Olimpiada Wiedzy o III RP

Lista uczestników etapu centralnego

← powrót do menu

Olimpiady — Olimpiada Wiedzy o III RP w roku szkolnym 2017/18.


Województwo Miejscowość Nazwa szkoły Status Uczniowie, którzy awansowali do III etapu Olimpiady
Laur. Fin. Ucz. Imię i nazwisko Klasa Punkty
T1 T2 Q3 Raz
I II III IV Va Vb Vc VIa VIb VIc VId VIe VIf
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego Plac Orląt Lwowskich 2a       JAN PABISIAK III
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego Plac Orląt Lwowskich 2a       KAROL MUSZYŃSKI III
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego Plac Orląt Lwowskich 2a       MARCIN NOWICKI III
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego Plac Orląt Lwowskich 2a       MICHAŁ GWARDYŃSKI III
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego Plac Orląt Lwowskich 2a       MONIKA NOWAK III
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego Plac Orląt Lwowskich 2a       TYMOTEUSZ MATUSIAK III
dolnośląskie Wrocław Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wybrzeże Stanisława Wyspiańskiego 23-25 (C13)       Tomasz Dobrowolski 3a
kujawsko-pomorskie Bydgoszcz I Liceum Ogólnokształcace im. Cypriana Kamila Norwida Plac Wolności 9       Jakub Kamiński 2
kujawsko-pomorskie Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza ul. 3 Maja 11/13       Dobromir Szymański II e
kujawsko-pomorskie Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza ul. 3 Maja 11/13       Eryk Szajda III e
kujawsko-pomorskie Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza ul. 3 Maja 11/13       Kamil Kalka II e
kujawsko-pomorskie Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza ul. 3 Maja 11/13       Paweł Daroszewski II e
kujawsko-pomorskie Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej ul. Konopnickiej 15       Sebastian Mrówczyñski 3d
lubelskie Lublin I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Al. Racławickie 26       Dorota Łusiak 3
lubelskie Lublin Pallotyńskie Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego al. Warszawska 31       Krzysztof Ślaski IIIB
lubelskie Lublin Prywate Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi al. Długosza 8a       Jakub Dębicki IIA
lubelskie Lublin Prywate Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi al. Długosza 8a       Jakub Kopeć IIC
lubelskie Zamość I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego ul. Akademicka 8       Robert Korzeniowski 3
lubuskie Zielona Góra III Liceum Ogólnokształcace im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego ul. Strzelecka 9       Alicja Kuczkowska III D
lubuskie Zielona Góra IV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Akademickich im. kpt. pil. Eugeniusza Horbaczewskiego Szosa Kisielińska 18       Katarzyna Naumczyk 3f
lubuskie Zielona Góra IV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Akademickich im. kpt. pil. Eugeniusza Horbaczewskiego Szosa Kisielińska 18       Weronika Mondzelewska 3b
łódzkie Łódź Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata ul. Pomorska 161       BARTŁOMIEJ DZIEDZIC 3A
łódzkie Łódź Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata ul. Pomorska 161       KAJA STELMASZEWSKA 3B
łódzkie Skierniewice Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa ul. Wiejska 9       Jacek Pągowski 2
łódzkie Skierniewice Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa ul. Wiejska 9       Julia Wójcik 3
łódzkie Wieluń I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki ul. Nadodrzańska 4       Mateusz Marzec 2
małopolskie Kalwaria Zebrzydowska Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. Mikołaja Kopernika ul. Adama Mickiewicza 9       Michał Zajda 3A
małopolskie Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego ul. Studencka 12       Remigiusz Sepiał 2
małopolskie Kraków Zespół Szkół Ogólnokształcących STO im. Juliusza Słowackiego ul. Stradomska 10       Franciszek Bednarek IA
małopolskie Myślenice Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolska Szkoła Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego ul. Zdrojowa 18       Damian Nosidlak III
małopolskie Myślenice Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolska Szkoła Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego ul. Zdrojowa 18       Kinga Stankowicz III
małopolskie Sucha Beskidzka Zespół Szkół im. Wincentego Witosa ul. Spółdzielców 1       Michał Mglej 3TE
mazowieckie Mińsk Mazowiecki Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej ul. Piękna 7 A       Michał Pawlikowski 3 a
mazowieckie Warszawa LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. I. Witkiewicza "Witkacego" ul. Elbląska 51       Michał ŁUKASZUK 2C
mazowieckie Warszawa LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. I. Witkiewicza "Witkacego" ul. Elbląska 51       Paulina PRUS 3C
mazowieckie Warszawa XII Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza ul. Sienna 53       Natalia Józwiak 3D
mazowieckie Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące im Tadeusza Czackiego ul. Polna 5       Hubert Mamiński I
mazowieckie Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące im Tadeusza Czackiego ul. Polna 5       Jakub Oniszk III
mazowieckie Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące im Tadeusza Czackiego ul. Polna 5       Jasin Sbai I
opolskie Kędzierzyn-Koźle II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Matejki 19       GILBERT KANDZIORA IIID
opolskie Olesno I Liceum Ogólnokształcace im. Lotników Polskich ul. Sądowa 2       Kewin Malecha IIc
opolskie Olesno I Liceum Ogólnokształcace im. Lotników Polskich ul. Sądowa 2       Mariola Wolna IIId
podkarpackie Krosno I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika ul. Piotra Skargi 2       Magdalena Słyś 3
podlaskie Białystok II Liceum Ogólnokształcące im. ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej ul. Narewska 11       Adam Kwiatkowski I
podlaskie Białystok II Liceum Ogólnokształcące im. ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej ul. Narewska 11       Jan Stachurski III
podlaskie Białystok II Liceum Ogólnokształcące im. ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej ul. Narewska 11       Karol Jóźwik II
podlaskie Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida ul. Zwierzyniecka 9a       Justyna Dąbrowska 1i
podlaskie Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida ul. Zwierzyniecka 9a       Martyna Sałaj 3i
podlaskie Białystok VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta ul. Warszawska 8       Daria Trzeszczkowska III F
pomorskie Chojnice II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Władysława Andersa ul. Świętopełka 1       Patryk Syngierski III
pomorskie Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich ul. Nowe Miasto 4-6       Agata Laska IIIE
pomorskie Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich ul. Nowe Miasto 4-6       Katarzyna Gregus IIIE
pomorskie Starogard Gdański II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej ul. Kościuszki 131       Oskar Kamiński IIIa
śląskie Częstochowa I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego ul. Kościuszki 8       Władysław Dyjan II A
śląskie Katowice III Liceumm Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza ul. Mickiewicza 11       Piotr Mendel 1d
śląskie Tarnowskie Góry II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica ul. Piłsudskiego 1       Bartosz Niewiadomski IIB
śląskie Tychy I Liceum Ogólnokształcące im. L. Kruczkowskiego ul. Korczaka 6       Magdalena Makuła II
świętokrzyskie Łopuszno Powiatowy Zespół Szkół ul. Konecka 2       Klaudia Wojtaszczyk III A LO
warmińsko-mazurskie Górowo Iławeckie Zespół Szkół ul. Wyszyńskiego 1       Kamila Skrzypa IIIa
wielkopolskie Kalisz II Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki ul. Szkolna 5       Wiktor Joachimkowski 1
wielkopolskie Leszno I Liceum Ogólnokształcące im. Rodu Leszczyńskich ul. Kurpińskiego 1       Jakub Cugier 2d
wielkopolskie Poznań II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej ul. Matejki 8/10       Witold Janas 3e
zachodniopomorskie Koszalin II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego ul. Chełmońskiego 7       Szymon Górny I
Cała RP razem
  32 42   0 0 0