Wstępne wyniki etapu szkolnego
← powrót do menu
Wstępne wyniki etapu szkolnego Olimpiady — Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie w roku szkolnym 2018/19.
woj. dolnośląskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Bolesławiec |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. H. i W. Tyrankiewiczów 11 |
1 |
1 |
1 |
Łukasz Sawicki |
2e |
30 |
Dzierżoniów |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. J. Piłsudskiego 10 |
2 |
2 |
0 |
- |
- |
- |
Głogów |
Zespół Szkół Ogólnokształcących |
ul. Jedności Robotniczej 10 |
2 |
1 |
1 |
Daniel Nowak |
2A |
24 |
Oława |
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego |
ul. Kutrowskiego 31 |
6 |
6 |
0 |
- |
- |
- |
Strzegom |
Zespół Szkół |
ul. Krótka 6 |
1 |
1 |
1 |
Aneta Walczak |
III TH |
24 |
Wałbrzych |
II Liceum Ogólnokształcące |
Al. Wyzwolenia 34 |
16 |
8 |
1 |
Kamil Rems |
II |
18 |
Wrocław |
Liceum Ogólnokształcące Nr IV |
ul. Świstackiego 12-14 |
1 |
1 |
1 |
Patryk Hofbauer |
3 |
21 |
Wrocław |
Liceum Ogólnokształcące nr VII |
ul. Krucza 49 |
1 |
1 |
1 |
Marcin Kuna |
IIIE |
24 |
Wrocław |
Liceum Ogólnokształcące nr XII |
pl. Orląt Lwowskich 2a |
9 |
8 |
6 |
MACIEJ JAŹWIŃSKI |
I |
30 |
JAKUB CZEKAŁA |
III |
29 |
JULIA PTASIŃSKA |
III |
29 |
ADAM TRUCHANOW |
III |
25 |
FILIP ZIOBRO |
III |
22 |
MICHAŁ KONARSKI |
I |
21 |
Wrocław |
Liceum Ogólnokształcące Nr XIV w Zespole Szkół Nr 14 |
Al. Brücknera 10 |
8 |
8 |
4 |
Jagoda Plucińska |
3E |
25 |
Mikołaj Bilski |
2E |
21 |
Tomasz Winiarski |
2E |
21 |
Martyna Leśniak |
2E |
20 |
Wrocław |
Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej |
Wybrzeże Stanisława Wyspiańskiego 23-25 (C13) |
14 |
9 |
1 |
Oliwier Rostowski |
1a |
19 |
Wrocław |
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 |
ul. Jacka Kuronia 14 |
3 |
3 |
0 |
- |
- |
- |
razem |
7 |
12 |
|
64 |
49 |
17 |
|
|
|
woj. kujawsko-pomorskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Bydgoszcz |
I liceum Ogólnokształcące |
Plac Wolności 9 |
2 |
2 |
2 |
Karolina Rosiak |
3 |
21 |
Jan Ignacik |
2 |
21 |
Golub-Dobrzyń |
Zespół Szkół Nr 1 |
ul. PTTK 28 |
5 |
5 |
3 |
Bartosz Grabowski |
2d |
25 |
Kacper Lewicki |
1c |
25 |
Bartosz Modrzyński |
1c |
25 |
Inowrocław |
I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
ul. 3 Maja 11/13 |
11 |
11 |
6 |
Paweł Daroszewski |
III e |
29 |
Kamil Szałecki |
II e |
22 |
Kamil Kalka |
III e |
21 |
Jakub Balmowski |
II e |
21 |
Damian Grabski |
II e |
20 |
Małgorzata Puła |
II e |
20 |
Inowrocław |
II Liceum Ogólnokształcące |
15 |
7 |
7 |
7 |
Karolina Kozina |
2d |
25 |
Jakub Czuba |
IIId |
24 |
Radosław Musiał |
IIId |
23 |
Patryk Burak |
2d |
22 |
Michał Sobczak |
2d |
21 |
Julia Kalka |
3d |
20 |
Maria Maciejewska |
IId |
20 |
Toruń |
Franciszkańskie Liceum Ogólnokształcące |
ul. Poznańska 49 |
1 |
1 |
1 |
Jakub Klugiewicz |
2 |
17 |
razem |
4 |
5 |
|
26 |
26 |
19 |
|
|
|
woj. lubelskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Chełm |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. Stefana Czarnieckiego 8 |
1 |
1 |
1 |
Adrianna Rogucka |
III |
15 |
Chełm |
II Liceum Ogólnokształcące |
ul. Szpitalna 14 |
3 |
2 |
1 |
Katarzyna Skimina |
III D |
18 |
Krasnystaw |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. Piłsudskiego 50 |
2 |
2 |
1 |
Adrian Kostrzanowski |
III B |
19 |
Lublin |
V Liceum Ogólnokształcące |
ul. Lipowa 7 |
11 |
11 |
3 |
Magdalena Barszcz |
III F |
20 |
Patryk Kozak |
III H |
20 |
Wiktoria Pawłocik |
II F |
20 |
Lublin |
I Liceum Ogólnokształcące |
Al. Racławickie 26 |
6 |
4 |
1 |
Adam Suraj |
IID |
23 |
Lublin |
III Liceum Ogólnokształcące |
plac Wolności 4 |
4 |
4 |
1 |
Ernest Mulatn |
3 D |
17 |
Lublin |
Prywatne Liceum |
ul. Długosza 8a |
21 |
22 |
5 |
Jakub Dębicki |
IIIA |
25 |
Jakub Kopeć |
IIIC |
23 |
Wojciech Gągała |
IIC |
22 |
Anna Chrzanowska |
IIB |
22 |
Michał Łabędzki |
IIIC |
21 |
Lublin |
XXI Liceum Ogólnokształcące |
ul. ks. Michała Słowikowskiego 6 |
2 |
2 |
0 |
- |
- |
- |
Świdnik |
II Liceum Ogólnokształcące |
Al. Wojska Polskiego 27 |
8 |
8 |
1 |
Wiktoria Brzozowska |
IIC |
16 |
razem |
4 |
9 |
|
58 |
56 |
14 |
|
|
|
woj. lubuskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Nowa Sól |
Liceum Ogólnokształcące |
ul. Gimnazjalna 9 |
2 |
2 |
2 |
Dawid Buczkowski |
3b |
27 |
Bartłomiej Siborowski |
3b |
22 |
Zielona Góra |
IV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Akademickich |
Szosa Kisielińska 18 |
3 |
3 |
1 |
Aleksander Ciślak |
3 a |
12 |
razem |
2 |
2 |
|
5 |
5 |
3 |
|
|
|
woj. łódzkie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Kutno |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. Dąbrowskiego 1 |
3 |
3 |
0 |
- |
- |
- |
Kutno |
II Liceum Ogólnokształcące |
ul. Okrzei 1a |
3 |
2 |
1 |
MICHAŁ OLESIŃSKI |
1 |
22 |
Pabianice |
II Liceum Ogólnokształcące |
ul. Pułaskiego 29 |
2 |
2 |
1 |
Anna Mądrakowska |
2 |
14 |
Skierniewice |
Klasyczne Liceum Ogólnokształcące |
ul. Kard. St. Wyszyńskiego 12 |
2 |
2 |
0 |
- |
- |
- |
Skierniewice |
Liceum Ogólnokształcące |
ul. H. Sienkiewicza 10. |
23 |
22 |
6 |
Jacek Pągowski |
3 |
22 |
Marcin Klugiewicz |
3 |
20 |
Nataniel Górnik |
3 |
20 |
Jakub Graczyk |
2 |
20 |
Ewa Popek |
2 |
20 |
Jakub Kobuszewski |
2 |
20 |
Skierniewice |
Zespół Szkół Nr 3 |
ul. Działkowa 10 |
2 |
2 |
0 |
- |
- |
- |
Tomaszów Mazowiecki |
II Liceum Ogólnokształcące |
ul. Jałowcowa 10 |
3 |
3 |
0 |
- |
- |
- |
Wieluń |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. Nadodrzańska 4 |
1 |
1 |
1 |
Mateusz Wiktorek |
3 |
23 |
razem |
5 |
8 |
|
39 |
37 |
9 |
|
|
|
woj. małopolskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Kęty |
I liceum Ogólnokształcące |
ul. Wyspiańskiego 2 |
4 |
4 |
1 |
Oliwia Miksa |
3 |
19 |
Kraków |
III Społeczne Liceum Ogólnokształcące |
ul. Stradomska 10 |
4 |
4 |
4 |
Franciszek Bednarek |
IIA |
25 |
Maciej Misior |
IIIB |
24 |
Wiktor Dudziński |
III B |
23 |
Dominik Jasiołek |
III C |
20 |
razem |
2 |
2 |
|
8 |
8 |
5 |
|
|
|
woj. mazowieckie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Kozienice |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. Warszawska 25 |
4 |
4 |
2 |
Aleksandra Mierzejewska |
3 b |
21 |
Cezary Malenda |
3 a |
19 |
Mińsk Mazowiecki |
Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące |
ul. Piękna 7a |
26 |
26 |
2 |
Jan Trebnio |
2f |
20 |
Mikołaj Wąsowski |
2a |
20 |
Płock |
Zespół Szkół Centrum Edukacji |
Al. F. Kobylińskiego 25 |
3 |
3 |
0 |
- |
- |
- |
Warszawa |
CLV Liceum Ogólnokształcące |
ul. Żywnego 25 |
2 |
2 |
0 |
- |
- |
- |
Warszawa |
II Liceum Ogólnokształcące |
ul. Myśliwiecka 6 |
5 |
3 |
1 |
Jan Opala |
1 |
24 |
Warszawa |
Liceum Ogólnokształcące LifeSkills nr 1 |
ul. Hoża 88 |
5 |
5 |
3 |
Szymon Michalak |
III |
21 |
Antoni Kamykowski |
III |
20 |
Michał Sztyk- Szymański |
III |
20 |
Warszawa |
LXIV Liceum Ogólnokształcące |
ul. Elbląska 51 |
4 |
4 |
1 |
Adam Gumowski |
2c |
18 |
Warszawa |
LXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi |
ul. Marynarska 2/6 |
16 |
16 |
1 |
Maria Czubala |
druga |
16 |
Warszawa |
VIII Liceum Ogólnokształcące |
ul. Jagiellońska 38 |
7 |
6 |
2 |
Dominik Wierzba |
II |
21 |
Magdalena Cegiełka |
II |
20 |
Warszawa |
X Liceum Ogólnokształcące |
ul. Woronicza 8 |
5 |
4 |
1 |
Alicja Kośnik |
IIIa |
20 |
Warszawa |
XL LO z Oddziałami Dwujęzycznymi |
ul. Platynowa 1 |
3 |
3 |
1 |
Kacper Porzucek |
2e |
14 |
Warszawa |
XXVII Liceum Ogólnokształcące |
ul. Polna 5 |
12 |
12 |
7 |
Jasin Sbai |
II |
25 |
Hubert Mamiński |
II |
24 |
Wiktoria Śliwińska |
II |
23 |
Paweł Natorski |
III |
21 |
Piotr Jankowski |
II |
20 |
Weronika Klemba |
II |
20 |
Michał Rećko |
II |
20 |
razem |
4 |
12 |
|
92 |
88 |
21 |
|
|
|
woj. opolskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Kędzierzyn-Koźle |
II Liceum Ogólnokształcące |
ul. Matejki 19 |
3 |
3 |
1 |
Patryk Krzyż |
IIIA |
26 |
Kluczbork |
Zespół Szkół Ogólnokształacących |
ul. Mickiewicza |
3 |
1 |
1 |
Kacper Tobiś |
III e |
19 |
Namysłów |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. Mickiewicza 12 |
3 |
3 |
2 |
Mateusz Adamczyk |
3 |
22 |
Maja Adamus |
3 |
21 |
Olesno |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. Sądowa 2 |
9 |
9 |
5 |
Julia Adamczyk |
IIIc |
22 |
Ewa Konieczna |
IIIa |
20 |
Barbara Bartela |
IIIa |
20 |
Kevin Malecha |
IIIc |
20 |
Kamil Pietrasz |
IIc |
20 |
razem |
4 |
4 |
|
18 |
16 |
9 |
|
|
|
woj. podkarpackie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Kolbuszowa |
Liceum Ogólnokształcące |
8 |
2 |
2 |
0 |
- |
- |
- |
Krosno |
I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
ul. Piotra Skargi 2 |
1 |
1 |
1 |
Klaudia Pryjmak |
2 |
22 |
Łańcut |
II Liceum Ogólnokształcące |
11 |
6 |
6 |
1 |
Jakub Bembenik |
III |
12 |
Przeworsk |
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych |
ul. Szkolna 6 |
5 |
5 |
2 |
Amelia Łątka |
3 |
22 |
Kamila Kolano |
3 |
21 |
Rzeszów |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. 3 Maja 15 |
3 |
3 |
1 |
Kajetan Korszeń |
3 |
20 |
Rzeszów |
IV Liceum Ogólnokształcące |
ul. Dąbrowskiego 82 |
2 |
2 |
2 |
Zapasek Wiktor |
3g |
27 |
Burak Mateusz |
3g |
25 |
Tarnobrzeg |
Zespół Szkół |
ul. Kopernika 1 |
2 |
2 |
2 |
Szymon Prarat |
3 b |
27 |
Natalia Zioło |
3 b |
25 |
razem |
6 |
7 |
|
21 |
21 |
9 |
|
|
|
woj. podlaskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Białystok |
II Liceum Ogólnokształcące |
ul. Narewska 11 |
3 |
3 |
3 |
Hubert Witkowski |
III |
31 |
Mateusz Pul |
I |
23 |
Klaudia Sawicka |
II |
22 |
Białystok |
IV Liceum Ogólnokształcące |
ul. Zwierzyniecka 9a |
41 |
35 |
13 |
Justyna Dąbrowska |
2i |
35 |
Sebastian Radziejewski |
3e |
29 |
Gabriela Lubecka |
2i |
27 |
Maciej Muśko |
3e |
27 |
Sylwia Łapińska |
3i |
26 |
Karolina Maleszewska |
3e |
22 |
Karolina Bakun |
3e |
22 |
Rafał Piktel |
3e |
22 |
Krzysztof Siuchnicki |
1i |
22 |
Zuzanna Mądry |
2i |
21 |
Maciej Silwonik |
2i |
21 |
Mateusz Walczuk |
2i |
21 |
Agnieszka Żylińska |
2i |
20 |
Białystok |
VIII Liceum Ogólnokształcące |
ul. Piastowska 5 |
2 |
2 |
2 |
Damian Rembowicz |
III A |
24 |
Krystian Kruszyński |
III A |
23 |
Białystok |
X Liceum Ogólnokształcące |
ul. Stołeczna 6 |
1 |
1 |
0 |
- |
- |
- |
Białystok |
XIV Liceum Ogólnokształcące |
ul. Upalna 26 |
4 |
4 |
1 |
Dominik Knieć |
3d |
18 |
Łomża |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. Bernatowicza 4 |
1 |
1 |
1 |
Anna Adamiak |
II |
22 |
Zambrów |
Zespół Szkół nr 1 |
Aleja Wojska Polskiego 31 |
9 |
9 |
1 |
Arkadiusz Gacki |
III LO |
18 |
razem |
3 |
7 |
|
61 |
55 |
21 |
|
|
|
woj. pomorskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Bytów |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. Gdańska 57 |
7 |
7 |
0 |
- |
- |
- |
Chojnice |
Katolickie Liceum Ogólnokształcące |
ul. Grunwaldzka 1 |
1 |
1 |
1 |
Filip Gumiński |
I |
10 |
Chojnice |
Liceum Ogólnokształcące |
ul. Nowe Miasto 4-6 |
21 |
18 |
6 |
Katarzyna Orłowska |
IIE |
25 |
Marta Berent |
IE |
23 |
Piotr Walczak |
IIE |
22 |
Michalina Koczara |
IIIE |
20 |
Konrad Rudnik |
IIE |
20 |
Julia Piesik |
IE |
20 |
Gdańsk |
Liceum Ogólnokształcące |
ul. Wały Piastowskie 6 |
12 |
12 |
3 |
Surdyn Marcin |
3 |
23 |
Gramera Karolina |
3 |
22 |
Kowalska Dominika |
3 |
20 |
Kwidzyn |
I Liceum Ogólnokształcące d. Polskie Gimnazjum |
ul. Konarskiego 12 |
4 |
4 |
1 |
Daniel Ronowicz |
III c |
17 |
Tczew |
II Liceum Ogólnokształcące |
ul. Królowej Marysieńki 10 |
2 |
2 |
2 |
Adrian Gątarek |
II |
21 |
Estera Ścibior |
II |
21 |
Tczew |
Uniwersyteckie Katolickie Liceum Ogólnokształcące |
ul. Wodna 6 |
2 |
2 |
1 |
Paweł Wyczling |
III |
18 |
razem |
5 |
7 |
|
49 |
46 |
14 |
|
|
|
woj. śląskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Będzin |
II Liceum Ogólnokształcące |
ul. Teatralna 5 |
1 |
1 |
1 |
Oliwia Nowak |
IIIb |
30 |
Chorzów |
Publiczne Liceum Zespołu Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej |
ul. Kościuszki 11 |
9 |
4 |
1 |
Jakub Małecki |
2 |
22 |
Częstochowa |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. Kościuszki 8 |
1 |
1 |
1 |
Rafał Tyc |
III A |
13 |
Częstochowa |
VII Liceum Ogólnokształcące |
ul. Nowowiejskiego 18 |
28 |
28 |
5 |
Paulina Machura |
3e |
33 |
Rafał Bereszyński |
3c |
28 |
Michał Zjawiony |
3c |
26 |
Dawid Kaniecki |
3c |
25 |
Bartosz Sas |
2b |
23 |
Częstochowa |
Zespół Szkół |
ul. Dąbrowskiego 75 |
4 |
4 |
0 |
- |
- |
- |
Dąbrowa Górnicza |
I liceum Ogólnokształcące |
ul. Kopernika 40 |
1 |
1 |
0 |
- |
- |
- |
Gliwice |
I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne |
ul. Zimnej Wody 8 |
2 |
1 |
1 |
Anna Greinert |
III |
17 |
Jastrzębie-Zdrój |
Zespół Szkół Nr 6 |
ul. Harcerska 12 |
3 |
3 |
2 |
Aleksander Hartwig |
3a |
22 |
Michał Wagner |
3a |
20 |
Katowice |
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
ul. Głowackiego 6 |
2 |
2 |
0 |
- |
- |
- |
Katowice |
III Liceum Ogółnokształcące |
ul. Mickiewicza 11 |
1 |
1 |
0 |
- |
- |
- |
Rybnik |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. Kościuszki 41 |
3 |
2 |
2 |
Aleksander Szuła |
2 |
23 |
Tomasz Kaziród |
2 |
22 |
Sosnowiec |
IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
Plac Zillingera 1 |
2 |
2 |
0 |
- |
- |
- |
Tarnowskie Góry |
I Liceum Ogólnokształcące |
Opolska 28 |
2 |
2 |
1 |
Sylwia Korfanty |
3d |
22 |
Tarnowskie Góry |
II Liceum Ogólnokształcace |
ul. Marsz. J. Piłsudskiego 1 |
2 |
1 |
1 |
Mateusz Hajda |
III B |
7 |
Zabrze |
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 11, III Liceum Ogólnokształcące z Odziałami Dwujęzycznymi |
ul. Sienkiewicza 33 |
1 |
1 |
1 |
Denis Struski |
IIe |
21 |
Żory |
I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
ul. Powstańców 6 |
6 |
4 |
1 |
Hiacynta Gamża |
3 |
11 |
Żywiec |
Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych |
ul. Mickiewicza 6 |
5 |
5 |
1 |
ALEKSANDRA BAJAK |
3TE |
11 |
razem |
13 |
17 |
|
73 |
63 |
18 |
|
|
|
woj. świętokrzyskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Kielce |
II Liceum Ogólnokształcące |
ul. Śniadeckich 9 |
1 |
1 |
0 |
- |
- |
- |
Włoszczowa |
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 |
ul. Koniecpolska 40 |
3 |
3 |
1 |
Daniel Bugajniak |
III AP |
14 |
razem |
2 |
2 |
|
4 |
4 |
1 |
|
|
|
woj. warmińsko-mazurskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Elbląg |
III Liceum Ogólnokształcące |
ul. Browarna 1 |
3 |
3 |
3 |
Wojciech Wojtyna |
III |
22 |
Paulina Michałowska |
II |
20 |
Artur Nowaczyk |
II |
20 |
Elbląg |
Zespół Szkół Ogólnokształcących |
ul. Pocztowa 2 |
1 |
1 |
0 |
- |
- |
- |
Elbląg |
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
ul. Królewiecka 42 |
2 |
2 |
1 |
Kacper Melnyk |
III a |
16 |
Morąg |
Zespół Szkół Licealnych |
ul. 11 Listopada 7 |
1 |
1 |
0 |
- |
- |
- |
Olsztyn |
III Liceum Ogólnokształcące |
ul. Sybiraków 3 |
3 |
3 |
0 |
- |
- |
- |
Pasłęk |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. Zwycięstwa 28 |
2 |
2 |
2 |
Szymon Ochnik |
II |
27 |
Michał Kluk |
II |
23 |
razem |
4 |
6 |
|
12 |
12 |
6 |
|
|
|
woj. wielkopolskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Gniezno |
Zespół Szkół |
ul. Sobieskiego 20 |
11 |
11 |
3 |
Artur Dubelt |
III |
27 |
Kacper Brzeziński |
III |
20 |
Bartosz Lewandowski |
III |
20 |
Kościan |
I Liceum Ogólnokształcące |
al. Kościuszki 3 |
2 |
1 |
1 |
Tymoteusz Lis |
3f |
20 |
Leszno |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. Kurpińskiego 1 |
1 |
1 |
1 |
Jakub Cugier |
3d |
23 |
Leszno |
Zespół Szkół nr 2 |
ul. B. Prusa 33 |
5 |
5 |
1 |
Jan Dzieliński |
3A |
20 |
Poznań |
VI Liceum Ogólnokształcące |
ul. Krakowska 17a |
10 |
5 |
5 |
Kacper Kniaziewicz |
III |
13 |
Jan Borowicz |
III |
10 |
Zofia Jankiewicz |
III |
9 |
Mikołaj Zwierzycki |
III |
7 |
Bartosz Pilaczyński |
III |
5 |
Poznań |
Zespół Szkół Mechanicznych |
ul. Świerkowa 8 |
10 |
10 |
3 |
Agnieszka Patecka |
3O4 |
29 |
Maciej Mitulski |
3O2 |
21 |
Tomasz Pawlak |
3T4 |
20 |
Poznań |
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12 II Liceum Ogólnokształcące |
ul. Matejki 8/10 |
26 |
22 |
4 |
Zuzanna Wojtkowska |
3A |
31 |
Wiktor Marcinkowski |
3E |
30 |
Krzysztof Jajor |
3A |
27 |
Filip Surmacz |
1E |
22 |
Poznań |
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 |
Tarnowska 27 |
9 |
9 |
0 |
- |
- |
- |
razem |
4 |
8 |
|
74 |
64 |
18 |
|
|
|
woj. zachodniopomorskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Koszalin |
II Liceum Ogólnokształcące |
ul. Chełmońskiego 7 |
3 |
3 |
0 |
- |
- |
- |
Szczecin |
II Liceum Ogólnokształcące |
2 |
9 |
9 |
2 |
Mateusz Kamil Siniło |
3 C |
24 |
Krzysztof Bernard Andrulonis |
3 H |
23 |
Szczecin |
XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
ul. Romera 2 |
7 |
7 |
2 |
Natalia Walczak |
3 LA |
22 |
Zuzanna Adamowicz |
1LA |
20 |
Szczecinek |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. Księżnej Elżbiety 1 |
4 |
4 |
1 |
Mateusz Golczyk |
2c1 |
18 |
razem |
3 |
4 |
|
23 |
23 |
5 |
|
|
|
Cała RP razem |
Miejscowości |
Szkół |
Liczba ucz. w et. szk. |
|
zgł. |
pisz. |
aw. |
72 |
112 |
627 |
573 |
189 |
|