Wyniki etapu centralnego
← powrót do menuWyniki etapu centralnego Olimpiady — Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie w roku szkolnym 2016/17.
Województwo | Miejscowość | Nazwa szkoły | Status | Uczniowie, którzy awansowali do III etapu Olimpiady | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Laur. | Fin. | Ucz. | Imię i nazwisko | Klasa | Punkty | ||||||||
T1 | T2 | Q3 | Raz | Miejsce | |||||||||
I | II | III | IV | Va | Vb | Vc | VIa | VIb | VIc | VId | VIe | VIf | VIg |
lubelskie | Zamość | I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego | ul. Akademicka 8 | Krzysztof Łoza | 3j | 39 | 32 | 9 | 80 | 1 | |||
mazowieckie | Warszawa | VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV | ul. Jagiellońska 38 | Jakub Kocjan | IIIA | 33 | 31 | 10 | 74 | 2 | |||
mazowieckie | Warszawa | VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV | ul. Jagiellońska 38 | Karol Piwoński | IIIA | 40 | 24 | 8 | 72 | 3 | |||
warmińsko-mazurskie | Nowe Miasto Lubawskie | Zespół Szkół im. C. K. Norwida Cyprian Kamil Norwid | ul. 3 Maja 24 | Dominik Światkowski | III a | 36 | 28 | 7 | 71 | 4 | |||
lubelskie | Zamość | I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego | ul. Akademicka 8 | Ilona Rębisz | 3j | 37 | 24 | 9 | 70 | 5 | |||
śląskie | Tychy | I Liceum Ogólnokształcące im. Leona Kruczkowskiego | ul. J.Korczaka 6 | Adrian Wagstyl | IIC | 33 | 30 | 7 | 70 | 6 | |||
łódzkie | Kutno | I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. J. H. Dąbrowskiego | Dąbrowskiego 1 | Piotr Dąbrowicz | 2d | 36 | 28 | 6 | 70 | 7 | |||
lubelskie | Zamość | I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego | ul. Akademicka 8 | Marcin Witkowski | 3j | 35 | 27 | 7 | 69 | 8 | |||
dolnośląskie | Wrocław | Liceum Ogólnokształcące Nr VII im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego | ul. Krucza 49 | Tomasz Bańkowski | IIIE | 31 | 29 | 6 | 66 | 9 | |||
podlaskie | Białystok | II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku Księżna Anna z Sapiehów Jabłonowska | Narewska 11 | Kinga Boćkowska | I | 34 | 30 | 2 | 66 | 10 | |||
podkarpackie | Rzeszów | I Liceum Ogólnokształcace im. ks. Stanisława Konarskiego | ul. 3 Maja 15 | Adrian Woźniak | 3 | 32 | 28 | 60 | 11 | ||||
lubuskie | Zielona Góra | IV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Akademickich im. kpt. pil. Eugeniusza Horbaczewskiego | ul. Szosa Kisielińska 18 | Krystian Polakiewicz | 2 | 33 | 27 | 60 | 12 | ||||
lubelskie | Zamość | I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego | ul. Akademicka 8 | Szymon Sirko | 3j | 34 | 25 | 59 | 13 | ||||
dolnośląskie | Wrocław | Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego | Plac Orląt Lwowskich 2A | EMILIA JANAS | III | 30 | 26 | 56 | 14 | ||||
lubelskie | Zamość | I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego | ul. Akademicka 8 | Monika Głazowska | 3j | 32 | 24 | 56 | 15 | ||||
dolnośląskie | Wrocław | Liceum Ogólnokształcące nr XIV w Zespole Szkół nr 14 im. Polonii Belgijskiej | Al. Brucknera 10 | Aleksandra Kochman | 3E | 34 | 22 | 56 | 16 | ||||
podlaskie | Białystok | IV Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida | ul. Zwierzyniecka 9a | Martyna Sałaj | 2i | 31 | 24 | 55 | 17 | ||||
śląskie | Rybnik | Zespół Szkół nr 2 II Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego | Mikołowska 19 | Bartosz Modzelewski | IIIf | 30 | 24 | 54 | 18 | ||||
mazowieckie | Mińsk Mazowiecki | Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej | ul. Piękna 7a | MICHAŁ PAWLIKOWSKI | 2 E | 30 | 23 | 53 | 19 | ||||
dolnośląskie | Wrocław | Liceum Ogólnokształcące Nr VII im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego | ul. Krucza 49 | Honorata Fryc | IIIG | 31 | 22 | 53 | 20 | ||||
wielkopolskie | Poznań | Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 im. Charles de Gaulle'a | ul. Tarnowska 27 | Laura Ruszel | 3c | 32 | 21 | 53 | 21 | ||||
opolskie | Opole | Zespół Szkół Ogólnokształcących - Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie | ul. Dubois 28 | Jakub MISZKIEWICZ | 3A | 32 | 20 | 52 | 22 | ||||
kujawsko-pomorskie | Inowrocław | II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej | ul. Konopnickiej 15 | Sebastian Mrówczyñski | 2d | 30 | 21 | 51 | 23 | ||||
lubelskie | Chełm | II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Gustawa Orlicz-Dreszera | ul. Szpitalna 14 | Anna Kondrat | III D | 30 | 8 | 38 | 24 | ||||
lubelskie | Chełm | II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Gustawa Orlicz-Dreszera | ul. Szpitalna 14 | Damian Kilar | III D | 29 | 29 | 25 | |||||
podkarpackie | Jarosław | Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu im. Stefana Banacha | ul. Św. Ducha 1 | Rafał Materek | III LH | 29 | 29 | 25 | |||||
śląskie | Częstochowa | I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego | ul. Kościuszki 8 | Kamil Zwoliński | I A | 29 | 29 | 25 | |||||
dolnośląskie | Wrocław | Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego | Plac Orląt Lwowskich 2A | JAN PABISIAK | II | 28 | 28 | 28 | |||||
łódzkie | Skierniewice | Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa | ul. Henryka Sienkiewicza 10 | Małgorzata Czapnik | 3 | 28 | 28 | 28 | |||||
łódzkie | Skierniewice | Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa | ul. Henryka Sienkiewicza 10 | Michał Góral | 2 | 28 | 28 | 28 | |||||
łódzkie | Skierniewice | Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa | ul. Henryka Sienkiewicza 10 | Piotr Kowalski | 2 | 28 | 28 | 28 | |||||
kujawsko-pomorskie | Inowrocław | I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza | ul. 3 Maja 11/13 | Marcin Niedzwiecki | III e | 27 | 27 | 32 | |||||
opolskie | Opole | Zespół Szkół Ogólnokształcących - Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie | ul. Dubois 28 | Sebastian TYMCZYSZYN | 3A | 27 | 27 | 32 | |||||
pomorskie | Chojnice | Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich | ul. Nowe Miasto 4-6 | Katarzyna Gregus | IIE | 27 | 27 | 32 | |||||
śląskie | Katowice | II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej | Głowackiego 6 | Laura Szamota | 2 | 27 | 27 | 32 | |||||
małopolskie | Kraków | III Społeczne Liceum Ogólnokształcące Juliusz Słowacki | Kronikarza Galla | Weronika Lurka | II | 25 | 25 | 36 | |||||
mazowieckie | Warszawa | LXIV Liceum Ogólnokształcące im. St. I. Witkiewicza | Elbląska 51 | Aleksandra Filipiak | 3c | 25 | 25 | 36 | |||||
pomorskie | Chojnice | Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich | ul. Nowe Miasto 4-6 | Agata Laska | IIE | 25 | 25 | 36 | |||||
śląskie | Tarnowskie Góry | II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica | ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego | Paweł Budny | II b | 25 | 25 | 36 | |||||
wielkopolskie | Kościan | I Liceum Ogólnokształcące im.Oskara Kolberga | Kościuszki 3 | Hubert Józefowski | 3 | 25 | 25 | 36 | |||||
wielkopolskie | Poznań | II Liceum Ogólnokształcące im. Heleny Modrzejewskiej i Generałowej Zamoyskiej | ul. Matejki 8/10 | Wiktor Marcinkowski | Ie | 23 | 23 | 41 | |||||
kujawsko-pomorskie | Inowrocław | II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej | ul. Konopnickiej 15 | Konrad Nowicki | 3d | 22 | 22 | 42 | |||||
kujawsko-pomorskie | Inowrocław | II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej | ul. Konopnickiej 15 | Wojciech Wojciechowski | 2d | 22 | 22 | 42 | |||||
świętokrzyskie | Chęciny | Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Łokietka | ul. Białego Zagłębia 1 | Katarzyna Piotrowska | III | 22 | 22 | 42 | |||||
lubuskie | Zielona Góra | Zespół Szkół Budowlanych w Zielonej Górze Im. Tadeusza Kościuszki | Botaniczna 50 | Wojciech Boczar | 4 | 21 | 21 | 45 | |||||
zachodniopomorskie | Koszalin | II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego | ul. Chełmońskiego 7 | Łukasz Dudek | II H | 21 | 21 | 45 | |||||
kujawsko-pomorskie | Inowrocław | I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza | ul. 3 Maja 11/13 | Kamil Kalka | I e | 18 | 18 | 47 | |||||
lubuskie | Zielona Góra | Zespół Szkół Budowlanych w Zielonej Górze Im. Tadeusza Kościuszki | Botaniczna 50 | Kacper Kardas | 4 | 18 | 18 | 47 | |||||
lubuskie | Zielona Góra | I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego | ul. J. Kilińskiego 7 | Maciej Śmigaj | II | 0 | |||||||
lubuskie | Zielona Góra | Zespół Szkół Budowlanych w Zielonej Górze Im. Tadeusza Kościuszki | Botaniczna 50 | Daria Plawgo | 4 | 0 | |||||||
łódzkie | Tomaszów Mazowiecki | II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego | ul. Jałowcowa 10 | Filip Kościsty | II | 0 | |||||||
mazowieckie | Warszawa | LXIV Liceum Ogólnokształcące im. St. I. Witkiewicza | Elbląska 51 | Gabriela Jost | 3c | 0 | |||||||
mazowieckie | Warszawa | XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego | ul. Polna 5 | Jakub Oniszk | II | 0 | |||||||
mazowieckie | Warszawa | XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego | ul. Polna 5 | Piotr Kierski | III | 0 | |||||||
opolskie | Olesno | I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich | ul. Sądowa 2 | Mariola Wolna | IId | 0 | |||||||
opolskie | Opole | Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr V w Zespole Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego | ul. Kościuszki 14 | Mateusz Wrotny | III | 0 | |||||||
podkarpackie | Kolbuszowa | Liceum Ogólnokształcące im. Janka Bytnara | ul. Jana Pawła II 8 | Andrzej Wesołowski | 3 | 0 | |||||||
podlaskie | Białystok | I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza | ul. Brukowa 2 | Albert Miecznik | III a | 0 | |||||||
śląskie | Rybnik | Zespół Szkół nr 2 II Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego | Mikołowska 19 | Cezary Marciniak | IIIb | 0 | |||||||
śląskie | Sosnowiec | Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 15 im. Stanisława Staszica | Plac Zillingera 1 | Jakub Antosiewicz | III | 0 | |||||||
warmińsko-mazurskie | Górowo Iławieckie | Zespół Szkół | ul.Wyszyńskiego 1 | Kamila Skrzypa | IIaLO | 0 | |||||||
zachodniopomorskie | Szczecin | Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Adama Asnyka | ul. Ofiar Oświęcimia 14 | Dariusz Zagrodzki | 3 | 0 | |||||||
Cała RP razem | |||||||||||||
31 | 42 | 21 | 27 | 0 |