Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym

Ostateczne awanse z etapu szkolnego

← powrót do menu

Ostateczne wyniki etapu szkolnego Olimpiady — Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym w roku szkolnym 2017/18.


Województwo Miejscowość Nazwa szkoły Liczba ucz. w et. szk. Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
zgł. pisz. aw. Imię i nazwisko Klasa Test
I II III IV V VIa VIb VIc VIIa VIIb
dolnośląskie Dzierżoniów I Liceum Ogólnokształcące ul. J. Piłsudskiego 10 2 2 1 Damian Kronenberg II e 16
dolnośląskie Legnica I Liceum Ogólnokształcące pl. Klasztorny 7 1 1 1 Michał Kosmecki 3 c 22
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcace nr IV ul. S. Świstackiego 12-14 5 4 1 JAKUB KURACH 3E 25
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr VII ul. Krucza49 6 5 1 Wiktoria Gielniewska II E 19
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII Plac Orląt Lwowskich 2a 18 18 10 JAN PABISIAK III 34
MARCIN NOWICKI III 34
JULIA NIEMIEC III 33
FILIP ZIOBRO II 32
JAKUB KACZYŃSKI II 32
JULIA PTASIŃSKA II 32
DOMINIKA BONCZAR III 29
ANNA BIL II 28
KAROL MUSZYŃSKI III 27
KONRAD SŁOMIŃSKI III 26
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XIII ul. gen. Józefa Haukego – Bosaka 33–37 16 5 1 Jagna Bieszczanin 2a 23
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące Nr XIV w Zespole Szkół Nr 14 Al. Brücknera 10 14 14 6 Jagoda Plucińska 2E 23
Olga Szkodzińska 3E 23
Michał Szachniewicz 2E 22
Paulina Leon 3E 21
Julia Kopystyńska 3E 20
Aleksandra Wrońska 1E 20
  3 7   62 49 21      
kujawsko-pomorskie Golub - Dobrzyń Zespół Szkół nr 1 ul. PTTK 28 3 3 3 Marceli Borkowicz 2c 23
Jonasz Iglewski 1c 21
Sandra Podczaska 1c 21
kujawsko-pomorskie Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące ul. 3 Maja 11/13 16 16 11 Bartosz Lusiak II e 33
Mikołaj Kałużyński II e 32
Eryk Szajda III e 31
Jakub Kawalerski III e 29
Daria Gawęda III e 26
Kamil Kalka II e 25
Szymon Ludwig III e 23
Kamil Szałecki I e 22
Dominik Zwierzykowski II b 21
Jacek Nowak III e 20
Aleksandra Pacholska II e 20
kujawsko-pomorskie Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące ul. Konopnickiej 15 4 4 4 Sebastian Mrówczyñski 3d 39
Wojciech Wojciechowski 3d 28
Jakub Czuba 2d 26
Radosław Musiał 2d 25
  2 3   23 23 18      
lubelskie Chełm II Liceum Ogólnokształcące ul. Szpitalna 14 15 14 1 Patrycja Mazur 3 C 19
lubelskie Krasnystaw I Liceum Ogólnokształcące ul. Piłsudskiego 50 7 6 1 Kamil Dzida III B 20
lubelskie Lublin I Liceum Ogólnokształcące Al. Racławickie 26 6 5 2 Dorota Łusiak IIIB 22
Julia Urbańska IIB 21
lubelskie Lublin III Liceum Ogólnokształcące Plac Wolności 4 12 12 5 Michał Goch 2 B 39
Weronika Wójcik 3 D 29
Weronika Jankowska 3 D 23
Piotr Głowacki 1 H 23
Aleksandra Brzozowska 3 D 20
lubelskie Lublin Prywate Liceum Ogólnokształcące al. Długosza 8a 2 2 2 Jakub Kopeć IIC 27
Jakub Dębicki IIA 25
lubelskie Lublin V Liceum Ogólnokształcące ul. Lipowa 7 11 11 4 Jakub Kuźmicz 2 F 21
Katarzyna Wysocka 3 H 20
Patycja Maj 3 G 20
Oliwia Gancarz 3 H 20
lubelskie Zamość I Liceum Ogólnokształcące ul. Akademicka 8 4 2 2 Paweł Kołodziejczuk 3 25
Robert Korzeniowski 3 24
  4 7   57 52 17      
lubuskie Zielona Góra I Liceum Ogólnokształcące ul. J. Kilińskiego 7 2 2 2 Grzegorz Musiał 1a 37
Kamila Pietrażycka 2a 26
lubuskie Zielona Góra IV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Akademickich Szosa Kisielińska 18 3 3 3 Krystian Polakiewicz III f 25
Weronika Mondzelewska III b 21
Piotr Wójcik III f 20
  1 2   5 5 5      
łódzkie Kutno Liceum Ogólnokształcące 1 2 2 1 Piotr Dąbrowicz III 32
łódzkie Łódź Publiczne Liceum Ogólnokształcące ul. Pomorska 161 5 5 3 STELMASZEWSKA KAJA 3B 35
BARTŁOMIEJ DZIEDZIC 3A 28
GRZEGORZ MIKOŁAJCZYK 3B 26
łódzkie Łódź XXXI Liceum Ogólnokształcące Kruczkowskiego5B 4 4 1 Mikołaj Biskupski II E 24
łódzkie Skierniewice Liceum Ogólnokształcące ul. Wiejska 9 13 12 5 Wiktoria Woźnicka 3 26
Julia Wójcik 3 25
Kacper Domiziak 3 24
Julia Głuszek 2 23
Weronika Dąbrowska 2 20
łódzkie Tomaszów Mazowiecki II Liceum Ogólnokształcące ul. Jałowcowa 10 5 4 2 Piotr Cichowski II 26
Mariola Dyńdo II 23
  4 5   29 27 12      
małopolskie Kalwaria Zebrzydowska Zespół Szkół i Placówek Oświatowych ul. Adama Mickiewicza 9 1 1 1 Michał Zajda 3A 29
małopolskie Kęty Powiatowy Zespół nr 11 Szkół Ogólnokształcących ul. Wyspiańskiego 2 1 1 1 Dagmara Kierpiec 3 29
małopolskie Kraków V Liceum Ogólnokształcące ul. Studencka 12 2 2 1 Szymon Janas 2 31
małopolskie Myślenice Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolska Szkoła Gościnności ul. Zdrojowa 18 4 3 1 Damian Nosidlak III 27
małopolskie Olkusz II Liceum Ogólnokształcące ul. Żeromskiego 1 2 2 2 Oliwia Kula II 23
Anita Dabek II 22
małopolskie Oświęcim Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych ul. Bema 8 1 1 1 Maria Smajek 2c 21
  6 6   11 10 7      
mazowieckie Garwolin I Liceum Ogólnokształcące ul. Długa 35 1 1 1 Paulina Gadoś 3 29
mazowieckie Mińsk Mazowiecki Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące ul. Piękna 7 A 2 1 1 ALEKSANDRA ZAWIŚLIŃSKA 3A 21
mazowieckie Płock Liceum Ogólnokształcące ul. Małachowskiego 1 1 1 1 Zuzanna Kaźmierczak 2 13
mazowieckie Warszawa LXIV Liceum Ogólnokształcące ul. Elbląska 51 3 3 3 Weronika Grzymkowska 2a 28
Paulina Prus 3c 24
Michał Szyderski 1b 21
mazowieckie Warszawa XII Liceum Ogólnokształcące ul. Sienna 53 5 5 2 Maksymilian Obrębski 3E 21
Jan Akonom 2E 21
mazowieckie Warszawa XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Platynowa 1 3 3 2 Przemysław Portacha 3e 23
Aleksandra Ferens 2e 21
mazowieckie Warszawa XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Klonowa 16 5 5 1 Konrad Wysocki IIIA 25
mazowieckie Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące ul. Polna 5 5 5 4 Hubert Mamiński I 29
Jakub Oniszk III 25
Julia Orzełowska II 25
Jasin Sbai I 22
  5 8   25 24 15      
opolskie Głuchołazy Zespół Szkół ul. Kolonii Kaszubskiej 2 2 2 1 Konrad Korytkowski 2A 13
opolskie Namysłów I Liceum Ogólnokształcące ul. Mickiewicza 12 1 1 1 Maja Adamus 2 24
opolskie Olesno I Liceum Ogólnokształcace ul. Sądowa 2 23 23 7 Mariola Wolna IIId 35
Julia Adamczyk IIc 35
Kewin Malecha IIc 33
Fabian Dąbek IIa 27
Sandra Famuła IIId 27
Ewa Konieczna IIa 27
Anna Respondek IIc 26
opolskie Opole Zespół Szkół Ogólnokształcących - Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Dubois 28 3 3 3 Dominika Gryf 3a 37
Maria Dąbrowska 3a 36
Iga Lubczańska 3a 24
  4 4   29 29 12      
podkarpackie Łańcut II Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół NR 1 ul. Grunwaldzka 11 1 1 1 Seweryn Pelc 3 18
podkarpackie Rzeszów I Liceum Ogólnokształcące ul. 3 Maja 15 2 2 2 Bartosz Stój 3 22
Kajetan Korszeń 2 21
podkarpackie Rzeszów IV Liceum Ogólnokształcące ul. Dąbrowskiego 82 2 2 2 Burak Mateusz 2g 33
Wacht Daniel 2g 24
podkarpackie Tarnobrzeg Zespół Szkół ul. Kopernika 1 3 3 2 Patrycja Jajko 3 d L 23
Benita Barnaś 3 d L 20
  3 4   8 8 7      
podlaskie Białystok II Liceum Ogólnokształcące ul. Narewska 11 6 6 3 Karol Jóźwik 2g 35
Daniel Sjargi 3g 25
Tomasz Łuszczewski 2d 25
podlaskie Białystok III Liceum Ogólnokształcące ul. Pałacowa 2/1 1 1 1 Kinga Boćkowska IIa 22
podlaskie Białystok IV Liceum Ogólnokształcące ul. Zwierzyniecka 9a 13 13 7 Justyna Dąbrowska 1i 29
Izabela Śliwińska 3e 28
Gabriela Lubecka 1i 22
Michał Grabowski 3e 20
Maciej Silwonik 1i 20
Konrad Kalinowski 2i 20
Szymon Jabłonowski 2i 20
podlaskie Białystok Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego ul. Sienkiewicza 77 1 1 1 Monika Janczyńska 1 20
podlaskie Białystok VIII Liceum Ogólnokształcące ul. Piastowska 5 1 1 1 Wojciech Kuskowski III E 36
  1 5   22 22 13      
pomorskie Chojnice Akademicki Zespół Szkół "Pomerania", Liceum Ogólnokształcące ul. Świętopełka 10 1 1 1 Tomasz Sabatowski III 12
pomorskie Chojnice Chojnicka Szkoła Realna ul. Angowicka 45 1 1 1 Patryk Zmuda Trzebiatowski II 12
pomorskie Chojnice Liceum Ogólnokształcące ul. Nowe Miasto 4-6 26 26 11 Rafał Michałowski IIIE 30
Katarzyna Gregus IIIE 27
Martyna Miszewska IIIE 22
Dominik Piechowski IIE 22
Katarzyna Szmagik IIIE 21
Jacek Pałubicki IIIE 21
Michalina Koczara IIE 21
Katarzyna Orłowska IE 21
Monika Bruska IE 20
Janusz Szudrowicz IE 20
Konrad Rudnik IE 20
pomorskie Chojnice Technikum nr 4 ul. Angowicka 45 1 1 1 Paweł Kwasigroch IITH 17
pomorskie Gdynia X Liceum Ogólnokształcące ul. Władysława IV 58 14 14 2 Hubert Pobłocki 3c 25
Jakub Krogul 3c 20
pomorskie Kwidzyn I Liceum Ogólnokształcące d. Polskie Gimnazjum ul. Konarskiego 12 3 3 1 Dorota Tumiłowicz II C 17
pomorskie Malbork I Liceum Ogólnokształcące ul.17 Marca 6 3 3 1 Przemek Steiniger 2b 22
pomorskie Słupsk I Liceum Ogólnokształcące ul. Szarych Szeregów 15 1 1 1 Jakub Kmita 2B 16
pomorskie Tczew Zespół Szkół Katolickich ul. Wodna 6 4 4 2 Wiktoria Zielińska II 24
Weronika Bąber II 22
pomorskie Ustka Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych - Liceum Ogólnokształcace ul. Bursztynowa 12 3 2 2 Wiktoria Malesa 2 25
Jakub Komendo 1 22
  7 10   57 56 23      
śląskie Będzin I Liceum Ogólnokształcące ul. Kopernika2 3 3 1 Bartłomiej Nogielski III 16
śląskie Bielsko-Biała V Liceum Ogólnokształcące ul. Józefa Lompy 10 6 6 2 Mateusz Król 1 24
Maria Jakubiec 2 21
śląskie Częstochowa I Liceum Ogólnokształcące ul. Kościuszki 8 10 10 5 Piotr Orłowski III A 29
Tomasz Rojszczyk III A 29
Kamil Zwoliński II A 27
Błażej Cierpiał III A 24
Sandra Kropidło II A 24
śląskie Gliwice I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne ul. Zimnej Wody 8 8 8 5 Natalia Golombek III 33
Barbara Bielińska III 31
Anna Pachura II 30
Jakub Hejdukiewicz I 27
Milena Tomaszek II 26
śląskie Katowice I Liceum Ogólnokształcące 74 2 2 1 Ireneusz Węgrzyk II d 21
śląskie Katowice II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Głowackiego 6 6 5 1 Laura Szamota 3 26
śląskie Katowice III Liceumm Ogólnokształcące ul. Mickiewicza 11 4 3 1 Piotr Mendel 1d 26
śląskie Katowice IV Liceum Ogólnokształcące ul. Katowicka 54 5 5 1 Magdalena Kwaśniok 3 25
śląskie Pszczyna Zespół Szkół nr 1, III Liceum Ogólnokształcące ul. Kazimierza Wielkiego 5 4 4 1 Aleksandra Klimek 3B 17
śląskie Rybnik I Liceum Ogólnokształcące ul. Kościuszki 41 11 6 1 Kamil Kamiński 2a 25
śląskie Sosnowiec IV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi Plac Zillingera 1 1 1 1 Agnieszka Starczewska III 23
śląskie Tychy I Liceum Ogólnokształcące ul. Korczaka 6 2 2 1 Magdalena Makuła 2 29
śląskie Zawiercie I Liceum Ogólnokształcące ul. Wojska Polskiego 55 3 3 1 Robert Tomasik IIA 15
śląskie Żywiec Zespół Szkół Gastronomiczno - Ekonomicznych ul. Mickiewicza 6 5 5 1 Edyta Szymik 4TE1 14
  11 14   70 63 23      
świętokrzyskie Łopuszno Powiatowy Zespół Szkół ul. Konecka 2 3 3 1 Katarzyna Ciszek II A LO 17
świętokrzyskie Włoszczowa Zespół Szkól Ponadgimnazjalnych Nr 2 ul. Koniecpolska 40 5 5 1 Oliwia Chlebosz I AP-TJ LO 16
  2 2   8 8 2      
warmińsko-mazurskie Elbląg III Liceum Ogólnokształcące ul. Saperów 14F 4 4 1 Agnieszka Szturo IIIb 16
warmińsko-mazurskie Górowo Iławeckie Zespół Szkół ul. Wyszyńskiego 1 2 2 1 Mateusz Nowakowski IIIb 18
warmińsko-mazurskie Kętrzyn II Liceum Ogólnokształcace ul. Powstańców Warszawy 2 4 4 1 Katarzyna Latek 3 cd 22
warmińsko-mazurskie Węgorzewo II Liceum Ogólnokształcące ul. B. Prusa 10 8 7 2 Karolina Piwnikiewicz 2c 27
Natalia Kisielewska 2A 25
  4 4   18 17 5      
wielkopolskie Kalisz II Liceum Ogólnokształcące ul. Szkolna 5 5 5 4 Katarzyna Olszanowska 3 35
Gabriela Grabowska 3 31
Natalia Kazimierczak 3 30
Paulina Nowak 3 23
wielkopolskie Kalisz III Liceum Ogólnokształcące ul. Kościuszki 10 19 18 1 Julia Graczyk I F 16
wielkopolskie Piła Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego ul. Dembowskiego 4 3 3 1 Paweł Grześ 1 14
wielkopolskie Poznań II Liceum Ogólnokształcące ul. Matejki 8/10 12 12 4 Witold Janas 3e 28
Wiktor Marcinkowski 2e 26
Agnieszka Kuśmierz 3e 21
Nimaj Napierała 3e 20
wielkopolskie Poznań Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 ul. Tarnowska 27 10 10 1 Weronika Kiełbasa IIa 15
  3 5   49 48 11      
zachodniopomorskie Koszalin II Liceum Ogólnokształcące ul. Chełmońskiego 7 6 6 3 Szymon Górny I 27
Gustaw Klauzo III 21
Diana Fiuk Wilczyńska I 20
zachodniopomorskie Szczecin IX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Plac Mariacki 1 7 4 3 Małgorzata Sokołowska III C 22
Karol Skiba III C 21
Magdalena Żelazko III C 20
zachodniopomorskie Szczecinek I Liceum Ogólnokształcące ul. Księżnej Elżbiety 1 4 4 1 Dominika Wiercińska 2c 22
  3 3   17 14 7      


Cała RP razem
Województw Miejscowości Szkół Liczba ucz. w et. szk.  
zgł. pisz. aw.
16 63 89 490 455 198