Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym

Ostateczne awanse z etapu szkolnego

← powrót do menu

Ostateczne wyniki etapu szkolnego Olimpiady — Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym w roku szkolnym 2017/18.


Województwo Miejscowość Nazwa szkoły Liczba ucz. w et. szk. Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
zgł. pisz. aw. Imię i nazwisko Klasa Test
I II III IV V VIa VIb VIc VIIa VIIb
lubelskie Chełm II Liceum Ogólnokształcące Szpitalna 14 15 14 1 Patrycja Mazur 3 C 19
lubelskie Krasnystaw I Liceum Ogólnokształcące Piłsudskiego 50 7 6 1 Kamil Dzida III B 20
lubelskie Lublin I Liceum Ogólnokształcące Al. Racławickie 26 6 5 2 Dorota Łusiak IIIB 22
Julia Urbańska IIB 21
lubelskie Lublin III Liceum Ogólnokształcące plac Wolności 4 12 12 5 Michał Goch 2 B 39
Weronika Wójcik 3 D 29
Weronika Jankowska 3 D 23
Piotr Głowacki 1 H 23
Aleksandra Brzozowska 3 D 20
lubelskie Lublin Prywate Liceum Ogólnokształcące al. Długosza 8a 2 2 2 Jakub Kopeć IIC 27
Jakub Dębicki IIA 25
lubelskie Lublin V Liceum Ogólnokształcące Lipowa 7 11 11 4 Jakub Kuźmicz 2 F 21
Katarzyna Wysocka 3 H 20
Patycja Maj 3 G 20
Oliwia Gancarz 3 H 20
lubelskie Zamość I Liceum Ogólnokształcące Akademicka 8 4 2 2 Paweł Kołodziejczuk 3 25
Robert Korzeniowski 3 24
  4 7   57 52 17      
łódzkie Kutno Liceum Ogólnokształcące 1 2 2 1 Piotr Dąbrowicz III 32
łódzkie Łódź Publiczne Liceum Ogólnokształcące Pomorska 161 5 5 3 STELMASZEWSKA KAJA 3B 35
BARTŁOMIEJ DZIEDZIC 3A 28
GRZEGORZ MIKOŁAJCZYK 3B 26
łódzkie Łódź XXXI Liceum Ogólnokształcące Kruczkowskiego5B 4 4 1 Mikołaj Biskupski II E 24
łódzkie Skierniewice Liceum Ogóolnokształcące Wiejska 9 13 12 5 Wiktoria Woźnicka 3 26
Julia Wójcik 3 25
Kacper Domiziak 3 24
Julia Głuszek 2 23
Weronika Dąbrowska 2 20
łódzkie Tomaszów Mazowiecki II Liceum Ogólnokształcące Jałowcowa 10 5 4 2 Piotr Cichowski II 26
Mariola Dyńdo II 23
  4 5   29 27 12      
mazowieckie Mińsk Mazowiecki Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące Piękna 7 A 2 1 1 ALEKSANDRA ZAWIŚLIŃSKA 3A 21
mazowieckie Warszawa LXIV Liceum Ogólnokształcące ul. Elbląska 51 3 3 3 Weronika Grzymkowska 2a 28
Paulina Prus 3c 24
Michał Szyderski 1b 21
mazowieckie Warszawa XII Liceum Ogólnokształcące Sienna 53 5 5 2 Maksymilian Obrębski 3E 21
Jan Akonom 2E 21
mazowieckie Warszawa XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Platynowa 1 3 3 2 Przemysław Portacha 3e 23
Aleksandra Ferens 2e 21
mazowieckie Warszawa XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Klonowa 16 5 5 1 Konrad Wysocki IIIA 25
mazowieckie Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące Polna, 5 5 5 4 Hubert Mamiński I 29
Jakub Oniszk III 25
Julia Orzełowska II 25
Jasin Sbai I 22
  3 6   23 22 13      
opolskie Głuchołazy Zespół Szkół Kolonii Kaszubskiej 2 2 2 1 Konrad Korytkowski 2A 13
opolskie Namysłów I Liceum Ogólnokształcące Mickiewicza 12 1 1 1 Maja Adamus 2 24
opolskie Olesno I Liceum Ogólnokształcace Sądowa 2 23 23 7 Mariola Wolna IIId 35
Julia Adamczyk IIc 35
Kewin Malecha IIc 33
Fabian Dąbek IIa 27
Sandra Famuła IIId 27
Ewa Konieczna IIa 27
Anna Respondek IIc 26
opolskie Opole Zespół Szkół Ogólnokształcących - Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Dubois 28 3 3 3 Dominika Gryf 3a 37
Maria Dąbrowska 3a 36
Iga Lubczańska 3a 24
  4 4   29 29 12      
podkarpackie Łańcut II Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół NR 1 Grunwaldzka 11 1 1 1 Seweryn Pelc 3 18
podkarpackie Rzeszów I Liceum Ogólnokształcące 3 Maja 15 2 2 2 Bartosz Stój 3 22
Kajetan Korszeń 2 21
podkarpackie Rzeszów IV Liceum Ogólnokształcące Dąbrowskiego 82 2 2 2 Burak Mateusz 2g 33
Wacht Daniel 2g 24
podkarpackie Tarnobrzeg Zespół Szkół Kopernika 1 3 3 2 Patrycja Jajko 3 d L 23
Benita Barnaś 3 d L 20
  3 4   8 8 7      
świętokrzyskie Łopuszno Powiatowy Zespół Szkół Konecka 2 3 3 1 Katarzyna Ciszek II A LO 17
świętokrzyskie Włoszczowa Zespół Szkól Ponadgimnazjalnych Nr 2 Koniecpolska 40 5 5 1 Oliwia Chlebosz I AP-TJ LO 16
  2 2   8 8 2      
wielkopolskie Kalisz II Liceum Ogólnokształcące Szkolna 5 5 5 4 Katarzyna Olszanowska 3 35
Gabriela Grabowska 3 31
Natalia Kazimierczak 3 30
Paulina Nowak 3 23
wielkopolskie Kalisz III Liceum Ogólnokształcące ul. Kościuszki 10 19 18 1 Julia Graczyk I F 16
wielkopolskie Piła Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego ul. Dembowskiego 4 3 3 1 Paweł Grześ 1 14
wielkopolskie Poznań II Liceum Ogólnokształcące Matejki 8/10 12 12 4 Witold Janas 3e 28
Wiktor Marcinkowski 2e 26
Agnieszka Kuśmierz 3e 21
Nimaj Napierała 3e 20
wielkopolskie Poznań Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 Tarnowska 27 10 10 1 Weronika Kiełbasa IIa 15
  3 5   49 48 11      


Cała RP razem
Województw Miejscowości Szkół Liczba ucz. w et. szk.  
zgł. pisz. aw.
7 23 33 203 194 74