Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym

Lista szkół I etapu - szkolnego

← powrót do menu

Lista szkół I etapu - szkolnego Olimpiady - Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym w roku szkolnym 2016/17.


woj. dolnośląskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Dzierżoniów I Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego ul. J. Piłsudskiego 10 Grażyna Bajsarowicz +48.748314477 Tomasz Roszak +48.602515054 tomaszroszak@o2.pl 5
Lądek - Zdrój Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Zawady ul. Polna 2 Eleonora Puzio +48.748146319 Urszula Samek +48.724373883 ulasam76@wp.pl 1
Oława Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego ul. F. Kutrowskiego 31 Maria Domaradzka +48.713132613 Agnieszka Czyżewska-Smela +48.662132784 agnieszkaczy@gazeta.pl 6
Syców Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki ul. Kościelna 12 Brabara Trokowicz +48.627852241 Przemysław Strzelec +48.783988609 p.m.strzelec@gmail.com 1
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr IV im. Stefana Żeromskiego ul. Stacha Świstackiego 12 Małgorzata Górny +48.713435916 Marzena Solnica +48.609512309 ma_sol@o2.pl 2
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego Plac Orląt Lwowskich 2A dr Danuta Daszkiewicz Ordyłowska +48.713593773 Anna Skubisz +48.600261051 anna.skubisz@interia.pl 15
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XIV w Zespole Szkół nr 14 im. Polonii Belgijskiej Al. Brucknera 10 Marek Łaźniak +48.713246900 Anna Rabiega +48.600957858 anna.rabiega@gmail.com 6
razem
5 7             36


woj. kujawsko-pomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Golub - Dobrzyń Zespół Szkół nr 1 im. Anny Wazówny ul. PTTK 28 Piotr Wiśniewski +48.566835451 mgr Marek Beyger +48.889449882 mareczek.b@amorki.pl 3
Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza ul. 3 Maja 11/13 Rafał Łaszkiewicz +48.523572207 Sławomir Drelich +48.663412626 s.drelich@wp.pl 13
Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej ul. Konopnickiej 15 Jarosław Obiała +48.523572534 Waldemar Wąśniewski +48.505022526 waldemarwasniewski@wp.pl 10
Strzelno Liceum Ogólnokształcące ul. Gimnazjalna 7 Piotr Cieślik +48.523189567 Marian Mikołajczak +48.667677545 marmik111@interia.pl 2
razem
3 4             28


woj. lubelskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Chełm II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Gustawa Orlicz-Dreszera ul. Szpitalna 14 Marta Klasura +48.825653888 Sławomir Rogucki +48.693444582 s.rogucki@gmail.com 1
Krasnystaw I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły ul. Piłsudskiego 50 Edyta Fidecka +48.825762146 Anna Patejuk +48.691029081 krol1970@interia.pl 5
Lublin I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Al. Racławickie 26 Stanisław Stoń +48.814411460 Zbigniew Smutek +48.603114770 bassmu@poczta.onet.pl 2
Lublin II Liceum Ogólnokształcące im Hetmana Jana Zamoyskiego ul.Ogrodowa 16 Małgorzata klimczak +48.815321732 Elżbieta Cieniawa ,Jacek Kunach ,Monika Sugier +48.502844454 elzbieta_cieniawa@interia.pl 1
Lublin III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej Plac Wolności 4 Grzegorz Lech +48.815320947 Krzysztof Styczyński +48.602451415 kstyczynski@wp.pl 12
Lublin Pallotyńskie Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego al. Warszawska 31 ks. dr Andrzej Zelek SAC +48.815338205 Arkadiusz Maślach +48.665764217 arkma@wp.pl 1
Lublin Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej Jadwigi ul. Długosza 8a Małgorzata Grzechnik +48.815338946 Krzysztof Niedźwiedź +48.507117360 k.niedzwiedz@jadwiga.lublin.pl 2
Lublin V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie ul. Lipowa 7 Zbigniew Jakuszko +48.814664340 Ryszard Kotowski +48.607788002 ryskotowski@vp.pl 20
Lublin XXI Liceum Ogólnokształcące im. św.Stanisława Kostki ul. Ks. M. Słowikowskiego 6 ks.Grzegorz Strug +48.817477952 Tomasz Kurzepa +48.883418460 jerem1@vp.pl 1
Lublin Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych im. Tadeusza Kościuszki ul. Zemborzycka 82 mgr Iwonna Szołno +48.817440951 Dawid Gutek +48.784936472 dawid.gutek@wp.pl 4
Zamość I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego ul. Akademicka 8 Zygmunt Kamiński +48.846392801 Paulina Adamowicz +48.846392801 zam.1lo@2com.pl 8
razem
4 11             57


woj. lubuskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Gorzów Wielkopolski Zespół Szkół Ekonomicznych im. Stefana Starzyńskiego ul. 30 Stycznia 29 Jarosław Kapelarz +48.957223595 Jerzy Dutkiewicz +48.666970776 jerzy.dutkiewicz@womgorz.edu.pl 1
Sulechów Liceum Ogólnokształcące im. rotmistrza Witolda Pileckiego ul. Licealna 10 Beata Henrykowska +48.683852619 Barbara Majewska Durda +48.608589829 barbara58@op.pl 7
Zielona Góra I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego ul. Kilińskiego 7 Ewa Habich +48.684523131 Krystyna Musiał +48.500283670 home.musial@wp.pl 5
Zielona Góra IV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Akademickich im. kpt. pil. Eugeniusza Horbaczewskiego ul. Szosa Kisielińska 18 dr Stefan Tomasz Bulanda +48.683271326 Anna Baka +48.697394494 annabaka@op.pl 2
Zielona Góra Zespół Szkół Budowlanych w Zielonej Górze Im. Tadeusza Kościuszki Botaniczna 50 Małgorzata Ragiel +48.684513951 Agnieszka Mokras +48.669415711 agamokras@interia.pl 3
razem
3 5             18


woj. łódzkie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Łódź XXVI Liceum Ogólnokształczące im. K. K. Baczyńskiego ul. Wileńska 22A Małgorzata Wiśniewska +48.426868615 Beata Krysztofczyk +48.693460512 beatakrysztofczyk@op.pl 2
Pabianice II Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi ul. Pułaskiego 29 Krzysztof Zajda +48.422152245 Dariusz Wypych +48.698129575 wypych.dariusz@wp.pl 1
Skierniewice Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa ul. Henryka Sienkiewicza 10 Iwona Leśniewicz +48.468333189 Andrzej Kalski +48.603178134 kalski.sluzbowy@gmail.com 6
Tomaszów Mazowiecki II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego ul. Jałowcowa 10 Tomasz Węgrzynowski +48.447245642 Katarzyna Kozioł-Machel +48.668837236 ketim44@wp.pl 1
Zelów Zespół Szkół Ogólnoksztalcących im. Obrońców Praw Człowieka ul. Kilińskiego 40 Marzanna Socha +48.446341170 Dorota Anglart- Figas +48.602332029 dorota.af@poczta.onet.pl 1
razem
5 5             11


woj. małopolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Myślenice Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolska Szkoła Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego ul. Zdrojowa 18 Jerzy Niedenthal +48.122720424 Halina Mazur +48.664085553 mazurhalina@onet.pl 1
Nowy Sącz Społeczne Liceum "Splot" z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Karskiego ul. Limanowskiego 7 Beata Załubska +48.184434339 Beata Budzik +48.604579371 beatabudzik@gmail.com 4
Olkusz II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Olkuskiej ul. Żeromskiego 1 Iwona Sroka +48.326430442 Wojciech Panek +48.502348418 wojtekp137@wp.pl 2
Olkusz IV Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego ul. Korczaka 7 Piotr Grojec +48.327546035 Karol Szotek +48.502386060 hubert02@op.pl 4
Rabka - Zdrój I Liceum Ogólnokształcące im. Eugeniusza Romera ul. Jana Pawła II 41 Marek Świder +48.182677030 Anna Morawska +48.504280657 annodob3@wp.pl 5
razem
4 5             16


woj. mazowieckie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Garwolin I Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego ul. Długa 35 Joanna Ostrowska +48.256822754 Ewa Gałązka +48.691893323 ewabgalazka@wp.pl 1
Mińsk Mazowiecki Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej ul. Piękna 7a Joanna Papińska +48.257585102 MAREK PAŁDYNA +48.505592285 marekpaldyna7@gmail.com 2
Płock III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujezycznymi w Zespole Szkół Nr 3 im. Marii Dąbrowskiej ul. Łukasiewicza 11 Agnieszka Wierzchowska +48.243640640 Stanisław Krakowski +48.609207433 stankrak@o2.pl 2
Radzymin Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Cypriana Kamila Norwida ul. Konstytucji 3 Maja 26 Urszula Zimińska +48.227865015 Karolina Odelaka +48.601099489 carolinaodelska@vp.pl 3
Siedlce II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Królowej Jadwigi Prusa 12 Agnieszka Borkowska +48.257943470 Barbara Kodzis +48.600383751 b.kod@onet.eu 2
Szymanów Prywatne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Niepokalanek im. Matki Bożej Częstochowskiej ul. Szkolna 2 mgr Marta Ciebiera +48.468649111 dr Agnieszka Sławińska +48.517261109 superslawinska@wp.pl 1
Warszawa CXIX Liceum Ogólnokształcące im. Jacka Kuronia ul. Złota 58 Tomasz Żabka +48.226201141 Tomasz Żabka +48.608810176 tomaszzabka@onet.pl 1
Warszawa LXIV Liceum Ogólnokształcące im. St. I. Witkiewicza ul. Elbląska 51 Beata Zdanowicz +48.226332414 Grzegorz Kozłowski +48.697940157 grzeko7@o2.pl 4
Warszawa VI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana ul. Wiktorska 30/32 Seweryn Szatkowski +48.228441368 Małgorzata Tudek +48.228441369 tudek@vp.pl 1
Warszawa VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV ul. Jagiellońska 38 Grażyna Filipiak +48.226192745 Łukasz Zamęcki +48.605403987 lzamecki@yahoo.com 2
Warszawa XV Liceum Ogólnokształcace z oddziałami Dwujęzycznymi im. Narcyzy Żmichowskiej ul. Klonowa 16 Joanna Chrapkowska +48.228493734 Urszula Ratuszyńska +48.508262090 ularat@poczta.onet.pl 6
Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego ul. Polna 5 Anna Koszycka +48.228251314 Natalia Poniewierka +48.608419495 ponat@wp.pl 5
razem
7 12             30


woj. opolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kędzierzyn - Koźle II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Matejki 19 Katarzyna Arciszewska-Stępień +48.774832162 Jadwiga Kosalla +48.692353402 jagodako@gmail.com 7
Olesno I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich ul. Sądowa 2 Marerk Leśniak +48.343583806 Marek Koloch +48.607216962 marekkoloch@interia.pl 19
Opole Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej ul. Pułaskiego 3 Aleksander Iszczuk +48.774542286 Przemysław Jędrychowski +48.695122879 sekretariat@lo2.opole.pl 2
Opole Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr V w Zespole Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego ul. Kościuszki 14 mgr Danuta Katorosz +48.774545668 Maciej Skoczylas +48.608538329 maciejskoczylas@wp.pl 1
Opole Zespół Szkół Ogólnokształcących - Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie ul. Dubois 28 mgr Joanna Raźniewska +48.774536406 Maciej A. Skoczylas +48.774536406 maciejskoczylas@wp.pl 13
razem
3 5             42


woj. podkarpackie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kolbuszowa Liceum Ogólnokształcące im. Janka Bytnara ul. Jana Pawła II 8 Dariusz Fus +48.172272545 Halina Wojtyczka +48.503902829 h_dralus@op.pl 2
Rzeszów I Liceum Ogólnokształcace im. ks. Stanisława Konarskiego ul. 3 Maja 15 Piotr Wanat +48.177482820 Wojciech Pietryka +48.601831002 wpietryka@1lo.rzeszow.pl 2
Rzeszów II Liceum Ogólnokształcące im. płk. Leopolda Lisa - Kuli ul. Księdza Jałowego 22 Andrzej Szymanek +48.177482824 Barbara Popieluch +48.600888735 barbara.popieluch@gmail.com 2
Rzeszów IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Dąbrowskiego 82 mgr Danuta Stępień +48.177482902 Małgorzta Szczupakowska +48.608279807 msz4lo@onet.pl 2
Tarnobrzeg Zespół Szkół im. ks. Stanisława Staszica ul. Kopernika 1 mgr inż. Teresa Żyguła +48.158221216 Leszek Jasiński +48.600978837 lj1312@op.pl 26
razem
3 5             34


woj. podlaskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Białystok I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza ul. Brukowa 2 Robert Winnicki +48.857425772 Marek Dawidziuk +48.511448201 marek1405@wp.pl 2
Białystok II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku Księżna Anna z Sapiehów Jabłonowska Narewska 11 Dariusz Bossowski +48.856511416 Michał Dobkowski +48.511963804 mich.dobkowski@wp.pl 1
Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida ul. Zwierzyniecka 9a Bożena Karpowicz +48.857422318 Krzysztof Maleszewski +48.609109106 owop@4lo.bialystok.pl 15
Białystok VII LO w Białymstoku im. Nauczycieli Tajnego Nauczania ul. Wierzbowa 7 Jerzy Nowik +48.856649338 Barbara Błaszczyk +48.690486524 webian@op.pl 7
Białystok XIV Liceum Ogólnokształcące im. Ryszarda Kaczorowskiego ul. Upalna 26 Leszek Kochanowski +48.856613227 Dorota Dąbrowska +48.695665530 ddorka15@wp.pl 6
razem
1 5             31


woj. pomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Bytów I Liceum Ogólnokształcące im. Bojowników o Wolność i Polskość Ziemi Bytowskiej ul. Gdańska 57 Edward Mazur +48.598226920 Joanna Pilipczuk +48.667455897 asiapilipczuk@wp.pl 1
Chojnice Chojnicka Szkoła Realna ul. Angowicka 45 Julita Zenker +48.523973475 Jacek Borzyszkowski +48.882054360 bojacek2@tlen.pl 1
Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich ul. Nowe Miasto 4-6 Małgorzata Gierszewska +48.523960120 Jacek Borzyszkowski +48.882054360 bojacek2@tlen.pl 13
Chojnice Liceum Ogólnokształcące Pomerania ul. Świętopełka 10 Dorota Sontowska +48.602231659 Jacek Borzyszkowski +48.882054360 bojacek2@tlen.pl 2
Chojnice Technikum nr 4 ul. Angowicka 45 Józef Kołak +48.523973475 Jacek Borzyszkowski +48.882054360 bojacek2@tlen.pl 1
Gdańsk XX Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta ul. Dobrowolskiego 6 Bożena Kondratiuk +48.583479712 Leszek Szabłowski +48.607226568 leszek0311@hotmail.com 12
Gdynia X Liceum Ogólnokształcące im. Gdyńskich Nauczycieli Bohaterów II Wojny Światowej ul. Władysława IV 58 Magdalena Piwowarska +48.586207529 Małgorzata Hajduk - Kocieniewska +48.505014874 malgorzatahk@onet.eu 1
Kwidzyn I Liceum Ogólnokształcące d. Polskie Gimnazjum im. dr. Władysława Gębika ul. Konarskiego 12 Sebastian Więckowski +48.552793935 Beata Krzeszowska - Sarzyniak +48.606367529 beata_sarzyniak@wp.pl 3
Kwidzyn Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Polskich Noblistów ul. Chopina 4 Marzenna Czyżewska +48.552612287 Enerlich Katarzyna +48.602313486 kasiaene@vp.pl 1
Tczew Uniwersyteckie Katolickie Licum Ogólnokształcące im. Świętej Jadwigi Królowej ul. Wodna 6 Krzysztof Niemczyk +48.585301061 Sebastian Marciniak +48.694124547 shmarciniak@wp.pl 7
Ustka Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych - Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika ul. Bursztynowa 12 Józef Masłowski +48.598147106 Arkadiusz Kubiak +48.661491468 arekkubiak61@wp.pl 4
razem
7 11             46


woj. śląskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Bielsko-Biała V liceum Ogólnokształcące ul. Józefa Lompy 10 Mirosław Frączek +48.338221809 Jerzy Jędryka +48.503712954 biuro@lo5.bielsko.pl 9
Cieszyn I Liceum Ogólnokształcące im. Antoniego Osuchowskiego pl. Słowackiego 2 Janusz Łukomski - Prajzner +48.338521139 Dawid Czakon +48.733500082 d-czakon@wp.pl 1
Częstochowa I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego ul. Kościuszki 8 Małgorzata Kaim +48.343242555 Agnieszka Wiklińska +48.660417918 agneswiki@o2.pl 6
Częstochowa VI Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego ul. Łukasińskiego 40 Tadeusz Kałużny +48.343231163 Aneta Szczepańska +48.505069932 aneta.152@wp.pl 2
Częstochowa Zespół Szkół im. dr Wladyslawa Biegańskiego ul. Dąbrowskiego 75 Jan Randak +48.034361118 Alina Pelc-Eliasz +48.604596219 alin35@interia.pl 1
Gliwice Zespół Szkół Ogólnokształcących NR 10 - I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego ul. Zimnej Wody 8 Adam Sarkowicz +48.322314732 Dorota Majewska +48.485030441 dorotamajewska@vp.pl 3
Katowice I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika ul. Sienkiewicza 74 Witold Terlecki +48.322551863 Andrzej Warmuz +48.513042416 a.warmuz@kopernik.katowice.pl 3
Katowice III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza ul. Mickiewicza 11 Ewa Chorąży +48.322589305 Magdalena Wieczorek +48.665254932 poczta@magdalenawieczorek.pl 2
Katowice IV Liceum Ogólnokształcące im gen. Stanisława Maczka ul. Katowice 54 Katarzyna Ziemiec +48.322582696 Łukasz Durczyński +48.507698988 lukas.dur@interia.pl 11
Sosnowiec II Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Plater ul. Parkowa 1 Dorota Leszczyńska +48.322664535 Katarzyna Uliniarz +48.696441912 k.uliniarz@gmaul.com 1
Sosnowiec Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 15 im. Stanisława Staszica Plac Zillingera 1 Grzegorz Walotek +48.322913784 Karol Winiarski +48.501401193 kwiniarski@onet.eu 3
Zawiercie I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego ul. Wojska Polskiego 55 mgr Bożena Bańska +48.326722927 dr Agnieszka Muc +48.507327516 tesla20@interia.pl 1
razem
8 12             43


woj. świętokrzyskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Chęciny Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Łokietka ul. Białego Zagłębia 1 Halina Kołodziejczyk +48.413151068 Anna Wrzoskiewicz +48.793786384 awrzoskiewicz@interia.pl 5
Łopuszno Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 ul. Konecka 2 Teresa Pasowska +48.413914025 Piotr Starzyk +48.737718066 piotr.j.starzyk@interia.pl 1
Włoszczowa Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego ul. Koniecpolska 40 Marek Ledwoch +48.413942212 Cezary Świetlicki +48.698261684 c.swietlicki@wp.pl 3
razem
3 3             9


woj. warmińsko-mazurskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Elbląg III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II ul. Saperów 14 f Jan Zaborowski +48.556258920 Marek Nowosad +48.605353586 dyrektor.3lo@wp.pl 1
Elbląg Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Juliusza Słowackiego ul. Pocztowa 2 Zofia Ostrówka +48.556258910 Monika Andrzejczyk +48.509369765 moniaa36@wp.pl 2
Górowo Iławieckie Zespół Szkół ul.Wyszyńskiego 1 Eżbieta Gottuk +48.897611696 Dorota Kalinowska +48.504809748 dkalinowski@onet.pl 1
Węgorzewo Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Mariusza Zaruskiego ul. Bolesława Prusa 10 Waldemar Czapski +48.874272367 Waldemar Ołyński +48.510081867 owaldi@poczta.onet.pl 6
Wydminy Samorządowe Liceum Ogólnokształcące ul. Grunwaldzka 94 Eliza Jolanta Szwed +48.874210028 Tamara Olszewska +48.798258910 tamara_sos@wp.pl 4
razem
4 5             14


woj. wielkopolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kalisz II Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki ul. Szkolna 5 Maria Żubrowska-Gil +48.627676657 Leszek Tomczak +48.501764814 bejlerbej@wp.pl 2
Poznań II Liceum Ogólnokształcące im. Heleny Modrzejewskiej i Generałowej Zamoyskiej ul. Matejki 8/10 Małgorzata Dembska +48.618690724 Elzbieta Purczyńska +48.618690724 purel@o2.pl 7
Poznań Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 im. Charles de Gaulle'a ul. Tarnowska 27 Andrzej Karaś +48.618798090 Joanna Grabowska +48.668161410 joanna.grabowska@gmail.com 4
razem
2 3             13


woj. zachodniopomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Koszalin V Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 2 im. Stanisława Lema ul. Jedności 9 Bożena Sobkowiak +48.943424784 Arkadiusz Gryk +48.504351249 a.gryk@gazeta.pl 4
Szczecin Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Adama Asnyka ul. Ofiar Oświęcimia 14 Hanna Bartnik +48.914232802 Wojciech Gierczak +48.509263406 wogi@wp.pl 1
Szczecinek I Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Elżbiety ul. Księżnej Elżbiety 1 Jerzy Kania +48.943740032 Alina Antoniak-Czajka +48.504364109 aaczajka@poczta.fm 1
razem
3 3             6


Cała RP razem
Miejscowości Szkół         Uczniów
65 101         434