Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

Lista szkół I etapu - szkolnego

← powrót do menu

Lista szkół I etapu - szkolnego Olimpiady - Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej w roku szkolnym 2017/18.


woj. dolnośląskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Dzierżoniów I Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego J. Piłsudskiego 10 Grażyna Bajsarowicz +48.748314477 Tomasz Roszak +48.748314477 tomaszroszak@o2.pl 6
Jelenia Góra Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 im. Cypriana Kamila Norwida Gimnazjalna 2 Iwona Kumek +48.757551671 Justyn Bilski +48.501066463 justyn.bilski@gmail.com 6
Legnica I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kosciuszki pl. Klasztorny 7 mgr Halina Tamioła +48.768622758 Joanna Piskorska-Gomoliszek +48.768622758 szkola@1liceum.pl 4
Legnica II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego ul. Zielona 17 Grażyna Ciosmak +48.768625288 Agnieszka Rurak-Żelazny +48.768625288 a-rurak@wp.pl 1
Strzegom Zespół Szkół Krótka 6 Robert Wójtowicz +48.746494871 Marzenna Łaciuk +48.746494871 marzenna.laciuk@zsstrzegom.pl 1
Wałbrzych II Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja 34 Robert Wróbel +48.748423592 Marcin Skobrtal +48.748423592 zs2@civ.pl 4
Wrocław Liceum Ogólnokształcace nr IV im. Stefana Żeromskiego S. Świstackiego 12-14 Małgorzata Górny +48.713435916 Katarzyna Cieplińska - Olejnik +48.605287282 sekretariat@lo4.wroc.pl 2
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr VII im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Krucza49 Leszek Duszyński +48.713617511 Katarzyna Moskwa +48.501351944 kmoskwa@lo7.wroc.pl 10
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego Plac Orląt Lwowskich 2a dr Danuta Daszkiewicz Ordyłowska +48.717986738 Anna Skubisz +48.717986738 anna.skubisz@interia.pl 17
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XIII im. Alekandra Fredry ul. gen. Józefa Haukego – Bosaka 33–37 Urszula Spałka +48.717986904 Alicja Włoczka +48.606679107 ala.w@gazeta.pl 2
Wrocław Liceum Ogólnokształcące Nr XIV w Zespole Szkół Nr 14 im. Polonii Belgijskiej Al. Brücknera 10 Marek Łaźniak +48.717986890 Anna Rabiega +48.717986890 anna.rabiega@gmail.com 17
Wrocław Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wybrzeże Stanisława Wyspiańskiego 23-25 (C13) Agata Roman +48.713204778 Anna Galar +48.606713047 annagalar@wp.pl 1
razem
6 12             71


woj. kujawsko-pomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Bydgoszcz Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich ul. Staszica 4 Wiesława Burlińska +48.523270371 Krzysztof Hyżyk +48.880576282 krzysztof.hyzyk@gmail.com 3
Golub - Dobrzyń Zespół Szkół nr 1 im. Anny Wazówny ul. PTTK, 28 Piotr Wiśniewski +48.566835451 Wiśniewski +48.889449882 mareczek.b@amorki.pl 3
Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza 3 Maja 11/13 Rafał Łaszkiewicz +48.523572207 Sławomir Drelich +48.663412626 s.drelich@wp.pl 4
Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Konopnickiej 15 Jarosław Obiała +48.523572534 Waldemar Wąśniewski +48.505022526 waldemarwasniewski@wp.pl 5
Szubin I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego ul. Kcyńska 1 Elżbieta Kłosowska - Hilscher +48.523843942 Brata Łukaszewska +48.668005568 beatka2524@wp.pl 3
razem
4 5             18


woj. lubelskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Chełm II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Gustawa Orlicz-Dreszera Szpitalna 14 Marta Klasura +48.825653888 Sławomir Rogucki +48.693444582 s.rogucki@gmail.com 12
Krasnystaw I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły Piłsudskiego 50 Edyta Fidecka +48.825762146 Anna Patejuk +48.691029081 krol1970@interia.pl 5
Lublin I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Al. Racławickie 26 Stanisław Stoń +48.814411460 Zbigniew Smutek +48.603114770 bassmu@poczta.onet.pl 4
Lublin II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego Ogrodowa 16 Małgorzata Klimczak +48.815321732 Elżbieta Cieniawa +48.502844454 elzbieta_cieniawa@interia.pl 2
Lublin III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej plac Wolności 4 Grzegorz Lech +48.815320947 Krzysztof Styczynski +48.602451415 kstyczynski@wp.pl 17
Lublin V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej- Curie Lipowa 7 zbigniew Jakuszko +48.815321927 Ryszard Kotowski +48.815321927 ryskotowski@vp.pl 16
Zamość I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Akademicka 8 Bożena Krupa +48.846392801 Paulina Adamowicz +48.846392801 zam.1lo@2com.pl 5
razem
4 7             61


woj. lubuskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Gorzów Wielkopolski Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Tadeusza Kościuszki ul. Puszkina 31 Ewa Szmit +48.667659341 Robert Gabis +48.660400545 rob-matejki@wp.pl 2
Sulechów Liceum Ogólnokształcące im. rotmistrza Witolda Pileckiego ul. Licealna10 Beata Leśniak +48.683852619 Barbara Majewska Durda +48.608589829 barbara58@op.pl 1
Świebodzin I Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza Park Chopina 2 Damian Wentland +48.683823029 Iwona Czyż +48.604323287 madame-czyz@o2.pl 3
Zielona Góra IV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Akademickich im. kpt. pil. Eugeniusza Horbaczewskiego Szosa Kisielińska 18 dr Stefan Tomasz Bulanda +48.683271326 Anna Baka +48.697394494 annabaka@op.pl 4
Zielona Góra Zespół Szkół Budowlanych im. Tadeusza Kościuszki ul. Botaniczna 50 Małgorzata Ragiel +48.684513951 Agnieszka Mokras +48.669415711 agamokras@interia.pl 2
razem
4 5             12


woj. łódzkie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kutno II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza Okrzei 1a Barbara Rostek Nowacka +48.243557430 Dorota Dobiecka-Stańska +48.693885995 d.dobiecka-stanska@kasprowicz.edu.pl 1
Kutno Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 1 Przemysław Zawadzki +48.243558080 Andrzej Michałkiewicz +48.501211994 michalkiewicz@o2.pl 4
Łódź Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata Pomorska 161 Tomasz Kłos +48.426555688 GABRIELA RYBARCZYK-JOCHYM +48.609508504 gabrielek0@poczta.onet.pl 4
Łódź XXVI Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego ul, Wileńska 22a Małgorzata Wiśniewska +48.426868615 Beata Krysztofczyk +48.693460512 beatakrysztofczyk@op.pl 1
Łódź XXXI Liceum Ogólnokształcące im. Ludwika Zamenhofa Kruczkowskiego5B Ewa Łoś +48.426431415 Sławomir Kaczmarek +48.692539369 slawekkaczmarek@autograf.pl 3
Pabianice II Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi ul Pułaskiego 29 Krzysztof Zajda +48.422152245 Dariusz Wypych +48.698129575 wypych.dariusz@wp.pl 4
Piotrków Trybunalski Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie ul. Żeromskiego 11 Bożena Janowska +48._________ Małgorzata Szamburska +48.447323807 liceum2@liceum2.piotrkow.pl 2
Skierniewice Liceum Ogóolnokształcące im. B. Prusa Wiejska 9 Iwona Leśniewicz +48.468333189 Andrzej Kalski +48.603178134 kalski.sluzbowy@gmail.com 12
Tomaszów Mazowiecki II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego Jałowcowa 10 mgr inż. Tomasz Węgrzynowski +48.447245642 Katarzyna Kozioł-Machel +48.668837236 ketim44@wp.pl 2
Wieluń I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Nadodrzańska 4 Zbigniew Wieśniewski +48.438860464 Dariusz Gajewski +48.438860464 1lo@lowielun.eu 2
razem
7 10             35


woj. małopolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kęty Powiatowy Zespół nr 11 Szkół Ogólnokształcących im. Stanisława Wyspiańskiego ul. Wyspiańskiego 2 Grażyna Kowalska +48.338453730 Anna Zielonka +48.606607966 anna.zielonka@wyspian.pl 2
Kraków II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego Sobieskiego 9 Marek Stępski +48.126337392 Beata Łojczyk +48.126337392 beatalojczyk@interia.pl 2
Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego ul. Studencka 12 Stanisław Pietras +48.124229231 Dawid Drabczyk +48.697775111 dradawi@wp.pl 2
Kraków VIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego ul. Grzegórzecka 24 Katarzyna Miezian +48.124211421 Tomasz Włoczkowski +48.485071516 twloczkowski@gmail.com 1
Myślenice Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolska Szkoła Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego Zdrojowa 18 Jerzy Niedenthal +48.122720424 Halina Mazur +48.664085553 mazurhalina@onet.pl 5
Olkusz II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Olkuskiej Żeromskiego 1 Iwona Sroka +48.326430442 Wojciech Panek +48.502348418 wojtekp137@wp.pl 2
Rabka - Zdrój I Liceum Ogólnokształcące im. Eugeniusza Romera ul. jana Pawła II ,41 Marek Świder +48.182677030 Anna Morawska +48.504280657 annodob3@wp.pl 3
Skawina Zespół Szkół Techniczno Ekonomicznych Kopernika 13 Krystyna Jędrzejczyk +48.122763451 Andrzej Ciaptacz +48.692387880 a.ciaptacz@gmail.com 3
Sucha Beskidzka Zespół Szkół im. Wincentego Witosa ul. Spółdzielców 1 Aneta Drobny +48.338742771 Tomasz Smyrak +48.602489635 tsmyrak@onet.eu 1
razem
7 9             21


woj. mazowieckie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Garwolin I Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego ul. Długa 35 Joanna Ostrowska +48.256822754 Ewa Gałązka +48.691893323 ewabgalazka@wp.pl 1
Mińsk Mazowiecki Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej Piękna 7 A Joanna Papińska +48.257585102 Marek Pałdyna +48.505592285 marekpaldyna7@gmail.com 2
Płock Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Stanisława Małachowskiego Małachowskiego 1 Katarzyna Góralska +48.243663600 Iwona Sarwińska +48.605663836 igs@list.pl 5
Płock Zespół Szkół Centrum Edukacji Ignacy Łukasiewicz Al. F. Kobylińskiego Tomasz Wiśniewski +48.243658632 Małgorzata Jarząbek-Kościuk +48.243658632 gosia.jk@op.pl 4
Warszawa LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. I. Witkiewicza "Witkacego" ul. Elbląska 51 Beata Zdanowicz +48.226332414 Grzegorz Kozłowski +48.697940157 grzeko7@o2.pl 7
Warszawa LXV LO z Oddziałami Integracyjnymi. gen. J. Bem Marynarska 2/6 Małgorzata Pucułek +48.228433713 Monika Żurek- Wrzosek +48.229433713 monikazurek5@wp.pl 7
Warszawa VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV ul. Jagiellońska 38 Małgorzata Dąbrowska +48.226192745 Marta Rojewska +48.226192745 rojewska.marta@gmail.com 6
Warszawa XI Liceum Ogólnokształcące im.Mikołaja Reja pl.Małachowskiego 1 Jerzy Dzik +48.228273153 Maria Bołtryk +48.537010257 aksagor@autograf.pl 5
Warszawa XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im . Stefana Żeromskiego ul. Platynowa 1 Anna Szczepańska-Filipp +48.226549582 Grzegorz Kozłowski +48.697940157 grzeko7@o2.pl 5
Warszawa XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Narcyzy Żmichowskiej ul. Klonowa 16 Joanna Chrapkowska +48.228493734 Urszula Ratuszyńska +48.228493734 ularat@poczta.onet.pl 5
Warszawa XVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego Elektoralna, 5/7 Piotr Golinowski +48.226203833 Joanna Boryczka +48.600395566 j.boryczka@poczta.onet.pl 1
Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące im Tadeusza Czackiego Polna, 5 Anna Koszycka +48.228251314 Natalia Poniewierka +48.608419495 ponat@wp.pl 5
Warszawa XXXIV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Miguela de Cervantesa Zakrzewska 24 Anita Omelańczuk +48.228410693 Wojciech Ślusarczyk +48.793008472 wojciech.szkola@wp.pl 6
Warszwa LXXV Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego ul. Czerniakowska 128 Magdalena Kochel +48.228414266 Jakub Piątkowski +48.883591572 jakub.piatkowski@sobieski.edu.pl 22
razem
6 14             81


woj. opolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kędzierzyn-Koźle II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Matejki 19 Katarzyna Arciszewska-Stępień +48.774832162 Jadwiga Kosalla +48.692353402 jagodako@gmail.com 3
Kluczbork Zespół Szkół Ogólnokształcących STO Ligonia 3 Beata Bednarska +48.774181224 Przemysław Ziółkowski +48.606689247 przemekziolkowski@wp.pl 1
Kluczbork Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie Skłodowskiej-Curie 13 Ewa Sygulla +48.774182546 Przemysław Ziółkowski +48.606689247 przemekziolkowski@wp.pl 6
Olesno I Liceum Ogólnokształcace im. Lotników Polskich Sądowa 2 Marek Leśniak +48.343583806 Marek Koloch +48.607216962 marekkoloch@interia.pl 12
Opole Zespół Szkół Ogólnokształcących - Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie ul. Dubois 28 mgr Joanna Raźniewska +48.774536406 Maciej Skoczylas +48.774536406 maciejskoczylas@wp.pl 2
Opole Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr II Pułaskiego3 Aleksander Iszczuk +48.774542286 Celina Tomaszewska +48.774542286 sekretariat@lo2.opole.pl 2
razem
4 6             26


woj. podkarpackie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kolbuszowa Liceum Ogólnokształcące im. Janka Bytnara ul. Jana Pawła II 8 Dariusz Fus +48.172271545 Halina Wojtyczka +48.503902829 h_dralus@op.pl 1
Łańcut II Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół NR 1 im. Janusza Korczaka Grunwaldzka 11 Małgorzata Kupis +48.172252826 Mariusz Duliban +48.606915238 duliban28@gmail.com 1
Rzeszów I Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego 3 Maja 15 Piotr Wanat +48.017748282 Wojciech Pietryka +48.601831002 wpietryka@1lo.rzeszow.pl 2
Tarnobrzeg Zespół Szkół im. ks. Stanisława Staszica Kopernika 1 mgr inż. Teresa Żyguła +48.158221216 Leszek Jasiński +48.600978837 lj1312@op.pl 1
razem
4 4             5


woj. podlaskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Białystok II Liceum Ogólnokształcące im. ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Narewska 11 mgr Dariusz Bossowski +48.856511416 Michał Dobkowski +48.511963804 mich.dobkowski@wp.pl 9
Białystok IV Liceum Ogólnokstzałcące im. Cypriana Kamila Norwida ul. Zwierzyniecka 9a Bożena Karpowicz +48.857422318 Krzysztof Maleszewski +48.609109106 owop@4lo.bialystok.pl 25
Białystok XI Liceum Ogólnokształcące im. Rotmistrza Witolda Pileckiego ul. Grottgera 9 Andrzej Rybnik +48.857326465 Violetta Olesiuk +48.602451147 violettaol@poczta.onet.pl 1
Białystok XIV Liceum Ogólnokształcące im. Ryszarda Kaczorowskiego ul. Upalna 26 Leszek Kochanowski +48.856613227 Dorota Dąbrowska +48.695665530 ddorka15@wp.pl 2
Suwałki III Liceum Ogólnokształcące z Odzialami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego ul. Noniewicza 83 Alicja Węsierska-Kwiecień +48.875663498 Konrad Wiśniewski +48.509049926 konradwisniewski81@wp.pl 14
razem
2 5             51


woj. pomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Chojnice Akademicki Zespół Szkół "Pomerania", Liceum Ogólnokształcące Świętopełka 10 Dorota Sontowska +48.523342887 Jacek Borzyszkowski +48.882054360 bojacek2@tlen.pl 2
Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich Nowe Miasto 4-6 Małgorzata Gierszewska +48.523960120 Jacek Borzyszkowski +48.882054360 bojacek2@tlen.pl 31
Chojnice Technikum nr 4 Angowicka 45 Józef Kołak +48.523972471 Jacek Borzyszkowski +48.882054360 bojacek2@tlen.pl 1
Kwidzyn I Liceum Ogólnokształcące d. Polskie Gimnazjum im. dr Władysława Gębika Konarskiego 12 Sebastian Więckowski +48.552793935 Beata Krzeszowska - Sarzyniak +48.606367529 beata_sarzyniak@wp.pl 4
Słupsk I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława III Krzywoustego Szarych Szeregów 15 Barbara Grędecka +48.598422217 Joanna iwańska +48.598422217 joanna_iwanska1@tlen.pl 3
Tczew Zespół Szkół Katolickich im. św. Jadwigi Królowej Wodna 6 Krzysztof Niemczyk +48.585301061 Sebastian Marciniak +48.694124547 shmarciniak@wp.pl 4
razem
4 6             45


woj. śląskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Będzin III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida ul. 11 Listopada 5 Anna Wacławczyk +48.322674547 Robert Kocjan +48.600175153 roberto17koc@interia.pl 2
Bielsko-Biała Liceum Ogólnokształcące Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner ul. Broniewskiego 13 Danuta Domszy +48.338292409 Anna Kozieł +48.694967881 annateresakoziel@gmail.com 2
Bielsko-Biała V Liceum Ogólnokształcące Józefa Lompy, 10 Marek Mysliński +48.338221809 Jerzy Jędryka +48.503712954 jerzyjedryka@onet.eu 17
Chorzów Akademicki Zespól Szkół Ogolnokształcących, I Liceum Ogólnoksztalcące im. Juliusza Słowackiego Dąbrowskiego 36 Przemysław Fabjański +48.322411712 Krystian Kazimierczuk +48.322411712 slowak@slowacki.edu.pl 1
Chorzów IX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego Harcerska, 2 Adam Mańka +48.322410421 Małgorzata Gajek +48.608491831 m.gajek@outlook.com 10
Cieszyn I Liceum Ogólnokształcące im. Antoniego Osuchowskiego Pl. Słowackiego 2 Jolanta Dawidowicz-Macura +48.338521139 Janusz Łukomski-Prajzner +48.338521139 osuchsek@osuch.bx.pl 1
Cieszyn II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Plac Wolności 7b Regina Rakowska +48.338521132 Dawid Czakon +48.733500082 dawcza276@wp.pl 2
Cieszyn Zespół Szkół im. Władysława Szybińskiego Kraszawskiego 11 Iwona Bebek +48.338520184 Dawid Czakon +48.733500082 dawcza276@wp.pl 1
Częstochowa I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego Kościuszki 8 Małgorzata Kaim +48.343242555 Agnieszka Wiklińska +48.660417918 agneswiki@o2.pl 10
Częstochowa III Liceum Ogólnokształcące im. dra Władysława Biegańskiego Dąbrowskiego 75 Jan Randak +48.342611181 Alina Pelc-Eliasz +48.575271444 alin35@interia.pl 3
Dąbrowa Górnicza I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego ul. Kopernika 40 Beata Bończak +48.322623093 Malgorzata Sobczyk +48.486046161 considero@wp.pl 1
Katowice II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej Głowackiego 6 Jolanta Mol +48.322517334 Anna Richter +48.322517334 richter.ania@gmail.com 2
Katowice III Liceumm Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Mickiewicza 11 Katarzyna Piotrowska +48.322589305 Magdalena Wieczorek +48.665254932 poczta@magdalenawieczorek.pl 8
Katowice IV Liceum Ogólnokształcące im. gen. Stanisława Maczka Katowicka 54 Katarzyna Ziemiec +48.322582696 Łukasz Durczyński +48.507169293 lukas.dur@interia.pl 2
Pszczyna Zespół Szkół nr 1, III Liceum Ogólnokształcące Kazimierza Wielkiego 5 Damian Cieszewski +48.322103620 Elżbieta Jasińska +48.784691586 edelgarda@gazeta.pl 6
Rybnik I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich Kościuszki 41 Tadeusz Chrószcz +48.324222787 Rafał Morawiec +48.609766095 historiarafal2@gmail.com 3
Sosnowiec IV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica Plac Zillingera 1 Grzegorz Walotek +48.322913784 Karol Winiarski +48.501401193 kwiniarski@onet.eu 1
Tarnowskie Góry II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Piłsudskiego 1 Kazimierz Sporoń +48.322852941 Joanna Kroczek +48.668511564 kroczek.joanna@interia.pl 2
Żywiec Zespół Szkół Gastronomiczno - Ekonomicznych Mickiewicza 6 Adam Zoń +48.338612196 LESZEK CAPUTA +48.338612196 zseg@zseg.zywiec.pl 5
razem
13 19             79


woj. świętokrzyskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Łopuszno Powiatowy Zespół Szkół Konecka 2 Teresa Pasowska +48.413914025 Piotr Starzyk +48.737718066 oddziallopuszno@coptiosh.eu 5
razem
1 1             5


woj. warmińsko-mazurskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Elbląg III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II ul. Saperów 14F Beata Orzech +48.556258920 Agnieszka Krzywdzińska +48.697212389 a.krzywdzinska@interia.pl 5
Elbląg Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Juliusza Słowackiego ul. Pocztowa 2 Zofia Ostrówka +48.556258910 Monika Andrzejczyk +48.509369765 moniaa36@wp.pl 1
Elbląg Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kazimierza Jagiellończyka Królewiecka 42 Agnieszka Jurewicz +48.552326916 Marek Nowosad +48.605353586 ebblog@wp.pl 3
Górowo Iławeckie Zespół Szkół ul.Wyszyńskiego 1 Elżbieta Gottuk +48.897611169 Dorota Kalinowska +48.504809748 dkalinowski@onet.pl 1
Olsztyn III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Sybiraków 3 Danuta Gomolińska +48.895264422 Sławomir Jażdżewski +48.607999842 slawek.jazdzewski@wp.pl 3
Węgorzewo II Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Mariusza Zaruskiego B. Prusa 10 Waldemar Czapski +48.874276723 Waldemar Ołyński +48.510081867 owaldi@poczta.onet.pl 8
razem
4 6             21


woj. wielkopolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kalisz II Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Szkolna 5 Maria Żubrowska-Gil +48.627676657 Aleksandra Kalinowska +48.661055939 akalinowska.ktm@wp,pl 2
Kalisz III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Kościuszki 10 Anna Narewska +48.627672036 Leszek Tomczak +48.501764814 bejlerbej@wp.pl 20
Kępno Liceum Ogólnokształcące Nr I im. mjra Henryka Sucharskiego Dąbrowskiego 3 Danuta Stefańska +48.627822294 Renata Jany +48.509206133 rjany@wp.pl 1
Leszno I Liceum Ogólnokształcące im. Rodu Leszczyńskich Kurpińskiego 1 Barbara Kochanek +48.655299425 AURELIA GANCARZ +48.609792714 aurelia.gancarz@wp.pl 1
Leszno Zespół Szkół Nr 2 im. Mikołaja Kopernika ul. Prusa 33 Krystyna Łasowska +48.655268485 Robert Robaczyński +48.601066241 robertrob@interia.pl 5
Poznań II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej Matejki 8/10 Małgorzata Dembska +48.618662892 Elżbieta Purczyńska +48.600980893 sekretariat@2lo.poznan.pl 21
Poznań Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Charlesa de Gaulle'a Tarnowska 27 Andrzej Karaś +48.618798090 Joanna Grabowska +48.668161410 joanna.grabowska@gmail.com 12
razem
4 7             62


woj. zachodniopomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Koszalin II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego Chełmońskiego 7 Wiktor Kamieniarz +48.943424351 Lechosław Warzyński +48.698757405 oblica@uniwersytetdzieci.pl 5
Koszalin V Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 2 im. Stanisława Lema ul. Jedności 9 Bożena Sobkowiak +48.943424784 Arkadiusz Gryk +48.504351249 a.gryk@gazeta.pl 6
Szczecin Liceum Ogólnokształcące Nr 11 Romera 2 Mirosław Mika +48.914394052 Sylwia Klik +48.669867034 sylwia-kliczek@wp.pl 1
Szczecinek I Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Elżbiety Księżnej Elżbiety 1 Jerzy Kania +48.943740032 Alina Antoniak-Czajka +48.504364109 aaczajka@poczta.fm 3
razem
3 4             15


Cała RP razem
Miejscowości Szkół         Uczniów
77 120         608