Olimpiada Wiedzy Historycznej

Ostateczne awanse z etapu szkolnego

← powrót do menu

Ostateczne wyniki etapu szkolnego Olimpiady — Olimpiada Wiedzy Historycznej w roku szkolnym 2020/21.


Województwo Miejscowość Nazwa szkoły Liczba ucz. w et. szk. Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
zgł. pisz. aw. Imię i nazwisko Klasa Test
I II III IV V VIa VIb VIc VIIa VIIb
dolnośląskie Dzierżoniów I Liceum Ogólnokształcące ul. J. Piłsudskiego 10 7 2 1 Michał Czubaty 3D 25
dolnośląskie Dzierżoniów II Liceum Ogólnokształcące ul. Garncarska 1 10 1 1 Maksymilian M. 2H 20
dolnośląskie Lubin Zespół Szkół Nr 1 Kościuszki 9 40 12 3 Marcel Romański 4b 23
Paweł Koziura 2l 22
Bartłomiej Sudoł 4c 20
dolnośląskie Oleśnica I Liceum Ogólnokształcące J. Słowackiego 4 4 4 1 Jakub Kurzawa 2b 23
dolnośląskie Świdnica I Liceum Ogólnokształcące Pionierów 30 6 6 2 Kacper Kucab 3D 25
Mateusz Nuzbański 3D 20
dolnośląskie Świdnica II Liceum Ogólnokształcące Równa 11 1 1 1 Marcin Kłos II 21
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII plac Orląt Lwowskich 2a 10 4 4 BARTŁOMIEJ ZIEMBICKI II 34
MIKOŁAJ BOGACZ II 30
MATEUSZ L. II 26
MACIEJ MRÓZ II 22
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XIII ul. Gen. Józefa Haukego- Bosaka 33-37 10 5 1 Hubert Colavincenzo 2e 18
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XIV al.Brucknera 10 5 5 1 Agnieszka Sokołowska 3 21
dolnośląskie Ząbkowice Śląskie Liceum Ogólnokształcące ul. Powstańców Warszawy 8c 2 2 1 Kacper Bieńka 3 b 23
  7 10   95 42 16      
kujawsko-pomorskie Bydgoszcz I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Plac Wolności 9 14 7 1 Julia Belter 2 26
kujawsko-pomorskie Golub-Dobrzyń Zespół Szkół nr 1 PTTK 28 33 24 5 Janusz Przychodny 2lb 38
KINGA ŻEBROWSKA 2lC 30
Norbert Witkowski 2lC 30
Weronika Iwańska 2lC 25
Bartosz Modrzyński 2lC 25
kujawsko-pomorskie Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi 3 maja 11/13 20 20 7 Bruno Bojanowski I d 32
Michał Zawada II h 30
Kacper Kowalski II i 29
Wiktor Jędrzejewski I d 27
Mateusz Stranc III e 22
Stanisław Jaskólski I d 20
Tomasz Bukowski II i 20
kujawsko-pomorskie Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące ul. Konopnickiej 15 21 21 7 Adam Szydzik 2d 30
Małgorzata Mikołajczak 3d 25
Marcel Wiśniewski 2d 24
Igor Borowiak 3d 23
Mikołaj Rzyski 2d 22
Kalina Komorowska 3a 21
Nikola Gumuła 3a 20
kujawsko-pomorskie Inowrocław Zespół Szkół Chemiczno-Elektronicznych Poznańska 345 3 2 2 Agnieszka Gołdyn II T AE 20
Dominik Stawarczyk II TAE 20
kujawsko-pomorskie Strzelno Zespół Szkół Gimnazjalna 7 3 1 1 Kacper Biskupski 3 15
kujawsko-pomorskie Włocławek I Liceum Ogólnokształcące Mickiewicza 6 50 17 3 Julia Barańska I E 22
Zofia Sztandera III F 22
Wojciech Braun II h 20
kujawsko-pomorskie Włocławek III Liceum Ogólnokształcące Bechiego 1 20 32 5 Piotr Świerkowski 3 30
Kacper Smardzewski 3 28
Kacper Strulak 3 28
Michał Murawski 3 25
Wiktoria Różycka 3 25
  5 8   164 124 31      
lubelskie Chełm I Liceum Ogólnokształcące CZARNIECKIEGO 8 10 7 2 Natalia Oszust 3b 22
Jakub Wilgos 3b 21
lubelskie Chełm II Liceum Ogólnokształcące Szpitalna14 10 8 1 Aleksandra Nachuniak IIIF 23
lubelskie Krasnystaw I Liceum Ogólnokształcące Piłsudskiego 50 10 9 1 Małgorzata Terlecka 2 C 18
lubelskie Lublin II Liceum Ogólnokształcące Ogrodowa 16 6 6 1 Patrycja Kaczmarek 2d 22
lubelskie Lublin III Liceum Ogólnokształcące Plac Wolności 4 14 13 7 Karolina Kozak 3 D 28
Monika Moryl 2 L 27
Przemysław Celiński 3 D 24
Paweł Grymuza 3 D 24
Maciej Hetman 2 L 21
Jakub Lipa 2 L 21
Julia Szczęśniak 3 D 21
lubelskie Lublin Prywatne Liceum Długosza 8a 25 15 4 Maciej Kobiałka 2En 26
Paweł Rudkowski 2An 23
Marcin Smyk 3A 22
Zuzanna Kruszewska 3A 20
lubelskie Lublin V Liceum Ogólnokształcące Lipowa 7 10 10 3 Patrycja Juszka 2k 21
Igor Kotowski 3H 21
Wiktoria Wrzos 2k 21
lubelskie Lublin XXX Liceum Ogólnokształcące ul.Wajdeloty 12 5 3 1 Krzysztof Kaniewski 3 22
lubelskie Zamość I Liceum Ogólnokształcące Akademicka 1 i 1H 15 12 2 Sobestiańczuk Hubert II cg 23
Hasiec Aleksandra I D 22
  4 9   105 83 22      
lubuskie Gorzów Wielkopolski I Liceum Ogólnokształcące ul. Puszkina 31 10 3 3 Jakub Teszbir III 24
Michał Zając II 24
Gabriel Dołęga II 22
lubuskie Gorzów Wielkopolski VII Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego Stanisławskiego 2 1 1 1 Marcel Kaczmarczyk 2 32
lubuskie Rzepin Liceum Ogólnokształcące Wojska Polskiego 30 1 1 1 Miłosz Ziółkowski 3 33
lubuskie Sulęcin I Liceum Ogólnokształcące Emilii Plater 1 4 4 2 Anna Figiel III 25
Marcin Chabza II 23
lubuskie Zielona Góra I Liceum Ogólnokształcące ul.Kilińskiego 7 5 4 1 Jakub Nowicki III 23
lubuskie Zielona Góra IV Liceum Ogólnokształcące Szosa Kisielińska 18 6 4 1 Jakub Włosek 3 c 20
lubuskie Zielona Góra V Liceum ogólnokształcące ul. Zachodnia 63 4 4 1 Aleksander Mroczkowski-Lipka 2EG 22
lubuskie Żagań Zespół Szkół Ogólnokształcących plac Orląt Lwowskich 4 5 3 1 Paweł Szkwir 2 c 14
  5 8   36 24 11      
łódzkie Kutno I Liceum Ogólnokształcące 1 10 2 1 Jakub R. III 31
łódzkie Kutno II Liceum Ogólnokształcące ul. Okrzei 1a 5 4 3 Piotr Muliński III 34
Katarzyna Przybysz II 25
Mikołaj Szymczak III 20
łódzkie Łódź XXI Liceum Ogólnokształcące ul. Kopernika 2 6 5 4 MIchał Mielczarek 2e 30
Wojciech W. 1a 25
Piotr A. 1a 24
Szymon K. 1a 22
łódzkie Pabianice I Liceum Ogólnokształcące ul. Moniuszki 132 4 4 1 Alicja Wołosz 1 H 25
łódzkie Pabianice II Liceum Ogólnokształcące Pułaskiego 29 3 3 2 Szymon Gądzia 3H 24
Jakub Jach 3H 21
łódzkie Piotrków Trybunalski I Liceum Ogólnokształcące al. Mikołaja Kopernika 6 7 5 2 Daniel B. 2CP 22
Anna Grelowska 2CP 20
łódzkie Skierniewice Liceum Ogólnokształcące ul. H. Sienkiewicza 10. 10 10 3 Maciej Stanecki 2 28
Mikołaj S. 3 25
Kacper Klimczyk 2 25
łódzkie Tomaszów Mazowiecki II Liceum Ogólnokształcące JAŁOWCOWA 10 22 14 3 Miłosz B. 3 25
Maja Cedro 2 23
Zuzanna K. 2 22
łódzkie Wieluń I Liceum Ogólnokształcące ul. Nadodrzańska 4 5 4 1 Krzysztof B. III g 23
  7 9   72 51 20      
małopolskie Chrzanów I liceum Ogólnokształcące Piłsudskiego 14 8 7 3 Jakub Dorynek III 28
Adam Dujka II 25
Patryk Lis II 21
małopolskie Kęty I Liceum Ogólnokształcące Wyspiańskiego 2 2 4 1 Łukasz Chwierut 3 21
małopolskie Kęty II LO Powiatowy Zespół Nr 9 Szkół Kościuszki 29 1 1 1 Łukasz Baruś 2 HG 32
małopolskie Kraków I Liceum Ogólnokształcące Plac Na Groblach 9 10 4 2 Michał Rycaj III K 24
Nikodem Radwan II KG 22
małopolskie Kraków II Liceum Ogólnokształcące ul. Sobieskiego 9 12 2 1 Julia Kubiak 3 26
małopolskie Kraków III Społeczne Liceum Ogólnokształcące Stradomska 10 6 6 1 Jakub Pytlowany IIIB 21
małopolskie Kraków V Liceum Ogólnokształcące Studencka 12 12 9 3 Aleksandra Fijałek IIB 25
Łukasz Śliz IIB 23
Emilia Brzegowy IIB 21
małopolskie Kraków VII Liceum Ogólnokształcące ul. Skarbińskiego 5 14 12 6 Natalia Połeć III B 27
Maciej Olszewski 2b2 27
Maciej Tuleja 2b2 27
Filip Bojara III B 25
Karolina Krańska III B 24
Tomasz Olejarczyk 2b2 24
małopolskie Limanowa Zespół Szkół Nr 1 Piłsudskiego 81 1 1 1 Bartłomiej Studniarek 2P 28
małopolskie Myślenice Technikum Turystyczno-Gastronomiczne w Zespole Szkół - Małopolska Szkoła Gościnności Zdrojowa 18 10 4 1 Artur Zięba 2Gg 28
małopolskie Nowy Sącz Społeczne Liceum Ogolnokształcące SPLOT z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Limanowskiego 7 8 2 2 Aleksandra Kulig 3 b 23
Tomasz Krok 2a_3 22
  6 11   84 52 22      
mazowieckie Góra Kalwaria Zespół Szkół Zawodowych Budowlanych 14 12 11 3 Karol Lempkowski 2 LO 22
Bartosz Kaczmarek 3 LO 20
Jakub Kośla 3 LO 20
mazowieckie Kozienice Zespół Szkół nr 1 Warszawska 72 11 3 1 Sara Eliza Smargol 2 24
mazowieckie Legionowo Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące Mickiewicza 35A 1 1 1 Bartłomiej Durjasz 3A 22
mazowieckie Radom II Liceum Ogólnokształcące ul. Kusocińskiego 8 5 5 3 Dwid Szepetowski 2e 25
Natalia Szczytowska 2eg 21
Magdalena Kwiatkowska 3e 20
mazowieckie Warszawa LIX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego Lindego 20 6 2 2 Michał Krassowski II d 21
Oskar Prokopiak III d 20
mazowieckie Warszawa LVI Liceum Ogólnokształcące ul. Wiktorska 30/32 1 1 1 Dawid Cieślik 2 C 23
mazowieckie Warszawa LXIV Liceum Ogólnokształcące Elbląska 51 10 3 1 Aleksander Jeżowski 2 delta 19
mazowieckie Warszawa VIII Liceum Ogólnokształcące ul. Jagiellońska 38 6 5 2 Tymoteusz Lachowski 3A 22
Michał Kosakowski 3A 21
mazowieckie Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące Polna 5 15 12 4 Mateusz Skoratko II 27
Wojciech Machulski III 25
Maciej Łyszkowski II 24
Szymon Kamler III 20
mazowieckie Warszawa XXXIII Dwujęzyczne LO Józefa Bema 76, 01-225 Warszawa 5 5 1 Paweł Korczak 2D 20
  5 10   72 48 19      
opolskie Głubczyce Zespół Szkół Ogólnokształcących Kochanowskiego 22 2 2 1 Łukasz Biernacki II 17
opolskie Kędzierzyn-Koźle Liceum Ogólnokształcące u. Matejki 19 20 16 3 KAMIL SALICH IIA 24
ADAM JAGLARZ IIE 23
MATEUSZ NAMYŚLAK IIF 21
opolskie Kluczbork Zespół Szkół Ogólnokształcących 10 22 17 4 Weronika Zimoch II d 26
Julia Ostrowska I b 22
Natalia Bar II d 21
Michalina Andrzejewska II b 21
opolskie Kluczbork Zespół Szkół Ogólnokształcących Społecznego Towarzystwa Oświatowego ul. Ligonia 3 4 4 1 Kamila Morawiec II a 18
opolskie Namysłów I Liceum Ogólnokształcące Mickiewicza 12 12 1 1 Dawid Pokora 3 16
opolskie Olesno I Liceum Ogólnokształcące Sądowa 2 17 10 7 Jakub Sobczak IIId 30
Zofia Krzak IIId 27
Wiktoria Drzygaluk IIIb 25
Błażej Kluba IId 23
Agnieszka Bawej IIId 21
Emilia Gielzok IIIb 20
Kacper Karnicki IIb 20
opolskie Opole Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Dubois 28 10 3 3 Bartosz Joniak 3a 31
Anna Koszyk 2as 28
Michał Łazarczyk 3a 27
opolskie Praszka I Liceum Ogólnokształcące Kaliska 38 6 4 1 Milena Wróblewska 2 17
  7 8   93 57 21      
podkarpackie Jarosław I Liceum Ogólnokształcące 3. Maja 4 4 4 3 Piotr Pawełek 2c 24
Mateusz Kornaga 2c 24
Wiktor Maśkiewicz 2c 22
podkarpackie Jarosław Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących ul. Świętego Ducha 1A 10 4 2 Mikołaj Sitko 2 GI 26
Mateusz Skupień 2 Ti 23
podkarpackie Jasło Zespół Szkół nr 4 ul. Sokoła 6 14 11 1 Róża Wanat 2 20
podkarpackie Kolbuszowa Liceum Ogólnokształcące Jana Pawła II 8 5 2 2 Mateusz Bańka II 25
Dominik Dziadura II 20
podkarpackie Łańcut II Liceum Ogólnokształcące Zespół Szkół Nr 1 Grunwaldzka 11 1 1 1 Jakub Uchman 3 27
podkarpackie Mielec V Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 1 Tańskiego 3 15 5 2 Konrad Ziarko II 21
Paweł Dzierga III 20
podkarpackie Rzeszów I Liceum Ogólnokształcące 3 Maja 15 15 12 1 Emilia Wieczorek 2 18
podkarpackie Rzeszów Publiczne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek ul. ks. J. Jałowego 1 5 1 1 Jowita Pietryka IIEG 31
podkarpackie Tarnobrzeg Zespół Szkół ul. Kopernika 1 4 4 1 Dominika Kosior 2 BL 21
  7 9   73 44 14      
podlaskie Białystok II Liceum Ogólnokształcące Narewska 11 32 11 5 Michał Aściukiewicz 2e1 35
Igor Demianiuk 2c2 26
Jakub Drozdowski 3g 25
Mateusz Właźniak 2e1 20
Julia Strankowska 2e2 20
podlaskie Białystok IV Liceum Ogólnokształcące Zwierzyniecka 9a 54 35 9 Krzysztof Siuchnicki 3i 35
Michał Wnorowski 3i 33
Michał Magnuszewski 3i 27
Dawid Hajkowski 3e 23
Marcin Grodzki 2e4 22
Emilia Ciborowska 3e 22
Gabriela Putkowska 3e 20
Piotr Menefel 3e 20
Tomasz Roszko 2e4 20
podlaskie Białystok VI Liceum Ogólnokształcące Warszaeska 8 1 1 1 Mateusz Feszler III G 21
podlaskie Białystok Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych Słonimska 47/1 4 2 1 Paweł Chomański 4Z 27
  1 4   91 49 16      
pomorskie Chojnice Katolickie Liceum Ogólnokształcące Grunwaldzka 1 1 1 1 Mikołaj Tobolewski IIC 18
pomorskie Chojnice Liceum Ogólnokształcące Nowe Miasto 4-6 11 4 1 Zuzanna Krysa IIA 29
pomorskie Gdańsk Gdańskie Liceum Autonomiczne Osiek 11/12 35 8 3 Antoni Wyligała 2 29
Jacek Arcyman 2 24
William Kroft 2 20
pomorskie Gdańsk ZSO nr 13 Abrahama, 22aTopolowa 7 1 1 1 Nela Więcław III 23
pomorskie Słupsk I Liceum Ogólnokształcące Szarych Szeregów 15 15 2 1 Grzegorz Labryga 3B 29
pomorskie Starogard Gdański II Liceum Ogólnokształcące Kościuszki 131 4 3 1 Amelia Orlikowska 2 20
pomorskie Sztum Zespół Szkół Kasprowicza 3 3 3 3 Szymon Kamiński 3 27
Paweł Świderski 1 26
Adrianna Białkowska 1 25
pomorskie Tczew Zespół Szkół Katolickich Wodna 6 2 2 2 Stanisław Okoński II 27
Miłosz Chmilelecki 2 26
  6 8   72 24 13      
śląskie Bielsko-Biała I Liceum Ogólnokształcące Listopadowa 70 20 4 3 Wojciech Sternicki 3 31
Gracjan Mikusek 2 30
Mikołaj Blachura 3 25
śląskie Bielsko-Biała Liceum Ogólnokształcące Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego Krasińskiego 17 2 1 1 Hanna Pawińska 2 16
śląskie Bielsko-Biała Zespół Szkół Ogólnokształcących z Oddziałami Dwujęzycznymi Bohaterów Warszawy 20 3 2 1 Łukasz Matejko I c 24
śląskie Bytom I Liceum Ogólnokształcące Strzelców Bytomskich 11 4 3 2 Jakub Motyka 2ap 28
Bartosz Popenda 2cp 24
śląskie Chorzów Publiczne Liceum Ogólnokształcące Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej ul. Kościuszki 11 6 7 4 Jan Turula 2 32
Igor Wysocki 2 25
Kornel Chrobok 2 23
Dawid Głowniak 2 22
śląskie Chorzów Uniwersyteckie I Liceum Ogólnokształcące Dąbrowskiego 36 3 2 1 Beniamin Golka 3c 26
śląskie Częstochowa I Liceum Ogólnokształcące Kościuszki 8 25 17 7 Dominika Majer II E 26
Maciej Świącik III B 26
Mateusz C. II E 25
Rafał Wiśniewski II E 24
Wiktor Czarnota II A 23
Jakub Błasik III A 21
Marta Torbus III A 21
śląskie Częstochowa IX Liceum Ogólnoksztalcące Jasnogórska 8 30 6 3 Piotr Kaźmierczak 2bp 31
Patryk Wiśniewski 2b 28
Kacper Kępa 2dp 28
śląskie Częstochowa VII Liceum Ogólnokształcące ul. Nowowiejskiego 18 2 2 1 Monika Romańska 3c 28
śląskie Dąbrowa Górnicza I Liceum Ogólnokształcące Kopernika 40 20 6 1 Patrycja Makówka III 23
śląskie Dąbrowa Górnicza II Liceum Ogólnokształcące Górnicza 17 20 8 2 Mateusz Domagała 2 22
Bartosz Zięba 3 22
śląskie Gliwice I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne Zimnej Wody 8 10 4 3 Natalia Wiśniewska III 27
Alicja Przypaśniak III 26
Jakub Zieliński III 22
śląskie Gliwice Liceum Ogólnokształcące FILOMATA Bojkowska 20a 1 1 1 Łukasz Mikuła II 14
śląskie Gliwice V Liceum Ogólnokształcące z oddziałami dwujęzycznymi ul. Górnych Wałów 29 4 4 3 Andrzej Lewandowski 3 23
Stefan Chrapka 3 21
Maciej Gwadera 3 21
śląskie Katowice II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Głowackiego 6 65 11 2 Kacper Bachul 2 23
Karolina Heretyk 2 22
śląskie Katowice III Liceum Ogólnokształcące Mickiewicza 11 10 14 4 Jakub Grocholski 2h 26
Adam Abatorab 1d 25
Wojciech Woźniak 1d 22
Jakub Golec 1d 22
śląskie Katowice Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe Sokolska 26 2 2 1 Jakub Sęk 4 27
śląskie Mysłowice I Liceum Ogólnokształcące Mickiewicza 6-8 21 5 1 Kinga Sidło 2dg 14
śląskie Myszków Liceum Ogólnokształcące ul. 11 Listopada 19 1 1 1 Kacper Uchnast 1 18
śląskie Pszczyna Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie, III Liceum Ogólnokształcące Kazimierza Wielkiego 5 2 2 1 Dorian Pistelok 2 22
śląskie Rybnik I Liceum Ogólnokształcące Kościuszki 41 150 21 3 Szymon Kania 2 36
Przemysław Nagrodzki 2 32
Kacper Majdanik 1 21
śląskie Rybnik Zespól Szkół nr 3, V Liceum Ogólnokształcące ul. Orzepowicka 15a 4 4 1 Paweł Gomola IIID 24
śląskie Sosnowiec II Liceum Ogólnokształcące Parkowa 1 14 10 1 Jakub Baranek 3 24
śląskie Sosnowiec IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Pl. W. Zillingera 1 10 4 2 Kacper Gojny II 29
Mateusz Kaszuba II 23
śląskie Tarnowskie Góry III Liceum Ogólnokształcące Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 2 2 1 Franciszek Golaś 3 B 36
śląskie Tychy Zespół Szkół nr 1 Wejchertów 20 7 5 1 Aleksandra Greguła 3D 19
śląskie Zabrze III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Sienkiewicza 33 2 1 1 Aldona Greinert 3b 15
śląskie Zabrze Katolickie Liceum Ogólnokształcące Tarnopolska 3 5 5 2 Dorota Burdyszek 3 22
Karol Latała 1 22
śląskie Żory I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Powstańców 6 11 10 2 Wiktor Trzecina II 30
Kamil Cipcer III 29
śląskie Żywiec Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych ul. Mickiewicza 6 20 8 1 Martyna Siwek 2 l 15
  17 30   476 172 58      
warmińsko-mazurskie Górowo Iławeckie Zespół Szkół ul.Wyszyńskiego 1 3 2 1 Konrad Potasznik III A 28
warmińsko-mazurskie Iława I Liceum Ogólnokształcące Sienkiewicza 1 15 3 1 Karol Podolski II E 4 27
warmińsko-mazurskie Kętrzyn I Liceum Ogólnokształcące Powstańców Warszawy 2 14 9 3 Bartosz Małkowski IId2 30
Wiktor Szukis IIIc 29
Jakub Zapadka IIbd 20
warmińsko-mazurskie Nowe Miasto Lubawskie Zespół Szkół 3 maja 24 4 3 2 Olga Górzyńska III 27
Jakub Figurski II 21
  4 4   36 17 7      
wielkopolskie Kalisz V Liceum Ogólnokształcące Piskorzewie 6 12 11 3 Barbara Borowska 2 24
Antoni Szurczak 2 24
Jakub Dębowy 2 22
wielkopolskie Leszno I Liceum Ogólnokształcące ul. Karola Kurpińskiego 1 17 8 1 Zuzanna Kowalska II 15
wielkopolskie Leszno II Liceum Ogólnokształcące B. Prusa 33 9 3 2 Zofia Picz 3a 27
Emilia Bladocha 2a1 25
wielkopolskie Piła I Liceum Ogólnokształcące Wincentego Pola 11 6 5 1 Grzegorz Wojtaś 2 21
wielkopolskie Poznań II Liceum Ogólnokształcące ul. Matejki 8/10 15 15 4 Antoni Kałuża 3e 29
Jakub Fortuna 1b 29
Filip Solecki 3a 27
Krzyszof Olachowski 3e 27
wielkopolskie Poznań IX Liceum Ogólnokształcące Warzywna 24 10 10 3 Miłosz Imburski 3f 24
Kalina Majchrzak g2e 23
Szymon Kubiak p2a 21
wielkopolskie Poznań Liceum Ogólnokształcące św. Marii Magdaleny Garbary 24 5 3 2 Maksymilian Czarnecki III B 27
Szczepan Damasiewicz II gA 27
wielkopolskie Poznań VII Liceum Ogólnokształcące Żeromskiego 8/12 20 3 1 Jakub Dydymski 3 28
wielkopolskie Poznań XV Liceum Ogólnokształcące os. Bolesława Chrobrego 107 7 5 1 Adam Gałęzowski 3A 14
wielkopolskie Poznań XVI Liceum Ogólnokształcące Tarnowska 27 10 2 1 Grzegorz Szajkowski 2 24
wielkopolskie Poznań Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 os. Czecha 59 3 3 2 Sławomir Grzelka III D 32
Wojciech Wysocki III B 20
wielkopolskie Swarzędz II Liceum Ogólnokształcące Podgórna 12 5 2 2 Antoni Krakowski II 25
Jan Langner I 22
wielkopolskie Śrem Liceum Ogólnokształcące Poznańska 11 3 3 2 Piotr Głaz II g 23
Franciszek Leonardczyk II g 21
  6 13   122 73 25      
zachodniopomorskie Koszalin Liceum Ogólnokształcace Chełmońskiego 7 17 11 4 Bartosz Kozub III H 30
Małgorzara Kubińska II Hg 27
Jakub Boguski II Hg 24
Kacper Gaweł II Hg 21
zachodniopomorskie Koszalin V Liceum Ogólnokształcące ul. Jedności 9 10 10 1 Aleksandra Bielska 2 17
zachodniopomorskie Szczecin II Liceum Ogólnokształcące Henryka Pobożnego 2 40 37 8 Karol Szuliński 3c 31
Marcel Bartczak 2d 27
Oliwia Sobaś 2d 26
Jakub Narkiewicz 2Gd 24
Barbara Tur 2Gd 22
Hubert Kędzierski 2d 21
Franciszek Konwisarz 3d 21
Małgorzata Żabska 3d 21
zachodniopomorskie Szczecinek I Liceum Ogólnokształcące ul. Księżnej Elżbiety 1 10 8 2 Zuzanna Nowak 3C 21
Amelia Dymitruk 2C 20
  3 4   77 66 15      


Cała RP razem
Województw Miejscowości Szkół Liczba ucz. w et. szk.  
zgł. pisz. aw.
15 90 145 1668 926 310