Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym

Lista szkół I etapu - szkolnego

← powrót do menu

Lista szkół I etapu - szkolnego Olimpiady - Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym w roku szkolnym 2017/18.


woj. dolnośląskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Dzierżoniów I Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego J. Piłsudskiego 10 Grażyna Bajsarowicz +48.748314477 Tomasz Roszak +48.602515054 tomaszroszak@o2.pl 2
Legnica I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kosciuszki pl. Klasztorny 7 mgr Halina Tamioła +48.768622758 Joanna Piskorska-Gomoliszek +48.768622758 szkola@1liceum.pl 1
Oława Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Tadeusza Kościuszki Kutrowskiego 31 Maria Domaradzka +48.071313261 Agnieszka Czyżewska-Smela +48.662132784 agnieszkaczy@gazeta.pl 8
Wrocław Liceum Ogólnokształcace nr IV im. Stefana Żeromskiego S. Świstackiego 12-14 Małgorzata Górny +48.713435916 Katarzyna Cieplińska - Olejnik +48.605287282 kasia.co@gazeta.pl 5
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr VII im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Krucza49 Leszek Duszyński +48.713617511 Katarzyna Moskwa +48.501351944 kmoskwa@lo7.wroc.pl 6
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego Plac Orląt Lwowskich 2a dr Danuta Daszkiewicz Ordyłowska +48.717986738 Anna Skubisz +48.717986738 anna.skubisz@interia.pl 18
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XIII im. Alekandra Fredry ul. gen. Józefa Haukego – Bosaka 33–37 Urszula Spałka +48.717986904 Alicja Włoczka +48.606679107 ala.w@gazeta.pl 16
Wrocław Liceum Ogólnokształcące Nr XIV w Zespole Szkół Nr 14 im. Polonii Belgijskiej Al. Brücknera 10 Marek Łaźniak +48.717986890 Anna Rabiega +48.717986890 anna.rabiega@gmail.com 14
razem
4 8             70


woj. kujawsko-pomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Bydgoszcz I Liceum Ogólnokształcace im. Cypriana Kamila Norwida Plac Wolności 9 Mariola Mańkowska +48.523398330 Elżbieta Częstochowska +48.523398330 zso01@edu.bydgoszcz.pl 3
Golub - Dobrzyń Zespół Szkół nr 1 im. Anny Wazówny ul. PTTK, 28 Piotr Wiśniewski +48.566835451 Marek Beyger +48.889449882 mareczek.b@amorki.pl 3
Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza 3 Maja 11/13 Rafał Łaszkiewicz +48.523572207 Sławomir Drelich +48.663412626 s.drelich@wp.pl 16
Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Konopnickiej 15 Jarosław Obiała +48.523572534 Waldemar Wąśniewski +48.505022526 waldemarwasniewski@wp.pl 4
razem
3 4             26


woj. lubelskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Chełm II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Gustawa Orlicz-Dreszera Szpitalna 14 Marta Klasura +48.825653888 Sławomir Rogucki +48.693444582 s.rogucki@gmail.com 15
Krasnystaw I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły Piłsudskiego 50 Edyta Fidecka +48.825762146 Anna Patejuk +48.691029081 krol1970@interia.pl 7
Lublin I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Al. Racławickie 26 Stanisław Stoń +48.814411460 Zbigniew Smutek +48.603114770 bassmu@poczta.onet.pl 6
Lublin III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej plac Wolności 4 Grzegorz Lech +48.815320947 Krzysztof Styczynski +48.602451415 kstyczynski@wp.pl 12
Lublin Prywate Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi al. Długosza 8a Małgorzata Grzechnik +48.815338946 Krzysztof Niedźwiedź +48.507117360 k.niedzwiedz@jadwiga.lublin.pl 2
Lublin V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej- Curie Lipowa 7 zbigniew Jakuszko +48.815321927 Ryszard Kotowski +48.815321927 ryskotowski@vp.pl 11
Zamość I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Akademicka 8 Bożena Krupa +48.846392801 Paulina Adamowicz +48.846392801 zam.1lo@2com.pl 4
razem
4 7             57


woj. lubuskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Zielona Góra I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego J.Kilińskiego 7 Ewa Habich +48.684523131 Krystyna Musiał +48.500283670 home.musial@wp.pl 2
Zielona Góra IV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Akademickich im. kpt. pil. Eugeniusza Horbaczewskiego Szosa Kisielińska 18 dr Stefan Tomasz Bulanda +48.683271326 Anna Baka +48.697394494 annabaka@op.pl 3
Zielona Góra Zespół Szkół Budowlanych im. Tadeusza Kościuszki ul. Botaniczna 50 Małgorzata Ragiel +48.684513951 Agnieszka Mokras +48.669415711 agamokras@interia.pl 2
razem
1 3             7


woj. łódzkie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kutno Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 1 Przemysław Zawadzki +48.243558080 Andrzej Michałkiewicz +48.501211994 michalkiewicz@o2.pl 2
Łódź Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata Pomorska 161 Tomasz Kłos +48.426555688 GABRIELA RYBARCZYK-JOCHYM +48.609508504 gabrielek0@poczta.onet.pl 5
Łódź XXVI Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego ul, Wileńska 22a Małgorzata Wiśniewska +48.426868615 Beata Krysztofczyk +48.693460512 beatakrysztofczyk@op.pl 1
Łódź XXXI Liceum Ogólnokształcące im. Ludwika Zamenhofa Kruczkowskiego5B Ewa Łoś +48.426431415 Sławomir Kaczmarek +48.692539369 slawekkaczmarek@autograf.pl 4
Skierniewice Liceum Ogóolnokształcące im. B. Prusa Wiejska 9 Iwona Leśniewicz +48.468333189 Andrzej Kalski +48.603178134 kalski.sluzbowy@gmail.com 13
Tomaszów Mazowiecki II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego Jałowcowa 10 mgr inż. Tomasz Węgrzynowski +48.447245642 Katarzyna Kozioł-Machel +48.668837236 ketim44@wp.pl 5
razem
4 6             30


woj. małopolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kalwaria Zebrzydowska Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. Mikołaja Kopernika Adama Mickiewicza 9 Piotr Janusiewicz +48.033876652 Krzysztof Kołodziejczyk +48.604562636 geko81@wp.pl 1
Kęty Powiatowy Zespół nr 11 Szkół Ogólnokształcących im. Stanisława Wyspiańskiego ul. Wyspiańskiego 2 Grażyna Kowalska +48.338453730 Anna Zielonka +48.606607966 anna.zielonka@wyspian.pl 1
Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego ul. Studencka 12 Stanisław Pietras +48.124229231 Dawid Drabczyk +48.697775111 dradawi@wp.pl 2
Myślenice Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolska Szkoła Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego Zdrojowa 18 Jerzy Niedenthal +48.122720424 Halina Mazur +48.664085553 mazurhalina@onet.pl 4
Olkusz II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Olkuskiej Żeromskiego 1 Iwona Sroka +48.326430442 Wojciech Panek +48.502348418 wojtekp137@wp.pl 2
Oświęcim Powiatowy Zespół nr2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych Bema 8 mgr Jacek Stoch +48.338424566 Joanna Smrek +48.696075401 asmrek@gmail.com 1
razem
6 6             11


woj. mazowieckie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Garwolin I Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego ul. Długa 35 Joanna Ostrowska +48.256822754 Ewa Gałązka +48.691893323 ewabgalazka@wp.pl 1
Mińsk Mazowiecki Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej Piękna 7 A Joanna Papińska +48.257585102 Marek Pałdyna +48.505592285 marekpaldyna7@gmail.com 2
Płock Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Stanisława Małachowskiego Małachowskiego 1 Katarzyna Góralska +48.243663600 Iwona Sarwińska +48.605663836 igs@list.pl 1
Płock Zespół Szkół Centrum Edukacji Ignacy Łukasiewicz Al. F. Kobylińskiego Tomasz Wiśniewski +48.243658632 Małgorzata Jarząbek-Kościuk +48.243658632 gosia.jk@op.pl 3
Warszawa LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. I. Witkiewicza "Witkacego" ul. Elbląska 51 Beata Zdanowicz +48.226332414 Grzegorz Kozłowski +48.697940157 grzeko7@o2.pl 3
Warszawa XII Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza Sienna 53 Elżbieta Wysmołek +48.226208260 Michał Kadej +48.512300346 michal.kadej@wp.pl 5
Warszawa XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im . Stefana Żeromskiego ul. Platynowa 1 Anna Szczepańska-Filipp +48.226549582 Grzegorz Kozłowski +48.697940157 grzeko7@o2.pl 3
Warszawa XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Narcyzy Żmichowskiej ul. Klonowa 16 Joanna Chrapkowska +48.228493734 Urszula Ratuszyńska +48.228493734 ularat@poczta.onet.pl 5
Warszawa XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Smolna 30 Edyta Ołdakowska-Dębek +48.228278949 Magdalena Szczygielska +48.607624688 magielska@gmail.com 1
Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące im Tadeusza Czackiego Polna, 5 Anna Koszycka +48.228251314 Natalia Poniewierka +48.608419495 ponat@wp.pl 5
razem
5 10             29


woj. opolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Głuchołazy Zespół Szkół Kolonii Kaszubskiej 2 Marzena Grubiak +48.774391348 Jarosław Dutka +48.501509360 jarekdutka@o2.pl 2
Namysłów I Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Iwaszkiewicza Mickiewicza 12 Wojciech Surmacz +48.774107060 Przemysław Paradowski +48.502899852 pparadowski@swps.edu.pl 1
Olesno I Liceum Ogólnokształcace im. Lotników Polskich Sądowa 2 Marek Leśniak +48.343583806 Marek Koloch +48.607216962 marekkoloch@interia.pl 23
Opole Zespół Szkół Ogólnokształcących - Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie ul. Dubois 28 mgr Joanna Raźniewska +48.774536406 Maciej Skoczylas +48.774536406 maciejskoczylas@wp.pl 3
razem
4 4             29


woj. podkarpackie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Łańcut II Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół NR 1 im. Janusza Korczaka Grunwaldzka 11 Małgorzata Kupis +48.172252826 Mariusz Duliban +48.606915238 duliban28@gmail.com 1
Rzeszów I Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego 3 Maja 15 Piotr Wanat +48.017748282 Wojciech Pietryka +48.601831002 wpietryka@1lo.rzeszow.pl 2
Rzeszów IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Dąbrowskiego 82 mgr Danuta Stępień +48.177482902 Małgorzata Szczupakowska +48.608279807 msz4lo@onet.pl 2
Tarnobrzeg Zespół Szkół im. ks. Stanisława Staszica Kopernika 1 mgr inż. Teresa Żyguła +48.158221216 Leszek Jasiński +48.600978837 lj1312@op.pl 3
razem
3 4             8


woj. podlaskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Białystok II Liceum Ogólnokształcące im. ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Narewska 11 mgr Dariusz Bossowski +48.856511416 Alicja Potocka +48.517225246 potocka.alicja@gmail.com 6
Białystok III Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Pałacowa 2/1 mgr Małgorzata Górniak +48.857416033 Joanna Radziwońska +48.695056141 jradziwonska@wp.pl 1
Białystok IV Liceum Ogólnokstzałcące im. Cypriana Kamila Norwida ul. Zwierzyniecka 9a Bożena Karpowicz +48.857422318 Krzysztof Maleszewski +48.609109106 owop@4lo.bialystok.pl 13
Białystok Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego 77 Kamila Zuzanna Janicka +48.856752491 Agnieszka Wiśniewska +48.856752491 a.wisniewska@zdz.bialystok.pl 1
Białystok VIII Liceum Ogólnokształcące im króla Kazimierza Wielkiego Upalna, 52 Antoni Teodor Grodzki +48.857414577 Krzysztof Charyton +48.605842790 charyton.krzysztof@gmail.com 1
razem
1 5             22


woj. pomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Chojnice Akademicki Zespół Szkół "Pomerania", Liceum Ogólnokształcące Świętopełka 10 Dorota Sontowska +48.523342887 Jacek Borzyszkowski +48.882054360 bojacek2@tlen.pl 1
Chojnice Chojnicka Szkoła Realna Angowicka 45 Julita Zenker +48.523973475 Jacek Borzyszkowski +48.882054360 bojacek2@tlen.pl 1
Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich Nowe Miasto 4-6 Małgorzata Gierszewska +48.523960120 Jacek Borzyszkowski +48.882054360 bojacek2@tlen.pl 26
Chojnice Technikum nr 4 Angowicka 45 Józef Kołak +48.523972471 Jacek Borzyszkowski +48.882054360 bojacek2@tlen.pl 1
Gdynia X Liceum Ogólnokształcące im. Gdyńskich Nauczycieli Bohaterów II Wojny Światowej Władysława IV 58 Magdalena Piwowarska +48.586207529 Małgorzata Hajduk - Kocieniewska +48.505014874 malgorzatahk@onet.eu 14
Kwidzyn I Liceum Ogólnokształcące d. Polskie Gimnazjum im. dr Władysława Gębika Konarskiego 12 Sebastian Więckowski +48.552793935 Beata Krzeszowska - Sarzyniak +48.606367529 beata_sarzyniak@wp.pl 3
Malbork I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza ul.17 Marca 6 Hanna Lalak +48.507187276 Agnieszka Tkaczyk +48.503935793 adaweronik@op.pl 3
Słupsk I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława III Krzywoustego Szarych Szeregów 15 Barbara Grędecka +48.598422217 Joanna Iwańska +48.598422217 joanna_iwanska1@tlen.pl 1
Tczew Zespół Szkół Katolickich im. św. Jadwigi Królowej Wodna 6 Krzysztof Niemczyk +48.585301061 Sebastian Marciniak +48.694124547 shmarciniak@wp.pl 4
Ustka Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych - Liceum Ogólnokształcace im. Mikołaja Kopernika Bursztynowa 12 Józef Masłowski +48.598147106 Arkadiusz Kubiak +48.661491468 arekkubiak61@wp.pl 3
razem
7 10             57


woj. śląskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Będzin I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Kopernika2 Wanda Zalejska +48.327615920 Grażyna Szewczyk +48.501764822 szewczyk.grazyna@gmail.com 3
Bielsko-Biała V Liceum Ogólnokształcące Józefa Lompy, 10 Marek Mysliński +48.338221809 Jerzy Jędryka +48.503712954 jerzyjedryka@onet.eu 6
Cieszyn Zespół Szkół im. Władysława Szybińskiego Kraszawskiego 11 Iwona Bebek +48.338520184 Dawid Czakon +48.733500082 dawcza276@wp.pl 1
Częstochowa I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego Kościuszki 8 Małgorzata Kaim +48.343242555 Agnieszka Wiklińska +48.660417918 agneswiki@o2.pl 10
Częstochowa III Liceum Ogólnokształcące im. dra Władysława Biegańskiego Dąbrowskiego 75 Jan Randak +48.342611181 Kamila Sokołowska - Sikora +48.603632613 sookolka@interia.pl 2
Gliwice I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego Zimnej Wody 8 Adam Sarkowicz +48.322314732 Dorota Majewska +48.485030441 dorotamajewska@vp.pl 8
Katowice I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika 74 Witold Terlecki +48.322563601 Andrzej Warmuz +48.513042416 a.warmuz@kopernik.katowice.pl 2
Katowice II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej Głowackiego 6 Jolanta Mol +48.322517334 Anna Richter +48.322517334 richter.ania@gmail.com 6
Katowice III Liceumm Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Mickiewicza 11 Katarzyna Piotrowska +48.322589305 Magdalena Wieczorek +48.665254932 poczta@magdalenawieczorek.pl 4
Katowice IV Liceum Ogólnokształcące im. gen. Stanisława Maczka Katowicka 54 Katarzyna Ziemiec +48.322582696 Łukasz Durczyński +48.507169293 lukas.dur@interia.pl 5
Pszczyna Zespół Szkół nr 1, III Liceum Ogólnokształcące Kazimierza Wielkiego 5 Damian Cieszewski +48.322103620 Elżbieta Jasińska +48.784691586 edelgarda@gazeta.pl 4
Rybnik I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich Kościuszki 41 Tadeusz Chrószcz +48.324222787 Rafał Morawiec +48.609766095 historiarafal2@gmail.com 11
Sosnowiec IV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica Plac Zillingera 1 Grzegorz Walotek +48.322913784 Karol Winiarski +48.501401193 kwiniarski@onet.eu 1
Tarnowskie Góry II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Piłsudskiego 1 Kazimierz Sporoń +48.322852941 Joanna Kroczek +48.668511564 kroczek.joanna@interia.pl 1
Tychy I Liceum Ogólnokształcące im. L. Kruczkowskiego Korczaka 6 Joannna Wojtynek +48.322273634 Olga Ryguła +48.693428292 olga.rygula@gmail.com 2
Zawiercie I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego Wojska Polskiego 55 Bożena Bańska +48.326722927 Agnieszka Muc +48.326722927 zeromski3historia@gmail.com 3
Żywiec Zespół Szkół Gastronomiczno - Ekonomicznych Mickiewicza 6 Adam Zoń +48.338612196 LESZEK CAPUTA +48.338612196 zseg@zseg.zywiec.pl 5
razem
13 17             74


woj. świętokrzyskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Łopuszno Powiatowy Zespół Szkół Konecka 2 Teresa Pasowska +48.413914025 Piotr Starzyk +48.737718066 piotr.j.starzyk@interia.pl 3
Włoszczowa Zespół Szkól Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego Koniecpolska 40 Marek Ledwoch +48.413942212 Cezary Świetlicki +48.698261684 c.swietlicki@wp.pl 5
razem
2 2             8


woj. warmińsko-mazurskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Elbląg III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II ul. Saperów 14F Beata Orzech +48.556258920 Agnieszka Krzywdzińska +48.697212389 a.krzywdzinska@interia.pl 4
Górowo Iławeckie Zespół Szkół ul.Wyszyńskiego 1 Elżbieta Gottuk +48.897611169 Dorota Kalinowska +48.504809748 dkalinowski@onet.pl 2
Kętrzyn II Liceum Ogólnokształcace im. Wojciecha Kętrzyńskiego ul. Powstańców Warszawy 2 Oliwia Piotrowicz +48.897513237 Jarosław Gresik +48.605939143 conan66@poczta.onet.pl 4
Węgorzewo II Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Mariusza Zaruskiego B. Prusa 10 Waldemar Czapski +48.874276723 Waldemar Ołyński +48.510087867 owaldi@poczta.onet.pl 8
razem
4 4             18


woj. wielkopolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kalisz II Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Szkolna 5 Maria Żubrowska-Gil +48.627676657 Aleksandra Kalinowska +48.661055939 akalinowska.ktm@wp.pl 5
Kalisz III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Kościuszki 10 Anna Narewska +48.627672036 Leszek Tomczak +48.501764814 bejlerbej@wp.pl 19
Piła Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko ul. Dembowskiego 4 Artur Kucharski +48.672120505 Karolina Jakubowska-Kargol +48.513322459 kajakubowska@wp.pl 3
Poznań II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej Matejki 8/10 Małgorzata Dembska +48.618662892 Elżbieta Purczyńska +48.600980893 sekretariat@2lo.poznan.pl 12
Poznań III Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Kantego ul. Strzelecka 10 Katarzyna Kordus +48.618524650 Agnieszka Jankowiak-Maik +48.618524650 a.jankowiak@poczta.onet.pl 3
Poznań Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Charlesa de Gaulle'a Tarnowska 27 Andrzej Karaś +48.618798090 Joanna Grabowska +48.668161410 joanna.grabowska@gmail.com 10
razem
3 6             52


woj. zachodniopomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Koszalin II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego Chełmońskiego 7 Wikotor Kamieniarz +48.943424351 Lechosław Warzyński +48.698757405 oblica@uniwersytetdzieci.pl 6
Szczecin II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I ul. Henryka Pobożnego 2 Jolanta Jastrzębska +48.914336117 Edyta Ostapkowicz +48.914336117 edyta.ostapkowicz@wp.pl 2
Szczecin IX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterów Monte Cassino Plac Mariacki 1 Bożena Łoś-Nowak +48.914336760 Urszula Suwaj +48.697412295 usuwaj@gmail.com 7
Szczecinek I Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Elżbiety Księżnej Elżbiety 1 Jerzy Kania +48.943740032 Alina Antoniak-Czajka +48.504364109 aaczajka@poczta.fm 4
razem
3 4             19


Cała RP razem
Miejscowości Szkół         Uczniów
67 100         517