Olimpiada Wiedzy Historycznej

Lista szkół I etapu - szkolnego

← powrót do menu

Lista szkół I etapu - szkolnego Olimpiady - Olimpiada Wiedzy Historycznej w roku szkolnym 2023/24.


woj. dolnośląskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Liczba uczniów
I II III IV V VI
Bolesławiec I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego H. i W. Tyrankiewiczów 11 Cezary Czernatowicz +48.757322419 15
Dzierżoniów I Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego ul. J. Piłsudskiego 10 mgr Grażyna Bajsarowicz +48.748314477 1
Dzierżoniów II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II ul. Garncarsla 1 Marzena Kudra +48.506685782 10
Góra Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Szkolna 1 Magdalena Mielczarek +48.655432341 1
Jelenia Góra II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Gimnazjalna 2 Iwona Kumek +48.756426526 17
Legnica I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kosciuszki pl. Klasztorny 7 Halina Tamioła +48.768622758 5
Lubin Zespół Szkół Nr 1 im. prof. Bolesława Krupińskiego Kościuszki 9 Dariusz Tomaszewski +48.885750250 25
Oleśnica I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego ul. Juliusza Słowackiego 4 Marzena Helińska +48.3143280__ 8
Świdnica I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza Pionierów Ziemi Świdnickiej 30 Robert Kaśków +48.748522942 14
Trzebnica Liceum Ogólnokształcące im. II Armii Wojska Polskiego ul. Wojska Polskiego 17 Magdalena Bielec-Janusiewicz +48.697695096 3
Wałbrzych Zespół Szkół Politechnicznych Energetyk Al. Wyzwolenia 5 Justyna Repka- Awdankiewicz +48.507156635 10
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego plac Orląt Lwowskich 2a mgr Zdzisław Jaskólski +48.717986738 5
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej ul. Brucknera 10 Anna Maćkowska +48.717986890 25
Wrocław Zespół Szkół nr 8 Mikołaja Reja 3 Anna Wyczlińska +48.717986704 17
Ząbkowice Śląskie Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły Powstańców Warszawy 8c Tomasz Błauciak +48.748151674 11
razem
12 15       167


woj. kujawsko-pomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Liczba uczniów
I II III IV V VI
Barcin Zespół Szkół Polna 1 Marzena Wolska +48.523832346 3
Bydgoszcz I Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Plac Wolności 9 Mariola Mańkowska +48.523398330 15
Bydgoszcz VIII Liceum Ogólnokształcące im. dra Emila Warmińskiego Swarzewska 10 Aldona Sobień +48.523423753 2
Golub-Dobrzyń Zespół Szkół nr 1 im. Anny Wazówny PTTK, 28 Piotr Wiśniewski +48.566835450 40
Grudziądz Zespół Szkół Rolniczych im. Władysława Grabskiego Lipowa 33 Arkadiusz Wojciechowskiego +48.564648240 1
Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kasprowicza ul. 3 Maja 11 Rafał Łaszkiewicz +48.523572207 40
Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej ul. Konopnickiej 15 Maria Żukowska +48.505022526 11
Kruszwica Technikum w Zespole Szkół im. Kazimierza Wielkiego ul. Kujawska 20 Halina Stajszczak +48.691504211 2
Mogilno Zespół Szkół ul. Dworcowa 9 Zbigniew Grzechowski +48.523152664 25
Strzelno Zespół Szkół im. I Armii Wojska Polskiego ul. Gimnazjalna 7 Agnieszka Piotrowicz +48.887067555 10
Toruń Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące Szosa Chełmińska 83 Beata trapnell +48.566555560 10
Toruń Zespół Szkół Inżynierii Środowiska Batorego 43/49 Magdalena Posachowicz +48.782512619 2
Toruń Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego i VIII Liceum Ogólnokształcące ul. Grunwaldzka 33/35 Urszula Przedpełska +48.566602292 20
Tuchola Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego ul. Pocztowa 8a Waldemar Ptak +48.523363850 13
Więcbork Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka ul. Pocztowa 14a Anna Skiba +48.523897066 4
Włocławek I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej Mickiewicza 6 Małgorzata Bisaga +48.604270532 82
Włocławek III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej ul. S. Bechiego 1 Aneta Jaworska +48.542322965 60
Żnin I Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich ul. Sienkiewicza 1 Andrzej Kurek +48.523020105 1
Żnin I Liceum Ogólnokształcące im. Barci Śniadeckich ul. Sienkiewicza 1 Andrzej Kurek +48.485230201 10
razem
13 18       351


woj. lubelskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Liczba uczniów
I II III IV V VI
Chełm I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego ul. Stefana Czarnieckiego 8 Halina Smyk +48.825653885 30
Chełm II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Gustawa Orlicz-Dreszera ul. Szpitalna 14 Zbigniew Niderla +48.825653888 6
Chełm IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. dr Jadwigi Młodowskiej ul. Św. Mikołaja 4 Marzena Koprukowniak +48.825653889 2
Hrubieszów Zespół Szkół nr 3 Żeromskiego 11 Dariusz Szadowski +48.846962524 6
Janów Lubelski Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza ul. Jana Pawła II 1 Wiesława Dyjach +48.158720356 6
Krasnystaw I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły Piłsudskiego 50 Anna Patejuk +48.825762146 9
Lublin I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica al. Racławickie 26 Kamil Kamiński +48.814411460 11
Lublin II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego ul. Ogrodowa 16 Małgorzata Klimczak +48.815321732 11
Lublin III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej plac Wolności, 4 Grzegorz Lech +48.602451415 10
Lublin Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi ul. Długosza 8a Marek Krukowski +48.815338946 21
Lublin V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej Curie Lipowa 7 Beata Jezierska +48.814664340 10
Lublin XXIV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 5 im. Jana Pawła II ul. Elsnera 5 Iwona Lipiec +48.661600694 20
Lublin XXX Liceum Ogólnokształcące im. księdza Jana Twardowskiego ul. Wajdeloty 12 Tomasz Szabłowski +48.815245154 25
Lublin Zespół Szkół Ekonomicznych im. Augusta i Juliusza Vetterów ul. Bernardyńska 14 Marzenna Modrzewska-Michalczyk +48.814664050 4
Zamość I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Akademicka 1 i 1H Bożena Krupa +48.846392801 10
Zamość III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida ul. Kilińskiego 15 Antoni Szostek +48.846386557 2
razem
6 16       183


woj. lubuskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Liczba uczniów
I II III IV V VI
Gorzów Wielkopolski I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki ul. Puszkina 31 Mariusz Biniewski +48.667659341 15
Gorzów Wielkopolski II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie ul. Przemysłowa 22 Tomasz Pluta +48.957228438 18
Gorzów Wielkopolski IV Liceum Ogólnokształcące im.Tadeusza Kotarbińskiego Kosynierów Gdyńskich 8 Hanna Mickiewicz-Kędziora +48.957203060 25
Gorzów Wielkopolski Zespół Szkół Elektrycznych im. majora Henryka Sucharskiego ul. Dąbrowskiego 33 Stanisław Jodko +48.957223639 13
Nowa Sól Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego Gimnazjalna 9 Aleksandra Grządko +48.606807706 10
Sulechów Liceum Ogólnokształcące im. rotmistrza Witolda Pileckiego ul. Licealna 10 Beata Leśniak +48.683852619 10
Zielona Góra I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego ul. J. Kilińskiego 7 Ewa Habich +48.684523131 8
Zielona Góra IV Liceum Ogólnokształcące im. płk. pil. Eugeniusza Horbaczewskiego ul. Szosa Kisielińska 18 mgr Agnieszka Makarska +48.683271326 5
Żagań Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Banacha Plac Orląt Lwowskich 4 Mieczysław Śmieszek +48.683772885 15
razem
5 9       119


woj. łódzkie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Liczba uczniów
I II III IV V VI
Kutno II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza ul. Okrzei 1a Artur Ciurlej +48.243557433 10
Łódź Technikum Nr 3 Kilińskiego 159/163 Beata Świderska +48.426740275 8
Łódź XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa ul. Kopernika 2 Syliwia Blomberg +48.426366854 10
Łódź XXX Liceum Ogólnokształcące im. ks. bp. Ignacego Krasickiego ul. J. Sowińskiego 50/56 Katarzyna Stroynowska-Kowalska +48.426539047 23
Pabianice I Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego ul. Moniuszki 132 Barbara Żwańska +48.422149111 4
Pabianice II Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi Pułaskiego 29 Krzysztof Zajda +48.422152245 8
Sieradz I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka ul. Żwirki i Wigury 3 Jowita Królikowska +48.438271425 30
Skierniewice Klasyczne Liceum Ogólnokształcące im. Ks. St. Konarskiego ul. Kard. St. Wyszyńskiego 12 Ks. Piotr Karpiński +48.468327478 3
Skierniewice Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa ul. Henryka Sienkiewicza 10 Anna Janus +48.468333189 30
Skierniewice Zespół Szkół nr 3 im. Wisławy Szymborskiej ul. Działkowa 10 Dorota Klucznik +48.468333519 10
Tomaszów Mazowiecki II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego ul. Jałowcowa 10 Arkadiusz Broniarek +48.447245642 25
Wieluń Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Teodora Kubiny ul. Ślaska 23 Anna Przybylska +48.438435576 6
razem
7 12       167


woj. małopolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Liczba uczniów
I II III IV V VI
Bochnia Zespół Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica ul. Windakiewicza 23 Sylwia Zajt +48.146122603 15
Kęty I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego ul. Wyspiańskiego 2 Anna Zielonka +48.338453730 15
Kraków I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego Plac Na Groblach 9 mgr Jacek Kaczor +48.124229679 6
Kraków II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego Sobieskoego 9 Marek Stępski +48.126337392 10
Kraków III Liceum Ogólnokształcące im Jana Kochanowskiego os Wysokie 6 Andrzej Górniak +48.126480493 10
Kraków III Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego ul. Stradomska 10 Iwo Wroński +48.124216745 6
Kraków IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Krzemionki 11 Beata Zgutka +48.126563620 24
Kraków Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego ul. Akacjowa 5 Sławomir Dziadkiewicz +48.124123363 1
Kraków Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące os. Piastów 34 ks. mgr Łukasz Auguściak +48.126480489 15
Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego ul. Studencka 12 Stanisław Pietras +48.733674741 21
Kraków VII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej ul. Skarbińskiego 5 Wojciech Zagórny +48.126374291 50
Kraków XI Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej Osiedle Teatralne 33 Danuta Bigaj +48.126440726 2
Kraków XVIII Liceum Ogólnokształcące im. prof. Akademii Krakowskiej św. Jana Kanty ul. Na Błonie 15b Grzegorz Nicpoń +48.126372707 4
Myślenice I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki ul. Jagiellońska 8 Jacek Ślósarz +48.122740070 3
Myślenice II Liceum Ogólnokształcące im. Tytusa Chałubińskiego ul. Zdrojowa 18 Andrzej Pawlikowski +48.122720424 10
Myślenice Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Liceo Rynek 23 Katarzyna Wysocka +48.690010022 4
Myślenice Technikum Turystyczno-Gastronomiczne w Zespole Szkół - Małopolska Szkoła Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego ul. Zdrojowa 18 Andrzej Pawlikowski +48.122720424 10
Nowy Sącz I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Długosza ul. Długosza 5 Jacek Tomasik +48.184484020 20
Nowy Sącz Społeczne Liceum Ogólnokształcące SPLOT z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Karskiego ul. Limanowskiego 7 Małgorzata Gucwa +48.184434339 30
Olkusz Zespół Szkół nr 3 im. Antoniego Kocjana Nullo 32 Wojciech Panek +48.326430692 5
Oświęcim Powiatowy Zespół nr2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych im. Ignacego Łukasiewicza Bema 8 Jacek Stoch +48.338424567 12
Rabka- Zdrój I Liceum Ogólnokształcące im. Eugeniusza Romera ul. Jana Pawła II 41 Marek Świder +48.182677030 7
Sucha Beskidzka Liceum Ogólnokształcące nr I im. M. Skłodowskiej-Curie ul. płk. Tadeusza Semika 1 Anna Sala +48.338742355 60
Sucha Beskidzka Zespół Szkół im. Wincentego Witosa ul. Spółdzielców 1 Aneta Drobny +48.338742771 5
razem
9 24       345


woj. mazowieckie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Liczba uczniów
I II III IV V VI
Góra Kalwaria Zespół Szkół Zawodowych, II Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Franciszka Bielińskiego Budowlanych 14 Elżbieta Smereczyńska +48.022727323 9
Legionowo Niepubliczne Liceum Językowe Academy of The Future Parkowa 27B Helena Olkucka +48.227320182 1
Mińsk Mazowiecki Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej ul. Piękna 7a Joanna Papińska +48.257585102 2
Płock III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Dąbrowskiej ul. Łukasiewicza 11 Agnieszka Wierzchowska +48.243640640 10
Płock Zespół Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza ul. Kobylińskiego 25 Bartłomiej Biernacki +48.243658632 47
Warszawa Liceum Ogólnokształcące im. Jacka Kuronia ul. Złota 58 Teresa Wesołowska +48.226201141 20
Warszawa LIX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego ul. Lindego 20 Dorota Grabiec +48.506528964 3
Warszawa LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. I. Witkiewicza "Witkacego" ul. Elbląską 51 Beata Zdanowicz +48.226332404 20
Warszawa LXX Liceum Ogólnokształcące im. Aleksandra Kamińskiego Dembowskiego 1 Andrzej Woźniak +48.222594031 10
Warszawa LXXV Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego ul. Czerniakowska 128 Magdalena Kozyra +48.695930524 22
Warszawa VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV ul. Jagiellońska 38 Małgorzata Dąbrowska +48.226192745 3
Warszawa XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego ul. Platynowa 1 Anna Szczepańska – Filipp +48.226209968 20
Warszawa XLVII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego ul. Międzyborska 64/70 Paweł Oziębłowski +48.228102201 11
Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego ul. Polna 5 Anna Koszycka +48.228251314 15
Warszawa Zespół Szkół Fototechnicznych ul. Spokojna 13 Grażyna Dobrzyńska - Klepacz +48.228389169 6
razem
5 15       199


woj. opolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Liczba uczniów
I II III IV V VI
Głubczyce Zespół Szkół Ogólnokształcących Jana Kochanowskiego 22 Krzysztof Tokarz +48.883601360 6
Głuchołazy Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące ul. Bohaterów Warszawy 10 Iwona Jakóbczak +48.662224095 30
Kędzierzyn-Koźle II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Matejki 19 Katarzyna Arciszewska Stępień +48.774832162 11
Kluczbork Zespół Szkół Ogólnokształcących im. A. Mickiewicza Mickiewicza 10 Krystyna Błażewska +48.606977883 30
Kluczbork Zespół Szkół Ogólnokształcących Społecznego Towarzystwa Oświatowego ul. Ligonia 12 Beata Bednarska +48.608345177 6
Namysłów I Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Iwaszkiewicza Mickiewicza 12 Wojciech Surmacz +48.774107060 9
Olesno I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich Sądowa 2 Marek Leśniak +48.607216962 23
Opole Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr VIII im. Aleksandra Kamińskiego ul. Ozimska 48a Lucyna Dzikiewicz-Niski +48.774542135 6
Praszka I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich ul. Kaliska 38 Bożena Skrzeszowska - Zagórska +48.343591040 11
Strzelce Opolskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Powstańsców Sląskich 3 Halina Kajstura +48.774612701 10
razem
9 10       142


woj. podkarpackie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Liczba uczniów
I II III IV V VI
Jarosław I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. 3 Maja 4 Jolanta Moskwa +48.166212231 2
Jarosław Publiczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Anny Jenke ul. Plac Skargi 1 ks. dr Grzegorz Delmanowicz +48.733233133 16
Jarosław Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha ul. Św. Ducha 1A Adam Tomaszewski +48.166216524 10
Jasło Zespół Szkół nr 4 im. św. Jana Pawła II Sokoła 6 Robert Niemiec +48.134463469 6
Kolbuszowa Liceum Ogólnokształcące im. Janka Bytnara ul. Jana Pawła II 8 Dariusz Fus +48.503902829 5
Krosno I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika ul. P. Skargi 2 Ryszard Józefczyk +48.134320450 3
Mielec I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego Jędrusiów 1 Radosław Kluza +48.177875350 12
Mielec V Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 1 Tańskiego 3 Joanna Gładyszewska +48.177875350 12
Przemyśl I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego Słowackiego 21 Tomasz Dziumak +48.166769570 10
Przemyśl II Liceum Ogólnokształcące im. prof. Kazimierza Morawskiego ul. Biskupa Jakuba Glazera 44 Mariusz Zamirski +48.166799675 5
Przeworsk I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława Jagiełły ul. Szkolna 6 Krzysztof Dyrkacz +48.166487969 10
Ropczyce Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Mickiewicza 12 Hubert Paśko +48.172228270 2
Rzeszów I Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego ul. 3 Maja 15 Piotr Wanat +48.177482820 12
Rzeszów III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida ul. Szopena 11 Marek Plizga +48.017748287 7
Tarnobrzeg Zespół Szkół im. ks. Stanisława Staszica Kopernika 1 Jerzy Stelmach +48.158221216 1
razem
10 15       113


woj. podlaskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Liczba uczniów
I II III IV V VI
Białystok II Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej ul. Narewska 11 Dariusz Bossowski +48.856511416 41
Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Zwierzyniecka 9a Bożena Karpowicz +48.857422318 15
Białystok Szkoły INFOTECH ul. Ciepła 40E Katarzyna Kaczyńska +48.510289122 5
Białystok VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta ul. Warszawska 8 Dariusz Naumowicz +48.857435485 10
Ciechanowiec Zespół Szkół Ogólnokształcacych i Zawodowych ul. Szkolna 8 Łukasz Godlewski +48.862771134 4
Zambrów I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego ul. Marii Konopnickiej 16 Dariusz Grabowski +48.862712708 5
razem
3 6       80


woj. pomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Liczba uczniów
I II III IV V VI
Bytów I Liceum Ogólnokształcące im. Bojowników o Wolność i Polskość Ziemi Bytowskiej ul. Gdańska 57 Krzysztof Myszkowski +48.598226920 1
Chojnice Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta Grunwaldzka 1 Rafał Maliszewski +48.523977087 3
Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich Nowe Miasto- 4-6 Małgorzata Geirszewska +48.523960120 7
Chojnice Szkoła Techniczna Bydgoskiego ZDZ ul. Kościerska 10 Anna Henszke +48.664788624 10
Człuchów Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego ul. Kusocińskiego 1 Krystyna Łuczycka +48.598342407 4
Gdańsk Gdańskie Liceum Autonomiczne Osiek 11/12 Monika Biblis +48.058301495 18
Gdańsk III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte ul. Topolowa 7 Małgorzata Mroczkowska +48.583410671 25
Gdańsk IX Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kolbergera ul. płk. Wilka -Krzyżanowskiego 6-8 Zygmunt Pilarek +48.583418613 1
Gdańsk Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące im.Pawła Adamowicza Traugutta 92 Waldemar Kotowski +48.532435396 5
Gdańsk X Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Lecha Bądkowskiego ul. Kościuszki 8b Anna Melker +48.583414915 2
Gdańsk Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej ul. Podwale Staromiejskie 51/52 Wojciech Władziński +48.583011377 10
Gdynia VI Liceum Ogólnokształcące im. Wacława Sierpińskiego Kopernika 34 Tomasz Ogrodnik +48.586222233 7
Kwidzyn I Liceum Ogólnokształcące im. dr Władysława Gębika d. Polskie Gimnazjum ul. Konarskiego 12 Joanna Poźniak +48.552793935 10
Kwidzyn II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego ul. Słoneczna 2 Ewelina Braun +48.556451919 10
Słupsk I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustwgo ul. Szarych Szeregów 15 Barbara Grędecka +48.598422217 10
Starogard Gdański II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej ul. Kościuszki 131 Hanna Gałązka Janas +48.585623092 9
Sztum Zespół Szkół im. Jana Kasprowicza ul. Kasprowicza 3 Ewa Cebula +48.556404050 2
razem
10 17       134


woj. śląskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Liczba uczniów
I II III IV V VI
Bielsko-Biała III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego ul. Bohaterów Warszawy 20 dr Krzysztof Kaczor +48.334960330 26
Bielsko-Biała Liceum Ogólnokształcące Studium Przedsiębiorczości MAGO im. Tadeusza Kościuszki ul. Legionów 30 Bogusława Sołczykiewicz +48.338220728 8
Bielsko-Biała V Liceum Ogólnokształcące ul. Józefa Lompy 10 Marek Myśliński +48.338221809 15
Bielsko-Biała Zespół Szkół Ekonomicznych im. Michała Kaleckiego ul. Komorowicka 27 Marzena Grzegorczyk +48.338124503 10
Bytom I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Smolenia STRZELCÓW BYTOMSKICH 11 Katarzyna Łoza +48.322810377 5
Chorzów III Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego ul. Farna 5-7 mgr Krzysztof Oleś +48.322468802 30
Chorzów Publiczne Liceum Ogólnokształcące w ZSSRK AK im. Augusta Hlonda ul. Kościuszki 11 Dorata Delawska +48.322495044 20
Chorzów Uniwersyteckie I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego ul. gen. J. H. Dąbrowskiego 36 Przemysław Fabjański +48.322411712 6
Cieszyn II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Plac Wolności 7b Regina Rakowska +48.338521132 3
Czechowice-Dziedzice Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie ul. Konopnickiej 9 Jan Bieroński +48.322153577 3
Częstochowa I Liceum Ogólnokształcące im.Juliusza Słowackiego Kościuszki 8 Małgorzata Kaim +48.343242555 26
Częstochowa II Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta ul. Kilińskiego 62 Erniew Tomżyński +48.343612568 18
Częstochowa III Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Biegańskiego ul. Dąbrowskiego 75 Jan Randak +48.603632613 12
Częstochowa IX Liceum Ogólnokształcące im.C.K. Norwida Jasnogórska 8 Krzysztof Wachowiak +48.343242310 10
Częstochowa Techniczne Zakłady Naukowe im. gen. Władysława Sikorskiego Jasnogórska 84/90 mgr Karol Kaczmarek +48.343244727 7
Częstochowa VII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Nowowiejskiego 18 Marcin Terka +48.343245266 30
Dąbrowa Górnicza I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego ul. Kopernika 40 Beata Bończak +48.322623093 40
Dąbrowa Górnicza II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego ul. Górnicza 17 Elżbieta Rudzka +48.322615259 30
Dąbrowa Górnicza III Liceum Ogólnokształcące im. Generała Władysława Andersa ul. Prusa 3 Artur Iwan +48.032264149 7
Gliwice I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego Zimnej Wody 8 Adam Sarkowicz +48.322314732 10
Jaworzno I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Licealna 3 Patrycja Pietraszczyk +48.326163846 11
Katowice II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej Głowackiego 6 dr Jacek Pruciak +48.322517334 20
Katowice III Liceum Ogólnokstałcące im. Adama Mickiewicza ul. Mickiewicza 11 Katarzyna Noworzyń +48.322589305 10
Katowice Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe Sokólska 26 Aneta Łosiewicz +48.505074215 2
Katowice VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie ul. 3 Maja 42 Maria Dłotko +48.322539432 20
Kłobuck Zespół Szkół Nr 3 ul. ks. Ignacego Skorupki 46 Katarzyna Ściebura +48.343172652 4
Knurów Zespół Szkół im. Ignacego Jana Paderewskiego ul. 1 Maja 21 Dorota Gumienny +48.531027488 3
Knurów Zespół Szkół im. Ignacego Jana Paderewskiego ul. 1 Maja 21 Dorota Gumienny +48.322351961 1
Milówka Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Marii Konopnickiej ul. Dworcowa 17 Marta Żółty +48.033863755 15
Mysłowice I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki ul. Mickiewicza 6-8 mgr Dorota Konieczny-Simela +48.322222438 40
Myszków Liceum Ogólnokształcące im. mjr. Henryka Sucharskiego ul. 11 listopada 19 Izabela Skabek +48.343132238 12
Ruda Śląska II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Gustawa Morcinka Jankowskiego 22 Aleksander Porębski +48.322420125 4
Rybnik I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich ul. Kościuszki 41 Tadeusz Chrószcz +48.324222787 100
Rybnik II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego ul. Mikołowska 19 mgr Ewelina Maj +48.324221229 1
Sosnowiec II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Emilii Plater ul. Parkowa 1 Justyna Tulicka +48.322664535 15
Sosnowiec IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica Waldemara Zillingera 1 Grzegorz Walotek +48.601358354 10
Tarnowskie Góry I Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej ul. Opolska 28 Barbara Gierak- Pawlak +48.322852845 9
Tarnowskie Góry II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 Kazimierz Sporoń +48.322852941 2
Zabrze III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Sienkiewicza 33 Magdalena Kaernbach- Wojtaś +48.322715980 30
Zawiercie Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego Wojska Polskiego dr Katarzyna Węcel-Ptaś +48.695938606 3
Żory I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Karola Miarki Powstańców 6 Mariusz Gębarowski +48.324342933 31
Żywiec Zespół Szkól Ekonomiczno-Gastronomicznych ul. Mickiewicza 6 Adam Zoń +48.338612196 12
razem
24 41       671


woj. świętokrzyskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Liczba uczniów
I II III IV V VI
Łopuszno Powiatowy Zespół Szkół ul. Kasztanowa 39 Agnieszka Prędota-Gad +48.413914025 5
Skarżysko-Kamienna I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego 1 Maja 82 Martyna Maćkowiak +48.412513928 2
Starachowice Technikum nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego ul. 1 Maja 4 Grażyna Małecka +48.412746240 2
razem
3 3       9


woj. warmińsko-mazurskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Liczba uczniów
I II III IV V VI
Elbląg I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego ul. Pocztowa 2 Marzena Bielecka +48.556258910 49
Elbląg II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kazimierza Jagiellończyka ul. Królewiecka 42 Agnieszka Jurewicz +48.556258881 8
Elbląg III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II ul. Browarna 1 mgr Beata Orzech +48.556258920 18
Elbląg Zespół Szkół Gospodarczych ul. Królewiecka 128 Kamila Urbańska +48.556258861 18
Giżycko II Liceum Ogólnokształcące im. Gustawa Gizewiusza Sikorskiego 3 Anna Źabionek +48.510081867 5
Iława Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego Sienkiewicza 1 Roman Groszkowski +48.896485696 7
Kętrzyn I Liceum Ogólnokształcące im.Wojciecha Kętrzyńskiego Powstańców Warszawy 2 Oliwia Piotrowicz +48.897513237 9
Morąg Zespół Szkół Licealnych 11 Listopada 7 Dariusz Bujak +48.897574012 15
Morąg Zespół Szkół Licealnych 11 Listopada 7 Dariusz Bujak +48.515150039 5
razem
6 8       134


woj. wielkopolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Liczba uczniów
I II III IV V VI
Gniezno III Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego ul. Sobieskiego 20 Beata Czechańska +48.614261371 6
Kalisz V Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego ul. Piskorzewie 6 mgr Beata Szulc +48.625016161 11
Leszno I Liceum Ogólnokształcące im. Rodu Leszczyńskich ul. Karola Kurpińskiego 1 Barbara Kochanek +48.655299425 10
Leszno II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Bolesława Prusa 33 Krystyna Łasowska +48.601066241 112
Leszno III Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego Plac Kościuszki 5 Konrad Kokociński +48.655299014 26
Leszno Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Amosa Komeńskiego ul. Poniatowskiego 2 iIrena Szynkarek +48.601066241 11
Miejska Górka Zespół Szkół im. Stanisława Mikołajczyka Marii Konopnickiej 3 Jolanta Hryniowska +48.655474125 25
Piła I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie Wincentego Pola 11 Daria Paluchowska - Prochot +48.673517470 7
Poznań II liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej ul. Matejki 8/10 Małgorzata Dembska +48.618662892 15
Poznań IX Liceum Ogólnokształcące im. Karola Libelta Warzywna 24 Krystyna Rachwalik +48.618203632 30
Poznań Publiczne Liceum Ogólnokształcące Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców im. BŁ. Natalii Tułasiewicz Głogowska 92 ksiądz Grzegorz Konieczny +48.616622429 4
Poznań Publiczne Liceum Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza Os. Jana III Sobieskiego 114 o. mgr Jarosław Pabian +48.618234041 8
Poznań V Liceum Ogólnokształcące im. Klaudyny Potockiej ul. Zmartwychwstańców 10 Alina Siudzińska +48.618333831 6
Poznań VI Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Jana Paderewskiego ul. Krakowska 17a Karol Seifert +48.618524622 10
Poznań VII Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki ul. Stefana Żeromskiego 8/12 Paweł Kozłowski +48.601306174 20
Poznań XV Liceum Ogólnokształcace im. Wiktora Degi os. Bolesława Chrobrego 107 Ryszard Pyssa +48.502495667 15
Poznań XVI Liceum Ogólnokształcące im. Charlesa de Gaulle'a ul. Tarnowska 27 mgr Andrzej Karaś +48.618798090 7
Poznań XXXIX Liceum Ogólnokształcące Sióstr Urszulanek Unii rzymskiej al. Niepodległości 43 Jadwiga Łaciak OSU +48.618528948 3
Poznań XXXVIII Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące im. Jana Nowaka Jeziorańskiego ul. Drzymały 4/6 Elżbieta Marciniak +48.614241124 1
Poznań XXXVIII Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego Drzymały 4/6 Elżbieta Marciniak +48.614241124 5
Poznań Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego ul. Fredry 13 Ryszard Pyssa +48.618520642 10
Poznań Zespół Szkół Ogólnokształcacych nr 4 im. Józefa Tischnera ul. Czecha 59 Marek Kordus +48.618776058 1
Poznań Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. ks. prof. Józefa Tischnera os. Czecha 59 Marek Kordus +48.618776058 1
Swarzędz II Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Staniewskiego Podgórna 12 Małgorzata Szomek +48.6181720__ 12
Śrem Liceum Ogólnokształcące im. gen. Józefa Wybickiego ul. Poznańska 11 Piotr Mulkowski +48.606346532 47
Śrem Zespół Szkół Katolickich im. św. Jana Pawła II Stanisława Staszica 1A, 63-100 Śrem Kacper Knyspel +48.618909917 3
Tarnowo Podgórne Zespoł Szkół Technicznych Nowa 60 Agata Herda +48.485171826 54
Turek I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki Kościuszki 4 Danuta Szczepanik +48.632784695 30
Września Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza Witkowska 1 Violetta Zdunowska +48.614360230 18
razem
11 29       508


woj. zachodniopomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Liczba uczniów
I II III IV V VI
Gryfice Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Chrobrego ul. Wałowa 18 Jolanta Folwarska +48.913842670 8
Koszalin II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego Chełmońskiego 7 P.O Dyrektor mgr Bogusława Hordyńska +48.943424351 20
Koszalin V Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Lema ul. Jedności 9 Bożena Sobkowiak +48.695428579 15
Koszalin VI Liceum Ogólnokształcące Stanisława Dąbka 1 Karolina Monkiewicz +48.943430795 3
Stargard I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza ul. Staszica 2 Andrzej Albrewczyński +48.915783575 5
Szczecin II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I ul. Henryka Pobożnego 2 Jolanta Jastrzębska +48.914336117 45
Szczecin IV Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa ul. Świętej Kingi 2 Janusz Olczak +48.914834244 7
Szczecin IX Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Monte Cassino Pl. Mariacki 1 Monika Drozd +48.914336760 20
Szczecin Szkoła Podstawowa TAK Broniewskiego 14a Milena Malec +48.512525106 5
Szczecin Technikum Organizacji i Zarządzania w Zespole Szkół nr 8 im. Stanisława Staszica 3 Maja 1a Ewa Kupidłowska +48.914337240 10
Szczecin XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Romera 2 Mirosław Mika +48.914394052 15
Szczecin XIII Liceum Ogólnokształcące ul. Unisław 26 Cezary Urban +48.091423256 20
Szczecinek I Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Elżbiety Ks. Elżbiety 1 dr Arkadiusz Szczepaniak +48.943740032 25
Szczecinek Zespół Szkół Nr 2 Im. Warcisława IV 1 maja 22 Robert Jasek +48.502842297 1
razem
5 14       199


Cała RP razem
Miejscowości Szkół         Uczniów
138 252         3521