Olimpiada Wiedzy o III RP

Wyniki etapu centralnego

← powrót do menu

Wyniki etapu centralnego Olimpiady — Olimpiada Wiedzy o III RP w roku szkolnym 2021/22.


Województwo Miejscowość Nazwa szkoły Status Uczniowie, którzy awansowali do III etapu Olimpiady
Laur. Fin. Ucz. Imię i nazwisko Klasa Punkty
T1 T2 Q3 Raz Miejsce
I II III IV Va Vb Vc VIa VIb VIc VId VIe VIf VIg
dolnośląskie Oleśnica I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego J.Slowackiego 4       Filip Żyła 3
dolnośląskie Wołów Niepubliczne Liceum ul. Zaułek Zielony 20       Michał Rzeźniczek 3
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej aleja Aleksandra Brücknera 10       Michał Burduk 2F
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej aleja Aleksandra Brücknera 10       Stanisław Mazur 3E
kujawsko-pomorskie Bydgoszcz I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Cypriana Kamila Norwida Plac Wolności 9       Dawid Skibiński 3
kujawsko-pomorskie Bydgoszcz I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Cypriana Kamila Norwida Plac Wolności 9       Jakub Łaganowski 3
kujawsko-pomorskie Bydgoszcz I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Cypriana Kamila Norwida Plac Wolności 9       Kamil Małdachowski 3
kujawsko-pomorskie Bydgoszcz I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Cypriana Kamila Norwida Plac Wolności 9       Wiktor Jakiel 3
kujawsko-pomorskie Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza z Oddziałami Dwujęzycznymi 3 Maja 11       Aneta Szelągowska III i
kujawsko-pomorskie Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza z Oddziałami Dwujęzycznymi 3 Maja 11       Bruno Bojanowski II d
kujawsko-pomorskie Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza z Oddziałami Dwujęzycznymi 3 Maja 11       Michał Zawada III i
kujawsko-pomorskie Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza z Oddziałami Dwujęzycznymi 3 Maja 11       Tomasz Bukowski III i
kujawsko-pomorskie Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej ul. Konopnickiej 15       Marcel Wiśniewski 3d
kujawsko-pomorskie Mogilno Zespół Szkół ul. Dworcowa 9       Michał Sobczak 3 b LOG
kujawsko-pomorskie Toruń Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące Szosa Chełmińska 83       Magdalena Huć 3
lubelskie Lublin I LO im. Stanisława Staszica Racławickie 26       Łukasz Staniak 3BP
lubelskie Lublin Prywatna Szkoła Podstawowa i Liceum im. Królowej Jadwigi al. Długosza 8a       Aleksandra Czerwińska 3D
lubelskie Lublin Prywatna Szkoła Podstawowa i Liceum im. Królowej Jadwigi al. Długosza 8a       Andrzej Kałakucki 3An
lubelskie Lublin Prywatna Szkoła Podstawowa i Liceum im. Królowej Jadwigi al. Długosza 8a       Patrycja Szypulska 3C
lubelskie Lublin Prywatna Szkoła Podstawowa i Liceum im. Królowej Jadwigi al. Długosza 8a       Paulina Bartoszewska 3B
lubelskie Lublin Prywatna Szkoła Podstawowa i Liceum im. Królowej Jadwigi al. Długosza 8a       Zofia Bury 3An
lubuskie Gorzów Wielkopolski II Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej Curie Przemysłowa 22       Marcel Kilinkiewicz 3
łódzkie Skierniewice Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa u. H. Sienkiewicza 10       Maciej Stanecki 3
małopolskie Kęty I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego Wyspiańskiego 2       Julia Kaczmarczyk IIId
małopolskie Kraków V Liceum Ogólnokształcące im.Augusta Witkowskiego Studencka 12       Kamil Jaglarz IIIB
małopolskie Nowy Sącz I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Długosza Długosza 5       Aleksandra Prusak 3h
mazowieckie Warszawa XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego Platynowa 1       Anna Sajdak 3e
mazowieckie Warszawa II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego Myśliwiecka 6       Karol Jesionowski 3
mazowieckie Warszawa LIX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego Lindego 20       Adam Majewski 3d
mazowieckie Warszawa LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. I. Witkiewicza "Witkacego" Elbląska 51       Piotr Kleczewski 3 alfa
mazowieckie Warszawa XLVII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego ul. Międzyborska 64/70       Jan Koszowy III Eg
mazowieckie Warszawa XLVII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego ul. Międzyborska 64/70       Mateusz Pyzik III Eg
mazowieckie Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Polna 5       Franciszek Ołowski III
mazowieckie Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Polna 5       Mateusz Skoratko III
opolskie Kędzierzyn-Koźle II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Jana Matejki 19       KAMIL SALICH IIIA
opolskie Opole Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie Dubois 28       Anna Koszyk 3aS
podkarpackie Jarosław I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika 3. Maja, 4       Mateusz Kornaga 3c
podkarpackie Jarosław Publiczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Anny Jenke plac ks. Skargi 1       Michał Solski 3b
podkarpackie Kolbuszowa Liceum Ogólnokształcące im. Janka Bytnara Jana Pawła II 8       Mateusz Bańka 3
podkarpackie Rzeszów I Liceum Ogólnokształcące im. St. Konarskiego 3 Maja 15       Mateusz Kulig 3
podlaskie Białystok I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickieiwcza Brukowa 2       Małgorzata Dryl III a
podlaskie Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Zwierzyniecka 9a       Alicja Malinowska 3e
podlaskie Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Zwierzyniecka 9a       Anna Roszkowska 3e
podlaskie Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Zwierzyniecka 9a       Dominik Koleśniuk 3e4
podlaskie Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Zwierzyniecka 9a       Gabriela Wieczorek 3e
podlaskie Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Zwierzyniecka 9a       Joanna Siemieniuk 3e
podlaskie Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Zwierzyniecka 9a       Julia Piszczatowska 3e
podlaskie Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Zwierzyniecka 9a       Tomasz Kos 3e4
podlaskie Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Zwierzyniecka 9a       Wiktoria Kul 3e
pomorskie Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich Nowe Miasto 4-6       Agata Wodowska IIIE
pomorskie Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich Nowe Miasto 4-6       Jędrzej Zabrocki IIE
pomorskie Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich Nowe Miasto 4-6       Zuzanna Błaszkowska IIIEg
pomorskie Gdynia III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Legionów 27       Magdalena Nawrot 3
pomorskie Gdynia X Liceum Ogólnokształcące im. Gdyńskich Nauczycieli Bohaterów II Wojny Światowej Władysława IV 58       Mateusz Przybył 3Cg
śląskie Bytom I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Smolenia STRZELCÓW BYTOMSKICH 11       Szymon Niewiadomski 3cp
śląskie Częstochowa I Liceum Ogólnokształcące im.Juliusza Słowackiego Kościuszki 8       Stanisław Stępień IIa
śląskie Katowice III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Mickiewicza 11       Arkadiusz Grabowski 3
śląskie Katowice III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Mickiewicza 11       Jakub Grocholski 3
śląskie Katowice III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Mickiewicza 11       Marcelina Ufel 3
śląskie Katowice III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Mickiewicza 11       Michał Trzewik 3
warmińsko-mazurskie Elbląg III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Browarna 1       Jakub Skibiński 3b
warmińsko-mazurskie Olsztyn Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 Mistrzostwa Sportowego im. Mariana Grzegorza Bublewicza Gietkowska 12       Kacper Trykacz 2A
wielkopolskie Leszno I Liceum Ogólnokształcące im. Rodu Leszczyńskich ul. Karola Kurpińskiego 1       Alan Kasiński III
wielkopolskie Poznań II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej Matejki 8/10       Marcin Szudrowicz p3d
zachodniopomorskie Koszalin V Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Lema Jedności 9       Michał Piernikowski 3
zachodniopomorskie Koszalin V Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Lema Jedności 9       Wojciech Jarosław Adamowicz 3
zachodniopomorskie Szczecin II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I Henryka Pobożnego 2       Mariusz Puzyrewski 3Gc
zachodniopomorskie Szczecin XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Romera 2       Wojciech Misiel 3 LAg
zachodniopomorskie Szczecin XIII Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 Unisławy 26       Bartosz Bielecki 3A
zachodniopomorskie Szczecin XIII Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 Unisławy 26       Karol Rafa 3A
zachodniopomorskie Szczecin XIII Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 Unisławy 26       Michał Barszczak 3A
zachodniopomorskie Szczecinek I Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Elżbiety Ks. Elżbiety 1       Nina Klin 3c
zachodniopomorskie Szczecinek Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO w Szczecinku Słowiańska 2       JACEK DOBIAŃSKI IIIA
Cała RP razem
  32 45   0 0 0