Olimpiada Wiedzy Historycznej

Wyniki etapu centralnego

← powrót do menu

Wyniki etapu centralnego Olimpiady — Olimpiada Wiedzy Historycznej w roku szkolnym 2019/20.


Województwo Miejscowość Nazwa szkoły Status Uczniowie, którzy awansowali do III etapu Olimpiady
Laur. Fin. Ucz. Imię i nazwisko Klasa Punkty
T1 T2 Q3 Raz Miejsce
I II III IV Va Vb Vc VIa VIb VIc VId VIe VIf VIg
dolnośląskie Oleśnica I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego ul. Juliusza Słowackiego 4       Jan Czop 3 a
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego plac Orląt Lwowskich 2a       BARTŁOMIEJ ZIEMBICKI I
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego plac Orląt Lwowskich 2a       PIOTR NOWICKI II
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Al. Brücknera 10       Jan Śmidoda 1F
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Al. Brücknera 10       Marcel Isalski 2E
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Al. Brücknera 10       Stanisław Mazur 1E
kujawsko-pomorskie Bydgoszcz I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Cypriana Kamila Norwida Plac Wolności 9       Marek Kiełpinski 3
kujawsko-pomorskie Golub-Dobrzyń Zespół Szkół Nr 1 im. Anny Wazówny ul. PTTK 28       Jonasz Iglewski 3c
kujawsko-pomorskie Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kasprowicza 3 Maja 11/13       Michał Zawada I h
kujawsko-pomorskie Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Konopnickiej 15       Karolina Kozina 3d
kujawsko-pomorskie Włocławek III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Bechiego 1       Piotr Świerkowski 2
lubelskie Lublin Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi Długosza 8a       Maciej Kobiałka 1En
lubelskie Lublin Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi Długosza 8a       Paweł Kaczka 3A
lubelskie Lublin III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej plac Wolności 4       Mateusz Wach 3 D
lubelskie Lublin Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II Elsnera 5       Julia Mazurek 3nl
lubelskie Radzyń Podlaski I Liceum Ogólnokształcące ul. Partyzantów, Radzyń Podlaski       Kacper Kozak III e
lubelskie Zamość I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Akademicka 1 i 1H       Marcin Sokołowski 2
lubuskie Gorzów Wielkopolski I Liceum Ogólnokształcące Tadeusz Kościuszko Puszkina 31       Gabriel Dołęga I
lubuskie Gorzów Wielkopolski I Liceum Ogólnokształcące Tadeusz Kościuszko Puszkina 31       Jakub Walczak III
lubuskie Gorzów Wielkopolski I Liceum Ogólnokształcące Tadeusz Kościuszko Puszkina 31       Konrad Zaleski III
lubuskie Gorzów Wielkopolski Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 imienia Marii Skłodowskiej-Curie ulica Przemysłowa 22       Cyprian Spodynek, III
lubuskie Rzepin Liceum Ogólnokształacące im. Stanisława Staszica 30       Miłosz Ziółkowski 2
lubuskie Zielona Góra I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego J. Kilińskiego 7       Jakub Nowicki II
łódzkie Kutno II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza Okrzei 1A       Mikołaj Szymczak II B
łódzkie Kutno II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza Okrzei 1A       Piotr Muliński II B
łódzkie Łódź XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa ul. Kopernika 2       Jakub Jastrząbek 1e
łódzkie Łódź XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa ul. Kopernika 2       Kamil Birnbaum 1e
łódzkie Łódź XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa ul. Kopernika 2       Michał Mielczarek 1e
łódzkie Tomaszów Mazowiecki II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego ul. Jałowcowa 10       Przemysław Koch 3
małopolskie Kraków II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego Sobieskiego 9       Filip Bednarz 3
małopolskie Kraków III Społeczne Liceum Ogólnokształcące im Juliusza Słowackiego Stradomska 10       Jakub Pytlowany IIB
małopolskie Kraków Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące os. Piastów 34       Konrad Piotrowski 2B
małopolskie Kraków Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące os. Piastów 34       Paweł Chalcarz 3B
małopolskie Kraków VII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej Zofia Nałkowska Skarbińskiego, 5       Jakub Prucia IIIa
mazowieckie Płock III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Dąbrowskiej w Płocku Maria Dąbrowska Łukasiewicza 11       Maciej Kapczyński 3
mazowieckie Płock III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Dąbrowskiej w Płocku Maria Dąbrowska Łukasiewicza 11       Miłosz Bukowski 3
mazowieckie Radom II liceum Ogólnokształcące w Radomiu im. Marii Konopnickiej Kusocińskiego 8       Filip Wojtalik III e
mazowieckie Warszawa II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego Myśliwiecka 6       Maciej Owerko 3e
mazowieckie Warszawa LXIV LO im. S. I. Witkiewicza "Witkacego" ul. Elbląska 51       Jan Gołębikowski 3d
mazowieckie Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Polna, 5       Filip Misiak III
mazowieckie Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Polna, 5       Kacper Woźny II
mazowieckie Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Polna, 5       Michał Rećko III
opolskie Kędzierzyn-Koźle II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Matejki 19       Adsm Jaglarz IE
opolskie Kędzierzyn-Koźle II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Matejki 19       Kamil Salich IA
opolskie Namysłów I Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Iwaszkiewicza Mickiewicza 12       Anna Iżycka 3a
opolskie Namysłów I Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Iwaszkiewicza Mickiewicza 12       Zuzanna Kania 3b1
opolskie Olesno I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich ul. Sądowa 2       Kamil Pietrasz IIIc
opolskie Olesno I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich ul. Sądowa 2       Michał Sosnowski Ic
podkarpackie Jarosław Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha ul. Św. Ducha 1       Mikołaj Sitko 1 GI
podkarpackie Przeworsk I Liceum Ogólnokształcące Król Władysław Jagiełło Szkolna 6       Dorota Horodecka 3C
podkarpackie Przeworsk I Liceum Ogólnokształcące Król Władysław Jagiełło Szkolna 6       Maciej Bosak 3C
podkarpackie Rzeszów I Liceum Ogólnokształcące im. ks Stanisława Konarskiego 3 maja 15       Nikodem Terlecki 3
podkarpackie Rzeszów I Liceum Ogólnokształcące im. ks Stanisława Konarskiego 3 maja 15       Tymon Kosiorowski 3
podlaskie Białystok II LO im. ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Narewska 11       Igor Demianiuk 1c2
podlaskie Białystok II LO im. ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Narewska 11       Jakub Drozdowski II g
podlaskie Białystok II LO im. ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Narewska 11       Julia Strankowska 1e2
podlaskie Białystok II LO im. ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Narewska 11       Michał Aściukiewicz 1e1
podlaskie Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida ul. Zwierzyniecka 9a       Krzysztof Siuchnicki 2i
podlaskie Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida ul. Zwierzyniecka 9a       Michał Wnorowski 2i
podlaskie Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida ul. Zwierzyniecka 9a       Tomasz Roszko 1e/4
podlaskie Bielsk Podlaski II Liceum Ogólnokształcące z Białoruskim Językiem Nauczania Bronisław Taraszkiewicz Kopernika 4       Adam Zabrocki I
pomorskie Gdańsk Gdańskie Liceum Autonomiczne Osiek 11/12       Antoni Wyligała 1
pomorskie Gdańsk Gdańskie Liceum Autonomiczne Osiek 11/12       Mikołaj Żygowski 2
pomorskie Słupsk I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego ul. Szarych Szeregów 15       Grzegorz Labryga 2B
pomorskie Tczew Zespół Szkół Katolickich Wodna 6       Stanisław Okoński I
śląskie Bielsko-Biała Liceum Ogólnokształcące im.Mikołaja Kopernika Listopadowa70       Mikołaj Blachura 2c
śląskie Bielsko-Biała Liceum Ogólnokształcące Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego Krasińskiego 17       Michał Kłaput 3
śląskie Częstochowa IX Liceum Ogólnokształcące im.C.K.Norwida Jasnogórska 8       Krystian Stanuchiewicz 1d
śląskie Częstochowa IX Liceum Ogólnokształcące im.C.K.Norwida Jasnogórska 8       Patryk Wiśniewski 1b
śląskie Częstochowa VII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Nowowiejskiego 18       Bartosz Sas 3b
śląskie Gliwice I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego ul. Zimnej Wody 8       Adam Kancy II
śląskie Gliwice I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego ul. Zimnej Wody 8       Jakub Zieliński II
śląskie Rybnik I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich Kościuszki 41       Artur Bugla 1
śląskie Rybnik I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich Kościuszki 41       Tomasz Kandziora 1
śląskie Tarnowskie Góry II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Piłsudskiego1       Franciszek Golaś II b
śląskie Zabrze III LICEUM Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI Sienkiewicza 33       Aldona Greinert 2B
warmińsko-mazurskie Nowe Miasto Lubawskie Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida 3 Maja 24       Olga Górzyńska II
wielkopolskie Leszno II Liceum Ogólnokształcace im. Mikołaja Kopernika Prusa 33       Maria Michalewicz 3a
wielkopolskie Poznań II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej ul. Matejki 8/10       Mateusz Kaik 3e
wielkopolskie Poznań Liceum Ogólnokształcące Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej w Poznaniu al. Niepodległości 41       Konrad Pniewski 3
wielkopolskie Poznań Liceum Ogólnokształcące św. Marii Magdaleny Garbary, 24       Jacek Sobiech III B
wielkopolskie Poznań Liceum Ogólnokształcące św. Marii Magdaleny Garbary, 24       Jakub Winiecki II F
zachodniopomorskie Koszalin II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego Chełmońskiego       Bartosz Kozub II H
zachodniopomorskie Koszalin II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego Chełmońskiego       Kacper Ludwiczak III H
zachodniopomorskie Szczecin II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I Mieszko I Henryka Pobożnego 2       Kacper Szuliński 2c
zachodniopomorskie Szczecin II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I Mieszko I Henryka Pobożnego 2       Marcel Bartczak 1d
zachodniopomorskie Szczecin II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I Mieszko I Henryka Pobożnego 2       Zofia Potkańska 2d
Cała RP razem
  41 56   0 0 0