Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie

Lista szkół I etapu - szkolnego

← powrót do menu

Lista szkół I etapu - szkolnego Olimpiady - Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie w roku szkolnym 2016/17.


woj. dolnośląskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Dzierżoniów I Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego ul. J. Piłsudskiego 10 Grażyna Bajsarowicz +48.748314477 Tomasz Roszak +48.602515054 tomaszroszak@o2.pl 2
Jelenia Góra II Liceum Ogólnokształcace im. Cypriana Kamila Norwida ul. Gimnazjalna 2 Iwona Kumek +48.757551671 Zbigniew Gulcz +48.663851716 z.gulcz@norwid.jgora.pl 1
Oleśnica I Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego ul. J. Słowackiego 4 Marzena Helińska +48.713143280 Anetta Grzesik-Robak +48.512480247 anettarobak@wp.pl 3
Oława Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im.Tadeusza Kościuszki Kutrowskiego 31 Maria Domaradzka +48.713137313 Daria Nowak-Czaban +48.887070749 darianowak11@wp.pl 2
Strzegom Zespół Szkół Krótka 6 Robert Wójtowicz +48.746494870 Marzenna Łaciuk +48.746494870 marzenna@archbud.com.pl 1
Syców Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki ul. Kościelna 12 Brabara Trokowicz +48.627852241 Przemysław Strzelec +48.783988609 p.m.strzelec@gmail.com 1
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr IV im. Stefana Żeromskiego ul. Stacha Świstackiego 12 Małgorzata Górny +48.713435916 Marzena Solnica +48.609512309 ma_sol@o2.pl 4
Wrocław Liceum Ogólnokształcące Nr VII im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego ul. Krucza 49 Leszek Duszyński +48.713617511 Katarzyna Moskwa +48.501351944 kmoskwa@lo7.wroc.pl 9
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego Plac Orląt Lwowskich 2A dr Danuta Daszkiewicz Ordyłowska +48.713593773 Anna Skubisz +48.600261051 anna.skubisz@interia.pl 7
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XIV w Zespole Szkół nr 14 im. Polonii Belgijskiej Al. Brucknera 10 Marek Łaźniak +48.713246900 Anna Rabiega +48.600957858 anna.rabiega@gmail.com 14
Wrocław Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3, Liceum Ogólnokształcące nr IX im. Juliusza Słowackiego ul. P. Skargi Izabela Koziej +48.713436017 Beata Pyrzyńska +48.713436017 beapyr@yahoo.com 1
razem
7 11             45


woj. kujawsko-pomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Golub - Dobrzyń Zespół Szkół nr 1 im. Anny Wazówny ul. PTTK 28 Piotr Wiśniewski +48.566835451 mgr Marek Beyger +48.889449882 mareczek.b@amorki.pl 4
Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza ul. 3 Maja 11/13 Rafał Łaszkiewicz +48.523572207 Sławomir Drelich +48.663412626 s.drelich@wp.pl 6
Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej ul. Konopnickiej 15 Jarosław Obiała +48.523572534 Waldemar Wąśniewski +48.505022526 waldemarwasniewski@wp.pl 6
Strzelno Zespół Szkół - LO ul. Gimnazjalna 7 Piotr Cieślik +48.523189567 Marian Mikołajczak +48.667677545 marmik111@interia.pl 3
Świecie nad Wisłą Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych ul. Kościuszki 6A Ewa Joachimiak +48.507141561 Piotr Kamiński +48.604809239 wormpit@wp.pl 3
Toruń VIII Liceum Ogólnokształcące ul. Grunwaldzka 33/35 Urszula Przedpełska +48.566602290 Krzysztof Bartoszyński +48.566602292 prezentacje1234@wp.pl 3
razem
5 6             25


woj. lubelskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Biała Podlaska Akademickie Liceum Ogólnokształcace im. Jana Pawła II Sidorska Elżbieta Zaremba +48.833449939 Monika Wlizło +48.794994406 serdlinka@wp.pl 3
Biłgoraj Liceum Ogólnokształcące im. ONZ ul. T. Kościuszki 41 Marian Klecha +48.846860442 Jan Maciocha +48.600778034 janmaciocha@interia.pl 1
Chełm II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Gustawa Orlicz-Dreszera ul. Szpitalna 14 Marta Klasura +48.825653888 Sławomir Rogucki +48.693444582 s.rogucki@gmail.com 7
Krasnystaw I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły ul. Piłsudskiego 50 Edyta Fidecka +48.825762146 Anna Patejuk +48.691029081 krol1970@interia.pl 4
Lublin Zespół Szkół Ekonomicznych w Lublinie August i Juliusz Vetter Bernardyńska 14 Marzenna Modrzewska-Michalczyk +48.815325313 Tadeusz Bystryk +48.607276163 tadeuszbystryk@wp.pl 1
Lublin I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Al. Racławickie 26 Stanisław Stoń +48.814411460 Zbigniew Smutek +48.603114770 bassmu@poczta.onet.pl 6
Lublin II Liceum Ogólnokształcące im Hetmana Jana Zamoyskiego ul.Ogrodowa 16 Małgorzata klimczak +48.815321732 Elżbieta Cieniawa +48.815321732 elzbieta_cieniawa@interia.pl 3
Lublin III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej Plac Wolności 4 Grzegorz Lech +48.815320947 Krzysztof Styczynski +48.602451415 kstyczynski@wp.pl 5
Lublin Pallotyńskie Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego al. Warszawska 31 ks. dr Andrzej Zelek SAC +48.815338205 Arkadiusz Maślach +48.665764217 arkma@wp.pl 2
Lublin V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie ul. Lipowa 7 Zbigniew Jakuszko +48.814664340 Ryszard Kotowski +48.607788002 ryskotowski@vp.pl 31
Lublin Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych im. Tadeusza Kościuszki ul. Zemborzycka 82 mgr Iwonna Szołno +48.817440951 Dawid Gutek +48.784936472 dawid.gutek@wp.pl 8
Świdnik II Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego ul. Wojska Polskiego 27 Ryszard Borowiec +48.817514247 Piotr Jusiński +48.663768969 nagato@interia.pl 2
Zamość I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego ul. Akademicka 8 Zygmunt Kamiński +48.846392801 Paulina Adamowicz +48.846392801 zam.1lo@2com.pl 10
razem
7 13             83


woj. lubuskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Gorzów Wielkopolski Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Tadeusza Kościuszki ul. Puszkina 31 Ewa Szmit +48.957204964 Paweł Szafrański +48.601551533 p.szafranski@puszkin.eu 1
Nowa Sól Liceum ogólnokształcące Krzysztof Kamil Baczyński Gimnazjalna 9 Ewa Zacłona +48.684583895 Joanna Wojtasik +48.661880812 jjm86@o2.pl 3
Sulechów Liceum Ogólnokształcące im. rotmistrza Witolda Pileckiego ul. Licealna 10 Beata Henrykowska +48.683852619 Barbara Majewska Durda +48.608589829 barbara58@op.pl 5
Zielona Góra I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego ul. J. Kilińskiego 7 Ewa Habich +48.684523131 Krzysztof Ciałowicz +48.609057864 corpus1@o2.pl 2
Zielona Góra IV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Akademickich im. kpt. pil. Eugeniusza Horbaczewskiego ul. Szosa Kisielińska 18 dr Stefan Tomasz Bulanda +48.683271326 Anna Baka +48.697394494 annabaka@op.pl 1
Zielona Góra VII Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Sportowych im. J. Dąbrowskiego ul. Wyspiańskiego 21 dr Beata Joksz- Skibińska +48.684512050 Magdalena Dzieciątkowska +48.600110151 magmag63@wp.pl 6
Zielona Góra Zespół Szkół Budowlanych w Zielonej Górze Im. Tadeusza Kościuszki Botaniczna 50 Małgorzata Ragiel +48.684513951 Agnieszka Mokras +48.669415711 agamokras@interia.pl 5
razem
4 7             23


woj. łódzkie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kutno I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. J. H. Dąbrowskiego Dąbrowskiego 1 Przemysław Zawadzki +48.243558080 Emila Konwerska +48.691391864 e1m2i3l4a5@interia.pl 3
Łódź XXVI Liceum Ogólnokształczące im. K. K. Baczyńskiego ul. Wileńska 22A Małgorzata Wiśniewska +48.426868615 Beata Krysztofczyk +48.486934605 beatakrysztofczyk@op.pl 1
Pabianice II Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi ul. Pułaskiego 29 Krzysztof Zajda +48.422152245 Dariusz Wypych +48.698129575 wypych.dariusz@wp.pl 1
Skierniewice Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa ul. Henryka Sienkiewicza 10 Iwona Leśniewicz +48.468333189 Andrzej Kalski +48.603178134 kalski.sluzbowy@gmail.com 14
Skierniewice Zespół Szkół Nr 3 Działkowa 10 Henryk Kobyłecki +48.468333519 Renata Mostowska +48.604261382 renata.mostowska@wp.pl 3
Skierniewice Zespół Szkół nr 4 w Skierniewicach ppłk. pil. Romuald Suliński Podkładowa 2 Darosław Sadowski +48.468331020 Jolanta Strojek +48.794374599 jolstr@gmail.com 7
Tomaszów Mazowiecki III Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 8 płk.Stanisław Piotr Hojnowski Nadrzeczna 17/25 Tomasz Migała +48.447245309 Piotr Dębicki +48.602273254 piotrdebicki@onet.pl 10
Tomaszów Mazowiecki II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego ul. Jałowcowa 10 Tomasz Węgrzynowski +48.447245642 Katarzyna Kozioł - Machel +48.668837236 ketim44@wp.pl 2
razem
5 8             41


woj. małopolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Ciężkowice liceum ogólnokształcące Ignacy Jan Paderewski 12 Andrzej Burnus +48.146510080 Sławomir Olszowski +48.886929787 slaweko1984@wp.pl 1
Kęty Powiatowy Zespół nr 11 Stanisław Wyspiański Wyspiańskiego2 Grażyna Kowalska +48.338453730 Anna Zielonka +48.606607966 anna.zielonka@wyspian.pl 6
Kraków III Liceum Ogólnokształcące im Jana Kochanowskiego os. Wysokie 6 Marta Łój +48.126484276 Joanna Murzyn +48.501748251 joannam43@gmail.com 5
Kraków III Społeczne Liceum Ogólnokształcące Juliusz Słowacki Kronikarza Galla Iwo Wroński +48.124216745 Zdzisław Bednarek +48.733674741 zbednarek@sto64.krakow.pl 6
Myślenice Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolska Szkoła Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego ul. Zdrojowa 18 Jerzy Niedenthal +48.122720424 Halina Mazur +48.664085553 mazurhalina@onet.pl 5
Nowy Sącz Społeczne Liceum "Splot" z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Karskiego ul. Limanowskiego 7 Beata Załubska +48.184434339 Beata Budzik +48.604579371 beatabudzik@gmail.com 4
Olkusz IV Liceum Ogólnokształcące Krzysztof Kamil Baczyński Korczaka 7 Piotr Grojec +48.327546035 Karol Szotek +48.502386060 hubert02@op.pl 2
razem
6 7             29


woj. mazowieckie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kozienice I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach Stefan Czarniecki Warszawska 25 Ewa Malec +48.486142608 Małgorzata Kuśmierczyk-Balcerek +48.515307234 gosia1748@wp.pl 2
Lipsko Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Pawła Jana II Zwoleńska 12 Mieczysław Mejzner +48.483780137 Beata Michalec +48.733257588 belcia72@gmail.com 3
Mińsk Mazowiecki Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej ul. Piękna 7a Joanna Papińska +48.257585102 Marek Pałdyna +48.505592285 marekpaldyna7@gmail.com 1
Płock Zespół Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza Kobylińskiego 25 Tomasz Wisniewski +48.243658632 Dagmara Pędraszewska-Knieć +48.500878444 dagmara.kniec@gazeta.pl 4
Siedlce I Liceum Ogólnokształcące Bolesława Prusa Floriańska 10 Andrzej Kopiec +48.257943450 Robert Garwoliński +48.668454144 garwol@interia.pl 1
Szymanów Prywatne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Niepokalanek im. Matki Bożej Częstochowskiej ul. Szkolna 2 mgr Marta Ciebiera +48.468649111 dr Agnieszka Sławińska +48.517261109 superslawinska@wp.pl 1
Warszawa LXIV Liceum Ogólnokształcące im. St. I. Witkiewicza Elbląska 51 Beata Zdanowicz +48.226332414 GRZEGORZ KOZŁOWSKI +48.697940157 grzeko7@o2.pl 5
Warszawa LXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi gen. Józef Bem Marynarska 2/6 Małgorzata Pucułek +48.228433713 Monika Żurek- Wrzosek +48.502602642 monikazurek5@wp.pl 3
Warszawa LXVII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Nowaka Jeziorańskiego ul. Hoża 11/15 Krzysztof Mirowski +48.226297063 Monika Wojtaś +48.508588119 monika.wojtas@autograf.pl 3
Warszawa VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV ul. Jagiellońska 38 Grażyna Filipiak +48.226192745 Łukasz Zamęcki +48.605403987 lzamecki@yahoo.com 2
Warszawa XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego ul. Platynowa 1 Anna Szczepańska-Filipp +48.226202794 Grzegorz Kozłowski +48.697940157 szkola@zeromski.waw.pl 5
Warszawa XV Liceum Ogólnokształcace z oddziałami Dwujęzycznymi im. Narcyzy Żmichowskiej ul. Klonowa 16 Joanna Chrapkowska +48.228493734 Urszula Ratuszyńska +48.508262090 ularat@poczta.onet.pl 3
Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego ul. Polna 5 Anna Koszycka +48.228251314 Natalia Poniewierka +48.608419495 ponat@wp.pl 7
razem
7 13             40


woj. opolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kędzierzyn - Koźle II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Matejki 19 Katarzyna Arciszewska-Stępień +48.774832162 Jadwiga Kosalla +48.692353402 jagodako@gmail.com 2
Namysłów I Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Iwaszkiewicza w Namysłowie Jarosław Iwaszkiewicz Mickiewicza 12 Jolanta Wilczyńska +48.774107060 Przemysław Paradowski +48.502899852 pparadowski@swps.edu.pl 5
Olesno I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich ul. Sądowa 2 Marerk Leśniak +48.343583806 Marek Koloch +48.607216962 marekkoloch@interia.pl 7
Opole Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej ul. Pułaskiego 3 Aleksander Iszczuk +48.774542286 Celina Tomaszewska +48.607053686 sekretariat@lo2.opole.pl 8
Opole Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr V w Zespole Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego ul. Kościuszki 14 mgr Danuta Katorosz +48.774545668 Krystyna Ziemska +48.604531096 kziemska@list.pl 5
Opole Zespół Szkół Ogólnokształcących - Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie ul. Dubois 28 mgr Joanna Raźniewska +48.774536406 Maciej Skoczylas +48.774536406 maciejskoczylas@wp.pl 11
Opole Zespół szkół Ogólnokształcących Nr I im. Mikołaja Kopernika ul. Licealna 3 Zofia Godlewska +48.774742944 Bożena Olszewska +48.502139475 bozenao1@interia.pl 5
razem
4 7             43


woj. podkarpackie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Jarosław Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu im. Stefana Banacha ul. Św. Ducha 1 Adam Tomaszewski +48.166216524 Jadwiga Bereza +48.662217250 jadwiga.bereza@op.pl 3
Kolbuszowa Liceum Ogólnokształcące im. Janka Bytnara ul. Jana Pawła II 8 Dariusz Fus +48.172272545 Halina Wojtyczka +48.503902829 h_dralus@op.pl 2
Rzeszów I Liceum Ogólnokształcace im. ks. Stanisława Konarskiego ul. 3 Maja 15 Piotr Wanat +48.177482820 Wojciech Pietryka +48.601831002 wpietryka@1lo.rzeszow.pl 3
Rzeszów II Liceum Ogólnokształcące im. płk. Leopolda Lisa - Kuli ul. Księdza Jałowego 22 Andrzej Szymanek +48.177482824 Barbara Popieluch +48.600888735 barbara.popieluch@gmail.com 2
Rzeszów IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Dąbrowskiego 82 mgr Danuta Stępień +48.177482902 Małgorzta Szczupakowska +48.608279807 msz4lo@onet.pl 2
Tarnobrzeg Zespół Szkół im. ks. Stanisława Staszica ul. Kopernika 1 mgr inż. Teresa Żyguła +48.158221216 Leszek Jasiński +48.600978837 lj1312@op.pl 3
razem
4 6             15


woj. podlaskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Białystok I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza ul. Brukowa 2 Robert Winnicki +48.857425772 Marek Dawidziuk +48.511448201 marek1405@wp.pl 2
Białystok II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku Księżna Anna z Sapiehów Jabłonowska Narewska 11 Dariusz Bossowski +48.856511416 Michał Dobkowski +48.511963804 mich.dobkowski@wp.pl 3
Białystok II Społeczne Liceum Ogólnokształcące ul. Mickiewicza 95 Piotr Magnuszewski +48.857415456 Katarzyna Ambrożko +48.503412200 katarzyna.ambrozko1@gmail.com 2
Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida ul. Zwierzyniecka 9a Bożena Karpowicz +48.857422318 Krzysztof Maleszewski +48.609109106 owop@4lo.bialystok.pl 12
Białystok Liceum Ogólnokształcące Politechniki Białostockiej Wiejska 45A Katarzyna Kaczyńska +48.535264433 Katarzyna Ambrożko +48.503412200 katarzyna.ambrozko1@gmail.com 1
Białystok VII LO w Białymstoku im. Nauczycieli Tajnego Nauczania ul. Wierzbowa 7 Jerzy Nowik +48.856649338 Barbara Błaszczyk +48.690486524 webian@op.pl 2
Białystok XIV Liceum Ogólnokształcące im. Ryszarda Kaczorowskiego ul. Upalna 26 Leszek Kochanowski +48.856613227 Dorota Dąbrowska +48.695665530 ddorka15@wp.pl 2
razem
1 7             24


woj. pomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich ul. Nowe Miasto 4-6 Małgorzata Gierszewska +48.523960120 Jacek Borzyszkowski +48.882054360 bojacek2@tlen.pl 7
Chojnice Liceum Ogólnokształcące Pomerania ul. Świętopełka 10 Dorota Sontowska +48.602231659 Jacek Borzyszkowski +48.882054360 bojacek2@tlen.pl 1
Chojnice Technikum nr 4 ul. Angowicka 45 Józef Kołak +48.523973475 Jacek Borzyszkowski +48.882054360 bojacek2@tlen.pl 1
Czersk Liceum Ogólnokształcące im. W. Pola w Czersku Wincenty Pol Szkolna 3 Hieronim Kucharski +48.523984221 Hieronim Kucharski +48.602299149 hieronim.kucharski@gmail.com 4
Kartuzy I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Hieronima Derdowskiego ul. Klasztorna 4 Maria Mejer- Kobiela +48.586810434 Edyta Januszewska +48.609506679 edytajanuszewska7@wp.pl 1
Kwidzyn I Liceum Ogólnokształcące d. Polskie Gimnazjum im. dr. Władysława Gębika ul. Konarskiego 12 Sebastian Więckowski +48.552793935 Beata Krzeszowska - Sarzyniak +48.606367529 beata_sarzyniak@wp.pl 3
Kwidzyn Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Polskich Noblistów ul. Chopina 4 Marzenna Czyżewska +48.552612287 Enerlich Katarzyna +48.602313486 kasiaene@vp.pl 1
Tczew II Liceum Ogólnokształcące w Tczewie Jan III Sobieski Królowej Marysieńki 10 Dorota Kościjańczuk +48.585316960 Andrzej Demski +48.518140103 demski_andrzej@wp.pl 3
Tczew Uniwersyteckie Katolickie Licum Ogólnokształcące im. Świętej Jadwigi Królowej ul. Wodna 6 Krzysztof Niemczyk +48.585301061 Sebastian Marciniak +48.694124547 shmarciniak@wp.pl 7
razem
5 9             28


woj. śląskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Chorzów ZSO nr 2 - IX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. Miłośników Ziemi Śląskiej Harcerska, 2 Adam Mańka +48.322410421 Małgorzata Gajek +48.608491831 m.gajek@gk.pl 19
Cieszyn II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Plac Wolności 7b Regina Rakowska +48.8521132__ Dariusz Sikora +48.601485270 halinas2@gazeta.pl 3
Częstochowa I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego ul. Kościuszki 8 Małgorzata Kaim +48.343242555 Agnieszka Wiklińska +48.660417918 agneswiki@o2.pl 8
Częstochowa VI Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego ul. Łukasińskiego 40 Tadeusz Kałużny +48.343231163 Aneta Szczepańska +48.505069932 aneta.152@wp.pl 1
Częstochowa VII Liceum Ogólnokształcące Mikolaj Kopernik Nowiejskiego 18 Barbara Gala Glińska +48.343245266 Aghata Warta +48.695424622 agwa12@wp.pl 22
Częstochowa Zespół Szkół im. dr Wladyslawa Biegańskiego ul. Dąbrowskiego 75 Jan Randak +48.034361118 Alina Pelc-Eliasz +48.604596219 alin35@interia.pl 2
Dąbrowa Górnicza I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego Walerian Łukasiński ul. Kopernika 40 Beata Bończak +48.322623093 Marta Bobrowska - Juroff +48.533025580 m.juroff@wp.pl 1
Katowice II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej Głowackiego 6 Jolanta Mol +48.322517334 Anna Richter +48.506221924 richter.ania@gmail.com 7
Rybnik Zespół Szkół nr 2 II Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego Mikołowska 19 Maria Malinowska +48.324221229 Jolanta Palińska +48.502355882 jola.palinska@onet.eu 8
Sosnowiec Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 15 im. Stanisława Staszica Plac Zillingera 1 Grzegorz Walotek +48.322913784 Karol Winiarski +48.501401193 kwiniarski@onet.eu 3
Tarnowskie Góry II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego Kazimierz Sporoń +48.322852941 Marlena Karnówka +48.605301241 marlen.karnowka@gmail.com 3
Tychy I Liceum Ogólnokształcące im. Leona Kruczkowskiego ul. J.Korczaka 6 Joanna Wojtynek +48.322273634 Olga Ryguła +48.693428292 olga.rygula@gmail.com 1
Wisła Zespół Szkół Gastronomiczno- Hotelarskich im W .Reymonta w Wiśle Władysław S. Reymont ul. Reymonta 2 Beata Iwaniuk +48.338552474 Henryk Podżorski +48.660242462 henrykp1@wp.pl 1
razem
11 13             79


woj. świętokrzyskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Chęciny Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Łokietka ul. Białego Zagłębia 1 Halina Kołodziejczyk +48.413151068 Anna Wrzoskiewicz +48.793786384 awrzoskiewicz@interia.pl 4
Łopuszno Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 ul. Konecka 2 Teresa Pasowska +48.413914025 Piotr Starzyk +48.737718066 piotr.j.starzyk@interia.pl 4
Włoszczowa Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego ul. Koniecpolska 40 Marek Ledwoch +48.413942212 Cezary Świetlicki +48.698261684 c.swietlicki@wp.pl 2
razem
3 3             10


woj. warmińsko-mazurskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Elbląg Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Juliusza Słowackiego ul. Pocztowa 2 Zofia Ostrówka +48.556258910 Monika Andrzejczyk +48.509369765 moniaa36@wp.pl 6
Giżycko I Liceum Ogólnokształcące Wojciech Kętrzyński Traugutta 1 Iwona Rosa +48.874282230 Marek Cieślewicz +48.604101965 cieslewicz.marek@gmail.com 4
Górowo Iławieckie Zespół Szkół ul.Wyszyńskiego 1 Eżbieta Gottuk +48.897611696 Dorota Kalinowska +48.504809748 dkalinowski@onet.pl 2
Nowe Miasto Lubawskie Zespół Szkół im. C. K. Norwida Cyprian Kamil Norwid ul. 3 Maja 24 Barbara Przeradzka - Martko +48.564726020 Marcin`Deja +48.668400889 mdeja@wp.pl 3
Olsztyn III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Sybiraków 3 Danuta Gomolińska +48.895264422 Sławomir +48.607999842 slawek.jazdzewski@wp.pl 3
Olsztyn XII Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Georga Dietrichów ul. Bałtycka 4 Dorota Linkiewicz +48.895276431 Krystyna Bem +48.895276431 k.bem@wp.pl 1
Pasłęk Zespół Szkół w Pasłęku ul. Zwycięstwa 28 Katarzyna Panimasz +48.552481061 Tomasz Rozenbajgier +48.513012409 trozenbajgier@tlen.pl 12
Węgorzewo Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Mariusza Zaruskiego ul. Bolesława Prusa 10 Waldemar Czapski +48.874272367 Waldemar Ołyński +48.510081867 owaldi@poczta.onet.pl 3
razem
7 8             34


woj. wielkopolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kępno Liceum Ogólnokształcące Nr I im. mjra Henryka Sucharskiego Dąbrowskiego 3 Danuta Stefańska +48.627822294 Renata Jany +48.509206133 rjany@wp.pl 10
Kościan I Liceum Ogólnokształcące im.Oskara Kolberga Kościuszki 3 Małgorzata Andersz +48.655120404 Adam Rogalla +48.601588307 adminadam@o2.pl 2
Leszno Zespół Szkół nr 2 Mikołaj Kopernik B. Prusa 33 Krystyna Łasowska +48.655268485 Robert Robaczyński +48.601066241 robertrob@interia.pl 19
Poznań II Liceum Ogólnokształcące im. Heleny Modrzejewskiej i Generałowej Zamoyskiej ul. Matejki 8/10 Małgorzata Dembska +48.618690724 Elżbieta Purczyńska +48.618690724 purel@o2.pl 7
Poznań Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 im. Charles de Gaulle'a ul. Tarnowska 27 Andrzej Karaś +48.618798090 Joanna Grabowska +48.668161410 joanna.grabowska@gmail.com 1
Zbąszyń Zespół Szkół nr 1 im. Stefana Garczyńskiego ul. Powstańców Wlkp.43 Bogusław Pietrusiewicz +48.683846168 Bogusław Pietrusiewicz +48.683846168 dyr-lozb@oswiata.org.pl 3
razem
5 6             42


woj. zachodniopomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Białogard Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych ul. Dąbrowszczaków 14 Danuta Kuklinowska +48.943122035 Dominik Kołodziejski +48.602639833 dominokgl@wp.pl 2
Gryfice Liceum Ogólnokształcące im. Boleslawa Chrobrego ul. Wałowa 18 Jolanta Folwarska +48.913842670 Elżbieta Szymańska +48.798726260 easzymanscy@o2.pl 1
Koszalin II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego ul. Chełmońskiego 7 Wiktor Kamieniarz +48.094342435 Zbigniew Hansz +48.503176168 zbigniew.hansz@wp.pl 19
Koszalin V Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 2 im. Stanisława Lema ul. Jedności 9 Bożena Sobkowiak +48.943424784 Arkadiusz Gryk +48.504351249 a.gryk@gazeta.pl 8
Szczecin II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I ul. Henryka Pobożnego 2 Jolanta Jastrzębska +48.914336117 Edyta Ostapkowicz +48.695308568 edyta.ostapkowicz@wp.pl 3
Szczecin Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Adama Asnyka ul. Ofiar Oświęcimia 14 Hanna Bartnik +48.914232802 Wojciech Gierczak +48.509263406 wogi@wp.pl 1
Szczecinek I Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Elżbiety ul. Księżnej Elżbiety 1 Jerzy Kania +48.943740032 Alina Antoniak-Czajka +48.504364109 aaczajka@poczta.fm 3
razem
5 7             37


Cała RP razem
Miejscowości Szkół         Uczniów
86 131         598