Wstępne wyniki etapu szkolnego
← powrót do menu
Wstępne wyniki etapu szkolnego Olimpiady — Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym w roku szkolnym 2021/22.
woj. dolnośląskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Bolesławiec |
I Liceum Ogólnokształcące |
Tyrankiewicza 11 |
10 |
25 |
1 |
Igor Szerszunowicz |
2a |
19 |
Bolesławiec |
II Liceum Ogólnokształcące |
Dolne Młyny 60 |
1 |
1 |
0 |
- |
- |
- |
Dzierżoniów |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. Piłsudskiego 10 |
15 |
15 |
0 |
- |
- |
- |
Dzierżoniów |
II Liceum Ogólnokształcące |
ul. Garncarsla 1 |
10 |
10 |
0 |
- |
- |
- |
Lubin |
Zespół Szkół Nr 1 |
Kościuszki 9 |
40 |
10 |
2 |
Dawid Duda |
3k |
21 |
Dawid Skowroński |
4G |
20 |
Świdnica |
III Liceum Ogólnokształcące |
ul Kościelna 32 |
2 |
2 |
0 |
- |
- |
- |
Wałbrzych |
Zespół Szkół Politechnicznych Energetyk |
Aleja Wyzwolenia 5 |
5 |
5 |
0 |
- |
- |
- |
Wołów |
Niepubliczne Liceum |
ul. Zaułek Zielony 20 |
16 |
16 |
0 |
- |
- |
- |
Wrocław |
Liceum Ogolnokształcące nr XII |
plac Orląt Lwowskich 2a |
10 |
6 |
1 |
Kornelia Siedlecka |
III |
21 |
Wrocław |
Liceum Ogólnokształcące NR III |
Składowa 5 |
5 |
5 |
0 |
- |
- |
- |
Wrocław |
Liceum Ogólnokształcące nr XIV |
aleja Aleksandra Brücknera 10 |
20 |
20 |
0 |
- |
- |
- |
razem |
7 |
11 |
|
134 |
115 |
4 |
|
|
|
woj. kujawsko-pomorskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Bydgoszcz |
I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
Plac Wolności 9 |
2 |
2 |
1 |
Jakub Łaganowski |
3 |
34 |
Bydgoszcz |
VII Liceum Ogólnokształcące |
11 Listopada 4 |
2 |
2 |
0 |
- |
- |
- |
Golub-Dobrzyń |
Zespół Szkół Nr 1 |
PTTK 28 |
5 |
15 |
4 |
Michał Okruciński |
3 |
30 |
Szymon K. |
3 |
25 |
Kacper S. |
3 |
25 |
Agata B. |
3 |
25 |
Inowrocław |
I Liceum Ogólnokształcące |
3 Maja 11 |
31 |
31 |
5 |
Julia Rosa |
III i |
26 |
Aneta S. |
III i |
25 |
Michał Zawada |
III i |
25 |
Tomasz Bukowski |
III i |
23 |
Jakub Bronka |
III i |
21 |
Inowrocław |
II Liceum Ogólnokształcące |
ul. Konopnickiej 15 |
11 |
11 |
5 |
Adam Szydzik |
3d |
28 |
Franciszek Sobociński |
3d |
22 |
Marcel Wiśniewski |
3d |
21 |
Filip Żak |
3d |
20 |
Klaudia Mączka |
3d |
20 |
Strzelno |
Zespół Szkół |
Gimnazjalna 7 |
10 |
6 |
1 |
Weronika J. |
2 LO |
19 |
Toruń |
I Liceum Ogólnokształcące |
Zaułek Prosowy 1 |
6 |
6 |
0 |
- |
- |
- |
Toruń |
III Liceum Ogólnokształcące |
Raszei 1 |
2 |
2 |
0 |
- |
- |
- |
Włocławek |
III Liceum Ogólnokształcące |
Bechiego 1 |
10 |
10 |
0 |
- |
- |
- |
razem |
6 |
9 |
|
79 |
85 |
16 |
|
|
|
woj. lubelskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Chełm |
I Liceum Ogólnokształcące |
Czarnieckiego 8 |
7 |
2 |
2 |
Julita Kułaga |
3bg |
21 |
Emilia Orłowska |
3bg |
20 |
Krasnystaw |
I Liceum Ogólnokształcące |
Piłsudskiego 50 |
2 |
2 |
1 |
Maciej Cieśliński |
3B |
18 |
Lublin |
I LO |
Racławickie 26 |
14 |
8 |
1 |
Tobiasz Walkiewicz |
3BP |
23 |
Lublin |
II Liceum Ogólnokształcące |
16 |
1 |
1 |
0 |
- |
- |
- |
Lublin |
III Liceum Ogólnokształcące |
Plac Wolności 4 |
13 |
7 |
3 |
Barbara Fotyga |
3 L |
26 |
Małgorzata Wrońska |
3 L |
20 |
Filip Szawuła |
1 D |
20 |
Lublin |
Prywatna Szkoła Podstawowa i Liceum |
al. Długosza 8a |
21 |
16 |
5 |
Paulina Bartoszewska |
3B |
25 |
Agata Zaborska |
3D |
25 |
Agnieszka Murzacz |
3An |
21 |
Maciej Kobiałka |
3Cn |
21 |
Paweł Rudkowski |
3An |
20 |
Lublin |
V Liceum Ogólnokształcące |
Lipowa 7 |
30 |
15 |
3 |
Bartosz Marzec |
III K |
22 |
Hanna Kałuża |
IIIH |
20 |
Michał Sierpiński |
IIIH |
20 |
Lublin |
XXX Liceum Ogólnokształcące |
Wajdeloty 12 |
15 |
15 |
0 |
- |
- |
- |
Lublin |
Zespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego |
Aleje Racławickie 7 |
1 |
1 |
0 |
- |
- |
- |
Zamość |
I Liceum Ogólnokształcące |
Akademicka 1 i 1H |
5 |
4 |
1 |
Kacper Oberda |
3 cg |
15 |
razem |
4 |
10 |
|
109 |
71 |
16 |
|
|
|
woj. lubuskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Gorzów Wielkopolski |
II Liceum Ogólnokształcące |
Przemysłowa 22 |
2 |
2 |
0 |
- |
- |
- |
Gorzów Wielkopolski |
IV Liceum Ogólnokształcące |
Kosynierów Gdyńskich 8 |
8 |
8 |
0 |
- |
- |
- |
Gubin |
Zespół Szkół Ogólnokształcących Liceum Ogólnokształcące |
Piastowska 26 |
3 |
3 |
1 |
Maja Piwowarczyk |
1b |
22 |
Nowa Sól |
Liceum Ogólnokształcące |
Gimnazjalna 9 |
3 |
3 |
2 |
Natan Zapał |
3bp |
23 |
Zuzanna Guziak |
3ap |
20 |
Zielona Góra |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. Kilińskiego 7 |
8 |
5 |
4 |
Michał Jurewicz |
2b |
23 |
Monika Mondzelewska |
3Ag |
23 |
Maria Mędryk |
3Bg |
20 |
Mateusz Olczak |
3Ap |
20 |
Zielona Góra |
IV Liceum Ogólnokształcące |
Szosa Kisielińska 18 |
4 |
4 |
4 |
Maja Czechowska |
3 j |
23 |
Kamila Mitela |
3 m |
21 |
Karolina Komorowska |
3 l |
21 |
Joanna Kocur |
3 l |
20 |
Zielona Góra |
V Liceum Ogólnokształcące |
Zachodnia 63 |
36 |
30 |
1 |
Natalia Ostrowska |
2E |
20 |
razem |
4 |
7 |
|
64 |
55 |
12 |
|
|
|
woj. łódzkie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Łódź |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. Więckowskiego 41 |
1 |
1 |
1 |
Błażej Wodyński |
2AC |
20 |
Łódź |
Publiczne Liceum Ogólnokształcące Uniwersytetu Łódzkiego |
Pomorska 161 |
4 |
3 |
3 |
Patrycja Małecka |
3a |
36 |
Michał Orzechowski |
2c |
29 |
Agata Pasikowska |
3a |
24 |
Łódź |
XXV Liceum Ogólnokształcące |
ul. Podhalańska 2a |
4 |
4 |
1 |
Wojciech Gałkiewicz |
3c |
19 |
Łódź |
XXXI Liceum Ogólnokształcące |
Konspiracyjnego Wojska Polskiego 5B |
12 |
12 |
0 |
- |
- |
- |
Piotrków Trybunalski |
I Liceum Ogólnokształcące |
Kopernika 6 |
2 |
2 |
2 |
Michał Kacprzyk |
3cg |
32 |
Anna Pabich |
3cg |
26 |
Sieradz |
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
Żeromskiego 8 |
7 |
7 |
1 |
Julia Bednarek |
3asp |
19 |
Skierniewice |
Liceum Ogólnokształcące |
u. H. Sienkiewicza 10 |
6 |
11 |
4 |
Maciej Stanecki |
3 |
26 |
Wiktoria Bzoma |
3 |
25 |
Maria Rutkowska |
3 |
24 |
Adrian Galiński |
1 |
22 |
Skierniewice |
Zespół Szkół Nr 3 |
Działkowa 10 |
4 |
4 |
0 |
- |
- |
- |
Tomaszów Mazowiecki |
II Liceum Ogólnokształcące |
Jałowcowa 10 |
35 |
35 |
0 |
- |
- |
- |
razem |
5 |
9 |
|
75 |
79 |
12 |
|
|
|
woj. małopolskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Kraków |
I Liceum Ogólnokształcące |
Plac Na Groblach 9 |
10 |
7 |
1 |
Wojciech Gładyszowski |
3E |
22 |
Kraków |
II Liceum Ogólnokształcące |
Sobieskiego 9 |
12 |
12 |
0 |
- |
- |
- |
Kraków |
III Liceum Ogólnokształcące |
os Wysokie 6 Kraków |
5 |
5 |
1 |
Gabriela Pauliczek |
2b |
16 |
Kraków |
V Liceum Ogólnokształcące |
Studencka 12 |
7 |
3 |
1 |
Izabela Gąsiorek |
IIIB |
16 |
Kraków |
VII Liceum Ogólnokształcące |
ul. Skarbińskiego 5 |
2 |
1 |
1 |
Nikola Bieniek |
3b2 |
28 |
Myślenice |
II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół - Małopolska Szkoła Gościnności |
Zdrojowa 18 |
8 |
4 |
2 |
Katarzyna Tram |
3 d |
21 |
Martyna Zięba |
1 c |
20 |
Myślenice |
Technikum Turystyczno-Gastronomiczne w Zespole Szkół - Małopolska Szkoła Gościnności |
Zdrojowa 18 |
5 |
3 |
1 |
Eryk Górka |
1 H |
17 |
Nowy Targ |
Niepubliczne Liceum Ogólnokształcace Mistrzostwa Sportowego "Podhale" Nowy Targ |
Plac Krasińskiego 1 |
1 |
1 |
0 |
- |
- |
- |
Olkusz |
IV Liceum Ogólnokształcące |
Korczaka 7 |
4 |
4 |
0 |
- |
- |
- |
Olkusz |
Zespół Szkół Nr 3 |
32 |
5 |
5 |
0 |
- |
- |
- |
razem |
5 |
10 |
|
59 |
45 |
7 |
|
|
|
woj. mazowieckie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Garwolin |
I Liceum Ogólnokształcące |
Długa 35 |
2 |
2 |
0 |
- |
- |
- |
Góra Kalwaria |
Zespół Szkół Zawodowych |
Budowlanych 14 |
2 |
2 |
0 |
- |
- |
- |
Mława |
Akademickie Centrum Kształcenia |
Warszawska 52 |
4 |
4 |
0 |
- |
- |
- |
Mława |
I Liceum Ogólnokształcące |
Wyspiańskiego 1 |
17 |
17 |
5 |
Jakub Zalewski |
3B |
23 |
Mateusz Osowski |
3Ap |
21 |
Szymon Gorlewski |
3Ap |
19 |
Kamil K. |
3Ap |
18 |
Julia Sosnowska |
3Ap |
18 |
Płock |
Zespół Szkół Centrum Edukacji |
Al. F. Kobylińskiego 25 |
6 |
6 |
0 |
- |
- |
- |
Radom |
IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
Mariacka 25 |
2 |
2 |
0 |
- |
- |
- |
Radom |
III Liceum Ogólnokształcące |
Traugutta 44 |
25 |
25 |
0 |
- |
- |
- |
Siedlce |
I Katolickie Liceum Ogólnokształcące |
Ignacego Świrskiego 54 |
15 |
15 |
0 |
- |
- |
- |
Szymanów |
Prywatne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Niepokalanek |
Szkolna 2 |
3 |
3 |
0 |
- |
- |
- |
Warszawa |
XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
Platynowa 1 |
15 |
2 |
2 |
Maria Magdalena Szlom |
3e |
23 |
Zuzanna Stańczak |
3e |
22 |
Warszawa |
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
Myśliwiecka 6 |
2 |
1 |
1 |
Karol Jesionowski |
3 |
30 |
Warszawa |
Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne |
Bema 76 |
6 |
4 |
3 |
Zuzanna Pęgier |
3D |
25 |
Zofia Głowacka |
3D |
22 |
Zuzanna P. |
3D |
22 |
Warszawa |
LIX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego |
Lindego 20 |
100 |
42 |
9 |
Adam Majewski |
3d |
36 |
Mikołaj Kobyliński |
2E |
28 |
Julia Dębska |
3B |
27 |
Filip Szlachcikowski |
2E |
23 |
Mateusz Taczała |
2E |
23 |
Antoni Gołda |
2E |
23 |
Mateusz Kowalczyk |
2E |
22 |
Filip Pietrzyk |
2E |
21 |
Wiktor Dolecki |
2E |
20 |
Warszawa |
LXIV Liceum Ogólnokształcące |
Elbląska 51 |
15 |
15 |
4 |
Piotr Kleczewski |
3 beta |
27 |
Olga Kurczak |
3d |
26 |
Daria Kuksa |
3a |
23 |
Hanna Chimicz |
3c |
21 |
Warszawa |
LXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi |
ul. Marynarska 2/6 |
20 |
20 |
0 |
- |
- |
- |
Warszawa |
LXXV Liceum Ogólnokształcące |
Czerniakowska 128 |
2 |
2 |
1 |
Maciej N. |
3F |
20 |
Warszawa |
Sportowe Liceum Ogólnokształcące MGM nr 67 |
Jagiellońska 88 |
4 |
4 |
0 |
- |
- |
- |
Warszawa |
Technikum Kinematograficzno-Komputerowe |
Polna 7 |
1 |
1 |
1 |
Nikodem Kaczprzak |
4B |
33 |
Warszawa |
VIII Liceum Ogólnokształcące |
ul. Jagiellońska 38 |
6 |
3 |
3 |
Filip Mikołajczyk |
3 |
25 |
Rafał Marchwacki |
2 |
23 |
Wiktoria Chodkowska |
3 |
22 |
Warszawa |
XII Liceum Ogólnokształcące |
Sienna 53 |
20 |
20 |
1 |
Michał Mandes |
3D |
20 |
Warszawa |
XLI Liceum Ogólnokstałcące |
Kiwerska 3 |
4 |
4 |
0 |
- |
- |
- |
Warszawa |
XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
Klonowa 16 |
1 |
1 |
0 |
- |
- |
- |
Warszawa |
XXVII Liceum Ogólnokształcące |
Polna 5 |
15 |
10 |
2 |
Mateusz Skoratko |
III |
30 |
Wojciech Mroczek |
I |
22 |
razem |
8 |
23 |
|
287 |
205 |
32 |
|
|
|
woj. opolskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Głuchołazy |
Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące |
Bohaterów Warszawy 9 |
40 |
40 |
0 |
- |
- |
- |
Kluczbork |
Zespół Szkół Ogólnokształcących |
Mickiewicza 10 |
5 |
1 |
1 |
Justyna Fichte |
IIIe |
19 |
Kluczbork |
Zespół Szkół Ogólnokształcących Społecznego Towarzystwa Oświatowego |
Ligonia 3 |
1 |
1 |
0 |
- |
- |
- |
Namysłów |
I Liceum Ogólnokształcące |
Mickiewicza 12 |
5 |
1 |
1 |
Hanna Szkudlarek |
2b |
19 |
Olesno |
I Liceum Ogólnokształcące |
Sądowa 2 |
32 |
31 |
5 |
Magdalena Tomala |
IIc |
24 |
Kacper Kanicki |
IIIb |
23 |
Zuzanna Wolny |
IIa |
23 |
Franciszek Wójcik |
IIc |
20 |
Oliwia Zalwert |
Ib |
20 |
Opole |
Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi |
Dubois 28 |
10 |
1 |
1 |
Anna Koszyk |
3aS |
35 |
Praszka |
I Liceum Ogólnokształcące |
38 |
3 |
2 |
1 |
Paulina Jabłońska |
2a |
16 |
razem |
6 |
7 |
|
96 |
77 |
9 |
|
|
|
woj. podkarpackie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Boguchwała |
Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
ul. Suszyckich 11 |
2 |
2 |
0 |
- |
- |
- |
Jarosław |
Publiczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące |
plac ks. Skargi 1 |
5 |
5 |
1 |
Olivia Maga |
2 |
18 |
Kolbuszowa |
Liceum Ogólnokształcące |
Jana Pawła II 8 |
5 |
30 |
2 |
Mateusz Bańka |
3d |
33 |
Szymon Lewicki |
1d |
23 |
Mielec |
V Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 1 |
Tańskiego 3 |
7 |
5 |
2 |
Klaudia Wasserman |
III |
30 |
Emilia Wolanin |
III |
27 |
Przemyśl |
II Liceum Ogólnokształcące |
Biskupa Jakuba Glazera 44 |
17 |
8 |
1 |
Julia Kowal |
1b |
14 |
Rzeszów |
I Liceum Ogólnokształcące |
3 Maja 15 |
12 |
8 |
1 |
Mateusz Kulig |
3 |
24 |
Rzeszów |
III Liceum Ogólnokształcące |
Szopena 11 |
5 |
5 |
1 |
Karolina Sąsiadek |
II |
18 |
Sanok |
I Liceum Ogólnokształcące |
Zagrody 1 |
15 |
15 |
0 |
- |
- |
- |
razem |
7 |
8 |
|
68 |
78 |
8 |
|
|
|
woj. podlaskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Białystok |
II Liceum Ogólnokształcące |
Narewska 11 |
10 |
5 |
1 |
Karol Jamróz |
3e2 |
28 |
Białystok |
IV Liceum Ogólnokształcące |
Zwierzyniecka 9a |
21 |
16 |
9 |
Alicja Malinowska |
3e |
25 |
Joanna Siemieniuk |
3e |
25 |
Julia Piszczatowska |
3e |
25 |
Valentina Kmita |
3e |
25 |
Anna Roszkowska |
3e |
23 |
Magdalena Gorustowicz |
3e |
22 |
Anna Ryńska |
3e |
21 |
Aleksandra Łukoszyk |
3e |
21 |
Gabriela Owczarczuk |
3e4 |
20 |
Białystok |
X Liceum Ogólnokształcące |
ul. Stołeczna 6 |
1 |
1 |
0 |
- |
- |
- |
Białystok |
XI Liceum Ogólnokształcące |
Grottgera 9 |
5 |
5 |
1 |
Małgorzata Gabrel |
2e |
16 |
Ciechanowiec |
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych |
Szkolna, 8 |
10 |
10 |
0 |
- |
- |
- |
Siemiatycze |
Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół |
T. Kościuszki 43 |
1 |
1 |
1 |
Katarzyna Sołomacha |
IIII F |
29 |
Zambrów |
I Liceum Ogólnokształcące |
Marii Konopnickiej 16 |
34 |
34 |
0 |
- |
- |
- |
razem |
4 |
7 |
|
82 |
72 |
12 |
|
|
|
woj. pomorskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Chojnice |
Katolickie Liceum Ogólnokształcące |
Grunwaldzka 1 |
21 |
5 |
2 |
Kinga Plata |
IIIC |
25 |
Jakub Pokrzywinski |
IIIC |
20 |
Chojnice |
Liceum Ogólnokształcące |
Nowe Miasto 4-6 |
51 |
60 |
15 |
Jędrzej Zabrocki |
IIE |
29 |
Natalia Bruździńska |
IIIEg |
26 |
Maja Piekarska |
IIIE |
25 |
Emilia Zientara |
IIIEg |
25 |
Zuzanna Błaszkowska |
IIIEg |
25 |
Kornelia Kryger |
IIIE |
24 |
Monika Belke |
IIIEg |
23 |
Jagoda Dalecka |
IIIE |
23 |
Aleksandra Januszewska |
IIIE |
23 |
Zuzanna Zura |
IIIE |
22 |
Wiktoria Mezek |
IIIEg |
21 |
Karolina Lewińska |
IIIA |
21 |
Aleksandra Kloskowska |
IIIE |
21 |
Zuzanna Machalewska |
IIIE |
21 |
Kamil Woś |
IIIE |
20 |
Gdańsk |
Gdańskie Liceum Autonomiczne |
ul. Osiek 11/12 |
2 |
2 |
1 |
Antoni Wyligała |
III |
27 |
Gdańsk |
Liceum Ogólnokształcące |
Wały Piastowskie |
1 |
1 |
1 |
Mikołaj Masiak |
3 |
23 |
Gdańsk |
V Liceum Ogólnokształcące |
Polanki 130 |
5 |
5 |
0 |
- |
- |
- |
Gdańsk |
VI Liceum Ogólnokształcące |
Głęboka 11 |
1 |
1 |
0 |
- |
- |
- |
Gdynia |
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
Wolności 22B |
12 |
12 |
0 |
- |
- |
- |
Lębork |
Społeczne Liceum Ogólnokształcące |
Okrzei 8 |
4 |
3 |
1 |
Jan Pasko Porys |
3 |
14 |
Słupsk |
I Liceum Ogólnokształcące |
Szarych Szeregów 15 |
10 |
10 |
0 |
- |
- |
- |
Słupsk |
V Liceum Ogólnokształcące |
Deotymy 15A |
5 |
5 |
0 |
- |
- |
- |
Słupsk |
Zespół Szkół Informatycznych |
koszalińska 9 |
4 |
3 |
2 |
Karolina Kolosz |
IV A |
34 |
Marta Dorszyńska |
IV A |
32 |
Sopot |
II Liceum Ogólnokształcące |
Al. Niepodległości 751 |
1 |
1 |
0 |
- |
- |
- |
Tczew |
Uniwersyteckie Katolickie Liceum Ogólnokształcące |
Wodna 6 |
5 |
5 |
0 |
- |
- |
- |
razem |
7 |
13 |
|
122 |
113 |
22 |
|
|
|
woj. śląskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Bielsko-Biała |
I Liceum Ogólnokształcące |
Listopadowa 70 |
3 |
3 |
0 |
- |
- |
- |
Bielsko-Biała |
V Liceum Ogólnokształcące |
ul. Józefa Lompy 10 |
12 |
12 |
1 |
Norbert Romański |
3 |
23 |
Bielsko-Biała |
Zespół Szkół Ogólnokształcących z Oddziałami Dwujęzycznymi |
Bohaterów Warszawy 20 |
5 |
4 |
2 |
Martyna Szostek |
3 cg |
29 |
Tymoteusz Dadok |
3 cp |
26 |
Chorzów |
III Liceum Ogólnokształcące |
Farna 5-7 |
7 |
4 |
1 |
Karolina Boślak |
3 |
24 |
Cieszyn |
II Liceum Ogólnokształcące |
pl. Wolności |
3 |
3 |
0 |
- |
- |
- |
Częstochowa |
I Liceum Ogólnokształcące |
Kościuszki 8 |
10 |
8 |
1 |
Dominika Majer |
IIIe |
29 |
Dąbrowa Górnicza |
I Liceum Ogólnokształcące |
Kopernika 40 |
20 |
7 |
1 |
Dominika Szwałek |
3 |
19 |
Dąbrowa Górnicza |
II Liceum Ogólnokształcące |
Górnicza 17 |
2 |
1 |
1 |
WERONIKA HAT |
3Cp |
31 |
Gliwice |
I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne |
ul. Zimnej Wody 8 |
12 |
12 |
0 |
- |
- |
- |
Katowice |
II Liceum Ogólnokształacące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
Głowackiego 6 |
15 |
2 |
1 |
Karolina Heretyk |
3 |
23 |
Katowice |
III Liceum Ogólnokształcące |
Mickiewicza 11 |
7 |
2 |
1 |
Bruno Widawski |
3d |
22 |
Lubliniec |
Zespół Szkół nr 1 |
Sobieskiego 22 |
1 |
1 |
0 |
- |
- |
- |
Rybnik |
I Liceum Ogólnokształcące |
Kościuszki 41 |
41 |
41 |
0 |
- |
- |
- |
Sosnowiec |
II Liceum Ogólnokształcące |
Parkowa 1 |
6 |
6 |
0 |
- |
- |
- |
Sosnowiec |
IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
Pl. W. Zillingera 1 |
3 |
3 |
1 |
Zofia Stanek |
III |
20 |
Zabrze |
III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
Sienkiewicza 33 |
2 |
2 |
0 |
- |
- |
- |
Żywiec |
Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych |
Mickiewicza 6 |
30 |
30 |
1 |
Paulina Marszałek |
4TE |
14 |
razem |
12 |
17 |
|
179 |
141 |
11 |
|
|
|
woj. świętokrzyskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Łopuszno |
Powiatowy Zespół Szkół |
Kasztanowa 39 |
20 |
20 |
0 |
- |
- |
- |
Włoszczowa |
Zespół Szkół Nr 2 |
Koniecpolska 40 |
12 |
12 |
0 |
- |
- |
- |
razem |
2 |
2 |
|
32 |
32 |
0 |
|
|
|
woj. warmińsko-mazurskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Elbląg |
III Liceum Ogólnokształcące |
Browarna 1 |
10 |
10 |
2 |
Sabina Stępniewska |
IIIb |
21 |
Aleksandra Kulesza |
3c |
20 |
Giżycko |
II Liceum Ogólnokształcące |
Sikorskiego 3 |
5 |
5 |
0 |
- |
- |
- |
Kętrzyn |
I Liceum Ogólnokształcące |
Powstańców Warszawy 2 |
12 |
9 |
2 |
Aleksandra Mańkowska |
2 |
21 |
Kornelia Żach |
2 |
20 |
Kętrzyn |
II Prywatne Liceum Ogólnokształcące |
Asnyka 8 |
4 |
3 |
1 |
Maria Berger |
3 |
20 |
Węgorzewo |
Liceum Ogólnokształcące |
Bolesława Prusa 10 |
5 |
5 |
0 |
- |
- |
- |
razem |
4 |
5 |
|
36 |
32 |
5 |
|
|
|
woj. wielkopolskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Gniezno |
III Liceum Ogólnokształcące |
ul. Sobieskiego 20 |
4 |
2 |
1 |
ZUZANNA TANAŚ |
3bp |
22 |
Grodzisk Wielkopolski |
Liceum Ogólnokształcące |
3 Maja 7 |
10 |
10 |
1 |
Maja Bernard |
2 |
14 |
Kalisz |
I Liceum Ogólnokształcące |
Grodzka 1 |
2 |
2 |
0 |
- |
- |
- |
Kalisz |
V Liceum Ogólnokształcące |
Piskorzewie 6 |
22 |
21 |
5 |
Nikol Czechowicz |
3 |
29 |
Milena Kliber |
3 |
27 |
Kinga Śroniak |
3 |
24 |
Zuzanna Bagrowska |
3 |
21 |
Kaja Derbich |
3 |
20 |
Leszno |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. Karola Kurpińskiego 1 |
19 |
10 |
1 |
Bartosz Wojdyn |
I |
22 |
Luboń |
Zespół Szkół |
Dąbrowskiego 2A |
2 |
1 |
1 |
Valerii Prykhodko |
2aL |
20 |
Piła |
I Liceum Ogólnokształcące |
Wincentego Pola 11 |
2 |
2 |
0 |
- |
- |
- |
Poznań |
II Liceum Ogólnokształcące |
Matejki 8/10 |
25 |
18 |
9 |
Natalia Siwek |
P3d |
22 |
Małgorzata Ramusiewicz |
P3dG3a |
22 |
Marcin Szudrowicz |
P3d |
22 |
Jakub Michalski |
P3a |
21 |
Robert Szumiłowski |
G3a |
20 |
Weronika Szymańska |
1e |
20 |
Antoni Janas |
G3a |
20 |
Antoni Wower |
2b |
20 |
Bernard Lange |
1e |
20 |
Poznań |
IV Liceum Ogólnokształcące |
Swojska 6 |
1 |
1 |
0 |
- |
- |
- |
Poznań |
VII Liceum Ogólnokształcące |
8/12 |
20 |
20 |
0 |
- |
- |
- |
Poznań |
XVI Liceum Ogólnokształcące |
Tarnowska 27 |
10 |
2 |
1 |
Grzegorz Szajkowski |
3 |
27 |
Poznań |
XX Liceum Ogólnokształcące |
Osiedle Wichrowe Wzgórze 111 |
10 |
9 |
1 |
Mateusz Drobniuch |
3GA1 |
18 |
Poznań |
Zespół Szkół Budowlano-Drzewnych |
Raszyńska 48 |
2 |
20 |
2 |
Julianna Wróblewska |
IIIPell |
29 |
Klaudia Świerza |
IIIPel |
26 |
Tarnowo Podgórne |
Liceum Ogólnokształcące |
Poznańska 118 |
9 |
9 |
0 |
- |
- |
- |
Turek |
I Liceum Ogólnokształcące |
Kościuszki 4 |
50 |
13 |
1 |
Zuzanna Szczesiak |
3Ag |
22 |
razem |
9 |
15 |
|
188 |
140 |
23 |
|
|
|
woj. zachodniopomorskie
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
Va |
Vb |
Vc |
VIa |
VIb |
Koszalin |
II Liceum Ogólnokształcące |
Chełmońskiego 7 |
6 |
6 |
2 |
Małgorzata Kowal |
III H |
23 |
Amelia Żukowicz |
III HG |
20 |
Koszalin |
V Liceum Ogólnokształcące |
Jedności 9 |
10 |
3 |
2 |
Wojciech Jarosław Adamowicz |
3 |
28 |
Natalia Hoppe |
2 |
20 |
Szczecin |
IX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
Pl. Mariacki |
10 |
2 |
1 |
Szymon Żukowski |
3gc |
22 |
Szczecin |
II Liceum Ogólnokształcące |
Henryka Pobożnego 2 |
7 |
1 |
1 |
Mateusz Wiechecki |
1D |
25 |
Szczecin |
III Liceum Ogólnokształcące |
Pomorska 150 |
5 |
5 |
1 |
Szymon Soborak |
3 |
13 |
Szczecin |
VII Liceum Ogólnokształcące |
Jana Styki 13 |
4 |
4 |
0 |
- |
- |
- |
Szczecin |
XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
Romera 2 |
10 |
5 |
3 |
Krzysztof Zakrzewski |
3 LAg |
34 |
Wojciech Misiel |
3 LAg |
33 |
Aleksander Zboralski |
3 LAg |
31 |
Szczecin |
XVI Liceum Ogólnokształcące |
Dunikowskiego 1 |
2 |
2 |
0 |
- |
- |
- |
Szczecinek |
I Liceum Ogólnokształcące |
Ks. Elżbiety 1 |
15 |
10 |
1 |
Kacper K. |
2C |
22 |
Szczecinek |
Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO w Szczecinku |
Słowiańska 2 |
6 |
4 |
1 |
JACEK DOBIAŃSKI |
IIIA |
27 |
razem |
3 |
10 |
|
75 |
42 |
12 |
|
|
|
Cała RP razem |
Miejscowości |
Szkół |
Liczba ucz. w et. szk. |
|
zgł. |
pisz. |
aw. |
93 |
163 |
1685 |
1382 |
201 |
|