Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

Lista uczestników etapu centralnego

← powrót do menu

Olimpiady — Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej w roku szkolnym 2017/18.


Województwo Miejscowość Nazwa szkoły Status Uczniowie, którzy awansowali do III etapu Olimpiady
Laur. Fin. Ucz. Imię i nazwisko Klasa Punkty
T1 T2 Q3 Raz
I II III IV Va Vb Vc VIa VIb VIc VId VIe VIf
dolnośląskie Wałbrzych II Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja 34       Adam Mikoś III
dolnośląskie Wałbrzych II Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja 34       Konrad Kwiecień III
dolnośląskie Wałbrzych II Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja 34       Zuzanna Grelewicz III
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr VII im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego ul. Krucza49       Marcin Kuna IIB
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego Plac Orląt Lwowskich 2a       ANNA LEMPART III
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego Plac Orląt Lwowskich 2a       JULIA NIEMIEC III
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego Plac Orląt Lwowskich 2a       KAROLINA KWAŚNY III
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego Plac Orląt Lwowskich 2a       KONRAD ZAJĄC III
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego Plac Orląt Lwowskich 2a       MONIKA NOWAK III
kujawsko-pomorskie Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej ul. Konopnickiej 15       Jakub Czuba 2d
kujawsko-pomorskie Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej ul. Konopnickiej 15       Radosław Musiał 2d
kujawsko-pomorskie Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej ul. Konopnickiej 15       Sebastian Mrówczyński 3d
lubelskie Chełm II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Gustawa Orlicz-Dreszera ul. Szpitalna 14       Katarzyna Skimina II D
lubelskie Lublin III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej Plac Wolności 4       Aleksandra Krupińska 3 D
lubelskie Lublin III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej Plac Wolności 4       Bartłomiej Likos 3 D
lubelskie Lublin V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej- Curie ul. Lipowa 7       Magdalena Barszcz 2 F
lubuskie Zielona Góra IV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Akademickich im. kpt. pil. Eugeniusza Horbaczewskiego Szosa Kisielińska 18       Katarzyna Naumienko III f
łódzkie Kutno II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza ul. Okrzei 1a       Klaudia Badzyńska 3
łódzkie Łódź Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata ul. Pomorska 161       KAJA STELMASZEWSKA 3B
łódzkie Łódź XXVI Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego ul. Wileńska 22a       Mateusz Wileński 2b
łódzkie Skierniewice Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa ul. Wiejska 9       Julia Wójcik 3
łódzkie Skierniewice Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa ul. Wiejska 9       Michał Góral 3
małopolskie Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego ul. Studencka 12       Remigiusz Sepiał 2
małopolskie Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego ul. Studencka 12       Szymon Janas 2
małopolskie Myślenice Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolska Szkoła Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego ul. Zdrojowa 18       Dawid Kalinowski II
małopolskie Olkusz II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Olkuskiej ul. Żeromskiego 1       Paulina Misiek III
mazowieckie Warszawa LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. I. Witkiewicza "Witkacego" ul. Elbląska 51       Maja KMIECIK 2D
mazowieckie Warszawa LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. I. Witkiewicza "Witkacego" ul. Elbląska 51       Oliver ZANIEWSKI 2C
mazowieckie Warszawa LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. I. Witkiewicza "Witkacego" ul. Elbląska 51       Oliwia MILEJ 3B
mazowieckie Warszawa LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. I. Witkiewicza "Witkacego" ul. Elbląska 51       Paulina PRUS 3C
mazowieckie Warszawa VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV ul. Jagiellońska 38       Igor Łapin III
mazowieckie Warszawa XVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego ul. Elektoralna 5/7       Marta Szewczyk-Sroka 3f
mazowieckie Warszawa XXXIV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Miguela de Cervantesa ul. Zakrzewska 24       Bartosz Wąsik III D
opolskie Kędzierzyn-Koźle II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Matejki 19       Sonia Gołąbek IIID
podkarpackie Łańcut II Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół NR 1 im. Janusza Korczaka ul. Grunwaldzka 11       Jan Sobuś I
podkarpackie Rzeszów I Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego ul. 3 Maja 15       Gabriela Dąbrowska 3
podlaskie Białystok II Liceum Ogólnokształcące im. ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej ul. Narewska 11       Karol Jóźwik II
podlaskie Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida ul. Zwierzyniecka 9a       Natalia Wiśniewska 3e
podlaskie Białystok XI Liceum Ogólnokształcące im. Rotmistrza Witolda Pileckiego ul. Grottgera 9       Juliusz Dąbrowski 1 H
pomorskie Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich ul. Nowe Miasto 4-6       Agata Laska IIIE
pomorskie Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich ul. Nowe Miasto 4-6       Katarzyna Gregus IIIE
pomorskie Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich ul. Nowe Miasto 4-6       Martyna Miszewska IIIE
pomorskie Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich ul. Nowe Miasto 4-6       Michalina Koczara IIE
pomorskie Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich ul. Nowe Miasto 4-6       Rafał Michałowski IIIE
śląskie Bielsko-Biała Liceum Ogólnokształcące Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner ul. Broniewskiego 13       Martyna Kiszczak 2
śląskie Bielsko-Biała V Liceum Ogólnokształcące ul. Józefa Lompy 10       Agnieszka Pechcińska III
śląskie Bielsko-Biała V Liceum Ogólnokształcące ul. Józefa Lompy 10       Maria Jakubiec II
śląskie Bielsko-Biała V Liceum Ogólnokształcące ul. Józefa Lompy 10       Mateusz Król I
śląskie Częstochowa I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego ul. Kościuszki 8       Rafał Tyc II A
śląskie Katowice III Liceumm Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza ul. Mickiewicza 11       Jacek Śliwiński 1
świętokrzyskie Łopuszno Powiatowy Zespół Szkół ul. Konecka 2       Magdalena Pawłowska I A LO
warmińsko-mazurskie Górowo Iławeckie Zespół Szkół ul. Wyszyńskiego 1       Kamila Skrzypa IIIa
wielkopolskie Kalisz II Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki ul. Szkolna 5       Nikola Kudła 3
wielkopolskie Leszno I Liceum Ogólnokształcące im. Rodu Leszczyńskich ul. Kurpińskiego 1       Jakub Cugier 2d
wielkopolskie Poznań II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej ul. Matejki 8/10       Krzysztof Jajor 2a
wielkopolskie Poznań II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej ul. Matejki 8/10       Wiktor Marcinkoski 2e
wielkopolskie Poznań II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej ul. Matejki 8/10       Zuzanna Wojtkowska 2a
zachodniopomorskie Koszalin II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego ul. Chełmońskiego 7       Szymon Górny I H
zachodniopomorskie Koszalin V Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 2 im. Stanisława Lema ul. Jedności 9       Kornelia Aleksandra Zybert II P
zachodniopomorskie Koszalin V Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 2 im. Stanisława Lema ul. Jedności 9       Olimpia Joanna Werkun III H
zachodniopomorskie Koszalin V Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 2 im. Stanisława Lema ul. Jedności 9       Weronika Julia Zybała III P
zachodniopomorskie Szczecinek I Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Elżbiety ul. Księżnej Elżbiety 1       Mateusz Golczyk 1c1
Cała RP razem
  28 38   0 0 0