Wyniki etapu centralnego
← powrót do menuWyniki etapu centralnego Olimpiady — Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie w roku szkolnym 2021/22.
Województwo | Miejscowość | Nazwa szkoły | Status | Uczniowie, którzy awansowali do III etapu Olimpiady | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Laur. | Fin. | Ucz. | Imię i nazwisko | Klasa | Punkty | ||||||||
T1 | T2 | Q3 | Raz | Miejsce | |||||||||
I | II | III | IV | Va | Vb | Vc | VIa | VIb | VIc | VId | VIe | VIf | VIg |
podlaskie | Białystok | IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida | Zwierzyniecka 9a | Dominik Koleśniuk | 3e4 | 41 | 30 | 71 | 1 | ||||
podkarpackie | Kolbuszowa | Liceum Ogólnokształcące im. Janka Bytnara | Jana Pawła II 8 | Mateusz Bańka | 3d | 41 | 30 | 71 | 2 | ||||
mazowieckie | Warszawa | XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego | Polna 5 | Franciszek Ołowski | III | 43 | 28 | 71 | 3 | ||||
mazowieckie | Warszawa | LIX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego | Lindego 20 | Adam Majewski | 3d | 42 | 28 | 70 | 4 | ||||
kujawsko-pomorskie | Inowrocław | II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej | ul. Konopnickiej 15 | Adam Szydzik | 3d | 41 | 28 | 69 | 5 | ||||
podkarpackie | Jarosław | I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika | 3. Maja, 4 | Mateusz Kornaga | 3c | 41 | 27 | 68 | 6 | ||||
kujawsko-pomorskie | Inowrocław | I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza z Oddziałami Dwujęzycznymi | 3 Maja 11 | Tomasz Bukowski | III i | 44 | 24 | 68 | 7 | ||||
zachodniopomorskie | Szczecin | XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi | Romera 2 | Wojciech Misiel | 3 LAg | 40 | 27 | 67 | 8 | ||||
mazowieckie | Warszawa | II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego | Myśliwiecka 6 | Karol Jesionowski | 3 | 44 | 23 | 67 | 9 | ||||
zachodniopomorskie | Szczecin | XIII Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 | Unisławy 26 | Marta Łopuszko | I A | 40 | 26 | 66 | 10 | ||||
mazowieckie | Warszawa | XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego | Polna 5 | Mateusz Skoratko | III | 37 | 28 | 65 | 11 | ||||
mazowieckie | Warszawa | XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego | Platynowa 1 | Anna Sajdak | 3e | 41 | 24 | 65 | 12 | ||||
śląskie | Częstochowa | I Liceum Ogólnokształcące im.Juliusza Słowackiego | Kościuszki 8 | Dominika Majer | IIIe | 41 | 23 | 64 | 13 | ||||
lubelskie | Lublin | Prywatna Szkoła Podstawowa i Liceum im. Królowej Jadwigi | al. Długosza 8a | Aleksandra Czerwińska | 3D | 37 | 26 | 63 | 14 | ||||
kujawsko-pomorskie | Golub-Dobrzyń | Zespół Szkół Nr 1 im. Anny Wazówny | PTTK 28 | Michał Okruciński | 3 | 37 | 26 | 63 | 15 | ||||
pomorskie | Gdynia | III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP | Legionów 27 | Magdalena Nawrot | 3 | 41 | 22 | 63 | 16 | ||||
śląskie | Bielsko-Biała | Zespół Szkół Ogólnokształcących z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego | Bohaterów Warszawy 20 | Tymoteusz Dadok | 3 cp | 39 | 23 | 62 | 17 | ||||
podlaskie | Białystok | I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickieiwcza | Brukowa 2 | Małgorzata Dryl | III A | 36 | 25 | 61 | 18 | ||||
podlaskie | Białystok | IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida | Zwierzyniecka 9a | Julia Piszczatowska | 3e | 38 | 23 | 61 | 19 | ||||
małopolskie | Kraków | V Liceum Ogólnokształcące im.Augusta Witkowskiego | Studencka 12 | Piotr Kachel | IIIB | 40 | 21 | 61 | 20 | ||||
mazowieckie | Warszawa | XII Liceum Ogólnokształcące im.Henryka Sienkiewicza | Sienna 53 | Katarzyna Zdończyk | 3D | 36 | 21 | 57 | 21 | ||||
lubelskie | Lublin | Prywatna Szkoła Podstawowa i Liceum im. Królowej Jadwigi | al. Długosza 8a | Paweł Jasiński | 3An | 35 | 21 | 56 | 22 | ||||
podlaskie | Białystok | IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida | Zwierzyniecka 9a | Joanna Siemieniuk | 3e | 38 | 18 | 56 | 23 | ||||
podkarpackie | Rzeszów | I Liceum Ogólnokształcące im. St. Konarskiego | 3 Maja 15 | Bartosz Łapkowski | 3 | 37 | 18 | 55 | 24 | ||||
wielkopolskie | Leszno | II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika | Bolesława Prusa 33 | Wiktoria Olejniczak | 3a | 35 | 19 | 54 | 25 | ||||
podlaskie | Białystok | IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida | Zwierzyniecka 9a | Alicja Malinowska | 3e | 35 | 18 | 53 | 26 | ||||
kujawsko-pomorskie | Inowrocław | I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza z Oddziałami Dwujęzycznymi | 3 Maja 11 | Julia Rosa | III i | 36 | 15 | 51 | 27 | ||||
kujawsko-pomorskie | Inowrocław | I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza z Oddziałami Dwujęzycznymi | 3 Maja 11 | Maciej Laskowski | III i | 36 | 11 | 47 | 28 | ||||
dolnośląskie | Wrocław | Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej | aleja Aleksandra Brücknera 10 | Stanisław Mazur | 3E | 34 | 34 | 29 | |||||
lubelskie | Lublin | Prywatna Szkoła Podstawowa i Liceum im. Królowej Jadwigi | al. Długosza 8a | Patrycja Szypulska | 3C | 34 | 34 | 29 | |||||
lubuskie | Sulechów | Liceum Ogólnokształcące im. rotmistrza Witolda Pileckiego | Licealna 10 | Oskar Eckert | 3 | 34 | 34 | 29 | |||||
łódzkie | Skierniewice | Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa | u. H. Sienkiewicza 10 | Wiktoria Bzoma | 3 | 34 | 34 | 29 | |||||
małopolskie | Kęty | II LO Powiatowego Zespołu Szkół Nr 9 im. Marii Dąbrowskiej | Kościuszki 29 | ŁUKASZ BARUŚ | 3 Hg | 34 | 34 | 29 | |||||
wielkopolskie | Poznań | II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej | Matejki 8/10 | Marcin Szudrowicz | P3d | 34 | 34 | 29 | |||||
wielkopolskie | Turek | I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki | Kościuszki 4 | Zuzanna Szczesiak | 3Ag | 34 | 34 | 29 | |||||
zachodniopomorskie | Szczecin | II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I | Henryka Pobożnego 2 | Mariusz Puzyrewski | 3gc | 34 | 34 | 29 | |||||
kujawsko-pomorskie | Inowrocław | I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza z Oddziałami Dwujęzycznymi | 3 Maja 11 | Aneta Szelągowska | III i | 33 | 33 | 37 | |||||
kujawsko-pomorskie | Inowrocław | I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza z Oddziałami Dwujęzycznymi | 3 Maja 11 | Bruno Bojanowski | II d | 33 | 33 | 37 | |||||
kujawsko-pomorskie | Rypin | Zespół Szkół nr 1 im. ks Czesława Lissowskiego | ul. Kościuszki 51 | Paweł Tatkowski | 1d | 33 | 33 | 37 | |||||
małopolskie | Kraków | V Liceum Ogólnokształcące im.Augusta Witkowskiego | Studencka 12 | Ewa Jucha | IIIB | 33 | 33 | 37 | |||||
małopolskie | Kraków | VII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej | ul. Skarbińskiego 5 | Martyna Wójcik | 3 | 33 | 33 | 37 | |||||
pomorskie | Chojnice | Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich | Nowe Miasto 4-6 | Agata Wodowska | IIIE | 33 | 33 | 37 | |||||
śląskie | Bytom | I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Smolenia | STRZELCÓW BYTOMSKICH 11 | Szymon Niewiadomski | 3cp | 33 | 33 | 37 | |||||
śląskie | Katowice | II Liceum Ogólnokształacące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej | Głowackiego 6 | Joanna Centner | 3 | 33 | 33 | 37 | |||||
zachodniopomorskie | Szczecin | XIII Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 | Unisławy 26 | Michał Barszczak | III A | 33 | 33 | 37 | |||||
lubelskie | Lublin | Prywatna Szkoła Podstawowa i Liceum im. Królowej Jadwigi | al. Długosza 8a | Mikołaj Demczuk | 3E | 32 | 32 | 46 | |||||
łódzkie | Skierniewice | Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa | u. H. Sienkiewicza 10 | Maria Rutkowska | 3 | 32 | 32 | 46 | |||||
podlaskie | Białystok | IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida | Zwierzyniecka 9a | Agnieszka Kozioł | 3e | 32 | 32 | 46 | |||||
podlaskie | Białystok | IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida | Zwierzyniecka 9a | Gabriela Wieczorek | 3e | 32 | 32 | 46 | |||||
śląskie | Dąbrowa Górnicza | I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego | Kopernika 40 | Matylda Adamczyk | 3 | 32 | 32 | 46 | |||||
zachodniopomorskie | Szczecin | XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi | Romera 2 | Nicolas Zielenkiewicz | 1 LAp | 32 | 32 | 46 | |||||
lubelskie | Lublin | Prywatna Szkoła Podstawowa i Liceum im. Królowej Jadwigi | al. Długosza 8a | Paulina Bartoszewska | 3B | 31 | 31 | 52 | |||||
podkarpackie | Rzeszów | I Liceum Ogólnokształcące im. St. Konarskiego | 3 Maja 15 | Mateusz Kulig | 3 | 31 | 31 | 52 | |||||
śląskie | Dąbrowa Górnicza | I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego | Kopernika 40 | Jacek Lewicki | 3 | 31 | 31 | 52 | |||||
dolnośląskie | Wrocław | Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej | Wybrzeże Stanisława Wyspiańskiego 23-25 | Daniel Witkowski | 3A | 29 | 29 | 55 | |||||
podlaskie | Białystok | IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida | Zwierzyniecka 9a | Anna Roszkowska | 3e | 29 | 29 | 55 | |||||
lubelskie | Lublin | Prywatna Szkoła Podstawowa i Liceum im. Królowej Jadwigi | al. Długosza 8a | Zofia Bury | 3An | 28 | 28 | 57 | |||||
małopolskie | Kraków | I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego | Plac Na Groblach 9 | Wojciech Gładyszowski | 3E | 28 | 28 | 57 | |||||
kujawsko-pomorskie | Inowrocław | II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej | ul. Konopnickiej 15 | Marcel Wiśniewski | 3d | 27 | 27 | 59 | |||||
podlaskie | Białystok | IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida | Zwierzyniecka 9a | Zofia Harasimczuk | 3e | 27 | 27 | 59 | |||||
wielkopolskie | Leszno | I Liceum Ogólnokształcące im. Rodu Leszczyńskich | ul. Karola Kurpińskiego 1 | Alan Kasiński | III | 27 | 27 | 59 | |||||
podlaskie | Białystok | IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida | Zwierzyniecka 9a | Michał Romaniuk | 3e | 26 | 26 | 62 | |||||
pomorskie | Chojnice | Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich | Nowe Miasto 4-6 | Jagoda Dalecka | IIIE | 26 | 26 | 62 | |||||
pomorskie | Chojnice | Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich | Nowe Miasto 4-6 | Zuzanna Zura | IIIE | 26 | 26 | 62 | |||||
podlaskie | Białystok | IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida | Zwierzyniecka 9a | Agata Kardasz | 3e | 25 | 25 | 65 | |||||
lubelskie | Lublin | Prywatna Szkoła Podstawowa i Liceum im. Królowej Jadwigi | al. Długosza 8a | Andrzej Kałakucki | 3An | 24 | 24 | 66 | |||||
lubelskie | Lublin | I LO im. Stanisława Staszica | Racławickie 26 | Tomasz Górczyński | 3BP | 22 | 22 | 67 | |||||
podlaskie | Białystok | IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida | Zwierzyniecka 9a | Aleksandra Łukoszyk | 3e | 22 | 22 | 67 | |||||
podlaskie | Białystok | IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida | Zwierzyniecka 9a | Magdalena Gorustowicz | 3e | 22 | 22 | 67 | |||||
podlaskie | Białystok | VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta | Warszawska 8 | Justyna Rombalska | III | 22 | 22 | 67 | |||||
podlaskie | Białystok | IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida | Zwierzyniecka 9a | Tomasz Kos | 3e4 | 20 | 20 | 71 | |||||
zachodniopomorskie | Koszalin | V Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Lema | Jedności 9 | Aleksandra Katarzyna Marczak | 3 | 16 | 16 | 72 | |||||
kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz | I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Cypriana Kamila Norwida | Plac Wolności 9 | Jakub Łaganowski | 3 | 0 | |||||||
kujawsko-pomorskie | Golub-Dobrzyń | Zespół Szkół Nr 1 im. Anny Wazówny | PTTK 28 | Szymon Krzykowski | 3 | 0 | |||||||
kujawsko-pomorskie | Toruń | Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące | Szosa Chełmińska 83 | Magdalena Huć | 3 | 0 | |||||||
łódzkie | Skierniewice | Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa | u. H. Sienkiewicza 10 | Maciej Stanecki | 3 | 0 | |||||||
mazowieckie | Warszawa | VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV | ul. Jagiellońska 38 | Filip Mikołajczyk | 3 | 0 | |||||||
opolskie | Opole | Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie | Dubois 28 | Anna Koszyk | 3aS | 0 | |||||||
podkarpackie | Rzeszów | I Liceum Ogólnokształcące im. St. Konarskiego | 3 Maja 15 | Kornelia Wilk | 3 | 0 | |||||||
podkarpackie | Rzeszów | II Liceum Ogólnokształcące im. płk. Leopolda Lisa Kuli | Ks. J. Jałowego 22 | Aleksandra Jarosz | 3Bg | 0 | |||||||
podkarpackie | Sanok | I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej | Zagrody 1 | Szymon Nieznański | 3Ep | 0 | |||||||
podlaskie | Białystok | IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida | Zwierzyniecka 9a | Wiktoria Kul | 3e | 0 | |||||||
śląskie | Katowice | III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza | Mickiewicza 11 | Arkadiusz Grabowski | 3d | 0 | |||||||
warmińsko-mazurskie | Elbląg | III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II | Browarna 1 | Michał Butkiewicz | III | 0 | |||||||
wielkopolskie | Poznań | Spark Academy Liceum Ogólnokształcące | Pogodna, 26 | Iwo Węklar | III B | 0 | |||||||
zachodniopomorskie | Szczecin | XIII Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 | Unisławy 26 | Bartosz Bielecki | III A | 0 | |||||||
zachodniopomorskie | Szczecinek | Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO w Szczecinku | Słowiańska 2 | JACEK DOBIAŃSKI | IIIA | 0 | |||||||
Cała RP razem | |||||||||||||
33 | 50 | 25 | 47 | 0 |