Olimpiada Wiedzy Historycznej

Ostateczne awanse z etapu szkolnego

← powrót do menu

Ostateczne wyniki etapu szkolnego Olimpiady — Olimpiada Wiedzy Historycznej w roku szkolnym 2022/23.


Województwo Miejscowość Nazwa szkoły Liczba ucz. w et. szk. Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
zgł. pisz. aw. Imię i nazwisko Klasa Test
I II III IV V VIa VIb VIc VIIa VIIb
dolnośląskie Dzierżoniów II Liceum Ogólnokształcące ul. Garncarsla 1 10 14 1 Mateusz Tkaczyk 4a 20
dolnośląskie Legnica I Liceum Ogólnokształcące pl. Klasztorny 7 10 10 3 Błażej Żuk 4bp 28
Daria Sieradzka 4bp 22
Oskar Sobczyk 4bp 21
dolnośląskie Lubin Zespół Szkół Nr 1 Kościuszki 9 30 21 2 PAWEŁ KOZIURA 4L 23
JAKUB WAŁACH 3B 21
dolnośląskie Oleśnica I Liceum Ogólnokształcące w Oleśnicy im. Juliusza Słowackiego Słowackiego 4 12 6 1 Hanna Rejak II b 22
dolnośląskie Śwodnica I Liceum Ogólnokształcące Pionierów 30 25 18 1 Aleksandra Żołnierek 2c 21
dolnośląskie Wałbrzych Zespół Szkół Politechnicznych Energetyk Al. Wyzwolenia 5 10 41 1 kacper Kopiwoda 1C 27
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII we Wrocławiu plac Orląt Lwowskich 2a 5 12 4 Jakub Banach IV 27
Filip Krupowies IV 26
Kacper Kornalski IV 24
Bartosz Wierzbicki IV 22
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XIV we Wrocławiu al. Brucknera 10 35 35 6 Kamil Starczewski 2F 32
Tobiasz Żelichowski 3F 31
Michał Książek 1D2 28
Michał Burduk 3F 27
Adam Mazurek 3F 25
Krzysztof Piotrowicz 2F 25
dolnośląskie Wrocław Zespół Szkół nr 8 ul. Mikołaja Reja 3 3 3 1 Jan Torba 3 20
dolnośląskie Ząbkowice Śląskie Liceum Ogólnokształcące Powstańców Warszawy 8c 9 9 2 Hanna Gwóźdź 4B 21
Hubert Mączka 3B 20
dolnośląskie Zgorzelec Liceum Ogólnokształcące 4 4 4 2 Jan Małecki 1B 25
Franciszek Kałas 3C 24
  9 11   153 173 24      
kujawsko-pomorskie Barcin Zespół Szkół w Barcinie Polna 1 2 2 2 Aleksander Polak II LO 22
Hubert Puzio II LO 21
kujawsko-pomorskie Bydgoszcz I Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida z Oddziałami Dwujęzycznymi Plac Wolności 9 15 5 1 Michał Narodowski 3b 20
kujawsko-pomorskie Bydgoszcz VIII Liceum Ogólnokształcące Swarzewska 10 5 4 1 Julia Śmiglewska IV 18
kujawsko-pomorskie Chełmno Katolickie Liceum Ogólnokształcące Księży Pallotynów Collegium Culmense Słowackiego 1 3 2 2 Olga Grzyb IV 26
Magdalena Brzozowska IV 24
kujawsko-pomorskie GOLUB-DOBRZYŃ Zespół Szkół nr 1 PTTK, 28 30 30 6 Maciej Trojanowski 3 30
Oliwia Wiśniewska 2 30
Hubert Kiełpiński 2 29
Piotr Szymański 2 29
Mateusz Rzepkowski 2 28
Filip Przychodny 1 22
kujawsko-pomorskie Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Inowrocławiu ul. 3 Maja 11 21 21 9 Bruno Bojanowski III d 34
Mikołaj Mrozek III d 30
Wiktor Jędrzejewski III d 29
Antoni Skrzypczak III d 27
Jakub Winiecki II e 26
Wojciech Politowski I f 26
Oskar Ratka III d 25
Marcelina Malinowska I f 25
Stanisław Jaskólski III d 24
kujawsko-pomorskie Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące ul. Konopnickiej 15 11 10 2 Adam Szydzik 4d 35
Krzysztof Cichocki 4a 21
kujawsko-pomorskie Mogilno Zespół Szkół w Mogilnie ul. Dworcowa 9 30 27 2 Korneliusz Powała 4 b LO 27
Jagoda Nowak 4 d LO 24
kujawsko-pomorskie STRZELNO ZESPÓŁ SZKÓŁ W STRZELNIE GIIMNAZJALNA 7 11 8 2 Marcel Sadowski 1 23
Hubert Barczykowski 3 20
kujawsko-pomorskie Toruń Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcace Szosa Chełmińska 83 10 8 2 Zuzanna Kawa 3 25
Piotr Gorczyca 4 22
kujawsko-pomorskie Toruń Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego i VIII Liceum Ogólnokształcące Grunwaldzka 33/35 15 15 2 Szymon Rosłonowski 4 dp 28
Alan Jóżwiak I d 23
kujawsko-pomorskie Włocławek I Liceum Ogólnokształcące Mickiewicza 6 62 67 10 Rafał Wendrowski III e 32
Dominik Kozicki III e 28
Stanisław Kołodziejczak II e 26
Wojciech Śmiałowicz I b 25
Szymon Goliszewski IV d 23
Mateusz Łęgowski I e 22
Piotr Malka I e 22
Filip Ciarka I e 21
Filip Gawrysiak I e 20
Kacper Pliszczyński IV d 20
kujawsko-pomorskie Włocławek IIII Liceum Ogólnokształcące Bechiego, 1 60 63 8 Mateusz Matusiak 3 27
Mikołaj Karkowski 2 24
Wiktoria Klonowska 4 24
Amelia Fijołek 3 23
Julia Lisiecka 4 23
Oliwia Rosłaniak 1 22
Mateusz Chmielewski 3 22
Oliwia Wiśniewska 3 21
  10 13   275 262 49      
lubelskie Chełm I Liceum Ogólnokształcące 8 12 12 1 Kacper Mikuła II 23
lubelskie Chełm II Liceum Ogólnokształcące Szpitalna 14 10 10 2 Szymon Lutkowski 3 D 26
Igor Czechowski 4 D 25
lubelskie Chełm Niepubliczne Specjalne Liceum Ogólnokształcące WOJSŁAWICKA 7 1 1 1 Michał Rękas II 27
lubelskie Hrubieszów Zespół Szkół nr 3 w Hrubieszowie Żeromskiego 11 7 6 1 Szymon Kiecana 3B 20
lubelskie Janów Lubelski Liceum Ogólnokształcące Jana Pawła II 1 3 3 2 Wiktoria Szymończyk 4 26
Gabriel Sulowski 4 24
lubelskie Lublin I LO im. Stanisława Staszica w Lublinie al.Racławickie 26 12 4 2 Łukasz Staniak 4BP 30
Szymon Bednarczyk 4BP 26
lubelskie Lublin II Liceum Ogólnokształcące ul.Ogrodowa 16 60 60 8 Michał Zietek 1f 27
Mateusz Kochaj 1f 24
Jakub Sągała 1f 23
Łucja Fiuk 1f 22
Jakub Łomża 3f 21
Antoni Jabłonski 1f 21
Fabian Klimek 1f 20
Maciej Strachecki 1f 20
lubelskie Lublin III Liceum Ogólnokształcące plac Wolności, 4 10 7 4 Paweł Kęska 2 D 30
Oskar Krasa 1 C 27
Szymon Szylz 3 D 24
Zuzanna Stępniak 1 C 23
lubelskie Lublin Prywatne Liceum Ogólnokształcące Długosza 8a 16 12 6 Maciej Kobiałka 4C 29
Jakub Maszkowski 4C 28
Andrzej Kałakucki 4a 26
Szymon Kośkiewicz 2a 24
Klara Skała 3a 23
Izabela Kamińska 4a 23
lubelskie Lublin V Liceum Ogólnokształcące w Lublinie Lipowa 7 20 50 4 Milena Słupczyńska 2G 20
Aleksandra Zielińska 2G 20
Wiktor Wawrzyszak 1H 20
Szymon Rutkowski 2G 20
lubelskie Zamość I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Akademicka, 1 i 1H 10 27 3 Aleksandra Hasiec 3d 29
Katarzyna Wiśniewska 3d 24
Igor Bednarczyk 1f 21
  5 11   161 192 34      
lubuskie Gorzów Wielkopolski I Liceum Ogólnokształcące ul. Puszkina 31 5 5 2 Michał Zając 4a 29
Gabriel Dołęga 4a 26
lubuskie Gorzów Wielkopolski IV Liceum Ogólnokształcące Kosynierów Gdyńskich 8 20 18 3 Robert Kowalski 3d 29
Patryk Kruszyna 2d 26
Konrad Karwatowicz kl.3e 21
lubuskie Gorzów Wielkopolski Zespół Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wlkp. Dąbrowskiego 33 6 6 1 Patryk Czaboćko 3TB 19
lubuskie GORZÓW WLKP. III LICEUM OGÓGLOKSZTAŁCĄCE NR 2 PRZEMYSŁOWA 22 10 4 2 Jakub Ratkiewicz 4 25
Wiktor Fabijaniak 3 23
lubuskie Rzepin Liceum Ogólnokształcące przy Zespole Szkół w Rzepinie ul Wojska Polskiego 30 3 3 1 Wojciech Bylinowicz 3 22
lubuskie Sulechów Liceum Ogólnokształcące Licealna 10 18 13 1 Weronika Klementowska 3 19
lubuskie Zielona Góra Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr3 Ekonomik ul.Długa5 10 10 3 Michał Jeleń 2a 29
Szymon Cegłowski 2a 23
Jakub Barański 2a 20
lubuskie Zielona Góra IV Liceum Ogólnokształcące ul. Szosa Kisielińska 18 11 9 3 Jakub Marcińczak 2d 24
Jakub Krzyszczyk 4e 21
Aleksander Mielcuch 3a 20
lubuskie Żagań Liceum Ogólnokształcące im.Stefana Banacha w Zespole Szkół Ogólnokształcacych Plac Orląt Lwowskich 4 17 11 2 Paweł Szkwir IVc 33
Karolina Baka IVc 26
  6 9   100 79 18      
łódzkie Kutno II Liceum Ogólnokształcące im. Jana kasprowicza w Kutnie ul. Okrzei 1a 9 9 4 Bartosz Kaczmarek IV 35
Magdalena Kaczmarek III 32
Wiktor Kosko III 20
Jakub Staniszewski I 20
łódzkie Łódź Technikum nr 3 Kilińskiego 159/163 12 8 1 Piotr Kopczyński IV TO 30
łódzkie Łódź XXI LO Kopernika 2 10 5 3 Michał Janiszewski 2a 40
Bartosz Skępiec 1d 34
Szymon Kowalczyk 3a 31
łódzkie Łódź XXX Liceum Ogólnokształcące J. Sowińskiego 50/56 8 16 4 Filip Piątek 3 a 27
Kacper Bretner 1 m 24
Dawid Rola 4 d 21
Adrian Wańdoch 3 c 21
łódzkie Pabianice I I Liceum Ogólnokształcące Moniuszki 132 3 3 1 Stanisław Rutkowski III 30
łódzkie Skierniewice Klasyczne Liceum Ogólnokształcące Kard. Stefana Wyszyńskiego 12 6 6 3 Zuzanna Łukasik III 25
Paweł Kłos I 25
Kacper Matuszewski I 21
łódzkie Skierniewice Liceum Ogólnokształcące w Skierniewicach ul. H. Sienkiewicza 10 10 5 4 Gabriela Gołyńska 3 22
Mikołaj Durzyński 1 20
Jakub Kowara 2 20
Jan Brewiński 3 20
łódzkie Skierniewice Zespół Szkół nr 3 Działkowa 10 11 9 1 Piotr Strojek I J 18
łódzkie Tomaszów Mazowiecki II Liceum Ogólnokształcące ul. Jałowcowa 10 45 65 8 Maja Cedro IV 31
Piotr Zwardoń IV 28
Anna Wiśniewska III 25
Karolina Goska II 25
Hanna Koścista II 25
Julia Kamińska II 23
Magdalena Zysiak II 22
Aleksander Wieczorek I 20
  5 9   114 126 29      
małopolskie Kęty I Liceum Ogólnokształcące ul. Wyspiańskiego 2 10 10 1 Józef Żmudka 4d 20
małopolskie Kraków II Liceum Ogólnokształcące Sobieskoego 9 20 2 1 Karol Graff 4 33
małopolskie Kraków III Liceum Ogólnokształcące os Wysokie 6 10 15 3 Kacper Adamczyk 4 23
Aleksander Tomczyk 4 22
Mikołaj Sędek 1 20
małopolskie Kraków Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące os. Piastów 34 12 8 3 Bartosz Kopeć 1b 21
Oskar Jurowski 4a 21
Natalia Suder 3c 20
małopolskie Kraków VII Liceum Ogólnokształcące w Krakowie Skarbińskiego 5 35 27 5 Wojciech Buzała 4b 36
Jan Stawarz 3b 22
Aleksander Nowak 4b 21
Natalia Szczepańska 4b 21
Marek Język 1c 21
małopolskie Myślenice Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Liceo Rynek 23 3 1 1 Piotr Żuławiński 1 19
małopolskie Myślenice I Liceum Ogólnokształcące w Myślenicach Jagiellońska 8 2 2 1 Amelia Górecka 1E 17
małopolskie Myślenice II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół - Małopolska Szkoła Gościnności Zdrojowa 18 8 6 2 Emilia Jąkała 1C 23
Krzysztof Kasprzycki 2B 20
małopolskie Nowy Sącz Społeczne Liceum Ogólnokształcące SPLOT z Oddziałami Dwujęzycznymi Limanowskiego 7 4 2 2 Łukasz Mąka 3b 30
Maria Surowiak 3a 23
małopolskie Oświęcim Powiatowy Zespół nr2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych Bema 8 4 8 1 Patrycja Balok 4d 17
małopolskie Sucha Beskidzka Liceum Ogólnokształcące nr I ul. płk. T. Semika 1 22 21 1 Paweł Targosz 3 24
małopolskie Sucha Beskidzka Zespół Szkół im. Wincentego Witosa w Suchej Beskidzkiej ul. Spółdzielców 1 7 7 1 Sabina Kowalczyk 1L/S 14
  6 12   137 109 22      
mazowieckie Góra Kalwaria Zespół Szkół Zawodowych Budowlanych 14 16 14 3 Lempkowski Karol 4PS1 26
Rusiecki Bartosz 1Log1 21
Koźlak Kamil 4PP1 20
mazowieckie Płock Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława Jagiełły 3 Maja 4 32 30 2 Kacper Kopacz 1 27
Konrad Stachowicz 4 23
mazowieckie Warszawa 76 Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące 50 1 1 1 Maciej Gierłowski 4 33
mazowieckie Warszawa Autorskie Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne Iwicka 47B 1 1 1 Antoni Zabielski 4e 24
mazowieckie Warszawa Liceum Ogólnokształcące Zuga 16 3 2 1 Natalia Włodek 3F 29
mazowieckie Warszawa Liceum Ogólnokształcące Lifeskills nr 1 Miodowa 22 d 3 1 1 Bartosz Jaśkowski 2 16
mazowieckie Warszawa LXIV LO Ul. Elbląska 51 12 8 4 Ignacy Święcki 2b 33
Piotr Pietrukaniec 2c 24
Łukasz Zawadzki 4b 22
Grzegorz Bernat 3c 20
mazowieckie Warszawa LXXV Liceum Ogólnokształcące Czerniakowska 128 1 1 1 Jan Wtulich 4F 33
mazowieckie Warszawa LXXXVI Liceum Ogólnokształcące Garbińskiego 1 1 1 1 Antoni Zbiciński 4 A 23
mazowieckie Warszawa VI Liceum Ogólnokształcące Wiktorska 30/32 4 4 1 Antoni Kowalski 4 26
mazowieckie Warszawa VIII Liceum Ogólnokształcące ul. Jagiellońska 38 6 5 5 Mateusz Cebula 2A 35
Stanisław Nożyński 4A 27
Jakub Okieńczyc 2A 25
Miłosz Kozikowski 4A 23
Maciej Staniaszek 4A 20
mazowieckie Warszawa XL LO z Oddziałami Dwujęzycznymi Platynowa 1 30 21 4 Małgorzata Pełka 2e 24
Marta Gruszczyńska 2e 21
Szymon Biliński 4e 20
Franciszek Przygoda 2e 20
mazowieckie Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące Polna 5 10 6 3 Mateusz Solarz 4 27
Oskar Słupek 4 21
Mateusz Król 4 20
mazowieckie Warszawa Zespół Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka M. Kasprzaka 19/21 6 3 1 Bartosz Łukicz 3D 22
  4 14   126 98 29      
opolskie Kędzierzyn-Koźle II Liceum Ogólnokształcące ul. Matejki 19 11 10 2 Mateusz Namyślak IV F 29
Adam Jaglarz IV E 28
opolskie Kluczbork I Liceum Ogólnokształcące Mickiewicza 10 30 26 3 Julia Ostrowska III b 24
Maksymilian Goliński II a 23
Tomasz Wróbel I a 21
opolskie Namysłów I Liceum Ogólnokształcące Mickiewicza 12 15 10 1 Patryk Kurda 3a 21
opolskie Olesno I Liceum Ogólnokształcące Sądowa 2 24 22 7 Maciej Jankowski IVf 30
Laura Kokot Ib 26
Mateusz Pluta Ie 25
Martyna Dziaczuk Ib 24
Laura Pilśniak IIIa 23
Dominika Budek IVe 22
Franciszek Wójcik IIIIc 20
opolskie Praszka I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Praszce 38 7 4 1 Roksana Pawlak 1 19
  5 5   87 72 14      
podkarpackie Jarosław Publiczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące Plac ks. Piotra Skargi 1 14 12 4 Michał Solski 4b 31
Michał Nykiel 3a 26
Igor Krzeptoń 3a 23
Paulina Pankiewicz 4b 22
podkarpackie Jarosław Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących ul. Św. Ducha 1A 10 4 2 Mateusz Skupień 4 Ti 23
Mikołaj Błażej Sitko 4 Gi 22
podkarpackie Kolbuszowa Liceum Ogólnokształcące Jana Pawła II 5 3 2 Mateusz Bańka 4 37
Hubert Wójcik 2 21
podkarpackie Krosno I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w Krośnie Ks. Piotra Skargi 2 1 1 1 Bartosz Słyś I A 27
podkarpackie MIELEC I Liceum Ogólnokształcące Jędrusiów 1 10 10 2 Dawid Borzęcki 2 21
Jakub Borzęcki 3 20
podkarpackie MIELEC V Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 1 Tańskiego 3 15 11 1 Konrad Ziarko 4 27
podkarpackie Przemyśl II Liceum Ogólnokształcące ul. b-pa Jakuba Glazera 44 5 5 2 Marcin Stołowski 3 23
Kacper Szajan 3 21
podkarpackie Przeworsk I Liceum Ogólnokształcące Szkolna6 12 9 1 Katarzyna Pieczek 4c 20
podkarpackie Rzeszów I Liceum Ogólnokształcące 3 Maja 15 12 18 4 Marta Gurbała 4 36
Krzysztof Kamiński 1 33
Nikodem Wanat 4 26
Jakub Zając 4 25
podkarpackie RZESZÓW III Liceum Ogólnokształcące Szopena 11 10 8 2 Klaudia Stanisławczyk IV 22
Agnieszka Kowal III 21
  8 10   94 81 21      
podlaskie Białystok II Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku Narewska 11 20 13 9 Konrad Bondarewicz III 30
Miłosz Rzepniewski II 29
Mateusz Właźniak IV 29
Damian Trusiewicz I 29
Jacek Jancewicz I 24
Tomasz Olszewski I 23
Leon Pilecki I 21
Julia Dobrzycka III 21
Maciej Goroszewski I 20
podlaskie Białystok II Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku Mickiewicz 95 2 2 2 Jan Aleksandrowicz III 34
Karol Jarosz III 33
podlaskie Białystok IV Liceum Ogólnokształcące ul. Zwierzyniecka 9a 21 21 6 Piotr Snarski 3a 23
Maksymilian Citkowski 1a 22
Paulina Auchimik 4a 21
Gabriela Pietrasz 1a 21
Kacper Zawadzki 2a 21
Marcelina Kociakowska 4a 20
podlaskie Białystok VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta Warszawska 8 3 3 3 Adrian Hawrylik 3G 36
Jan Łapiński 3G 28
Tomasz Wasiluk 3G 22
podlaskie Białystok X Liceum Ogólnokształcące Stołeczna 6 5 3 1 Natalia Miłkowska 3c 20
  1 5   51 42 21      
pomorskie Bytów I Liceum Ogólnokształcące Gdańska 57 1 1 1 Jan Koterba IIC 21
pomorskie Chojnice Katolickie Liceum Ogólnokształcące Grunwaldzka 1 4 1 1 Wiktor Gumiński III 19
pomorskie Chojnice Liceum Ogólnokształcące Nowe Miasto- 4-6 11 2 1 Karolina Lewińska IVE 17
pomorskie Gdańsk Gdańskie Liceum Autonomiczne Osiek 11/12 95 29 4 Antoni Cichowicz 2 27
Adam Płużyński 3 25
Karol Konat 1 21
Stanisław Bela 1 21
pomorskie Gdańsk III LO Gdańsk Topolowa 7 38 11 1 Filip Trzaska 4c 22
pomorskie Kwidzyn I Liceum Ogólnokształcące Konarskiego 12 10 4 1 Nina Wolnik II c 14
pomorskie Słupsk I Liceum Ogólnokształcące Szarych Szeregów 15 15 10 2 Dominik Szapiel 1A 25
Adam Knapik 2A 20
pomorskie Słupsk II Liceum Ogólnokształcące Mickiewicza 32 5 5 2 Samuel Urbaniak 3 23
Szymon Konewko 1 23
pomorskie Starogard Gdański II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej w Starogardzie Gdańskim Kościuszki 131 6 6 1 Piotr Gradowski 4a 20
pomorskie Sztum Zespół Szkół Wojciechowskiego, 43 2 1 1 Paweł Świderski 3 30
  7 10   187 70 15      
śląskie Bielsko -Biała Zespół Szkół Ekonomicznych Komorowicka 27 10 8 1 Łukasz Przemyk 4rp 29
śląskie Bielsko- Biała Liceum Ogólnokształcące im.T. Kościuszki Studium Przedsiębiorczości "MAGO" legionów 30 10 9 1 Paulina Głąb 3P 15
śląskie BIELSKO-BIAŁA I LO im. Mikołaja Kopernika Listopadowa 70 5 5 2 Konrad Świerkocz 4 E 23
Wojciech Czaja 4 C 22
śląskie Bielsko-Biała III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Bielsku-Białej Bohaterów Warszawy 20 20 19 4 Łukasz Matejko 3 c 35
Tymoteusz Dadok 4 c 30
Bartosz Kaszok 4 c 30
Michał Pezda 3 c 28
śląskie Bielsko-Biała V Liceum Ogólnokształcące Józefa Lompy 10 8 7 3 Lucjan Sęk II 25
Julia Ślusarczyk II 20
Maciej Wójtowicz III 20
śląskie Bytom I Liceum Ogólnokształcące STRZELCÓW BYTOMSKICH 11 3 3 3 Marcelina Szulc 4c 35
Bartosz Popenda 4c 32
Jakub Motyka 4a 30
śląskie Chorzów III Liceum Ogólnokształcące Farna 5-7 110 18 4 Klaudia Ryguła 4A 25
Piotr Lewandowski 3A 22
Paweł Bladowski 1A 21
Jakub Kasprzyk 1A 21
śląskie Chorzów Publiczne Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej Kościuszki 11 20 11 4 Jan Turula 4 ls 33
Karol Turula 3a 26
Nikodem Różyc 2 lof 26
Alicja skrzyńska 3a 22
śląskie Chorzów Uniwersyteckie I Liceum Ogólnokształcące ul. gen. J. H. Dąbrowskiego 36 8 4 1 Miłosz Grzondziel III C 33
śląskie Cieszyn II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Cieszynie Plac Wolności 7b 4 1 1 Oliwia Żur 2 15
śląskie Częstochowa I Liceum Ogólnokształcące Kościuszki 8 25 20 4 Michał Garus IIIa 29
Krzysztof Warta Ia 27
Miłosz Domaradzki IIIe 23
Aleks Włodarczyk Ia 23
śląskie Częstochowa II Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta w Częstochowie ul. Kilińskiego 62 5 5 1 ALEKSANDER LIS 1 28
śląskie Częstochowa IX Liceum Ogólnokształcące Jasnogórska 8 10 10 2 Wojciech Czupryna 4d 30
Wojciech Sobociński 3c 26
śląskie Częstochowa VII Liceum Ogólnokształcące Nowowiejskiego 18 30 30 6 Piotr Polanowski 4c 26
Jerzy Antes 2c 24
Julia Mysłek 4b 22
Martyna Małż 3c 21
Wiktor Organa 4c 21
Wiktor Skiba 2f 21
śląskie Dąbrowa Górnicza I Liceum Ogólnokształcące Kopernika 40 12 10 2 Kacper Kaczyński 1 21
Filip Wyjadłowski 1 20
śląskie Dąbrowa Górnicza II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego Górnicza 17 30 22 3 Mateusz Domagała 4 23
Adrian Bochenek 4 22
Wojciech Mucha 2 21
śląskie Gliwice I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne ul. Zimnej Wody, 8 15 6 2 Milena Cichońska III 29
Leon Żołna I 21
śląskie Katowice II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Głowackiego 6 40 15 3 Alicja Klimczak 4 25
Maciej Kłysiewicz 3 24
Julia Majkrzak 3 21
śląskie Katowice III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Mickiewicza 11 6 7 3 Jakub Grocholski 4h 32
Norbert Gąsior 4h 30
Jakub Golec 3d 30
śląskie Katowice Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe Sokólska 26 3 3 1 Maciej Piofczyk 4 30
śląskie Katowice VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie 3 Maja 42 20 17 2 Bartosz Ogórkiewicz 2c2 29
Franciszek Wrzesień 2c2 25
śląskie Milówka Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Milówce Dworcowa 17 15 12 1 Zuzanna Maciejowska 4 24
śląskie Mysłowice I Liceum Ogólnokształcące Mickiewicza 6-8 40 32 1 Gracjan Olszak 3d 21
śląskie Myszków Liceum Ogólnokształcace 11Listopada 19 9 8 2 Kacepr Uchnast 3d 26
Marietta Jędras 4d 21
śląskie Rybnik I Liceum Ogólnokształcące w Rybniku Kościuszki 41 150 41 5 Kacper Majdanik 3 29
Bartosz Panek 4 26
Jakub Bierza 4 25
Dawid Jurkiewicz 3 22
Klaudiusz Klenart 4 20
śląskie Sosnowiec II Liceum Ogólnokształcące 1 16 16 3 Mateusz Sowa I 28
Borys Bryzik III 24
Karolina Sikora IV 22
śląskie Sosnowiec IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Sosnowcu Pl. W. Zillingera 1 20 8 2 Jan Gidmański I 31
Oliwia Oracz IV 23
śląskie Sosnowiec Technikum nr 6 Grafiki, Logistyki i Środowiska im. Legionów Polskich w Centrum Kształcenia zawodowego i Ustawicznego Legionów, 9 5 5 2 Damian Denić IV bg 24
Przemysław Papierz III le 23
śląskie Tarnowskie Góry II Liceum Ogólnokształcące Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 7 7 2 Wojciech Chmielorz 2b 26
Karol Sapa 4 23
śląskie Zabrze III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zabrzu Sinkiewicza 33 3 3 3 Kamil Krawczyk 2 30
Szymon Grad 3 28
Wojciech Czernik 2 25
  18 30   659 362 74      
świętokrzyskie Łopuszno Powiatowy Zespół Szkół w Łopusznie Kasztanowa 39 3 4 2 Paweł Pękala IIIB LO 31
David Karliński IIA LO 25
świętokrzyskie Włoszczowa Zespół Szkół Nr 2 Koniecpolska 40 10 5 1 Dominik Sornat IV TE TI 17
  2 2   13 9 3      
warmińsko-mazurskie Elbląg III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Elblągu Browarna 1. 8 6 2 Patryk Potopowicz II a 27
Mikołaj Kłyszewicz III a 20
warmińsko-mazurskie Kętrzyn I Liceum Ogólnokształcące Powstańców Warszawy 2 6 6 4 Zuzanna Oryńczuk 4 21
Bartosz Kozioł 4 20
Ksawery Kalinowski-Wanago 3 20
Weronika Chlewińska 2 20
warmińsko-mazurskie Nowe Miasto Lubawskie Zespół Szkół im. C.K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim 3 Maja 24 5 5 1 Kacper Lange IV 19
  3 3   19 17 7      
wielkopolskie Kościan I Liceum Ogólnokształcące Kościuszki 3 1 1 1 Filip Franek 2f 32
wielkopolskie Krzyż Wielkopolski Zespół Szkół Ogólnokształcących - Liceum Ogólnokształcące Sienkiewicza 1 1 1 1 Łukasz Juchniewicz 4P LO 20
wielkopolskie Leszno I Liceum Ogólnokształcące ul. Karola Kurpińskiego 1 29 20 4 Adrian Goździewicz IV 33
Jacek Sobczak II 32
Zuzanna Kowalska IV 27
Mikołaj Zalesiński IV 20
wielkopolskie Leszno II Liceum Ogólnokształcące Bolesława Prusa 33 40 34 1 Karol Żyto 2c 17
wielkopolskie Piła I Liceum Ogólnokształcące Wincentego Pola 11 7 6 1 Grzegorz Wojtaś 4 23
wielkopolskie Poznań IX Liceum Ogólnokształcące Warzywna 24 14 10 1 Malwina Woźniak 4e 29
wielkopolskie Poznań Publ. Liceum Ogólnokształcące Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców Głogowska 92 12 4 1 Aleksander Trawiński 4b 17
wielkopolskie Poznań XVI Liceum Ogólnokształcące Tarnowska 27 7 2 1 Piotr Rembeza 4 22
wielkopolskie Poznań XXXVIII Dwiujęzyczne Liceum Ogólnokształcące Drzymały 4/6 5 5 1 Matylda Schmidt 2B 22
wielkopolskie Poznań Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 os. Czecha 59 7 4 3 Szymon Matysiak IIIIA 24
Jakub Cichy IVB 23
Jakub Maryniak IVF 22
wielkopolskie Swarzędz II Liceum Ogólnokształcące Podgórna 12 12 9 1 Oskar Grzesiak II 24
wielkopolskie Śrem Liceum Ogólnokształcące w Śremie Poznańska 11 25 25 7 Wiktoria Michalak III 35
Kamil Kuliński IV 32
Kacper Ciesielski II 32
Olga Kaczmarek III 26
Patryk Ławniczak III 22
Amelia Tomaszewska II 20
Hanna Komorniczak II 20
wielkopolskie Turek I Liceum Ogólnokształcące Kościuszki 4 31 23 3 Aleksander Jachimowski 1A 28
Jakub Jesionek 3A 25
Szymon Darul 2C 20
  8 13   191 144 26      
zachodniopomorskie Koszalin II Liceum Ogólnokształcące Chełmońskiego 7 11 7 3 Dawid Siedlecki 1h 30
Gabriela Grosiak 4h 20
Mirosłóaw Dauer 1c 20
zachodniopomorskie Koszalin V Liceum Ogólnokształcące w Koszalinie Jedności 9 18 16 1 Szymon Rosłan 1 19
zachodniopomorskie STARGARD I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA w STARGARDZIE STASZICA 2 4 3 1 Paweł Stefaniak 4e 28
zachodniopomorskie Szczecin II Liceum Ogólnokształcące Henryka Pobożnego 2 45 36 11 Oliwia Sobaś 4d 36
Marcel Bartczak 4d 33
Hubert Kędzierski 4d 25
Franciszek Bąk 2d 23
Jędrzej Kopaczewski 4d 23
Hanna Wiłkowicz 1IBb 23
Hubert Jaruzel 1IBb 22
Mateusz Tomaszewski 4d 21
Kajetan Sterna 3d 21
Michał Michalak 4d 20
Paweł Błaszkiewicz 4d 20
zachodniopomorskie Szczecin XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymiw Szczecinie Romera 2 15 15 3 Sławomir Bartkowiak 4LA 31
Jakub Stefańczyk 4LA 26
Bartosz Wieczorek 4 LA 21
zachodniopomorskie Szczecinek I Liceum Ogólnokształcące Ks. Elżbiety 1 10 10 2 Kacper Krauze 3c 34
Anna Broniewicz 4s 20
  4 6   103 87 21      


Cała RP razem
Województw Miejscowości Szkół Liczba ucz. w et. szk.  
zgł. pisz. aw.
16 101 163 2470 1923 407