Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

Lista szkół I etapu - szkolnego

← powrót do menu

Lista szkół I etapu - szkolnego Olimpiady - Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej w roku szkolnym 2013/14.


woj. dolnośląskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Bolesławiec I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego H. i W. Tyrankiewiczów 11 Cezary Czernatowicz +48.757323193 Edward Florków +48.504959590 edef@o2.pl 6
Jawor I Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Bolka I Kościuszki 8 Mieczysław Michalski +48.768702984 Władysław Woźniakiewicz +48.768702984 dziunekw@op.pl 11
Jelenia Góra I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego Kochanowskiego 18 Eulalia Kłodawska-Szwajcer +48.756458600 Mariusz Kokotowski +48.606904284 mariuko@poczta.onet.pl 11
Oława Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Tadeusza Kościuszki Kutrowskiego 31 Maria Domaradzka +48.713132711 Agnieszka Czyżewska-Smela +48.662132784 agnieszkaczy@gazeta.pl 3
Strzegom Zespół Szkół Krótka 6 Roman Ehlert +48.746494870 Marzenna Łaciuk +48.603961598 marzenna@archbud.com.pl 1
Świdnica ZSO - II Liceum Ogólnokształcące Równa 11 Jacek Iwancz +48.748520573 Małgorzata Krawczyk +48.748520573 iilosw@wp.pl 2
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego plac Orląt Lwowskich 2a dr Danuta Daszkiewicz Ordyłowska +48.713593773 Anna Skubisz +48.600261051 ania_skubisz@interia.pl 20
Wrocław Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 im. Gen. J. Jasińskiego Grochowa 13 Mariola Kuźmicka Mazurek +48.713619266 Magdalena Nowak +48.509102450 lempartmag@wp.pl 15
razem
7 8             69


woj. kujawsko-pomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Bydgoszcz Zespół Szkół Medycznych VIII Liceum Ogólnokształcące Swarzewska 10 Aldona Sobień +48.523423753 Marzena Wolschlaeger +48.604643595 marzenawolschlaeger@gmail.com 10
Bydgoszcz Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 Plac Wolności 9 Mariola Manikowska +48.523398330 Danuta Kopińska - Kołowacik +48.604650601 danka.kolowacik@gmail.com 7
Golub-Dobrzyń Zespół Szkól nr 1 im. Anny Wazówny PTTK 28 mgr Elżbieta Kochner +48.566835451 Marek Beyger +48.889449882 mareczek.b@amorki.pl 5
Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza 3 Maja 11/13 Rafał Łaszkiewicz +48.523572207 Sławomir Drelich +48.663412626 s.drelich@wp.pl 26
Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Konopnickiej 15 Jarosław Obiała +48.523572534 Waldemar Wąśniewski +48.505022526 waldemarwasniewski@wp.pl 3
Inowrocław Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr1 im. Jana Pawła II Poznańska 345 Grażyna Kadłubowska +48.523537210 Anna Łaszkiewicz +48.506302743 annalasz@onet.eu 17
Nakło nad Notecią I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego Gimnazjalna 3 Paweł Darul +48.523852523 Hanna Pietrucin +48.523853786 hanna_pietrucin@op.pl 7
Toruń V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sienkiewicza 34 Marcin Olszewski +48.566224518 Przemysław Lelewski +48.608594495 p_lelewski@o2.pl 10
Toruń Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego i VIII Liceum Ogólnokształcące Grunwaldzka 33/35 mgr Urszula Przedpełska +48.566602290 Krzysztof Bartoszyński +48.608538148 prezentacje1234@wp.pl 4
Włocławek I Liceum Ogólnokształcace im. Ziemi Kujawskiej Mickiewicza 6 Irena Podłucka +48.542322955 Renata Zielińska +48.601160286 r.zielinska@onet.eu 4
Włocławek Zespół Szkół Elektrycznych ul.Toruńska77/83 Piotr Człapiński +48.542362225 Agnieszka Chmielewska +48.503022827 a.chmielewska2013@gmail.com 30
Włocławek Zespół Szkół Samochodowych im.Tadeusza Kościuszki Leśna 1a Ryszard Suwała +48.542325813 Bożena Piętowska +48.664876181 bozenapietowska@op.pl 30
razem
6 12             153


woj. lubelskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Annopol Zespół Szkół im. Jana Pawła II ul. Kościuszki 22 Elżbieta Gąsiorowska +48.158613582 Katarzyna Nowak +48.693638938 kk.nowak@interia.pl 20
Biała Podlaska ZS - I Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Ignacego Kraszewskiego ul. Kraszewskiego 1 Przemysław Olesiejuk +48.833433812 Jarosław Radecki +48.833433812 1lo_bp@wp.pl 5
Chełm I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego Czarnieckiego 8 Teresa Kiwińska +48.825653885 Ewa Betiuk +48.603608795 ewabetiuk@poczta.onet.pl 10
Chełm II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Gustawa Orlicz-Dreszera Szpitalna 14 Grażyna Mojsym +48.825653888 Sławomir Rogucki +48.693444582 s.rogucki@gmail.com 12
Józefów nad Wisłą Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Opolska 10a Joanna Suchowolak +48.818285023 Jolanta Jurak +48.603780375 Jolka.Jurak@interia.pl 3
Krasnystaw I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły Piłsudskiego 50 Maria Kiliańska +48.825762146 Anna Król +48.691029081 krol1970@interia.pl 15
Lubartów Zespół Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki Chopina 6 Anna Wójtowicz +48.818550110 Artur Staszek +48.502103502 arturstaszek@op.pl 20
Lublin I Liceum Ogólnkokształcące im. Stanisława Staszica Al. Racławickie 26 Stanisław Stoń +48.814411460 Zbigniew Smutek +48.484860314 bassmu@poczta.onet.pl 5
Lublin II Liceum Ogólnokształcące im Hetmana Jana Zamoyskiego Ogrodowa 16 Ryszard Kowal +48.815321732 Elżbieta Cieniawa +48.502844454 elzbieta_cieniawa@interia.pl 1
Lublin Pallotyńskie Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego al. Warszawska 31 ks. dr Andrzej Zelek SAC +48.815338205 Arkadiusz Maślach +48.665764217 arkma@wp.pl 14
Lublin Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi ul. Długosza 8a Małgorzata Grzechnik +48.815338946 Krzysztof Niedźwiedź +48.507117360 niedzwiedz.k@poczta.fm 18
Lublin V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej Curie Lipowa 7 Zbigniew Jakuszko +48.814664340 Ryszard Kotowski +48.607788002 ryskotowski@vp.pl 20
Lublin Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II ul. Elsnera 5 Marian Klimczak +48.817404019 Anna Szymczyk-Furgał +48.504137166 aszymczyk@zs5.lublin.pl 32
Lublin Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych im. T.Kościuszki Zemborzycka 82 Iwonna Szołno +48.817439585 Anna Wawruch-Lis +48.693182796 analis@vp.pl 4
Lublin ZSO nr 4 - XX Liceum Ogólnokształcące im. Orląt Lwowskich Tumidajskiego 6a Krzysztof Szulej +48.817476016 Marek Mirosław +48.604131926 m.miroslaw@upcpoczta.pl 3
Puławy I Liceum Ogólnokształcące im.ks.A.J.Czartoryskiego Partyzantów 16 Beata Trzcińska-Staszczyk +48.818863626 Marzena Grabczak +48.818863626 marzenna376@wp.pl 4
Puławy Zespół Szkół Nr 1 im. Stefanii Sempołowskiej Polna 18 Barbara Bińczak +48.818863821 Edyta Kołodziejek +48.602791549 edyta.kolodziejek@interia.pl 22
Zamość I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Akademicka 8 Zygmunt Kamiński +48.846392801 Zygmunt Kamiński +48.846392801 zam.1lo@2com.pl 40
Zamość Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Oskara Langego Łukasińskiego 8 Alicja Ciupa +48.846393053 Ewelina Chojnacka-Wikiera +48.506092392 ewelinachojnackawikiera@op.pl 4
razem
9 19             252


woj. lubuskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Gorzów Wielkopolski II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie Przemysłowa 22 mgr Tomasz Pluta +48.957228438 JERZY BAŃDZIAK +48.485081067 jb67@op.pl 20
Gorzów Wielkopolski IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kotarbińskiego ul. Kosynierów Gdyńskich 8 Teresa Teodziecka +48.957203060 Zbigniew Syska +48.692867160 syskazbigniew@wp.pl 8
Krosno Odrzańskie Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Broniewskiego Szkolna 1 Barbara Kołarzyk +48.068383505 Daria Nowak +48.601275027 daranowak@interia.pl 5
Nowa Sól Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego "Elektryk" im. Włodzimierza Krukowskiego Witosa 25 Grzegorz Konigsberg +48.684755555 Joanna Roslon +48.693448799 j.karwowska@autograf.pl 20
Zielona Góra I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego ul.J.Kilińskiego 7 Ewa Habich +48.684523131 Krystyna Musiał +48.484850028 home.musial@wp.pl 5
Zielona Góra ZSA - IV Liceum Ogólnokształcące im. kpt. pil. Eugeniusza Horbaczewskiego ul. Szosa Kisielińska 18 dr Stefan Bulanda +48.683271326 Anna Baka +48.697394494 annabaka@op.pl 5
Żagań Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha Orląt Lwowskich 4 Mieczysław Śmieszek +48.683772885 Rafał Szymczak +48.607055227 rmszymczak@wp.pl 5
razem
5 7             68


woj. łódzkie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kleszczów Liceum Ogólnokształcące Technikum Nowoczesnych Technologii im. Jana Pawła II Sportowa 8 Agnieszka Nagoda- Gębicz +48.044731656 Agnieszka Kubś +48.691749228 agnieszkakubs@wp.pl 4
Kutno I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Henryka Dąbrowskiego Dąbrowskiego 1 Przemysław Zawadzki +48.243558080 Emila Konwerska +48.691391864 e1m2i3l4a5@interia.pl 20
Łódź Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 Kilińskiego 159/163 Janusz Bęben +48.426740275 Ilona Fituch +48.501031869 ilona.fch@wp.pl 2
Pabianice II Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi Pułaskiego 29 Krzysztof Zajda +48.422152245 Marcin Branicki +48.602769512 dorota270@onet.eu 12
Skierniewice Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa Henryka Sienkiewcza 10 Iwona Leśniewicz +48.468333189 Andrzej Kalski +48.603178134 kalski.sluzbowy@gmail.com 20
Zduńska Wola II LIceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Komisji Edukacji Narodowej 6 Paweł Dzwonik +48.438236194 Brygida Pluta-Maćkowska +48.608504578 brygidapm4@wp.pl 4
razem
6 6             62


woj. małopolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Bochnia Zepół Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica ul. Windakiewicza 23 Marek Bzdek +48.146122603 Marcin Kwiatek +48.512082971 marcinflower@poczta.fm 6
Dąbrowa Tarn. I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki ul.Piłsudskiego 44 mgr Agata Fido +48.146422394 Agnieszka Ruta +48.502027398 agnieszkaruta@op.pl 40
Dąbrowa Tarn. Technikum nr 1 im. K. K. Baczyńskiego Kościuszki 5 Jan Kiljan +48.146422521 Jolanta Rzeźniewska +48.146422521 pawel.lach@vp.pl 30
Kęty Powiatowy Zespół nr 11 im. Stanisława Wyspiańskiego Wyspiańskiego 2 Grażyna Kowalska +48.338453230 Anna Zielonka +48.606607966 zielona_ania@poczta.fm 5
Kraków I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego plac Na Groblach 9 mgr Tomasz Malicki +48.124229679 Grzegorz Janowski +48.660790099 janowskitanit@interia.eu 7
Kraków III Liceum Ogólnokształcące im Jana Kochanowskiego os Wysokie 6 Marta Łój +48.126484276 Małgorzata Janczur +48.605967432 m_janczur@poczta.onet.pl 6
Kraków III Społeczne Liceum Ogólnokształcące Im. Juliusza Słowackiego Stradomska 10 Iwo Wroński +48.124216745 Zdzisław Bednarek +48.126386848 zbednarek@sto64.krakow.pl 5
Kraków VIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego Grzegórzecka 24 mgr Zdzisław Kusztal +48.124211571 Marcin Liszowski +48.515135290 mliszowski@gmail.com 1
Libiąż LO Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców im. ks. Stefana kardynała Wyszyńskiego Kościelna 2 Antoni Buchała +48.032627118 Roman Issakiewicz +48.606361389 romiss@wp.pl 4
Miechów Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II ul. Bolesława Prusa 2 Maria Paschek +48.413831174 Agnieszka Sikora, Janusz Burzyński +48.413831174 agnieszkasikora@onet.com.pl 6
Mszana Dolna Zespół Szkół nr 1 Matejki 11 Elżbieta Magierska +48.183310283 Halina Mazur +48.664085553 mazurhalina@onet.pl 10
Myślenice Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Małopolska Szkoła Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego ul. Zdrojowa 18 Jerzy Niedenthal +48.122720820 Ryszard Jacek Róg +48.663443534 ryszard.rog@zsp.edu.pl 2
Niepołomice Zespół Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II Plac Kazimierza Wielkiego 1 Barbara Wiśniowska +48.122811696 Wacław Sternal +48.606214432 wsternal@poczta.fm 3
Nowy Sącz Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 im. Jana Długosza Długosza 5 Aleksander Rybski +48.184484020 Jacek Tomasik +48.184484020 zso1ns@hoga.pl 22
Olkusz II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Olkuskiej Żeromskiego 1 Iwona Sroka +48.326430442 Wojciech Panek +48.502348418 wojtekp137@wp.pl 2
Olkusz IV Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Korczaka 7 Piotr Grojec +48.327546035 Karol Szotek +48.502386060 hubert02@op.pl 8
Oświęcim Powiatowy Zespół Nr 3 Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. St. Jasieńskiego St.Leszczyńskiej 8 Grażyna Gawłowska +48.338431680 Katarzyna Kapcińska-Czerniak +48.338431680 sekretariatpz3@gmail.com 30
Radocza Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Jana Pawła II Dworska 14 Stanisłąw Gliwa +48.338234089 Andrzej Karcz +48.515823398 ak1972@poczta.onet.pl 10
Skawina Zespół Szkół Techniczno - Ekonomicznych Kopernika 13 Anna Stec +48.122761522 Andrzej Ciaptacz +48.692387880 a.ciaptacz@gmail.com 10
Sucha Beskidzka Zespół Szkół im. Wincentego Witosa ul. Spółdzielców 1 Marek Kwak +48.338742771 Tomasz Smyrak +48.602489635 tsmyrak@onet.eu 24
Tarnów I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Brodzińskiego Piłsudskiego 4 Jadwiga Skolmowska +48.146888440 Janusz Kowal +48.668873162 jaan5@gazeta.pl 17
Wadowice I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Wadowity Mickiewicza 16 mgr inż. Janina Turek +48.338234144 mgr Tomasz Cupak +48.600990850 tomaszcupak@wp.pl 10
razem
17 22             258


woj. mazowieckie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Mińsk Mazowiecki Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej Piękna 7 a Jadwiga Ostrowska - Dźwigała +48.257585102 Marek Pałdyna +48.505592285 13dhkaldera@wp.pl 1
Nasielsk ZSO - Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Iwaszkiewicza ul. Stefana Starzyńskiego 10 Danuta Białorucka +48.236912313 Agnieszka Piechocińska +48.502156765 agnieszkapiechocinska@op.pl 2
Warszawa LO XXXIV im. Miguela de Cervantesa Zakrzewska 24 Anita Omelańczuk +48.228410693 Włodzimierz Sochacki +48.509277274 wsochacki@gmail.com 10
Warszawa LXIV Licem Ogólnokształcące im. Stanisława Ignacego Witkiewicza ul. Elbląska 51 Beata Zdanowicz-Garnuszek +48.226332414 Grzegorz Kozłowski +48.697940157 grzeko7@o2.pl 15
Warszawa XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego ul. Platynowa 1 Anna Szczepańska-Filipp +48.226209968 Grzegorz Kozłowski +48.697940157 grzeko7@o2.pl 12
razem
3 5             40


woj. opolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kędzierzyn-Koźle II Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika ul. Matejki 19 Zofia Wyrozumska +48.077483216 Jadwiga Kosalla +48.692353402 jagodako@gmail.com 20
Namysłów I Liceum Ogólnokształcące im. J. Iwaszkiewicza Mickiewicza 12 Jolanta Wilczyńska +48.774107060 Przemysław Paradowski +48.050289985 pparadowski@swps.edu.pl 15
Olesno ZS - I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich ul. Sądowa 2 Marek Leśniak +48.343583806 Zofia Adamczyk +48.698404106 zofiaadamczyk@onet.pl 6
Opole Zespół Szkół Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki Tadeusza Kościuszki 39-41 mgr Dariusz Dobrowolski +48.774544524 Dariusz Dzionek +48.530928270 dariusmorn@onet.eu 10
Praszka I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich Kaliska 38 Krzysztof Bryś +48.343591040 Wanda Budzyńska +48.343591040 sekretariat@lo.praszka.pl 4
razem
5 5             55


woj. podkarpackie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Brzozów I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego ul. Prof. Waleriana Pańki 2 Dorota Kamińska +48.134341774 Katarzyna Wawrzak +48.500252831 katarzynawaw@poczta.onet.pl 20
Dębica Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego Ignacego Lisa 2 Joanna Dymitrowska +48.146813574 Anna Kościelniak +48.660526739 kos_anna@o2.pl 3
Grębów Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Profesora Stanisława Bąka Grębów 393 Krystyna Chmura +48.158112816 Grażyna Szwed +48.783948858 szagra@interia.eu 8
Jarosław Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha ul. Św. Ducha 1 Adam Tomaszewski +48.166216524 Jadwiga Bereza +48.662217250 jadwiga.bereza@op.pl 6
Jasło Zespół Szkół Technicznych im. Bohaterów Września Staszica 30 Andrzej Bosak +48.134463700 Jadwiga Świątek +48.661514680 jswiatek@onet.pl 10
Kolbuszowa Liceum Ogólnokształcące im. Janka Bytnara Jana Pawła II 8 Krystyna Zembrowska +48.172271545 Halina Wojtyczka +48.503902829 h_dralus@op.pl 25
Krosno Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Stanisława Staszica Tysiąclecia 5 Bogdan Adamski +48.134321561 Justyna Jurczak +48.134321561 zsp3@mkrosno.pl 3
Łańcut I Liceum Ogólnoksztalcące im. Henryka Sienkiewicza Mickiewicza 3 Robert Szura +48.172252961 Małgorzata Szmuc +48.172241623 gosiaszmuc@wp.pl 2
Łańcut ZS nr 1 - II Liceum Ogólnokształcące im. J. Korczaka Grunwaldzka 11 Małgorzata Kupis +48.172252826 Mariusz Duliban +48.606915238 duliban28@gmail.com 25
Rudnik nad Sanem Zespół Szkół w Rudniku nad Sanem im. gen. Władysława Sikorskiego Marszałka Józefa Piłsudskiego 28 Edward Wołoszyn +48.158761001 Monika Reichert +48.602390440 mreichert@vp.pl 10
Rzeszów I Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego 3 Maja 15 Ryszard Kisiel +48.177472820 Wojciech Pietryka +48.601831002 wpietryka@1lo.rzeszow.pl 7
Tarnobrzeg Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika Jachowicza 13 Tomasz Stróż +48.158221604 Marta Jasionek +48.158221604 zsotbg@poczta.onet.pl 5
razem
11 12             124


woj. podlaskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida ul. Zwierzyniecka 9a Bożena Karpowicz +48.857422318 Krzysztof Maleszewski +48.609109106 owop@4lo.bialystok.pl 45
Białystok ZSO nr 9 - XIV Liceum Ogólnokształcące im. Ryszarda Kaczorowskiego Upalna 26 Leszek Kochanowski +48.856613227 Dorota Dąbrowska +48.695665530 ddorka15@wp.pl 30
Bielsk Podlaski Zespół Szkół nr 3 im. Władysława St. Reymonta Widowska 1 Alina Baranowska +48.858332749 Barbara Onacewicz +48.668773513 bonacewicz@interia.pl 20
Suwałki I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Mickiewicza 3 Andrzej Kaszkiel +48.875665626 Janina Małgorzata Kap +48.509094300 malgorzata.kap1@gmail.com 4
razem
3 4             99


woj. pomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Bytów Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Bojowników o Wolność i Polskość Ziemi Bytowskiej Gdańska 57 Edward Mazur +48.598226920 Dorota Kerlin +48.783534382 kerdora@wp.pl 1
Chojnice II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Władysława Andersa Świętopełka 1 Maria Kallas +48.523972021 Krzysztof Bigus +48.668180927 krzysztofbigus@vp.pl 10
Chojnice Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Tajnej Organizacji Wojskowej "Gryf Pomorski" Kościerska 11 Jan Semrau +48.052397307 Joanna Barszczewska +48.502601256 joannabar1@wp.pl 8
Chojnice Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. św. Józefa Patrona Rzemieślników Angowicka 45 Józef Kołak +48.523973475 Jacek Borzyszkowski +48.882054360 bojacek2@tlen.pl 4
Chojnice ZS - Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich Nowe Miasto 4-6 Paweł Boczek +48.523977978 Jacek Borzyszkowski +48.882054360 bojacek2@tlen.pl 30
Chojnice ZS - Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich Nowe Miasto 4-6 Paweł Boczek +48.523975017 Małgorzata Wegner- Witkiewicz +48.660402892 g.witkiewicz@interia.eu 5
Czarne Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II Leśna 2 Arleta Chmara-Władyczak +48.598333740 Mariusz Kępka +48.668527298 mariuszkepka@wp.pl 3
Gdańsk I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Wały Piastowskie 6 Andrzej Nowakowski +48.583016734 Magdalena Litwinienko +48.605854791 madzialit@op.pl 10
Gdańsk II Liceum Ogólnokształcące im. dr. Władysława Pniweskiego Pestalozziego 7/9 Waldemar Nocny +48.583414656 Agnieszka Mazurek +48.583414656 ma-aga@wp.pl 4
Gdańsk Szkoły Okrętowe i Ogólnokształcące Conradinum ul. Piramowicza 1/2 Anna Wasilewska +48.582412018 Andrzej Piaszczyński +48.501086769 andypias@wp.pl 80
Gdańsk XIX Liceum Ogólnokształce im. Mariana Mokwy Pestalozziego 11/13 Krzysztof Tryniszewski +48.583412902 Barbara Szapar +48.512045627 lo19mm@o2.pl 10
Gdynia III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP Legionów 27 Wiesław Kosakowski +48.586221833 Magdalena Honkisz +48.606118168 honk@wp.pl 3
Kartuzy I Liceum Ogólnokształcące im. Hieronima Derdowskiego Klasztorna 4 Maria Mejer-Kobiela +48.586810434 Witold Wojewódka +48.609289792 wwitus@wp.pl 10
Kwidzyn I Liceum Ogólnokształcące im. dr Władysława Gębika d. Polskie Gimnazjum ul. Konarskiego 12 Mariusz Wesołowski +48.552793935 Beata Krzeszowska-Sarzyniak +48.606367529 beata_sarzyniak@wp.pl 10
Kwidzyn II Liceum Ogólnokształcące im.Stanisława Wyspiańskiego Słoneczna 2 PiotrWwiśniewski +48.556451919 Jarosław Braun +48.603612032 jbraun@o2.pl 6
Lębork Powiatowe Centrum Edukacyjne - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego ul. Pionierów 16 Artur Obolewski +48.598621667 Sławomir Hryczak +48.880997427 jazzbossanova@wp.pl 6
Malachin Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Augustyna Szpręgi ul. Główna 11 Elwira Bieszke-Binnebesel +48.523986088 Wiesław Błach +48.523972519 ewblach@neostrada.pl 3
Słupsk II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Mickiewicza Mickiewicza 32 Mariusz Domański +48.598424894 Stanisław Stefański +48.604406891 stestach@wp.pl 30
Słupsk III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie ul. Marii Zaborowskiej 2 Mariusz Barański +48.059845478 Renata Jastrzębowska +48.505992067 renatajastrzebowska@op.pl 3
Starogard Gdański Zespół Szkół Ekonomicznych ul. Sobieskiego 6 Tadeusz Burczyk +48.585622249 Wojciech Wardyn +48.604969805 wardyn@zse.com.pl 15
Sztum Zespół Szkół im. Jana Kasprowicza Kasprowicza 3 Wiesława Kowalik +48.556404050 Marcin Noiński +48.556404050 zs@zs.sztum.pl 15
Tczew Uniwersyteckie Katolickie Liceum Ogólnokształcące Wodna 6 Krzysztof Niemczyk +48.508336008 Sebastian Marciniak +48.694124547 shmarciniak@wp.pl 24
Żukowo Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Książąt Pomorskich Gdtńska 5 Gabriela Kowalska +48.058681851 Miroslaw-Rutecki +48.694553791 miroslaw-rutecki@wp.pl 10
razem
14 22             300


woj. śląskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Będzin III Liceum Ogólnoksztalcace im. Cypriana Kamila Norwida 11 Listopada 5 Mgr Beata Polaniecka +48.322674547 Robert Kocjan +48.483264140 roberto17koc@interia.pl 6
Chorzów Akademicki Zespół Szkół Ogólnoksztacących im. J. Słowackiego ul. Dąbrowskiego 36 Przemysław Fabjański +48.322411712 Krystian Kazimierczuk +48.322417294 slowak@slowacki.edu.pl 5
Częstochowa I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego ul. Kościuszki 8 Agnieszka Henel +48.343242555 MAŁGORZATA KAIM +48.502371936 larsa1@wp.pl 5
Jastrzębie-Zdrój Zespół Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego Harcerska 12 Jerzy Maduzia +48.324717264 Ewa Kubińska +48.324717264 celestyna1@gazeta.pl 6
Katowice III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Mickiewicza 11 dr Ewa Chorąży +48.322589305 Magdalena Wieczorek +48.665254932 poczta@magdalenawieczorek.pl 15
Katowice IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Maczka Katowicka 54 mgr Katarzyna Ziemiec +48.322582696 Łukasz Durczyński +48.507169293 lukas.dur@interia.pl 5
Katowice Zespół Szkół Poligraficzno-Mechanicznych im. Armii Krajowej ul. Armii Krajowej 84 mgr Ryszard Jaworski +48.322028463 Beata Hibszer +48.601486625 beahib@wp.pl 10
Sosnowiec Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Technikum nr 6 Grafiki, Logistyki i Środowiska Legionów 9 Jacek Górski +48.322935252 Anna Król +48.530910218 ab.krol@gmail.com 15
Świętochłowice I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Licealna 1 Grzegorz Jelonek +48.322452797 Michał Siemieniak +48.691638877 siemon80@wp.pl 5
Tarnowskie Góry Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich Karola Miarki 17 mgr Euzebiusz Nowakowski +48.322853861 Teresa Turczyńska Rewers +48.487975495 zsghtg@poczta.onet.pl 6
Wodzisław Śląski Zespół Szkół Ekonomicznych im. Oskara Langego Szkolna 1 Maria Lach +48.324554056 Agnieszka Mroziakiewicz +48.507217289 agakoscielniak@op.pl 15
razem
9 11             93


woj. świętokrzyskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kielce I Ogólnokształcące Liceum Akademickie im. Janiny Kossakowskiej-Dębickiej Rzeczna 2 Marek Kołodziejczyk +48.413010113 Rafał Świeczko +48.514600188 rafalswieczko@wp.pl 5
Kielce IV Liceum Ogólnokształcące ul. Radiowa 1 Edyta Lato +48.413681170 Rafał Świeczko +48.514600188 rafalswieczko@wp.pl 25
Kielce Liceum Ogólnokształcące im. św. Jadwigi Królowej Słowackiego 5 s. mgr Danuta - Leticja Łasek +48.413435199 Barbara Walkowicz +48.663102973 zciwoklaw@wp.pl 1
Kielce ZSE - Technikum nr 4 im. Ryszarda Kaczorowskiego ul. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego 8 Aleksandra Szulc +48.413680570 Dymek Teodozja +48.413680570 zse@zse-kielce.edu.pl 2
Końskie II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Sportowa 9 Beata Salata +48.413722556 Małgorzata Świtakowska +48.503576626 m.switakowska@wp.pl 25
Włoszczowa I Liceum Ogólnokształcące im. gen. Władysława Sikorskiego Wiśniowa 12 Bożena Kaczor +48.413942412 Wioletta Skiba +48.413942412 lo_wloszczowa@poczta.onet.pl 20
Włoszczowa Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego ul. Koniecpolska 40 Marek Ledwoch +48.413942212 Artur Szczukocki +48.505082671 a.szczukocki@op.pl 22
razem
3 7             100


woj. warmińsko-mazurskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Braniewo Liceum Ogólnokształcące im. Feliksa Nowowiejskiego Sikorskiego 15 Jolanta Ryczaj +48.552432362 Katarzyna Oleksy +48.787202918 matmickas@wp.pl 5
Giżycko I Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego Traugutta 1 Iwona Rosa +48.874282230 Marek Cieślewicz +48.604101965 cieslewicz.marek@gmail.com 5
Górowo Iławeckie Zespół Szkół z Ukraińskim Językiem Nauczania Szkolna 6 Maria Olga Sycz +48.897611243 Iwona Smoliniec +48.897611243 licej@wp.pl 25
Olecko Zespół Szkół Technicznych Plac Zamkowy 2 dr Marek Góryński +48.875202253 Daruiusz Nalewajko +48.506749108 dareknalewajko@wp.pl 8
Olsztyn III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Sybiraków 3 Danuta Gomolińska +48.895264422 Sławomir Jażdżewski +48.607999842 slawek.jazdzewski@wp.pl 30
Pasłęk Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół im. Bohaterów Grunwaldu ul. Zwycięstwa 28 Katarzyna Panimasz +48.552481061 Tomasz Rozenbajgier +48.552481061 zspaslek@tlen.pl 15
razem
6 6             88


woj. wielkopolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kościan I Liceum Ogólnokształcące im. Oskara Kolberga al.Kościuszki 3 Małgorzata Andersz +48.655120404 Adam Rogalla +48.601588307 adminadam@o2.pl 27
Leszno II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Międzynarodowymi im. Mikołaja Kopernika Bolesława Prusa 33 Krystyna Łasowska +48.655268485 Robert Robaczyński +48.601066241 robertrob@interia.pl 5
Ostrów Wielkopolski II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Reymonta Wrocławska 48 Karol Marszał +48.627385528 Karol Marszał +48.517201106 karolmarszal@wp.pl 1
Piła Liceum Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko Dembowskiego 4 ks. dyrektor Jerzy Worek +48.672120505 Karolina Jakubowska-Kargol +48.513322459 kajakubowska@wp.pl 8
Poznań II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej ul. Matejki 8/10 Małgorzata Dembska +48.618662892 Elżbieta Purczyńska +48.486009808 purel@o2.pl 30
Śrem Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Wybickiego Poznańska 11 Piotr Mulkowski +48.612810024 Krzysztof Grzesiak +48.606346532 krzyg0@vp.pl 5
Środa Wlkp. Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich ul. Kegla 1 A Anna Podbielska +48.612852434 Dominik Leszczyński +48.668320950 domino25@onet.eu 10
razem
7 7             86


woj. zachodniopomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kołobrzeg Zespół Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich im. Emilii Gierczak Łopuskiego 13 Zbigniew Stankiewicz +48.943540583 Andrzej Kowalczyk +48.502665365 andrzejkowkg@wp.pl 5
Kołobrzeg Zespół Szkół nr1 im. H. Sienkiewicza 1 Maja 47 Mirosław Ołdak +48.943523264 Lidia Kus +48.502383375 lidkakus@wp.pl 20
Koszalin II Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Broniewskiego Chełmońskiego 7 Wiktor Kamieniarz +48.943424351 Zbigniew Hansz +48.503176168 zbigniew.hansz@neostrada.pl 5
Koszalin Zespół Szkół nr 2 im. Stanisława Lema Jedności 9 Bożena Sobkowiak +48.943424784 Arkadiusz Gryk +48.695428579 a.gryk@gazeta.pl 3
Szczecin IV Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa Świętej Kingi 2 Janusz Olczak +48.914834244 Krzysztof Bieliński +48.660513516 bielkrzys@o2.pl 25
Szczecinek I Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Elżbiety 1 Jerzy Kania +48.943740032 Alina Antoniak-Czajka +48.504364109 aaczajka@poczta.fm 2
razem
4 6             60


Cała RP razem
Miejscowości Szkół         Uczniów
115 159         1907