Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie

Lista szkół I etapu - szkolnego

← powrót do menu

Lista szkół I etapu - szkolnego Olimpiady - Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie w roku szkolnym 2015/16.


woj. dolnośląskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Bolesławiec I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego ul. H. i W. Tyrankiewiczów Cezary Czernatowicz +48.757323193 Edward Florków +48.504959590 edef@o2.pl 6
Dzierżoniów I Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego J. Piłsudskiego 10 mgr Grażyna Bajsarowicz +48.748314477 Tomasz Roszak +48.602515054 tomaszroszak@o2.pl 4
Jelenia Góra I Liceum Ogólnokształcące Stefan Żeromski Kochanowskiego 18 Eulalia Kłodawska-Szwajcer +48.757677700 Mariusz Kokotowski +48.606904284 mariuko@poczta.onet.pl 40
Lądek - Zdrój Liceum Ogólnokształcce im. Andrzeja Zawady Polna 2 Eleonora Puzio +48.748146319 Urszula Samek +48.724373883 ulasam76@wp.pl 4
Legnica I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki pl. Klasztorny 7 Halina Tamioła +48.768622758 Joanna Piskorska-Gomoliszek +48.730786650 joanna_pg@o2.pl 15
Lubin II Liceum Ogólnokształcące Niepodległości 31 Jolanta Dubińska +48.768497266 Agnieszka Winiarska +48.506029166 awiniar@o2.pl 20
Lubin Zespół Szkół nr 1 im. prof. Bolesława Krupińskiego Kościuszki 9 Paweł Klimaszewski +48.767463050 Teresa Strzelecka +48.607419409 t.strzelecka@zs1.lubin.pl 35
Mirsk Liceum Ogólnokształcące im.Bohaterów II Armii Wojska Polskiego ul.Wodna 2 Paweł Śliwiński +48.757834250 Magda Krajewska - Siemek +48.884986259 magdakrajewskasiemek@gmail.com 5
Oleśnica I Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego J. Słowackiego 4 Marzena Helińska +48.713143280 Anetta Grzesik- Robak +48.512480247 anettarobak@wp.pl 4
Oława Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Kutrowskiego 31 Maria Domaradzka +48.713132613 Agnieszka Czyżewska-Smela +48.662132784 agnieszkaczy@gazeta.pl 10
Strzegom Zespół Szkół Krótka 6 Robert Wójtowicz +48.746494870 Marzenna Łaciuk +48.603961598 marzenna@archbud.com.pl 5
Strzegom Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego T. Kościuszki 31 Tomasz Marczak +48.748550233 Kamila Mazur +48.691463838 panikamilam@gmail.com 16
Syców Liceum Ogólnoksztacące im. Tadeusza Kościuszki Kościelna 12 Barbara Trokowicz +48.627852241 Magorzata Herbeć +48.513143009 herbecgosia@wp.pl 7
Środa Śląska Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Mikołaja Kopernika Wrocławska 12 Małgorzata Przesławska +48.713173239 Andrzej Słota +48.602465711 andrzej.slota@gazeta.pl 12
Świdnica Zespół Szkół Ogólnokształcących - II LO Równa 11 Jacek Iwancz +48.748520573 Ryszard Gwóźdź +48.509059981 r_gw@o2.pl 4
Wrocław Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Adama Mickiewicza Składowa 5 Michał Głowacki +48.717986732 Dorota Cetnarowska +48.693254513 dorotacetnarowska@o2.pl 5
Wrocław Liceum Ogólnokształcące Nr IV im. Stefana Żeromskiego Świstackiego 12-14 Małgorzata Górny +48.713435916 Katarzyna Cieplińska-Olejnik +48.605287282 kasia.co@gazeta.pl 4
Wrocław Liceum Ogólnokształcące Nr VII im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego ul. Krucza 49 mgr Leszek Duszyński +48.713617511 Katarzyna Moskwa +48.713617511 kmoskwa@lo7.wroc.pl 15
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego plac Orląt Lwowskich 2a dr Danuta Daszkiewicz Ordyłowska +48.713593773 Anna Skubisz +48.600261051 ania_skubisz@interia.pl 20
Żmigród Powiatowy Zespół Szkół im.Jana Pawła II Willowa 5 Jan Czyżowicz +48.713853666 Mariusz Stach +48.713853666 mastamo@o2.pl 4
Żmigród Zespół Szkół Dwujęzycznych Sienkiewicza 6 Katarzyna Lech +48.713853525 Joanna Ładowska +48.512206310 asialadowska@gmail.com 10
razem
15 21             245


woj. kujawsko-pomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Bydgoszcz Zespół Szkół Medycznych VIII Liceum Ogólnokształcące Swarzewska10 Aldona Sobień +48.523423753 Marzena Wolschlaeger +48.883170768 marzenawolschlaeger@gmail.com 8
Choceń Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Kard. S. Wyszyńskiego SIKORSKIEGO 12 Tamara Mikołajczak +48.542846714 BOGUMIŁA KUBISZTAL +48.782512619 b.k121@wp.pl 6
Golub-Dobrzyń Zespół Szkól nr 1 im. Anny Wazówny PTTK 28 mgr Elżbieta Kochner +48.566835451 MAREK BEYGER +48.889449882 mareczek.b@amorki.pl 35
Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza 3 Maja 11/13 Rafał Łaszkiewicz +48.523572207 Sławomir Drelich +48.663412626 s.drelich@wp.pl 30
Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Konopnickiej 15 Jarosław Obiała +48.523572534 WALDEMAR WĄŚNIEWSKI +48.505022526 waldemarwasniewski@wp.pl 15
Strzelno ZS - Liceum Ogólnokształcące im. I Armii Wojska Polskiego Gimnazjalna Piotr Cieślik +48.523189567 Renata Lepsza +48.607210153 renatalepsza@wp.pl 15
Szubin I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego Kcyńska 2 Elżbieta Kłosowska-Hilscher +48.523843942 Beata Łukaszewska +48.668005568 beatka2524@wp.pl 5
Świecie Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Kościuszki 6A Ewa Joachimiak +48.523312438 Ireneusz Pieróg +48.698624904 irpier60@go2.pl 11
Toruń I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Zaułek Prosowy 1 Elżbieta Glura +48.566227933 Agnieszka Leśna +48.513861845 agalesna@wp.eu 15
Toruń Zespół Szkół Ekonomicznych gen. Elżbiety Zawackiej Grunwaldzka 39 Grażyna Żołnierkiewicz +48.566544630 Anna Grala +48.725237575 anna.grala@buziaczek.pl 10
Toruń Zespół Szkół Inżynierii Środowiska im. gen. Ignacego Prądzyńskiego Batorego 43/49 mgr inż. Józef Pyrczak +48.566231338 Małgorzata Sobczak +48.697189916 m.sobczak@masterbit.pl 7
Toruń Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego i VIII Liceum Ogólnokształcące Ul. Grunwaldzka 33/35 mgr Urszula Przedpełska +48.566602290 Krzysztof Bartoszyński +48.566602292 prezentacje1234@wp.pl 22
Włocławek Zespół Szkół Elektrycznych Toruńska 77/83 Piotr Człapiński +48.542362225 Agnieszka Chmielewska +48.503022827 a.chmielewska2013@gmail.com 5
Włocławek Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza Łęgska 26 ks. dr Jacek Kędzierski +48.542324942 Katarzyna Kwiatkowska +48.604581502 falrom@op.pl 30
Włocławek Zespół Szkół Samochodowych im.Tadeusza Kościuszki Leśna 1A Ryszard Suwała +48.542325813 Bożena Piętowska +48.664876181 bozenapietowska@op.pl 5
razem
9 15             219


woj. lubelskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Annopol Zespół Szkół im. Jana Pawła II Kościuszki 22 Elżbieta Gasiorowska +48.158613582 Katarzyna Nowak +48.693638938 kk.nowak@interia.pl 20
Biała Podlaska IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Akademicka 8 Stanisław Romanowski +48.833416781 Mariusz Gromadzki +48.506775444 m.gromadzki@poczta.fm 5
Biłgoraj Liceum Ogólnokształcące im. ONZ ONZ ul. Kościuszki 41/43 Marian Klecha +48.846860442 Jan Maciocha +48.600778034 janmaciocha@interia.pl 4
Chełm I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego Stefana Czarnieckiego 8 Teresa Kiwińska +48.825653885 Małgorzata Kość +48.608840951 2styczen@wp.pl 5
Chełm Zespół Szkół Ekonomicznych i III Liceum Ogólnokształcące im. gen. Władysława Andersa Sienkiewicza 22 Edyta Chudoba +48.825655254 Renata Weremczuk +48.661766751 weremczukrenata5@gmail.com 10
Janów Lubelski Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza Jana Pawła II 1 Alicja Gąbka +48.158720356 Alicja Głaz +48.602526169 alicja_glaz@o2.pl 8
Kijany Zespół Szkół Rolniczych Kijany 19 Jan Trojak +48.516858449 Katarzyna Pędzisz +48.516858449 Kate_1979@o2.pl 20
Krasnystaw I Liceum Ogólnokształcące im. Wladysława Jagiełły Piłsudskiego 50 Edyta Fidecka +48.825762146 Anna Patejuk +48.691029081 krol1970@interia.pl 5
Kraśnik Publiczne Gimnazjum numer 2 im. Jana Kochanowskiego ul. Urzędowska 10 Domański Artur +48.818252431 Beata Adamczyk +48.607307087 bebaa1@wp.pl 5
Lubartów Zespół Szkół nr 2 Chopina 6 Anna Wójtowicz +48.818550110 Artur Staszek +48.502103502 arturstaszek@op.pl 15
Lublin I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Al. Racławickie 26 Stanisław Stoń +48.814411460 Zbigniew Smutek +48.603114770 bassmu@poczta.onet.pl 5
Lublin III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej plac Wolności 4 Grzegorz Lech +48.815320947 Krzysztof Styczyński +48.602451415 kstyczynski@wp.pl 15
Lublin IV Liceum Ogólnokształcące im. S. Sempołowskiej Szkolna 4 Grzegorz Gębka +48.817477817 Marcin Bąk +48.503645333 marcinbak4lo@gmail.com 10
Lublin Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego al. Warszawska 31 ks. dr Andrzej Zelek +48.815338205 Arkadiusz Maślach +48.665764217 arkma@wp.pl 4
Lublin Pallotyńskie Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego al. Warszawska 31 ks. Andrzej Zelek +48.815338205 Arkadiusz Maślach +48.665764217 arkma@wp.pl 20
Lublin Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi Długosza 8a Małgorzata Grzechnik +48.815338946 Krzysztof Niedźwiedź +48.507117360 k.niedzwiedz@jadwiga.lublin.pl 20
Lublin V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej Curie Lipowa 7 Zbigniew Jakuszko +48.814664340 Ryszard Kotowski +48.607788002 ryskotowski@vp.pl 25
Lublin XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki Ks. M. Słowikowskiego 6 Ks. Grzegorz Strug +48.817477952 Tomasz Kurzepa +48.883418460 jerem1@vp.pl 4
Lublin Zespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego gen. F. Kleeberg Al. Racławickie 7 Marek Szymański +48.814421920 Tomasz Niechoda +48.696058219 zubron@wp.pl 5
Lublin Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II ul. Elsnera 5 Marian Klimczak +48.817404019 Marzena Borkowska +48.507183438 mborkowska@zs5.lublin.pl 30
Łuków Zespoł Szkół Nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta Międzyrzecka 70 Anna Pietrzak +48.257980603 Arkadiusz Koboj +48.504240345 arek.koboj@gmail.com 10
Niedrzwica Duża Zespół Szkół Bełżycka 77 Urszula Stadnik +48.815175116 Monika Flis +48.693847733 monika.agata.flis@wp.pl 4
Zamość I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Akademicka 8 Zygmunt Kamiński +48.846392801 Paulina Adamowicz +48.846392801 zam.1lo@2com.pl 54
Zamość Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 im. Józefa Piłsudskiego Szczebrzeska 102 Antoni Turzyniecki +48.846392027 Marzena Chwaleba +48.782644801 marzenia55@interia.pl 4
razem
13 24             307


woj. lubuskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Gorzów Wielkopolski II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Przemysłowa 22 Tomasz Pluta +48.957228438 Barbara Kaproń +48.604449933 kapronbarbara@gmail.com 5
Gorzów Wielkopolski IV Liceum Ogólnokształcące im.T. Kotarbińskiego ul. Kosynierów Gdyńskich 8 Teresa Teodziecka +48.957203060 Zbigniew Syska +48.692867160 syskazbigniew@wp.pl 6
Gorzów Wielkopolski Zespół Szkół Elektrycznych im. majora Henryka Sucharskiego Dąbrowskiego 33 Stanisław Jodko +48.957223639 Paweł Kowalski +48.957352752 lawak3@wp.pl 5
Nowa Sól Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Gimnazjalna 9 Ewa Zacłona +48.684583895 Joanna Wojtasik +48.661880812 jjm86@o2.pl 10
Zielona Góra Zespół Szkół Budowlanych im. Tadeusza Kościuszki Botaniczna 50 Małgorzata Ragiel +48.684513951 Agnieszka Mokras +48.669415711 agamokras@interia.pl 4
Zielona Góra ZSA - IV Liceum Ogólnokształcące im. kpt. pil. Eugeniusza Horbaczewskiego ul. Szosa Kisielińska 18 dr Stefan Bulanda +48.683271326 Anna baka +48.697394494 annabaka@op.pl 10
razem
3 6             40


woj. łódzkie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kutno I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego Dąbrowskiego 1 Przemysław Zawadzki +48.243558080 Emila Konwerska +48.691391864 e1m2i3l4a5@interia.pl 20
Kutno Zespół Szkół Nr 1 im. Stanisława Stazica Oporowska 7 Janusz Pawlak +48.242542397 Paweł Babecki +48.509899475 pawelb65@o2.pl 5
Łódź XXI Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa Kopernika 2 M. Zaradzka-Cisek +48.426366854 Krzysztof Bilski +48.507285811 kr.bilski1@gmail.com 20
Radomsko Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych im. prof. J. Groszkowskiego Narutowicza 12 Adam Jałkiewicz +48.446832673 Elżbieta Kawczak +48.604690260 elakawczak@wp.pl 4
Skierniewice Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa Henryka Sienkiewcza 10 Iwona Leśniewicz +48.468333189 Andrzej Kalski +48.603178134 kalski.sluzbowy@gmail.com 5
Tomaszów Mazowiecki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 8 Nadrzeczna 17/25 Tomasz Migała +48.447245308 Grażyna Goralczyk +48.697989928 goralczyk@op.pl 7
razem
5 6             61


woj. małopolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Chrzanów I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Piłsudskiego 14 Bożena Bierca +48.326232748 Bogusława Mrowca +48.791932971 greenish@o2.pl 5
Kęty Powiatowy Zespół nr 11 Szkół Ogólnokształcących im. Stanisława Wyspiańskiego ul. Wyspiańskiego 2 Grażyna Kowalska +48.338453730 Anna Zielonka +48.606607966 anna.zielonka@wyspian.pl 5
Kęty Powiatowy Zespół Nr 9 Szkół im. Marii Dąbrowskiej Kościuszki 29 Grażyna Mojżesz-Wlazły +48.338453072 Jarosław Gugulski +48.338453072 sekretariat@dabrowska.info 10
Kraków I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego plac Na Groblach 9 mgr inż. Jacek Kaczor +48.124229679 Grzegorz Janowski +48.660790099 janowskitanit@interia.eu 12
Kraków III Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego Stradomska 3 Iwo Wroński +48.124216745 Zdzisław Bednarek +48.733674741 zbednarek@sto64.krakow.pl 8
Kraków Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego Akacjow 5 o. Edward Kryściak +48.124123363 Janusz Podwika +48.485016712 jpodwika@liceum.pijarzy.pl 20
Mszana Dolna Zespół Szkół nr 1 Matejki 11 Elżbieta Magierska +48.183310283 Halina Mazur +48.664085553 mazurhalina@onet.pl 10
Olkusz I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego ul. Polna 8 mgr Irena Majda +48.326431490 mgr Grzegorz Kaszewski +48.509770321 kaszewski.g@interia.pl 5
Olkusz II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Olkuskiej Żeromskiego 1 Iwona Sroka +48.326430442 Wojciech Panek +48.502348418 wojtekp137@wp.pl 10
Olkusz IV Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Korczaka 7 Piotr Grojec +48.327546035 Karol Szotek +48.502386060 hubert02@op.pl 8
Oświęcim Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych Bema 8 Jacek Stoch +48.338424566 Joanna Smrek +48.696075401 asmrek@gmail.com 12
Oświęcim Powiatowy Zespół Nr 3 Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. por. Stefana Jasieńskiego Stanisławy Leszczyńskiej 8 Grażyna Gawłowska +48.338431680 Katarzyna Kapcińska - Czerniak +48.338431680 sekretariatpz3@gmail.com 25
Rabka Zdrój I Liceum Ogólnokształcące im. Eugeniusza Romera Jana Pawła II 41 Marek Świder +48.182676030 Leszek Świder +48.609548144 leszek.swider@rada.nowotarski.pl 5
Wadowice I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Wadowity Mickiewicza 16 mgr inż. Janina Turek +48.338234144 mgr Tomasz Cupak +48.600990850 tomaszcupak@gmail.com 7
razem
8 14             142


woj. mazowieckie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Chorzele Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wł. St. Reymonta Szkolna 4 Krzysztof Milewski +48.297515024 Adam Brosch +48.664546042 adambrosch@interia.pl 10
Garwolin I Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego ul. Długa 35 Joanna Ostrowska +48.256822754 Ewa Gałązka +48.691893323 ewabgalazka@wp.pl 5
Kozienice I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego Warszawska 25 mgr Ewa Malec +48.486142608 Małgorzata Kuśmierczyk-Balcerek +48.515307234 gosia1748@wp.pl 4
Mińsk Mazowiecki Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej Piękna 7A Joanna Papińska +48.257585102 Marek Pałdyna +48.505592285 13dhkaldera@wp.pl 5
Mińsk Mazowiecki Zespół Szkól Nr 1 im. Kazimierza Wielkiego ul. Budowlana 4 Małgorzata Beczek +48.257582564 Anna Abramowska +48.697761199 mankowska_anka@poczta.fm 19
Płock Zespół Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza Al. F. Kobylińskiego 25 Tomasz Wiśniewski +48.242623347 Małgorzata Jarząbek-Kościuk +48.504064117 gosia.jk@op.pl 15
Przysucha Zespół Szkół Nr 1 im. Jana Pawła II Al. Jana Pawła II 13 Zofia Szymańska +48.486752570 Sławomir Wiktorowicz +48.508258594 wiktor.wektor@interia.pl 6
Pułtusk Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi Piotra Skargi 2 Barbara Meredyk +48.236920171 Anna Krawczyńska +48.669430800 adk10@poczta.onet.pl 5
Radom IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im dra Tytusa Chałubińskiego Mariacka 25 Bożena Szulczyk +48.483627485 Marcin Kamańczyk +48.608295527 kamanus@interia.pl 4
Radom VIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego ul. Sobieskiego 12 mgr Dorota Maniak +48.483330832 Aneta Konwa +48.793529102 aneta.konwa@gmail.com 17
Siedlce I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa Floriańska 10 Andrzej Kopiec +48.257943450 Robert Garwoliński +48.668454144 garwol@interia.pl 15
Siedlce II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Królowej Jadwigii Prusa 12 Agnieszka Borkowska +48.257943470 Barbara Kodzis +48.600383751 b.kod@onet.eu 8
Szymanów Prywatne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Niepokalanek im. Matki Bożej Częstochowskiej Szkolna 2 Marta Ciebiera +48.468649111 Dr Agnieszka Sławińska +48.517261109 superslawinska@wp.pl 5
Warszawa LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. I. Witkiewicza ul. Elbląska 51 Beata Zdanowicz +48.226332404 Grzegorz Kozłowski +48.697940157 grzeko7@o2.pl 16
Warszawa LXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Intrgracyjnymi im. gen. J. Bema Marynarska 2/6 Małgorzata Pucułek +48.228433713 Agnieszka Kuć-Bryk +48.607534563 fabularis@wp.pl 23
Warszawa Technikum Geologiczno-Geodezyjno-Drogowe im. prof.dr. Stanisława Kluźniaka Szanajcy 5 mgr inż. Małgorzata Augustowska +48.226194713 Martyna Bandurewicz +48.508548311 martek65@gazeta.pl 4
Warszawa X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi Woronicza 8 Ewa Burzyk +48.228540910 Ewa Rożek +48.694317830 ewarozek@wp.pl 4
Warszawa XII Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza Sienna 53 Elżbieta Wysmołek +48.226208260 Michał Kadej +48.512300346 michal.kadej@wp.pl 16
Warszawa XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego ul. Platynowa 1 Anna Szczepańska-Filipp +48.226209968 Grzegorz Kozłowski +48.697940157 grzeko7@o2.pl 15
Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Polna 5 Anna Koszycka +48.228251314 Natalia Poniewierka +48.608419495 ponat@wp.pl 15
Warszawa XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Wiktorska 99 Jerzy Kunicki +48.228442921 Izabela Jasińska +48.228442921 lo28@poczta.internetdsl.pl 4
Warszawa Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych Nr 1 im. Mikołaja Kopernika Stawki 10 Dorota Lipińska +48.228311683 Agnieszka Biernacka +48.668336964 aga.bec@gmail.com 15
Warszawa Zespół Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich i Kosmetycznych nr 22 Kazimierzowska 60 Mgr Magdalena Jarosińska +48.228496118 Grażyna Chrostowska-Juszczyk +48.792651020 gchj131065@wp.pl 4
Warszawa Zespół Szkół Poligraficznych im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Stawki 14 Izabela Grzegrzółka +48.228311712 Emilia Straburzyńska +48.601089928 estraburzynska@hotmail.com 5
Żuromin Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej Wyzweolenia 61 mgr Wojciech Gralewski +48.236572219 Hanna Śliwińska +48.500201627 hannas1@buziaczek.pl 25
razem
12 25             264


woj. opolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kędzierzyn-Koźle II Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika ul. Matejki 19 Katarzyna Arciszewska - Stępień +48.077483216 Marzanna Gądek - Radwanowska +48.602858797 marzanna_g@wp.pl 40
Kluczbork Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie Skłodowskiej-Curie 13 Ewa Sygulla +48.774182546 Przemysław Ziólkowski +48.606689247 przemekziolkowski@wp.pl 10
Namysłów I Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Iwaszkiewicza Mickiewicza 12 Jolanta Wilczyńska +48.774107060 Przemysław Paradowski +48.502899852 pparadowski@swps.edu.pl 15
Olesno Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących im. Mikołaja Kopernika ulica Powstańców Śląskich 4 Dorota Mielczarek- Koziołek +48.343582068 Bożena Koj +48.601544753 bozenkakoj@interia.pl 15
Olesno ZS - I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich ul. Sądowa 2 Marek Leśniak +48.343583806 Marek koloch +48.607216962 marekkoloch@interia.pl 35
Opole Zespół Szkół Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki Tadeusza Kościuszki 39-41 mgr Dariusz Dobrowolski +48.774544524 Dariusz Dzionek +48.530928270 dariusmorn@onet.eu 10
Opole Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr I im. Mikołaja Kopernika Licealna 3 Zofia Godlewska +48.774742944 Bożena Olszewska +48.502139475 sekretariat@zso1.opole.pl 10
Opole Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr II Pułaskiego 3 Aleksander Iszczuk +48.774542286 Celina Tomaszewska +48.607053686 sekretariat@lo2.opole.pl 10
Opole ZSO - Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie Dubois 28 Joanna Raźniewska +48.774536406 Maciej Skoczylas +48.608538329 maciejskoczylas@wp.pl 25
Paczków Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej Kołłątaja 9 Martyna Nakonieczny +48.774316440 Jolanta Kalisz +48.609772207 jolakalisz@wp.pl 10
Strzelce Opolskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Powstańców Śl. 3 Halina Kajstura +48.774612701 Andrzej Jadowski +48.691714260 ajadowski@o2.pl 10
razem
7 11             190


woj. podkarpackie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Grębów Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. prof. Stanisława Bąka Rynek 393 Krystyna Chmura +48.158112816 Grażyna Szwed +48.783948858 szagra@interia.eu 6
Jarosław Zespół Szkół Drogowo - Geodezyjnych i Licealnych im. Augusta Witkowskiego ul. Św. Ducha 1 Tadeusz Panek +48.166213282 Ewa Kopciuch +48.508253331 ewak_kop@poczta.onet.pl 6
Jarosław Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha ul. Św. Ducha 1 Adam Tomaszewski +48.166216524 Jadwiga Bereza +48.662217250 jadwiga.bereza@op.pl 10
Jasło Zespół Szkół Technicznych im. Bohaterów Września Staszica 30 Andrzej Bosak +48.134463700 Jadwiga Świątek +48.661514680 jswiatek@onet.pl 15
Kolbuszowa Liceum Ogólnokształcące im. Janka Bytnara Jana Pawła II 8 Dariusz Fus +48.172271545 Halina Wojtyczka +48.503902829 h_dralus@op.pl 10
Łańcut Zespół Szkół Nr 1 - II LO im. Janusza Korczaka Grunwaldzka 11 Mariusz Duliban +48.172252826 Mariusz Duliban +48.606915238 duliban28@gmail.com 50
Mielec Zespół Szkół Technicznych Kazimierza Jagiellonczyka3 Mariusz Wojciechowski +48.177881311 Maria Rejman +48.177889134 marejman@interia.pl 8
Przeworsk Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły Szkolna 6 Piotr Kuc +48.166487969 Małgorzata Jakubowska +48.604381387 mal_j@op.pl 6
Rzeszów I Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego 3 Maja 15 Piotr Wanat +48.177482820 Wojciech Pietryka +48.601831002 wpietryka@1lo.rzeszow.pl 20
Rzeszów II Liceum Ogólnokształcące im. płk. Leopolda Lisa - Kuli ul. Księdza Jałowego 22 Andrzej Szymanek +48.177482840 Barbara Popieluch +48.600888735 barbara.popieluch@gmail.com 10
Rzeszów IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Dąbrowskiego 82 Danuta Stępień +48.177482902 Wojciech Kątnik +48.608863880 wojciechkatnik@gmail.com 10
Rzeszów Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek im. Jana Pawła ll KS.J.Jałowego 1 mgr Anna Telus +48.178536442 Piotr Chmielowiec +48.603498427 piotrchmielowiec@gmail.com 10
Rzeszów Zespół Szkół Elektronicznych Hetmańska 120 Jerzy Dudzic +48.177483040 Monika Halicka +48.609570955 monika.halicka@wp.pl 15
razem
8 13             176


woj. podlaskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Białystok I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Brukowa 2 Robert Winnicki +48.857425772 Marek Dawidziuk +48.511448201 marek1405@wp.pl 10
Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Zwierzyniecka 9a Bożena Karpowicz +48.857422318 Marek Kawczyński +48.605229475 mark19@op.pl 10
Białystok Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO Fabryczna 10 Ewa Maria Drozdowska +48.856754900 Andrzej Dadura +48.697493717 an.dadura@wp.pl 4
Białystok ZSO 9 - XIV Liceum Ogólnokształcące im. Ryszarda Kaczorowskiego Upalna 26 Leszek Kochanowski +48.856613227 Dorota Dąbrowska +48.695665530 ddorka15@wp.pl 120
Bielsk Podlaski II Liceum Ogólnokształcące z Białoruskim Językiem Nauczania im. Bronisława Taraszkiewicza Kopernika 4 Andrzej Stepaniuk +48.858332142 Włodzimierz Wawulski +48.504122366 wlodzimierz_wawulski@vp.pl 5
Bielsk Podlaski Zespół Szkół nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta Widowska 1 Alina Baranowska +48.858332749 Barbara Onacewicz +48.668773513 bonacewicz@interia.pl 25
Niećkowo Zespół Szkół im. Bolesława Podedwornego 63 Dariusz Koniecko +48.862725174 Dariusz Doliwa +48.664938631 darek.doliwa@interia.pl 15
razem
3 7             189


woj. pomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Bytów I Liceum Ogólnokształcące im. Bojowników o Wolność i Polskość Ziemi Bytowskiej ul. Gdańska 57 Edward Mazur +48.598226920 Ireneusz Klaman +48.598226920 dyrekcja@lo.bytow.pl 4
Chojnice Akademicki Zespół Szkół "Pomerania" Liceum Ogólnokształcące Świętopełka 10 Dorota Sontowska +48.523342887 Jacek Borzyszkowski +48.882054360 bojacek2@tlen.pl 4
Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich Nowe Miasto 4-6 Małgorzata Gierszewska +48.523960120 Jacek Borzyszkowski +48.882054360 bojacek2@tlen.pl 4
Czersk Liceum Ogólnokształcące im. Wincentego Pola Szkolna 3 Ryszard Kuchta +48.523984221 Hieronim Kucharski +48.602299149 hieronim.kucharski@gmail.com 30
Człuchów Zespół Skół Agrobiznesu ul.Parkowa 2 Elżbieta Włodarczyk +48.598342507 Agnieszka Władyczak +48.602680151 nesi19@wp.pl 4
Gdańsk Szkoły Okrętowe i Ogólnokształcące CONRADINUM Piramowicza 1a/1 Anna Wasilewska +48.583412018 Andrzej Piaszczyński +48.503900271 andypias@wp.pl 1
Gdynia Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych ul. Sambora 48 Marian Deręgowski +48.586208515 Helena Kowalska +48.586208515 helsol@o2.pl 4
Kartuzy Zespół Szkół Ogolnokształcących im. Hieronina Derdowskiego ul.Klasztorna 4 Maria Mejer- Kobiela +48.586810434 Witold Wojewódka +48.586810434 wwitus@wp.pl 5
Kwidzyn I Liceum Ogólnokształcące im. dr Władysława Gębika dawne Polskie Gimnazjum Konarskiego 12 Mariusz Wesołowski +48.552793935 Beata Krzeszowska-Sarzyniak +48.606367529 beata_sarzyniak@wp.pl 15
Kwidzyn II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego ul. Słoneczna 2 Piotr Wiśniewski +48.556451919 Jaroslaw Braun +48.607562847 ewelinabraun@o2.pl 10
Kwidzyn Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Polskich Noblistów Chopina 4 Marzenna Czyżewska +48.552612287 Katarzyna Enerlich +48.552612287 kasiaene@vp.pl 4
Pelplin Collegium Marianum Liceum Katolickie im. Jana Pawła II Cystersów 2 Arkadiusz Ćwikliński +48.585364932 Kazimierz Ickiewicz +48.512232454 collegium@diecezja-pelplin.pl 4
Słupsk I Liceum Ogólnokształcące im. B. Krzywoustego Szarych Szeregów 15 Barbara Grędecka +48.598422217 Joanna Iwańska +48.607451336 joanna_iwanska1@tlen.pl 15
Słupsk II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Mickiewicza 32 Mariusz Domański +48.598424894 Stanisław Stefański +48.604406891 stestach@wp.pl 30
Starogard Gdański II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej Kościuszki 131 Piotr Cesarz +48.585623092 Barbara Zblewska +48.695987111 basiazblewska@o2.pl 7
Swarożyn Zespół Szkół Agrotechniznych i Ogólnokształcących im. Stanisława Staszica Szkolna 2 Jarosław Bartoszewski +48.585369393 ZBIGNIEW WOJSZKO +48.505907410 zwojszko@wp.pl 5
Sztum Zespół Szkół im. Jana Kasprowicza Kasprowicza 3 Wiesława Kowalik +48.556404050 Mariusz Krause +48.662048069 jasminowa7@wp.pl 4
Tczew II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego Królowej Marysieńki 10 Dorota Kościjańczuk +48.585316960 Andrzej Demski +48.518140103 demski_andrzej@wp.pl 8
Tczew Uniwersyteckie Katolickie Liceum Ogólnokształcące Wodna 6 Krzysztof Niemczyk +48.585313609 Sebastian Marciniak +48.694124547 shmarciniak@wp.pl 15
Ustka Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Mikołaja Kopernika Bursztynowa 12 Józef Masłowski +48.598147106 Arkadiusz Kubiak +48.661491468 arekkubiak61@wp.pl 4
razem
15 20             177


woj. śląskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Będzin III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida 11 Listopada 5 Beata Polaniecka +48.322674547 Robert Kocjan +48.600175153 roberto17koc@interia.pl 4
Będzin Zespół Szkół Techniczno-Usługowych 11-go Listopada 3 mgr inż. Halina +48.322677758 Agata Firek +48.690606077 zstubedzin@wp.pl 5
Bielsko - Biała I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika listopadowa 70 mgr Bogusław Głąbek +48.338212574 mgr Liliana Gardaś +48.503140843 liliana.gardas@gmail.com 10
Bielsko - Biała VIII Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Medycznych i Ogólnokształcących im. Hanny Chrzanowskiej Konopnickiej 6 Ewa Gawęda +48.338122758 Ireneusz Milewski +48.609565664 eimilewscy@interia.pl 8
Bielsko - Biała Zespół Szkół i Placówek Oświatowych - V Liceum Ogólnokształcące ul. Józefa Lompy 10 Mirosław Frączek +48.338221809 Jerzy Jędryka +48.503712954 jerzyjedryka@onet.eu 6
Chorzów IX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego Zespół Szkół Ogólnokształcacych nr 2 im. Miłośników Ziemi Śląskiej Harcerska 2 Adam Mańka +48.322410421 MAŁGORZATA GAJEK +48.608491831 m.gajek@gk.pl 10
Chorzów AZSO Dąbrowskiego 36 Przemysław Fabjański +48.322411712 Krystian Kazimierczuk +48.603855284 krystian70@poczta.onet.pl 10
Cieszyn I Liceum Ogólnokształcące im. Antoniego Osuchowskiego pl. Słowackiego 2 Janusz Łukomski - Prajzner +48.338521139 Dawid Czakon +48.733500082 dawcza276@wp.pl 6
Częstochowa I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego Kościuszki 8 Małgorzata Kaim +48.343242555 Agnieszka Wiklińska +48.660417918 agneswiki@o2.pl 10
Częstochowa VI Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego Łukasińskiego 40 Tadeusz Kałużny +48.343231163 Justyna Bitner +48.691258488 aneta.152@wp.pl 15
Częstochowa Zespół Szkół im. Władysława Biegańskiego Dąbrowskiego 75 Jan Randak +48.343611181 Alina Pelc-Eliasz +48.604596219 alin35@interia.pl 4
Dąbrowa Górnicza Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 - III Liceum Ogólnokształcące im. Lucjana Szenwalda Prusa 3 Artur Iwan +48.322642582 Ewa Wróbel +48.600224063 ewawrobelek@interia.eu 3
Gliwice Zespół Szkół Ogólnokształacących Nr 10 - I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego Zimnej Wody 8 Damian Kołtun +48.322314732 Dorota Majewska +48.503044197 dorotamajewska@vp.pl 7
Jastrzębie-Zdrój Zespół Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego Harcerska 12 Jerzy Maduzia +48.324717264 Ewa Kubińska +48.324717264 ewka.kub@wp.pl 10
Katowice II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej Głowackiego 6 dr Jolanta Mol +48.322517334 ANNA RICHTER +48.506221924 richter.ania@gmail.com 20
Koziegłowy Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie 3. Maja 12 Joanna Lula +48.343141214 Jolanta Wyleciał +48.343141214 jwylecial@gmail.com 4
Pszczyna Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie, III Liceum Ogólnokształcące Kazimierza Wielkiego 5 Damian Cieszewski +48.322103620 Elżbieta Jasińska +48.784691586 edelgarda@gazeta.pl 20
Rybnik I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich Kościuszki 41 Tadeusz Chrószcz +48.324222787 Rafał Morawiec +48.609766095 historiarafal2@gmail.com 10
Rybnik Zespół Szkół Nr 2 - II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dujęzycznymi im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego Mikołowska 19 Maria Malinowska +48.324221229 Jolanta Palińska +48.502355882 jola.palinska@onet.eu 8
Rybnik Zespół Szkół nr 3 - V Liceum Ogólnokształcące Orzepowicka 15a Paweł Kaszyca +48.324227081 Dariusz Kuchta +48.324343412 dariuszkuchta68@gmail.com 6
Rybnik Zespół Szkół Technicznych im. Stanisława Staszica Kościuszki 5 Grażyna Kohut +48.324329811 Agnieszka Zaremba +48.790498575 a.zaremba@zstrybnik.pl 4
Sosnowiec II Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Plater Parkowa 1 Dorota Leszczyńska +48.322664535 Katarzyna Uliniarz +48.696441912 katarzyna.uliniarz.2lo@gmail.com 5
Sosnowiec IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Pl. Waldemara Zillingera 1 Grzegorz Walotek +48.322913784 Karol Winiarski +48.501401193 kwiniarski@onet.eu 9
Świętochłowice Salezjański Zespół Szkół Publicznych Don Bosko Wojska Polskiego 82 ks.Wiktor Szlęzak +48.323452166 Katarzyna Jendrusiewicz +48.728474588 jendrusiewicz.katarzyna@gmail.com 4
Tarnowskie Góry I Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej Opolska 28 Barbara Gierak-Pawlak +48.322852845 Tomasz Tomaszewski +48.728825014 to2to@interia.pl 10
Tarnowskie Góry II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Piłsudskiego 1 Kazimierz Sporoń +48.322852941 Elżbieta Tomaszewska +48.608609624 eblachostka@interia.pl 5
Wisła Zespół Szkół Gastronomiczno - Hotelarskich im. Władysława S. Reymonta ul. Reymonta 2 Beata Iwaniuk +48.338552474 Henryk Podżorski +48.660242462 henrykp1@wp.pl 4
Żywiec I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Słowackiego 2 Halina Badora +48.338612113 Piotr Rypień +48.792003992 piotrekrypien@tlen.pl 12
Żywiec Zespół Szkół Ekonomiczno - Gastronomicznych Mickiewicza 6 ADAM ZOŃ +48.338612196 LESZEK CAPUTA +48.338612196 ZSEG@ZSEG.HG.PL 24
razem
17 29             253


woj. świętokrzyskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kielce I Ogólnokształcące Liceum Akademickie im. Janiny Kossakowskiej-Dębickiej Rzeczna 2 Marek Kołodziejczyk +48.413010113 Rafał Świeczko +48.514416160 rafalswieczko@wp.pl 4
Kielce II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego Śniadeckich 9 Bożena Potocka +48.413676159 Bożena Potocka +48.413676159 bozenapotocka@tlen.pl 10
Kielce IV Liceum Ogólnokształcące Radiowa 1 mgr Edyta Lato +48.413676505 Rafał Świeczko +48.514416160 rafalswieczko@wp.pl 25
Kielce VII Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Piłsudskiego Aleja Legionów 4 Iwona Kijewska +48.413676185 Małgorzata Bielecka +48.793072831 gosiabiel@wp.pl 10
Łopuszno Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 im. Kardynała Karola Wojtyły Konecka 2 Teresa Pasowska +48.413914025 Piotr Starzyk +48.604701698 piotr.j.starzyk@interia.pl 20
Włoszczowa Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego Koniecpolska 40 Marek Ledwoch +48.413942212 Artur Szczukocki +48.505082671 a.szczukocki@op.pl 10
razem
3 6             79


woj. warmińsko-mazurskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Działdowo II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zespole Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II Polna 11 Wiesław Smereczyński +48.236973333 Wioletta Pszuk +48.697209929 atteloiw@poczta.onet.pl 8
Elbląg III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Saperów 14 F Jan Zaborowski +48.556435225 Marek Nowosad +48.605353586 ebblog@wp.pl 4
Elbląg Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 im. Kazimierza Jagiellończyka Królewiecka 42 Agnieszka Jurewicz +48.556258881 Marek Nowosad +48.605353586 ebblog@wp.pl 4
Elbląg Zespół Szkół Pijarskich im. św. Mikołaja Saperów 20 Rafał Roszer +48.552333619 Agnieszka Burandt +48.509697288 burandt.a@wp.pl 4
Ełk I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 3 Robert Hoffmann +48.876103030 Jarosław Jelski +48.501764225 jaroslaw.jelski@vp.pl 30
Giżycko I Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego Traugutta 1 Iwona Rosa +48.874282230 Marek Cieślewicz +48.604101965 cieslewicz.marek@gmail.com 6
Giżycko Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych im. Komisji Edukacji Narodowej Mickiewicza 27 Henryk Kondratowicz +48.874283021 Mirosław Plaugo +48.660516853 p3m@wp.pl 5
Iława Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego Sienkiewicza 1 Roman Groszkowski +48.486485696 Agata Dąbrowska +48.660437927 agataman@poczta.onet.pl 4
Olsztyn III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Sybiraków 3 Danuta Gomolińska +48.895264422 Sławomir Jażdżewski +48.607999842 slawek.jazdzewski@wp.pl 19
Olsztyn XII Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Georga Dietrichów Bałtycka 4 Marzena Tymińska +48.895276431 Krystyna Bem +48.895276431 k.bem@wp.pl 4
Olsztyn Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych Bałtycka 37 a Krzysztof Salczyński +48.895275191 Danuta Łokuciejewska +48.666056076 d.lokuciejewska@zset.olsztyn.pl 4
Pisz Zespół Szkół Katolickich im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego plac Daszyńskiego 9a Wiesława Jankiewicz +48.874251500 Marta Listowska +48.796111667 martkal@interia.pl 2
Węgorzewo Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Mariusza Zaruskiego ul. Bolesława Prusa 10 Waldemar Czapski +48.510087867 Waldemar Ołyński +48.510081867 owaldi@poczta.onet.pl 14
razem
8 13             108


woj. wielkopolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kościan I Liceum Ogólnokształcące im. Oskara Kolberga al.Kościuszki 3 Małgorzata Andersz +48.655120404 Piotr Maluśki +48.782172764 maluski1980@vp.pl 10
Leszno II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Międzynarodowymi im. Mikołaja Kopernika ul. B. Prusa 33 Krystyna Łasowska +48.655268485 Robert Robaczyński +48.601066241 robertrob@interia.pl 4
Ostrów Wielkopolski II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława Reymonta Wrocławska 48 Karol Marszał +48.627385528 Donata Konieczna +48.668805446 dona2@tlen.pl 5
Piła Liceum Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko ul. Dembowskiego 4 Artur Kucharski +48.672120505 Karolina Jakubowska-Kargol +48.513322459 kajakubowska@wp.pl 5
Poznań II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej Matejki 8/10 Małgorzata Dembska +48.618662892 Robert Śniegocki +48.533417073 rotmistrz@wp.pl 30
Poznań Liceum Ogólnokształcące św. Marii Magdaleny ul Garbary 24 Lucyna Woch +48.618527705 Ewa Dybowska +48.608063864 liceum@marynka.edu.pl 2
Poznań Publiczne Liceum Ogólnokształcące Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców im. bł. Natalii Tułasiewicz Głogowska 92 ks. Piotr Kuś +48.616622429 Maria Pacholska +48.609689571 mariapacholska@plusnet.pl 11
Poznań VI Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Jana Paderewskiego Krakowska 17a Karol Seifert +48.618524622 Leszek Grajek +48.660698833 leszekgrajek1@o2.pl 9
Poznań Zespół Szkół Mechanicznych im. Komisji Edukacji Narodowej Świerkowa 8 Małgorzata Nawojczyk +48.618321949 Marzena Olejniczak +48.609033594 zsm@poznan.interklasa.pl 15
Poznań Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. rtm. Witolda Pileckiego ul.św.Floriana 3 Elżbieta Kirchner +48.618411128 Aleksandra Ślonzak +48.604709854 ola.slonzak@poczta.fm 15
Września Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. gen. dr Romana Abrahama ul. Kaliska 2a Włodzimierz Wawrzyniak +48.614360515 Aneta Opielska +48.661617717 aneta.opielska@onet.pl 10
Zbąszyń Zespół Szkół nr 1 im. Stefana Garczyńskiego Powstańców Wlkp. 43 Bogusław Pietrusiewicz +48.683846168 Bogusław Pietrusiewicz +48.503029102 dyr-lozb@oswiata.org.pl 4
Złotów I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Boh. Westerplatte 9 Karolina Skotarczak-Dobrzyńska +48.672650092 Jacek Kaczmarek +48.721991805 j.kaczmarek89@wp.pl 8
razem
8 13             128


woj. zachodniopomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Biały Bór Zespół Szkół im. Oskara Langego ul. Brzeźnicka 10 Andrzej Pastuszek +48.943739019 Andrzej Maciupa +48.667250686 a.maciupa@gmail.com 5
Gryfice Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego Wałowa 18 Jolanta Folwarska +48.913842670 Elżbieta Szymańska +48.798726260 easzymanscy@o2.pl 6
Koszalin I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Dubois Komisji Edukacji Narodowej 1 Rafał Janus +48.943423829 Tomasz Sołtysiak +48.602456186 t.soltysiak@liceumdubois.pl 10
Koszalin II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego Chełmońskiego 7 Wiktor Kamieniarz +48.943424351 Rafał Kosowski +48.502238031 rkosowski@interia.pl 40
Koszalin Zespół Szkół nr 2, V Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Lema ul. Jedności 9 Bożena Sobkowiak +48.943424784 Arkadiusz Gryk +48.695428579 a.gryk@gazeta.pl 10
Szczecin II Liceum Ogólnokształcące im. MiIeszka I ul. Henryka Pobożnego 2 Jolanta Jastrzębska +48.914336117 Edyta Ostapkowicz +48.914336117 edyta.ostapkowicz@wp.pl 10
Szczecin Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Maksymiliana Marii Kolbego al. Wojska Polskiego 76 Maciej Muszyński +48.914233857 Tomasz Sikorski +48.914233857 katolickie@gmail.com 10
Szczecin XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Romera 2 Mirosław Mika +48.914394052 Sonia Pańczuk - Mura +48.606430762 ssdmura@tlen.pl 5
Szczecinek I Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Elżbiety Księżnej Elżbiety 1 Jerzy Kania +48.943740032 Alina Antoniak-Czajka +48.504364109 aaczajka@poczta.fm 35
razem
5 9             131


Cała RP razem
Miejscowości Szkół         Uczniów
139 232         2709