Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie

Wstępne wyniki etapu okręgowego

← powrót do menu

Wstępne wyniki z etapu okręgowego Olimpiady — Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie w roku szkolnym 2017/18.


woj. dolnośląskie

Miejscowość Nazwa szkoły Status Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
Aw. Wyr. Ucz. Imię i nazwisko Klasa Punkty
T1 T2 Raz
I II III IVa IVb IVc Va Vb Vc Vd Ve
Wałbrzych II Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja 34 TAK     Adam Mikoś III 29 33 62
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego Plac Orląt Lwowskich 2a TAK     MICHAŁ GWARDYŃSKI III 29 29 58
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego Plac Orląt Lwowskich 2a TAK     JULIA NIEMIEC III 29 26 55
Wałbrzych II Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja 34 TAK     Zuzanna Grelewicz III 23 25 48
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr VII im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego ul. Krucza49 TAK     Marcin Kuna IIB 24 24 48
Oleśnica I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego ul. J. Słowackiego 4 TAK     Artur Konieczny III 24 23 47
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego Plac Orląt Lwowskich 2a TAK     MARCIN NOWICKI III 20 24 44
Wrocław Liceum Ogólnokształcące Nr XIV w Zespole Szkół Nr 14 im. Polonii Belgijskiej Al. Brücknera 10 TAK     Jagoda Plucińska 2E 23 21 44
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego Plac Orląt Lwowskich 2a TAK     DOMINIKA BONCZAR III 23 17 40
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego Plac Orląt Lwowskich 2a TAK     PIOTR PAWLUS III 20 19 39
Wrocław Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wybrzeże Stanisława Wyspiańskiego 23-25 (C13)     TAK Tomasz Dobrowolski 3a 18 - 18
Legnica I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kosciuszki pl. Klasztorny 7     TAK Łukasz Marzec 3 b 15 - 15
Legnica I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kosciuszki pl. Klasztorny 7     TAK Agata Jarosz 3 b 13 - 13
Strzegom Zespół Szkół ul. Krótka 6     TAK Aneta Walczak II TH 11 - 11
Głogów Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Bolesława Krzywoustego ul. Jedności Robotniczej 10     TAK Karol Skawiński 1B 9 - 9
Wałbrzych II Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja 34       Konrad Kwiecień III - - 0
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego Plac Orląt Lwowskich 2a       JAN PABISIAK III - - 0
Wrocław Liceum Ogólnokształcące Nr XIV w Zespole Szkół Nr 14 im. Polonii Belgijskiej Al. Brücknera 10       Olga Szkodzińska 3E - - 0
Wrocław Liceum Ogólnokształcące Nr XIV w Zespole Szkół Nr 14 im. Polonii Belgijskiej Al. Brücknera 10       Mikołaj Bilski 1E - - 0
Wrocław Liceum Ogólnokształcące Nr XIV w Zespole Szkół Nr 14 im. Polonii Belgijskiej Al. Brücknera 10       Paulina Leon 3E - - 0
Wrocław Liceum Ogólnokształcące Nr XIV w Zespole Szkół Nr 14 im. Polonii Belgijskiej Al. Brücknera 10       Dominika Białek 2E - - 0
Wrocław Liceum Ogólnokształcące Nr XIV w Zespole Szkół Nr 14 im. Polonii Belgijskiej Al. Brücknera 10       Martyna Skrobotowicz 2E - - 0
6 9   10 0 5  


woj. kujawsko-pomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Status Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
Aw. Wyr. Ucz. Imię i nazwisko Klasa Punkty
T1 T2 Raz
I II III IVa IVb IVc Va Vb Vc Vd Ve
Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej ul. Konopnickiej 15 TAK     Sebastian Mrówczyñski 3d 30 26 56
Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza ul. 3 Maja 11/13 TAK     Daria Gawęda III e 23 23 46
Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza ul. 3 Maja 11/13 TAK     Kamil Szałecki I e 24 22 46
Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej ul. Konopnickiej 15 TAK     Wojciech Wojciechowski 3d 21 21 42
Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej ul. Konopnickiej 15 TAK     Jakub Czuba 2d 21 21 42
Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza ul. 3 Maja 11/13     TAK Szymon Ludwig III e 18 - 18
Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej ul. Konopnickiej 15     TAK Radosław Musiał 2d 17 - 17
Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza ul. 3 Maja 11/13     TAK Mikołaj Kałużyński II e 16 - 16
Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza ul. 3 Maja 11/13     TAK Jacek Nowak III e 14 - 14
Golub - Dobrzyń Zespół Szkół nr 1 im. Anny Wazówny ul. PTTK 28     TAK Jakub Murawski 3c 8 - 8
Golub - Dobrzyń Zespół Szkół nr 1 im. Anny Wazówny ul. PTTK 28       Wiktor Żochowski 3c - - 0
Golub - Dobrzyń Zespół Szkół nr 1 im. Anny Wazówny ul. PTTK 28       Marceli Borkowicz 2c - - 0
2 3   5 0 5  


woj. lubelskie

Miejscowość Nazwa szkoły Status Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
Aw. Wyr. Ucz. Imię i nazwisko Klasa Punkty
T1 T2 Raz
I II III IVa IVb IVc Va Vb Vc Vd Ve
Lublin Pallotyńskie Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego al. Warszawska 31 TAK     Krzysztof Ślaski IIIB 28 24 52
Zamość I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego ul. Akademicka 8 TAK     Paweł Kołodziejczuk 3 22 18 40
Lublin Pallotyńskie Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego al. Warszawska 31   TAK   Mateusz Kot IIIB 25 13 38
Krasnystaw I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły ul. Piłsudskiego 50   TAK   Kamil Dzida III B 22 11 33
Lublin Prywate Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi al. Długosza 8a   TAK   Michał Różański IIIA 20 9 29
Lublin I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Al. Racławickie 26     TAK Jan Woch IB 16 - 16
Lublin V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej- Curie ul. Lipowa 7     TAK Paweł Goch 3F 16 - 16
Lublin Prywate Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi al. Długosza 8a     TAK Karolina Nowak IIIB 15 - 15
Lublin V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej- Curie ul. Lipowa 7     TAK Krzysztof Wojniak 2F 15 - 15
Lublin III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej Plac Wolności 4       Michał Goch 2 B 0 - 0
Lublin Prywate Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi al. Długosza 8a       Jakub Kopeć IIC 0 - 0
Lublin Prywate Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi al. Długosza 8a       Aleksandra Rybka IIIB 0 - 0
Lublin Prywate Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi al. Długosza 8a       Olga Podolska IIIB 0 - 0
Lublin V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej- Curie ul. Lipowa 7       Arkadiusz Gołębiowski 2F 0 - 0
Lublin V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej- Curie ul. Lipowa 7       Maciej Gołofit 1H 0 - 0
3 7   2 3 4  


woj. lubuskie

Miejscowość Nazwa szkoły Status Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
Aw. Wyr. Ucz. Imię i nazwisko Klasa Punkty
T1 T2 Raz
I II III IVa IVb IVc Va Vb Vc Vd Ve
Sulechów Liceum Ogólnokształcące im. rotmistrza Witolda Pileckiego ul. Licealna10     TAK Michał Judt III w 14 17 31
Zielona Góra IV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Akademickich im. kpt. pil. Eugeniusza Horbaczewskiego Szosa Kisielińska 18 TAK     Katarzyna Naumienko III 16 15 31
Gorzów Wielkopolski IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kotarbińskiego ul. Kosynierów Gdyńskich 8     TAK Daniel Chmielewski III 14 12 26
Zielona Góra Zespół Szkół Budowlanych im. Tadeusza Kościuszki ul. Botaniczna 50     TAK Szymon Zubek III 15 11 26
Zielona Góra Zespół Szkół Budowlanych im. Tadeusza Kościuszki ul. Botaniczna 50     TAK Jakub Janowski III 16 10 26
Gorzów Wielkopolski IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kotarbińskiego ul. Kosynierów Gdyńskich 8     TAK Michał Stechnij III 15 6 21
Zielona Góra IV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Akademickich im. kpt. pil. Eugeniusza Horbaczewskiego Szosa Kisielińska 18     TAK Sandra Wojtczak III 14 7 21
Zielona Góra IV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Akademickich im. kpt. pil. Eugeniusza Horbaczewskiego Szosa Kisielińska 18     TAK Weronika Mondzelewska III 10 - 10
Zielona Góra IV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Akademickich im. kpt. pil. Eugeniusza Horbaczewskiego Szosa Kisielińska 18     TAK Krystian Polakiewicz III 0 - 0
3 4   1 0 8  


woj. łódzkie

Miejscowość Nazwa szkoły Status Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
Aw. Wyr. Ucz. Imię i nazwisko Klasa Punkty
T1 T2 Raz
I II III IVa IVb IVc Va Vb Vc Vd Ve
Skierniewice Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa ul. Wiejska 9 TAK     Piotr Kowalski 3 27 23 50
Skierniewice Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa ul. Wiejska 9 TAK     Michał Góral 3 25 19 44
Łódź Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata ul. Pomorska 161 TAK     JAN CIEŚLAK 3B 22 19 41
Skierniewice Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa ul. Wiejska 9 TAK     Jakub Orłowski 3 25 15 40
Skierniewice Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa ul. Wiejska 9   TAK   Wiktoria Woźnicka 3 20 19 39
Wieluń I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki ul. Nadodrzańska 4   TAK   Mateusz Marzec 2 21 18 39
Pabianice II Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi ul Pułaskiego 29   TAK   Julia Dyba III 23 15 38
Skierniewice Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa ul. Wiejska 9   TAK   Martyna Olszak 3 21 10 31
Skierniewice Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa ul. Wiejska 9     TAK Karol Jabłoński 3 15 - 15
Łódź Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata ul. Pomorska 161     TAK Paweł Chorzewski 3 b 14 - 14
Tomaszów Mazowiecki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 8 17/25     TAK Kamila Jeżak II A 11 - 11
Tomaszów Mazowiecki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 8 17/25     TAK Karolina Przybysz III A 9 - 9
Tomaszów Mazowiecki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 8 17/25     TAK Oskar Kamiński III A 8 - 8
Łódź Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata ul. Pomorska 161       Grzegorz Mikołajczyk 3 B - - 0
Łódź XXXI Liceum Ogólnokształcące im. Ludwika Zamenhofa Kruczkowskiego5B       Mikołaj Biskupski 2 e - - 0
Pabianice II Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi ul Pułaskiego 29       Gracjan Majewski III - - 0
Pabianice II Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi ul Pułaskiego 29       Magda Klimek III - - 0
Tomaszów Mazowiecki II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego ul. Jałowcowa 10       Piotr Cichowski II - - 0
5 7   4 4 5  


woj. małopolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Status Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
Aw. Wyr. Ucz. Imię i nazwisko Klasa Punkty
T1 T2 Raz
I II III IVa IVb IVc Va Vb Vc Vd Ve
Kalwaria Zebrzydowska Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. Mikołaja Kopernika ul. Adama Mickiewicza 9 TAK     Michał Zajda 3a 30 27 57
Kraków Zespół Szkół Ogólnokształcących STO im. Juliusza Słowackiego ul. Stradomska 10 TAK     Franciszek Bednarek IA 27 23 50
Kęty Powiatowy Zespół nr 11 Szkół Ogólnokształcących im. Stanisława Wyspiańskiego ul. Wyspiańskiego 2 TAK     Dagmara Kierpiec 3 23 20 43
Olkusz IV Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego 7   TAK   Adrian Suski 3 18 14 32
Kęty Powiatowy Zespół nr 11 Szkół Ogólnokształcących im. Stanisława Wyspiańskiego ul. Wyspiańskiego 2   TAK   Katarzyna Chrząszcz 2 21 10 31
Kraków III Liceum Ogólnokształcące im Jana Kochanowskiego os. Wysokie 6     TAK Aleksandra Gudowska 2 16 - 16
Kraków III Liceum Ogólnokształcące im Jana Kochanowskiego os. Wysokie 6     TAK Mikołaj Bzdyra 2 13 - 13
Kraków III Liceum Ogólnokształcące im Jana Kochanowskiego os. Wysokie 6     TAK Katarzyna Wójcik 2 11 - 11
Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego ul. Studencka 12       Szymon Janas 2 - - 0
Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego ul. Studencka 12       Remigiusz Sepiał 2 - - 0
Nowy Sącz Społeczne Liceum Ogólnokształcące SPLOT z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Karskiego ul. Limanowskiego 7       Jakub Belski 1 LO - - 0
Olkusz IV Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego 7       Arkadiusz Kałwa 2 - - 0
Olkusz IV Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego 7       Sebastian Piasta 3 - - 0
5 7   3 2 3  


woj. mazowieckie

Miejscowość Nazwa szkoły Status Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
Aw. Wyr. Ucz. Imię i nazwisko Klasa Punkty
T1 T2 Raz
I II III IVa IVb IVc Va Vb Vc Vd Ve
Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące im Tadeusza Czackiego ul. Polna 5 TAK     Jakub Oniszk III 29 27 56
Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące im Tadeusza Czackiego ul. Polna 5 TAK     Jasin Sbai I 25 24 49
Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące im Tadeusza Czackiego ul. Polna 5 TAK     Hubert Mamiński I 23 20 43
Warszawa XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego ul. Platynowa 1 TAK     Aleksandra FERENS 2E 21 21 42
Garwolin I Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego ul. Długa 35       Paulina Gadoś 3 0 0 0
Mińsk Mazowiecki Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej ul. Piękna 7 A       MICHAŁ PAWLIKOWSKI 3 A 0 0 0
Warszawa LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. i. Witkiewicza "Witkacego" ul. Elbląska 51       Paulina PRUS 3C 0 0 0
Warszawa LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. i. Witkiewicza "Witkacego" ul. Elbląska 51       Piotr Prelewicz 3C 0 0 0
Warszawa VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV ul. Jagiellońska 38       Zuzanna Tukalska-Śliwa 3 0 0 0
4 6   4 0 0  


woj. opolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Status Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
Aw. Wyr. Ucz. Imię i nazwisko Klasa Punkty
T1 T2 Raz
I II III IVa IVb IVc Va Vb Vc Vd Ve
Opole Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr II ul. Pułaskiego 3 TAK     Tomasz Żelezik III C 31 31 62
Opole Zespół Szkół Ogólnokształcących - Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie ul. Dubois 28 TAK     Dominika Gryf 3a 27 25 52
Opole Zespół Szkół Ogólnokształcących - Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie ul. Dubois 28 TAK     Damian Baron 3a 29 21 50
Olesno I Liceum Ogólnokształcace im. Lotników Polskich ul. Sądowa 2 TAK     Mariola Wolna IIId 20 26 46
Namysłów I Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Iwaszkiewicza ul. Mickiewicza 12   TAK   Mateusz Adamczyk 2 19 18 37
Olesno I Liceum Ogólnokształcace im. Lotników Polskich ul. Sądowa 2   TAK   Ewa Konieczna IIa 19 14 33
Opole Zespół Szkół Ogólnokształcących - Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie ul. Dubois 28     TAK Maria Dąbrowska 3a 17 - 17
Kędzierzyn-Koźle II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Matejki 19       GILBERT KANDZIORA IIID 0 - 0
Kędzierzyn-Koźle II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Matejki 19       SONIA GOŁĄBEK IIID 0 - 0
Namysłów I Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Iwaszkiewicza ul. Mickiewicza 12       Maja Adamus 2 0 - 0
Olesno I Liceum Ogólnokształcace im. Lotników Polskich ul. Sądowa 2       Julia Lesik Ic 0 - 0
Opole Zespół Szkół Ogólnokształcących - Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie ul. Dubois 28       Iga Lubczańska 3a 0 - 0
4 5   4 2 1  


woj. podkarpackie

Miejscowość Nazwa szkoły Status Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
Aw. Wyr. Ucz. Imię i nazwisko Klasa Punkty
T1 T2 Raz
I II III IVa IVb IVc Va Vb Vc Vd Ve
Krosno I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika ul. Piotra Skargi 2 TAK     Magdalena Słyś 3 28 31 59
Rzeszów I Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego ul. 3 Maja 15 TAK     Marcin Słysz 3 24 23 47
Rzeszów IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Dąbrowskiego 82       Strzępek Przemysław 3g - - 0
Rzeszów IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Dąbrowskiego 82       Czerwonka Adrian 3g - - 0
2 3   2 0 0  


woj. podlaskie

Miejscowość Nazwa szkoły Status Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
Aw. Wyr. Ucz. Imię i nazwisko Klasa Punkty
T1 T2 Raz
I II III IVa IVb IVc Va Vb Vc Vd Ve
Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida ul. Zwierzyniecka 9a TAK     Martyna Sałaj 3i 29 35 64
Białystok III Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego ul. Pałacowa 2/1 TAK     Kinga Boćkowska 2a 35 16 51
Białystok VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta ul. Warszawska 8 TAK     Daria Trzeszczkowska III F 21 27 48
Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida ul. Zwierzyniecka 9a TAK     Krzysztof Selwesiuk 3i 22 24 46
Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida ul. Zwierzyniecka 9a TAK     Urszula Harasimczuk 3e 21 24 45
Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida ul. Zwierzyniecka 9a TAK     Izabela Śliwińska 3e 21 23 44
Białystok XIV Liceum Ogólnokształcące im. Ryszarda Kaczorowskiego ul. Upalna 26 TAK     Monika Sadowska 3 23 20 43
Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida ul. Zwierzyniecka 9a   TAK   Magda Turek 3e 22 20 42
Białystok II Liceum Ogólnokształcące im. ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej ul. Narewska 11   TAK   Adrian Matwiejuk II 24 17 41
Białystok II Liceum Ogólnokształcące im. ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej ul. Narewska 11   TAK   Tomasz Łuszczewski II 39 1 40
Białystok II Liceum Ogólnokształcące im. ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej ul. Narewska 11   TAK   Artur Sabasiński III 21 14 35
Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida ul. Zwierzyniecka 9a   TAK   Natalia Biędzio 3e 20 15 35
Białystok Liceum Ogólnokształcące Politechniki Białostockiej ul. Wiejska 45A   TAK   Mateusz Siemieniuk II 20 12 32
Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida ul. Zwierzyniecka 9a     TAK Natalia Wiśniewska 3e 18 - 18
Białystok XIV Liceum Ogólnokształcące im. Ryszarda Kaczorowskiego ul. Upalna 26     TAK Urszula Wagner 3 13 - 13
Białystok Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego ul. Sienkiewicza 77     TAK Monika Janczyńska 1 11 - 11
Białystok VIII Liceum Ogólnokształcące im. króla Kazimierza Wielkiego ul. Piastowska 5     TAK Damian Rembowicz 2 A 11 - 11
Białystok II Liceum Ogólnokształcące im. ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej ul. Narewska 11       Daniel Sjargi III - - 0
Białystok XIV Liceum Ogólnokształcące im. Ryszarda Kaczorowskiego ul. Upalna 26       Magdalena Olchowik 3 - - 0
Zambrów Zespół Szkół nr 1, II Liceum Ogólnokształcące im. gen. stefana Roweckiego "Grota" Aleja Wojska Polskiego 31       Bartosz Laskowski IIIa LO - - 0
2 9   7 6 4  


woj. pomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Status Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
Aw. Wyr. Ucz. Imię i nazwisko Klasa Punkty
T1 T2 Raz
I II III IVa IVb IVc Va Vb Vc Vd Ve
Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich ul. Nowe Miasto 4-6 TAK     Katarzyna Gregus IIIE 22 23 45
Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich ul. Nowe Miasto 4-6 TAK     Katarzyna Orłowska IE 20 24 44
Tczew Zespół Szkół Katolickich im. św. Jadwigi Królowej ul. Wodna 6   TAK   Wiktoria Zielińska II 12 7 19
Bytów I Liceum Ogólnokształcące im. Bojowników o Wolność i Polskość Ziemi Bytowskiej ul. Gdańska 57       Michał Maikowski III 0 - 0
Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich ul. Nowe Miasto 4-6       Agata Laska IIIE 0 - 0
Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich ul. Nowe Miasto 4-6       Rafał Michałowski IIIE 0 - 0
Czersk Liceum Ogólnokształcące im. Wincentego Pola ul. Szkolna 3       Wiktoria Knitter II b 0 - 0
Kwidzyn I Liceum Ogólnokształcące d. Polskie Gimnazjum im. dr Władysława Gębika ul. Konarskiego 12       Radomir Tamulewicz I A 0 - 0
Słupsk I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława III Krzywoustego ul. Szarych Szeregów 15       Miłosz Czerwiński 3b 0 - 0
6 6   2 1 0  


woj. śląskie

Miejscowość Nazwa szkoły Status Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
Aw. Wyr. Ucz. Imię i nazwisko Klasa Punkty
T1 T2 Raz
I II III IVa IVb IVc Va Vb Vc Vd Ve
Chorzów Publiczne Liceum Zespołu Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej im. kard. prym. Augusta Hlonda ul. Kościuszki 11 TAK     Jakub Małecki 1s 29 24 53
Częstochowa I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego ul. Kościuszki 8 TAK     Władysław Dyjan II A 26 27 53
Tarnowskie Góry II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica ul. Piłsudskiego 1 TAK     Bartosz Niewiadomski IIB 24 27 51
Dąbrowa Górnicza I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego ul. Kopernika 40 TAK     Kamil Pełka III 23 17 40
Gliwice I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego ul. Zimnej Wody 8   TAK   Rafał Górka I 21 16 37
Chorzów Publiczne Liceum Zespołu Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej im. kard. prym. Augusta Hlonda ul. Kościuszki 11     TAK Michał Fiuk 3U 19 - 19
Częstochowa VII Liceum Ogółnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Nowowiejskiego 18     TAK Patryk Ciura 3f 18 - 18
Częstochowa VII Liceum Ogółnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Nowowiejskiego 18     TAK Klaudia Owczarek 2c 15 - 15
Częstochowa VII Liceum Ogółnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Nowowiejskiego 18     TAK Maciej Wachowski 3c 15 - 15
Rybnik I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich ul. Kościuszki 41     TAK Kamil Kamiński 2a 14 - 14
Częstochowa VII Liceum Ogółnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Nowowiejskiego 18     TAK Julia Loch 3e 12 - 12
Częstochowa VII Liceum Ogółnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Nowowiejskiego 18     TAK Michał Zjawiony 2c 11 - 11
Katowice II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej ul. Głowackiego 6     TAK Beata Habryka 1 11 - 11
Strzyżowice II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego ul. 1 Maja 29a     TAK Natalia Majcherczyk IIIa 11 - 11
Bielsko-Biała V Liceum Ogólnokształcące ul. Józefa Lompy 10       Mateusz Romańczuk III 0 - 0
Chorzów IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie ul. Dąbrowskiego 34       PIOTR WITKOWSKI 3 0 - 0
Chorzów IX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego ul. Harcerska 2       Maciej Tonia III 0 - 0
Dąbrowa Górnicza I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego ul. Kopernika 40       Kacper Szymczak III 0 - 0
Jastrzębie-Zdrój Zespół Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego ul. Harcerska 12       Aleksander Hartwig 2a 0 - 0
Rybnik I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich ul. Kościuszki 41       Dominik Bolatzky 1a 0 - 0
Rybnik I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich ul. Kościuszki 41       Aleksander Szuła 1a 0 - 0
Tychy I Liceum Ogólnokształcące im. L. Kruczkowskiego ul. Korczaka 6       Jagoda Skorupka III 0 - 0
Żywiec Zespół Szkół Gastronomiczno - Ekonomicznych ul. Mickiewicza 6       MATEUSZ KUBIEŃ 2TE 0 - 0
12 15   4 1 9  


woj. świętokrzyskie

Miejscowość Nazwa szkoły Status Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
Aw. Wyr. Ucz. Imię i nazwisko Klasa Punkty
T1 T2 Raz
I II III IVa IVb IVc Va Vb Vc Vd Ve
Łopuszno Powiatowy Zespół Szkół ul. Konecka 2   TAK   Klaudia Wojtaszczyk III A LO 13 13 26
Włoszczowa Zespół Szkól Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego ul. Koniecpolska 40 TAK     Nina Krzysztofik II Ta/Tor 18 8 26
2 2   1 1 0  


woj. warmińsko-mazurskie

Miejscowość Nazwa szkoły Status Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
Aw. Wyr. Ucz. Imię i nazwisko Klasa Punkty
T1 T2 Raz
I II III IVa IVb IVc Va Vb Vc Vd Ve
Pasłęk I Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Grunwaldu ul. Zwycięstwa 28 TAK     Hanna Sidor III 18 15 33
Olsztyn XII Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Georga Dietrichów ul. Bałtycka 4   TAK   Weronika Żołnowska 3 15 11 26
Olsztyn III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Sybiraków 3   TAK   Łukasz Bajkowski 3E 13 8 21
Pasłęk I Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Grunwaldu ul. Zwycięstwa 28   TAK   Patrycja Śreniawska III 13 7 20
Pasłęk I Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Grunwaldu ul. Zwycięstwa 28   TAK   Agnieszka Budkiewicz I 10 7 17
Elbląg III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II ul. Saperów 14F   TAK   Szymon Łesyk IIIb 10 6 16
Elbląg Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kazimierza Jagiellończyka ul. Królewiecka 42     TAK Natalia Małczyńska I a 9 0 9
Pasłęk I Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Grunwaldu ul. Zwycięstwa 28     TAK Alicja Gielniowska I 6 0 6
Pasłęk I Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Grunwaldu ul. Zwycięstwa 28       Paulina Ławrynowicz II 0 - 0
3 5   1 5 2  


woj. wielkopolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Status Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
Aw. Wyr. Ucz. Imię i nazwisko Klasa Punkty
T1 T2 Raz
I II III IVa IVb IVc Va Vb Vc Vd Ve
Krotoszyn I Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja ul. Kołłątaja1 TAK     Marcin Kasperkowiak II 28 25 53
Poznań II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej ul. Matejki 8/10 TAK     Wiktor Marcinkowski 2e 27 26 53
Kościan I Liceum Ogólnokształcące im. Oskara Kolberga al. Kościuszki 3 TAK     Aleksandra Nowacka 3f 23 17 40
Kalisz II Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki ul. Szkolna 5     TAK Gabriela Grabowska 3a 17 - 17
Poznań Zespół Szkół Mechanicznych im. Komisji Edukacji narodowej ul. Świerkowa 8     TAK KATARZYNA KALWARCZYK 304 17 - 17
Poznań II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej ul. Matejki 8/10     TAK Agnieszka Kuśmierz 3e 16 - 16
Leszno Zespół Szkół Nr 2 im. Mikołaja Kopernika ul. Prusa 33     TAK Julia Glapiak 1 15 - 15
Poznań Zespół Szkół Mechanicznych im. Komisji Edukacji narodowej ul. Świerkowa 8     TAK KRYSTYNA STANICKA 304 15 - 15
Poznań Zespół Szkół Mechanicznych im. Komisji Edukacji narodowej ul. Świerkowa 8     TAK IZABELA DRUCIAREK 304 12 - 12
Kalisz II Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki ul. Szkolna 5     TAK Natalia Kazimierczak 3a 11 - 11
Poznań II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej ul. Matejki 8/10       Michał Kowalski 3e 0 - 0
Poznań Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Charlesa de Gaulle'a ul. Tarnowska 27       Przemysław Żurek 2c 0 - 0
5 7   3 0 7  


woj. zachodniopomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Status Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
Aw. Wyr. Ucz. Imię i nazwisko Klasa Punkty
T1 T2 Raz
I II III IVa IVb IVc Va Vb Vc Vd Ve
Koszalin II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego ul. Chełmońskiego 7 TAK     Szymon Górny I 24 21 45
Szczecinek I Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Elżbiety ul. Księżnej Elżbiety 1   TAK   Michał Kotschy 2c 22 14 36
2 2   1 1 0  


Cała RP razem
Miejscowości Szkół Liczba uczniów  
Aw. Wyr. Ucz.
66 97 54 26 53