Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym

Lista szkół I etapu - szkolnego

← powrót do menu

Lista szkół I etapu - szkolnego Olimpiady - Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym w roku szkolnym 2013/14.


woj. dolnośląskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Bolesławiec I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego H. i W. Tyrankiewiczów 11 Cezary Czernatowicz +48.757323193 Edward Florków +48.504959590 edef@o2.pl 6
Jawor I Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Bolka I Kościuszki 8 Mieczysław Michalski +48.768702984 Władysław Woźniakiewicz +48.768702984 dziunekw@op.pl 9
Jelenia Góra I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego Kochanowskiego 18 Eulalia Kłodawska-Szwajcer +48.756458600 Mariusz Kokotowski +48.606904284 mariuko@poczta.onet.pl 15
Oława Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Tadeusza Kościuszki Kutrowskiego 31 Maria Domaradzka +48.713132711 Agnieszka Czyżewska-Smela +48.662132784 agnieszkaczy@gazeta.pl 17
Świdnica ZSO - II Liceum Ogólnokształcące Równa 11 Jacek Iwancz +48.748520573 Zofia Skowrońska -Wiśniewska +48.748520573 iilosw@wp.pl 2
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego plac Orląt Lwowskich 2a dr Danuta Daszkiewicz Ordyłowska +48.713593773 Anna Skubisz +48.600261051 ania_skubisz@interia.pl 20
Wrocław Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 im. Gen. J. Jasińskiego Grochowa 13 Mariola Kuźmicka Mazurek +48.713619266 Magdalena Nowak +48.509102450 lempartmag@wp.pl 20
razem
6 7             89


woj. kujawsko-pomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Bydgoszcz Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 Plac Wolności 9 Mariola Manikowska +48.523398330 Danuta Kopińska - Kołowacik +48.604650601 danka.kolowacik@gmail.com 8
Golub-Dobrzyń Zespół Szkól nr 1 im. Anny Wazówny PTTK 28 mgr Elżbieta Kochner +48.566835451 Marek Beyger +48.889449882 mareczek.b@amorki.pl 5
Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza 3 Maja 11/13 Rafał Łaszkiewicz +48.523572207 Sławomir Drelich +48.663412626 s.drelich@wp.pl 26
Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Konopnickiej 15 Jarosław Obiała +48.523572534 Waldemar Wąsniewski +48.505022526 waldemarwasniewski@wp.pl 15
Inowrocław Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr1 im. Jana Pawła II Poznańska 345 Grażyna Kadłubowska +48.523537210 Anna Łaszkiewicz +48.506302743 annalasz@onet.eu 24
Strzelno Zespół Szkół - Liceum Ogólnokształcące im. I Armii Wojska Polskiego Gimnazjalna 7 Piotr Cieślik +48.523189567 Renata Lepsza +48.607210153 renatalepsza@wp.pl 15
Toruń V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sienkiewicza 34 Marcin Olszewski +48.566224518 Przemysław Lelewski +48.608594495 p_lelewski@o2.pl 10
Toruń Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego i VIII Liceum Ogólnokształcące Grunwaldzka 33/35 mgr Urszula Przedpełska +48.566602290 Krzysztof Bartoszyński +48.608538148 prezentacje1234@wp.pl 5
Włocławek I Liceum Ogólnokształcace im. Ziemi Kujawskiej Mickiewicza 6 Irena Podłucka +48.542322955 Renata Zielińska +48.601160286 r.zielinska@onet.eu 4
Włocławek Zespół Szkół Elektrycznych ul.Toruńska77/83 Piotr Człapiński +48.542362225 Agnieszka Chmielewska +48.503022827 a.chmielewska2013@gmail.com 0
Włocławek Zespół Szkół Samochodowych im.Tadeusza Kościuszki Leśna 1a Ryszard Suwała +48.542325813 Bożena Piętowska +48.664876181 bozenapietowska@op.pl 10
razem
6 11             122


woj. lubelskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Annopol Zespół Szkół im. Jana Pawła II ul. Kościuszki 22 Elżbieta Gąsiorowska +48.158613582 Katarzyna Nowak +48.693638938 kk.nowak@interia.pl 15
Biała Podlaska IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica ul. Akademicka 8 Stanisław Romanowski +48.833416781 Mariusz Gromadzki +48.506775444 m.gromadzki@poczta.fm 4
Biała Podlaska ZS - I Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Ignacego Kraszewskiego ul. Kraszewskiego 1 Przemysław Olesiejuk +48.833433812 Jarosław Radecki +48.833433812 1lo_bp@wp.pl 10
Lubartów Zespół Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki Chopina 6 Anna Wójtowicz +48.818550110 Artur Staszek +48.502103502 arturstaszek@op.pl 20
Lublin I Liceum Ogólnkokształcące im. Stanisława Staszica Al. Racławickie 26 Stanisław Stoń +48.814411460 Zbigniew Smutek +48.486031447 bassmu@poczta.onet.pl 2
Lublin Pallotyńskie Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego al. Warszawska 31 ks. dr Andrzej Zelek SAC +48.815338205 Arkadiusz Maślach +48.665764217 arkma@wp.pl 14
Lublin Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi ul. Długosza 8a Małgorzata Grzechnik +48.815338946 Krzysztof Niedźwiedź +48.507117360 niedzwiedz.k@poczta.fm 18
Lublin V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej Curie Lipowa 7 Zbigniew Jakuszko +48.814664340 Ryszard Kotowski +48.607788002 ryskotowski@vp.pl 20
Lublin Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych im. T.Kościuszki Zemborzycka 82 Iwonna Szołno +48.817439585 Anna Wawruch-Lis +48.693182796 analis@vp.pl 5
Lublin ZSO nr 4 - XX Liceum Ogólnokształcące im. Orląt Lwowskich Tumidajskiego 6a Krzysztof Szulej +48.817476016 Marek Mirosław +48.604131926 m.miroslaw@upcpoczta.pl 3
Puławy I Liceum Ogólnokształcące im.ks.A.J.Czartoryskiego Partyzantów 16 Beata Trzcińska-Staszczyk +48.818863626 Marzena Grabczak +48.818863626 marzenna376@wp.pl 2
Zamość I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Akademicka 8 Zygmunt Kamiński +48.846392801 Zygmunt Kamiński +48.846392801 zam.1lo@2com.pl 40
Zamość Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Oskara Langego Łukasińskiego 8 Alicja Ciupa +48.846393053 Ewelina Chojnacka-Wikiera +48.506092392 ewelinachojnackawikiera@op.pl 7
razem
6 13             160


woj. lubuskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Gorzów Wielkopolski II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie Przemysłowa 22 mgr Tomasz Pluta +48.957228438 JERZY BAŃDZIAK +48.485081067 jb67@op.pl 20
Krosno Odrzańskie Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Broniewskiego Szkolna 1 Barbara Kołarzyk +48.068383505 Daria Nowak +48.601275027 daranowak@interia.pl 5
Zielona Góra I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego ul.J.Kilińskiego 7 Ewa Habich +48.684523131 Krystyna Musiał +48.485002836 home.musial@wp.pl 2
Żagań Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha Orląt Lwowskich 4 Mieczysław Śmieszek +48.683772885 Rafał Szymczak +48.607055227 rmszymczak@wp.pl 5
Żary Społeczne Liceum Ogólnokształcące 11 Listopada 33 Wiktor Polakowski +48.683636939 Piotr Partyka +48.608118175 12piotr@wp.pl 5
razem
5 5             37


woj. łódzkie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kutno I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Henryka Dąbrowskiego Dąbrowskiego 1 Przemysław Zawadzki +48.243558080 Emila Konwerska +48.691391864 e1m2i3l4a5@interia.pl 20
Łódź Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 Kilińskiego 159/163 Janusz Bęben +48.426740275 Ilona Fituch +48.501031869 ilona.fch@wp.pl 1
Pabianice II Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi Pułaskiego 29 Krzysztof Zajda +48.422152245 Marcin Branicki +48.602769512 dorota270@onet.eu 6
Skierniewice Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa Henryka Sienkiewcza 10 Iwona Leśniewicz +48.468333189 Andrzej Kalski +48.603178134 kalski.sluzbowy@gmail.com 8
razem
4 4             35


woj. małopolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Dąbrowa Tarn. I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki ul.Piłsudskiego 44 mgr Agata Fido +48.146422394 Leszek Lechowicz +48.502027398 agnieszkaruta@op.pl 30
Gorlice I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kromera Kromera1 Jerzy Nalepka +48.183535185 Jerzy Tomasik +48.604169592 tomas57@vp.pl 5
Kraków III Liceum Ogólnokształcące im Jana Kochanowskiego os Wysokie 6 Marta Łój +48.126484276 Małgorzata Janczur +48.605967432 m_janczur@poczta.onet.pl 16
Kraków Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące os. Piastów 34 Marcin Kaznowski +48.126480489 Sławomir Siemiński +48.126480489 s.sieminski@poczta.fm 3
Kraków Zespół Szkół Poligraficzno-Księgarskich im. Zenona Klemensiewicza 38 Andrzej Januszkiewicz +48.126484905 Jolanta Adamowicz +48.608114656 jadamowicz@op.pl 3
Libiąż LO Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców im. ks. Stefana kardynała Wyszyńskiego Kościelna 2 Antoni Buchała +48.032627118 Roman Issakiewicz +48.606361389 romiss@wp.pl 4
Mszana Dolna Zespół Szkół nr 1 Matejki 11 Elżbieta Magierska +48.183310283 Halina Mazur +48.664085553 mazurhalina@onet.pl 5
Nowy Sącz Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 im. Jana Długosza Długosza 5 Aleksander Rybski +48.184484020 Jacek Tomasik +48.184484020 zso1ns@hoga.pl 18
Nowy Targ Zespół Szkół Ekonomicznych Kowaniec 125 mgr Marta Sokołowska +48.182662623 Monika Morawska +48.604997026 monikamor@o2.pl 10
Olkusz II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Olkuskiej Żeromskiego 1 Iwona Sroka +48.326430442 Wojciech Panek +48.502348418 wojtekp137@wp.pl 2
Olkusz IV Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Korczaka 7 Piotr Grojec +48.327546035 Karol Szotek +48.502386060 hubert02@op.pl 8
Oświęcim Powiatowy Zespół Nr 3 Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. St. Jasieńskiego St.Leszczyńskiej 8 Grażyna Gawłowska +48.338431680 Katarzyna Kapcińska-Czerniak +48.338431680 sekretariatpz3@gmail.com 14
Sucha Beskidzka Zespół Szkół im. Wincentego Witosa ul. Spółdzielców 1 Marek Kwak +48.338742771 Tomasz Smyrak +48.602489635 tsmyrak@onet.eu 15
Wadowice I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Wadowity Mickiewicza 16 mgr inż. Janina Turek +48.338234144 mgr Tomasz Cupak +48.600990850 tomaszcupak@wp.pl 15
razem
11 14             148


woj. mazowieckie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Mińsk Mazowiecki Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej Piękna 7 a Jadwiga Ostrowska - Dźwigała +48.257585102 Marek Pałdyna +48.505592285 13dhkaldera@wp.pl 1
Warszawa LO XXXIV im. Miguela de Cervantesa Zakrzewska 24 Anita Omelańczuk +48.228410693 Włodzimierz Sochacki +48.509277274 wsochacki@gmail.com 10
Warszawa LXIV Licem Ogólnokształcące im. Stanisława Ignacego Witkiewicza ul. Elbląska 51 Beata Zdanowicz-Garnuszek +48.226332414 Grzegorz Kozłowski +48.697940157 grzeko7@o2.pl 15
Warszawa XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego ul. Platynowa 1 Anna Szczepańska-Filipp +48.226209968 grzegorz Kozłowski +48.697940157 grzeko7@o2.pl 12
Żuromin Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej Wyzwolenia 61 mgr Wojciech Gralewski +48.236572219 Hanna Śliwińska +48.500201627 hannas1@buziaczek.pl 50
Żyrardów Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego Janiny Kacperskiej 6a Genowefa Milczarek +48.468553122 Agnieszka Przyjankowska +48.602733688 p.agnieszka@interia.eu 10
razem
4 6             98


woj. opolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kędzierzyn-Koźle II Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika ul. Matejki 19 Zofia Wyrozumska +48.077483216 Jadwiga Kosalla +48.692353402 jagodako@gmail.com 15
Namysłów I Liceum Ogólnokształcące im. J. Iwaszkiewicza Mickiewicza 12 Jolanta Wilczyńska +48.774107060 Przemysław Paradowski +48.050289985 pparadowski@swps.edu.pl 10
Olesno ZS - I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich ul. Sądowa 2 Marek Leśniak +48.343583806 Katarzyna Grabas +48.669590684 grabas.kasia@op.pl 8
razem
3 3             33


woj. podkarpackie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Jarosław Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha ul. Św. Ducha 1 Adam Tomaszewski +48.166216524 Agata Bojarska +48.783687741 agatabojarska@interia.pl 3
Jasło Zespół Szkół Technicznych im. Bohaterów Września Staszica 30 Andrzej Bosak +48.134463700 Jadwiga Świątek +48.661514680 jswiatek@onet.pl 10
Kolbuszowa Liceum Ogólnokształcące im. Janka Bytnara Jana Pawła II 8 Krystyna Zembrowska +48.172271545 Halina Wojtyczka +48.503902829 h_dralus@op.pl 10
Łańcut ZS nr 1 - II Liceum Ogólnokształcące im. J. Korczaka Grunwaldzka 11 Małgorzata Kupis +48.172252826 Mariusz Duliban +48.606915238 duliban28@gmail.com 25
Rzeszów I Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego 3 Maja 15 Ryszard Kisiel +48.177472820 Wojciech Pietryka +48.601831002 wpietryka@1lo.rzeszow.pl 8
razem
5 5             56


woj. podlaskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Białystok I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Brukowa 2 Grażyna Złocka-Korzeniewska +48.857425772 Marek Dawidziuk +48.511448201 marek1405@wp.pl 20
Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida ul. Zwierzyniecka 9a Bożena Karpowicz +48.857422318 Krzysztof Maleszewski +48.609109106 owop@4lo.bialystok.pl 15
Białystok ZSO nr 9 - XIV Liceum Ogólnokształcące im. Ryszarda Kaczorowskiego Upalna 26 Leszek Kochanowski +48.856613227 Dorota Dąbrowska +48.695665530 ddorka15@wp.pl 20
Bielsk Podlaski Zespół Szkół nr 3 im. Władysława St. Reymonta Widowska 1 Alina Baranowska +48.858332749 Barbara Onacewicz +48.668773513 bonacewicz@interia.pl 15
Zambrów Zespół Szkół Agroprzedsiębiorczości im. Szkół Podchorążych Rezerwy w Zambrowie Aleja Wojska Polskiego 29 Jan Zakrzewski +48.862714882 Anna Maleszewska +48.695747457 kasana@poczta.onet.pl 14
razem
3 5             84


woj. pomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Chojnice II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Władysława Andersa Świętopełka 1 Maria Kallas +48.523972021 Krzysztof Bigus +48.668180927 krzysztofbigus@vp.pl 10
Chojnice Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Tajnej Organizacji Wojskowej "Gryf Pomorski" Kościerska 11 Jan Semrau +48.052397307 Joanna Barszczewska +48.502601256 joannabar1@wp.pl 8
Chojnice Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. św. Józefa Patrona Rzemieślników Angowicka 45 Józef Kołak +48.523973475 Jacek Borzyszkowski +48.882054360 bojacek2@tlen.pl 4
Chojnice ZS - Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich Nowe Miasto 4-6 Paweł Boczek +48.523977978 Jacek Borzyszkowski +48.882054360 bojacek2@tlen.pl 30
Chojnice ZS - Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich Nowe Miasto 4-6 Paweł Boczek +48.523975017 Małgorzata Wegner- Witkiewicz +48.660402892 g.witkiewicz@interia.eu 5
Gdańsk I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Wały Piastowskie 6 Andrzej Nowakowski +48.583016734 Magdalena Litwinienko +48.605854791 madzialit@op.pl 10
Kartuzy Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. I Brygady Pancernej im. Bohaterów Westerplatte ul. Wzgórze Wolności 3 Grażyna Maczulis +48.586810735 Marlena Meisner - Kwiatkowska +48.485868107 marlem1@wp.pl 5
Kwidzyn I Liceum Ogólnokształcące im. dr Władysława Gębika d. Polskie Gimnazjum ul. Konarskiego 12 Mariusz Wesołowski +48.552793935 Beata Krzeszowska-Sarzyniak +48.606367529 beata_sarzyniak@wp.pl 10
Kwidzyn II Liceum Ogólnokształcące im.Stanisława Wyspiańskiego Słoneczna 2 PiotrWwiśniewski +48.556451919 Jarosław Braun +48.603612032 jbraun@o2.pl 6
Słupsk II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Mickiewicza Mickiewicza 32 Mariusz Domański +48.598424894 Stanisław Stefański +48.604406891 stestach@wp.pl 20
Słupsk III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie ul. Marii Zaborowskiej 2 Mariusz Barański +48.059845478 Renata Jastrzębowska +48.505992067 renatajastrzebowska@op.pl 3
Sztum Zespół Szkół im. Jana Kasprowicza Kasprowicza 3 Wiesława Kowalik +48.556404050 Elżbieta Podolska +48.556404050 zs@zs.sztum.pl 15
Tczew Uniwersyteckie Katolickie Liceum Ogólnokształcące Wodna 6 Krzysztof Niemczyk +48.508336008 Sebastian Marciniak +48.694124547 shmarciniak@wp.pl 24
Żukowo Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Książąt Pomorskich Gdtńska 5 Gabriela Kowalska +48.058681851 Miroslaw-Rutecki +48.694553791 miroslaw-rutecki@wp.pl 7
razem
8 13             157


woj. śląskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Chorzów Akademicki Zespół Szkół Ogólnoksztacących im. J. Słowackiego ul. Dąbrowskiego 36 Przemysław Fabjański +48.322411712 Krystian Kazimierczuk +48.322411712 slowak@slowacki.edu.pl 5
Jastrzębie-Zdrój Zespół Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego Harcerska 12 Jerzy Maduzia +48.324717264 Ewa Kubińska +48.324717264 celestyna1@gazeta.pl 6
Katowice III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Mickiewicza 11 dr Ewa Chorąży +48.322589305 Magdalena Wieczorek +48.665254932 poczta@magdalenawieczorek.pl 15
Katowice IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Maczka Katowicka 54 mgr Katarzyna Ziemiec +48.322582696 Łukasz Durczyński +48.507169293 lukas.dur@interia.pl 7
Sosnowiec Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Technikum nr 6 Grafiki, Logistyki i Środowiska Legionów 9 Jacek Górski +48.322935252 Bożena Fulas +48.507826999 reb3@vp.pl 15
Tarnowskie Góry Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich Karola Miarki 17 mgr Euzebiusz Nowakowski +48.322853861 Teresa Turczyńska Rewers +48.797549532 zsghtg@poczta.onet.pl 6
Zawiercie Zespół Szkół im. Stanisława Staszica M. Rataja 29 Halina Janoska +48.326723882 Małgorzata Drzewiecka +48.326723382 zstzaw@poczta.onet.pl 1
razem
6 7             55


woj. świętokrzyskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kielce I Ogólnokształcące Liceum Akademickie im. Janiny Kossakowskiej-Dębickiej Rzeczna 2 Marek Kołodziejczyk +48.413010113 Rafał Świeczko +48.514600188 rafalswieczko@wp.pl 5
Kielce IV Liceum Ogólnokształcące ul. Radiowa 1 Edyta Lato +48.413681170 Rafał Świeczko +48.514600188 rafalswieczko@wp.pl 35
Kielce ZSE - Technikum nr 4 im. Ryszarda Kaczorowskiego ul. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego 8 Aleksandra Szulc +48.413680570 Dymek Teodozja +48.413680570 zse@zse-kielce.edu.pl 1
Włoszczowa I Liceum Ogólnokształcące im. gen. Władysława Sikorskiego Wiśniowa 12 Bożena Kaczor +48.413942412 Wioletta Skiba +48.413942412 lo_wloszczowa@poczta.onet.pl 26
Włoszczowa Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego ul. Koniecpolska 40 Marek Ledwoch +48.413942212 Artur Szczukocki +48.505082671 a.szczukocki@op.pl 20
razem
2 5             87


woj. warmińsko-mazurskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Braniewo Liceum Ogólnokształcące im. Feliksa Nowowiejskiego Sikorskiego 15 Jolanta Ryczaj +48.552432362 Katarzyna Oleksy +48.787202918 matmickas@wp.pl 5
Olsztyn III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Sybiraków 3 Danuta Gomolińska +48.895264422 Sławomir Jażdżewski +48.607999842 slawek.jazdzewski@wp.pl 25
Pasłęk Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół im. Bohaterów Grunwaldu ul. Zwycięstwa 28 Katarzyna Panimasz +48.552481061 Magdalena Bała +48.793097575 mmb75@wp.pl 3
razem
3 3             33


woj. wielkopolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kościan I Liceum Ogólnokształcące im. Oskara Kolberga al.Kościuszki 3 Małgorzata Andersz +48.655120404 Adam Rogalla +48.601588307 adminadam@o2.pl 32
Leszno II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Międzynarodowymi im. Mikołaja Kopernika Bolesława Prusa 33 Krystyna Łasowska +48.655268485 Robert Robaczyński +48.601066241 robertrob@interia.pl 3
Piła Liceum Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko Dembowskiego 4 ks. dyrektor Jerzy Worek +48.672120505 Karolina Jakubowska-Kargol +48.513322459 kajakubowska@wp.pl 5
Poznań II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej ul. Matejki 8/10 Małgorzata Dembska +48.618662892 Elżbieta Purczyńska +48.600980893 purel@o2.pl 30
Środa Wlkp. Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich ul. Kegla 1 A Anna Podbielska +48.612852434 Dominik Leszczyński +48.668320950 domino25@onet.eu 10
razem
5 5             80


woj. zachodniopomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kołobrzeg Zespół Szkół nr1 im. H. Sienkiewicza 1 Maja 47 Mirosław Ołdak +48.943523264 Lidia Kus +48.502383375 lidkakus@wp.pl 20
Szczecin IV Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa Świętej Kingi 2 Janusz Olczak +48.914834244 Krzysztof Bieliński +48.660513516 bielkrzys@o2.pl 8
razem
2 2             28


Cała RP razem
Miejscowości Szkół         Uczniów
79 108         1302