Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym

Ostateczne awanse z etapu szkolnego

← powrót do menu

Ostateczne wyniki etapu szkolnego Olimpiady — Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym w roku szkolnym 2023/24.


Województwo Miejscowość Nazwa szkoły Liczba ucz. w et. szk. Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
zgł. pisz. aw. Imię i nazwisko Klasa Test
I II III IV V VIa VIb VIc VIIa VIIb
dolnośląskie Trzebnica Liceum Ogólnokształcące ul. Wojska Polskiego 17 3 3 1 Filip Bielakowski 4 14
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące Cogito z Oddziałami Dwujęzycznymi Ruska 3/4 bud. B 2 2 2 Izabella Nawdziun 3 40
Olivia Wielgus 2 39
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII plac Orląt Lwowskich 2a 10 2 1 Franciszek Stelmach II 16
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XIII Haukego- Bosaka 33-37 3 3 1 Gabriela Domagała 4g 19
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XIV al. Brucknera 10 40 26 1 Michał Burduk 4 20
  2 5   58 36 6      
kujawsko-pomorskie Bydgoszcz III Liceum Ogólnokształcące ul. Nowogrodzka 3 17 14 1 Sandra Hetzig 4 18
kujawsko-pomorskie Golub-Dobrzyń Zespół Szkół nr 1 PTTK, 28 20 21 5 Karolina Romańczuk 2 23
Maciej Trojanowski 4 23
Jakub Banaszewski 1 22
Oliwier Lisewski 3 22
Zofia Pieczka 1 22
kujawsko-pomorskie Grudziądz I Liceum Ogólnokształcące Sienkiewicza 27 28 20 4 Jan Zieliński 3B 25
Mateusz Królak 2A 23
Wiktor Bergmański 4B 21
Piotr Szlitkus 3A 21
kujawsko-pomorskie Grudziądz II liceum Ogólnokształcące Marcinkowskiego 10 1 1 1 Marta Mitura 4 14
kujawsko-pomorskie Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi 3 Maja 11 60 61 11 Szymon Wiliński III E 30
Maria Panfil II F 27
Wojciech Politowski II F 23
Jakub Winiecki III E 23
Marcelina Malinowska II F 20
Amelia Rakszawska IV D 20
Martyna Kujawa II F 20
Julia Marciniak II F 20
Kacper Żak III E 20
Miłosz Ozdarski III E 20
Stanisław Jaskólski IV D 20
kujawsko-pomorskie Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące ul. Konopnickiej 15 11 11 4 Michalina Kubiak 2a 25
Maria Lewińska 3d 22
Maria Nawrocka 2d 21
Julia Macina 3d 20
kujawsko-pomorskie Toruń Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcace Szosa Chełmińska 83 10 1 1 Michał Ławicki 2 18
kujawsko-pomorskie Włocławek III Liceum Ogólnokształcące ul. S. Bechiego 1 30 12 1 Antonina Nierychlewska 3 22
  7 8   177 141 28      
lubelskie Biała Podlaska I Liceum Ogólnokształcące ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 1, 21-500 Biała Podlaska 3 2 1 Wiktoria Kamińska 2G 18
lubelskie Chełm I Liceum Ogólnokształcące ul. Stefana Czarnieckiego 8 1 1 1 Dominika Korol III 21
lubelskie Krasnystaw I Liceum Ogólnokształcące Piłsudskiego 50 12 10 1 Filip Dziedzic IV B 16
lubelskie Lublin I Liceum Ogólnokształcące al. Racławickie 26 16 15 1 Anna Bielawska 2B 14
lubelskie Lublin II Liceum Ogólnokształcące ul. Ogrodowa 16 9 9 1 Kacper Winiarczyk 3a 15
lubelskie Lublin Prywatne Liceum Ogólnokształcące ul. Długosza 8a 22 21 1 Klara Skała 4A 19
lubelskie Lublin V Liceum Ogólnokształcące Lipowa 7 15 15 1 Julia Puzio 3G 20
lubelskie Lublin XXX Liceum Ogólnokształcące ul. Wajdeloty 12 10 5 1 Antonina Lęgieć 4f 30
  4 8   88 78 8      
lubuskie Gorzów Wielkopolski IV Liceum Ogólnokształcące Kosynierów Gdyńskich 8 8 6 1 Lidia Nawrocka 4 18
lubuskie Zielona Góra I Liceum Ogólnokształcące ul. J. Kilińskiego 7 5 3 1 Michał Jurewicz 4B 23
  2 2   13 9 2      
łódzkie Skierniewice Liceum Ogólnokształcące ul. Henryka Sienkiewicza 10 30 7 2 Magdalena Stelmach 3 B 25
Bartosz Zieliński 3 C 20
  1 1   30 7 2      
małopolskie Kraków I Liceum Ogólnokształcące Plac Na Groblach 9 8 8 1 Jakub Wójcikiewicz 3D 17
małopolskie Kraków III Liceum Ogólnokształcące os Wysokie 6 10 10 1 Magdalena Bułat 2 18
małopolskie Kraków VIII Prywatne Akademickie Liceum Ogólnokształcące Karmelicka 45 7 1 1 Marcel Palarczyk 3c 21
małopolskie Myślenice I Liceum Ogólnokształcące ul. Jagiellońska 8 3 3 1 Antoni Róg 2E 14
małopolskie Myślenice II Liceum Ogólnokształcące ul. Zdrojowa 18 13 9 1 Nicola Smaciarz 2c 16
małopolskie Olkusz Zespół Szkół nr 3 Nullo 32 5 2 1 Jakub Panek II 16
  3 6   46 33 6      
mazowieckie Góra Kalwaria Zespół Szkół Zawodowych, II Liceum Ogólnokształcące Budowlanych 14 15 14 1 Dominik Jankowski 4 Log 21
mazowieckie Mława I Liceum Ogólnokształcące Wyspiańskiego 1 15 6 1 Kinga Ryska 4c 20
mazowieckie Warszawa CLXI Liceum Ogólnokształcące (w Zespole Szkół Nr 127) Smocza 19 1 1 1 Konrad Kwaśnicki II D 16
mazowieckie Warszawa LIX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego ul. Lindego 20 65 37 5 Mateusz Powichrowski 2E 27
Marcin Augustyniak 3G 24
Filip Szlachcikowski 4E 23
Bartłomiej Bogatek 2B 21
Leon Grzegorz Stefański 2B 21
mazowieckie Warszawa LXIV Liceum Ogólnokształcące ul. Elbląską 51 20 3 1 Maciej Lazar 3B 24
mazowieckie Warszawa LXXXI Liceum Ogólnokształcące Miła 7 15 7 1 Krzysztof Tański 3b 14
mazowieckie Warszawa VIII Liceum Ogólnokształcące ul. Jagiellońska 38 11 10 3 Weronika Maliszewska 3 28
Andrzej Woźniak 4 21
Emilia Semczuk 3 20
mazowieckie Warszawa XI Liceum Ogólnokształcące Plac Stanisława Małachowskiego 1 2 1 1 Bazyli Antonowicz 4c 17
mazowieckie Warszawa XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Platynowa 1 20 11 1 Maksymilian Małecki 4e 19
mazowieckie Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące ul. Polna 5 15 10 1 Ignacy Ludwiczak 2 18
mazowieckie Warszawa Zespół Szkół Fototechnicznych ul. Spokojna 13 6 2 1 Radzisława Róża Pęgal 2TB 29
  3 11   185 102 17      
opolskie Olesno I Liceum Ogólnokształcące Sądowa 2 21 17 3 Bianka Romanowska IIe 21
Magdalena Tomala IVc 20
Piotr Kiedrzyn IVd 20
  1 1   21 17 3      
podkarpackie Kolbuszowa Liceum Ogólnokształcące ul. Jana Pawła II 8 5 8 1 Szymon Lewicki 3d 16
podkarpackie Przemyśl I Liceum Ogólnokształcące Słowackiego 21 8 8 1 Emilia Dryjańska 3c 16
podkarpackie Przemyśl II Liceum Ogólnokształcące ul. Biskupa Jakuba Glazera 44 7 7 1 Marcin Stołowski 4 17
podkarpackie Rzeszów I Liceum Ogólnokształcące ul. 3 Maja 15 15 12 3 Sebastian Wolański 4 35
Karolina Byra 3 22
Izabela Mandzelowska 3 21
podkarpackie Rzeszów III Liceum Ogólnokształcące ul. Szopena 11 2 2 1 Szymon Miernik III 21
podkarpackie Tarnobrzeg Zespół Szkół Kopernika 1 1 1 1 Aleksandra Klocek 4 B 30
podkarpackie Tarnobrzeg Zespół Szkół nr 2 ul. Jachowicza 4 2 2 1 Jakub Twaróg 5 SLA 16
  4 7   40 40 9      
podlaskie Białystok II Liceum Ogólnokształcące ul. Narewska 11 21 10 1 Klaudia Gilewska III 31
podlaskie Białystok IV Liceum Ogólnokształcące Zwierzyniecka 9a 5 4 3 Agata Howhannisyan IVe 26
Julia Kochańska IVe 22
Kuba Dermiaha IVe 21
podlaskie Białystok Szkoły INFOTECH ul. Ciepła 40E 20 20 1 Filip Tuchliński II 31
podlaskie Białystok XIV Liceum Ogólnokształcące Upalna 26 2 1 1 Julia Popławska 4 34
  1 4   48 35 6      
pomorskie Chojnice Katolickie Liceum Ogólnokształcące Grunwaldzka 1 11 8 1 Kamila Czapiewska IIA 14
pomorskie Chojnice Liceum Ogólnokształcące Nowe Miasto- 4-6 25 34 9 Laura Hoppe IIIE 23
Jędrzej Zabrocki IVE 22
Dawid Heyser IVE 22
Nina Frymark IIIE 21
Dorota Grzywacz IIIE 21
Oliwia Skórczewska IIIE 21
Konstanty Dereszyński IVE 20
Iga Wituszyńska IIIE 20
Antonina Barwik IIIE 20
pomorskie Gdańsk I Liceum Ogólnokształcące Wały Piastowskie 6 3 3 1 Maja Zabul III 24
pomorskie Gdańsk II Liceum Ogólnokształcące ul. Pestalozziego 7/9 1 1 1 Tomasz Pułtuski 3 17
  2 4   40 46 12      
śląskie Chorzów Uniwersyteckie I Liceum Ogólnokształcące ul. gen. J. H. Dąbrowskiego 36 1 2 1 Bartosz Waldera II E 23
śląskie Dąbrowa Górnicza I Liceum Ogólnokształcące ul. Kopernika 40 30 11 2 Filip Wyjadłowski 2 24
Michał Grocholski 4 23
śląskie Dąbrowa Górnicza II Liceum Ogólnokształcące ul. Górnicza 17 15 12 3 Paweł Bijak 4d 21
Mateusz Salamon 4d 20
Maciej Kańtoch 2c 20
śląskie Katowice II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Głowackiego 6 10 8 2 Maciej Żak 3 21
Emilia Pawelec 1 20
śląskie Katowice III Liceum Ogólnokstałcące ul. Mickiewicza 11 10 7 3 Mateusz Kuchciak 4d 28
Maksym Teodorowski 4d 26
Wojciech Woźniak 4d 21
śląskie Knurów Zespół Szkół ul. 1 Maja 21 3 3 3 Milena Motyka 3 28
Szymon Urbańska 3 26
Emilia Kobusińska 3 22
śląskie Tychy II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi ul. Norwida 40 1 1 1 Julia Blat 4D 20
  5 7   70 44 15      
świętokrzyskie Kielce III liceum Ogólnokształcące z Oddziałami integracyjnymi ul. Jagiellońska 4 6 4 1 Rękas Jakub 4 c 19
świętokrzyskie Starachowice Technikum nr 2 ul. 1 Maja 4 3 2 1 Renata Snopkova 2 TCI 32
  2 2   9 6 2      
warmińsko-mazurskie Elbląg III Liceum Ogólnokształcące ul. Browarna 1 5 5 1 Wiktoria Bendyk 3b 15
warmińsko-mazurskie Kętrzyn I Liceum Ogólnokształcące Powstańców Warszawy 2 15 14 3 Julia Dyśko 4 21
Aleksandra Mańkowska 4 20
Kornelia Żach 4 20
  2 2   20 19 4      
wielkopolskie Grodzisk Wielkopolski Liceum Ogólnokształcące ul 3 Maja 7 15 15 1 Dominka Bazan II 15
wielkopolskie Jarocin Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 ul. Franciszkańska 2 34 7 2 Michalina Wojciechowska III LP 29
Amelia Banaszak III LP 25
wielkopolskie Leszno I Liceum Ogólnokształcące ul. Karola Kurpińskiego 1 5 1 1 Olgierd Jurga IV 14
wielkopolskie Poznań II Liceum Ogólnokształcące ul. Matejki 8/10 30 18 3 Antoni Wower 4B 23
Bernard Lange 3E 23
Wojciech Stefaniak 3B 21
wielkopolskie Poznań VI Liceum Ogólnokształcące ul. Krakowska 17a 2 1 1 Bartosz Graczyk 3a 24
wielkopolskie Poznań VII Liceum Ogólnokształcące ul. Stefana Żeromskiego 8/12 20 20 1 Aleksandra Sobańska 4 31
wielkopolskie Poznań XVI Liceum Ogólnokształcące ul. Tarnowska 27 11 11 1 Natalia Andrzejewska 4a 17
wielkopolskie Poznań Zespół Szkół Budowlano-Drzewnych ul. Raszyńska 48 2 1 1 Mikołaj Orlikowski IV eL 25
wielkopolskie Poznań Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 os. Czecha 59 8 8 1 Julia Górecka 4A 20
wielkopolskie Śrem Liceum Ogólnokształcące ul. Poznańska 11 1 1 1 Nina Elias II 17
wielkopolskie Wolsztyn Zespół Szkół Ogólnokształcących Poniatowskiego 7 1 1 1 Cezary Kierych 2b 19
  6 11   129 84 14      
zachodniopomorskie Koszalin II Liceum Ogólnokształcące Chełmońskiego 7 7 1 1 Dawid Wołoszyn 2H 31
zachodniopomorskie Koszalin V Liceum Ogólnokształcące ul. Jedności 9 24 21 1 Filip Thiel 1 20
zachodniopomorskie Szczecin II Liceum Ogólnokształcące ul. Henryka Pobożnego 2 20 13 1 Alicja Wiecheć 3d 27
zachodniopomorskie Szczecin XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Romera 2 15 12 4 Olgierd Klonowski 3 LA 25
Nicolas Zielenkiewicz 3LA 24
Maja Rzelek 3LA 21
Maciej Obłoza 2LC 21
zachodniopomorskie Szczecin XIII Liceum Ogólnokształcące ul. Unisław 26 20 4 2 Marta Łopuszko III A 30
Julia Sosnowska III A 22
  2 5   86 51 9      


Cała RP razem
Województw Miejscowości Szkół Liczba ucz. w et. szk.  
zgł. pisz. aw.
16 47 84 1060 748 143