Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym

Wstępne wyniki etapu szkolnego

← powrót do menu

Wstępne wyniki etapu szkolnego Olimpiady — Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym w roku szkolnym 2023/24.


woj. dolnośląskie

Miejscowość Nazwa szkoły Liczba ucz. w et. szk. Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
zgł. pisz. aw. Imię i nazwisko Klasa Test
I II III IV Va Vb Vc VIa VIb
Bolesławiec I Liceum Ogólnokształcące H. i W. Tyrankiewiczów 11 10 10 0 - - -
Dzierżoniów I Liceum Ogólnokształcące ul. J. Piłsudskiego 10 7 7 0 - - -
Dzierżoniów II Liceum Ogólnokształcące ul. Garncarsla 1 10 10 0 - - -
Góra Liceum Ogólnokształcące Szkolna 1 3 3 0 - - -
Jelenia Góra II Liceum Ogólnokształcące Gimnazjalna 2 1 1 0 - - -
Trzebnica Liceum Ogólnokształcące ul. Wojska Polskiego 17 3 3 1 Filip Bielakowski 4 14
Wałbrzych Zespół Szkół Politechnicznych Energetyk Al. Wyzwolenia 5 10 10 0 - - -
Wrocław Liceum Ogólnokształcące Cogito z Oddziałami Dwujęzycznymi Ruska 3/4 bud. B 2 2 2 Izabella Nawdziun 3 40
Olivia Wielgus 2 39
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII plac Orląt Lwowskich 2a 10 2 1 Franciszek Stelmach II 16
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XIII Haukego- Bosaka 33-37 3 3 1 Gabriela Domagała 4g 19
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XIV al. Brucknera 10 40 26 1 Michał Burduk 4 20
razem
7 11   99 77 6      


woj. kujawsko-pomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Liczba ucz. w et. szk. Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
zgł. pisz. aw. Imię i nazwisko Klasa Test
I II III IV Va Vb Vc VIa VIb
Bydgoszcz I Liceum Ogólnokształcące Plac Wolności 9 2 2 0 - - -
Bydgoszcz III Liceum Ogólnokształcące ul. Nowogrodzka 3 17 14 1 Sandra Hetzig 4 18
Golub-Dobrzyń Zespół Szkół nr 1 PTTK, 28 20 21 5 Karolina R. 2 23
Maciej T. 4 23
Jakub B. 1 22
Oliwier L. 3 22
Zofia Pieczka 1 22
Grudziądz I Liceum Ogólnokształcące Sienkiewicza 27 28 20 4 Jan Zieliński 3B 25
Mateusz Królak 2A 23
Wiktor Bergmański 4B 21
Piotr Szlitkus 3A 21
Grudziądz II liceum Ogólnokształcące Marcinkowskiego 10 1 1 1 Marta Mitura 4 14
Grudziądz Zespół Szkół Rolniczych Lipowa 33 1 1 0 - - -
Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi 3 Maja 11 60 61 11 Szymon W. III E 30
Maria Panfil II F 27
Wojciech Politowski II F 23
Jakub W. III E 23
Marcelina Malinowska II F 20
Amelia R. IV D 20
Martyna Kujawa II F 20
Julia Marciniak II F 20
Kacper Żak III E 20
Miłosz Ozdarski III E 20
Stanisław J. IV D 20
Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące ul. Konopnickiej 15 11 11 4 Michalina Kubiak 2a 25
Maria Lewińska 3d 22
Maria Nawrocka 2d 21
Julia Macina 3d 20
Kruszwica Technikum w Zespole Szkół ul. Kujawska 20 5 5 0 - - -
Mogilno Zespół Szkół ul. Dworcowa 9 5 5 0 - - -
Toruń Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcace Szosa Chełmińska 83 10 1 1 Michał Ławicki 2 18
Toruń Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące Szosa Chełmińska 83 10 10 0 - - -
Toruń Zespół Szkół Inżynierii Środowiska Batorego 43/49 1 1 0 - - -
Toruń Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych Nr 13 Targowa 36/38 2 2 0 - - -
Tuchola Liceum Ogólnokształcące ul. Pocztowa 8a 1 1 0 - - -
Włocławek III Liceum Ogólnokształcące ul. S. Bechiego 1 30 12 1 Antonina Nierychlewska 3 22
razem
12 16   204 168 28      


woj. lubelskie

Miejscowość Nazwa szkoły Liczba ucz. w et. szk. Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
zgł. pisz. aw. Imię i nazwisko Klasa Test
I II III IV Va Vb Vc VIa VIb
Biała Podlaska I Liceum Ogólnokształcące ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 1, 21-500 Biała Podlaska 3 2 1 Wiktoria Kamińska 2G 18
Chełm I Liceum Ogólnokształcące ul. Stefana Czarnieckiego 8 1 1 1 Dominika Korol III 21
Chełm IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi ul. Św. Mikołaja 4 5 5 0 - - -
Krasnystaw I Liceum Ogólnokształcące Piłsudskiego 50 12 10 1 Filip Dziedzic IV B 16
Lublin I Liceum Ogólnokształcące al. Racławickie 26 16 15 1 Anna Bielawska 2B 14
Lublin II Liceum Ogólnokształcące ul. Ogrodowa 16 9 9 1 Kacper Winiarczyk 3a 15
Lublin III Liceum Ogólnokształcące plac Wolności, 4 3 3 0 - - -
Lublin Prywatne Liceum Ogólnokształcące ul. Długosza 8a 22 21 1 Klara Skała 4A 19
Lublin V Liceum Ogólnokształcące Lipowa 7 15 15 2 Julia Puzio 3G 20
Martyna Sagan 4G 19
Lublin XXIV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 5 ul. Elsnera 5 10 10 0 - - -
Lublin XXX Liceum Ogólnokształcące ul. Wajdeloty 12 10 5 1 Antonina Lęgieć 4f 30
Lublin Zespół Szkół Ekonomicznych ul. Bernardyńska 14 4 4 0 - - -
Zamość I Liceum Ogólnokształcące Akademicka 1 i 1H 4 4 0 - - -
Zamość III Liceum Ogólnokształcące ul. Kilińskiego 15 2 2 0 - - -
razem
5 14   116 106 9      


woj. lubuskie

Miejscowość Nazwa szkoły Liczba ucz. w et. szk. Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
zgł. pisz. aw. Imię i nazwisko Klasa Test
I II III IV Va Vb Vc VIa VIb
Gorzów Wielkopolski II Liceum Ogólnokształcące ul. Przemysłowa 22 10 10 0 - - -
Gorzów Wielkopolski IV Liceum Ogólnokształcące Kosynierów Gdyńskich 8 8 6 1 Lidia Nawrocka 4 18
Słubice Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące ul. Kosciuszki 1 5 5 0 - - -
Sulechów Liceum Ogólnokształcące ul. Licealna 10 2 2 0 - - -
Zielona Góra I Liceum Ogólnokształcące ul. J. Kilińskiego 7 5 3 1 Michał Jurewicz 4B 23
Zielona Góra IV Liceum Ogólnokształcące ul. Szosa Kisielińska 18 5 5 0 - - -
Zielona Góra V Liceum Ogólnokształcące Zachodnia 63 10 10 0 - - -
razem
4 7   45 41 2      


woj. łódzkie

Miejscowość Nazwa szkoły Liczba ucz. w et. szk. Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
zgł. pisz. aw. Imię i nazwisko Klasa Test
I II III IV Va Vb Vc VIa VIb
Łódź XXX Liceum Ogólnokształcące ul. J. Sowińskiego 50/56 12 12 0 - - -
Łódź XXXII Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 ul. Czajkowskiego 14 4 4 0 - - -
Pabianice II Liceum Ogólnokształcące Pułaskiego 29 2 2 0 - - -
Piotrków Trybunalski I Liceum Ogólnokształcące al. Kopernika 6 1 1 0 - - -
Skierniewice Liceum Ogólnokształcące ul. Henryka Sienkiewicza 10 30 7 2 Magdalena Stelmach 3 B 25
Bartosz Zieliński 3 C 20
Tomaszów Mazowiecki II Liceum Ogólnokształcące ul. Jałowcowa 10 35 35 0 - - -
razem
5 6   84 61 2      


woj. małopolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Liczba ucz. w et. szk. Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
zgł. pisz. aw. Imię i nazwisko Klasa Test
I II III IV Va Vb Vc VIa VIb
Bochnia Zespół Szkół nr 1 ul. Windakiewicza 23 10 10 0 - - -
Kęty I Liceum Ogólnokształcące ul. Wyspiańskiego 2 4 4 0 - - -
Kraków I Liceum Ogólnokształcące Plac Na Groblach 9 8 8 1 Jakub Wójcikiewicz 3D 17
Kraków II Liceum Ogólnokształcące Sobieskoego 9 10 10 0 - - -
Kraków III Liceum Ogólnokształcące os Wysokie 6 10 10 1 Magdalena Bułat 2 18
Kraków VIII Liceum Ogólnokształcące ul. Grzegórzecka 24 2 2 0 - - -
Kraków VIII Prywatne Akademickie Liceum Ogólnokształcące Karmelicka 45 7 1 1 Marcel Palarczyk 3c 21
Myślenice I Liceum Ogólnokształcące ul. Jagiellońska 8 3 3 1 Antoni Róg 2E 14
Myślenice II Liceum Ogólnokształcące ul. Zdrojowa 18 13 9 1 Nicola Smaciarz 2c 16
Myślenice Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Liceo Rynek 23 5 5 0 - - -
Olkusz Zespół Szkół nr 3 Nullo 32 5 2 1 Jakub Panek II 16
Oświęcim Powiatowy Zespół nr2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych Bema 8 10 10 0 - - -
Wadowice I Liceum Ogólnokształcące Mickiewicza 16 1 1 0 - - -
razem
7 13   88 75 6      


woj. mazowieckie

Miejscowość Nazwa szkoły Liczba ucz. w et. szk. Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
zgł. pisz. aw. Imię i nazwisko Klasa Test
I II III IV Va Vb Vc VIa VIb
Góra Kalwaria Zespół Szkół Zawodowych, II Liceum Ogólnokształcące Budowlanych 14 15 14 1 Dominik Jankowski 4 Log 21
Legionowo 2 Liceum Ogólnokształcące Królowej Jadwigi 11 1 1 0 - - -
Legionowo Niepubliczne Liceum Językowe Academy of The Future Parkowa 27B 1 1 0 - - -
Mława I Liceum Ogólnokształcące Wyspiańskiego 1 15 6 1 Kinga Ryska 4c 20
Przasnysz Liceum Ogólnokształcące ul. Św. Stanisława Kostki 15 6 5 1 brak uczniów zakwalifikowanych - 0
Sulejówek Prywatne Liceum Ogólnokształcące ul. 11 Listopada 127 1 1 0 - - -
Warszawa CLXI Liceum Ogólnokształcące (w Zespole Szkół Nr 127) Smocza 19 1 1 1 Konrad Kwaśnicki II D 16
Warszawa LIX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego ul. Lindego 20 65 37 7 Mateusz Powichrowski 2E 27
Marcin Augustyniak 3G 24
Filip Szlachcikowski 4E 23
Bartłomiej Bogatek 2B 21
Leon Grzegorz Stefański 2B 21
Jan Janicki 3E 19
Oliwia Matylda Badura 2B 19
Warszawa LXIV Liceum Ogólnokształcące ul. Elbląską 51 20 3 1 Maciej Lazar 3B 24
Warszawa LXX Liceum Ogólnokształcące Dembowskiego 1 10 10 0 - - -
Warszawa LXXV Liceum Ogólnokształcące ul. Czerniakowska 128 12 12 0 - - -
Warszawa LXXXI Liceum Ogólnokształcące Miła 7 15 7 1 Krzysztof Tański 3b 14
Warszawa VII Liceum Ogólnokształcące ul. Wawelska 46 15 15 0 - - -
Warszawa VIII Liceum Ogólnokształcące ul. Jagiellońska 38 11 10 3 Weronika Maliszewska 3 28
Andrzej Woźniak 4 21
Emilia Semczuk 3 20
Warszawa XI Liceum Ogólnokształcące Plac Stanisława Małachowskiego 1 2 1 1 Bazyli Antonowicz 4c 17
Warszawa XII Liceum Ogólnokształcące ul. Sienna 53 15 15 0 - - -
Warszawa XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Platynowa 1 20 11 1 Maksymilian Małecki 4e 19
Warszawa XLVII Liceum Ogólnokształcące ul. Międzyborska 64/70 7 7 0 - - -
Warszawa XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Klonowa 16 1 1 0 - - -
Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące ul. Polna 5 15 10 1 Ignacy Ludwiczak 2 18
Warszawa Zespół Szkół Fototechnicznych ul. Spokojna 13 6 2 1 Radzisława Róża Pęgal 2TB 29
Warszawa Zespół Szkół nr 23 Górnośląska 31 3 3 0 - - -
razem
6 22   257 173 20      


woj. opolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Liczba ucz. w et. szk. Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
zgł. pisz. aw. Imię i nazwisko Klasa Test
I II III IV Va Vb Vc VIa VIb
Głubczyce Zespół Szkół Ogólnokształcących Jana Kochanowskiego 22 1 1 0 - - -
Głuchołazy Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące ul. Bohaterów Warszawy 10 30 30 0 - - -
Kędzierzyn-Koźle II Liceum Ogólnokształcące ul. Matejki 19 5 5 0 - - -
Kluczbork Zespół Szkół Ogólnokształcących Mickiewicza 10 10 10 0 - - -
Namysłów I Liceum Ogólnokształcące Mickiewicza 12 5 5 0 - - -
Olesno I Liceum Ogólnokształcące Sądowa 2 21 17 3 Bianka Romanowska IIe 21
Magdalena Tomala IVc 20
Piotr Kiedrzyn IVd 20
Praszka I Liceum Ogólnokształcące ul. Kaliska 38 13 13 0 - - -
razem
7 7   85 81 3      


woj. podkarpackie

Miejscowość Nazwa szkoły Liczba ucz. w et. szk. Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
zgł. pisz. aw. Imię i nazwisko Klasa Test
I II III IV Va Vb Vc VIa VIb
Jarosław Publiczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące ul. Plac Skargi 1 8 8 0 - - -
Kolbuszowa Liceum Ogólnokształcące ul. Jana Pawła II 8 5 8 1 Szymon Lewicki 3d 16
Przemyśl I Liceum Ogólnokształcące Słowackiego 21 8 8 1 Emilia Dryjańska 3c 16
Przemyśl II Liceum Ogólnokształcące ul. Biskupa Jakuba Glazera 44 7 7 1 Marcin Stołowski 4 17
Rzeszów I Liceum Ogólnokształcące ul. 3 Maja 15 15 12 3 Sebastian Wolański 4 35
Karolina Byra 3 22
Izabela Mandzelowska 3 21
Rzeszów III Liceum Ogólnokształcące ul. Szopena 11 2 2 1 Szymon Miernik III 21
Tarnobrzeg Zespół Szkół Kopernika 1 1 1 1 Aleksandra Klocek 4 B 30
Tarnobrzeg Zespół Szkół nr 2 ul. Jachowicza 4 2 2 1 Jakub Twaróg 5 SLA 16
razem
5 8   48 48 9      


woj. podlaskie

Miejscowość Nazwa szkoły Liczba ucz. w et. szk. Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
zgł. pisz. aw. Imię i nazwisko Klasa Test
I II III IV Va Vb Vc VIa VIb
Białystok II Liceum Ogólnokształcące ul. Narewska 11 21 10 2 Klaudia Gilewska III 31
Julia Maksimowicz II 18
Białystok IV Liceum Ogólnokształcące Zwierzyniecka 9a 5 4 3 Agata Howhannisyan IVe 26
Julia Kochańska IVe 22
Kuba Dermiaha IVe 21
Białystok Szkoły INFOTECH ul. Ciepła 40E 20 20 1 Filip Tuchliński II 31
Białystok VIII Liceum Ogólnokształcące Piastowska 5 6 6 0 - - -
Białystok XIV Liceum Ogólnokształcące Upalna 26 2 1 1 Julia Popławska 4 34
Ciechanowiec Zespół Szkół Ogólnokształcacych i Zawodowych ul. Szkolna 8 13 13 0 - - -
Zambrów I Liceum Ogólnokształcące ul. Marii Konopnickiej 16 6 6 0 - - -
razem
3 7   73 60 7      


woj. pomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Liczba ucz. w et. szk. Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
zgł. pisz. aw. Imię i nazwisko Klasa Test
I II III IV Va Vb Vc VIa VIb
Bytów I Liceum Ogólnokształcące ul. Gdańska 57 4 4 0 - - -
Chojnice Katolickie Liceum Ogólnokształcące Grunwaldzka 1 11 8 1 Kamila Czapiewska IIA 14
Chojnice Liceum Ogólnokształcące Nowe Miasto- 4-6 25 34 9 Laura Hoppe IIIE 23
Jędrzej Zabrocki IVE 22
Dawid Heyser IVE 22
Nina Frymark IIIE 21
Dorota Grzywacz IIIE 21
Oliwia Skórczewska IIIE 21
Konstanty Dereszyński IVE 20
Iga Wituszyńska IIIE 20
Antonina Barwik IIIE 20
Chojnice Szkoła Techniczna Bydgoskiego ZDZ ul. Kościerska 10 5 5 0 - - -
Chojnice Szkoła Techniczna BZDZ ul. Kościerska 10 9 9 0 - - -
Człuchów Liceum Ogólnokształcące ul. Kusocińskiego 1 4 4 0 - - -
Gdańsk I Liceum Ogólnokształcące Wały Piastowskie 6 3 3 1 Maja Zabul III 24
Gdańsk II Liceum Ogólnokształcące ul. Pestalozziego 7/9 1 1 1 Tomasz Pułtuski 3 17
Gdańsk III Liceum Ogólnokształcące ul. Topolowa 7 5 5 0 - - -
Gdańsk V Liceum Ogólnokształcące Polanki 130 1 1 0 - - -
Gdańsk X Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne ul. Kościuszki 8b 2 2 0 - - -
Gdańsk Zespół Szkół Łączności ul. Podwale Staromiejskie 51/52 4 4 0 - - -
Gdynia II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Wolności 22B 20 20 0 - - -
Gdynia VI Liceum Ogólnokształcące Kopernika 34 6 6 0 - - -
Gdynia Zespół Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych Morska 77 1 1 0 - - -
Malbork Technikum nr 3 Al. Wojska Polskiego 502 1 1 0 - - -
Słupsk I Liceum Ogólnokształcące ul. Szarych Szeregów 15 3 3 0 - - -
Starogard Gdański II Liceum Ogólnokształcące ul. Kościuszki 131 6 6 0 - - -
Tczew Uniwersyteckie Katolickie Liceum Ogólnokształcące ul. Wodna 6 1 1 0 - - -
razem
10 19   112 118 12      


woj. śląskie

Miejscowość Nazwa szkoły Liczba ucz. w et. szk. Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
zgł. pisz. aw. Imię i nazwisko Klasa Test
I II III IV Va Vb Vc VIa VIb
Bielsko-Biała III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Bohaterów Warszawy 20 26 26 0 - - -
Bielsko-Biała V Liceum Ogólnokształcące ul. Józefa Lompy 10 35 35 0 - - -
Bytom I Liceum Ogólnokształcące STRZELCÓW BYTOMSKICH 11 1 1 0 - - -
Bytom IV Liceum Ogólnokształcace pl. gen. W. Sikorskiego 1 2 2 0 - - -
Chorzów III Liceum Ogólnokształcące ul. Farna 5-7 25 25 0 - - -
Chorzów Publiczne Liceum Ogólnokształcące w ZSSRK AK ul. Kościuszki 11 5 5 0 - - -
Chorzów Uniwersyteckie I Liceum Ogólnokształcące ul. gen. J. H. Dąbrowskiego 36 1 2 1 Bartosz Waldera II E 23
Częstochowa I Liceum Ogólnokształcące Kościuszki 8 8 8 0 - - -
Dąbrowa Górnicza I Liceum Ogólnokształcące ul. Kopernika 40 30 11 2 Filip Wyjadłowski 2 24
Michał Grocholski 4 23
Dąbrowa Górnicza II Liceum Ogólnokształcące ul. Górnicza 17 15 12 3 Paweł Bijak 4d 21
Mateusz Salamon 4d 20
Maciej K. 2c 20
Dąbrowa Górnicza III Liceum Ogólnokształcące ul. Prusa 3 7 7 0 - - -
Gliwice I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne Zimnej Wody 8 10 10 0 - - -
Katowice II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Głowackiego 6 10 8 2 Maciej Żak 3 21
Emilia Pawelec 1 20
Katowice III Liceum Ogólnokstałcące ul. Mickiewicza 11 10 7 3 Mateusz Kuchciak 4d 28
Maksym Teodorowski 4d 26
Wojciech Woźniak 4d 21
Knurów Zespół Szkół ul. 1 Maja 21 3 3 3 Milena Motyka 3 28
Szymon Urbańska 3 26
Emilia Kobusińska 3 22
Ruda Śląska II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Jankowskiego 22 3 3 0 - - -
Rybnik I Liceum Ogólnokształcące ul. Kościuszki 41 21 21 0 - - -
Sosnowiec II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Parkowa 1 10 10 0 - - -
Sosnowiec IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Waldemara Zillingera 1 3 3 0 - - -
Tarnowskie Góry I Liceum Ogólnokształcące ul. Opolska 28 4 4 0 - - -
Tychy II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi ul. Norwida 40 1 1 1 Julia Blat 4D 20
Tychy Zespół Szkół nr 4 al. Bielska 100 1 1 0 - - -
Zabrze III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Sienkiewicza 33 10 10 0 - - -
Żywiec Zespół Szkól Ekonomiczno-Gastronomicznych ul. Mickiewicza 6 12 12 0 - - -
razem
15 24   253 227 15      


woj. świętokrzyskie

Miejscowość Nazwa szkoły Liczba ucz. w et. szk. Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
zgł. pisz. aw. Imię i nazwisko Klasa Test
I II III IV Va Vb Vc VIa VIb
Ostrowiec Świętokrzyski Liceum Ogólnokształcące nr IV 3 3 3 0 - - -
Kielce III liceum Ogólnokształcące z Oddziałami integracyjnymi ul. Jagiellońska 4 6 4 1 Rękas Jakub 4 c 19
Skarżysko-Kamienna I Liceum Ogólnokształcące 1 Maja 82 2 2 0 - - -
Starachowice Technikum nr 2 ul. 1 Maja 4 3 2 1 Renata Snopkova 2 TCI 32
razem
4 4   14 11 2      


woj. warmińsko-mazurskie

Miejscowość Nazwa szkoły Liczba ucz. w et. szk. Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
zgł. pisz. aw. Imię i nazwisko Klasa Test
I II III IV Va Vb Vc VIa VIb
Elbląg I Liceum Ogólnokształcące ul. Pocztowa 2 21 21 0 - - -
Elbląg III Liceum Ogólnokształcące ul. Browarna 1 5 5 1 Wiktoria Bendyk 3b 15
Elbląg III Liceum Ogólnokształcące ul. Browarna 1 3 3 0 - - -
Elbląg Zespół Szkół Gospodarczych ul. Królewiecka 128 5 5 0 - - -
Giżycko II Liceum Ogólnokształcące Sikorskiego 3 5 2 1 Aleksandra D. IV 6
Kętrzyn I Liceum Ogólnokształcące Powstańców Warszawy 2 15 14 3 Julia Dyśko 4 21
Aleksandra Mańkowska 4 20
Kornelia Żach 4 20
Morąg Zespół Szkół Licealnych 11 Listopada 7 15 15 0 - - -
Olsztyn IV Liceum Ogólnokształcące Al. J. Piłsudskiego 56 2 2 0 - - -
razem
6 7   71 67 5      


woj. wielkopolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Liczba ucz. w et. szk. Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
zgł. pisz. aw. Imię i nazwisko Klasa Test
I II III IV Va Vb Vc VIa VIb
Grodzisk Wielkopolski Liceum Ogólnokształcące ul 3 Maja 7 15 15 1 Dominka Bazan II 15
Jarocin Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 ul. Franciszkańska 2 34 7 2 Michalina Wojciechowska III LP 29
Amelia Banaszak III LP 25
Kalisz V Liceum Ogólnokształcące ul. Piskorzewie 6 27 27 0 - - -
Leszno I Liceum Ogólnokształcące ul. Karola Kurpińskiego 1 5 1 1 Olgierd Jurga IV 14
Piła I Liceum Ogólnokształcące Wincentego Pola 11 2 2 0 - - -
Poznań II Liceum Ogólnokształcące ul. Matejki 8/10 30 18 3 Antoni Wower 4B 23
Bernard Lange 3E 23
Wojciech Stefaniak 3B 21
Poznań Liceum Ogólnokształcące "Liceum w Chmurze" ul. Żeromskiego 9 1 1 0 - - -
Poznań Publiczne Liceum Zakonu Pijarów Os. Jana III Sobieskiego 114 1 1 0 - - -
Poznań VI Liceum Ogólnokształcące ul. Krakowska 17a 2 1 1 Bartosz Graczyk 3a 24
Poznań VII Liceum Ogólnokształcące ul. Stefana Żeromskiego 8/12 20 20 1 Aleksandra Sobańska 4 31
Poznań XVI Liceum Ogólnokształcące ul. Tarnowska 27 11 11 1 Natalia Andrzejewska 4a 17
Poznań XXXIX Liceum Ogólnokształcące Sióstr Urszulanek Unii rzymskiej al. Niepodległości 43 2 2 0 - - -
Poznań XXXVIII Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące ul. Drzymały 4/6 1 1 0 - - -
Poznań XXXVIII Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące ul. M. Drzymały 4/6 1 1 0 - - -
Poznań Zespół Szkół Budowlano-Drzewnych ul. Raszyńska 48 2 1 1 Mikołaj Orlikowski IV eL 25
Poznań Zespół Szkół Komunikacji ul. Fredry 13 10 10 0 - - -
Poznań Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 os. Czecha 59 8 8 1 Julia Górecka 4A 20
Śrem Liceum Ogólnokształcące ul. Poznańska 11 1 1 1 Nina Elias II 17
Środa Wielkopolska Liceum Ogólnokształcące ks. Kegla 1a 5 12 1 ----- -- 0
Tarnowo Podgórne Zespoł Szkół Technicznych Nowa 60 1 1 0 - - -
Turek I Liceum Ogólnokształcące Kościuszki 4 20 20 0 - - -
Wolsztyn Zespół Szkół Ogólnokształcących Poniatowskiego 7 1 1 1 Cezary Kierych 2b 19
Września Liceum Ogólnokształcące Witkowska 1 6 6 0 - - -
razem
12 22   206 168 15      


woj. zachodniopomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Liczba ucz. w et. szk. Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
zgł. pisz. aw. Imię i nazwisko Klasa Test
I II III IV Va Vb Vc VIa VIb
Darłowo Zespół Szkół Morskich ul. Szpitalna 1 10 10 0 - - -
Koszalin II Liceum Ogólnokształcące Chełmońskiego 7 7 1 1 Dawid Wołoszyn 2H 31
Koszalin V Liceum Ogólnokształcące ul. Jedności 9 24 21 1 Filip Thiel 1 20
Stargard I Liceum Ogólnokształcące ul. Staszica 2 3 3 0 - - -
Szczecin II Liceum Ogólnokształcące ul. Henryka Pobożnego 2 20 13 1 Alicja Wiecheć 3d 27
Szczecin IV Liceum Ogólnokształcące ul. Świętej Kingi 2 12 12 0 - - -
Szczecin Szkoła Podstawowa TAK Broniewskiego 14a 15 15 1 Konstanty K. 8 0
Szczecin XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Romera 2 15 12 4 Olgierd Klonowski 3 LA 25
Nicolas Zielenkiewicz 3LA 24
Maja Rzelek 3LA 21
Maciej Obłoza 2LC 21
Szczecin XIII Liceum Ogólnokształcące ul. Unisław 26 20 4 2 Marta Łopuszko III A 30
Julia Sosnowska III A 22
Szczecinek I Liceum Ogólnokształcące Ks. Elżbiety 1 10 10 0 - - -
Szczecinek Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO ul. Słowiańska 2 5 5 0 - - -
Szczecinek Zespół Szkół Nr 1 ul. Szczecińska 47 1 1 0 - - -
Szczecinek Zespół Szkół Nr 2 1 maja 22 1 1 0 - - -
razem
5 13   143 108 10      


Cała RP razem
Miejscowości Szkół Liczba ucz. w et. szk.  
zgł. pisz. aw.
113 200 1898 1589 151