Województwo |
Miejscowość |
Nazwa szkoły |
Liczba ucz. w et. szk. |
Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady |
zgł. |
pisz. |
aw. |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Test |
I |
II |
III |
IV |
V |
VIa |
VIb |
VIc |
VIIa |
VIIb |
dolnośląskie |
Lubin |
Zespół Szkół Nr 1 |
Kościuszki 9 |
35 |
21 |
4 |
Dominik Skokowski |
4a |
28 |
Adrian Kielar |
4a |
23 |
Wiktoria Staszewska |
3e |
20 |
Emanuel Wilczyk |
3e |
20 |
dolnośląskie |
Oleśnica |
II Liceum Ogólnokształcące |
ul. Wojska Polskiego 56 |
7 |
6 |
1 |
Natalia Pawłowska |
2a |
14 |
dolnośląskie |
Wrocław |
Akademickie Liceum Ogólnokształcące |
Wybrzeże Stanisława Wyspiańskiego 23-25 |
4 |
3 |
1 |
Patryk Sadowczyk |
2a |
21 |
dolnośląskie |
Wrocław |
International School of EKOLA, Zespół Szkół EKOLA |
ul. Ojca Beyzyma 17 |
1 |
1 |
1 |
Marta Stankowiak |
3 (DP2) |
13 |
dolnośląskie |
Wrocław |
Liceum Ogólnokształcące nr XII |
plac Orląt Lwowskich 2a |
22 |
21 |
11 |
NATALIA KMIECIK |
III |
31 |
MATEUSZ G. |
III |
31 |
HANNA BENKOWSKA |
II |
30 |
ANNA P. |
III |
30 |
JAKUB BANACH |
I |
30 |
IZABELA BUDIS |
II |
26 |
MACIEJ ZAWISTOWSKI |
III |
26 |
JULIA CHICHŁOWSKA |
II |
26 |
BARTŁOMIEJ RYSZTAK |
II |
22 |
MICHAŁ A. |
II |
20 |
KORNELIA SIEDLECKA |
I |
20 |
dolnośląskie |
Wrocław |
Liceum Ogólnokształcące nr XIV |
Al. Brücknera 10 |
16 |
14 |
4 |
Stanisław Mazur |
1E |
31 |
Martyna Leśniak |
3E |
22 |
Maciej Zygmunt |
2E |
21 |
Tomasz Winiarski |
3E |
20 |
|
3 |
6 |
|
85 |
66 |
22 |
|
|
|
kujawsko-pomorskie |
Bydgoszcz |
I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
Plac Wolności 9 |
4 |
3 |
3 |
Weronika Szczukiewicz |
3 |
34 |
Marcelina Durka |
1 |
30 |
Laura Andrzejewska |
2 |
25 |
kujawsko-pomorskie |
Golub-Dobrzyń |
Zespół Szkół Nr 1 |
ul. PTTK 28 |
9 |
9 |
3 |
Michał W. |
2c |
26 |
Norbert W. |
1c |
22 |
Kacper L. |
2c |
21 |
kujawsko-pomorskie |
Inowrocław |
I Liceum Ogólnokształcące |
3 Maja 11/13 |
26 |
26 |
7 |
Kamil Szałecki |
III e |
34 |
Jakub Balmowski |
III e |
32 |
Aneta K. |
II c |
27 |
Kamil Polewski |
II e |
26 |
Małgorzata Puła |
III e |
26 |
Wiktor Jarzynowski |
III e |
26 |
Jakub L. |
III e |
24 |
kujawsko-pomorskie |
Inowrocław |
II Liceum Ogólnokształcące |
Konopnickiej 15 |
10 |
10 |
4 |
Michał S. |
3d |
26 |
Aleksandra Fajfer |
2d |
22 |
Igor Borowiak |
2d |
21 |
Patryk B. |
3 |
20 |
kujawsko-pomorskie |
Toruń |
I Liceum Ogólnokształcące |
Zaułek Prosowy 1 |
6 |
7 |
1 |
Jakub K. |
3a |
18 |
kujawsko-pomorskie |
Toruń |
Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące |
Szosa Chełmińska 83 |
3 |
3 |
3 |
Piotr Woźniak |
IIdL |
29 |
Maciej Piekarski |
IIbL |
26 |
Aleksandra Klicka |
IIdL |
23 |
kujawsko-pomorskie |
Toruń |
Zespół Szkół Ekonomicznych |
Grunwaldzka 39 |
27 |
24 |
3 |
Katarzyna S. |
II B |
27 |
Klaudia M. |
II A |
23 |
Wiktoria P. |
II TF |
22 |
|
4 |
7 |
|
85 |
82 |
24 |
|
|
|
lubelskie |
Chełm |
I Liceum Ogólnokształcące |
S. Czarnieckiego 8 |
2 |
2 |
2 |
Aleksandra Majówka |
Icg |
23 |
Oliwier Oleszczuk |
1dp |
20 |
lubelskie |
Chełm |
II Liceum Ogólnokształcące |
Szpitalna 14 |
12 |
9 |
1 |
Aleksandra Nachuniak |
II F |
20 |
lubelskie |
Kraśnik |
I Liceum Ogólnokształcące |
Armii Krajowej 25 |
15 |
7 |
1 |
Maksymilian Słowik |
I AP |
16 |
lubelskie |
Lublin |
Prywatne Liceum |
Długosza 8a |
25 |
22 |
3 |
Justyna Sobstyl |
IIIA |
25 |
Wojciech Gągała |
IIIC |
22 |
Andrzej Kałakucki |
IA |
20 |
lubelskie |
Lublin |
I Liceum Ogólnokształcące |
Racławickie 26 |
20 |
5 |
4 |
Maksymilian Grądz |
IBG |
32 |
Martyna Łusiak |
IIF |
27 |
Wiktoria Wójcik |
IIIB |
22 |
Magdalena Piętocha |
IIIB |
20 |
lubelskie |
Lublin |
III Liceum Ogólnokształcące |
plac Wolności 4 |
17 |
17 |
5 |
Patrycja Kluch |
3 D |
33 |
Magdalena Dalmata |
2 D |
26 |
Monika Moryl |
1 L |
25 |
Natalia Koba |
2 D |
23 |
Iga Nowacka |
2 D |
22 |
lubelskie |
Lublin |
Liceum Ogólnokształcące |
Aleje Racławickie 17 |
1 |
1 |
1 |
Tomasz Górczynski |
1d |
21 |
lubelskie |
Lublin |
V Liceum Ogólnokształcące |
Lipowa 7 |
30 |
30 |
4 |
Natalia Stamirowska |
1E |
32 |
Natalia Król |
II F |
30 |
Aneta Barszcz |
II F |
30 |
Marytna Rafał |
I H |
30 |
lubelskie |
Lublin |
XXX Liceum Ogólnokształcące |
ul. Wajdeloty 12 |
4 |
4 |
2 |
Adrian Cholewa |
III D |
26 |
Karolina Gora |
II A |
23 |
lubelskie |
Radzyń Podlaski |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. Partyzantów, Radzyń Podlaski |
1 |
1 |
1 |
Kacper Kozak |
3E |
36 |
|
4 |
10 |
|
127 |
98 |
24 |
|
|
|
lubuskie |
Gorzów Wielkopolski |
I Liceum Ogólnokształcące |
Puszkina 31 |
5 |
4 |
2 |
Wiktoria Boruń |
3 |
23 |
Jakub Walczak |
3 |
20 |
lubuskie |
Zielona Góra |
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 ,,Budowlanka" |
Botaniczna 50 |
1 |
1 |
1 |
Aleksadra Kwaśniewska |
4 |
20 |
lubuskie |
Zielona Góra |
IV Liceum Ogólnokształcące |
Szosa Kisielińska 18 |
3 |
3 |
3 |
Jakub Orchowski |
2 c |
21 |
Jakub Włosek |
2 c |
21 |
Beniamin Klimek |
2 c |
20 |
lubuskie |
Zielona Góra |
V Liceum Ogólnokształcące |
ul. Zachodnia 63 |
16 |
14 |
3 |
Filip Wiśniewski |
3h |
27 |
Oliwia Jakubowska |
3m |
25 |
Szymon Kaczmarek |
2h |
23 |
|
2 |
4 |
|
25 |
22 |
9 |
|
|
|
łódzkie |
Kutno |
I LO |
1 |
10 |
6 |
2 |
Lidia Majda |
III |
23 |
Marta Michałkiewicz |
III |
23 |
łódzkie |
Kutno |
II Liceum Ogólnokształcące |
Okrzei 1A |
1 |
1 |
1 |
Wiktoria Lewandowska |
1 |
22 |
łódzkie |
Łódź |
I Liceum Ogólnokształcące |
Wieckowskiego 41 |
2 |
2 |
1 |
Stanisław Roszczyk |
IIIc |
34 |
łódzkie |
Łódź |
Publiczne Liceum Ogólnokształcące Uniwersytetu Łódzkiego |
ul. Pomorska 161 |
10 |
11 |
4 |
Zalech Aleksander |
2b |
31 |
Antoni Słoma |
3b |
30 |
Skupinska Paulina |
1a |
28 |
Wiktoria Wojdak |
3b |
26 |
łódzkie |
Łódź |
XXV Liceum Ogólnokształcące |
ul. Podhalańska 2a |
10 |
10 |
2 |
Wojciech Gałkiewicz |
1 C |
27 |
Agata Gruszecka |
1 D |
20 |
łódzkie |
Opoczno |
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Opocznie |
S. Żeromskiego 3 |
25 |
22 |
1 |
Julia Urbańczyk |
2a |
12 |
łódzkie |
Pabianice |
Liceum Ogólnokształcące |
Pułaskiego 29 |
1 |
1 |
1 |
Jakub Jach |
2 |
26 |
łódzkie |
Piotrków Trybunalski |
I Liceum Ogólnokształcące |
al. Mikołaja Kopernika 1 |
2 |
1 |
1 |
Julia Dramińska |
3f |
25 |
łódzkie |
Skierniewice |
Liceum Ogólnokształcące |
ul. H. Sienkiewicza 10. |
8 |
5 |
4 |
Angelika Wrzodak |
2e |
29 |
Amelia Karalus |
2e |
20 |
Wojciech Szymański |
3a |
20 |
Jakub Graczyk |
3e |
20 |
|
6 |
9 |
|
69 |
59 |
17 |
|
|
|
małopolskie |
Chrzanów |
I Liceum Ogólnokształcące |
Piłsudskiego 14 |
5 |
4 |
1 |
Filip Mruczek |
IIe |
26 |
małopolskie |
Kraków |
I Liceum Ogólnokształcące |
Plac Na Groblach 9 |
9 |
8 |
2 |
Mikołaj Piętakiewicz |
III K |
23 |
Helena Płaszczak |
II F |
20 |
małopolskie |
Myślenice |
II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół - Małopolska Szkoła Gościnności |
Zdrojowa 18 |
12 |
9 |
2 |
Julia Bujas |
II |
20 |
Julia Zawiejska |
II |
20 |
małopolskie |
Nowy Sącz |
I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
Długosza 5 |
10 |
8 |
1 |
Agnieszka Szkarłat |
1 F |
19 |
małopolskie |
Olkusz |
Zespół Szkół nr 3 |
Francesco Nullo |
1 |
1 |
1 |
Alicja Koźlik |
2 |
20 |
małopolskie |
Skawina |
Zespół Szkół Techniczno - Ekonomicznych |
M.Kopernika 13 |
5 |
5 |
3 |
MICHAŁ PISZCZEK |
1 I |
24 |
ALEKSANDRA PISZCZEK |
4 TE |
23 |
KACPER WICHEREK |
4 TE |
22 |
|
6 |
6 |
|
42 |
35 |
10 |
|
|
|
mazowieckie |
Legionowo |
II Liceum Ogólnokształcące |
ul. Królowej Jadwigi |
1 |
1 |
1 |
Karol Gotowiec |
3BLO |
13 |
mazowieckie |
Warszawa |
II Liceum Ogólnokształcące |
Myśliwiecka 6 |
3 |
3 |
3 |
Mikołaj Adam Antosiewicz |
2 |
24 |
Tomasz Łomiński |
3 |
23 |
Wiktoria Krasuska |
2 |
22 |
mazowieckie |
Warszawa |
LIX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego |
Lindego 20 |
1 |
1 |
1 |
Jan P. |
I F |
13 |
mazowieckie |
Warszawa |
LXIV LO |
ul. Elbląska 51 |
10 |
6 |
5 |
Marta Kamionowska |
2b |
28 |
Marta Grzana |
1c |
26 |
Antoni Duszyński |
2c |
24 |
Joanna Bancyrek |
2a |
23 |
Jan Artur Kassyk |
2a |
23 |
mazowieckie |
Warszawa |
LXXV Liceum Ogólnokształcące |
Czerniakowska, 128 |
5 |
4 |
1 |
Magdalena Chadaj |
3F |
26 |
mazowieckie |
Warszawa |
VIII Liceum Ogólnokształcące |
ul. Jagiellońska 38 |
12 |
7 |
1 |
Dominik Wierzba |
3 |
20 |
mazowieckie |
Warszawa |
XL LO z Oddziałami Dwujęzycznymi |
ul. Platynowa 1 |
10 |
6 |
2 |
Julia Cichowska |
2e |
23 |
Jakub Al-Darawsheh |
2d |
21 |
mazowieckie |
Warszawa |
XVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
Elektoralna 5/7 |
4 |
1 |
1 |
Jeremi Budniak |
IIF |
24 |
mazowieckie |
Warszawa |
XXVII Liceum Ogólnokształcące |
Polna, 5 |
15 |
15 |
4 |
Jasin Sbai |
III |
29 |
Michał Kolb |
II |
25 |
Hubert Mamiński |
III |
23 |
Michał Rećko |
III |
22 |
mazowieckie |
Warszawa |
XXXIV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
ul. Zakrzewska 24 |
3 |
3 |
3 |
Maciej Gas |
III K |
30 |
Kamil Domański |
III K |
27 |
Filip Zęgota |
III K |
21 |
|
2 |
10 |
|
64 |
47 |
22 |
|
|
|
opolskie |
Kędzierzyn-Koźle |
II Liceum Ogólnokształcące |
ul. Matejki 19 |
6 |
5 |
1 |
Jędrzej Irla |
IIC |
22 |
opolskie |
Kluczbork |
Zespół Szkół Ogólnokształacych |
10 |
8 |
2 |
1 |
Kajetan Janicki |
III e |
19 |
opolskie |
Olesno |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. Sądowa 2 |
25 |
15 |
6 |
Jakub Sobczak |
IId |
25 |
Patryk Augustyniok |
IIIa |
24 |
Laura Gręda |
IId |
23 |
Iga Reszko |
IId |
21 |
Brian Malecha |
IId |
21 |
Maciej Zacha |
IId |
20 |
opolskie |
Opole |
Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi |
ul. Dubois 28 |
2 |
2 |
1 |
Anna Koszyk |
1As |
19 |
opolskie |
Praszka |
I Liceum Ogólnokształcące |
Kaliska 38 |
4 |
4 |
1 |
Aleksandra Dominika Nalichowska |
2a |
21 |
|
5 |
5 |
|
45 |
28 |
10 |
|
|
|
podkarpackie |
Brzozów |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. Prof. Waleriana Pańki 2 |
1 |
1 |
1 |
Gabriela Sobaś |
2c |
24 |
podkarpackie |
Kolbuszowa |
Liceum Ogólnokształcące |
Jana Pawła II 8 |
5 |
5 |
1 |
Mateusz Bańka |
1D |
27 |
podkarpackie |
Krosno |
I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
Piotra Skargi 2 |
3 |
3 |
3 |
Klaudia Pryjmak |
3 |
30 |
Michał Więcek |
3 |
29 |
Jakub Dydak |
2 |
26 |
podkarpackie |
Łańcut |
II Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Nr 1 |
Grunwaldzka 11 |
15 |
3 |
1 |
Jan Sobuś |
III |
26 |
podkarpackie |
Nowa Dęba |
Zespół Szkół Nr 1 |
Reja 7 |
4 |
4 |
1 |
Norbert Tłusty |
1b |
15 |
podkarpackie |
Rzeszów |
I Liceum Ogólnokształcące |
3 maja 15 |
8 |
7 |
1 |
Karolina Ożóg |
3 |
31 |
|
6 |
6 |
|
36 |
23 |
8 |
|
|
|
podlaskie |
Białystok |
I Społeczne Liceum Ogólnokształcące |
Fabryczna 10 |
1 |
1 |
1 |
Kornelia Racis |
I B |
19 |
podlaskie |
Białystok |
II LO |
Narewska 11 |
32 |
12 |
2 |
Karol Jamróz |
I |
26 |
Jakub Redo |
III |
22 |
podlaskie |
Białystok |
IV Liceum Ogólnokształcące |
ul. Zwierzyniecka 9a |
42 |
35 |
10 |
Michał Magnuszewski |
2i |
32 |
Alicja Malinowska |
1e |
24 |
Joanna Siemieniuk |
1e |
24 |
Michał Wnorowski |
2i |
24 |
Krzysztof Siuchnicki |
2i |
22 |
Agata Trochim |
1e4 |
21 |
Michał Jurgiel |
3i |
20 |
Sebastian Kozłowski |
3i |
20 |
Magdalena Łaszcz |
3i |
20 |
Wioleta Owsiejko |
3i |
20 |
|
1 |
3 |
|
75 |
48 |
13 |
|
|
|
pomorskie |
Chojnice |
Katolickie Liceum Ogólnokształcące |
Grunwaldzka 1 |
21 |
17 |
3 |
Wiktor Stanisławski |
II |
22 |
Filip Gumiński |
II |
20 |
Kinga Plata |
Ic |
20 |
pomorskie |
Chojnice |
Liceum Ogólnokształcące |
Nowe Miasto 4-6 |
61 |
69 |
15 |
Krzysztof Bartela |
IIIE |
36 |
Marta Berent |
IIE |
36 |
Piotr Walczak |
IIIE |
33 |
Katarzyna Orłowska |
IIIE |
31 |
Konrad Rudnik |
IIIE |
31 |
Anna Frymark |
IIIE |
30 |
Julia Piesik |
IIE |
30 |
Natalia Skórczewska |
IIE |
30 |
Jakub Januszewski |
IIE |
29 |
Zuzanna Błaszkowska |
IBg |
29 |
Błażej Mrówczyński |
IIIE |
27 |
Jeremi Mrówczyński |
IIE |
27 |
Paulina Tubaja |
IEg |
27 |
Anna Chełmowska |
IIE |
26 |
Zuzanna Krysa |
IA4 |
25 |
pomorskie |
Chojnice |
Zespół Szkół nr 2 |
Angowicka 45 |
21 |
17 |
1 |
Paweł Kwasigroch |
IV |
26 |
pomorskie |
Gdańsk |
I Liceum Ogólnokształcące |
Wały Piastowskie 6 |
2 |
2 |
1 |
Cyprian Mrzygłód |
I |
20 |
pomorskie |
Gdańsk |
V Liceum Ogólnokształcące |
Polanki 130 |
13 |
1 |
1 |
Natalia Jażdżewska |
1 |
32 |
pomorskie |
Kwidzyn |
I Liceum Ogólnokształcące im. dr. Wł. Gębika d. Polskie Gimnazjum w Kwidzynie |
Konarskiego 12 |
4 |
4 |
1 |
Mateusz Łomnicki |
IIc |
13 |
pomorskie |
Słupsk |
I Liceum Ogólnokształcące |
ul. Szarych Szeregów 15 |
5 |
5 |
1 |
Wiktoria Wasiak |
1E |
19 |
|
4 |
7 |
|
127 |
115 |
23 |
|
|
|
śląskie |
Będzin |
III Liceum Ogólnokształcące. |
11 listopada 5 |
5 |
2 |
1 |
Miłosz Celejewski |
1Ag |
14 |
śląskie |
Bielsko-Biała |
Liceum Ogólnokształcące |
Listopadowa70 |
7 |
2 |
2 |
Mateusz Merta |
II |
29 |
Patryk Stisz |
II |
27 |
śląskie |
Bielsko-Biała |
V Liceum Ogólnokształcące |
ul. Józefa Lompy 10 |
25 |
15 |
1 |
Kacper Sikorski |
III |
19 |
śląskie |
Chorzów |
I Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące |
Dąbrowskiego 36 |
2 |
2 |
1 |
Tomasz Ferenz |
3C |
23 |
śląskie |
Chorzów |
IX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego |
Harcerska 2 |
6 |
6 |
1 |
Maciej Ziomber |
IIIA |
12 |
śląskie |
Częstochowa |
I Liceum Ogólnokształcące |
Aleja Kościuszki 8 |
6 |
6 |
1 |
Julia Sadowska |
3a |
15 |
śląskie |
Dąbrowa Górnicza |
I Liceum Ogólnokształcące |
Kopernika 40 |
10 |
8 |
2 |
Patrycja Makówka |
II |
24 |
Jakub Zasadzień |
III |
23 |
śląskie |
Gliwice |
I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne |
ul. Zimnej Wody 8 |
3 |
2 |
1 |
Oliwia Nietopiel |
II |
30 |
śląskie |
Gliwice |
V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
Górnych Wałów 29 |
2 |
2 |
1 |
Nikola Niemczakiewicz |
3d |
26 |
śląskie |
Katowice |
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
Głowackiego 6 |
5 |
1 |
1 |
Paulina Klaczak |
3 |
20 |
śląskie |
Katowice |
III Liceum Ogólnokształcące |
ul. Mickiewicza 11 |
10 |
4 |
2 |
Paweł Pilecki |
3d |
27 |
Jacek Śliwiński |
3d |
26 |
śląskie |
Lubliniec |
Zespół Szkół nr 1 |
Sobieskiego 22 |
5 |
5 |
1 |
Łukasz Pruski |
III |
26 |
śląskie |
Rybnik |
I Liceum Ogólnokształcące |
Kościuszki 41 |
21 |
1 |
1 |
Laura Hanak |
1 a |
23 |
śląskie |
Sosnowiec |
II Liceum Ogólnokształcące |
Parkowa 1 |
12 |
10 |
1 |
Obwiosło Daria |
III |
16 |
śląskie |
Świętochłowice |
Salezjańskie Liceum Publiczne |
Wojska Polskiego 82 |
1 |
1 |
1 |
Mateusz Pisarek |
3a |
18 |
śląskie |
Tarnowskie Góry |
II Liceum Ogólnokształcące |
Piłsudskiego1 |
2 |
2 |
1 |
Kacper Szajor |
II |
12 |
śląskie |
Zabrze |
III LICEUM Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI |
Sienkiewicza 33 |
1 |
1 |
1 |
Aleksandra Sztejnwald |
2B |
27 |
śląskie |
Zawiercie |
Zespół Szkół |
Macieja Rataja 29 |
4 |
4 |
1 |
Wiktor Maciążek |
I TI |
14 |
śląskie |
Żywiec |
Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych |
Mickiewicza 6 |
91 |
86 |
1 |
MATEUSZ KUBIEŃ |
4 TE |
29 |
|
15 |
19 |
|
218 |
160 |
22 |
|
|
|
warmińsko-mazurskie |
Elbląg |
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
Królewiecka 42 |
11 |
5 |
2 |
Natalia Małczyńska |
IIIa |
21 |
Wiktoria Zapolska |
Id |
20 |
warmińsko-mazurskie |
Elbląg |
III Liceum Ogólnokształcące |
Browarna 1 |
7 |
7 |
1 |
Karolina Szczepańska |
IIb |
32 |
warmińsko-mazurskie |
Kętrzyn |
I Liceum Ogólnokształcące |
POWSTAŃCÓW WARSZAWY, 2 |
2 |
2 |
1 |
Wiktor Szukis |
2c |
27 |
warmińsko-mazurskie |
Olsztyn |
I Liceum Ogólnokształcące |
Mickiewicza 6 |
1 |
1 |
1 |
Monika Kamińska |
3b |
31 |
|
3 |
4 |
|
21 |
15 |
5 |
|
|
|
wielkopolskie |
Kalisz |
V Liceum Ogólnokształcące |
Piskorzewie 6 |
8 |
6 |
3 |
Julia Cuper |
3b |
29 |
Yelyzaveta K. |
2b |
29 |
Julia D. |
2a |
26 |
wielkopolskie |
Kołaczkowo |
Zespół Szkolno - Przedszkolny |
Krakowska 1 |
1 |
1 |
1 |
Kacper P. |
8 |
17 |
wielkopolskie |
Leszno |
II Liceum Ogólnokształcace |
Prusa 33 |
5 |
5 |
3 |
Julia Glapiak |
3a |
23 |
Mateusz W. |
3a |
22 |
Tamara K. |
3a |
21 |
wielkopolskie |
Poznań |
II Liceum Ogólnokształcące |
ul. Matejki 8/10 |
70 |
46 |
8 |
Mikołaj Wolanin |
2e |
28 |
Jakub Stelmach |
2e |
25 |
Tomasz Jankowiak |
2e |
24 |
Julia S. |
2e |
23 |
Marta Nijak |
3e |
22 |
Mateusz Kaik |
3e |
22 |
Michał Idziak |
2e |
20 |
Jakub J. |
2f |
20 |
wielkopolskie |
Poznań |
VII Liceum Ogólnokształcące |
8/12 |
1 |
1 |
1 |
Mateusz Stróżyk |
2 |
27 |
wielkopolskie |
Poznań |
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2 |
27 |
22 |
16 |
1 |
Sonia M. |
GIc |
18 |
wielkopolskie |
Turek |
I Liceum Ogólnokształcące |
Kościuszki 4 |
6 |
12 |
1 |
Zuzanna S. |
IAg |
23 |
|
5 |
7 |
|
113 |
87 |
18 |
|
|
|
zachodniopomorskie |
Koszalin |
II Liceum Ogólnokształcące |
Chełmońskiego |
3 |
3 |
1 |
Maja Dalati |
Ie |
21 |
zachodniopomorskie |
Koszalin |
V Liceum Ogólnokształcące |
Jedności 9 |
14 |
9 |
3 |
Aleksandra Sereda |
II h |
26 |
Barbara Wojcieszak |
III p |
23 |
Mateusz Julian Sołtysiak |
II h |
22 |
zachodniopomorskie |
Szczecin |
II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I |
Henryka Pobożnego 2 |
6 |
6 |
1 |
Filip Niewiadomski |
2c |
23 |
zachodniopomorskie |
Szczecin |
XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi |
Romera 2 |
10 |
5 |
1 |
KRZYSZTOF ZIĘBA |
3 |
20 |
|
2 |
4 |
|
33 |
23 |
6 |
|
|
|