Łasowska |
+48.655268485 |
5 |
Poznań |
VI Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Jana Paderewskiego |
ul. Krakowska 17a |
mgr Karol Seifert |
+48.618524622 |
10 |
Poznań |
Zespół Szkół Mechanicznych im. Komisji Edukacji Narodowej |
ul. Świerkowa 8 |
Małgorzata Nawojczyk |
+48.618321949 |
10 |
Poznań |
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12 II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej |
ul. Matejki 8/10 |
Małgorzata Dembska |
+48.618662892 |
26 |
Poznań |
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 im. Charles de Gaulle'a |
Tarnowska 27 |
Andrzej Karaś |
+48.618798090 |
9 |
razem |
4 |
8 |
|
|
|
74 |
woj. zachodniopomorskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Adres szkoły |
Dyrektor |
Tel. do szkoły |
Liczba uczniów |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
Koszalin |
II Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Broniewskiego |
ul. Chełmońskiego 7 |
Wiktor Kamieniarz |
+48.943424351 |
3 |
Szczecin |
II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I |
2 |
Jolantra Jastrzębska |
+48.714336117 |
9 |
Szczecin |
XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
ul. Romera 2 |
Mirosław Mika |
+48.914394052 |
7 |
Szczecinek |
I Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Elżbiety |
ul. Księżnej Elżbiety 1 |
Arkadiusz Szczepaniak |
+48.943740022 |
4 |
razem |
3 |
4 |
|
|
|
23 |
Cała RP razem |
Miejscowości |
Szkół |
|
|
|
|
Uczniów |
72 |
112 |
|
|
|
|
627 |