Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

Lista szkół I etapu - szkolnego

← powrót do menu

Lista szkół I etapu - szkolnego Olimpiady - Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej w roku szkolnym 2016/17.


woj. dolnośląskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Dzierżoniów I Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego ul. J. Piłsudskiego 10 Grażyna Bajsarowicz +48.748314477 Tomasz Roszak +48.602515054 tomaszroszak@o2.pl 8
Legnica I Liceum Ogólnokształcące im.T. Kościuszki pl.Klasztorny 7 Halina Tamioła +48.768622758 Joanna Piskorska-gomoliszek +48.730786650 joanna_pg@o2.pl 1
Strzegom Zespół Szkół Krótka 6 Robert Wójtowicz +48.746494870 Marzenna Łaciuk +48.746494870 marzenna@archbud.com.pl 2
Syców Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki ul. Kościelna 12 Brabara Trokowicz +48.627852241 Przemysław Strzelec +48.783988609 p.m.strzelec@gmail.com 1
Wałbrzych Zespół Szkół nr 2 - II Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja Al. Wyzwolenia 34 Robert Wróbel +48.748423592 Marcin Skobrtal +48.691359071 mskobrtal@wp.pl 6
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr IV im. Stefana Żeromskiego ul. Stacha Świstackiego 12 Małgorzata Górny +48.713435916 Marzena Solnica +48.609512309 ma_sol@o2.pl 4
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego Plac Orląt Lwowskich 2A dr Danuta Daszkiewicz Ordyłowska +48.713593773 Anna Skubisz +48.600261051 anna.skubisz@interia.pl 11
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XIV w Zespole Szkół nr 14 im. Polonii Belgijskiej Al. Brucknera 10 Marek Łaźniak +48.713246900 Anna Rabiega +48.600957858 anna.rabiega@gmail.com 6
Wrocław Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3, Liceum Ogólnokształcące nr IX im. Juliusza Słowackiego ul. P. Skargi Izabela Koziej +48.713436017 Beata Pyrzyńska +48.713436017 beapyr@yahoo.com 5
razem
6 9             44


woj. kujawsko-pomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Golub - Dobrzyń Zespół Szkół nr 1 im. Anny Wazówny ul. PTTK 28 Piotr Wiśniewski +48.566835451 mgr Marek Beyger +48.889449882 mareczek.b@amorki.pl 3
Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza ul. 3 Maja 11/13 Rafał Łaszkiewicz +48.523572207 Sławomir Drelich +48.663412626 s.drelich@wp.pl 3
Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej ul. Konopnickiej 15 Jarosław Obiała +48.523572534 Waldemar Wąśniewski +48.505022526 waldemarwasniewski@wp.pl 5
Toruń IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki ul. Warszawska 1/5 Małgorzata Białek +48.566221228 Maciej Mazurkiewicz +48.698562899 mazurkiewiczmaciej@gmail.com 1
razem
3 4             12


woj. lubelskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Biłgoraj Liceum Ogólnokształcące im. ONZ ul. T. Kościuszki 41 Marian Klecha +48.846860442 Jan Maciocha +48.600778034 janmaciocha@interia.pl 1
Chełm II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Gustawa Orlicz-Dreszera ul. Szpitalna 14 Marta Klasura +48.825653888 Sławomir Rogucki +48.693444582 adriannarogucka1@gmail.com 2
Lublin I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Al. Racławickie 26 Stanisław Stoń +48.814411460 Zbigniew Smutek +48.603114770 bassmu@poczta.onet.pl 5
Lublin II Liceum Ogólnokształcące im Hetmana Jana Zamoyskiego ul.Ogrodowa 16 Małgorzata klimczak +48.815321732 Sławomir Kunach +48.815335850 kodeniec128@wp.pl 3
Lublin III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej Plac Wolności 4 Grzegorz Lech +48.815320947 Krzysztof Styczyński +48.602451415 kstyczynski@wp.pl 12
Lublin Pallotyńskie Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego al. Warszawska 31 ks. dr Andrzej Zelek SAC +48.815338205 Arkadiusz Maślach +48.665764217 arkma@wp.pl 1
Lublin V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie ul. Lipowa 7 Zbigniew Jakuszko +48.814664340 Ryszard Kotowski +48.607788002 ryskotowski@vp.pl 28
Lublin XXI Liceum Ogólnokształcące im. św.Stanisława Kostki ul. Ks. M. Słowikowskiego 6 ks.Grzegorz Strug +48.817477952 Tomasz Kurzepa +48.883418460 jerem1@vp.pl 6
Lublin Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych im. Tadeusza Kościuszki ul. Zemborzycka 82 mgr Iwonna Szołno +48.817440951 Dawid Gutek +48.784936472 dawid.gutek@wp.pl 2
Puławy Zespół Szkół Nr 1 im. Stefanii Sempołowskiej Polna 18 Barbara Bińczak +48.818863821 Edyta Kołodziejek +48.604643872 edyta.kolodziejek@interia.pl 3
Zamość I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego ul. Akademicka 8 Zygmunt Kamiński +48.846392801 Paulina Adamowicz +48.846392801 zam.1lo@2com.pl 11
razem
5 11             74


woj. lubuskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Gorzów Wielkopolski Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Tadeusza Kościuszki ul. Puszkina 31 Ewa Szmit +48.957204964 Paweł Szafrański +48.601551533 p.szafranski@puszkin.eu 1
Nowa Sól Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego "Elektryk" im. Włodzimierza Krukowskiego ul. Witosa 25 Grzegorz Konigsberg +48.684755555 Joanna Rosłon +48.693448799 j.karwowska@autograf.pl 4
Sulechów Liceum Ogólnokształcące im. rotmistrza Witolda Pileckiego ul. Licealna 10 Beata Henrykowska +48.683852619 Barbara Majewska Durda +48.608589829 barbara58@op.pl 1
Zielona Góra I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego ul. Kilińskiego 7 Ewa Habich +48.684523131 Krystyna Musiał +48.500283670 home.musial@wp.pl 6
Zielona Góra IV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Akademickich im. kpt. pil. Eugeniusza Horbaczewskiego ul. Szosa Kisielińska 18 dr Stefan Tomasz Bulanda +48.683271326 Anna Baka +48.697394494 annabaka@op.pl 4
Zielona Góra Zespół Szkół Budowlanych w Zielonej Górze Im. Tadeusza Kościuszki Botaniczna 50 Małgorzata Ragiel +48.684513951 Agnieszka Mokras +48.669415711 agamokras@interia.pl 5
razem
4 6             21


woj. łódzkie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Łódź XXVI Liceum Ogólnokształczące im. K. K. Baczyńskiego ul. Wileńska 22A Małgorzata Wiśniewska +48.426868615 Beata Krysztofczyk +48.693460512 beatakrysztofczyk@op.pl 2
Pabianice II Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi ul. Pułaskiego 29 Krzysztof Zajda +48.422152245 Dariusz Wypych +48.698129575 wypych.dariusz@wp.pl 1
Piotrków Trybunalski II Liceum Ogólnokształcące im.M. Curie-Skłodowskiej Maria Skłodowska -Curie Żeromskiego11 Bożena Janowska +48.447323807 Małgorzata Szamburska +48.797292909 malgorzata5@onet.pl 4
Skierniewice Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa ul. Henryka Sienkiewicza 10 Iwona Leśniewicz +48.468333189 Andrzej Kalski +48.603178134 kalski.sluzbowy@gmail.com 5
Skierniewice Zespół Szkół Nr 3 Działkowa 10 Henryk Kobyłecki +48.468333519 Renata Mostowska +48.604261382 renata.mostowska@wp.pl 3
Tomaszów Mazowiecki II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego ul. Jałowcowa 10 Tomasz Węgrzynowski +48.447245642 Katarzyna Kozioł-Machel +48.668837236 ketim44@wp.pl 2
razem
5 6             17


woj. małopolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Bochnia Zespół Szkół Nr 1 z Bochni Stanisław Staszic ul. Windakiewicza 23 Jan Balicki +48.146122603 Wojciech Pietras +48.608661829 pietras_w@interia.pl 1
Kęty Powiatowy Zespół nr 11 Stanisław Wyspiański Wyspiańskiego2 Grażyna Kowalska +48.338453730 Anna Zielonka +48.606607966 anna.zielonka@wyspian.pl 1
Myślenice Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolska Szkoła Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego ul. Zdrojowa 18 Jerzy Niedenthal +48.122720424 Halina Mazur +48.664085553 mazurhalina@onet.pl 2
Nowy Sącz Społeczne Liceum "Splot" z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Karskiego ul. Limanowskiego 7 Beata Załubska +48.184434339 Beata Budzik +48.604579371 beatabudzik@gmail.com 4
Olkusz II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Olkuskiej ul. Żeromskiego 1 Iwona Sroka +48.326430442 Wojciech Panek +48.502348418 wojtekp137@wp.pl 3
Rabka - Zdrój I Liceum Ogólnokształcące im. Eugeniusza Romera ul. Jana Pawła II 41 Marek Świder +48.182677030 Anna Morawska +48.504280657 annodob3@wp.pl 2
Skawina Zespół Szkół Techniczno Ekonomicznych Kopernika 13 mgr Anna Stec +48.122763451 mgr Andrzej Ciaptacz +48.692387880 a.ciaptacz@gmail.com 5
razem
7 7             18


woj. mazowieckie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Lipsko Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Pawła Jana II Zwoleńska 12 Mieczysław Mejzner +48.483780137 Beata Michalec +48.733257588 belcia72@gmail.com 1
Mińsk Mazowiecki Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej ul. Piękna 7a Joanna Papińska +48.257585102 MAREK PAŁDYNA +48.505592285 marekpaldyna7@gmail.com 7
Płock III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujezycznymi w Zespole Szkół Nr 3 im. Marii Dąbrowskiej ul. Łukasiewicza 11 Agnieszka Wierzchowska +48.243640640 Stanisław Krakowski +48.609207433 stankrak@o2.pl 2
Płock Zespół Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza Kobylińskiego 25 Tomasz Wisniewski +48.243658632 Dagmara Pędraszewska-Knieć +48.500878444 dagmara.kniec@gazeta.pl 2
Siedlce I Liceum Ogólnokształcące Bolesława Prusa Floriańska 10 Andrzej Kopiec +48.257943450 Robert Garwoliński +48.668454144 garwol@interia.pl 1
Siedlce II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Królowej Jadwigi Prusa 12 Agnieszka Borkowska +48.257943470 Barbara Kodzis +48.600383751 b.kod@onet.eu 1
Szymanów Prywatne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Niepokalanek im. Matki Bożej Częstochowskiej ul. Szkolna 2 mgr Marta Ciebiera +48.468649111 dr Agnieszka Sławińska +48.517261109 superslawinska@wp.pl 1
Warszawa LXIV Liceum Ogólnokształcące im. St. I. Witkiewicza Elbląska 51 Beata Zdanowicz +48.226332414 Grzegorz Kozłowski +48.697940157 komagda1@wp.pl 5
Warszawa LXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi gen. Józef Bem Marynarska 2/6 Małgorzata Pucułek +48.228433713 Monika Żurek- Wrzosek +48.502602642 monikazurek5@wp.pl 6
Warszawa LXVII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Nowaka Jeziorańskiego ul. Hoża 11/15 Krzysztof Mirowski +48.226297063 Monika Wojtaś +48.508588119 monika.wojtas@autograf.pl 2
Warszawa VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV ul. Jagiellońska 38 Grażyna Filipiak +48.226192745 Łukasz Zamęcki +48.605403987 lzamecki@yahoo.com 3
Warszawa XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego ul. Platynowa 1 Anna Szczepańska-Filipp +48.226202794 Grzegorz Kozłowski +48.697940157 grzeko7@o2.pl 4
Warszawa XV Liceum Ogólnokształcace z oddziałami Dwujęzycznymi im. Narcyzy Żmichowskiej ul. Klonowa 16 Joanna Chrapkowska +48.228493734 Urszula Ratuszyńska +48.508262090 ularat@poczta.onet.pl 6
Warszawa XVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego Andrzej Frycza Modrzewskiego Elektoralna 5/7 Piotr Golinowski +48.022620505 Jan Sobiech +48.791723823 jasobiech@gmail.com 12
Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego ul. Polna 5 Anna Koszycka +48.228251314 Natalia Poniewierka +48.608419495 ponat@wp.pl 14
razem
6 15             67


woj. opolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kędzierzyn - Koźle II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Matejki 19 Katarzyna Arciszewska-Stępień +48.774832162 Jadwiga Kosalla +48.692353402 jagodako@gmail.com 4
Kluczbork Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie Skłodowskiej-Curie 13 Ewa Sygulla +48.774182546 Przemysław Ziółkowski +48.606689247 przemekziolkowski@wp.pl 5
Namysłów I Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Iwaszkiewicza w Namysłowie Jarosław Iwaszkiewicz Mickiewicza 12 Jolanta Wilczyńska +48.774107060 Przemysław Paradowski +48.502899852 pparadowski@swps.edu.pl 3
Olesno I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich ul. Sądowa 2 Marerk Leśniak +48.343583806 Marerk Koloch +48.607216962 marekkoloch@interia.pl 10
Opole Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej ul. Pułaskiego 3 Aleksander Iszczuk +48.774542286 Celina Tomaszewska +48.607053686 sekretariat@lo2.opole.pl 8
Opole Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr V w Zespole Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego ul. Kościuszki 14 mgr Danuta Katorosz +48.774545668 Maciej Skoczylas +48.608538329 maciejskoczylas@wp.pl 1
Opole Zespół Szkół Ogólnokształcących - Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie ul. Dubois 28 mgr Joanna Raźniewska +48.774536406 Maciej Skoczylas +48.774536406 maciejskoczylas@wp.pl 10
razem
5 7             41


woj. podkarpackie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kolbuszowa Liceum Ogólnokształcące im. Janka Bytnara ul. Jana Pawła II 8 Dariusz Fus +48.172272545 Halina Wojtyczka +48.503902829 h_dralus@op.pl 2
Rzeszów Akademickie Liceum Ogólnokształcące Rudnickiego 2 Renata Łunarska +48.178661143 Anna Stawarz +48.665756969 stawarz.anna@gmail.com 2
Rzeszów I Liceum Ogólnokształcace im. ks. Stanisława Konarskiego ul. 3 Maja 15 Piotr Wanat +48.177482820 Wojciech Pietryka +48.601831002 wpietryka@1lo.rzeszow.pl 2
Rzeszów II Liceum Ogólnokształcące im. płk. Leopolda Lisa - Kuli ul. Księdza Jałowego 22 Andrzej Szymanek +48.177482824 Barbara Popieluch +48.600888735 barbara.popieluch@gmail.com 2
Rzeszów IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Dąbrowskiego 82 mgr Danuta Stępień +48.177482902 Małgorzta Szczupakowska +48.608279807 msz4lo@onet.pl 2
Tarnobrzeg Zespół Szkół im. ks. Stanisława Staszica ul. Kopernika 1 mgr inż. Teresa Żyguła +48.158221216 Leszek Jasiński +48.600978837 lj1312@op.pl 3
razem
3 6             13


woj. podlaskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Białystok I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza ul. Brukowa 2 Robert Winnicki +48.857425772 Marek Dawidziuk +48.511448201 marek1405@wp.pl 2
Białystok II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku Księżna Anna z Sapiehów Jabłonowska Narewska 11 Dariusz Bossowski +48.856511416 Michał Dobkowski +48.511963804 mich.dobkowski@wp.pl 1
Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida ul. Zwierzyniecka 9a Bożena Karpowicz +48.857422318 Krzysztof Maleszewski +48.609109106 owop@4lo.bialystok.pl 12
Białystok XIV Liceum Ogólnokształcące im. Ryszarda Kaczorowskiego ul. Upalna 26 Leszek Kochanowski +48.856613227 Dorota Dąbrowska +48.695665530 ddorka15@wp.pl 5
Suwałki III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego Noniewicza 83 Alicja Węsierska-Kwiecień +48.488756634 Konrad Wiśniewski +48.509049926 konradwisniewski81@wp.pl 2
razem
2 5             22


woj. pomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Bytów I Liceum Ogólnokształcące im. Bojowników o Wolność i Polskość Ziemi Bytowskiej ul. Gdańska 57 Edward Mazur +48.598226920 Joanna Pilipczuk +48.667455897 asiapilipczuk@wp.pl 1
Chojnice Chojnicka Szkoła Realna ul. Angowicka 45 Julita Zenker +48.523973475 Jacek Borzyszkowski +48.882054360 bojacek2@tlen.pl 1
Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich ul. Nowe Miasto 4-6 Małgorzata Gierszewska +48.523960120 Jacek Borzyszkowski +48.882054360 bojacek2@tlen.pl 13
Chojnice Liceum Ogólnokształcące Pomerania ul. Świętopełka 10 Dorota Sontowska +48.602231659 Jacek Borzyszkowski +48.882054360 bojacek2@tlen.pl 5
Chojnice Technikum nr 4 ul. Angowicka 45 Józef Kołak +48.523973475 Jacek Borzyszkowski +48.882054360 bojacek2@tlen.pl 2
Człuchów Zespół Szkół Gimnazjalnych i Ogólnokształcących im. Stefana Czarnieckiego 1 Ewa Hryszkiewicz +48.598342407 Małgorzata Domagalska +48.694106521 mdomagalska@interia.eu 4
Kartuzy I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Hieronima Derdowskiego ul. Klasztorna 4 Maria Mejer- Kobiela +48.586810434 Edyta Januszewska +48.609506679 edytajanuszewska7@wp.pl 1
Kwidzyn I Liceum Ogólnokształcące d. Polskie Gimnazjum im. dr. Władysława Gębika ul. Konarskiego 12 Sebastian Więckowski +48.552793935 Beata Krzeszowska - Sarzyniak +48.606367529 beata_sarzyniak@wp.pl 3
Kwidzyn Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Polskich Noblistów ul. Chopina 4 Marzenna Czyżewska +48.552612287 Enerlich Katarzyna +48.602313486 kasiaene@vp.pl 1
Słupsk IIV Liceum Ogólnokształcące im. Kamila Baczyńskiego Marii Zaborowskiej 2 Jolanta Banaszkiewicz +48.059845478 Renata Jastrzębowska +48.505992067 renatajastrzebowska@op.pl 1
Tczew Uniwersyteckie Katolickie Licum Ogólnokształcące im. Świętej Jadwigi Królowej ul. Wodna 6 Krzysztof Niemczyk +48.585301061 Sebastian Marciniak +48.694124547 shmarciniak@wp.pl 7
razem
7 11             39


woj. śląskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Będzin III Liceum Ogólnokształcące Cyprian Kamil Norwid 11 Listopada 5 Anna Wacławczyk +48.322674547 Robert Kocjan +48.600175153 roberto17koc@interia.pl 5
Bielsko-Biała I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. .Listopadowa 70 Bogusław Głąbek +48.338122574 Anna Bączek +48.880815069 ania.b14@op.pl 1
Bielsko-Biała V liceum Ogólnokształcące ul. Józefa Lompy 10 Mirosław Frączek +48.338221809 Jerzy Jędryka +48.503471295 biuro@lo5.bielsko.pl 10
Chorzów Akademicki Zespół Szkół Ogólnokształcących ul. Dąbrowskiego Przemysław Fabjański +48.322411712 Krystian Kazimierczuk +48.603855284 krystian70@poczta.onet.pl 1
Chorzów ZSO nr 2 - IX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. Miłośników Ziemi Śląskiej Harcerska, 2 Adam Mańka +48.322410421 Małgorzata Gajek +48.608491831 m.gajek@gk.pl 12
Cieszyn I Liceum Ogólnokształcące im. Antoniego Osuchowskiego pl. Słowackiego 2 Janusz Łukomski - Prajzner +48.338521139 Dawid Czakon +48.733500082 d-czakon@wp.pl 1
Cieszyn II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Plac Wolności 7b Regina Rakowska +48.8521132__ Dariusz Sikora +48.601485270 halinas2@gazeta.pl 1
Cieszyn Zespół Szkół im. Wł. Szybińskiego Władysław Szybiński Kraszewskiego 11 Iwona Bebek +48.783966908 Dawid Czakon +48.733500082 d-czakon@wp.pl 1
Częstochowa I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego ul. Kościuszki 8 Małgorzata Kaim +48.343242555 Agnieszka Wiklińska +48.660417918 liceum.slowackiego@gmail.com 16
Częstochowa VI Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego ul. Łukasińskiego 40 Tadeusz Kałużny +48.343231163 Aneta Szczepańska +48.505069932 aneta.152@wp.pl 1
Częstochowa Zespół Szkół im. dr Wladyslawa Biegańskiego ul. Dąbrowskiego 75 Jan Randak +48.034361118 Alina Pelc-Eliasz +48.604596219 alin35@interia.pl 3
Katowice II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej Głowackiego 6 Jolanta Mol +48.322517334 Anna Richter +48.506221924 richter.ania@gmail.com 3
Katowice III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza ul. Mickiewicza 11 Ewa Chorąży +48.322589305 Magdalena Wieczorek +48.665254932 poczta@magdalenawieczorek.pl 6
Katowice IV Liceum Ogólnokształcące im gen. Stanisława Maczka ul. Katowice 54 Katarzyna Ziemiec +48.322582696 Łukasz Durczyński +48.507698988 lukas.dur@interia.pl 2
Pszczyna Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie, III Liceum Ogólnokształcące Kazimierza Wielkiego 5 Damian Cieszewski +48.322103620 Elżbieta Jasińska +48.487846915 edelgarda@gazeta.pl 3
Rybnik Zespół Szkół nr 2 II Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego Mikołowska 19 Maria Malinowska +48.324221229 jola.palinska +48.502355882 jola.palinska@onet.eu 1
Sosnowiec II Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Plater Parkowa 1 Dorota Leszczyńska +48.322664535 Katarzyna Uliniarz +48.696441912 katarzyna.uliniarz.2lo@gmail.com 1
Sosnowiec Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 15 im. Stanisława Staszica Plac Zillingera 1 Grzegorz Walotek +48.322913784 Karol Winiarski +48.501401193 kwiniarski@onet.eu 4
Tarnowskie Góry II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego Kazimierz Sporoń +48.322852941 Marlena Karnówka +48.605301241 marlen.karnowka@gmail.com 1
Zawiercie I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego ul. Wojska Polskiego 55 mgr Bożena Bańska +48.326722927 Dawid Czakon +48.733500082 d-czakon@wp.pl 2
Żywiec I Liceum Ogólnokształące im. Mikołaja Kopernika ul. Słowackiego 2 Halina Badora +48.338612113 Piotr Rypień +48.792003992 piotrekrypien@tlen.pl 1
razem
14 21             76


woj. świętokrzyskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Chęciny Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Łokietka ul. Białego Zagłębia 1 Halina Kołodziejczyk +48.413151068 Anna Wrzoskiewicz +48.793786384 awrzoskiewicz@interia.pl 4
Łopuszno Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 ul. Konecka 2 Teresa Pasowska +48.413914025 Piotr Starzyk +48.737718066 piotr.j.starzyk@interia.pl 15
Włoszczowa Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego ul. Koniecpolska 40 Marek Ledwoch +48.413942212 Cezary Świetlicki +48.698261684 c.swietlicki@wp.pl 1
razem
3 3             20


woj. warmińsko-mazurskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Elbląg III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II ul. Saperów 14 f Jan Zaborowski +48.556258920 Marek Nowosad +48.605353586 dyrektor.3lo@wp.pl 1
Elbląg Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Juliusza Słowackiego ul. Pocztowa 2 Zofia Ostrówka +48.556258910 Monika Andrzejczyk +48.509369765 moniaa36@wp.pl 4
Elbląg Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. króla Kazimierza Jagiellończyka ul. Królewiecka 42 Agnieszka Jurewicz +48.556258881 Marek Nowosad +48.605353586 sekretariat@zso2.elblag.pl 1
Giżycko I Liceum Ogólnokształcące Wojciech Kętrzyński Traugutta 1 Iwona Rosa +48.874282230 Marek Cieślewicz +48.604101965 cieslewicz.marek@gmail.com 1
Górowo Iławieckie Zespół Szkół ul.Wyszyńskiego 1 Eżbieta Gottuk +48.897611696 Dorota Kalinowska +48.504809748 dkalinowski@onet.pl 1
Olsztyn III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Sybiraków 3 Danuta Gomolińska +48.895264422 Sławomir +48.607999842 slawek.jazdzewski@wp.pl 3
Węgorzewo Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Mariusza Zaruskiego ul. Bolesława Prusa 10 Waldemar Czapski +48.874272367 Waldemar Ołyński +48.510081867 owaldi@poczta.onet.pl 6
Wydminy Samorządowe Liceum Ogólnokształcące ul. Grunwaldzka 94 Eliza Jolanta Szwed +48.874210028 Tamara Olszewska +48.798258910 tamara_sos@wp.pl 3
razem
6 8             20


woj. wielkopolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kalisz II Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki ul. Szkolna 5 Maria Żubrowska-Gil +48.627676657 Leszek Tomczak +48.501764814 bejlerbej@wp.pl 5
Kępno Liceum Ogólnokształcące Nr I im. mjra Henryka Sucharskiego Dąbrowskiego 3 Danuta Stefańska +48.627822294 Renata Jany +48.509206133 rjany@wp.pl 3
Poznań I LO Karol Marcinkowski Bukowska 16 Alina Chojnacka +48.618464920 Agnieszka Gabryelska +48.785724370 agagabryelska@gmail.com 1
Poznań II Liceum Ogólnokształcące im. Heleny Modrzejewskiej i Generałowej Zamoyskiej ul. Matejki 8/10 Małgorzata Dembska +48.618690724 Elżbieta Purczyńska +48.618690724 purel@o2.pl 11
Poznań Liceum Ogólnoksztacące im. św. Marii Magdaleny ul. Garbary 24 Lucyna Woch +48.618527705 Anna Mrula +48.605839005 nau@inea.pl 5
Poznań Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 im. Charles de Gaulle'a ul. Tarnowska 27 Andrzej Karaś +48.618798090 Joanna Grabowska +48.668161410 joanna.grabowska@gmail.com 11
razem
3 6             36


woj. zachodniopomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Białogard Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych ul. Dąbrowszczaków 14 Danuta Kuklinowska +48.943122035 Dominik Kołodziejski +48.602639833 dominokgl@wp.pl 2
Kołobrzeg Zespół Szkół Nr 1 im.Henryka Sienkiewicza ul. 1 Maja 47 Katarzyna Karaźniewicz-Deczyńska +48.943523264 Anna Kruzel +48.692528325 a.kruzel@2lo.pl 3
Koszalin V Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 2 im. Stanisława Lema ul. Jedności 9 Bożena Sobkowiak +48.943424784 Arkadiusz Gryk +48.504351249 a.gryk@gazeta.pl 6
Szczecinek I Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Elżbiety ul. Księżnej Elżbiety 1 Jerzy Kania +48.943740032 Alina Antoniak-Czajka +48.504364109 aaczajka@poczta.fm 3
razem
4 4             14


Cała RP razem
Miejscowości Szkół         Uczniów
83 129         534