Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym

Lista szkół I etapu - szkolnego

← powrót do menu

Lista szkół I etapu - szkolnego Olimpiady - Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym w roku szkolnym 2015/16.


woj. dolnośląskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Bolesławiec I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego ul. H. i W. Tyrankiewiczów Cezary Czernatowicz +48.757323193 Edward Florków +48.504959590 edef@o2.pl 6
Dzierżoniów I Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego J. Piłsudskiego 10 mgr Grażyna Bajsarowicz +48.748314477 Tomasz Roszak +48.602515054 tomaszroszak@o2.pl 3
Jelenia Góra I Liceum Ogólnokształcące Stefan Żeromski Kochanowskiego 18 Eulalia Kłodawska-Szwajcer +48.757677700 Mariusz Kokotowski +48.606904284 mariuko@poczta.onet.pl 15
Legnica I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki pl. Klasztorny 7 Halina Tamioła +48.768622758 Joanna Piskorska-Gomoliszek +48.730786650 joanna_pg@o2.pl 10
Lubin II Liceum Ogólnokształcące Niepodległości 31 Jolanta Dubińska +48.768497266 Agnieszka Winiarska +48.506029166 awiniar@o2.pl 20
Lubin Zespół Szkół nr 1 im. prof. Bolesława Krupińskiego Kościuszki 9 Paweł Klimaszewski +48.767463050 Teresa Strzelecka +48.607419409 t.strzelecka@zs1.lubin.pl 27
Mirsk Liceum Ogólnokształcące im.Bohaterów II Armii Wojska Polskiego ul.Wodna 2 Paweł Śliwiński +48.757834250 Magda Krajewska - Siemek +48.884986259 magdakrajewskasiemek@gmail.com 5
Oleśnica I Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego J. Słowackiego 4 Marzena Helińska +48.713143280 Anetta Grzesik- Robak +48.512480247 anettarobak@wp.pl 3
Oława Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Kutrowskiego 31 Maria Domaradzka +48.713132613 Agnieszka Czyżewska-Smela +48.662132478 agnieszkaczy@gazeta.pl 10
Strzegom Zespół Szkół Krótka 6 Robert Wójtowicz +48.746494870 Marzenna@archbud.com.pl +48.603961598 marzenna@archbud.com.pl 6
Strzegom Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego T. Kościuszki 31 Tomasz Marczak +48.748550233 Kamila Mazur +48.691463838 panikamilam@gmail.com 16
Syców Liceum Ogólnoksztacące im. Tadeusza Kościuszki Kościelna 12 Barbara Trokowicz +48.627852241 Malgorzata Herbeć +48.513143009 herbecgosia@wp.pl 3
Środa Śląska Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Mikołaja Kopernika Wrocławska 12 Małgorzata Przesławska +48.713173239 Andrzej Słota +48.602465711 andrzej.slota@gazeta.pl 5
Wrocław Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Adama Mickiewicza Składowa 5 Michał Głowacki +48.717986732 Dorota Cetnarowska +48.693254513 dorotacetnarowska@o2.pl 3
Wrocław Liceum Ogólnokształcące Nr IV Stefan Żeromski ul. Świstackiego 12-14 Małgorzata Górny +48.713435916 Marzena Solnica +48.609512309 ma_sol@o2.pl 15
Wrocław Liceum Ogólnokształcące Nr VII im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego ul. Krucza 49 mgr Leszek Duszyński +48.713617511 Katarzyna Moskwa +48.713617511 kmoskwa@lo7.wroc.pl 5
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego plac Orląt Lwowskich 2a dr Danuta Daszkiewicz Ordyłowska +48.713593773 Anna Skubisz +48.600261051 ania_skubisz@interia.pl 20
Żmigród Powiatowy Zespół Szkół im.Jana Pawła II Willowa 5 Jan Czyżowicz +48.713853666 Mariusz Stach +48.713853666 mastamo@o2.pl 3
razem
13 18             175


woj. kujawsko-pomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Bydgoszcz Zespół Szkół Medycznych VIII Liceum Ogólnokształcące Swarzewska10 Aldona Sobień +48.523423753 Marzena Wolschlaeger +48.883170768 marzenawolschlaeger@gmail.com 4
Choceń Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Kard. S. Wyszyńskiego SIKORSKIEGO 12 Tamara Mikołajczak +48.542846714 BOGUMIŁA KUBISZTAL +48.782512619 b.k121@wp.pl 7
Golub-Dobrzyń Zespół Szkól nr 1 im. Anny Wazówny PTTK 28 mgr Elżbieta Kochner +48.566835451 MAREK BEYGER +48.566835450 mareczek.b@amorki.pl 16
Grudziądz II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego Marcinkowskiego 10 Małgorzata Tomaszewska +48.564622265 ALEKSANDRA ZYCZYNSKA +48.609534897 ola.zyczy@wp.pl 3
Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza 3 Maja 11/13 Rafał Łaszkiewicz +48.523572207 Sławomir Drelich +48.663412626 s.drelich@wp.pl 30
Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Konopnickiej 15 Jarosław Obiała +48.523572534 Waldemar Wąśniewski +48.505022526 waldemarwasniewski@wp.pl 8
Inowrocław Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Jana Pawła II Poznańska 345 Grażyna Kadłubowska +48.523537210 Anna Łaszkiewicz +48.506302743 annalasz@onet.eu 18
Mogilno Zespół Szkół Dworcowa 9 Zbigniew Grzechowski +48.523152664 Renata Lepsza +48.607210153 renatalepsza@wp.pl 10
Szubin I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego Kcyńska 2 Elżbieta Kłosowska-Hilscher +48.523843942 Beata Łukaszewska +48.668005568 beatka2524@wp.pl 6
Toruń Zespół Szkół Ekonomicznych gen. Elżbiety Zawackiej Grunwaldzka 39 Grażyna Żołnierkiewicz +48.566544630 Anna Grala +48.725237575 anna.grala@buziaczek.pl 20
Toruń Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego i VIII Liceum Ogólnokształcące Ul. Grunwaldzka 33/35 mgr Urszula Przedpełska +48.566602290 Krzysztof Bartoszyński +48.566602292 prezentacje1234@wp.pl 5
Włocławek III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej ul. Bechiego 1 Aneta Jaworska +48.542322965 Wioletta Frydrychowska +48.509714530 fredbis@poczta.onet.pl 20
Włocławek Zespół Szkół Elektrycznych Toruńska 77/83 Piotr Człapiński +48.542362225 Agnieszka Chmielewska +48.503022827 a.chmielewska2013@gmail.com 10
Włocławek Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza Łęgska 26 ks. dr Jacek Kędzierski +48.542324942 Katarzyna Kwiatkowska +48.604581502 falrom@op.pl 30
Włocławek Zespół Szkół Samochodowych im.Tadeusza Kościuszki Leśna 1A Ryszard Suwała +48.542325813 Bożena Piętowska +48.664876181 bozenapietowska@op.pl 3
razem
9 15             190


woj. lubelskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Annopol Zespół Szkół im. Jana Pawła II Kościuszki 22 Elżbieta Gasiorowska +48.158613582 Katarzyna Nowak +48.693638938 kk.nowak@interia.pl 10
Biała Podlaska IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Akademicka 8 Stanisław Romanowski +48.833416781 Mariusz Gromadzki +48.506775444 m.gromadzki@poczta.fm 5
Biłgoraj Liceum Ogólnokształcące im. ONZ ONZ ul. Kościuszki 41/43 Marian Klecha +48.846860442 Jan Maciocha +48.600778034 janmaciocha@interia.pl 4
Chełm II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Gustawa Orlicz-Dreszera Szpitalna 14 Marta Klasura +48.825653888 Sławomir Rogucki +48.693444582 s.rogucki@gmail.com 8
Chełm Zespół Szkół Ekonomicznych i III Liceum Ogólnokształcące im. gen. Władysława Andersa Sienkiewicza 22 Edyta Chudoba +48.825655254 Renata Weremczuk +48.661766751 weremczukrenata5@gmail.com 10
Janów Lubelski Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza Jana Pawła II 1 Alicja Gąbka +48.158720356 Alicja Głaz +48.602526169 alicja_glaz@o2.pl 3
Kijany Zespół Szkół Rolniczych Kijany 19 Jan Trojak +48.516858449 Katarzyna Pędzisz +48.516858449 Kate_1979@o2.pl 15
Krasnystaw I Liceum Ogólnokształcące im. Wladysława Jagiełły Piłsudskiego 50 Edyta Fidecka +48.825762146 Anna Patejuk +48.691029081 krol1970@interia.pl 7
Lubartów Zespół Szkół nr 2 Chopina 6 Anna Wójtowicz +48.818550110 Artur Staszek +48.502103502 arturstaszek@op.pl 15
Lublin I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Al. Racławickie 26 Stanisław Stoń +48.814411460 Zbigniew Smutek +48.603114770 bassmu@poczta.onet.pl 5
Lublin III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej plac Wolności 4 Grzegorz Lech +48.815320947 Krzysztof Styczyński +48.602451415 kstyczynski@wp.pl 15
Lublin IV Liceum Ogólnokształcące im. S. Sempołowskiej Szkolna 4 Grzegorz Gębka +48.817477817 Marcin Bąk +48.503645333 marcinbak4lo@gmail.com 10
Lublin Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego al. Warszawska 31 ks. dr Andrzej Zelek +48.815338205 Arkadiusz Maślach +48.665764217 arkma@wp.pl 3
Lublin Pallotyńskie Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego al. Warszawska 31 ks. Andrzej Zelek +48.815338205 Arkadiusz Maślach +48.665764217 arkma@wp.pl 20
Lublin Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi Długosza 8a Małgorzata Grzechnik +48.815338946 Krzysztof Niedźwiedź +48.507117360 k.niedzwiedz@jadwiga.lublin.pl 20
Lublin V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej Curie Lipowa 7 Zbigniew Jakuszko +48.814664340 Ryszard Kotowski +48.607788002 ryskotowski@vp.pl 25
Lublin XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki Ks. M. Słowikowskiego 6 Ks. Grzegorz Strug +48.817477952 Tomasz Kurzepa +48.883418460 jerem1@vp.pl 3
Lublin Zespół Szkół Ekonomicznych im. Augusta i Juliusza Vetterów Bernardyńska 14 Marzenna Modrzewska-Michalczyk +48.815325313 Tadeusz Bystryk +48.607276163 tadeuszbystryk@wp.pl 7
Lublin Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych im. Tadeusza Kosciuszki Zemborzycka 82 Iwonna Szolno +48.817439585 Anna Wawruch-Lis +48.693182796 analis@vp.pl 5
Zamość I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Akademicka 8 Zygmunt Kamiński +48.846392801 Paulina Adamowicz +48.846392801 zam.1lo@2com.pl 38
Zamość Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 im. Józefa Piłsudskiego Szczebrzeska 102 Antoni Turzyniecki +48.846392027 Marzena Chwaleba +48.782644801 marzenia55@interia.pl 3
razem
10 21             231


woj. lubuskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Gorzów Wielkopolski I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Puszkina 31 Ewa Szmit +48.957204842 Robert Gabis +48.660400545 rob-matejki@wp.pl 4
Gorzów Wielkopolski Zespół Szkół Odzieżowych im. K. Kieślowskiego Śląska 64 c Anna Maciejewicz +48.957280892 Przemysław Dygas +48.507046326 przemek.dygas@wp.pl 3
Gorzów Wielkopolski ZSO nr 1 im. Tadeusza Kościuszki Puszkina 31 Ewa Szmit +48.667659341 Paweł Szafrański +48.601551533 boczus96@wp.pl 3
Gubin ZSO LO im. Bolesława Chrobrego Piastowska 26 Halina Bogatek +48.684558186 Teresa Grajek +48.502636593 teresa.wos60@gmail.com 6
Nowa Sól Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Gimnazjalna 9 Ewa Zacłona +48.684583895 Joanna Wojtasik +48.661880812 jjm86@o2.pl 6
Zielona Góra I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego Kilińskiego 7 Ewa Habich +48.684523131 Krystyna Musiał +48.500283670 home.musial@wp.pl 5
Zielona Góra ZSA - IV Liceum Ogólnokształcące im. kpt. pil. Eugeniusza Horbaczewskiego ul. Szosa Kisielińska 18 dr Stefan Bulanda +48.683271326 Anna Baka +48.697394494 annabaka@op.pl 10
Żary Społeczne Liceum Ogólnokształcące 11 Listopada 33 Wiktor Polakowski +48.068363693 Piotr Partyka +48.608118175 12piotr@wp.pl 5
razem
5 8             42


woj. łódzkie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kutno Zespół Szkół Nr 1 im. Stanisława Stazica Oporowska 7 Janusz Pawlak +48.242542397 Paweł Babecki +48.509899475 pawelb65@o2.pl 10
Łódź XXI Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa Kopernika 2 M. Zaradzka-Cisek +48.426366854 Krzysztof Bilski +48.507285811 kr.bilski1@gmail.com 20
Pabianice II Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi ul. Pułaskiego 29 Krzysztof Zajda +48.422152245 Dariusz Wypych +48.698129575 wypych.dariusz@wp.pl 8
Skierniewice Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa Henryka Sienkiewcza 10 Iwona Leśniewicz +48.468333189 Andrzej Kalski +48.603178134 kalski.sluzbowy@gmail.com 20
Zelów Zespół Szkół Ogólnokształcących Kilińskiego 40 Marzanna Socha +48.446341170 Dorota Anglart- Figas +48.602332029 dorota.af@poczta.onet.pl 3
razem
5 5             61


woj. małopolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kraków Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego Akacjow 5 o. Edward Kryściak +48.124123363 Janusz Podwika +48.485016712 jpodwika@liceum.pijarzy.pl 18
Kraków VI Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza ul. Wąska 7 dr Czesław Wróbel +48.124306908 Marcin Mikrut +48.793455799 mmikrut@op.pl 3
Kraków Zespół Szkół Poligraficzno-Medialnych im. Zenona Klemensiewicza 38 Andrzej Januszkiewicz +48.126484903 Jolanta Adamowicz +48.608114656 jadamowicz@op.pl 3
Limanowa IV LO w ZS nr1 im. Józefa Piłsudskiego Witosa 5 Eugeniusz Bogacz +48.183371752 Stanisław Dębski +48.609378665 stan.deb@wp.pl 8
Mszana Dolna Zespół Szkół nr 1 Matejki 11 Elżbieta Magierska +48.183310283 Halina Mazur +48.664085553 mazurhalina@onet.pl 5
Myślenice ZSP MSG im. Tytusa Chałubińskiego ul. Zdrojowa 18 Jerzy Niedenthal +48.122720820 Róg Ryszard +48.663443534 modidz@zsp.edu.pl 15
Olkusz II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Olkuskiej Żeromskiego 1 Iwona Sroka +48.326430442 Wojciech Panek +48.502348418 wojtekp137@wp.pl 10
Oświęcim Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych Bema 8 Jacek Stoch +48.338424566 Joanna Smrek +48.696075401 asmrek@gmail.com 12
Oświęcim Powiatowy Zespół Nr 3 Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. por. Stefana Jasieńskiego Stanisławy Leszczyńskiej 8 Grażyna Gawłowska +48.338431680 Karatzyna Kapcińska - Czerniak +48.338431680 sekretariatpz3@gmail.com 25
Rabka Zdrój I Liceum Ogólnokształcące im. Eugeniusza Romera Jana Pawła II 41 Marek Świder +48.182676030 Leszek Świder +48.609548144 leszek.swider@rada.nowotarski.pl 5
Skawina Zespół Szkół Techniczno - Ekonomicznych Kopernika 13 mgr Anna Stec +48.122763451 Andrzej Ciaptacz +48.692387880 a.ciaptacz@gmail.com 10
razem
8 11             114


woj. mazowieckie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Chorzele Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wł. St. Reymonta Szkolna 4 Krzysztof Milewski +48.297515024 Adam Brosch +48.664546042 adambrosch@interia.pl 10
Garwolin I Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego ul. Długa 35 Joanna Ostrowska +48.256822754 Ewa Gałązka +48.691893323 ewabgalazka@wp.pl 5
Kozienice I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego Warszawska 25 mgr Ewa Malec +48.486142608 Małgorzata Kuśmierczyk-Balcerek +48.515307234 gosia1748@wp.pl 3
Mińsk Mazowiecki Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej Piękna 7A Joanna Papińska +48.257585102 Marek Paldyna +48.505592285 13dhkaldera@wp.pl 5
Mińsk Mazowiecki Zespół Szkól Nr 1 im. Kazimierza Wielkiego ul. Budowlana 4 Małgorzata Beczek +48.257582564 Anna Abramowska +48.486977611 mankowska_anka@poczta.fm 31
Płock Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Stanisława Małachowskiego Małachowskiego 1 Katarzyna Góralska +48.243663600 Iwona Sarwińska +48.605663836 igs@list.pl 3
Przysucha Zespół Szkół Nr 1 im. Jana Pawła II Al. Jana Pawła II 13 Zofia Szymańska +48.486752570 Sławomir Wiktorowicz +48.508258594 wiktor.wektor@interia.pl 7
Pułtusk Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi Piotra Skargi 2 Barbara Meredyk +48.236920171 Anna Krawczyńska +48.669430800 adk10@poczta.onet.pl 3
Radom IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im dra Tytusa Chałubińskiego Mariacka 25 Bożena Szulczyk +48.483627485 Marcin Kamańczyk +48.608295527 kamanus@interia.pl 24
Szymanów Prywatne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Niepokalanek im. Matki Bożej Częstochowskiej Szkolna 2 Marta Ciebiera +48.468649111 Agnieszka Sławińska +48.517261109 superslawinska@wp.pl 5
Warszawa I SLO z Oddziałami Międzynarodowymi im. Jam Saheb Digvijay Sinhji Raszyńska 22 Hanna Kobylińska +48.226685452 Mateusz Białas +48.226685452 liceum.ib@rasz.edu.pl 5
Warszawa LO XXIII im. Marii Skłodowskiej-Curie Naddnieprzańska 2/4 Małgorzata Karpezo +48.586790005 Ewa Orłowska +48.512155187 e.orlowska@liceum23.waw.pl 3
Warszawa LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. I. Witkiewicza ul. Elbląska 51 Beata Zdanowicz +48.226332404 Grzegorz Kozłowski +48.697940157 grzeko7@o2.pl 16
Warszawa XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego ul. Platynowa 1 Anna Szczepańska-Filipp +48.226209968 Grzegorz Kozłowski +48.697940157 grzeko7@o2.pl 15
Warszawa XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Narcyzy Żmichowskiej Klonowa 16 Joanna Chrapkowska +48.228493734 Urszula Ratuszyńska +48.508262090 ularat@poczta.onet.pl 3
Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Polna 5 Anna Koszycka +48.228251314 Natalia Poniewierka +48.608419495 ponat@wp.pl 15
Warszawa XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Wiktorska 99 Jerzy Kunicki +48.228442921 Izabela Jasińska +48.228442921 lo28@poczta.internetdsl.pl 3
Warszawa XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika ul. Józefa Bema 76 Justyna Matejczyk +48.226327570 Grzegorz Śmigiera +48.503131949 gsmigiera@wp.pl 3
Warszawa Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych Nr 1 im. Mikołaja Kopernika Stawki 10 Dorota Lipińska +48.228311683 Agnieszka Biernacka +48.668336964 aga.bec@gmail.com 15
Żuromin Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej Wyzweolenia 61 mgr Wojciech Gralewski +48.236572219 Hanna Śliwińska +48.500201627 hannas1@buziaczek.pl 25
razem
11 20             199


woj. opolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kędzierzyn-Koźle II Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika ul. Matejki 19 Katarzyna Arciszewska - Stępień +48.077483216 Jadwiga Kosalla +48.692353402 jagodako@gmail.com 40
Namysłów I Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Iwaszkiewicza Mickiewicza 12 Jolanta Wilczyńska +48.774107060 Przemysław Paradowski +48.502899852 pparadowski@swps.edu.pl 10
Olesno Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących im. Mikołaja Kopernika ulica Powstańców Śląskich 4 Dorota Mielczarek- Koziołek +48.343582068 Bożena Koj +48.601544753 bozenkakoj@interia.pl 5
Olesno ZS - I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich ul. Sądowa 2 Marek Leśniak +48.343583806 Marek Koloch +48.607216962 marekkoloch@interia.pl 25
Opole Zespół Szkół Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki Tadeusza Kościuszki 39-41 mgr Dariusz Dobrowolski +48.774544524 Dariusz Dzionek +48.530928270 dariusmorn@onet.eu 10
Opole Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr I im. Mikołaja Kopernika Licealna 3 Zofia Godlewska +48.774742944 Bożena Olszewska +48.502139475 bozenao1@interia.pl 12
Opole Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr II Pułaskiego 3 Aleksander Iszczuk +48.774542286 Piotr Zamelski +48.798203007 piotrzamelski@wp.pl 7
Opole ZSO - Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie Dubois 28 Joanna Raźniewska +48.774536406 Maciej Skoczylas +48.608538329 maciejskoczylas@wp.pl 25
Paczków Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej Kołłątaja 9 Martyna Nakonieczny +48.774316440 Jolanta Kalisz +48.609772207 jolakalisz@wp.pl 10
razem
5 9             144


woj. podkarpackie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Grębów Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. prof. Stanisława Bąka Rynek 393 Krystyna Chmura +48.158112816 Grażyna Szwed +48.783948858 szagra@interia.eu 3
Jarosław Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha ul. Św. Ducha 1 Adam Tomaszewski +48.166216524 Jsdwiga Hołówka +48.660492054 j_holowka@tlen.pl 10
Jasło Zespół Szkół Technicznych im. Bohaterów Września Staszica 30 Andrzej Bosak +48.134463700 Jadwiga Świątek +48.661514680 jswiatek@onet.pl 15
Kolbuszowa Liceum Ogólnokształcące im. Janka Bytnara Jana Pawła II 8 Dariusz Fus +48.172271545 Halina Wojtyczka +48.503902829 h_dralus@op.pl 10
Łańcut Zespół Szkół Nr 1 - II LO im. Janusza Korczaka Grunwaldzka 11 Mariusz Duliban +48.172252826 Mariusz Duliban +48.606915238 duliban28@gmail.com 50
Nowa Dęba Zespół Szkół nr 1 im. Jana Kochanowskiego ul.Mikołaja Reja 7 Robert Suska +48.158462232 Marzena Zięba +48.607415925 marzezieba@gmail.com 10
Rzeszów I Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego 3 Maja 15 Piotr Wanat +48.177482820 Wojciech Pietryka +48.601831002 wpietryka@1lo.rzeszow.pl 15
Rzeszów II Liceum Ogólnokształcące im. płk. Leopolda Lisa - Kuli ul. Księdza Jałowego 22 Andrzej Szymanek +48.177482840 Barbara Popieluch +48.600888735 barbara.popieluch@gmail.com 10
Rzeszów IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Dąbrowskiego 82 Danuta Stępień +48.177482902 Wojciech Kątnik +48.608863880 wojciechkatnik@gmail.com 10
Rzeszów Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek im. Jana Pawła ll KS.J.Jałowego 1 mgr Anna Telus +48.178536442 Piotr Chmielowiec +48.603498427 piotrchmielowiec@gmail.com 10
Tarnobrzeg Zespół Szkół im. ks. Stanisława Staszica Kopernika 1 mgr inż. Teresa Żyguła +48.158221216 Leszek Jasiński +48.600978837 lj1312@op.pl 3
razem
8 11             146


woj. podlaskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Białystok I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Brukowa 2 Robert Winnicki +48.857425772 Marek Dawidziuk +48.511448201 marek1405@wp.pl 5
Białystok II Liceum Ogólnokształcące ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej ul. Narewska 11 mgr Dariusz Bossowski +48.856511416 Jacek Brzozowski +48.606909073 brzozowskij@gmail.com 3
Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Zwierzyniecka 9a Bożena Karpowicz +48.857422318 Marek Kawczyński +48.605229475 mark19@op.pl 10
Białystok Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO Fabryczna 10 Ewa Maria Drozdowska +48.856754900 Andrzej Dadura +48.697493717 an.dadura@wp.pl 3
Białystok VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta Warszawska 8 Tadeusz Mosiek +48.857435485 Eliza Godlewska +48.504944314 elizagodlewska@gmail.com 3
Białystok XI Liceum Ogólnokształcące im. Witolda Pileckiego Grottgera 9 Andrzej Rybnik +48.857326465 Katarzyna Marcinkiewicz +48.793019185 k.marcinkiewicz@xilo.bialystok.pl 5
Białystok ZSO 9 - XIV Liceum Ogólnokształcące im. Ryszarda Kaczorowskiego Upalna 26 Leszek Kochanowski +48.856613227 Dorota Dąbrowska +48.695665530 ddorka15@wp.pl 45
Bielsk Podlaski II Liceum Ogólnokształcące z Białoruskim Językiem Nauczania im. Bronisława Taraszkiewicza Kopernika 4 Andrzej Stepaniuk +48.858332142 Włodzimierz Wawulski +48.504122366 wlodzimierz_wawulski@vp.pl 5
Ciechanowiec Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jarosława Iwaszkiewicza Szkolna 8 Eugeniusz Święcki +48.862771134 Adam Olszewski +48.790523121 adamujocker@vp.pl 12
razem
3 9             91


woj. pomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Bytów I Liceum Ogólnokształcące im. Bojowników o Wolność i Polskość Ziemi Bytowskiej ul. Gdańska 57 Edward Mazur +48.598226920 Ireneusz Klaman +48.598226920 dyrekcja@lo.bytow.pl 3
Chojnice Akademicki Zespół Szkół "Pomerania" Liceum Ogólnokształcące Świętopełka 10 Dorota Sontowska +48.523342887 Jacek Borzyszkowski +48.882054360 bojacek2@tlen.pl 3
Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich Nowe Miasto 4-6 Małgorzata Gierszewska +48.523960120 Jacek Borzyszkowski +48.882054360 bojacek2@tlen.pl 9
Chojnice Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Tajnej Organizacji Wojskowej „Gryf Pomorski” Koscierska 11 Jan Semrau +48.523973072 Joanna Barszczewska +48.502601256 joannabar1@wp.pl 3
Chojnice Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Św. Józefa Patrona Rzemieślników Angowicka 45 Józef Kołak +48.523972471 Jacek Borzyszkowski +48.882054360 bojacek2@tlen.pl 3
Gdańsk XX Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta Dobrowolskiego 6 Bożena Kondratiuk +48.583479712 Leszek Szabłowski +48.607226568 leszek0311@hotmail.com 3
Gdynia X Liceum Ogólnokształcące im. Gdyńskich Nauczycieli Bohaterów II Wojny Światowej Władysława IV 58 Magdalena Piwowarska +48.586207529 Małgorzata Hajduk - Kocieniewska +48.505014874 malgorzatahk@onet.eu 10
Kartuzy Zespół Szkół Ogolnokształcących im. Hieronina Derdowskiego ul.Klasztorna 4 Maria Mejer- Kobiela +48.586810434 Ewa Marszałkowska +48.508356500 effaeffa@interia.pl 15
Kwidzyn I Liceum Ogólnokształcące im. dr Władysława Gębika dawne Polskie Gimnazjum Konarskiego 12 Mariusz Wesołowski +48.552793935 Beata Krzeszowska-Sarzyniak +48.606367529 beata_sarzyniak@wp.pl 11
Pelplin Collegium Marianum Liceum Katolickie im. Jana Pawła II Cystersów 2 Arkadiusz Ćwikliński +48.585364932 Kazimierz Ickiewicz +48.512232454 collegium@diecezja-pelplin.pl 3
Słupsk I Liceum Ogólnokształcące im. B. Krzywoustego Szarych Szeregów 15 Barbara Grędecka +48.598422217 Joanna Iwańska +48.607451336 joanna_iwanska1@tlen.pl 10
Słupsk II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Mickiewicza 32 Mariusz Domański +48.598424894 Stanisław Stefański +48.604406891 stestach@wp.pl 25
Starogard Gdański II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej Kościuszki 131 Piotr Cesarz +48.585623092 Barbara Zblewska +48.695987111 basiazblewska@o2.pl 7
Tczew II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego Królowej Marysieńki 10 Dorota Kościjańczuk +48.585316960 Andrzej Demski +48.518140103 demski_andrzej@wp.pl 8
Tczew Uniwersyteckie Katolickie Liceum Ogólnokształcące Wodna 6 Krzysztof Niemczyk +48.585313609 Sebastian Marciniak +48.694124547 shmarciniak@wp.pl 15
Ustka Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Mikołaja Kopernika Bursztynowa 12 Józef Masłowski +48.598147106 Arkadiusz Kubiak +48.661491468 arekkubiak61@wp.pl 3
razem
11 16             131


woj. śląskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Bielsko - Biała Zespół Szkół i Placówek Oświatowych - V Liceum Ogólnokształcące ul. Józefa Lompy 10 Mirosław Frączek +48.338221809 Jerzy Jędryka +48.503712954 jerzyjedryka@onet.eu 13
Chorzów AZSO Dąbrowskiego 36 Przemysław Fabjański +48.322411712 Krystian Kazimierczuk +48.603855284 slowak@slowacki.edu.pl 10
Cieszyn I Liceum Ogólnokształcące im. Antoniego Osuchowskiego pl. Słowackiego 2 Janusz Łukomski - Prajzner +48.338521139 Dawid Czakon +48.733500082 dawcza276@wp.pl 6
Cieszyn II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Plac Wolności 7b Regina Rakowska +48.338521132 Magdalena Żerdik +48.600087638 magdalena.zerdik@op.pl 10
Cieszyn Zespół Szkół im. Władysława Szybińskiego Kraszewskiego 11 Iwona Bebek +48.783966908 Dawid Czakon +48.733500082 dawcza276@wp.pl 6
Częstochowa I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego Kościuszki 8 Małgorzata Kaim +48.343242555 Agnieszka Wiklińska +48.660417918 agneswiki@o2.pl 18
Częstochowa VI Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego Łukasińskiego 40 Tadeusz Kałużny +48.343231163 Justyna Bitner +48.691258488 justynabit@tlen.pl 10
Dąbrowa Górnicza I liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego Kopernika 40 Beata Bończak +48.322623093 Małgorzata Sobczyk +48.486046161 considero@wp.pl 5
Gliwice Zespół Szkół Ogólnokształacących Nr 10 - I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego Zimnej Wody 8 Damian Kołtun +48.322314732 Dorota Majewska +48.485030441 dorotamajewska@vp.pl 4
Jastrzębie-Zdrój Zespół Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego Harcerska 12 Jerzy Maduzia +48.324717264 Ewa Kubińska +48.324717264 ewka.kub@wp.pl 10
Katowice I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Sienkiewicza 74 Witold Terlecki +48.322566301 Andrzej Warmuz +48.513042416 a.warmuz@kopernik.katowice.pl 3
Katowice II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej Głowackiego 6 dr Jolanta Mol +48.322517334 Anna Richter +48.506221924 richter.ania@gmail.com 5
Katowice III Liceum Ogólnokstałcące im. A. Mickiewicza Mickiewicza 11 dr Ewa Chorąży +48.032258930 Magdalena Wieczorek +48.665254932 poczta@magdalenawieczorek.pl 15
Koziegłowy Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie 3. Maja 12 Joanna Lula +48.343141214 Jolanta Wyleciał +48.343141214 jwylecial@gmail.com 3
Kozy Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego plac ks. Karola Kochaja 1 Alina Nowak +48.338174382 Miłosz Zelek +48.515189079 zelekm@gmail.com 5
Pszczyna Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Karola Miarki Szymanowskiego 12 Piotr Cygan +48.322103463 Izabela Skipioł +48.512081876 iza9777@wp.pl 11
Pszczyna Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie, III Liceum Ogólnokształcące Kazimierza Wielkiego 5 Damian Cieszewski +48.322103620 Elżbieta Jasińska +48.784691586 edelgarda@gazeta.pl 15
Rybnik I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich Kościuszki 41 Tadeusz Chrószcz +48.324222787 Rafał Morawiec +48.609766095 historiarafal2@gmail.com 20
Rybnik Zespół Szkół nr 3 - V Liceum Ogólnokształcące Orzepowicka 15a Paweł Kaszyca +48.324227081 Dariusz Kuchta +48.324343412 dariuszkuchta68@gmail.com 6
Sosnowiec IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Pl. Waldemara Zillingera 1 Grzegorz Walotek +48.322913784 Karol Winiarski +48.501401193 kwiniarski@onet.eu 3
Świętochłowice Salezjański Zespół Szkół Publicznych Don Bosko Wojska Polskiego 82 ks.Wiktor Szlęzak +48.323452166 Katarzyna Jendrusiewicz +48.728474588 jendrusiewicz.katarzyna@gmail.com 3
Tarnowskie Góry I Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej Opolska 28 Barbara Gierak-Pawlak +48.322852845 Tomasz Tomaszewski +48.728825014 to2to@interia.pl 8
Żywiec I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Słowackiego 2 Halina Badora +48.338612113 Piotr Rypień +48.792003992 piotrekrypien@tlen.pl 12
Żywiec Zespół Szkół Ekonomiczno - Gastronomicznych Mickiewicza 6 ADAM ZOŃ +48.338612196 Leszek Caputa +48.338612196 ZSEG@ZSEG.HG.PL 25
razem
16 24             226


woj. świętokrzyskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kazimierza Wielka Liceum Ogólnokształcące im. Marii Curie-Skłodowskiej Partyzantów 3 Włodzimierz Kruszyński +48.413521301 Barbara Litwiniuk +48.600412766 blitwiniuk@gmail.com 10
Kielce II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego Śniadeckich 9 Bożena Potocka +48.413676159 Bożena Potocka +48.413676159 bozenapotocka@tlen.pl 10
Kielce IV Liceum Ogólnokształcące Radiowa 1 mgr Edyta Lato +48.413676505 Rafał Świeczko +48.514416160 rafalswieczko@wp.pl 25
Kielce VII Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Piłsudskiego Aleja Legionów 4 Iwona Kijewska +48.413676185 Magorzata Bielecka +48.793072831 gosiabiel@wp.pl 10
Łopuszno Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 im. Kardynała Karola Wojtyły Konecka 2 Teresa Pasowska +48.413914025 Piotr Starzyk +48.604701698 piotr.j.starzyk@interia.pl 20
Włoszczowa Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego Koniecpolska 40 Marek Ledwoch +48.413942212 Artur Szczukocki +48.505082671 a.szczukocki@op.pl 10
razem
4 6             85


woj. warmińsko-mazurskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Działdowo II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zespole Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II Polna 11 Wiesław Smereczyński +48.236973333 Wioletta Pszuk +48.697209929 atteloiw@poczta.onet.pl 8
Elbląg III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Saperów 14 F Jan Zaborowski +48.556435225 Marek Nowosad +48.605353586 ebblog@wp.pl 4
Elbląg Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 im. Kazimierza Jagiellończyka Królewiecka 42 Agnieszka Jurewicz +48.556258881 Marek Nowosad +48.605353586 ebblog@wp.pl 5
Ełk Liceum Ogólnokształcące Zakładu Doskonalenia Zawodowego w B-stoku z/s w Ełku Armii Krajowej 43 Kazimierz Raczyński +48.876202610 Tomasz Damulewicz +48.501504269 tomaszdamulewicz@gmail.com 3
Giżycko I Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego Traugutta 1 Iwona Rosa +48.874282230 Marek Cieślewicz +48.604101965 cieslewicz.marek@gmail.com 6
Giżycko Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych im. Komisji Edukacji Narodowej Mickiewicza 27 Henryk Kondratowicz +48.874283021 Mirosław Plaugo +48.660516853 p3m@wp.pl 3
Iława Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego Sienkiewicza 1 Roman Groszkowski +48.486485696 Agata Dąbrowska +48.660437927 agataman@poczta.onet.pl 3
Olsztyn III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Sybiraków 3 Danuta Gomolińska +48.895264422 Sławomir Jażdżewski +48.607999842 slawek.jazdzewski@wp.pl 11
Olsztyn XII Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Georga Dietrichów Bałtycka 4 Marzena Tymińska +48.895276431 Krystyna Bem +48.895276431 k.bem@wp.pl 3
Pisz Zespół Szkół Katolickich im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego plac Daszyńskiego 9a Wiesława Jankiewicz +48.874251500 Marta Listowska +48.796111667 martkal@interia.pl 3
Węgorzewo Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Mariusza Zaruskiego ul. Bolesława Prusa 10 Waldemar Czapski +48.510087867 Waldemar Ołyński +48.510081867 owaldi@poczta.onet.pl 6
razem
8 11             55


woj. wielkopolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kościan I Liceum Ogólnokształcące im.Oskara Kolberga al.Kościuszki 3 Małgorzata Andersz +48.655120404 Adam Rogalla +48.601588307 adminadam@o2.pl 5
Leszno II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Międzynarodowymi im. Mikołaja Kopernika ul. B. Prusa 33 Krystyna Łasowska +48.655268485 Robert Robaczyński +48.601066241 robertrob@interia.pl 3
Ostrów Wielkopolski II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława Reymonta Wrocławska 48 Karol Marszał +48.627385528 Donata Konieczna +48.668805446 dona2@tlen.pl 4
Poznań II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej Matejki 8/10 Małgorzata Dembska +48.618662892 Robert Śniegocki +48.533417073 rotmistrz@wp.pl 30
Poznań Liceum Ogólnokształcące św. Marii Magdaleny ul Garbary 24 Lucyna Woch +48.618527705 Ewa Dybowska +48.608063864 liceum@marynka.edu.pl 2
Poznań Publiczne Liceum Ogólnokształcące Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców im. bł. Natalii Tułasiewicz Głogowska 92 ks. Piotr Kuś +48.616622429 Maria Pacholska +48.609689571 mariapacholska@plusnet.pl 11
Poznań Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. rtm. Witolda Pileckiego ul.św.Floriana 3 Elżbieta Kirchner +48.618411128 Aleksandra Ślonzak +48.604709854 ola.slonzak@poczta.fm 10
Września Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. gen. dr Romana Abrahama ul. Kaliska 2a Włodzimierz Wawrzyniak +48.614360515 Aneta Opielska +48.661617717 aneta.opielska@onet.pl 10
Zbąszyń Zespół Szkół nr 1 im. Stefana Garczyńskiego Powstańców Wlkp. 43 Bogusław Pietrusiewicz +48.683846168 Bogusław Pietrusiewicz +48.503029102 dyr-lozb@oswiata.org.pl 3
Złotów I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Boh. Westerplatte 9 Karolina Skotarczak-Dobrzyńska +48.672650092 Jacek Kaczmarek +48.487219918 j.kaczmarek89@wp.pl 5
razem
7 10             83


woj. zachodniopomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Biały Bór Zespół Szkół im. Oskara Langego ul. Brzeźnicka 10 Andrzej Pastuszek +48.943739019 Andrzej Maciupa +48.667250686 a.maciupa@gmail.com 3
Koszalin I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Dubois Komisji Edukacji Narodowej 1 Rafał Janus +48.943423829 Tomasz Sołtysiak +48.602456186 t.soltysiak@liceumdubois.pl 10
Koszalin II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego Chełmońskiego 7 Wiktor Kamieniarz +48.943424351 Rafał Kosowski +48.502238031 rkosowski@interia.pl 30
Koszalin Zespół Szkół nr 2, V Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Lema ul. Jedności 9 Bożena Sobkowiak +48.943424784 Arkadiusz Gryk +48.695428579 a.gryk@gazeta.pl 10
Szczecin II Liceum Ogólnokształcące im. MiIeszka I ul. Henryka Pobożnego 2 Jolanta Jastrzębska +48.914336117 Edyta Ostapkowicz +48.914336117 edyta.ostapkowicz@wp.pl 10
Szczecin Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Maksymiliana Marii Kolbego al. Wojska Polskiego 76 Maciej Muszyński +48.914233857 Tomasz Sikorski +48.914233857 katolickie@gmail.com 10
Szczecin V Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka Ofiar Oświęcimia 14 Szczecin Hanna Bartnik +48.914232802 Wojciech Gierczak +48.509263406 wogi@wp.pl 4
Szczecin XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Romera 2 Mirosław Mika +48.914394052 Sonia Pańczuk-Mura +48.606430762 SSDMURA@TLEN.PL 10
Szczecinek I Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Elżbiety Księżnej Elżbiety 1 Jerzy Kania +48.943740032 Alina Antoniak-Czajka +48.504364109 aaczajka@poczta.fm 20
razem
4 9             107


Cała RP razem
Miejscowości Szkół         Uczniów
127 203         2080