Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

Lista szkół I etapu - szkolnego

← powrót do menu

Lista szkół I etapu - szkolnego Olimpiady - Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej w roku szkolnym 2015/16.


woj. dolnośląskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Bolesławiec I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego ul. H. i W. Tyrankiewiczów Cezary Czernatowicz +48.757323193 Edward Florków +48.504959590 edef@o2.pl 6
Jelenia Góra Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 - II Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida Gimnazjalna 2 mgr Iwona Kumek +48.757551671 Zbigniew Gulcz +48.663851716 bignie@poczta.onet.pl 4
Lądek - Zdrój Liceum Ogólnokształcce im. Andrzeja Zawady Polna 2 Eleonora Puzio +48.748146319 Urszula Samek +48.724373883 ulasam76@wp.pl 1
Legnica I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki pl. Klasztorny 7 Halina Tamioła +48.768622758 Joanna Piskorska-Gomoliszek +48.730786650 joanna_pg@o2.pl 5
Lubin II Liceum Ogólnokształcące Niepodległości 31 Jolanta Dubińska +48.768497266 Agnieszka Winiarska +48.506029166 awiniar@o2.pl 20
Lubin Zespół Szkół nr 1 im. prof. Bolesława Krupińskiego Kościuszki 9 Paweł Klimaszewski +48.767463050 Teresa Strzelecka +48.607419409 t.strzelecka@zs1.lubin.pl 36
Mirsk Liceum Ogólnokształcące im.Bohaterów II Armii Wojska Polskiego ul.Wodna 2 Paweł Śliwiński +48.757834250 Magda Krajewska - Siemek +48.884986259 magdakrajewskasiemek@gmail.com 5
Oleśnica I Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego J. Słowackiego 4 Marzena Helińska +48.713143280 Anetta Grzesik- Robak +48.512480247 anettarobak@wp.pl 3
Strzegom Zespół Szkół Krótka 6 Robert Wójtowicz +48.746494870 Marzenna Łaciuk +48.603961598 marzenna@archbud.com.pl 7
Syców Liceum Ogólnoksztacące im. Tadeusza Kościuszki Kościelna 12 Barbara Trokowicz +48.627852241 Magorzata Herbeć +48.513143009 herbecgosia@wp.pl 6
Świdnica Zespół Szkół Ogólnokształcących - II LO Równa 11 Jacek Iwancz +48.748520573 Ryszard Gwóźdź +48.509059981 r_gw@o2.pl 6
Wrocław Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Adama Mickiewicza Składowa 5 Michał Głowacki +48.717986732 Marta Helt +48.509801848 mhelt@interia.pl 20
Wrocław Liceum Ogólnokształcące Nr VII im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego ul. Krucza 49 mgr Leszek Duszyński +48.713617511 Katarzyna Moskwa +48.713617511 kmoskwa@lo7.wroc.pl 7
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego plac Orląt Lwowskich 2a dr Danuta Daszkiewicz Ordyłowska +48.713593773 Anna Skubisz +48.600261051 ania_skubisz@interia.pl 20
razem
11 14             146


woj. kujawsko-pomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Bydgoszcz Zespół Szkół Medycznych VIII Liceum Ogólnokształcące Swarzewska10 Aldona Sobień +48.523423753 Marzena Wolschlaeger +48.883170768 marzenawolschlaeger@gmail.com 3
Chełmno Katolickie Liceum Ogólnokształcące Księży Pallotynów Collegium Culmense Słowackiego 1 Ks. Paweł Orpik SAC +48.566863273 Kinga Mika +48.566863273 mkmika@wp.pl 1
Choceń Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Kard. S. Wyszyńskiego SIKORSKIEGO 12 Tamara Mikołajczak +48.542846714 Bogumiła Kubisztal +48.782515619 b.k121@wp.pl 3
Golub-Dobrzyń Zespół Szkól nr 1 im. Anny Wazówny PTTK 28 mgr Elżbieta Kochner +48.566835451 Marek Beyger +48.889449882 mareczek.b@amorki.pl 14
Grudziądz II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego Marcinkowskiego 10 Małgorzata Tomaszewska +48.564622265 Aleksandra Życzyńska +48.609534897 ola.zyczy@wp.pl 2
Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza 3 Maja 11/13 Rafał Łaszkiewicz +48.523572207 Sławomir Drelich +48.663412626 s.drelich@wp.pl 30
Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Konopnickiej 15 Jarosław Obiała +48.523572534 Waldemar Wąśniewski +48.505022526 waldemarwasniewski@wp.pl 9
Szubin I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego Kcyńska 2 Elżbieta Kłosowska-Hilscher +48.523843942 Arleta Marchlewska +48.603329885 arleta.marchlewska@wp.pl 3
Świecie Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Kościuszki 6A Ewa Joachimiak +48.523312438 Artur Kurzyna +48.601711440 FRANCG@interia.pl 5
Włocławek Technikum Nr 1 Nowomiejska 25 Jan Stasiowski +48.542323204 Joanna Wiewiórska +48.601998597 joannawiew@poczta.onet.pl 33
Włocławek Zespół Szkół Elektrycznych Toruńska 77/83 Piotr Człapiński +48.542362225 Agnieszka Chmielewska +48.503022827 a.chmielewska2013@gmail.com 15
Włocławek Zespół Szkół Samochodowych im.Tadeusza Kościuszki Leśna 1A Ryszard Suwała +48.542325813 Bożena Piętowska +48.664876181 bozenapietowska@op.pl 4
razem
9 12             122


woj. lubelskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Annopol Zespół Szkół im. Jana Pawła II Kościuszki 22 Elżbieta Gasiorowska +48.158613582 Katarzyna Nowak +48.693638938 kk.nowak@interia.pl 13
Biłgoraj II Liceum Ogólnokształcące im. ONZ Tadeusza Kościuszki 41/43 Marian Klecha +48.846860442 Jolanta Rycyk +48.846860442 jolantarycyk@op.pl 7
Chełm I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego Stefana Czarnieckiego 8 Teresa Kiwińska +48.825653885 Małgorzata Kość +48.608840951 2styczen@wp.pl 5
Chełm II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Gustawa Orlicz-Dreszera Szpitalna 14 Marta Klasura +48.825653888 Sławomir Rogucki +48.693444582 s.rogucki@gmail.com 10
Chełm Zespół Szkół Ekonomicznych i III Liceum Ogólnokształcące im. gen. Władysława Andersa Sienkiewicza 22 Edyta Chudoba +48.825655254 Renata Weremczuk +48.661766751 weremczukrenata5@gmail.com 10
Kijany Zespół Szkół Rolniczych Kijany 19 Jan Trojak +48.516858449 Katarzyna Pędzisz +48.516858449 Kate_1979@o2.pl 20
Krasnystaw I Liceum Ogólnokształcące im. Wladysława Jagiełły Piłsudskiego 50 Edyta Fidecka +48.825762146 Anna Patejuk +48.691029081 krol1970@interia.pl 3
Lubartów Zespół Szkół nr 2 Chopina 6 Anna Wójtowicz +48.818550110 Artur Staszek +48.502103502 arturstaszek@op.pl 15
Lublin II Liceum Ogólnokształcace im.Hetmana Jana Zamoyskiego ul.Ogrodowa 16 Małgorzata Klimczak +48.815321732 Lucyna Kujawa +48.502739248 lucyna_2208@wp.pl 1
Lublin III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej plac Wolności 4 Grzegorz Lech +48.815320947 Krzysztof Styczyński +48.602451415 kstyczynski@wp.pl 15
Lublin Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego al. Warszawska 31 ks. dr Andrzej Zelek +48.815338205 Arkadiusz Maślach +48.665764217 arkma@wp.pl 3
Lublin Pallotyńskie Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego al. Warszawska 31 ks. Andrzej Zelek +48.815338205 Arkadiusz Maślach +48.665764217 arkma@wp.pl 15
Lublin Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi Długosza 8a Małgorzata Grzechnik +48.815338946 Krzysztof Niedźwiedź +48.507117360 k.niedzwiedz@jadwiga.lublin.pl 10
Lublin V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej Curie Lipowa 7 Zbigniew Jakuszko +48.814664340 Ryszard Kotowski +48.607788002 ryskotowski@vp.pl 25
Lublin XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki Ks. M. Słowikowskiego 6 Ks. Grzegorz Strug +48.817477952 Tomasz Kurzepa +48.883418460 jerem1@vp.pl 3
Lublin Zespół Szkół Ekonomicznych im. Augusta i Juliusza Vetterów Bernardyńska 14 Marzenna Modrzewska-Michalczyk +48.815325313 Tadeusz Bystryk +48.607276163 tadeuszbystryk@wp.pl 4
Łuków Zespoł Szkół Nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta Międzyrzecka 70 Anna Pietrzak +48.257980603 Arkadiusz Koboj +48.504240345 arek.koboj@gmail.com 10
Świdnik II Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego Wojska Polskiego 27 Ryszard Borowiec +48.817514247 Piotr Jusiński +48.663768969 nagato@interia.pl 6
Tomaszów Lubelski Zespół Szkół nr 2 im. gen. Władysława Sikorskiego Żwirki i Wigury 3 Waldemar Typek +48.846642001 Rafał Spodarek +48.604147342 rafal.spodarek@gmail.com 4
Zamość I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Akademicka 8 Zygmunt Kamiński +48.846392801 Paulina Adamowicz +48.846392801 zam.1lo@2com.pl 62
Zamość Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Oskara Langego ul. Łukasińskiego 8 Alicja Ciupa +48.846393035 Ewelina Chojnacka-Wikiera +48.846393035 ewelinachojnackawikiera@gmail.com 1
Zamość Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 im. Józefa Piłsudskiego Szczebrzeska 102 Antoni Turzyniecki +48.846392027 Marzena Chwaleba +48.782644801 marzenia55@interia.pl 3
razem
11 22             245


woj. lubuskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Gorzów Wielkopolski IV Liceum Ogólnokształcące im.T. Kotarbińskiego ul. Kosynierów Gdyńskich 8 Teresa Teodziecka +48.957203060 Zbigniew Syska +48.692867160 syskazbigniew@wp.pl 5
Gorzów Wielkopolski ZSO nr 1 im. Tadeusza Kościuszki Puszkina 31 Ewa Szmit +48.667659341 Robert Gabis +48.660400545 rob-matejki@wp.pl 5
Nowa Sól Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego "Elektryk" im. Włodzimierza Krukowskiego Witosa 25 Grzegorz Konigsberg +48.684755555 Joanna Rosłon +48.693448799 j.karwowska@autograf.pl 15
Sulechów Liceum Ogólnokształcące Licealna 10 Beata Henrykowska +48.683852619 Barbara Majewska Durda +48.608589829 barbara58@op.pl 2
Zielona Góra Europejskie Liceum Ogólnokształcące dr Rahn Sienkiewicza 36 Arleta Czyż +48.683531954 Agnieszka Weryszko +48.502720124 agnieszkaweryszko@o2.pl 2
Zielona Góra I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego Kilińskiego 7 Ewa Habich +48.684523131 Krystyna Musiał +48.500283670 home.musial@wp.pl 7
Zielona Góra Zespół Szkół Budowlanych im. Tadeusza Kościuszki Botaniczna 50 Małgorzata Ragiel +48.684513951 Agnieszka Mokras +48.669415711 agamokras@interia.pl 5
Zielona Góra ZSA - IV Liceum Ogólnokształcące im. kpt. pil. Eugeniusza Horbaczewskiego ul. Szosa Kisielińska 18 dr Stefan Bulanda +48.683271326 Anna Baka +48.697394494 annabaka@op.pl 10
razem
4 8             51


woj. łódzkie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kutno Zespół Szkół Nr 1 im. Stanisława Stazica Oporowska 7 Janusz Pawlak +48.242542397 Paweł Babecki +48.509899475 pawlb65@o2.pl 7
Pabianice II Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi ul. Pułaskiego 29 Krzysztof Zajda +48.422152245 Dariusz Wypych +48.698129575 wypych.dariusz@wp.pl 5
Przedbórz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Piotrkowska 1 Renata Kozieł +48.447812032 Daria Francuz +48.518424588 darfran@onet.pl 5
Skierniewice Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa Henryka Sienkiewcza 10 Iwona Leśniewicz +48.468333189 Andrzej Kalski +48.603178134 kalski.sluzbowy@gmail.com 10
Tomaszów Mazowiecki II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego ul.Jałowcowa 10 Tomasz Węgrzynowski +48.447245642 Katarzyna Kozioł-Machel +48.668837236 ketim44@wp.pl 1
razem
5 5             28


woj. małopolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Bochnia Zespół Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica Windakiewicza 23 Jan Balicki +48.146126603 Wojciech Pietras +48.146856099 pietras_w@interia.pl 1
Chrzanów I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Piłsudskiego 14 Bożena Bierca +48.326232748 Bogusława Mrowca +48.791932971 greenish@o2.pl 10
Kęty Powiatowy Zespół nr 11 Szkół Ogólnokształcących im. Stanisława Wyspiańskiego ul. Wyspiańskiego 2 Grażyna Kowalska +48.338453730 Anna Zielonka +48.606607966 anna.zielonka@wyspian.pl 2
Kraków III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego oś.Wysokie 6 Marta Łój +48.126484278 Joanna Murzyn +48.501748251 joannam43@gmail.com 1
Kraków Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego Akacjow 5 o. Edward Kryściak +48.124123363 Janusz Podwika +48.485016712 jpodwika@liceum.pijarzy.pl 20
Mszana Dolna Zespół Szkół nr 1 Matejki 11 Elżbieta Magierska +48.183310283 Halina Mazur +48.664085553 mazurhalina@onet.pl 8
Myślenice ZSP MSG im. Tytusa Chałubińskiego ul. Zdrojowa 18 Jerzy Niedenthal +48.122720820 Róg Ryszard +48.663443534 modidz@zsp.edu.pl 15
Olkusz II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Olkuskiej Żeromskiego 1 Iwona Sroka +48.326430442 Wojciech Panek +48.502348418 wojtekp137@wp.pl 10
Olkusz IV Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Korczaka 7 Piotr Grojec +48.327546035 Karol Szotek +48.502386060 hubert02@op.pl 8
Oświęcim Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych Bema 8 Jacek Stoch +48.338424566 Joanna Smrek +48.696075401 asmrek@gmail.com 8
Oświęcim Powiatowy Zespół Nr 3 Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. por. Stefana Jasieńskiego Stanisławy Leszczyńskiej 8 Grażyna Gawłowska +48.338431680 Katarzyna Kapcińska - Czerniak +48.338431680 sekretariatpz3@gmail.com 25
Rabka Zdrój I Liceum Ogólnokształcące im. Eugeniusza Romera Jana Pawła II 41 Marek Świder +48.182676030 Leszek Świder +48.609548144 leszek.swider@rada.nowotarski.pl 5
Skawina Zespół Szkół Techniczno - Ekonomicznych Kopernika 13 mgr Anna Stec +48.122763451 Andrzej Ciaptacz +48.692387880 a.ciaptacz@gmail.com 10
razem
10 13             123


woj. mazowieckie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Chorzele Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wł. St. Reymonta Szkolna 4 Krzysztof Milewski +48.297515024 Adam Brosch +48.664546042 adambrosch@interia.pl 10
Garwolin I Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego ul. Długa 35 Joanna Ostrowska +48.256822754 Ewa Gałązka +48.691893323 ewabgalazka@wp.pl 5
Lipsko Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II Zwoleńska 12 Mieczysław Mejzner +48.483780137 Beata Michalec +48.604318346 belcia72@gmail.com 7
Mińsk Mazowiecki Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej Piękna 7A Joanna Papińska +48.257585102 Marek Pałdyna +48.505592285 13dhkaldera@wp.pl 5
Nasielsk Zespół Szkół Ogólnokształcących Starzyńskiego 10 Danuta Białorucka +48.236912313 Agnieszka Piechocińska +48.502156765 agnieszkapiechocinska@op.pl 5
Płock Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Stanisława Małachowskiego Małachowskiego 1 Katarzyna Góralska +48.243663600 Iwona Sarwińska +48.605663836 igs@list.pl 1
Płock Zespół Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza Al. F. Kobylińskiego 25 Tomasz Wiśniewski +48.242623347 Dagmara Pędraszewska-Knieć +48.500878444 dagmara.pedraszewska@zsce.pl 15
Pruszków Liceum Ogólnokształcące im.Tadeusza Kościuszki ul.Kościuszki 38 p.Iwona Pech +48.227586373 Jolana Grzegorczuk +48.600953703 jolanta73@poczta.onet.pl 3
Przysucha Zespół Szkół Nr 1 im. Jana Pawła II Al. Jana Pawła II 13 Zofia Szymańska +48.486752570 Sławomir Wiktorowicz +48.508258594 wiktor.wektor@interia.pl 12
Radom IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im dra Tytusa Chałubińskiego Mariacka 25 Bożena Szulczyk +48.483627485 Marcin Kamańczyk +48.608295527 kamanus@interia.pl 15
Siedlce I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa Floriańska 10 Andrzej Kopiec +48.257943450 Robert Garwoliński +48.668454144 garwol@interia.pl 15
Szymanów Prywatne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Niepokalanek im. Matki Bożej Częstochowskiej Szkolna 2 Marta Ciebiera +48.468649111 Agnieszka Sławińska +48.517261109 superslawinska@wp.pl 5
Warszawa LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. I. Witkiewicza ul. Elbląska 51 Beata Zdanowicz +48.226332404 Grzegorz Kozłowski +48.697940157 grzeko7@o2.pl 16
Warszawa LXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Intrgracyjnymi im. gen. J. Bema Marynarska 2/6 Małgorzata Pucułek +48.228433713 Monika Żurek- Wrzosek +48.502602642 monikazurek5@wp.pl 11
Warszawa XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego ul. Platynowa 1 Anna Szczepańska-Filipp +48.226209968 Grzegorz Kozłowski +48.697940157 grzeko7@o2.pl 15
Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Polna 5 Anna Koszycka +48.228251314 Natalia Poniewierka +48.608419495 ponat@wp.pl 25
Warszawa XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Wiktorska 99 Jerzy Kunicki +48.228442921 Izabela Jasińska +48.228442921 lo28@poczta.internetdsl.pl 1
Warszawa XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika ul. Józefa Bema 76 Justyna Matejczyk +48.226327570 Grzegorz Śmigiera +48.503131949 gsmigiera@wp.pl 2
Warszawa Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych Nr 1 im. Mikołaja Kopernika Stawki 10 Dorota Lipińska +48.228311683 Agnieszka Biernacka +48.668336964 aga.bec@gmail.com 15
razem
12 19             183


woj. opolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kędzierzyn-Koźle II Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika ul. Matejki 19 Katarzyna Arciszewska - Stępień +48.077483216 Marzanna Gądek - Radwanowska +48.602858797 marzanna_g@wp.pl 40
Kluczbork Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie Skłodowskiej-Curie 13 Ewa Sygulla +48.774182546 Przemysław Ziólkowski +48.606689247 przemekziolkowski@wp.pl 15
Namysłów I Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Iwaszkiewicza Mickiewicza 12 Jolanta Wilczyńska +48.774107060 Przemysław Paradowski +48.502899852 pparadowski@swps.edu.pl 10
Olesno ZS - I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich ul. Sądowa 2 Marek Leśniak +48.343583806 Marek Koloch +48.607216962 marekkoloch@interia.pl 30
Opole Zespół Szkół Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki Tadeusza Kościuszki 39-41 mgr Dariusz Dobrowolski +48.774544524 Dariusz Dzionek +48.530928270 dariusmorn@onet.eu 10
Opole Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr I im. Mikołaja Kopernika Licealna 3 Zofia Godlewska +48.774742944 Bożena Olszewska +48.502139475 bozenao1@interia.pl 15
Opole Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr II Pułaskiego 3 Aleksander Iszczuk +48.774542286 Celina Tomaszewska +48.607053686 sekretariat@lo2.opole.pl 10
Opole ZSO - Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie Dubois 28 Joanna Raźniewska +48.774536406 Maciej Skoczylas +48.608538329 maciejskoczylas@wp.pl 25
Paczków Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej Kołłątaja 9 Martyna Nakonieczny +48.774316440 Jolanta Kalisz +48.609772207 jolakalisz@wp.pl 10
razem
6 9             165


woj. podkarpackie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Grębów Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. prof. Stanisława Bąka Rynek 393 Krystyna Chmura +48.158112816 Grażyna Szwed +48.783948858 szagra@interia.eu 6
Jarosław Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha ul. Św. Ducha 1 Adam Tomaszewski +48.166216524 Jadwiga Bereza +48.662217250 jadwiga.bereza@op.pl 10
Jasło Zespół Szkół Technicznych im. Bohaterów Września Staszica 30 Andrzej Bosak +48.134463700 Jadwiga Świątek +48.661514680 jswiatek@onet.pl 15
Kolbuszowa Liceum Ogólnokształcące im. Janka Bytnara Jana Pawła II 8 Dariusz Fus +48.172271545 Halina Wojtyczka +48.503902829 h_dralus@op.pl 10
Łańcut Zespół Szkół Nr 1 - II LO im. Janusza Korczaka Grunwaldzka 11 Mariusz Duliban +48.172252826 Mariusz Duliban +48.606915238 duliban28@gmail.com 50
Nowa Dęba Zespół Szkół nr 1 im. Jana Kochanowskiego ul.Mikołaja Reja 7 Robert Suska +48.158462232 Marzena Zięba +48.607415925 marzezieba@gmail.com 10
Rudnik nad Sanem Zespół Szkół im. gen. Władysława Sikorskiego Piłsudskiego 28 mgr Edward Wołoszyn +48.158761001 Monika Reichert +48.602390440 mreichert@vp.pl 8
Rzeszów I Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego 3 Maja 15 Piotr Wanat +48.177482820 Wojciech Pietryka +48.601831002 wpietryka@1lo.rzeszow.pl 15
Rzeszów II Liceum Ogólnokształcące im. płk. Leopolda Lisa - Kuli ul. Księdza Jałowego 22 Andrzej Szymanek +48.177482840 Barbara Popieluch +48.600888735 barbara.popieluch@gmail.com 10
Rzeszów IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Dąbrowskiego 82 Danuta Stępień +48.177482902 Wojciech Kątnik +48.608863880 wojciechkatnik@gmail.com 10
razem
8 10             144


woj. podlaskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Białystok I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Brukowa 2 Robert Winnicki +48.857425772 Marek Dawidziuk +48.511448201 marek1405@wp.pl 5
Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Zwierzyniecka 9a Bożena Karpowicz +48.857422318 Marek Kawczyński +48.605229475 mark19@op.pl 10
Białystok Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO Fabryczna 10 Ewa Maria Drozdowska +48.856754900 Andrzej Dadura +48.697493717 an.dadura@wp.pl 1
Białystok ZSO 9 - XIV Liceum Ogólnokształcące im. Ryszarda Kaczorowskiego Upalna 26 Leszek Kochanowski +48.856613227 Dorota Dąbrowska +48.695665530 ddorka15@wp.pl 70
Bielsk Podlaski II Liceum Ogólnokształcące z Białoruskim Językiem Nauczania im. Bronisława Taraszkiewicza Kopernika 4 Andrzej Stepaniuk +48.858332142 Włodzimierz Wawulski +48.504122366 wlodzimierz_wawulski@vp.pl 5
Bielsk Podlaski Zespół Szkół nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta Widowska 1 Alina Baranowska +48.858332749 Barbara Onacewicz +48.668773513 bonacewicz@interia.pl 20
Łomża I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Bernatowicza 4 Jerzy Łuba +48.862163717 Katarzyna Lipska +48.502273088 katarzyna_lipska@ep.pl 15
Suwałki III liceum Ogólnokształcące im. Alfreda Lityńskiego Noniewicza 83 Alicja Węsierska-Kwiecień +48.5666607__ Konrad Wiśniewski +48.504725082 konradwisniewski81@wp.pl 6
razem
4 8             132


woj. pomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Bytów I Liceum Ogólnokształcące im. Bojowników o Wolność i Polskość Ziemi Bytowskiej ul. Gdańska 57 Edward Mazur +48.598226920 Ireneusz Klaman +48.598226920 dyrekcja@lo.bytow.pl 1
Chojnice Akademicki Zespół Szkół "Pomerania" Liceum Ogólnokształcące Świętopełka 10 Dorota Sontowska +48.523342887 Jacek Borzyszkowski +48.882054360 bojacek2@tlen.pl 3
Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich Nowe Miasto 4-6 Małgorzata Gierszewska +48.523960120 Jacek Borzyszkowski +48.882054360 bojacek2@tlen.pl 12
Chojnice Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Tajnej Organizacji Wojskowej „Gryf Pomorski” Koscierska 11 Jan Semrau +48.523973072 Joanna Barszczewska +48.502601256 joannabar1@wp.pl 3
Chojnice Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Św. Józefa Patrona Rzemieślników Angowicka 45 Józef Kołak +48.523972471 Jacek Borzyszkowski +48.882054360 bojacek2@tlen.pl 2
Człuchów Zespół Szkół Gimnazjalnych i Ogólnokształcących im. Stefana Czarnieckiego Kusocińskiego 1 Ewa Hryszkiewicz +48.598342407 Małgorzata Domagalska +48.694106521 mdomagalska@interia.eu 20
Gdańsk Szkoły Okrętowe i Ogólnokształcące CONRADINUM Piramowicza 1a/1 Anna Wasilewska +48.583412018 Andrzej Piaszczyński +48.503900271 andypias@wp.pl 32
Kartuzy Zespół Szkół Ogolnokształcących im. Hieronina Derdowskiego ul.Klasztorna 4 Maria Mejer- Kobiela +48.586810434 Edyta Januszewska +48.609506679 edytajanuszewska7@wp.pl 20
Kwidzyn I Liceum Ogólnokształcące im. dr Władysława Gębika dawne Polskie Gimnazjum Konarskiego 12 Mariusz Wesołowski +48.552793935 Beata Krzeszowska-Sarzyniak +48.606367529 beata_sarzyniak@wp.pl 9
Słupsk I Liceum Ogólnokształcące im. B. Krzywoustego Szarych Szeregów 15 Barbara Grędecka +48.598422217 Joanna Iwańska +48.607451336 joanna_iwanska1@tlen.pl 5
Słupsk II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Mickiewicza 32 Mariusz Domański +48.598424894 Stanisław Stefański +48.604406891 stestach@wp.pl 25
Tczew Uniwersyteckie Katolickie Liceum Ogólnokształcące Wodna 6 Krzysztof Niemczyk +48.585313609 Sebastian Marciniak +48.694124547 shmarciniak@wp.pl 15
razem
8 12             147


woj. śląskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Będzin III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida 11 Listopada 5 Beata Polaniecka +48.322674547 Robert Kocjan +48.600175153 roberto17koc@interia.pl 8
Bielsko - Biała Zespół Szkół i Placówek Oświatowych - V Liceum Ogólnokształcące ul. Józefa Lompy 10 Mirosław Frączek +48.338221809 Jerzy Jędryka +48.503712954 jerzyjedryka@onet.eu 5
Chorzów IX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego Zespół Szkół Ogólnokształcacych nr 2 im. Miłośników Ziemi Śląskiej Harcerska 2 Adam Mańka +48.322410421 Małgotrzata Gajek +48.608491831 m.gajek@gk.pl 10
Chorzów AZSO Dąbrowskiego 36 Przemysław Fabjański +48.322411712 Krystian Kazimierczuk +48.603855284 slowak@slowacki.edu.pl 10
Chorzów Publiczne Liceum Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej im. Kardynała Prymasa Augusta Hlonda Kościuszki 11 Wojciech Kolarz +48.322495044 Mariola Przybył +48.888354375 mariola.przybyl@pro.wp.pl 3
Cieszyn I Liceum Ogólnokształcące im. Antoniego Osuchowskiego pl. Słowackiego 2 Janusz Łukomski - Prajzner +48.338521139 Dawid Czakon +48.733500082 dawcza276@wp.pl 6
Cieszyn II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Plac Wolności 7b Regina Rakowska +48.338521132 Magdalena Żerdik +48.600087638 magdalena.zerdik@op.pl 20
Cieszyn Zespół Szkół im. Władysława Szybińskiego Kraszewskiego 11 Iwona Bebek +48.783966908 Dawid Czakon +48.733500082 dawcza276@wp.pl 6
Częstochowa I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego Kościuszki 8 Małgorzata Kaim +48.343242555 Agnieszka Wiklińska +48.660417918 agneswiki@o2.pl 15
Częstochowa VI Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego Łukasińskiego 40 Tadeusz Kałużny +48.343231163 Aneta Szczepańska +48.505069932 aneta.152@wp.pl 6
Częstochowa Zespół Szkół im. Władysława Biegańskiego Dąbrowskiego 75 Jan Randak +48.343611181 Alina Pelc-Eliasz +48.604596219 alin35@interia.pl 3
Gliwice V Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Struga Górnych Wałów 29 dr inż. Florian Brom +48.322310793 Andrzej Zieliński +48.601276435 andrzej.zielinsky@gmail.com 8
Gliwice Zespół Szkół Ogólnokształacących Nr 10 - I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego Zimnej Wody 8 Damian Kołtun +48.322314732 Dorota Majewska +48.503044197 dorotamajewska@vp.pl 4
Jastrzębie-Zdrój Zespół Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego Harcerska 12 Jerzy Maduzia +48.324717264 Ewa Kubińska +48.324717264 ewka.kub@wp.pl 10
Katowice II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej Głowackiego 6 dr Jolanta Mol +48.322517334 Anna Richter +48.506221924 richter.ania@gmail.com 20
Katowice III Liceum Ogólnokstałcące im. A. Mickiewicza Mickiewicza 11 dr Ewa Chorąży +48.032258930 Magdalena Wieczorek +48.665254932 poczta@magdalenawieczorek.pl 23
Katowice IV Liceum Ogólnokształcące im. gen. Stanisława Maczka Katowicka 54 Katarzyna Ziemiec +48.322582696 Łukasz Durczyński +48.322582696 lukas.dur@interia.pl 2
Koziegłowy Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie 3. Maja 12 Joanna Lula +48.343141214 Jolanta Wyleciał +48.343141214 jwylecial@gmail.com 1
Piekary Śląskie I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego Gimnazjalna 24 Anna Krzeszowiak +48.322872960 Janusz Dziuk +48.698191211 jdziuk@tlen.pl 1
Pszczyna Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie, III Liceum Ogólnokształcące Kazimierza Wielkiego 5 Damian Cieszewski +48.322103620 Elżbieta Jasińska +48.784691586 edelgarda@gazeta.pl 5
Rybnik I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich Kościuszki 41 Tadeusz Chrószcz +48.324222787 Rafał Morawiec +48.609766095 historiarafal2@gmail.com 10
Rybnik Zespół Szkół Technicznych im. Stanisława Staszica Kościuszki 5 Grażyna Kohut +48.324329811 Agnieszka Zaremba +48.790498575 a.zaremba@zstrybnik.pl 4
Sosnowiec II Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Plater Parkowa 1 Dorota Leszczyńska +48.322664535 Katarzyna Uliniarz +48.696441912 katarzyna.uliniarz.2lo@gmail.com 1
Sosnowiec IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Pl. Waldemara Zillingera 1 Grzegorz Walotek +48.322913784 Karol Winiarski +48.501401193 kwiniarski@onet.eu 2
Tarnowskie Góry I Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej Opolska 28 Barbara Gierak-Pawlak +48.322852845 Tomasz Tomaszewski +48.728825014 to2to@interia.pl 4
Wodzisław Ślaski Zespół Szkół Ekonomicznych im. O. Langego Szkolna 1 Maria Lach +48.324554056 Agnieszka Mroziakiewicz +48.507217289 agakoscielniak@op.pl 10
Żywiec I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Słowackiego 2 Halina Badora +48.338612113 Piotr Rypień +48.792003992 piotrekrypien@tlen.pl 12
Żywiec Zespół Szkół Ekonomiczno - Gastronomicznych Mickiewicza 6 ADAM ZOŃ +48.338612196 Leszek Caputa +48.338612496 zseg@zseg.hg.pl 25
razem
16 28             234


woj. świętokrzyskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Jędrzejów I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja 11 Listopada 37 Marek Zygan +48.413862387 Agnieszka Piwowarska +48.500277475 agnieszkakraska1@wp.pl 10
Kazimierza Wielka Liceum Ogólnokształcące im. Marii Curie-Skłodowskiej Partyzantów 3 Włodzimierz Kruszyński +48.413521301 Barbara Litwiniuk +48.600412766 blitwiniuk@gmail.com 10
Kielce II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego Śniadeckich 9 Bożena Potocka +48.413676159 Bożena Potocka +48.413676159 bozenapotocka@tlen.pl 10
Kielce IV Liceum Ogólnokształcące Radiowa 1 mgr Edyta Lato +48.413676505 Rafał Świeczko +48.514416160 rafalswieczko@wp.pl 25
Kielce VII Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Piłsudskiego Aleja Legionów 4 Iwona Kijewska +48.413676185 Małgorzata Bielecka +48.793072831 gosiabiel@wp.pl 10
Końskie II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Sportowa 9 Beata Salata +48.413722556 Małgorzata Świtakowska +48.503576626 m.switakowska@wp.pl 25
Łopuszno Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 im. Kardynała Karola Wojtyły Konecka 2 Teresa Pasowska +48.413914025 Piotr Starzyk +48.604701698 piotr.j.starzyk@interia.pl 20
razem
5 7             110


woj. warmińsko-mazurskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Działdowo II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zespole Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II Polna 11 Wiesław Smereczyński +48.236973333 Wioletta Pszuk +48.697209929 atteloiw@poczta.onet.pl 10
Elbląg III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Saperów 14 F Jan Zaborowski +48.556435225 Marek Nowosad +48.605353586 ebblog@wp.pl 4
Elbląg Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących im. Oskara Lange Bema 50 Jerzy Kawiecki +48.556258982 Agnieszka Hauer +48.793340013 agnieszka.hauer@gmail.com 20
Elbląg Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 im. Kazimierza Jagiellończyka Królewiecka 42 Agnieszka Jurewicz +48.556258881 Marek Nowosad +48.605353586 ebblog@wp.pl 8
Giżycko I Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego Traugutta 1 Iwona Rosa +48.874282230 Marek Cieślewicz +48.604101965 cieslewicz.marek@gmail.com 4
Giżycko Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych im. Komisji Edukacji Narodowej Mickiewicza 27 Henryk Kondratowicz +48.874283021 Mirosław Plaugo +48.660516853 p3m@wp.pl 5
Iława Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego Sienkiewicza 1 Roman Groszkowski +48.486485696 Agata Dąbrowska +48.660437927 agataman@poczta.onet.pl 1
Olsztyn I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Mickiewicza 6 Jolanta Skrzypczyńska +48.895275353 Robert Szczepkowski +48.608127555 roberts534@wp.pl 4
Olsztyn III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Sybiraków 3 Danuta Gomolińska +48.895264422 Sławomir Jażdżewski +48.607999842 slawek.jazdzewski@wp.pl 12
Olsztyn XII Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Georga Dietrichów Bałtycka 4 Marzena Tymińska +48.895276431 Krystyna Bem +48.895276431 k.bem@wp.pl 1
Pisz Zespół Szkół Katolickich im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego plac Daszyńskiego 9a Wiesława Jankiewicz +48.874251500 Marta Listowska 796111667 martkal@interia.pl 1
razem
6 11             70


woj. wielkopolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Leszno II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Międzynarodowymi im. Mikołaja Kopernika ul. B. Prusa 33 Krystyna Łasowska +48.655268485 Robert Robaczyński +48.601066241 robertrob@interia.pl 3
Ostrów Wielkopolski II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława Reymonta Wrocławska 48 Karol Marszał +48.627385528 Donata Konieczna +48.668805446 dona2@tlen.pl 9
Poznań II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej Matejki 8/10 Małgorzata Dembska +48.618662892 Robert Śniegocki +48.533417073 rotmistrz@wp.pl 30
Poznań Liceum Ogólnokształcące św. Marii Magdaleny ul. Garbary 24 Lucyna Woch +48.618527705 Elżbieta Sośnicka +48.515189077 esosnicka@poczta.onet.pl 1
Poznań Publiczne Liceum Ogólnokształcące Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców im. bł. Natalii Tułasiewicz Głogowska 92 ks. Piotr Kuś +48.616622429 Maria Pacholska +48.609689571 mariapacholska@plusnet.pl 11
Poznań VI Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Jana Paderewskiego Krakowska 17a Karol Seifert +48.618524622 Leszek Grajek +48.660698833 leszekgrajek1@o2.pl 5
Poznań Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 im. Charlesa de Gauelle'a Tarnowska 27 Andrzej Karaś +48.618798090 Joanna Grabowska +48.668161410 zso2@zso2.pl 6
Poznań Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. rtm. Witolda Pileckiego ul.św.Floriana 3 Elżbieta Kirchner +48.618411128 Aleksandra Ślonzak +48.604709854 ola.slonzak@poczta.fm 10
Złotów I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Boh. Westerplatte 9 Karolina Skotarczak-Dobrzyńska +48.672650092 Jacek Kaczmarek +48.721991805 j.kaczmarek89@wp.pl 5
razem
4 9             80


woj. zachodniopomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Gryfice Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego Wałowa 18 Jolanta Folwarska +48.913842670 Elżbieta Szymańska +48.798726260 easzymanscy@o2.pl 6
Koszalin I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Dubois Komisji Edukacji Narodowej 1 Rafał Janus +48.943423829 Tomasz Sołtysiak +48.602456186 t.soltysiak@liceumdubois.pl 10
Koszalin II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego Chełmońskiego 7 Wiktor Kamieniarz +48.943424351 Rafał Kosowski +48.502238031 rkosowski@interia.pl 40
Koszalin Zespół Szkół nr 2, V Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Lema ul. Jedności 9 Bożena Sobkowiak +48.943424784 Arkadiusz Gryk +48.695428579 a.gryk@gazeta.pl 10
Szczecin Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Maksymiliana Marii Kolbego al. Wojska Polskiego 76 Maciej Muszyński +48.914233857 Tomasz Sikorski +48.914233857 katolickie@gmail.com 10
Szczecin XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Romera 2 Mirosław Mika +48.914394052 Małgorzata Kryk +48.512252550 kryczki@poczta.onet.pl 20
Szczecinek I Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Elżbiety Księżnej Elżbiety 1 Jerzy Kania +48.943740032 Alina Antoniak-Czajka +48.504364109 aaczajka@poczta.fm 30
razem
4 7             126


Cała RP razem
Miejscowości Szkół         Uczniów
123 194         2106