Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym

Lista szkół I etapu - szkolnego

← powrót do menu

Lista szkół I etapu - szkolnego Olimpiady - Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym w roku szkolnym 2014/15.


woj. dolnośląskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Bolesławiec I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego H. i W. Tyrankiewiczów 11 Cezary Czernatowicz +48.757323193 Edward Florków +48.504959590 edef@o2.pl 6
Jelenia Góra I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego Kochanowskiego 18 Eulalia Kłodawska-Szwajcer +48.756458600 Mariusz Kokotowski +48.606904284 mariuko@poczta.onet.pl 34
Oława Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Kutrowskiego 31 Maria Domaradzka +48.713132613 Agnieszka Czyżewska-Smela +48.662132784 agnieszkaczy@gazeta.pl 15
Strzegom Zespół Szkół Krótka 6 Roman Ehlert +48.746494870 Marzenna Łaciuk +48.603961598 marzenna@archbud.com.pl 3
Wałbrzych Zespół Szkół Politechnicznych "Energetyk" Aleja Wyzwolenia 5 Roman Głód +48.748426008 Barbara Michalska +48.507156635 michbarb@wp.pl 5
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego plac Orląt Lwowskich 2a dr Danuta Daszkiewicz Ordyłowska +48.713593773 Anna Skubisz +48.600261051 ania_skubisz@interia.pl 20
Wrocław Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 im. Gen. J. Jasińskiego Grochowa 13 Mariola Kuźmicka Mazurek +48.713619266 Magdalena Nowak +48.509102450 lempartmag@wp.pl 20
razem
6 7             103


woj. kujawsko-pomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Bydgoszcz Zespół Szkół Medycznych VIII Liceum Ogólnokształcące Swarzewska 10 Aldona Sobień +48.523423753 Marzena Wolschlaeger +48.604643595 marzenawolschlaeger@gmail.com 15
Golub-Dobrzyń Zespół Szkól nr 1 im. Anny Wazówny PTTK 28 mgr Elżbieta Kochner +48.566835451 Marek Beyger +48.889449882 mareczek.b@amorki.pl 5
Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza 3 Maja 11/13 Rafał Łaszkiewicz +48.523572207 Sławomir Drelich +48.663412626 s.drelich@wp.pl 23
Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Konopnickiej 15 Jarosław Obiała +48.523572534 Waldemar Wąśniewski +48.505022526 waldemarwasniewski@wp.pl 8
Inowrocław Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr1 im. Jana Pawła II Poznańska 345 Grażyna Kadłubowska +48.523537210 Anna Łaszkiewicz +48.506302743 annalasz@onet.eu 21
Mogilno Zespół Szkół Dworcowa 9 Zbigniew Grzechowski +48.523152664 Renata Lepsza +48.607210153 renatalepsza@wp.pl 8
Toruń Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego i VIII Liceum Ogólnokształcące Grunwaldzka 33/35 mgr Urszula Przedpełska +48.566602290 Krzysztof Bartoszyński +48.566602292 prezentacje1234@wp.pl 11
Włocławek III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Leśna 27 Aneta Jaworska +48.542322965 Wioletta Frydrychowska +48.509714530 fredbis@poczta.onet.pl 20
razem
6 8             111


woj. lubelskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Annopol Zespół Szkół im. Jana Pawła II ul. Kościuszki 22 Elżbieta Gąsiorowska +48.158613582 Katarzyna Nowak +48.693638938 kk.nowak@interia.pl 10
Biała Podlaska IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica ul. Akademicka 8 Stanisław Romanowski +48.833416781 Mariusz Gromadzki +48.506775444 m.gromadzki@poczta.fm 10
Chełm I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego Czarnieckiego 8 Teresa Kiwińska +48.825653885 Ewa Betiuk +48.603608795 ewabetiuk@poczta.onet.pl 5
Krasnystaw I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły Piłsudskiego 50 Maria Kiliańska +48.825762146 Anna Król +48.691029081 krol1970@interia.pl 8
Lublin I Liceum Ogólnkokształcące im. Stanisława Staszica Al. Racławickie 26 Stanisław Stoń +48.814411460 Zbigniew Smutek +48.603114770 bassmu@poczta.onet.pl 5
Lublin III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej plac Wolności 4 Grzegorz Lech +48.815320947 Krzysztof Styczyński +48.602451415 kstyczynski@wp.pl 10
Lublin Pallotyńskie Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego al. Warszawska 31 ks. dr Andrzej Zelek SAC +48.815338205 Arkadiusz Maślach +48.665764217 arkma@wp.pl 15
Lublin V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej Curie Lipowa 7 Zbigniew Jakuszko +48.814664340 Ryszard Kotowski +48.607788002 ryskotowski@vp.pl 60
Lublin XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki Ks. M. Słowikowskiego 6 Ks. Grzegorz Strug +48.817477952 Tomasz Kurzepa +48.883418460 jerem1@vp.pl 7
Lublin Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych im. T.Kościuszki Zemborzycka 82 Iwonna Szołno +48.817439585 Anna Wawruch-Lis +48.693182796 analis@vp.pl 5
Zamość I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Akademicka 8 Zygmunt Kamiński +48.846392801 Anna Nowak +48.846392801 zam.1lo@2com.pl 60
razem
6 11             195


woj. lubuskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Gorzów Wielkopolski II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie Przemysłowa 22 mgr Tomasz Pluta +48.957228438 Barbara Kaproń +48.604449933 curie@2lo.gorzow.pl 5
Gorzów Wielkopolski Zespół Szkół Elektrycznych im. majora Henryka Sucharskiego Dąbrowskiego 33 Stanisław Jodko +48.957223639 Paweł Kowalski +48.697352752 lawak3@wp.pl 5
Gorzów Wielkopolski Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Tadeusza Kościuszki Puszkina 31 Ewa Szmit +48.957204964 Robert GAbis +48.660400545 rob-matejki@wp.pl 10
Krosno Odrzańskie Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Broniewskiego Szkolna 1 Barbara Kołarzyk +48.068383505 Daria Nowak +48.601275027 daranowak@interia.pl 8
Zielona Góra I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego ul.J.Kilińskiego 7 Ewa Habich +48.684523131 Krystyna Musiał +48.500283670 home.musial@wp.pl 4
Zielona Góra ZSA - IV Liceum Ogólnokształcące im. kpt. pil. Eugeniusza Horbaczewskiego ul. Szosa Kisielińska 18 dr Stefan Bulanda +48.683271326 Anna Baka +48.697394494 annabaka@op.pl 30
Żary Społeczne Liceum Ogólnokształcące 11 Listopada 33 Wiktor Polakowski +48.683636939 Piotr Partyka +48.608118175 12piotr@wp.pl 5
razem
4 7             67


woj. łódzkie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kutno I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Henryka Dąbrowskiego Dąbrowskiego 1 Przemysław Zawadzki +48.243558080 Emila Konwerska +48.691391864 e1m2i3l4a5@interia.pl 15
Łódź Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 Kilińskiego 159/163 Janusz Bęben +48.426740275 Żaneta Brykowska +48.486098622 zbrykowska@wp.pl 1
Pabianice II Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi Pułaskiego 29 Krzysztof Zajda +48.422152245 Dariusz Wypych +48.698129575 wypych.dariusz@wp.pl 3
Skierniewice Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa Henryka Sienkiewcza 10 Iwona Leśniewicz +48.468333189 Andrzej Kalski +48.603178134 kalski.sluzbowy@gmail.com 15
razem
4 4             34


woj. małopolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Gorlice I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kromera Kromera1 Jerzy Nalepka +48.183535185 Jerzy Tomasik +48.604169592 tomas57@vp.pl 10
Kęty Powiatowy Zespół Szkół Nr 9 im. Marii Dąbrowskiej Kościuszki 29 Grażyna Mojżesz-Wlazły +48.338453072 Jarosław Gugulski +48.338453072 sekretariat@dabrowska.info 10
Kraków III Liceum Ogólnokształcące im Jana Kochanowskiego os Wysokie 6 Marta Łój +48.126484276 Małgorzata Janczur +48.605967432 m_janczur@poczta.onet.pl 10
Kraków Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego ul. Akacjowa 5 o. Edward Kryściak +48.124123363 Janusz Podwika +48.501671297 jpodwika@liceum.pijarzy.pl 12
Limanowa IV LO w ZS nr1 im. Józefa Piłsudskiego ul. Piłsudskiego 81 Eugeniusz Bogacz +48.183371760 Stanisław Dębski +48.609378665 stan.deb@wp.pl 10
Mszana Dolna Zespół Szkół nr 1 Matejki 11 Elżbieta Magierska +48.183310283 Halina Mazur +48.664085553 mazurhalina@onet.pl 10
Myślenice Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Małopolska Szkoła Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego ul. Zdrojowa 18 Jerzy Niedenthal +48.122720820 Ryszard Róg +48.663443534 modidz@zsp.edu.pl 15
Nowy Sącz Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 im. Jana Długosza Długosza 5 Aleksander Rybski +48.184484020 Jacek Tomasik +48.184484020 zso1ns@hoga.pl 30
Olkusz II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Olkuskiej Żeromskiego 1 Iwona Sroka +48.326430442 Wojciech Panek +48.502348418 wojtekp137@wp.pl 15
Oświęcim Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych Bema 8 Jacek Stoch +48.338424566 Joanna Smrek +48.696075401 asmrek@gmail.com 22
Oświęcim Powiatowy Zespół Nr 3 Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. St. Jasieńskiego St.Leszczyńskiej 8 Grażyna Gawłowska +48.338431680 Katarzyna Kapcińska - Czerniak +48.608702001 sekretariatpz3@gmail.com 33
razem
9 11             177


woj. mazowieckie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Mińsk Mazowiecki Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej Piękna 7 a Joanna Papińska +48.257585102 Marek Pałdyna +48.505592285 13dhkaldera@wp.pl 9
Radom Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich Armii Ludowej 1 Radosław Starczewski +48.483992996 Monika Gralec +48.794984440 m.gralec@op.pl 1
Szymanów Prywatne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Niepokalanek im. Matki Bożej Częstochowskiej ul. Szkolna 2 Marta Ciebiera +48.468649111 Agnieszka Sławińska +48.517261109 agazajac83@o2.pl 4
Warszawa LXIV Licem Ogólnokształcące im. Stanisława Ignacego Witkiewicza ul. Elbląska 51 Beata Zdanowicz-Garnuszek +48.226332414 Grzegorz Kozłowski +48.697940157 grzeko7@o2.pl 15
Warszawa X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi Woronicza 8 Ewa Burzyk +48.228447071 Ewa Rożek +48.694317830 ewarozek@wp.pl 7
Warszawa XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego ul. Platynowa 1 Anna Szczepańska-Filipp +48.226209968 Grzegorz Kozłowski +48.697940157 grzeko7@o2.pl 15
Żuromin Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej Wyzwolenia 61 mgr Wojciech Gralewski +48.236572219 Hanna Śliwińska +48.500201627 hannas1@buziaczek.pl 50
Żyrardów Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego Janiny Kacperskiej 6a Genowefa Milczarek +48.468553122 Agnieszka Przyjankowska +48.602733688 przyjankowska@interia.pl 12
razem
6 8             113


woj. opolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kędzierzyn-Koźle II Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika ul. Matejki 19 Zofia Wyrozumska +48.077483216 Jadwiga Kosalla +48.692353402 jagodako@gmail.com 25
Namysłów I Liceum Ogólnokształcące im. J. Iwaszkiewicza Mickiewicza 12 Jolanta Wilczyńska +48.774107060 Przemysław Paradowski +48.502899852 pparadowski@swps.edu.pl 12
Olesno Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących im. Mikołaja Kopernika ulica Powstańców Śląskich 4 Dorota Mielczarek- Koziołek +48.343582068 Bożena Koj +48.601544753 bozenkakoj@interia.pl 4
Olesno ZS - I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich ul. Sądowa 2 Marek Leśniak +48.343583806 Marek Koloch +48.607216962 marekkoloch@interia.pl 20
Opole Zespół Szkół Ogólnokształcących - PLO nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie ul. Dubois 28 mgr Joanna Raźniewska +48.774536406 Maciej Skoczylas +48.608538329 maciejskoczylas@wp.pl 20
Paczków Zespół Szkół Kołłątaja 9 Martyna Nakonieczny +48.774316440 Jolanta Kalisz +48.609772207 jolakalisz@wp.pl 10
razem
5 6             91


woj. podkarpackie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Jasło Zespół Szkół Technicznych im. Bohaterów Września Staszica 30 Andrzej Bosak +48.134463700 Jadwiga Świątek +48.661514680 jswiatek@onet.pl 10
Kolbuszowa Liceum Ogólnokształcące im. Janka Bytnara Jana Pawła II 8 Krystyna Zembrowska +48.172271545 Halina Wojtyczka +48.503902829 h_dralus@op.pl 20
Łańcut ZS nr 1 - II Liceum Ogólnokształcące im. J. Korczaka Grunwaldzka 11 Małgorzata Kupis +48.172252826 Mariusz Duliban +48.606915238 duliban28@gmail.com 50
Rzeszów I Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego 3 Maja 15 Ryszard Kisiel +48.177472820 Wojciech Pietryka +48.601831002 wpietryka@1lo.rzeszow.pl 10
Rzeszów II Liceum Ogólnokształcące im. Leopolda Lis - Kuli ks. Jałowego 22 Andrzej Szymanek +48.177482840 Piotr Wanat +48.604115826 papw@vp.pl 15
Rzeszów IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Dąbrowskiego 82 Danuta Stępień +48.177482912 Małgorzata Żabińska-Osowy +48.177482912 magda650@vp.pl 2
razem
4 6             107


woj. podlaskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Białystok I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Brukowa 2 Grażyna Złocka-Korzeniewska +48.857425772 Marek Dawidziuk +48.511448201 marek1405@wp.pl 10
Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida ul. Zwierzyniecka 9a Bożena Karpowicz +48.857422318 Krzysztof Maleszewski +48.609109106 owop@4lo.bialystok.pl 44
Białystok ZSO nr 9 - XIV Liceum Ogólnokształcące im. Ryszarda Kaczorowskiego Upalna 26 Leszek Kochanowski +48.856613227 Dorota Dąbrowska +48.695665530 ddorka15@wp.pl 10
razem
1 3             64


woj. pomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Chojnice "Pomerania" Liceum Ogolnokształcące Świętopełka 10 dr Wiesław Lesner +48.523342887 Jacek Borzyszkowski +48.882054360 bojacek2@tlen.pl 3
Chojnice II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Władysława Andersa Świętopełka 1 Maria Kallas +48.523972021 Edyta Gryl +48.660671160 edyta.gryl@gmail.com 10
Chojnice Technikum im. Stefana Bieszka Nowe Miasto 4 Paweł Boczek +48.523975017 Małgorzata Wegner- Witkiewicz +48.660402892 g.witkiewicz@interia.eu 1
Chojnice Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Tajnej Organizacji Wojskowej "Gryf Pomorski" Kościerska 11 Jan Semrau +48.052397307 Joanna Barszczewska +48.502601256 joannabar1@wp.pl 3
Chojnice Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. św. Józefa Patrona Rzemieślników Angowicka 45 Józef Kołak +48.523973475 Jacek Borzyszkowski +48.882054360 bojacek2@tlen.pl 2
Chojnice ZS - Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich Nowe Miasto 4-6 Paweł Boczek +48.523975017 Jacek Borzyszkowski +48.882054360 bojacek2@tlen.pl 15
Kartuzy I Liceum Ogólnokształcące im. Hieronima Derdowskiego Klasztorna 4 Maria Mejer-Kobiela +48.586810434 Edyta Januszewska +48.609506679 edytajanuszewska7@wp.pl 10
Kartuzy Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. I Brygady Pancernej im. Bohaterów Westerplatte ul. Wzgórze Wolności 3 Grażyna Maczulis +48.586810735 Marlena Meisner - Kwiatkowska +48.485868107 marlem1@wp.pl 5
Kwidzyn II Liceum Ogólnokształcące im.Stanisława Wyspiańskiego Słoneczna 2 PiotrWwiśniewski +48.556451919 Jarosław Braun +48.603612032 jbraun@o2.pl 10
Pelplin Collegium Marianum Liceum Katolickie im. Jana Pawła II al. Cystersów 2 Arkadiusz Ćwikliński +48.585364932 Kazimierz Ickiewicz +48.512232454 collegium@diecezja-pelplin.pl 1
Pruszcz Gdański Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 im. Marii Konopnickiej Niemcewicza 1 Jarosław Karnath +48.586823610 Iwona Bawor +48.586833274 iwona_bawor@wp.pl 1
Słupsk II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Mickiewicza Mickiewicza 32 Mariusz Domański +48.598424894 Stanisław Stefański +48.604406891 stestach@wp.pl 25
Sztum Zespół Szkół im. Jana Kasprowicza Kasprowicza 3 Wiesława Kowalik +48.556404050 Podolska Elżbieta +48.556404050 zs@zs.sztum.pl 15
Tczew II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego Królowej Marysieńki 10 Hanna Białas +48.585316960 Andrzej Demski +48.518140103 demski_andrzej@wp.pl 5
Tczew Uniwersyteckie Katolickie Liceum Ogólnokształcące Wodna 6 Krzysztof Niemczyk +48.508336008 Sebastian Marciniak +48.694124547 shmarciniak@wp.pl 18
Ustka Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych Liceum Ogólnokształcace LO im. Mikołaja Kopernika Bursztynowa 12 Józef Masłowski +48.598147106 Arkadiusz Kubiak +48.661491468 arekkubiak61@wp.pl 3
razem
9 16             127


woj. śląskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Bielsko-Biała Zespół Szkół i Placówek Oświatowych - V Liceum Ogólnokształcące Słowackiego 45 Mirosław Frączek +48.338221809 Jerzy Jędryka +48.503712954 jerzyjedryka@onet.eu 5
Chorzów Akademicki Zespół Szkół Ogólnoksztacących im. J. Słowackiego ul. Dąbrowskiego 36 Przemysław Fabjański +48.322411712 Krystian Kazimierczuk +48.603855284 krystian70@poczta.onet.pl 10
Częstochowa I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego ul. Kościuszki 8 Agnieszka Henel +48.343242555 Małgorzata Kaim +48.485023719 larsa1@wp.pl 20
Katowice II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwyjęzycznymi im. Marii Konopnickiej Głowackiego 6 Jolanta Mol +48.322517334 Anna Richter +48.506221924 richter.ania@gmail.com 10
Katowice III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Mickiewicza 11 dr Ewa Chorąży +48.322589305 Magdalena Wieczorek +48.665254932 poczta@magdalenawieczorek.pl 20
Rybnik I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Powstańców Śląskich Kościuszki 41 mgr Tadeusz Chrószcz +48.324222787 Rafał Morawiec +48.609766095 historiarafal2@gmail.com 10
razem
5 6             75


woj. świętokrzyskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kazimierza Wielka Liceum Ogólnokształcące im. Marii Curie-Skłodowskiej Partyzantów 3 Włodzimierz Kruszyński +48.413521301 Barbara Litwiniuk +48.600412766 blitwiniuk@gmail.com 15
Kielce I Ogólnokształcące Liceum Akademickie im. Janiny Kossakowskiej-Dębickiej Rzeczna 2 Marek Kołodziejczyk +48.413010113 Rafał Świeczko +48.514600188 rafalswieczko@wp.pl 5
Kielce II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego ul. Śniadeckich 9 Bożena Potocka +48.413676159 Teresa Romańska +48.604190209 bozenapotocka@tlen.pl 3
Kielce IV Liceum Ogólnokształcące ul. Radiowa 1 Edyta Lato +48.413681170 Rafał Świeczko +48.514600188 rafalswieczko@wp.pl 12
Kielce VII Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Piłsudskiego Aleja Legionów 4 Iwona Kijewska +48.413676185 Małgorzata Bielecka +48.793072831 gosiabiel@wp.pl 15
Kielce ZSE - Technikum nr 4 im. Ryszarda Kaczorowskiego ul. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego 8 Aleksandra Szulc +48.413680570 Ewa Jakubowska +48.660687308 ewaja@wp.pl 7
Włoszczowa Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego ul. Koniecpolska 40 Marek Ledwoch +48.413942212 Cezary Świetlicki +48.698261684 c.swietlicki@wp.pl 20
razem
3 7             77


woj. warmińsko-mazurskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Elbląg III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Saperów 14 F Jan Zaborowski +48.556258920 Marek Nowosad +48.605353586 ebblog@wp.pl 7
Elbląg Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Króla Kazimierza Jagiellończyka Królewiecka 42 Agnieszka Jurewicz +48.556258881 Marek Nowosad +48.605353586 mnowosad@radio.gdansk.pl 7
Giżycko I Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego Traugutta 1 Iwona Rosa +48.874282230 Marek Cieślewicz +48.604101965 cieslewicz.marek@gmail.com 5
Giżycko Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych im. Komisji Edukacji Narodowej Mickiewicza 27 Henryk Kondratowicz +48.874283021 Mirosław Plaugo +48.660516853 p3m@wp.pl 4
Olsztyn III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Sybiraków 3 Danuta Gomolińska +48.895264422 Slawomir Jazdzewski +48.607999842 slawek.jazdzewski@wp.pl 20
razem
3 5             43


woj. wielkopolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kościan I Liceum Ogólnokształcące im. Oskara Kolberga al.Kościuszki 3 Małgorzata Andersz +48.655120404 Adam Rogalla +48.601588307 adminadam@o2.pl 10
Leszno II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Międzynarodowymi im. Mikołaja Kopernika Bolesława Prusa 33 Krystyna Łasowska +48.655268485 Robert Robaczyński +48.601066241 robertrob@interia.pl 7
Poznań II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej ul. Matejki 8/10 Małgorzata Dembska +48.618662892 Robert Śniegocki +48.533417073 rotmistrz@wp.pl 30
Poznań Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im.rtm.Witolda Pileckiego ul.św.Floriana 3 Elżbieta Kirchner +48.618411128 Aleksandra Ślonzak +48.604709854 ola.slonzak@poczta.fm 10
razem
3 4             57


woj. zachodniopomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Koszalin II Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Broniewskiego Chełmońskiego 7 Wiktor Kamieniarz +48.943424351 Rafał Kosowski +48.502238031 rkosowski@interia.pl 20
Szczecin I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Al. Piastów 12 Ewa Budziach +48.914841872 Jarosław Usowicz +48.914841872 mjus@op.pl 5
Szczecin II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I Henryka Pobożnego 2 Jolanta Jastrzębska +48.914336117 Piotr Janicki +48.602775987 kserkses@vp.pl 4
Szczecinek I Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Elżbiety 1 Jerzy Kania +48.943740032 Alina Antoniak-Czajka +48.504364109 aaczajka@poczta.fm 20
razem
3 4             49


Cała RP razem
Miejscowości Szkół         Uczniów
77 113         1490