Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

Ostateczne awanse z etapu szkolnego

← powrót do menu

Ostateczne wyniki etapu szkolnego Olimpiady — Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej w roku szkolnym 2013/14.


Województwo Miejscowość Nazwa szkoły Liczba ucz. w et. szk. Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
zgł. pisz. aw. Imię i nazwisko Klasa Test
I II III IV V VIa VIb VIc VIIa VIIb
dolnośląskie Bolesławiec I Liceum Ogólnokształcące H. i W. Tyrankiewiczów 11 6 3 1 Emilia Bysiec 2b 31
dolnośląskie Jawor I Liceum Ogólnokształcące Kościuszki 8 11 3 1 Anna Bień Ia 30
dolnośląskie Strzegom Zespół Szkół Krótka 6 1 1 1 Karol Kostuch III TE 31
dolnośląskie Świdnica ZSO - II Liceum Ogólnokształcące Równa 11 2 2 1 Aleksandra Ciesielska 1 B 31
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII plac Orląt Lwowskich 2a 20 9 5 Maciej Słobodzian II C 38
Michał Sidło III B 35
Adrianna Sabadasz III A 34
Krzysztof Brzastowski I G 33
Piotr Wróbel III A 31
  5 5   40 18 9      
kujawsko-pomorskie Bydgoszcz Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 Plac Wolności 9 7 6 2 Bartosz Gawrych 1b 30
Wojciech Koźmiński 3 b 30
kujawsko-pomorskie Golub-Dobrzyń Zespół Szkól nr 1 PTTK 28 5 5 4 Łukasz Pieczka 1c 50
Michał Wolniak 1c 40
Marcin Szwaracki 1a 40
Karol Przybylski 1c 36
kujawsko-pomorskie Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące 3 Maja 11/13 26 19 4 Tomasz Berkowski III e 38
Mariusz Łęczycki II e 37
Dominika Westfal III e 36
Wioletta Tomczak I e 33
kujawsko-pomorskie Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące Konopnickiej 15 3 2 2 Ewa Kowalska 2 d 35
Jolanta Twarużek 2 d 32
kujawsko-pomorskie Inowrocław Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr1 Poznańska 345 17 12 3 Kamil Poliński II a LO 36
Maciej Rybarczyk II a LO 33
Anna Kazimierczak I a LO 30
kujawsko-pomorskie Nakło nad Notecią I Liceum Ogólnokształcące Gimnazjalna 3 7 7 5 Dominik Wawrzyniak IIon 42
Dawid Należyty IIon 40
Przemysław Fronckowiak IIon 38
Mikołaj Jędrzejczyk IIon 38
Marcin Malak IIoa 37
kujawsko-pomorskie Włocławek I Liceum Ogólnokształcace Mickiewicza 6 4 2 1 Adam Nowaczewski IIe 34
kujawsko-pomorskie Włocławek Zespół Szkół Elektrycznych ul.Toruńska77/83 30 35 1 Łukasz Pawłowski II Tc 29
kujawsko-pomorskie Włocławek Zespół Szkół Samochodowych Leśna 1a 30 29 1 Mateusz Pawłowski III 20
  5 9   129 117 23      
lubelskie Annopol Zespół Szkół ul. Kościuszki 22 20 20 1 Angelika Jakubczak IV T 17
lubelskie Chełm II Liceum Ogólnokształcące Szpitalna 14 12 10 3 Alicja Stasiak II F 42
Łukasz Kocot II F 37
Piotr Siewak II F 30
lubelskie Józefów nad Wisłą Liceum Ogólnokształcące Opolska 10a 3 14 2 Anna Hutek II LO 33
Magdalena Jagiełło III LO 31
lubelskie Krasnystaw I Liceum Ogólnokształcące Piłsudskiego 50 15 7 1 Karolina Demczuk III B 30
lubelskie Lubartów Zespół Szkół nr 2 Chopina 6 20 11 1 Paweł Kaczorowski III D 34
lubelskie Lublin I Liceum Ogólnkokształcące Al. Racławickie 26 5 5 3 Tomasz Piotrowski IIIF 33
Bartłomiej Baran IIIF 32
Adrian Żur IIIF 32
lubelskie Lublin II Liceum Ogólnokształcące Ogrodowa 16 1 1 1 Paweł Kustrzepa 2f 31
lubelskie Lublin Pallotyńskie Liceum Ogólnokształcące al. Warszawska 31 14 10 1 Paweł Zabielski II A 30
lubelskie Lublin V Liceum Ogólnokształcące Lipowa 7 20 20 5 Bartłomiej Nowak IIID 41
Jakub Sarek IIIB 41
Łukasz Polak IIF 35
Kamil Boguszewski IIF 31
Karol Ryczek IIF 30
lubelskie Lublin Zespół Szkół nr 5 ul. Elsnera 5 32 32 5 Monika Podlodowska 2cl 48
Sebastian Marconi 2sl 47
Kinga Mirosław 2dl 44
Wociech Szacoń 2sl 42
Mateusz Zawiślak 2sl 42
lubelskie Lublin Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych Zemborzycka 82 4 5 3 Michał Bartoś 1 36
Kinga Styś 2 33
Kamil Padewski 2 33
lubelskie Puławy Zespół Szkół Nr 1 Polna 18 22 17 1 Grzegorz Giza I bt 18
lubelskie Zamość I Liceum Ogólnokształcące Akademicka 8 40 17 3 Patryk Kozak 3f 32
Marek Zakrzewski 3e 31
Karolina Trojak 3d 31
lubelskie Zamość Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 Łukasińskiego 8 4 5 1 Mateusz Majdan 1 21
  8 14   212 174 31      
lubuskie Gorzów Wielkopolski IV Liceum Ogólnokształcące ul. Kosynierów Gdyńskich 8 8 8 4 Malwina Szymańska 3d 35
Klaudia Forgacz 3d 34
Bartosz Kuliński 3c 32
Kacper Bilewicz 1f 31
lubuskie Nowa Sól Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego "Elektryk" Witosa 25 20 12 1 Bartosz Opryszak 3A LO 18
lubuskie Zielona Góra I Liceum Ogólnokształcące ul.J.Kilińskiego 7 5 7 3 Łukasz Kozłowski 3e 36
Michał Horelik 1f 33
Filip Kwiatkowski 1d 30
lubuskie Zielona Góra ZSA - IV Liceum Ogólnokształcące ul. Szosa Kisielińska 18 5 11 5 Piotr Nowicki III A 33
Kinga Kuźma III F 32
Natalia Kałuża III e 31
Daria Bańkowska III D 30
Wiktoria Tumielewicz III B 30
lubuskie Żagań Liceum Ogólnokształcące Orląt Lwowskich 4 5 5 1 Dawid Kląskała IIId 24
  4 5   43 43 14      
łódzkie Kutno I Liceum Ogólnokształcące Dąbrowskiego 1 20 20 1 Justyna Ciniarska II d 24
łódzkie Łódź Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 Kilińskiego 159/163 2 2 1 Szymon Michniewicz 2btl 25
łódzkie Pabianice II Liceum Ogólnokształcące Pułaskiego 29 12 8 2 Kamila Siekierska 2a 38
Małgorzata Kijańska 3e 31
łódzkie Skierniewice Liceum Ogólnokształcące Henryka Sienkiewcza 10 20 13 4 Angelika Tracz 3 35
Marta Nagajska 3 32
Emilia Staniak 3 32
Adrianna Kapera 3 30
łódzkie Zduńska Wola II LIceum Ogólnokształcące Komisji Edukacji Narodowej 6 4 1 1 Bartosz Kołodziejek II b 30
  5 5   58 44 9      
małopolskie Dąbrowa Tarn. Technikum nr 1 Kościuszki 5 30 26 1 Łukasz Smoła III TH 25
małopolskie Kęty Powiatowy Zespół nr 11 Wyspiańskiego 2 5 5 1 Małgorzata Sztafińska 1 34
małopolskie Kraków I Liceum Ogólnokształcące plac Na Groblach 9 7 6 3 Jan Kłapa II f 34
Adam Korona II f 31
Marek Rajtar I e 30
małopolskie Kraków III Liceum Ogólnokształcące os Wysokie 6 6 3 1 Dawid Sęk 1b 34
małopolskie Kraków III Społeczne Liceum Ogólnokształcące Stradomska 10 5 3 2 Anna Wilkosz I 33
Norbert Suchoński III 31
małopolskie Kraków VIII Liceum Ogólnokształcące Grzegórzecka 24 1 1 1 Michał Grabka 3c 37
małopolskie Miechów Zespół Szkół Nr 2 ul. Bolesława Prusa 2 6 6 1 Karolina Baranek IV H 26
małopolskie Mszana Dolna Zespół Szkół nr 1 Matejki 11 10 8 1 Agnieszka Wójcik I b 45
małopolskie Myślenice Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Małopolska Szkoła Gościnności ul. Zdrojowa 18 2 10 1 Maria Soczówka II A 25
małopolskie Niepołomice Zespół Szkół Plac Kazimierza Wielkiego 1 3 1 1 Agata Bisztyga 2A 37
małopolskie Nowy Sącz Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 Długosza 5 22 12 3 Oskar Handzel 3 40
Urszula Ligęza 3 34
Zofia Franczyk 2 30
małopolskie Olkusz II Liceum Ogólnokształcące Żeromskiego 1 2 5 2 Krystian Walkiewicz 3 38
Natalia Szczepanek 1 37
małopolskie Olkusz IV Liceum Ogólnokształcące Korczaka 7 8 6 1 Anna Pieczyrak - Pisulińska 3 43
małopolskie Radocza Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego Dworska 14 10 12 1 Artur Urban IIITG 26
małopolskie Skawina Zespół Szkół Techniczno - Ekonomicznych Kopernika 13 10 10 3 Jakub Pałac 3 i 37
Damian Nowaczyk 3 i 36
Michał Spyrka 3 i 35
małopolskie Sucha Beskidzka Zespół Szkół ul. Spółdzielców 1 24 17 1 Magdaena Cieślar 4GB 30
małopolskie Tarnów I Liceum Ogólnokształcące Piłsudskiego 4 17 15 1 Anna Kuca II 32
małopolskie Wadowice I Liceum Ogólnokształcące Mickiewicza 16 10 6 1 Przemysław Korzeniowski 3d 30
  14 18   178 152 26      
mazowieckie Nasielsk ZSO - Liceum Ogólnokształcące ul. Stefana Starzyńskiego 10 2 3 1 Kamil Borzym I LO 29
mazowieckie Warszawa LXIV Licem Ogólnokształcące ul. Elbląska 51 15 1 1 Tomasz Sprycha 3a 34
mazowieckie Warszawa XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Platynowa 1 12 1 1 Maria Smorszczewska 3d 29
  2 3   29 5 3      
opolskie Kędzierzyn-Koźle II Liceum Ogólnokształcące ul. Matejki 19 20 7 3 Sylwia Olejarka ID 32
Aleksandra Muza IIID 30
Przemysław Niedziela IIID 30
opolskie Olesno ZS - I Liceum Ogólnokształcące ul. Sądowa 2 6 5 3 Natalia Pieniek 3b 31
Milena Kościelna 3b 30
Mateusz Raj 3c 30
opolskie Praszka I Liceum Ogólnokształcące Kaliska 38 4 5 3 Zuzanna Szydło IIc 34
Marcin Pinkosz IIa 33
Kamila Nowak IIa 32
  3 3   30 17 9      
podkarpackie Brzozów I Liceum Ogólnokształcące ul. Prof. Waleriana Pańki 2 20 6 3 Karol Winiarski III 36
Piotr Mazur III 32
Paweł Baran II 30
podkarpackie Dębica Zespół Szkół nr 2 Ignacego Lisa 2 3 5 3 Paweł Kolak 4bT 40
Natalia Kowal 3dlLo 37
Adam Morawski 2aT 35
podkarpackie Grębów Zespół Szkół Ogólnokształcących Grębów 393 8 8 1 Krzysztof Zając 2 LO 34
podkarpackie Jarosław Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących ul. Św. Ducha 1 6 3 1 Judyta Piechota 3 LH 21
podkarpackie Kolbuszowa Liceum Ogólnokształcące Jana Pawła II 8 25 15 3 Katarzyna Łytkowska II 31
Mateusz Kurdziel III 30
Natalia Wojdyło I 30
podkarpackie Krosno Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 Tysiąclecia 5 3 3 2 Paweł Węgrzyn IV e 41
Lucjan Rec II b 37
podkarpackie Łańcut I Liceum Ogólnoksztalcące Mickiewicza 3 2 5 1 JAKUB MARSZAŁ 3 32
podkarpackie Łańcut ZS nr 1 - II Liceum Ogólnokształcące Grunwaldzka 11 25 33 4 Kamil Witowski II 32
Magdalena Sroczyk II 31
Mateusz Kucab III 30
Natalia Całka III 30
podkarpackie Rudnik nad Sanem Zespół Szkół w Rudniku nad Sanem Marszałka Józefa Piłsudskiego 28 10 9 1 Michał Rychlak II TH 37
podkarpackie Rzeszów I Liceum Ogólnokształcące 3 Maja 15 7 9 2 Piotr Mrożkiewicz 2 35
Aleksandra Śliwa 3 31
podkarpackie Tarnobrzeg Liceum Ogólnokształcące Jachowicza 13 5 13 1 Adrian Pałacki II 36
  10 11   114 109 22      
podlaskie Białystok IV Liceum Ogólnokształcące ul. Zwierzyniecka 9a 45 45 5 Karolina Grzegorek 2e 40
Damian Martyniuk 3a 38
Karolina Korzonek 3a 38
Sebastian Osmólski 2i 36
Gabriela Milewska 3a 34
podlaskie Białystok ZSO nr 9 - XIV Liceum Ogólnokształcące Upalna 26 30 27 3 Michał Kołodziejski 3 35
Zuzanna Puchalska 2 31
Katarzyna Żak 3 30
podlaskie Suwałki I Liceum Ogólnokształcące Mickiewicza 3 4 2 1 Aleksander Papadopoulos IIIF 36
  2 3   79 74 9      
pomorskie Chojnice II Liceum Ogólnokształcące Świętopełka 1 10 3 2 Filip Janiak II 35
Dominik Osowicki II 32
pomorskie Chojnice Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Kościerska 11 8 4 1 Patryk Jutrzenka Trzebiatowski 1LOB 32
pomorskie Chojnice Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Angowicka 45 4 3 1 Lidia Synak IIF 17
pomorskie Chojnice ZS - Liceum Ogólnokształcące Nowe Miasto 4-6 5 3 1 Jakub Kukliński IIITI 21
pomorskie Chojnice ZS - Liceum Ogólnokształcące Nowe Miasto 4-6 30 12 5 Natalia Steinborn IIH 41
Monika Jakubek IIH 39
Karina Krzoska IE 39
Julia Czapiewska IIH 37
Monika Chmara IE 37
pomorskie Gdańsk I Liceum Ogólnokształcące Wały Piastowskie 6 10 10 3 Juc Arkadiusz III 33
Kamil Smulski III 32
Eliza Kowalska III 30
pomorskie Gdańsk Szkoły Okrętowe i Ogólnokształcące Conradinum ul. Piramowicza 1/2 80 54 1 Mariusz Sajdak 3 Al 23
pomorskie Gdańsk XIX Liceum Ogólnokształce Pestalozziego 11/13 10 5 1 Karol Gonia Ia 21
pomorskie Kwidzyn I Liceum Ogólnokształcące ul. Konarskiego 12 10 21 3 Piotr Zmysłowski IIIB 38
Cezary Macikowski IIC 35
Patrycja Rzepnikowska IIC 34
pomorskie Kwidzyn II Liceum Ogólnokształcące Słoneczna 2 6 6 1 Antonina Madej I 24
pomorskie Słupsk II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Mickiewicza 32 30 36 5 Adriana Picz 3 31
Kamila Krzemińska 3 30
Kinga Makuch 2 30
Jędrzej Dąbrowski 1 30
Błażej Marciniak 1 30
pomorskie Starogard Gdański Zespół Szkół Ekonomicznych ul. Sobieskiego 6 15 15 2 Weronika Schmidt 3 32
Paulina Betlejewska 3 31
pomorskie Sztum Zespół Szkół Kasprowicza 3 15 5 1 Sandra Gancarz I b 22
pomorskie Żukowo Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących Gdtńska 5 10 18 3 Mateusz Wreza 4Til 38
Maciej Okrój 3Lsg 36
Hubert Szczypior 2Blp 35
  7 13   243 195 30      
śląskie Będzin III Liceum Ogólnoksztalcace 11 Listopada 5 6 7 1 Natalia Wójcik 2a 32
śląskie Chorzów Akademicki Zespół Szkół Ogólnoksztacących ul. Dąbrowskiego 36 5 5 2 Agata Tomas 3 34
Berenika Bogunia 3 30
śląskie Częstochowa I Liceum Ogólnokształcące ul. Kościuszki 8 5 13 3 Adam Krzyżowski III A 37
Marcelina Izydorczyk III A 31
Paulina Grzyb I A 31
śląskie Jastrzębie-Zdrój Zespół Szkół nr 6 Harcerska 12 6 8 1 Ewa Pietrasz 3a 30
śląskie Katowice III Liceum Ogólnokształcące Mickiewicza 11 15 15 5 Michał Jelonek 1d 42
Robert Mendak 2d 40
Damian Marcol 1d 36
Patycja Ślązak 2e 34
Martyna Wiśniewska 3d 32
śląskie Katowice IV Liceum Ogólnokształcące Katowicka 54 5 4 1 Paulina Rygol 2 b 20
śląskie Katowice Zespół Szkół Poligraficzno-Mechanicznych ul. Armii Krajowej 84 10 9 1 Ewa Lesiak IIIa 40
śląskie Tarnowskie Góry Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich Karola Miarki 17 6 5 1 Paulina Fornal 4 TT 29
śląskie Wodzisław Śląski Zespół Szkół Ekonomicznych Szkolna 1 15 12 1 Justyna Danuch II a TE 28
  7 9   73 78 16      
świętokrzyskie Kielce IV Liceum Ogólnokształcące ul. Radiowa 1 25 8 2 Jakub Zemła IIIF 42
Marta Banaś IIF 34
świętokrzyskie Kielce Liceum Ogólnokształcące Słowackiego 5 1 1 1 Andrzej Szulc IIA 42
świętokrzyskie Końskie II Liceum Ogólnokształcące Sportowa 9 25 14 3 Gabriela Góral IIIF 30
Dominik Malicki IIA 30
Adrianna Mikuła III F 30
świętokrzyskie Włoszczowa Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 ul. Koniecpolska 40 22 21 1 Dawid Wytrych III 29
  3 4   73 44 7      
warmińsko-mazurskie Braniewo Liceum Ogólnokształcące Sikorskiego 15 5 5 1 Aleksandra Gonsior II b 16
warmińsko-mazurskie Giżycko I Liceum Ogólnokształcące Traugutta 1 5 4 1 Marta Pieynoczka I c 28
warmińsko-mazurskie Olecko Zespół Szkół Technicznych Plac Zamkowy 2 8 13 1 Karolina Jachimczuk 2 21
warmińsko-mazurskie Olsztyn III Liceum Ogólnokształcące Sybiraków 3 30 15 2 Paweł Kociela 3 35
Katarzyna Dębowska 3 32
warmińsko-mazurskie Pasłęk Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół ul. Zwycięstwa 28 15 7 3 Maja Sośnicka II C 39
Agata Piróg II C 34
Dawid Olejnik II B 32
  5 5   63 44 8      
wielkopolskie Kościan I Liceum Ogólnokształcące al.Kościuszki 3 27 15 2 Adrian Szczepaniak 3d 30
Filip Michałkowski 3g 30
wielkopolskie Leszno II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Międzynarodowymi Bolesława Prusa 33 5 6 4 Kacper Skowron 3 A 36
Jakub Stankiewicz 3 A 35
Aleksandra Jankowska 3 A 34
Michalina Bela 3 A 33
wielkopolskie Poznań II Liceum Ogólnokształcące ul. Matejki 8/10 30 16 3 Mikołaj Grzesik 1A 37
Filip Paniączyk 3A 30
Adrianna Brygier 3E 30
wielkopolskie Śrem Liceum Ogólnokształcące Poznańska 11 5 2 2 Roksana Rumińska II 39
Klaudia Raflik III 38
  4 4   67 39 11      
zachodniopomorskie Kołobrzeg Zespół Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich Łopuskiego 13 5 3 1 Natalia Wielgołaska IV r 16
zachodniopomorskie Koszalin II Liceum Ogólnokształcące Chełmońskiego 7 5 2 1 Michał Czapliński II H 32
zachodniopomorskie Koszalin Zespół Szkół nr 2 Jedności 9 3 2 2 Dawid Stawski II h 30
Magdalena Stępień II h 30
zachodniopomorskie Szczecinek I Liceum Ogólnokształcące 1 2 2 1 Kinga Kanecka IIC 33
  3 4   15 9 5      


Cała RP razem
Województw Miejscowości Szkół Liczba ucz. w et. szk.  
zgł. pisz. aw.
16 87 115 1446 1162 232