Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym

Lista szkół I etapu - szkolnego

← powrót do menu

Lista szkół I etapu - szkolnego Olimpiady - Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym w roku szkolnym 2022/23.


woj. dolnośląskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Liczba uczniów
I II III IV V VI
Bolesławiec 1 Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego w Bolesławcu Władysław Broniewski ul. H. i W. Tyrankiewiczów 11 Cezary Czernatowicz +48.757322419 12
Dzierżoniów I Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego ul. J. Piłsudskiego 10 mgr Grażyna Bajsarowicz +48.748314477 9
Dzierżoniów II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II ul. Garncarsla 1 Marzena Kudra +48.506685782 10
Głogów I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Głogowie Bolesław Krzywousty Jedności Robotniczej 10 Janusz Kosałka +48.768342138 3
Legnica I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki pl. Klasztorny 7 Halina Tamioła +48.768622758 10
Lubin II Liceum Ogólnokształcące w Lubinie al. Niepodległości 31 mgr Tomasz Radziej +48.768497265 10
Lubin Zespół Szkół Nr 1 im.prof.Bolesława Krupińskiego Kościuszki 9 Dariusz Tomaszewski +48.885750250 20
Oleśnica I Liceum Ogólnokształcące w Oleśnicy im. Juliusza Słowackiego Juliusz Słowacki Słowackiego 4 Marzena Helińska +48.713143280 2
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII we Wrocławiu Bolesław Chrobry plac Orląt Lwowskich 2a mgr Zdzisław Jaskólski +48.717986738 12
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XIV we Wrocławiu im. Polonii Belgijskiej al. Brucknera 10 Anna Maćkowska +48.717986890 35
Ząbkowice Śląskie Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły Powstańców Warszawy 8c Tomasz Błauciak +48.748151674 10
razem
8 11       133


woj. kujawsko-pomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Liczba uczniów
I II III IV V VI
Bydgoszcz VIII Liceum Ogólnokształcące im. dra Emila Warmińskiego Swarzewska 10 Aldona Sobień +48.523420411 3
GOLUB-DOBRZYŃ Zespół Szkół nr 1 Anna Wazówna PTTK, 28 Piotr Wiśniewski +48.566835450 15
Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące Maria Konopnicka ul. Konopnickiej 15 Maria Żukowska +48.505022526 15
Inowrocław Zespół Szkół Chemiczno-Elektronicznych Jan Paweł II Poznańska 345 Dorota Gliwińska +48.523537210 4
Toruń Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego i VIII Liceum Ogólnokształcące Grunwaldzka 33/35 Urszula Przedpełska +48.566602292 9
Tuchola Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego Pocztowa 8a dr Waldemar Ptak +48.523363853 1
Włocławek IIII Liceum Ogólnokształcące Maria Konopnicka Bechiego, 1 Aneta Jaworska +48.664876181 30
Włocławek Zespół Szkół nr 4 IV Liceum Ogólnokształcące Krzysztof Kamil Baczyński Kaliska 108a Kazimierz Mendala +48.781930882 17
razem
6 8       94


woj. lubelskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Liczba uczniów
I II III IV V VI
Chełm I Liceum Ogólnokształcące Stefan Czarniecki 8 Halina Smyk +48.825653885 2
Chełm Niepubliczne Specjalne Liceum Ogólnokształcące WOJSŁAWICKA 7 Dorota Wróbel +48.516151538 1
Krasnystaw I Liceum Ogólnokształcące Władysław Jagiełło 50 Anna Patejuk +48.691029081 1
Lublin I LO im. Stanisława Staszica w Lublinie Stanisław Staszic al.Racławickie 26 Stanisław Stoń +48.814411460 12
Lublin III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej plac Wolności, 4 Grzegorz Lech +48.602451415 10
Lublin Prywatne Liceum Ogólnokształcące Królowa Jadwiga Długosza 8a Małgorzata Grzechnik +48.815338946 32
Lublin V Liceum Ogólnokształcące w Lublinie im. Marii Skłodowskiej Curie Lipowa 7 Beata Jezierska +48.814664340 30
Lublin Zespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego gen. Franciszek Kleeberg Aleje Racławickie 7 Barbara Sieńko +48.502975499 8
Siedliszcze Liceum Ogólnokształcące w Siedliszczu Romuald Taraugutt Szkolna 64 Wiesław Prażnowski +48.825692270 1
razem
4 9       97


woj. lubuskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Liczba uczniów
I II III IV V VI
Gorzów Wielkopolski IV Liceum Ogólnokształcące im.Tadeusza Kotarbińskiego Kosynierów Gdyńskich 8 Hanna Mickiewicz-Kędziora +48.957203060 5
GORZÓW WLKP. III LICEUM OGÓGLOKSZTAŁCĄCE NR 2 MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE PRZEMYSŁOWA 22 TOMASZ PLUTA +48.667659203 5
Strzelce Krajeńskie Zespół Szkół w Strzelcach Krajeńskich Maciej Rataj Tadeusza Kościuszki 29 Katarzyna Gancarz +48.697717039 2
Zielona Góra IV Liceum Ogólnokształcące im. płk. pil. Eugeniusza Horbaczewskiego ul. Szosa Kisielińska 18 mgr Agnieszka Makarska +48.683271326 5
Zielona Góra V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego Zachodnia 63 Kamilla Jur +48.684707010 6
razem
4 5       23


woj. łódzkie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Liczba uczniów
I II III IV V VI
Kutno I Liceum ogólnokształcące im. gen. J.H. Dąbrowskiego J.H. Dąbrowski Dąbrowskiego 1 Edyta Gustowska +48.243558081 7
Kutno ZS Nr 1 w Kutnie Stanisław Staszic ul. Oporowska 7 Agnieszka Wajgner-Matusiak +48.242542397 6
Łódź XXX Liceum Ogólnokształcące im. ks.bp. Ignacego Krasickiego J. Sowińskiego 50/56 Katarzyna Stroynowska-Kowalska +48.426539047 12
łódź XXXI Liceum Ogólnokształcące im.Ludwika Zamenhofa Konspiracyjnego Wojska Polskiego 5B Ewa Łoś +48.426431415 3
Pabianice II Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi Pułaskiego 29 Krzysztof Zajda +48.422152245 1
Skierniewice Liceum Ogólnokształcące w Skierniewicach im. B. Prusa ul. H. Sienkiewicza 10 dr Anna Janus +48.519165636 10
Skierniewice Zespół Szkół nr 3 Wisława Szymborska Działkowa 10 Dorota Klucznik +48.468333519 12
Tomaszów Mazowiecki II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego ul. Jałowcowa 10 Arkadiusz Broniarek +48.447245642 56
razem
6 8       107


woj. małopolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Liczba uczniów
I II III IV V VI
Kraków I Liceum Ogólnokształcące w Krakowie im. Bartłomieja Nowodworskiego Plac Na Groblach 9 mgr inż. Jacek Kaczor +48.124229679 2
Kraków II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego Sobieskoego 9 Marek Stępski +48.126337392 10
Kraków III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego os Wysokie 6 mgr Andrzej Górniak +48.126484276 10
Myślenice II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół - Małopolska Szkoła Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego Zdrojowa 18 mgr inż. Andrzej Pawlikowski +48.122720424 10
Myślenice I Liceum Ogólnokształcące w Myślenicach im. Tadeusza Kościuszki Jagiellońska 8 Jacek Ślósarz +48.501295876 1
Myślenice Technikum Turystyczno-Gastronomiczne w Zespole Szkół - Małopolska Szkoła Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego Zdrojowa 18 mgr Andrzej Pawlikowski +48.122720424 8
Olkusz IV Liceum Ogólnokształcące w Okuszu Krzysztof Kamil Baczyński Korczaka 7 Renata Dylewska +48.326546035 4
Oświęcim Powiatowy Zespół nr2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych im. Ignacego Łukasiewicza Bema 8 Jacek Stoch +48.338424567 12
Sucha Beskidzka Liceum Ogólnokształcące nr I M. Skłodowska-Curie ul. płk. T. Semika 1 Anna Sala +48.338742355 2
Tarnów Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące "U Konarskiego" w Tarnowie Szewska 7 Leszek Gorycki +48.798001620 1
razem
6 10       60


woj. mazowieckie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Liczba uczniów
I II III IV V VI
Góra Kalwaria Zespół Szkół Zawodowych im. Marszałka Franciszka Bielińskiego Budowlanych 14 Elżbieta Smereczyńska +48.022727323 5
Ostrów Mazowiecka Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej Im. Mikołaja Kopernika Kościuszki 36 Monika Kuziak +48.297453753 3
Płock Zespół Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza Al. F. Kobylińskiego 25 Bartłomiej Biernacki +48.243658632 17
Siedlce Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Świętej Rodziny ul. Bpa I. Świrskiego 54 ks. Jacek Wł. Świątek +48.256321077 15
Sierpc Liceum Ogólnokształcące im. Biskupa Leona Wetmańskiego Braci Tułodzieckich 2 Michał Kiersnowski +48.242753856 1
Szydłowiec Zespół Szkół Korpus Ochrony Pogranicza Kościuszki 39 Maria Michajłow +48.486170012 5
Warszawa 76 Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Wisława Szymborska 50 Waldemar Darski +48.226152567 2
Warszawa LIX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego Janusz Kusociński Lindego 20 Dorota Grabiec +48.506528964 42
Warszawa LXIV LO im. S. I. Witkiewicza "Witkacego" Ul. Elbląska 51 Beata Zdanowicz +48.226332404 20
Warszawa LXXV Liceum Ogólnokształcące Jan III Sobieski Czerniakowska 128 Magdalena Kozyra +48.695930524 6
Warszawa VI Liceum Ogólnokształcące Tadeusz Reytan Wiktorska 30/32 Małgorzata Tudek +48.693616270 10
Warszawa VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV ul. Jagiellońska 38 Małgorzata Dąbrowska +48.226192745 12
Warszawa XII Liceum Ogólnokształcące. im Henryka Sienkiewicza. Sienna 53 Elżbietka Wysmołek +48.226208260 20
Warszawa XL LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego Platynowa 1 Anna Szczepańska-Filipp +48.226209968 15
Warszawa XXI Liceum ogólnokształcące imienia Hugona Kołłątaja w Warszawie Hugon Kołłątaj Grójecka 93 Wioletta Dębiec +48.228222102 2
Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Polna 5 Anna Koszycka +48.228251314 10
razem
8 16       185


woj. opolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Liczba uczniów
I II III IV V VI
Głuchołazy Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Głuchołazach Bohaterów Warszawy 10 Iwona Jakóbczak +48.774391569 40
Kluczbork I Liceum Ogólnokształcące Mickiewicza 10 Krystyna Błażewska +48.606977883 10
Namysłów I Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Iwaszkiewicza Mickiewicza 12 Wojciech Surmacz +48.774107060 10
Olesno I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich Sądowa 2 Marek Leśniak +48.607216962 38
Praszka I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Praszce Powstańcy Śląscy 38 Bożena Skrzeszowska - Zagórska +48.343591040 6
razem
5 5       104


woj. podkarpackie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Liczba uczniów
I II III IV V VI
Jarosław Publiczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Anny Jenke Plac ks. Piotra Skargi 1 Grzegorz Delmanowicz +48.733233133 12
Kolbuszowa Liceum Ogólnokształcące im. Janka Bytnara Jana Pawła II Dariusz Fus +48.172271545 10
Krosno I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w Krośnie Mikołaj Kopernik Ks. Piotra Skargi 2 Ryszard Józefczyk +48.134320450 1
MIELEC V Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 1 iim. starszego sierżanta pilota Stanisława Działowskiego Tańskiego 3 Joanna Gładyszewska +48.177875350 12
Przemyśl II Liceum Ogólnokształcące im. prof. Kazimierza Morawskiego ul. b-pa Jakuba Glazera 44 Mariusz Zamirski +48.166799675 19
Rzeszów I Liceum Ogólnokształcące ks. Stanisław Konarski 3 Maja 15 Piotr Wanat +48.177482820 15
RZESZÓW III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Szopena 11 Marek Plizga +48.017748287 4
Rzeszów IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Dąbrowskiego 82 Danuta Stępień +48.177482900 11
razem
7 8       84


woj. podlaskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Liczba uczniów
I II III IV V VI
Białystok 1 Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza ul.Brukowa 2 Ewa Mituła +48.857425772 3
Białystok II Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku Księżna Anna z Sapiehów Jabłonowska Narewska 11 Dariusz Bossowski +48.856511416 10
Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana K. Norwida ul. Zwierzyniecka 9a Bożena Karpowicz +48.857422318 11
Ciechanowiec Zespół Szkół Ogólnokształcacych i Zawodowych w Ciechanowcu Szkolna, 8 Łukasz Godlewski +48.790523121 6
Zambrów I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego w Zambrowie Stanisław Konarski Ul. Marii Konopnickiej 16 Krzysztof Wasiulewski +48.862712708 9
razem
3 5       39


woj. pomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Liczba uczniów
I II III IV V VI
Bytów I Liceum Ogólnokształcące Im. Bojowników o Wolności Polskość Ziemi Bytowskiej Gdańska 57 Krzysztof Myszkowski +48.598226920 1
Chojnice III Liceum Ogólnokształcące im. gen. W. Andersa Świętopełka 1 Jolanta Wróblewska +48.660671160 1
Chojnice Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta Grunwaldzka 1 Rafał Maliszewski +48.523977087 21
Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich Nowe Miasto- 4-6 Małgorzata Geirszewska +48.523960120 51
Chojnice Technikum Mundurowe Chojnice Im " Dywizjonu 303 " ul. Kościerska 10 Anna Henszke +48.664788624 5
Gdynia X Liceum Ogólnokształcące im Gdyńskich nauczycieli bohaterów II wojny światowej ul. Władysława IV 58 Magdalena Piwowarska +48.586207529 10
Słupsk I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego Szarych Szeregów 15 Barbara Grędecka +48.598422217 5
Starogard Gdański II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej w Starogardzie Gdańskim Ziemia Kociewska Kościuszki 131 Hanna Gałązka - Janas +48.585623091 4
razem
5 8       98


woj. śląskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Liczba uczniów
I II III IV V VI
Bielsko-Biała III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Bielsku-Białej Stefan Żeromski Bohaterów Warszawy 20 dr Krzysztof Kaczor +48.334960330 8
Chorzów III Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego Farna 5-7 Katarzyna Sikora +48.608658190 15
Chorzów Uniwersyteckie I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego ul. gen. J. H. Dąbrowskiego 36 Przemysław Fabjański +48.322411712 15
Cieszyn II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Cieszynie Plac Wolności 7b Regina Rakowska +48.033852113 3
Dąbrowa Górnicza I Liceum Ogólnokształcące Walerian Łukasiński Kopernika 40 Beata Bończak +48.322623093 20
Dąbrowa Górnicza II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego Stefan Żeromski Górnicza 17 Elżbieta Rudzka +48.322615259 10
Gliwice I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego ul. Zimnej Wody, 8 Adam Sarkowicz +48.503044197 10
Katowice II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej Głowackiego 6 dr Jacek Pruciak +48.322517334 10
Katowice III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Mickiewicz Mickiewicza 11 mgr Katarzyna Noworzyń +48.322589305 8
Katowice VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie Maria Skłodowska-Curie 3 Maja 42 Maria Dłotko +48.322539432 1
Kłobuck Zespół Szkół nr 3 w Kłobucku ks. I. Skorupki Katarzyna Ściebura +48.343172867 2
Knurow Zespół Szkół im. I.J.Paderewskiego Paderewskiego 1 Maja 21 Dorota Gumienny +48.032235196 1
Milówka Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Milówce im. Marii Konopnickiej Dworcowa 17 Marta Żółty +48.338637555 1
Sosnowiec II Liceum Ogólnokształcące Emilia Plater 1 Justyna Tulicka +48.322664535 8
Sosnowiec IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Sosnowcu Stanisław Staszic Pl. W. Zillingera 1 Grzegorz Walotek +48.322913784 3
Żywiec Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Żywcu Mickiewicza 6 Adam Zoń +48.338612196 45
razem
11 16       160


woj. świętokrzyskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Liczba uczniów
I II III IV V VI
Kielce III Liceum Ogólnokształcące z oddziałami integracyjnymi Cyprian Kamil Norwid Jagiellońska 4 Andrzej Zdeb +48.413676161 6
Łopuszno Powiatowy Zespół Szkół w Łopusznie Kasztanowa 39 Agnieszka Prędota-Gad +48.413914025 6
Skarżysko-Kamienna I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Skarżysku-Kamiennej Juliusz Słowacki 1 Maja 82 Martyna Maćkowiak +48.041251392 3
Włoszczowa Zespół Szkół Nr 2 iim. Hetmana Stefana Czarnieckiego Koniecpolska 40 Marek Ledwoch +48.413942212 5
razem
4 4       20


woj. warmińsko-mazurskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Liczba uczniów
I II III IV V VI
Elbląg I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego ul. Pocztowa 2 Marzena Bielecka +48.556258910 1
ELBLĄG II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI KAZIMIERZ JAGIELLOŃCZYK KRÓLEWIECKA 42 AGNIESZKA JUREWICZ +48.556258881 2
Elbląg III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Elblągu im. Jana Pawła II Browarna 1. mgr Beata Orzech +48.556258920 16
Giżycko II Liceum Ogólnokształcące w Giżycku Gustawa Gizewiusz Sikorskiego 3 mgr Anna Dec +48.874283443 2
Iława Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego Sienkiewicza 1 Roman Groszkowski +48.896485696 16
Kętrzyn I Liceum Ogólnokształcące im.Wojciecha Kętrzyńskiego Powstańców Warszawy 2 dr Oliwia Piotrowicz +48.897513237 10
oLECKO i lICEUM oGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. jANA kOCHANOWSKIEGO W OLECKU JAN KOCHANOWSKI KOŚCIUSZKI 29 KATARZYNA KAMIŃSKA +48.875234183 3
Węgorzewo Liceum Ogólnokształcące im. gen. M. Zaruskiego B. Prusa 10 mgr Waldemar Czapski +48.510081867 15
razem
7 8       65


woj. wielkopolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Liczba uczniów
I II III IV V VI
Grodzisk Wielkopolski Liceum Ogólnokształcace im. Juliusza Słowackiego 3 Maja 7 Katarzyna Nowak-Pierszalska +48.061444539 6
Leszno I Liceum Ogólnokształcące im. Rodu Leszczyńskich ul. Karola Kurpińskiego 1 Barbara Kochanek +48.655299425 20
Luboń Zespół Szkół w Luboniu Kryptologów Poznańskich Dąbrowskiego 2a Anita Plumińska Mieloch +48.605946105 8
Poznań I LO im. Karola Marrcinkowskiego bukowska 16 Danuta Eckert +48.618464920 24
Poznań II Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Zamoyskiej i H. Modrzejewskiej Generałowa Zamoyska i Helena Modrzejewska Matejki 8/10 Małgorzata Dembska +48.618662892 30
Poznań XVI Liceum Ogólnokształcące im. CHARLES DE GAULLE`A Tarnowska 27 mgr Andrzej Karaś +48.618798090 12
Poznań Zespół Szkół budowlano-Drzewnych im. Bolesława Chrobrego ul. Raszyńska 48 Tomasz Szłapiński +48.618610027 5
Poznań Zespół Szkół Komunikacji Hipolit Cegielski Fredry 13 Ryszard Pyssa +48.618520642 1
Poznań Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Poznaniu im. ks. prof. Józefa Tischnera os. Czecha 59 Marek Kordus +48.618776058 1
Turek II Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki Kościuszki 4 Danuta Szczepanik +48.601253928 21
razem
5 10       128


woj. zachodniopomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Liczba uczniów
I II III IV V VI
Białogard Zespół Szkół Ponadpodstawowych Wyszyńskiego 14 Bartłomiej Kozłowski +48.943122035 1
Darłowo ZSM w Darłowie ul. Szpitalna 1 Magdalena Miszke +48.507972025 11
Koszalin II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego Chełmońskiego 7 P.O Dyrektor mgr Bogusława Hordyńska +48.943424351 22
Koszalin V Liceum Ogólnokształcące w Koszalinie im. Stanisława Lema Jedności 9 Bożena Sobkowiak +48.695428579 20
STARGARD I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA w STARGARDZIE ADAM MICKIEWICZ STASZICA 2 ANDRZEJ ALBREWCZYŃSKI +48.915783575 6
Szczecin II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I Henryka Pobożnego 2 Jolanta Jastrzębska +48.914336117 15
Szczecin IV Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa im. B. Prusa ul. Św. Kingi 2 Janusz Olczak +48.914834244 5
Szczecin XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymiw Szczecinie Romera 2 Mirosław Mika +48.914394052 10
SZCZECIN XIII Liceum Ogólnokształcące Unisławy, 26 Cezary Urban +48.605535389 20
Szczecinek I Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Elżbiety Ks. Elżbiety 1 dr Arkadiusz Szczepaniak +48.943740032 10
Szczecinek Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO w Szczecinku Słowiańska, 2 Wiesław Suchowiejko +48.660511075 3
razem
7 11       123


Cała RP razem
Miejscowości Szkół         Uczniów
96 142         1520