Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie

Lista szkół I etapu - szkolnego

← powrót do menu

Lista szkół I etapu - szkolnego Olimpiady - Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie w roku szkolnym 2017/18.


woj. dolnośląskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Głogów Zespół Szkół Ogólnokształcących Bolesłąw Krzywousty Jedności Robotniczej 10 Janusz Kosałka +48.768342138 Arleta Kania +48.608368774 arletakania@interia.pl 1
Legnica I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kosciuszki pl. Klasztorny 7 mgr Halina Tamioła +48.768622758 Joanna Piskorska-Gomoliszek +48.768622758 szkola@1liceum.pl 3
Oleśnica I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego J. Słowackiego 4 Marzena Helińska +48.713143280 Anetta Grzesik- Robak +48.512480247 anettarobak@wp.pl 1
Strzegom Zespół Szkół Krótka 6 Robert Wójtowicz +48.746494871 Marzenna Łaciuk +48.746494871 marzenna.laciuk@zsstrzegom.pl 1
Wrocław Liceum Ogólnokształcace nr IV im. Stefana Żeromskiego S. Świstackiego 12-14 Małgorzata Górny +48.713435916 Marzena Solnica +48.609512309 sekretariat@lo4.wroc.pl 3
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr VII im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Krucza49 Leszek Duszyński +48.713617511 Katarzyna Moskwa +48.501351944 kmoskwa@lo7.wroc.pl 8
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego Plac Orląt Lwowskich 2a dr Danuta Daszkiewicz Ordyłowska +48.717986738 Anna Skubisz +48.717986738 anna.skubisz@interia.pl 10
Wrocław Liceum Ogólnokształcące Nr XIV w Zespole Szkół Nr 14 im. Polonii Belgijskiej Al. Brücknera 10 Marek Łaźniak +48.717986890 Anna Rabiega +48.717986890 anna.rabiega@gmail.com 16
Wrocław Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wybrzeże Stanisława Wyspiańskiego 23-25 (C13) Agata Roman +48.713204778 Anna Galar +48.606713047 annagalar@wp.pl 9
razem
5 9             52


woj. kujawsko-pomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Golub - Dobrzyń Zespół Szkół nr 1 im. Anny Wazówny ul. PTTK, 28 Piotr Wiśniewski +48.566835451 Marek Beyger +48.889449882 mareczek.b@amorki.pl 3
Inowrocław III Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 53 Krzysztof Nowicki +48.523575407 Roman Burzyński +48.607992977 roman1241@gmail.com 16
Szubin I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego ul. Kcyńska 1 Elżbieta Kłosowska - Hilscher +48.523843942 Beata Łukaszewska +48.668005568 beatka2524@wp.pl 3
razem
3 3             22


woj. lubelskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Chełm II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Gustawa Orlicz-Dreszera Szpitalna 14 Marta Klasura +48.825653888 Sławomir Rogucki +48.693444582 s.rogucki@gmail.com 2
Krasnystaw I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły Piłsudskiego 50 Edyta Fidecka +48.825762146 Anna Patejuk +48.691029081 krol1970@interia.pl 7
Lublin III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej plac Wolności 4 Grzegorz Lech +48.815320947 Krzysztof Styczyński +48.602451415 kstyczynski@wp.pl 10
Lublin V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej- Curie Lipowa 7 zbigniew Jakuszko +48.815321927 Ryszard Kotowski +48.815321927 ryskotowski@vp.pl 15
Zamość I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Akademicka 8 Bożena Krupa +48.846392801 Paulina Adamowicz +48.846392801 zam.1lo@2com.pl 1
razem
4 5             35


woj. lubuskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Gorzów Wielkopolski Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Tadeusza Kościuszki ul. Puszkina 31 Ewa Szmit +48.667659341 Robert Gabis +48.660400545 rob-matejki@wp.pl 2
Sulechów Liceum Ogólnokształcące im. rotmistrza Witolda Pileckiego ul. Licealna10 Beata Leśniak +48.683852619 Barbara Majewska Durda +48.608589829 barbara58@op.pl 4
Zielona Góra IV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Akademickich im. kpt. pil. Eugeniusza Horbaczewskiego Szosa Kisielińska 18 dr Stefan Tomasz Bulanda +48.683271326 Anna Baka +48.697394494 annabaka@op.pl 4
Zielona Góra Zespół Szkół Budowlanych im. Tadeusza Kościuszki ul. Botaniczna 50 Małgorzata Ragiel +48.684513951 Agnieszka Mokras +48.669415711 agamokras@interia.pl 2
razem
3 4             12


woj. łódzkie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Łódź XXXI Liceum Ogólnokształcące im. Ludwika Zamenhofa Kruczkowskiego5B Ewa Łoś +48.426431415 Sławomir Kaczmarek +48.692539369 slawekkaczmarek@autograf.pl 1
Pabianice II Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi ul Pułaskiego 29 Krzysztof Zajda +48.422152245 Dariusz Wypych +48.698129575 wypych.dariusz@wp.pl 3
Skierniewice Liceum Ogóolnokształcące im. B. Prusa Wiejska 9 Iwona Leśniewicz +48.468333189 Andrzej Kalski +48.603178134 kalski.sluzbowy@gmail.com 19
Skierniewice Zespół Szkół Nr 3 ul. Działkowa 10 Henryk Kobyłecki +48.468333519 Renata Mostowska +48.604261382 renata.mostowska@wp.pl 3
Tomaszów Mazowiecki II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego Jałowcowa 10 mgr inż. Tomasz Węgrzynowski +48.447245642 Katarzyna Kozioł-Machel +48.668837236 ketim44@wp.pl 3
Tomaszów Mazowiecki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 8 17/25 Tomasz Migała +48.447245308 Grażyna Góralczyk +48.697989928 goralczyk@op.pl 5
Wieluń I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Nadodrzańska 4 Zbigniew Wieśniewski +48.438860464 Dariusz Gajewski +48.438860464 1lo@lowielun.eu 2
razem
5 7             36


woj. małopolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kalwaria Zebrzydowska Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. Mikołaja Kopernika Adama Mickiewicza 9 Piotr Janusiewicz +48.033876652 Krzysztof Kołodziejczyk +48.604562636 geko81@wp.pl 1
Kęty Powiatowy Zespół nr 11 Szkół Ogólnokształcących im. Stanisława Wyspiańskiego ul. Wyspiańskiego 2 Grażyna Kowalska +48.338453730 Anna Zielonka +48.606607966 anna.zielonka@wyspian.pl 3
Kraków II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego Sobieskiego 9 Marek Stępski +48.126337392 Olga Błyskal +48.126337392 olga.blyskal@gmail.com 1
Kraków III Liceum Ogólnokształcące im Jana Kochanowskiego os Wysokie 6 Marta Łój +48.126484276 Małgorzata Janczur +48.605967432 m_janczur@poczta.onet.pl 5
Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego ul. Studencka 12 Stanisław Pietras +48.124229231 Dawid Drabczyk +48.697775111 dradawi@wp.pl 2
Myślenice Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolska Szkoła Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego Zdrojowa 18 Jerzy Niedenthal +48.122720424 Halina Mazur +48.664085553 mazurhalina@onet.pl 2
Nowy Sącz Społeczne Liceum Ogólnokształcące SPLOT z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Karskiego Limanowskiego 7 Beata Załubska +48.184434339 Beata Budzik +48.604579371 beatabudzik@gmail.com 1
razem
5 7             15


woj. mazowieckie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Garwolin I Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego ul. Długa 35 Joanna Ostrowska +48.256822754 Ewa Gałązka +48.691893323 ewabgalazka@wp.pl 1
Kozienice Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego Warszawska 25 mgr Ewa Malec +48.486142608 Małgorzata Kuśmierczyk -Balcerek +48.515307234 gosia1748@wp.pl 4
Mińsk Mazowiecki Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej Piękna 7 A Joanna Papińska +48.257585102 Marek Pałdyna +48.505592285 marekpaldyna7@gmail.com 1
Płock Zespół Szkół Centrum Edukacji Ignacy Łukasiewicz Al. F. Kobylińskiego Tomasz Wiśniewski +48.243658632 Małgorzata Jarząbek-Kościuk +48.243658632 gosia.jk@op.pl 6
Warszawa X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi ul. Woronicza 8 Ewa Burzyk +48.228540910 Ewa Rożek +48.694317830 ewarozek@wp.pl 2
Warszawa XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im . Stefana Żeromskiego ul. Platynowa 1 Anna Szczepańska-Filipp +48.226549582 Grzegorz Kozłowski +48.697940157 grzeko7@o2.pl 5
Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące im Tadeusza Czackiego Polna, 5 Anna Koszycka +48.228251314 Natalia Poniewierka +48.608419495 ponat@wp.pl 6
razem
6 7             25


woj. opolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kędzierzyn-Koźle II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Matejki 19 Katarzyna Arciszewska-Stępień +48.774832162 Jadwiga Kosalla +48.692353402 jagodako@gmail.com 4
Olesno I Liceum Ogólnokształcace im. Lotników Polskich Sądowa 2 Marek Leśniak +48.343583806 Marek Koloch +48.607216962 marekkoloch@interia.pl 4
Opole Zespół Szkół Ogólnokształcących - Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie ul. Dubois 28 mgr Joanna Raźniewska +48.774536406 Maciej Skoczylas +48.774536406 maciejskoczylas@wp.pl 4
Opole Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr II Pułaskiego3 Aleksander Iszczuk +48.774542286 Celina Tomaszewska +48.774542286 sekretariat@lo2.opole.pl 1
razem
3 4             13


woj. podkarpackie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Krosno I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika ul. Piotra Skargi 2 Ryszard Józefczyk +48.134320450 Marcin Pudło +48.693718987 m.pudlo@wp.pl 1
Łańcut II Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół NR 1 im. Janusza Korczaka ul. Grunwaldzka 11 Małgorzata Kupis +48.172252826 Mariusz Duliban +48.606915238 duliban28@gmail.com 2
Rzeszów I Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego 3 Maja 15 Piotr Wanat +48.017748282 Wojciech Pietryka +48.601831002 wpietryka@1lo.rzeszow.pl 3
Rzeszów IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Dąbrowskiego 82 mgr Danuta Stępień +48.177482902 Małgorzata Szczupakowska +48.608279807 msz4lo@onet.pl 2
razem
3 4             8


woj. podlaskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Białystok II Liceum Ogólnokształcące im. ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Narewska 11 mgr Dariusz Bossowski +48.856511416 Michał Dobkowski +48.511963804 mich.dobkowski@wp.pl 6
Białystok IV Liceum Ogólnokstzałcące im. Cypriana Kamila Norwida ul. Zwierzyniecka 9a Bożena Karpowicz +48.857422318 Krzysztof Maleszewski +48.609109106 owop@4lo.bialystok.pl 21
Białystok VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta Warszawska 8 Dariusz Naumowicz +48.857435485 Tomasz Jedliński +48.857435485 lo6@um.bialystok.pl 1
Białystok XIV Liceum Ogólnokształcące im. Ryszarda Kaczorowskiego ul. Upalna 26 Leszek Kochanowski +48.856613227 Dorota Dąbrowska +48.695665530 ddorka15@wp.pl 3
razem
1 4             31


woj. pomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Bytów I Liceum Ogólnokształcące im. Bojowników o Wolność i Polskość Ziemi Bytowskiej Gdańska 57 Edward Mazur +48.598226920 Joanna Pilipczuk +48.667455897 asiapilipczuk@wp.pl 2
Chojnice Akademicki Zespół Szkół "Pomerania", Liceum Ogólnokształcące Świętopełka 10 Dorota Sontowska +48.523342887 Jacek Borzyszkowski +48.882054360 bojacek2@tlen.pl 1
Kwidzyn I Liceum Ogólnokształcące d. Polskie Gimnazjum im. dr Władysława Gębika Konarskiego 12 Sebastian Więckowski +48.552793935 Beata Krzeszowska - Sarzyniak +48.606367529 beata_sarzyniak@wp.pl 4
Tczew Zespół Szkół Katolickich im. św. Jadwigi Królowej Wodna 6 Krzysztof Niemczyk +48.585301061 Sebastian Marciniak +48.694124547 shmarciniak@wp.pl 4
razem
4 4             11


woj. śląskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Chorzów IX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego Harcerska, 2 Adam Mańka +48.322410421 Małgorzata Gajek +48.608491831 m.gajek@outlook.com 8
Chorzów Publiczne Liceum Zespołu Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej im. kard. prym. Augusta Hlonda ul. Kościuszki 11 Wojciech Kolarz +48.322495044 Michał Kubarski +48.510095158 kubarski@interia.pl 6
Częstochowa VII Liceum Ogółnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Nowowiejskiego 18 Barbara Gala-Glińska +48.343245266 Agata Warta +48.695424622 agwa12@wp.pl 25
Dąbrowa Górnicza I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego ul. Kopernika 40 Beata Bończak +48.322623093 Malgorzata Sobczyk +48.604616188 considero@wp.pl 4
Gliwice I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego Zimnej Wody 8 Adam Sarkowicz +48.322314732 Dorota Majewska +48.503044197 dorotamajewska@vp.pl 1
Rybnik I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich Kościuszki 41 Tadeusz Chrószcz +48.324222787 Rafał Morawiec +48.609766095 historiarafal2@gmail.com 3
Tarnowskie Góry II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Piłsudskiego 1 Kazimierz Sporoń +48.322852941 Marlena Karnówka +48.322852941 lostaszic@wp.pl 3
Tychy I Liceum Ogólnokształcące im. L. Kruczkowskiego Korczaka 6 Joannna Wojtynek +48.322273634 Olga Ryguła +48.693428292 olga.rygula@gmail.com 3
Żywiec Zespół Szkół Gastronomiczno - Ekonomicznych Mickiewicza 6 Adam Zoń +48.338612196 LESZEK CAPUTA +48.338612196 zseg@zseg.zywiec.pl 5
razem
8 9             58


woj. świętokrzyskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Łopuszno Powiatowy Zespół Szkół Konecka 2 Teresa Pasowska +48.413914025 Piotr Starzyk +48.737718066 oddziallopuszno@coptiosh.eu 1
Włoszczowa Zespół Szkól Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego Koniecpolska 40 Marek Ledwoch +48.413942212 Cezary Świetlicki +48.698261684 c.swietlicki@wp.pl 6
razem
2 2             7


woj. warmińsko-mazurskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Elbląg III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II ul. Saperów 14F Beata Orzech +48.556258920 Agnieszka Krzywdzińska +48.697212389 a.krzywdzinska@interia.pl 6
Elbląg Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Juliusza Słowackiego ul. Pocztowa 2 Zofia Ostrówka +48.556258910 Monika Andrzejczyk +48.509369765 moniaa36@wp.pl 3
Elbląg Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kazimierza Jagiellończyka Królewiecka 42 Agnieszka Jurewicz +48.552326916 Marek Nowosad +48.605353586 ebblog@wp.pl 1
Górowo Iławeckie Zespół Szkół ul.Wyszyńskiego 1 Elżbieta Gottuk +48.897611169 Dorota Kalinowska +48.504809748 dkalinowski@onet.pl 2
Olsztyn III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Sybiraków 3 Danuta Gomolińska +48.895264422 Sławomir Jażdżewski +48.607999842 slawek.jazdzewski@wp.pl 3
Olsztyn XII Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Georga Dietrichów Bałtycka 4 Dorota Linkieiwcz +48.895276431 Krystyna Bem +48.895276431 k.bem@wp.pl 3
Węgorzewo II Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Mariusza Zaruskiego B. Prusa 10 Waldemar Czapski +48.874276723 Waldemar Ołyński +48.510081867 owaldi@poczta.onet.pl 3
razem
4 7             21


woj. wielkopolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kalisz II Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Szkolna 5 Maria Żubrowska-Gil +48.627676657 Aleksandra Klainowska +48.661055939 akalinowska.ktm@wp.pl 3
Kościan I Liceum Ogólnokształcące im. Oskara Kolberga al.Kościuszki 3 Małgorzata Andersz +48.655120404 Adam Rogalla +48.601588307 adminadam@o2.pl 1
Krotoszyn I Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja Kołłątaja1 Elżbieta Płóciennik +48.627253649 Julita Ludwiczak +48.609428302 julita.ludwiczak@liceumkollataj.edu.pl 3
Leszno Zespół Szkół Nr 2 im. Mikołaja Kopernika ul. Prusa 33 Krystyna Łasowska +48.655268485 Robert Robaczyński +48.601066241 robertrob@interia.pl 5
Poznań II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej Matejki 8/10 Małgorzata Dembska +48.618662892 Elżbieta Purczyńska +48.600980893 sekretariat@2lo.poznan.pl 17
Poznań Zespół Szkół Mechanicznych im. Komisji Edukacji narodowej ul. Świerkowa 8 Małgorzata Nawojczyk +48.618321949 VIOLETTA GRAŻYNA LENARCZYK +48.603774745 violen@interia.eu 10
Poznań Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Charlesa de Gaulle'a Tarnowska 27 Andrzej Karaś +48.618798090 Joanna Grabowska +48.668161410 joanna.grabowska@gmail.com 7
razem
5 7             46


woj. zachodniopomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Gryfice Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego ul. Wałowa 18 Jolanta Folwarska +48.913842670 Elżbieta Szymańska +48.798726260 easzymanscy@o2.pl 2
Szczecin Liceum Ogólnokształcące Nr 11 Romera 2 Mirosław Mika +48.914394052 Sonia Pańczuk -Mura +48.606430762 ssdmura@tlen.pl 8
razem
2 2             10


Cała RP razem
Miejscowości Szkół         Uczniów
63 85         402