Olimpiada Wiedzy Historycznej

Wstępne wyniki etapu szkolnego

← powrót do menu

Wstępne wyniki etapu szkolnego Olimpiady — Olimpiada Wiedzy Historycznej w roku szkolnym 2017/18.


woj. dolnośląskie

Miejscowość Nazwa szkoły Liczba ucz. w et. szk. Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
zgł. pisz. aw. Imię i nazwisko Klasa Test
I II III IV Va Vb Vc VIa VIb
Dzierżoniów I Liceum Ogólnokształcące ul. J. Piłsudskiego 10 10 10 2 Grzegorz Cybula III a 31
Maciej Kostański II e 27
Dzierżoniów II Liceum Ogólnokształcące ul. Garncarska 1 4 2 1 Kacper Kilański 3E 29
Lądek-Zdrój Liceum Ogólnokształcące ul. Polna 2 1 1 1 Jakub Molęcki III A 21
Legnica I Liceum Ogólnokształcące pl. Klasztorny 7 6 6 5 Łukasz Marzec 3b 28
Jan Malerowicz 3b 28
Jakub Szpyrka 2b 23
Damian Leszczyński 3b 20
Szymon Chmielowiec 3b 20
Oleśnica I Liceum Ogólnokształcące ul. J. Słowackiego 4 5 5 2 Jan Czop 1a 24
Damian Szuster Ia 23
Strzegom Zespół Szkół ul. Krótka 6 1 1 1 Gracjan Koguciuk II TI 20
Wałbrzych II Liceum Ogólnokształcące 34 3 3 0 - - -
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr VII ul. Krucza49 15 15 3 Mikołaj Gała IIIE 25
Julia Jasińska IIIE 21
Jacek Kuźnicki IIB 21
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII Plac Orląt Lwowskich 2a 10 10 9 MONIKA NOWAK III 27
JERZY RÓŻYCKI III 26
MACIEJ ZAWISTOWSKI I 26
WOJCIECH GĄSIEWICZ II 26
JAN PABISIAK III 23
JEREMI SCHNEIDER II 22
MATEUSZ ROKITA I 22
TOMASZ CHASZCZEWICZ II 22
PATRYK BRYSIAK III 21
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XIII ul. gen. Józefa Haukego – Bosaka 33–37 12 11 4 Radosław Wajer 3 27
Oskar Jarosz 3 27
Jacek Misiurka 2 26
Jarosław Szczuraszyk 3 25
Wrocław Liceum Ogólnokształcące Nr XIV w Zespole Szkół Nr 14 Al. Brücknera 10 7 6 3 Dominik Pieniądz 2E 31
Michał Szachniewicz 2E 30
Jeremi Arsłanowow 2E 28
Wrocław Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wybrzeże Stanisława Wyspiańskiego 23-25 (C13) 14 14 3 Mateusz Teplicki 1a 26
Oskar Adamski 3a 24
Konrad Witczak 1b 22
razem
7 12   88 84 34      


woj. kujawsko-pomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Liczba ucz. w et. szk. Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
zgł. pisz. aw. Imię i nazwisko Klasa Test
I II III IV Va Vb Vc VIa VIb
Barcin Zespół Szkół ul. Polna 1 1 1 1 Eryk Jędrzejewski I LO 26
Golub - Dobrzyń Zespół Szkół nr 1 ul. PTTK 28 5 5 5 Jakub Murawski 3c 40
Sebastian Depczyński 3c 40
Mateusz Piątkowski 3c 35
Dominika Becmer 1c 25
Jonasz Iglewski 1c 25
Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące ul. 3 Maja 11/13 16 16 4 Bartosz Lusiak II e 34
Szymon Szczupak III e 32
Jakub Sucharski I e 27
Filip Głowacki I e 23
Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące ul. Konopnickiej 15 10 10 6 Patryk Burak 1d 34
Hubert Łączkowski 3d 25
Adrian Banasiak 3d 25
Wojciech Wojciechowski 3d 24
Kamil Kosiński 3d 22
Sebastian Matuła 3d 22
Inowrocław III Liceum Ogólnokształcące ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 53 11 11 0 - - -
Strzelno Zespół Szkół ul. Gimnazjalna 7 2 2 2 Dominika Deręgowska III 23
Jolanta Seremak III 21
Strzelno Zespół Szkół ul. Gimnazjalna 7 2 2 0 - - -
Szubin I Liceum Ogólnokształcące ul. Kcyńska 1 10 10 0 - - -
Świecie Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych ul. Kościuszki 6A 2 2 0 - - -
Toruń Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego i VIII Liceum Ogólnokształcące ul. Grunwaldzka 33/35 5 5 1 Marcel Belguaoui 2 20
razem
7 9   64 64 19      


woj. lubelskie

Miejscowość Nazwa szkoły Liczba ucz. w et. szk. Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
zgł. pisz. aw. Imię i nazwisko Klasa Test
I II III IV Va Vb Vc VIa VIb
Chełm II Liceum Ogólnokształcące ul. Szpitalna 14 21 21 5 Kamila Siatka III C 28
Emilia Bartoszuk III C 27
Karolina Tymura III C 24
Weronika Holuk III C 20
Szymon Jaszczuk I D 20
Krasnystaw I Liceum Ogólnokształcące ul. Piłsudskiego 50 2 2 1 Adrian Kostrzanowski II B 25
Lublin I Liceum Ogólnokształcące Al. Racławickie 26 1 1 0 - - -
Lublin III Liceum Ogólnokształcące Plac Wolności 4 6 5 5 Jakub Herda 1 D 30
Michał Filimowicz 2 D 25
Ernest Multan 2 D 24
Aleksnadra Sidoruk 1 D 22
Aleksandra Sajnaj 2 D 20
Lublin Prywate Liceum Ogólnokształcące al. Długosza 8a 1 1 0 - - -
Lublin V Liceum Ogólnokształcące ul. Lipowa 7 2 2 0 - - -
Zamość I Liceum Ogólnokształcące ul. Akademicka 8 3 3 3 Paweł Kołodziejczuk 3 25
Robert Korzeniowski 3 22
Konrad Lewusz 3 21
razem
4 7   36 35 14      


woj. lubuskie

Miejscowość Nazwa szkoły Liczba ucz. w et. szk. Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
zgł. pisz. aw. Imię i nazwisko Klasa Test
I II III IV Va Vb Vc VIa VIb
Zielona Góra IV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Akademickich Szosa Kisielińska 18 3 3 3 Paweł Ruszczak III b 27
Piotr Wójcik III f 21
Zuzanna Grupa II C 20
Zielona Góra Zespół Szkół Ekonomicznych ul. Długa 5 3 3 0 - - -
Żagań Zespół Szkół Ogólnokształcących Pl. Orląt Lwowskich 4 2 2 2 Krzysztof Kostiuszko III b 22
Jędrzej Marczak III c 21
razem
2 3   8 8 5      


woj. łódzkie

Miejscowość Nazwa szkoły Liczba ucz. w et. szk. Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
zgł. pisz. aw. Imię i nazwisko Klasa Test
I II III IV Va Vb Vc VIa VIb
Łódź XXI Liceum Ogólnokształcące ul. Kopernika 2 17 17 4 Jakub Świt 2d 27
Kamil Rosiński 2d 25
Jakub Gałka 3d 25
Jacek Świecki 1d 24
Pabianice I Liceum Ogólnokształcące ul. Moniuszki 132 9 9 5 Patryk Krykwiński II A 27
Jakub Ropenga II J 27
Marcel Kuropatwa II J 27
Krystian Nowakowski II J 25
Tomasz Morawski I A 20
Pabianice II Liceum Ogólnokształcące ul Pułaskiego 29 1 1 1 Julia Dyba III 23
Skierniewice Liceum Ogólnokształcące ul. Wiejska 9 12 12 5 Emil Lesiak 3 28
Michał Góral 3 28
Gabriela Kobyłecka 3 26
Jakub Orłowski 3 26
Piotr Kowalski 3 25
Tomaszów Mazowiecki II Liceum Ogólnokształcące ul. Jałowcowa 10 7 6 2 Michał Piasta I 21
Kacper Szadkowski I 20
Tomaszów Mazowiecki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 8 17/25 7 7 3 Agata Mochola IA 23
Eleni Justyna Kratouni-Vasileiadou IA 22
Michał Mochola IB 21
razem
4 6   53 52 20      


woj. małopolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Liczba ucz. w et. szk. Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
zgł. pisz. aw. Imię i nazwisko Klasa Test
I II III IV Va Vb Vc VIa VIb
Biecz Liceum Ogólnokształcące ul. Tysiąclecia 2 4 4 2 Marcin Polak III c 21
Jakub Wojakowicz III c 21
Kraków III Liceum Ogólnokształcące os. Wysokie 6 3 3 3 Dawid Fraś 2 23
Dominik Kaczmarski 2 21
Krystian Mleczko 2 20
Kraków VII Liceum Ogólnokształcące ul. Skarbińskiego 5 6 6 3 Bartosz Kurdziel IIIE 32
Mateusz Maciejowski IIIB 27
Kamil Michałowski IIIA 22
Kraków Zespół Szkół Ogólnokształcących STO ul. Stradomska 10 3 3 3 Zuzanna Jarząb IIA 33
Dominik Jasiołek II C 31
Weronika Lurka III 30
Myślenice Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolska Szkoła Gościnności ul. Zdrojowa 18 3 3 3 Kinga Stankowicz III 25
Damian Nosidlak III 22
Mirosław Jasuba III 20
Olkusz II Liceum Ogólnokształcące ul. Żeromskiego 1 1 1 1 Krystian Chmiest III 12
razem
4 6   20 20 15      


woj. mazowieckie

Miejscowość Nazwa szkoły Liczba ucz. w et. szk. Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
zgł. pisz. aw. Imię i nazwisko Klasa Test
I II III IV Va Vb Vc VIa VIb
Garwolin I Liceum Ogólnokształcące ul. Długa 35 1 1 1 Paulina Gadoś 3 16
Kozienice I Liceum Ogólnokształcące ul. Warszawska 25 8 8 3 Artur Gawrysiak I 22
Rafał Jaworski I 20
Damian Jasek III 18
Mińsk Mazowiecki Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące ul. Piękna 7 A 3 2 2 Maciej Skorupa 3 a 28
Weronika Dyrkacz 3 a 21
Płock Zespół Szkół Centrum Edukacji Al. F. Kobylińskiego 4 4 0 - - -
Warszawa LXIV Liceum Ogólnokształcące ul. Elbląska 51 2 2 2 Dawid KRUPA 2D 20
Oliver ZANIEWSKI 2C 20
Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące ul. Polna 5 2 2 2 Filip Misiak I 24
Jan Poniedziałek I 24
razem
6 6   20 19 10      


woj. opolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Liczba ucz. w et. szk. Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
zgł. pisz. aw. Imię i nazwisko Klasa Test
I II III IV Va Vb Vc VIa VIb
Kędzierzyn-Koźle II Liceum Ogólnokształcące ul. Matejki 19 6 6 3 PATRYK KRZYŻ IIA 25
PAWEŁ DRÓŻDŻ IID 20
KAMIL LARYSZ IA 20
Namysłów I Liceum Ogólnokształcące ul. Mickiewicza 12 6 6 4 Weronika Rogalska 3 28
Zuzanna Kania 1 25
Mateusz Adamczyk 2 24
Anna Iżycka 1 21
Olesno I Liceum Ogólnokształcace ul. Sądowa 2 14 14 6 Patryk Placek IIb 35
Kamil Pietrasz Ic 33
Michał Skowronek IIIc 24
Michał Wiendlocha IIId 22
Monika Wyrwich IIIc 21
Anna Respondek IIc 21
razem
3 3   26 26 13      


woj. podkarpackie

Miejscowość Nazwa szkoły Liczba ucz. w et. szk. Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
zgł. pisz. aw. Imię i nazwisko Klasa Test
I II III IV Va Vb Vc VIa VIb
Jarosław Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących ul. Św. Ducha 1 7 5 1 Hubert Kotliński 2 TN 22
Kolbuszowa Liceum Ogólnokształcące ul. Jana Pawła II 8 2 2 1 Barbara Czusz 3 22
Łańcut II Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół NR 1 ul. Grunwaldzka 11 9 9 1 Miłosz Węgrzyn III 23
Rzeszów I Liceum Ogólnokształcące ul. 3 Maja 15 3 3 2 Paweł Tomaka 2 26
Tymon Kosiorowski 1 23
Rzeszów IV Liceum Ogólnokształcące ul. Dąbrowskiego 82 2 2 2 Jarek Kamil 3g 25
Duda Katarzyna 2g 24
Rzeszów Liceum Ogólnokształcące nr 2 ul. ks.J. Jałowego 22 2 2 2 Dominika Porębska 1i 35
Jakub Demus 1b 28
razem
4 6   25 23 9      


woj. podlaskie

Miejscowość Nazwa szkoły Liczba ucz. w et. szk. Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
zgł. pisz. aw. Imię i nazwisko Klasa Test
I II III IV Va Vb Vc VIa VIb
Białystok II Liceum Ogólnokształcące ul. Narewska 11 11 11 4 Piotr Jakubowicz I 30
Aleksandra Fiłonowicz I 26
Paweł Romaniuk III 25
Karolina Wołczuk II 25
Białystok IV Liceum Ogólnokształcące ul. Zwierzyniecka 9a 23 21 7 Izabela Śliwińska III e 28
Kacper Galimski II i 25
Michał Mikucki III a 24
Sebastian Kozłowski I i 23
Maciej Silwonik I i 22
Magdalena Jurczuk III a 21
Konrad Kalinowski II i 21
Białystok VIII Liceum Ogólnokształcące ul. Piastowska 5 3 4 3 Piotr Wieczeński 3 A 28
Karol Kowalewski 3 A 25
Damian Rembowicz 2 A 23
razem
1 3   37 36 14      


woj. pomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Liczba ucz. w et. szk. Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
zgł. pisz. aw. Imię i nazwisko Klasa Test
I II III IV Va Vb Vc VIa VIb
Bytów I Liceum Ogólnokształcące ul. Gdańska 57 3 3 1 Bartosz Binczyk III A 17
Chojnice Liceum Ogólnokształcące ul. Nowe Miasto 4-6 5 5 1 Agnieszka Lepak IIIA 20
Chojnice Technikum nr 4 ul. Angowicka 45 1 1 1 Paweł Kwasigroch IITH 18
Czersk Liceum Ogólnokształcące ul. Szkolna 3 4 4 3 Łukasz Lubiński IIII b 28
Mikołaj Węsierski I a 22
Karolina Czapiewska I b 21
Kwidzyn I Liceum Ogólnokształcące d. Polskie Gimnazjum ul. Konarskiego 12 3 3 3 Małgorzata Siecińska I C 24
Daniel Ronowicz II C 20
Igor Kobalski II A 20
Malbork I Liceum Ogólnokształcące ul.17 Marca 6 3 3 1 Aleksander Kocwaj 2b 30
Słupsk I Liceum Ogólnokształcące ul. Szarych Szeregów 15 3 3 3 Kamil Zimoch 2B 24
Michał Koszela 2D 22
Miłosz Czerwiński 3B 21
Starogard Gdański II Liceum Ogólnokształcące ul. Kościuszki 131 3 3 2 Oskar Kamiński IIIa 30
Alicja Kosecka IIIa 22
Sztum Zespól Szkół ul. Kasprowicza 3 1 1 1 Patryk Sudoł 2 25
Tczew Zespół Szkół Katolickich ul. Wodna 6 4 4 3 Ignacy Gawroński II 23
Wojciech Apostolowicz III 20
Paweł Wyczling II 20
razem
9 10   30 30 19      


woj. śląskie

Miejscowość Nazwa szkoły Liczba ucz. w et. szk. Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
zgł. pisz. aw. Imię i nazwisko Klasa Test
I II III IV Va Vb Vc VIa VIb
Będzin II Liceum Ogólnokształcące ul. Teatralna 5 4 4 1 Jakub Łukasik IIa 23
Chorzów Akademicki Zespól Szkół Ogolnokształcących, I Liceum Ogólnoksztalcące ul. Dąbrowskiego 36 5 4 3 Magdalena Góra 3 29
Bartosz Zawada 2 28
Marcin Sztuka 3 27
Chorzów Publiczne Liceum Zespołu Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej ul. Kościuszki 11 12 11 6 Agnieszka Knapik 3 27
Jakub Sobko 3 27
Adam Lewiński 1 24
Jakub Denis 1 22
Magdalena Ofiarowicz 2 22
Piotr Górny 1 21
Cieszyn II Liceum Ogólnokształcące Plac Wolności 7b 3 3 2 Jakub Gomola 3 27
Mateusz Mazurek 3 20
Częstochowa I Liceum Ogólnokształcące ul. Kościuszki 8 20 20 5 Mateusz Stoparek II A 30
Krzysztof Piwódzki II A 29
Władysław Dyjan II A 26
Julia Sadowska I A 26
Wiktoria Więckowska II A 25
Częstochowa VII Liceum Ogółnokształcące ul. Nowowiejskiego 18 11 11 5 Piotr Woldan 2 b 31
Sebasian Bożek 3b 31
Bartosz Sas 1b 31
Dawid Kawecki 2 c 29
Klaudia Owczarek 2 c 28
Dąbrowa Górnicza I Liceum Ogólnokształcące ul. Kopernika 40 9 9 3 Paulina Szewczyk III 22
Marek Jackiewicz III 22
Paweł Paluch III 21
Gliwice I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne ul. Zimnej Wody 8 8 7 3 Natalia Golombek III 36
Jakub Hejdukiewicz I 30
Wiktoria Łaba III 25
Katowice II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Głowackiego 6 11 9 3 Agnieszka Nowak 3 21
Mateusz Nowak 2 21
Paweł Krusz 3 20
Pszczyna Zespół Szkół nr 1, III Liceum Ogólnokształcące ul. Kazimierza Wielkiego 5 3 3 3 Paulina Szromek 3A 25
Aleksandra Ochman 3A 23
Judyta Zegrodzka 3A 22
Rybnik I Liceum Ogólnokształcące ul. Kościuszki 41 21 6 5 Adam Cichocki IIId 35
Wiktoria Barteczko Ia 30
Maciej Geratowski IIf 29
Monika Moskal Id 28
Aneta Tkocz Ia 24
Sosnowiec IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Pl. W. Zillingera 1 8 8 0 - - -
Tarnowskie Góry II Liceum Ogólnokształcące ul. Piłsudskiego 1 2 2 2 Jakub Potocki II b 29
Weronika Stroba II b 21
Żywiec Zespół Szkół Gastronomiczno - Ekonomicznych ul. Mickiewicza 6 5 5 1 Arkadiusz Pernal 2te 15
razem
13 14   122 102 42      


woj. świętokrzyskie

Miejscowość Nazwa szkoły Liczba ucz. w et. szk. Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
zgł. pisz. aw. Imię i nazwisko Klasa Test
I II III IV Va Vb Vc VIa VIb
Łopuszno Powiatowy Zespół Szkół ul. Konecka 2 3 3 1 Maja Wojtyś III A LO 12
Włoszczowa Zespół Szkól Ponadgimnazjalnych Nr 2 ul. Koniecpolska 40 7 7 1 Daniel Bugajniak II AP 14
razem
2 2   10 10 2      


woj. warmińsko-mazurskie

Miejscowość Nazwa szkoły Liczba ucz. w et. szk. Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
zgł. pisz. aw. Imię i nazwisko Klasa Test
I II III IV Va Vb Vc VIa VIb
Elbląg Zespół Szkół Ogólnokształcących ul. Pocztowa 2 1 1 1 Filip Minkiewicz 3 15
Elbląg Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Królewiecka 42 9 9 3 Kamil Mikulicz IIA 29
Maciej Andrzejewski IE 26
Stanisław Chwin IE 26
Ełk Zespół Szkół nr 1 ul. 11 Listopada 24 10 10 1 Przemysław Przemielewski 2B 18
Nowe Miasto Lubawskie Zespół Szkół ul. 3 Maja 24 4 3 2 Kacper Wardowski II 20
Michalina Cherkowska II 20
Olsztyn Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych ul. Bałtycka 37a 1 1 1 Igor Łada II TMA 19
Pasłęk I Liceum Ogólnokształcące ul. Zwycięstwa 28 15 15 4 Kacper Świderski III 26
Katarzyna Cichocka I 23
Angelika Wlizło I 23
Michał Potrapeluk I 21
razem
5 6   40 39 12      


woj. wielkopolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Liczba ucz. w et. szk. Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
zgł. pisz. aw. Imię i nazwisko Klasa Test
I II III IV Va Vb Vc VIa VIb
Kępno Liceum Ogólnokształcące Nr I ul. Dąbrowskiego 3 1 1 0 - - -
Kościan I Liceum Ogólnokształcące al. Kościuszki 3 3 3 2 Łukasz Adamczak 2f 24
Tymoteusz lLis 2f 24
Krotoszyn I Liceum Ogólnokształcące ul. Kołłątaja1 3 3 2 Iwo Kaleta II 21
Marcin Kasperkowiak II 21
Leszno Zespół Szkół Nr 2 ul. Prusa 33 6 6 4 Patryk Glapiak 1 28
Adam Kucharski 1 25
Maria Michalewicz 1 24
Rafał Lórych 2 23
Ostrów Wielkopolski II Liceum Ogólnokształcące ul. Wrocławska 48 1 1 0 - - -
Poznań II Liceum Ogólnokształcące ul. Matejki 8/10 6 5 3 Kacper Sobieralski 2e 26
Michał Fijak 3a 21
Wiktoria Nowak 3a 20
Poznań IX Liceum Ogólnokształcące ul. Warzywna 24 9 9 1 Julia Wojdak 3 18
Poznań Liceum Ogólnokształcące ul. Garbary 24 3 3 3 Klaudia Żubryk III B 28
Zofia Zbąszyniak III B 21
Maksymilian Koszyczarek II B 20
Poznań Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 ul. Tarnowska 27 1 1 1 Katarzyna Ewa Koszyczarek 3b 33
Śrem I Liceum Ogólnokształcące ul. Poznańska 11 5 5 5 Izabela Smiejczak III 31
Marcin Mostowski IIi 31
Jakub Morawiec I 31
Michał Kujawa I 30
Weronika Andrzejczak III 29
razem
7 10   38 37 21      


woj. zachodniopomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Liczba ucz. w et. szk. Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
zgł. pisz. aw. Imię i nazwisko Klasa Test
I II III IV Va Vb Vc VIa VIb
Koszalin II Liceum Ogólnokształcące ul. Chełmońskiego 7 11 11 4 Szymon Górny I 26
Jakub Paszkowicz I 25
Michał Wasielkiewicz III 22
Michał Niedbała III 22
Koszalin V Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 2 ul. Jedności 9 5 5 2 Jakub Stanisław Nowak I H 22
Jakub Teleszczuk II H 21
Koszalin Zespól Szkół nr 1 ul. Władysława Andersa 30 2 2 1 Adrian Dzieciątkowski 2 C 15
Szczecin II Liceum Ogólnokształcące ul. Henryka Pobożnego 2 19 17 6 Adam Sadowski 3 29
Kacper Paszyński 3 26
Mateusz Naramowski 3 26
Bartosz Klik 2 26
Stanisław Miłek 3 24
Bartłomiej Celt 3 24
Szczecin Liceum Ogólnokształcące Nr 11 ul. Romera 2 8 7 1 Dominik Kulas 3 17
Szczecinek I Liceum Ogólnokształcące ul. Księżnej Elżbiety 1 18 18 5 Robert Kowalczyk 2a 26
Michał Kotschy 2c 24
Jakub Kania 1c1 24
Tomasz Marciniak 3c 20
Maciej Zalewski 1c 20
razem
3 6   63 60 19      


Cała RP razem
Miejscowości Szkół Liczba ucz. w et. szk.  
zgł. pisz. aw.
81 109 680 645 268