Olimpiada Wiedzy Historycznej

Wstępne wyniki etapu okręgowego

← powrót do menu

Wstępne wyniki z etapu okręgowego Olimpiady — Olimpiada Wiedzy Historycznej w roku szkolnym 2019/20.


woj. dolnośląskie

Miejscowość Nazwa szkoły Status Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
Aw. Wyr. Ucz. Imię i nazwisko Klasa Punkty
T1 T2 Raz
I II III IVa IVb IVc Va Vb Vc Vd Ve
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Al. Brücknera 10 TAK     Stanisław Mazur 1E 24 30 54
Oleśnica I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego ul. Juliusza Słowackiego 4 TAK     Jan Czop 3 a 20 33 53
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Al. Brücknera 10 TAK     Marcel Isalski 2E 18 34 52
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego plac Orląt Lwowskich 2a TAK     BARTŁOMIEJ ZIĘBICKI I 22 29 51
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego plac Orląt Lwowskich 2a TAK     PIOTR NOWICKI II 18 32 50
Wrocław XVI LO - Zespół Szkół nr 8 ul. Mikołaja Reja 3 TAK     Karol Włodarczyk III 20 30 50
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Al. Brücknera 10   TAK   Jan Śmidoda 1F 22 27 49
Świdnica I Liceum Ogólnokształcące im. J. Kasprowicza w Świdnicy Jan Kasprowicz Pionierów 30   TAK   Kacper Kucab 2 d 18 27 45
Dzierżoniów I Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego ul. J. Piłsudskiego 10   TAK   Michał Czubaty II d 20 23 43
Wrocław Liceum nr XIII im. Aleksandra Fredry Haukego- Bosaka 33-37   TAK   Halina Cetera 2H 22 19 41
Wrocław Akademickie Liceum Ogólnokształcące Wybrzeże Stanisława Wyspiańskiego 23-25     TAK Karol Waszkiewicz 2e 17 - 17
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Al. Brücknera 10     TAK Daria Moskal 2E 17 - 17
Wrocław Liceum Ogólnokształcące Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej we Wrocławiu Pl Nankiera 16     TAK Jędrzej Sieradzki 1 17 - 17
Wrocław Akademickie Liceum Ogólnokształcące Wybrzeże Stanisława Wyspiańskiego 23-25     TAK Kacper Kowalski 3a 16 - 16
Wrocław Liceum nr XIII im. Aleksandra Fredry Haukego- Bosaka 33-37     TAK Hubert Colavincenzo 1E 16 - 16
Bolesławiec I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego H. i W. Tyrankiewiczów 11     TAK Stanisław Wojciechowski 2e 15 - 15
Wałbrzych Zespół Szkół Politechnicznych "Energetyk" Aleja Wyzwolenia 5     TAK Kamil K. 4TD 15 - 15
Wałbrzych Zespół Szkół Politechnicznych "Energetyk" Aleja Wyzwolenia 5     TAK Patryk L. 4TD 15 - 15
Dzierżoniów II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II ul. Garncarska 1     TAK Błażej Maciątek 2a 14 - 14
Legnica I Liceum Ogólnokształcące im.T.Kościuszki pl. Klasztorny 7     TAK Łukasz Kuczak 3 b 14 - 14
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego plac Orląt Lwowskich 2a     TAK MIKOŁAJ B. I 13 - 13
Oleśnica I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego ul. Juliusza Słowackiego 4     TAK Jakub Marczewski 3 a 11 - 11
Bolesławiec I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego H. i W. Tyrankiewiczów 11     TAK Kacper G. 3b 10 - 10
Bolesławiec I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego H. i W. Tyrankiewiczów 11     TAK Piotr Nowak 2b 10 - 10
Wrocław Liceum nr XIII im. Aleksandra Fredry Haukego- Bosaka 33-37     TAK Aleksy Białończyk 2F 8 - 8
Wałbrzych Zespół Szkół Politechnicznych "Energetyk" Aleja Wyzwolenia 5     TAK Filip O. 4TD 6 - 6
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego plac Orląt Lwowskich 2a       GRZEGORZ J. III 0 - 0
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego plac Orląt Lwowskich 2a       RAFAŁ T. II 0 - 0
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Al. Brücknera 10       Maciej Pawlica 2D 0 - 0
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Al. Brücknera 10       Patrycja Wiśniewska 1F 0 - 0
7 13   6 4 16  


woj. kujawsko-pomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Status Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
Aw. Wyr. Ucz. Imię i nazwisko Klasa Punkty
T1 T2 Raz
I II III IVa IVb IVc Va Vb Vc Vd Ve
Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Konopnickiej 15 TAK     Karolina Kozina 3d 20 37 57
Bydgoszcz I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Cypriana Kamila Norwida Plac Wolności 9 TAK     Marek Kiełpinski 3 23 23 46
Włocławek III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Bechiego 1 TAK     Piotr Świerkowski 2 19 27 46
Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kasprowicza 3 Maja 11/13 TAK     Michał Zawada I h 19 26 45
Golub-Dobrzyń Zespół Szkół Nr 1 im. Anny Wazówny ul. PTTK 28 TAK     Jonasz Iglewski 3c 18 26 44
Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Konopnickiej 15   TAK   Patryk Burak 3d 21 23 44
Toruń I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Zaułek Prosowy 1   TAK   Jakub Klugiewicz 3 20 23 43
Toruń VIII Liceum Ogólnokształcące Grunwaldzka 33/35   TAK   Robert Marcinkowski II 20 20 40
Bydgoszcz VII Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Kusocińskiego 11 Listopada 4   TAK   Mikołaj Perlik 1h 20 18 38
Toruń VIII Liceum Ogólnokształcące Grunwaldzka 33/35   TAK   Szymon Rosłonowski I 19 19 38
Toruń VIII Liceum Ogólnokształcące Grunwaldzka 33/35   TAK   Mateusz Nowakowski II 19 17 36
Bydgoszcz I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Cypriana Kamila Norwida Plac Wolności 9     TAK Łukasz Maliszewski 3 18 - 18
Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kasprowicza 3 Maja 11/13     TAK Mateusz Stranc II e 18 - 18
Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kasprowicza 3 Maja 11/13     TAK Jakub Sucharski III e 17 - 17
Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Konopnickiej 15     TAK Igor Borowiak 2d 17 - 17
Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kasprowicza 3 Maja 11/13     TAK Filip Głowacki III e 16 - 16
Włocławek III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Bechiego 1     TAK Jakub Drogowski 3 16 - 16
Golub-Dobrzyń Zespół Szkół Nr 1 im. Anny Wazówny ul. PTTK 28     TAK Mikołaj Kot 1c 15 - 15
Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kasprowicza 3 Maja 11/13     TAK Weronika Kalczyńska I e 15 - 15
Więcbork Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Więcborku Janusz Korczak Pocztowa 14 a     TAK Nataniel Owczarski 3 15 - 15
Bydgoszcz I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Cypriana Kamila Norwida Plac Wolności 9     TAK Weronika Forgiel 1 14 - 14
Włocławek III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Bechiego 1     TAK Kinga Sosnowska 3 14 - 14
Golub-Dobrzyń Zespół Szkół Nr 1 im. Anny Wazówny ul. PTTK 28     TAK Bartosz Modrzyński 2c 13 - 13
Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Konopnickiej 15     TAK Marcel Wiśniewski 1d 13 - 13
Mogilno Zespół Szkół w Mogilnie Dworcowa 9     TAK Marcin Janus III 13 - 13
Włocławek III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Bechiego 1     TAK Kacper Strulak 2 13 - 13
Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Konopnickiej 15     TAK Mikołaj Rzyski 1d 12 - 12
Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Konopnickiej 15     TAK Mateusz Marek 3d 12 - 12
Włocławek III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Bechiego 1     TAK Elżbieta Urbaczewska 3 11 - 11
Golub-Dobrzyń Zespół Szkół Nr 1 im. Anny Wazówny ul. PTTK 28     TAK Janusz Przychodny 1b 0 - 0
Golub-Dobrzyń Zespół Szkół Nr 1 im. Anny Wazówny ul. PTTK 28       Alicja F. 1c - - 0
Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kasprowicza 3 Maja 11/13       Jakub Luber III e - - 0
Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kasprowicza 3 Maja 11/13       Zuzanna Konowalik I i - - 0
7 10   5 6 19  


woj. lubelskie

Miejscowość Nazwa szkoły Status Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
Aw. Wyr. Ucz. Imię i nazwisko Klasa Punkty
T1 T2 Raz
I II III IVa IVb IVc Va Vb Vc Vd Ve
Radzyń Podlaski I Liceum Ogólnokształcące ul. Partyzantów, Radzyń Podlaski TAK     Kacper Kozak III e 26 33 59
Zamość I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Akademicka 1 i 1H TAK     Marcin Sokołowski 2 23 32 55
Chełm II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Gustawa Orlicz-Dreszera Szpitalna 14 TAK     Igor Czechowski I D 4 18 33 51
Lublin Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi Długosza 8a TAK     Maciej Kobiałka 1En 19 32 51
Lublin III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej plac Wolności 4 TAK     Mateusz Wach 3 D 22 28 50
Kraśnik I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Armii Krajowej 25 TAK     Bartłomiej Sulowski II f 18 30 48
Kraśnik I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Armii Krajowej 25   TAK   Maksymilian Słowik I ap 22 24 46
Lublin Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi Długosza 8a   TAK   Paweł Kaczka 3A 21 25 46
Lublin Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II Elsnera 5   TAK   Julia Mazurek 3nl 19 27 46
Kraśnik I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Armii Krajowej 25   TAK   Olaf Machul I f 18 25 43
Lublin Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi Długosza 8a   TAK   Jakub Maszkowski 1Cn 18 22 40
Lublin III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej plac Wolności 4     TAK Kamila Wilkołazka 2 D 16 - 16
Lublin XXX Liceum Ogólnokształcące im. księdza Jana Twardowskiego ul. Wajdeloty 12     TAK Krzysztof Kaniewski 2 16 - 16
Chełm II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Gustawa Orlicz-Dreszera Szpitalna 14     TAK Bartosz Tymura I D G 15 - 15
Lublin Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi Długosza 8a     TAK Wojciech Gągała 3C 14 - 14
Lublin Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi Długosza 8a     TAK Wojciech Dziduch 1En 14 - 14
Lublin XXX Liceum Ogólnokształcące im. księdza Jana Twardowskiego ul. Wajdeloty 12     TAK Alicja Pośpiech 2 14 - 14
Lublin Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi Długosza 8a     TAK Tomasz Jankowski 1C 13 - 13
Lublin III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej plac Wolności 4     TAK Karolina Kozak 2 D 13 - 13
Lublin XXX Liceum Ogólnokształcące im. księdza Jana Twardowskiego ul. Wajdeloty 12     TAK Paweł Gawralidis 2 13 - 13
Zamość I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Akademicka 1 i 1H     TAK Hubert Sobestiańczuk 1 13 - 13
Janów Lubelski 1 Liceum Ogólnokształcące Bohaterów Porytowego Wzgórza Jana Pawła II 1     TAK Bartosz Drzazga 2b 12 - 12
Krasnystaw I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły Piłsudskiego 50     TAK Kacper Konofał 3 B 12 - 12
Lublin Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego Aleje Racławickie 17     TAK Tomasz Górczynski 1d 12 - 12
Lublin Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II Elsnera 5     TAK Kamil Kolasiński 1cl 10 - 10
Lublin Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi Długosza 8a       Krzysztof Walaszek 3C 0 - 0
7 11   6 5 14  


woj. lubuskie

Miejscowość Nazwa szkoły Status Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
Aw. Wyr. Ucz. Imię i nazwisko Klasa Punkty
T1 T2 Raz
I II III IVa IVb IVc Va Vb Vc Vd Ve
Gorzów Wielkopolski I Liceum Ogólnokształcące Tadeusz Kościuszko Puszkina 31 TAK     Konrad Zaleski III 23 32 55
Gorzów Wielkopolski I Liceum Ogólnokształcące Tadeusz Kościuszko Puszkina 31 TAK     Jakub Walczak III 21 34 55
Rzepin Liceum Ogólnokształacące im. Stanisława Staszica 30 TAK     Miłosz Ziółkowski 2 22 29 51
Gorzów Wielkopolski I Liceum Ogólnokształcące Tadeusz Kościuszko Puszkina 31 TAK     Igor Śniady III 17 29 46
Zielona Góra I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego J. Kilińskiego 7 TAK     Jakub Nowicki II 22 24 46
Gorzów Wielkopolski I Liceum Ogólnokształcące Tadeusz Kościuszko Puszkina 31 TAK     Gabriel Dołęga I 17 25 42
Gorzów Wielkopolski Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 imienia Marii Skłodowskiej-Curie ulica Przemysłowa 22   TAK   Cyprian Spodynek, III 19 22 41
Zielona Góra IV Liceum Ogólnokształcące im. kpt. pil. Eugeniusza Horbaczewskiego Szosa Kisielińska 18   TAK   Jakub Włosek 2 C 18 23 41
Żagań Zespół Szkół Ogólnokształcących Stefan Banach plac Orląt Lwowskich 4   TAK   Aleksandra Kaleta III c 17 24 41
Gorzów Wielkopolski I Liceum Ogólnokształcące Tadeusz Kościuszko Puszkina 31   TAK   Michał Zając I 21 18 39
Zielona Góra I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego J. Kilińskiego 7   TAK   Bartłomiej Malcherek II 24 13 37
Gorzów Wielkopolski Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 imienia Marii Skłodowskiej-Curie ulica Przemysłowa 22     TAK Wiktoria Kwiecińska II 16 - 16
Gorzów Wielkopolski I Liceum Ogólnokształcące Tadeusz Kościuszko Puszkina 31     TAK Jakub Gryczko II 15 - 15
Zielona Góra I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego J. Kilińskiego 7     TAK Szczepan Macholak I 15 - 15
Zielona Góra V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego ul. Zachodnia 63     TAK Maksymilian Grązka 3h 14 - 14
Nowa Sól Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego ul Gimnazjalna 9     TAK Julia Koszal 3d 12 - 12
Zielona Góra IV Liceum Ogólnokształcące im. kpt. pil. Eugeniusza Horbaczewskiego Szosa Kisielińska 18     TAK Adrian Staszewski 1N 12 - 12
Nowa Sól Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego ul Gimnazjalna 9     TAK Paula Pawliszyn 2b 9 - 9
Nowa Sól Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego ul Gimnazjalna 9       Sebastian Zimoląg 1d 0 - 0
5 8   6 5 7  


woj. łódzkie

Miejscowość Nazwa szkoły Status Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
Aw. Wyr. Ucz. Imię i nazwisko Klasa Punkty
T1 T2 Raz
I II III IVa IVb IVc Va Vb Vc Vd Ve
Kutno II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza Okrzei 1A TAK     Piotr Muliński II B 25 37 62
Łódź XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa ul. Kopernika 2 TAK     Jakub Jastrząbek 1e 22 33 55
Kutno II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza Okrzei 1A TAK     Mikołaj Szymczak II B 22 32 54
Tomaszów Mazowiecki II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego ul. Jałowcowa 10 TAK     Przemysław Koch 3 23 31 54
Łódź XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa ul. Kopernika 2 TAK     Michał Mielczarek 1e 20 30 50
Łódź XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa ul. Kopernika 2 TAK     Kamil Birnbaum 1e 20 30 50
Rawa Mazowiecka Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Tadeusza Kościuszki 20   TAK   Mikołaj Truszkowski IIC 17 31 48
Piotrków Trybunalski I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego al. Mikołaja Kopernika 1   TAK   Dawid Radziszewski 2A 20 26 46
Skierniewice Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa ul. H. Sienkiewicza 10.   TAK   Kacper Klimczyk 1b 17 27 44
Skierniewice Klasyczne Liceum Ogólnokształcące im. Księdza Stanisława Konarskiego Kard. St. Wyszyńskiego 12   TAK   Mikołaj Białkowski 2 18 21 39
Pabianice Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi Pułaskiego 29     TAK Maksymilian Staniosz 1h 16 - 16
Skierniewice Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa ul. H. Sienkiewicza 10.     TAK Jakub Kobuszewski 3e 16 - 16
Tomaszów Mazowiecki II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego ul. Jałowcowa 10     TAK Wojciech Niewiadomski 2 16 - 16
Tomaszów Mazowiecki II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego ul. Jałowcowa 10     TAK Piotr Zwardoń 1 15 - 15
Kutno II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza Okrzei 1A     TAK Gabriela Czubalska III B 14 - 14
Skierniewice Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa ul. H. Sienkiewicza 10.     TAK Krzysztof Pachecki 1f 14 - 14
Łódź XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa ul. Kopernika 2     TAK Kacper Stępień 1e 13 - 13
Skierniewice Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa ul. H. Sienkiewicza 10.     TAK Oliwia Zajkowska 3a 13 - 13
Skierniewice Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa ul. H. Sienkiewicza 10.     TAK Andżelika Kowara 3e 13 - 13
Tomaszów Mazowiecki II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego ul. Jałowcowa 10     TAK Igor Banaszczak 1 10 - 10
Łódź XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa ul. Kopernika 2       Weronika B. 1e 0 - 0
Rawa Mazowiecka Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Tadeusza Kościuszki 20       Rafał Szewczyk IIIC 0 - 0
Rawa Mazowiecka Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Tadeusza Kościuszki 20       Mikołaj Starczewski ICg 0 - 0
Skierniewice Klasyczne Liceum Ogólnokształcące im. Księdza Stanisława Konarskiego Kard. St. Wyszyńskiego 12       Jakub Wasilewski 2 0 - 0
Skierniewice Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa ul. H. Sienkiewicza 10.       Maciej Stanecki 1k 0 - 0
7 8   6 4 10  


woj. małopolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Status Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
Aw. Wyr. Ucz. Imię i nazwisko Klasa Punkty
T1 T2 Raz
I II III IVa IVb IVc Va Vb Vc Vd Ve
Kraków II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego Sobieskiego 9 TAK     Filip Bednarz 3 23 37 60
Kraków Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące os. Piastów 34 TAK     Konrad Piotrowski 2B 22 33 55
Kraków Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące os. Piastów 34 TAK     Paweł Chalcarz 3B 22 32 54
Kraków VII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej Zofia Nałkowska Skarbińskiego, 5 TAK     Jakub Prucia IIIa 23 28 51
Nowy Sącz I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Długosza Długosza 5 TAK     Julia Oleksy 3h 22 29 51
Kraków VII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej Zofia Nałkowska Skarbińskiego, 5   TAK   Adrianna Stępowska IIA 22 27 49
Kraków III Społeczne Liceum Ogólnokształcące im Juliusza Słowackiego Stradomska 10   TAK   Jakub Pytlowany IIB 18 28 46
Kraków I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego Plac Na Groblach 9   TAK   Mateusz Bernacki III K 19 25 44
Kraków Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące os. Piastów 34   TAK   Maciej Kłosiński 3E 23 21 44
Kraków II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego Sobieskiego 9   TAK   Jakub Kryszkiewicz 3 17 26 43
Kraków VII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej Zofia Nałkowska Skarbińskiego, 5   TAK   Bartłomiej Knap IIIa 18 24 42
Kraków III Społeczne Liceum Ogólnokształcące im Juliusza Słowackiego Stradomska 10     TAK Piotr Marczewski IIIA 16 - 16
Kraków VII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej Zofia Nałkowska Skarbińskiego, 5     TAK Alicja Chruściak IIIG 16 - 16
Kraków VIII Prywatne Akademickie Liceum Ogólnokształcące ul. Karmelicka 45     TAK Aleksy Grymek I AG 16 - 16
Kraków I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego Plac Na Groblach 9     TAK Weronika Krzyzak III F 15 - 15
Kraków III Społeczne Liceum Ogólnokształcące im Juliusza Słowackiego Stradomska 10     TAK Maja Szalewska IIIB 15 - 15
Nowy Sącz Zespół Szkół Społecznych SPLOT z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Karskiego Limanowskiego 7     TAK Aleksandra Kulig II b 15 - 15
Kraków II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego Sobieskiego 9     TAK Emilia Szkaradek 3 13 - 13
Kraków Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące os. Piastów 34     TAK Michał Bracławski 1B 13 - 13
Nowy Sącz I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Długosza Długosza 5     TAK Marcin Gajda 3h 13 - 13
Kraków III Społeczne Liceum Ogólnokształcące im Juliusza Słowackiego Stradomska 10     TAK Radosław Kaliński IIIB 11 - 11
Myślenice II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół - Małopolska Szkoła Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego Zdrojowa 18     TAK Karolina Matoga II 10 - 10
Nowy Sącz I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Długosza Długosza 5     TAK Alicja Stanek 3h 4 - 4
Kraków III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiwgo os. Wysokie 6     TAK Zofia Partyła 1AG 0 - 0
Kraków III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiwgo os. Wysokie 6     TAK Maja Trzebunia 1AG 0 - 0
Kraków III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiwgo os. Wysokie 6     TAK Kamil Wojtal 1AG 0 - 0
Nowy Sącz I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Długosza Długosza 5     TAK Bartłomiej Uzar 3h 0 - 0
Rabka-Zdrój I Liceum Ogólnokształcące im. Eugeniusza Romera 1000-lecia 43     TAK Krzysztof Wojdyła 3 A 0 - 0
4 11   5 6 17  


woj. mazowieckie

Miejscowość Nazwa szkoły Status Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
Aw. Wyr. Ucz. Imię i nazwisko Klasa Punkty
T1 T2 Raz
I II III IVa IVb IVc Va Vb Vc Vd Ve
Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Polna, 5 TAK     Filip Misiak III 23 32 55
Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Polna, 5 TAK     Michał Rećko III 23 32 55
Radom II liceum Ogólnokształcące w Radomiu im. Marii Konopnickiej Kusocińskiego 8 TAK     Filip Wojtalik III e 24 30 54
Warszawa LXIV LO im. S. I. Witkiewicza "Witkacego" ul. Elbląska 51 TAK     Jan Gołębikowski 3d 26 27 53
Warszawa II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego Myśliwiecka 6 TAK     Maciej Owerko 3e 20 31 51
Płock III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Dąbrowskiej w Płocku Maria Dąbrowska Łukasiewicza 11 TAK     Miłosz Bukowski 3 21 28 49
Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Polna, 5   TAK   Kacper Woźny II 21 27 48
Płock III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Dąbrowskiej w Płocku Maria Dąbrowska Łukasiewicza 11   TAK   Maciej Kapczyński 3 20 26 46
Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Polna, 5   TAK   Hubert Mamiński III 18 18 36
Warszawa LXIV LO im. S. I. Witkiewicza "Witkacego" ul. Elbląska 51     TAK Jakub Giedronowicz 3d 17 - 17
Warszawa X LO im Królowej Jadwigi w Warszawie Królowa Jadiga Woronicza 8     TAK Tomasz Jastrzębski Ibg 17 - 17
Warszawa XXX Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego Wolność 1/3     TAK Amelia Macewicz 2a 17 - 17
Kozienice Zespół Szkół Nr 1 im. Legionów Polskich ul. Warszawska 72     TAK Sara Smargol 1 16 - 16
Warszawa II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego Myśliwiecka 6     TAK Antoni Dziwura 2cj 16 - 16
Warszawa LXIV LO im. S. I. Witkiewicza "Witkacego" ul. Elbląska 51     TAK Aleksander Jeżewski 16 - 16
Warszawa LXIV LO im. S. I. Witkiewicza "Witkacego" ul. Elbląska 51     TAK Jakub Krawiec 3b 15 - 15
Warszawa LIX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego Lindego 20     TAK Dawid Cieślik I f 14 - 14
Warszawa LIX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego Lindego 20     TAK Oskar Prokopiak II d 12 - 12
Płock Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława Jagiełły w Płocku Władysław Jagiełło ul. 3 Maja 4     TAK Wiktor Karpiński 1GA 11 - 11
Legionowo II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego ul. Królowej Jadwigi     TAK Łukasz Pacocha 3ALO 9 - 9
Płock Zespół Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza Al. F. Kobylińskiego 25       Jakub Bońkowski 1 A 0 - 0
Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Polna, 5       Wojciech Machulski II 0 - 0
Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Polna, 5       Jan Poniedziałek III 0 - 0
Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Polna, 5       Jasin Sbai III 0 - 0
5 12   6 3 11  


woj. opolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Status Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
Aw. Wyr. Ucz. Imię i nazwisko Klasa Punkty
T1 T2 Raz
I II III IVa IVb IVc Va Vb Vc Vd Ve
Kędzierzyn-Koźle II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Matejki 19 TAK     Kamil Salich IA 28 32 60
Olesno I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich ul. Sądowa 2 TAK     Kamil Pietrasz IIIc 26 32 58
Kędzierzyn-Koźle II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Matejki 19 TAK     Adsm Jaglarz IE 22 26 48
Namysłów I Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Iwaszkiewicza Mickiewicza 12 TAK     Anna Iżycka 3a 19 29 48
Namysłów I Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Iwaszkiewicza Mickiewicza 12 TAK     Zuzanna Kania 3b1 24 23 47
Olesno I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich ul. Sądowa 2   TAK   Michał Sosnowski Ic 19 27 46
Olesno I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich ul. Sądowa 2   TAK   Jakub Sobczak IId 16 27 43
Kluczbork Zespół Szkół Ogólnokształacych im. Adama Mickiewicza 10   TAK   Weronika Zimoch 1 19 23 42
Kędzierzyn-Koźle II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Matejki 19   TAK   Kamil Larysz IIIA 16 20 36
Olesno I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich ul. Sądowa 2   TAK   Błażej Kluba Id 16 19 35
Kluczbork Zespół Szkół Ogólnokształacych im. Adama Mickiewicza 10     TAK Andrzej Grzesik 1 13 - 13
Olesno I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich ul. Sądowa 2     TAK Zuzanna Zagrobelna IId 12 - 12
Olesno I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich ul. Sądowa 2     TAK Brian Malecha IId 11 - 11
Olesno I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich ul. Sądowa 2     TAK Kacper Kanicki Ib 10 - 10
Kluczbork Zespół Szkół Ogólnokształacych im. Adama Mickiewicza 10     TAK Milena Fiedorowicz 1 8 - 8
Kluczbork Zespół Szkół Ogólnokształacych im. Adama Mickiewicza 10       Paulina Lechowicz 1 0 - 0
Olesno I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich ul. Sądowa 2       Marek W. Ib 0 - 0
Olesno I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich ul. Sądowa 2       Dominik Sitek Ic 0 - 0
4 4   5 5 5  


woj. podkarpackie

Miejscowość Nazwa szkoły Status Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
Aw. Wyr. Ucz. Imię i nazwisko Klasa Punkty
T1 T2 Raz
I II III IVa IVb IVc Va Vb Vc Vd Ve
Jarosław Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha ul. Św. Ducha 1 TAK     Mikołaj Sitko 1 GI 23 33 56
Przeworsk I Liceum Ogólnokształcące Król Władysław Jagiełło Szkolna 6 TAK     Dorota Horodecka 3C 22 29 51
Rzeszów I Liceum Ogólnokształcące im. ks Stanisława Konarskiego 3 maja 15 TAK     Tymon Kosiorowski 3 22 27 49
Przeworsk I Liceum Ogólnokształcące Król Władysław Jagiełło Szkolna 6 TAK     Maciej Bosak 3C 21 27 48
Rzeszów I Liceum Ogólnokształcące im. ks Stanisława Konarskiego 3 maja 15 TAK     Nikodem Terlecki 3 22 25 47
Rzeszów IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Ul. Dąbrowskiego 82   TAK   Jowita Pietryka 1h 18 22 40
Łańcut II Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Nr 1 im. Janusza Korczaka Grunwaldzka 11   TAK   Jakub Uchman II 18 21 39
Jasło Zespół Szkół nr 4 im. św. Jana Pawła II ul. Sokoła 6   TAK   Jakub Wiatr 2 19 16 35
Rzeszów IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Ul. Dąbrowskiego 82   TAK   Patryk Grad 3g 16 19 35
Jarosław Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha ul. Św. Ducha 1   TAK   Mateusz Skupień 1 TI 16 18 34
Rzeszów I Liceum Ogólnokształcące im. ks Stanisława Konarskiego 3 maja 15     TAK Katarzyna Kiebała 2 15 - 15
Rzeszów I Liceum Ogólnokształcące im. ks Stanisława Konarskiego 3 maja 15     TAK Szymon Szurlej 3 15 - 15
Mielec V Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 1 starszy sierżant pilot Stanisław Działowski Tańskiego 3     TAK Paweł Dzierga 2 14 - 14
Kolbuszowa Liceum Ogólnokształcące im. Janka Bytnara Jana Pawła II 8     TAK Dominik Dziadura I 13 - 13
Nowa Dęba Zespół Szkół Nr 1 Reja 7     TAK Norbert Tłusty 1b 13 - 13
Przeworsk I Liceum Ogólnokształcące Król Władysław Jagiełło Szkolna 6     TAK Maksymilian Lechowicz 3C 12 - 12
Mielec V Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 1 starszy sierżant pilot Stanisław Działowski Tańskiego 3     TAK Konrad Ziarko 1 11 - 11
Przeworsk I Liceum Ogólnokształcące Król Władysław Jagiełło Szkolna 6     TAK Alicja Kiełb 2E 11 - 11
Przeworsk I Liceum Ogólnokształcące Król Władysław Jagiełło Szkolna 6     TAK Tomasz Cynk 3C 10 - 10
Jarosław Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha ul. Św. Ducha 1     TAK Hubert Kotliński 4 TN 9 - 9
Tarnobrzeg Zespół Szkół im. ks. Stanisława Staszica Kopernika 1       Adrian Duma 3 aL - - 0
9 10   5 5 10  


woj. podlaskie

Miejscowość Nazwa szkoły Status Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
Aw. Wyr. Ucz. Imię i nazwisko Klasa Punkty
T1 T2 Raz
I II III IVa IVb IVc Va Vb Vc Vd Ve
Bielsk Podlaski II Liceum Ogólnokształcące z Białoruskim Językiem Nauczania Bronisław Taraszkiewicz Kopernika 4 TAK     Adam Zabrocki I 28 37 65
Białystok II LO im. ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Narewska 11 TAK     Michał Aściukiewicz 1e1 25 34 59
Białystok II LO im. ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Narewska 11 TAK     Julia Strankowska 1e2 24 35 59
Białystok II LO im. ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Narewska 11 TAK     Igor Demianiuk 1c2 22 33 55
Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida ul. Zwierzyniecka 9a TAK     Michał Wnorowski 2i 21 34 55
Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida ul. Zwierzyniecka 9a TAK     Krzysztof Siuchnicki 2i 24 25 49
Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida ul. Zwierzyniecka 9a TAK     Tomasz Roszko 1e/4 21 28 49
Białystok II LO im. ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Narewska 11 TAK     Jakub Drozdowski II g 22 26 48
Białystok II LO im. ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Narewska 11   TAK   Michał Mozyrski 1e2 21 25 46
Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida ul. Zwierzyniecka 9a   TAK   Paweł Miłkowski 3i 22 23 45
Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida ul. Zwierzyniecka 9a   TAK   Marcin Grodzki 1e/4 21 23 44
Białystok Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica Sienkiewicza 57     TAK Marcin Gryko 4 18 - 18
Białystok II LO im. ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Narewska 11     TAK Rafał Ostrowski 1f2 17 - 17
Białystok II LO im. ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Narewska 11     TAK Natalia Sańko 1e2 17 - 17
Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida ul. Zwierzyniecka 9a     TAK Maciej Silwonik 3i 17 - 17
Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida ul. Zwierzyniecka 9a     TAK Sebastian Kozłowski 3i 17 - 17
Białystok Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych prof. Stefan Władysław Bryła Słonimska 47/1     TAK Paweł Chomański 3Z 17 - 17
Białystok II LO im. ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Narewska 11     TAK Filip Fabjańczyk 1e1 16 - 16
Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida ul. Zwierzyniecka 9a     TAK Michał Magnuszewski 2i 16 - 16
Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida ul. Zwierzyniecka 9a     TAK Kamil Osiecki 2i 15 - 15
Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida ul. Zwierzyniecka 9a     TAK Franciszek Pawłowski 2e 15 - 15
Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida ul. Zwierzyniecka 9a     TAK Krzysztof Mudź 2e 14 - 14
Białystok X Liceum Ogólnokształcące Stołeczna 6     TAK Konrad Szmigielski 2ab 14 - 14
Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida ul. Zwierzyniecka 9a     TAK Emilia Ciborowska 2e 12 - 12
Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida ul. Zwierzyniecka 9a     TAK Jakub Golec 2i 11 - 11
Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida ul. Zwierzyniecka 9a       Julian Snarski 3a 0 - 0
Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida ul. Zwierzyniecka 9a       Mikołaj Sawicki 3i 0 - 0
2 6   8 3 14  


woj. pomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Status Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
Aw. Wyr. Ucz. Imię i nazwisko Klasa Punkty
T1 T2 Raz
I II III IVa IVb IVc Va Vb Vc Vd Ve
Słupsk I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego ul. Szarych Szeregów 15 TAK     Grzegorz Labryga 2B 22 31 53
Gdańsk Gdańskie Liceum Autonomiczne Osiek 11/12 TAK     Mikołaj Żygowski 2 13 34 47
Tczew Zespół Szkół Katolickich Wodna 6 TAK     Stanisław Okoński I 22 24 46
Gdańsk Gdańskie Liceum Autonomiczne Osiek 11/12 TAK     Antoni Wyligała 1 20 21 41
Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich Nowe Miasto 4-6   TAK   Jeremi Mrówczyński IIE 15 24 39
Gdańsk III Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku im. Bohaterów Westerplatte Topolowa 7   TAK   Nela Więcław IIc 15 24 39
Bytów I LO Bytów im. Bojowników o Wolność i Polskość Ziemi Bytowskiej Gdańska 57   TAK   Paweł Mrozek Gliszczynski IIIa 15 23 38
Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich Nowe Miasto 4-6   TAK   Adam Wałdoch IIIE 15 20 35
Bytów I LO Bytów im. Bojowników o Wolność i Polskość Ziemi Bytowskiej Gdańska 57   TAK   Klaudia Ryś IIIc 19 13 32
Tczew II LIceum Ogólnokształcące w Tczewie Jan III Sobieski Królowej Marysieńki 10   TAK   Damian Osowski 2 14 12 26
Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich Nowe Miasto 4-6     TAK Klaudia Słodowicz IEg 11 - 11
Słupsk I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego ul. Szarych Szeregów 15     TAK Rozalia Walasek 1E 6 - 6
Chojnice Szkoła Techniczna Bydgoskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego Kościerska 10       Jakub Pilarski II 0 - 0
Kwidzyn I Liceum Ogólnokształcące im. dr. Wł. Gębika d. Polskie Gimnazjum w Kwidzynie dr Władysław Gębik Konarskiego 12       Małgorzata Siecińska IIIc 0 - 0
Kwidzyn I Liceum Ogólnokształcące im. dr. Wł. Gębika d. Polskie Gimnazjum w Kwidzynie dr Władysław Gębik Konarskiego 12       Martyna Jarosińska IIc 0 - 0
6 9   4 6 2  


woj. śląskie

Miejscowość Nazwa szkoły Status Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
Aw. Wyr. Ucz. Imię i nazwisko Klasa Punkty
T1 T2 Raz
I II III IVa IVb IVc Va Vb Vc Vd Ve
Tarnowskie Góry II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Piłsudskiego1 TAK     Franciszek Golaś II b 29 38 67
Gliwice I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego ul. Zimnej Wody 8 TAK     Adam Kancy II 23 35 58
Bielsko-Biała Liceum Ogólnokształcące Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego Krasińskiego 17 TAK     Michał Kłaput 3 20 34 54
Częstochowa IX Liceum Ogólnokształcące im.C.K.Norwida Jasnogórska 8 TAK     Patryk Wiśniewski 1b 20 34 54
Częstochowa IX Liceum Ogólnokształcące im.C.K.Norwida Jasnogórska 8 TAK     Krystian Stanuchiewicz 1d 20 32 52
Rybnik I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich Kościuszki 41 TAK     Artur Bugla 1 21 29 50
Rybnik I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich Kościuszki 41 TAK     Tomasz Kandziora 1 23 27 50
Gliwice I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego ul. Zimnej Wody 8 TAK     Jakub Zieliński II 23 22 45
Częstochowa VII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Nowowiejskiego 18 TAK     Bartosz Sas 3b 20 23 43
Bielsko-Biała Liceum Ogólnokształcące im.Mikołaja Kopernika Listopadowa70 TAK     Mikołaj Blachura 2c 21 19 40
Zabrze III LICEUM Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI Sienkiewicza 33 TAK     Aldona Greinert 2B 21 19 40
Bielsko-Biała Liceum Ogólnokształcące Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego Krasińskiego 17   TAK   Florentyn Kapała 3 20 18 38
Częstochowa I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego Aleja Kościuszki 8     TAK Wiktor Czarnota I a 20 - 20
Częstochowa I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego Aleja Kościuszki 8     TAK Rafał Wiśniewski I e 19 - 19
Katowice II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej Głowackiego 6     TAK Wiktoria Szweda 3 19 - 19
Bielsko-Biała Zespół Szkół Ogólnokształcących z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego Bohaterów Warszawy 20     TAK Karolina Kruźlak 2 18 - 18
Częstochowa I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego Aleja Kościuszki 8     TAK Dominika Majer I e 18 - 18
Częstochowa I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego Aleja Kościuszki 8     TAK Marta Torbus II a 18 - 18
Częstochowa I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego Aleja Kościuszki 8     TAK Kacper Menkarski I e 18 - 18
Dąbrowa Górnicza I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego Kopernika 40     TAK Patrycja Makówka II 18 - 18
Myszków Liceum Ogólnokształcące im. mjr. H. Sucharskiego mjr H.Sucharski 11 Listopada 19     TAK Iwona Gołuchowska 2 d 18 - 18
Sosnowiec IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica Plac Zillingera 1     TAK Kacper Bronikowski II 18 - 18
Sosnowiec IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica Plac Zillingera 1     TAK Filip Kowalski II 17 - 17
Chorzów Publiczne Liceum ZSSRKAK - Chorzów August Hlond Kościuszki 11     TAK Jakub Denis 3 16 - 16
Częstochowa I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego Aleja Kościuszki 8     TAK Maciej Świącik II b 16 - 16
Gliwice I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego ul. Zimnej Wody 8     TAK Seweryn Górecki II 16 - 16
Sosnowiec II Liceum Ogólnokształcące Emilia Plater Parkowa 1     TAK Jacek Janczyk III 16 - 16
Zabrze III LICEUM Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI Sienkiewicza 33     TAK Paweł Hetman 3B 16 - 16
Bielsko-Biała Liceum Ogólnokształcące Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego Krasińskiego 17     TAK Oskar Kotlarczyk 3 15 - 15
Chorzów Publiczne Liceum ZSSRKAK - Chorzów August Hlond Kościuszki 11     TAK Agnieszka Golysz 2 15 - 15
Częstochowa IX Liceum Ogólnokształcące im.C.K.Norwida Jasnogórska 8     TAK Kacper Kępa 1d 15 - 15
Pszczyna Zespół Szkół nr 1, III Liceum Ogólnokształcące Kazimierza Wielskiego 5     TAK Patryk Kiełbasiński 3A 15 - 15
Rybnik I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich Kościuszki 41     TAK Przemysław Nagrodzki 1 15 - 15
Sosnowiec II Liceum Ogólnokształcące Emilia Plater Parkowa 1     TAK Jakub Baranek II 15 - 15
Bielsko-Biała Zespół Szkół Ogólnokształcących z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego Bohaterów Warszawy 20     TAK Szymon Biedronka 2 14 - 14
Częstochowa I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego Aleja Kościuszki 8     TAK Mateusz Caban I e 14 - 14
Częstochowa Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia w Zespole Szkół Muzycznych im. Marcina Józefa Żebrowskiego w Częstochowie Marcin Józef Żebrowski Jasnogórska 17     TAK Bartosz Dyner 3 14 - 14
Częstochowa VII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Nowowiejskiego 18     TAK Barbara Wesołek 2b 14 - 14
Gliwice I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego ul. Zimnej Wody 8     TAK Aleksandra Chciuk III 14 - 14
Gliwice I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego ul. Zimnej Wody 8     TAK Witold Niegowski I 14 - 14
Rybnik I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich Kościuszki 41     TAK Szymon Kania 1 14 - 14
Sosnowiec IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica Plac Zillingera 1     TAK Kacper Gojny I 14 - 14
Bielsko-Biała Zespół Szkół Ogólnokształcących z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego Bohaterów Warszawy 20     TAK Zuzanna Pyclik 2 13 - 13
Katowice Akademickie X Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Jana Paderewskiego w Katowicach im. Ignacego Jana Paderewskiego Miarki 6     TAK Jakub Gniewek 3 13 - 13
Chorzów Publiczne Liceum ZSSRKAK - Chorzów August Hlond Kościuszki 11     TAK Igor Wysocki 1 12 - 12
Dąbrowa Górnicza I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego Kopernika 40     TAK Wiktoria Debabowa II 12 - 12
Gliwice I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego ul. Zimnej Wody 8     TAK Agnieszka Hrabak III 12 - 12
Częstochowa III Liceum Ogólnokształcące dr Władysław Biegański Dąbrowskiego 75     TAK Jakub Dumin 2 10 - 10
Kozy Liceum Ogólnokształcące Krzysztof Kamil Baczyński Szkolna, 20     TAK Adrianna Frączak 3 10 - 10
Katowice Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe ul. Sokolska 26     TAK Dominik Gwardzik 2e 9 - 9
Żywiec Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych Mickiewicza 6     TAK KLAUDIA KĘPKA 4TE 3 - 3
Chorzów Publiczne Liceum ZSSRKAK - Chorzów August Hlond Kościuszki 11       Piotr Górny 3 0 - 0
Katowice Akademickie X Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Jana Paderewskiego w Katowicach im. Ignacego Jana Paderewskiego Miarki 6       Agnieszka Gajda 1 0 - 0
Katowice Akademickie X Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Jana Paderewskiego w Katowicach im. Ignacego Jana Paderewskiego Miarki 6     TAK Igor Ciszek 1 0 - 0
Rybnik I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich Kościuszki 41       Jakub Bobrek 1 0 - 0
Rybnik I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich Kościuszki 41       Kinga Kimmel 1 0 - 0
Żory I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Karola Miarki w Żorach Karol Miarka 44-240 Żory ul.Powstańców 6       Karol Sobik I 0 - 0
16 24   11 1 40  


woj. świętokrzyskie

Miejscowość Nazwa szkoły Status Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
Aw. Wyr. Ucz. Imię i nazwisko Klasa Punkty
T1 T2 Raz
I II III IVa IVb IVc Va Vb Vc Vd Ve
Włoszczowa Zespół Szkół nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego Koniecpolska 40     TAK Jan Kolmas II AP 16 - 16
1 1   0 0 1  


woj. warmińsko-mazurskie

Miejscowość Nazwa szkoły Status Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
Aw. Wyr. Ucz. Imię i nazwisko Klasa Punkty
T1 T2 Raz
I II III IVa IVb IVc Va Vb Vc Vd Ve
Nowe Miasto Lubawskie Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida 3 Maja 24 TAK     Olga Górzyńska II 22 35 57
Iława I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego Sienkiewicza 1   TAK   Karol Podolski I e4 22 20 42
Górowo Iławeckie Zespół Szkół Wyszyńskiego 1     TAK Konrad Potasznik II 17 - 17
Giżycko I Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego Traugutta 1     TAK Ignacy Bojaryn III a 13 - 13
Olsztyn Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych ul. Bałtycka 37a     TAK Igor Łada IV TMA 12 - 12
Ełk Zespół Szkół nr w Ełku Jędrzej Śniadecki ul.11 Listopada 24     TAK Łukasz Pycz 1OT 10 - 10
Ełk Zespół Szkół nr w Ełku Jędrzej Śniadecki ul.11 Listopada 24     TAK Cezary Fiedorczuk 2B 7 - 7
Elbląg II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kazimierza Jagiellończyka Królewiecka 42       Jakub Stokowski IIIa 0 - 0
Elbląg III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Browarna 1       Sara Syska III a 0 - 0
Kętrzyn I Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego POWSTAŃCÓW WARSZAWY, 2       Wiktor Szukis 2c 0 - 0
8 9   1 1 5  


woj. wielkopolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Status Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
Aw. Wyr. Ucz. Imię i nazwisko Klasa Punkty
T1 T2 Raz
I II III IVa IVb IVc Va Vb Vc Vd Ve
Poznań Liceum Ogólnokształcące św. Marii Magdaleny Garbary, 24 TAK     Jacek Sobiech III B 24 34 58
Poznań Liceum Ogólnokształcące św. Marii Magdaleny Garbary, 24 TAK     Jakub Winiecki II F 25 32 57
Poznań Liceum Ogólnokształcące Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej w Poznaniu al. Niepodległości 41 TAK     Konrad Pniewski 3 19 35 54
Poznań II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej ul. Matejki 8/10 TAK     Mateusz Kaik 3e 20 32 52
Leszno II Liceum Ogólnokształcace im. Mikołaja Kopernika Prusa 33 TAK     Maria Michalewicz 3a 19 32 51
Poznań ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2 im. CHARLES DE GAULLE`A 27   TAK   Grzegorz Szajkowski Ic 21 27 48
Leszno II Liceum Ogólnokształcace im. Mikołaja Kopernika Prusa 33   TAK   Mikołaj Kamiński 3a 19 27 46
Leszno I Liceum Ogólnokształcące im. Rodu Leszczyńskich ul. Kurpińskiego 1   TAK   Aleksander Kaczmarek III 19 26 45
Poznań II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej ul. Matejki 8/10   TAK   Wiktor Galicki 3a 19 25 44
Poznań VII Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki 8/12   TAK   Jakub Dydymski 2 21 23 44
Śrem Liceum Ogólnokształcące w Śremie Generał Józef Wybicki Poznańska 11   TAK   Mateusz Wojciechowski III 22 21 43
Kalisz III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Mikołaj Kopernik Kosciuszki 10     TAK Małgorzata Czarnecka 2 18 - 18
Poznań Liceum Ogólnokształcące św. Marii Magdaleny Garbary, 24     TAK Szczepan Damasiewicz I gA 18 - 18
Śrem Liceum Ogólnokształcące w Śremie Generał Józef Wybicki Poznańska 11     TAK Jakub Morawiec III 18 - 18
Kalisz III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Mikołaj Kopernik Kosciuszki 10     TAK Michał Knapik 2 17 - 17
Leszno II Liceum Ogólnokształcace im. Mikołaja Kopernika Prusa 33     TAK Patryk Glapiak 3a 17 - 17
Leszno II Liceum Ogólnokształcace im. Mikołaja Kopernika Prusa 33     TAK Mateusz Wojciechowski 3a 17 - 17
Poznań II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej ul. Matejki 8/10     TAK Julia Frankiewicz 3a 17 - 17
Poznań II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej ul. Matejki 8/10     TAK Jan Bartkowiak 2f 17 - 17
Poznań Liceum Ogólnokształcące św. Marii Magdaleny Garbary, 24     TAK Karol Wapniarski II F 17 - 17
Śrem Liceum Ogólnokształcące w Śremie Generał Józef Wybicki Poznańska 11     TAK Michał Kujawa III 17 - 17
Jarocin Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego Franciszkańska 2     TAK Mikołaj Witczak IV TM 16 - 16
Kalisz V Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego Piskorzewie 6     TAK Maciej Jarych 1i 16 - 16
Śrem Liceum Ogólnokształcące w Śremie Generał Józef Wybicki Poznańska 11     TAK Adrianna Łączna III 16 - 16
Śrem Liceum Ogólnokształcące w Śremie Generał Józef Wybicki Poznańska 11     TAK Franciszek Leonardczyk I 16 - 16
Leszno I Liceum Ogólnokształcące im. Rodu Leszczyńskich ul. Kurpińskiego 1     TAK Jakub Musielak III 15 - 15
Poznań ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2 im. CHARLES DE GAULLE`A 27     TAK Wiktor Dolata IIIc 15 - 15
Poznań ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2 im. CHARLES DE GAULLE`A 27     TAK Jędrzej Pietras II 14 - 14
Poznań IX Liceum Ogólnokształcące im. Karola Libelta ul. Warzywna 24     TAK Szymon Kubiak p_1a 11 - 11
Jarocin Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego Franciszkańska 2     TAK Wiktoria Mikocik II LP 10 - 10
Poznań Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im.rtm Witolda Pileckiego ul.Św.Floriana 3     TAK Piotr Duszyński 1CTG 10 - 10
Swarzędz II Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Staniewskiego Podgórna 12     TAK Patryk Raźny 1 9 - 9
Jarocin Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego Franciszkańska 2     TAK Krzysztof Marecki II PL 7 - 7
Poznań Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im.rtm Witolda Pileckiego ul.Św.Floriana 3     TAK Piotr Mostowiec 4CT 7 - 7
Śrem Liceum Ogólnokształcące w Śremie Generał Józef Wybicki Poznańska 11     TAK Paulina Janaszak III 7 - 7
Poznań VII Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki 8/12       Karol Brodnicki 3 0 - 0
Poznań Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im.rtm Witolda Pileckiego ul.Św.Floriana 3       Maciej Jabłoński 4DT 0 - 0
6 14   5 6 24  


woj. zachodniopomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Status Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
Aw. Wyr. Ucz. Imię i nazwisko Klasa Punkty
T1 T2 Raz
I II III IVa IVb IVc Va Vb Vc Vd Ve
Szczecin II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I Mieszko I Henryka Pobożnego 2 TAK     Kacper Szuliński 2c 21 31 52
Szczecin II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I Mieszko I Henryka Pobożnego 2 TAK     Monika Górniaczyk 3d 23 27 50
Szczecin II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I Mieszko I Henryka Pobożnego 2 TAK     Marcel Bartczak 1d 19 31 50
Koszalin II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego Chełmońskiego TAK     Bartosz Kozub II H 19 30 49
Szczecin II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I Mieszko I Henryka Pobożnego 2 TAK     Zofia Potkańska 2d 16 31 47
Koszalin II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego Chełmońskiego   TAK   Kacper Ludwiczak III H 19 23 42
Szczecin II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I Mieszko I Henryka Pobożnego 2   TAK   Michał Markiewicz 3d 18 24 42
Koszalin V Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Lema Jedności 9   TAK   Jakub Nowak III h 20 20 40
Szczecin II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I Mieszko I Henryka Pobożnego 2   TAK   Elwira Cydzik 3d 16 24 40
Szczecin XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Romera 2   TAK   Mikołaj Szlagowski 2LAg 16 19 35
Szczecin II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I Mieszko I Henryka Pobożnego 2     TAK Jakub Narkiewicz 1Gd 15 - 15
Szczecin II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I Mieszko I Henryka Pobożnego 2     TAK Krzysztof Kosmala 3d 14 - 14
Koszalin II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego Chełmońskiego     TAK Wiktor Dybisz III H 13 - 13
Szczecin XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Romera 2     TAK Sławomir Bartkowiak 1LAp 9 - 9
Resko Zespół Szkół Prusa 2       Marita Romańczuk III 0 - 0
Szczecin XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Romera 2       Filip Stanowski 1LBg 0 - 0
3 5   5 5 4  


Cała RP razem
Miejscowości Szkół Liczba uczniów  
Aw. Wyr. Ucz.
97 155 84 65 199