Olimpiada Wiedzy o III RP

Lista szkół I etapu - szkolnego

← powrót do menu

Lista szkół I etapu - szkolnego Olimpiady - Olimpiada Wiedzy o III RP w roku szkolnym 2017/18.


woj. dolnośląskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Dzierżoniów I Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego J. Piłsudskiego 10 Grażyna Bajsarowicz +48.748314477 Tomasz Roszak +48.748314477 tomaszroszak@o2.pl 7
Legnica I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kosciuszki pl. Klasztorny 7 mgr Halina Tamioła +48.768622758 Joanna Piskorska-Gomoliszek +48.768622758 szkola@1liceum.pl 1
Oleśnica I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego J. Słowackiego 4 Marzena Helińska +48.713143280 Anetta Grzesik- Robak +48.512480247 anettarobak@wp.pl 3
Oława Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Tadeusza Kościuszki Kutrowskiego 31 Maria Domaradzka +48.071313261 Agnieszka Czyżewska-Smela +48.662132784 agnieszkaczy@gazeta.pl 2
Wrocław Liceum Ogólnokształcace nr IV im. Stefana Żeromskiego S. Świstackiego 12-14 Małgorzata Górny +48.713435916 Marzena Solnica +48.609512309 ma_sol@o2.pl 1
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr VII im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Krucza49 Leszek Duszyński +48.713617511 Katarzyna Moskwa +48.501351944 kmoskwa@lo7.wroc.pl 1
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego Plac Orląt Lwowskich 2a dr Danuta Daszkiewicz Ordyłowska +48.717986738 Anna Skubisz +48.717986738 anna.skubisz@interia.pl 10
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XIII im. Alekandra Fredry ul. gen. Józefa Haukego – Bosaka 33–37 Urszula Spałka +48.717986904 Anna Pandura +48.604629147 anka7713@wp.pl 3
Wrocław Liceum Ogólnokształcące Nr XIV w Zespole Szkół Nr 14 im. Polonii Belgijskiej Al. Brücknera 10 Marek Łaźniak +48.717986890 Anna Rabiega +48.717986890 anna.rabiega@gmail.com 7
Wrocław Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wybrzeże Stanisława Wyspiańskiego 23-25 (C13) Agata Roman +48.713204778 Anna Galar +48.606713047 annagalar@wp.pl 1
Zgorzelec Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich Partyzantów 4 Dorota Chitruń +48.757752512 Tomasz Mańkowski +48.757752512 zgorzeleclo@wp.pl 2
razem
6 11             38


woj. kujawsko-pomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Bydgoszcz I Liceum Ogólnokształcace im. Cypriana Kamila Norwida Plac Wolności 9 Mariola Mańkowska +48.523398330 Elżbieta Częstochowska +48.523398330 zso01@edu.bydgoszcz.pl 1
Golub - Dobrzyń Zespół Szkół nr 1 im. Anny Wazówny ul. PTTK, 28 Piotr Wiśniewski +48.566835451 Marek Beyger +48.889449882 mareczek.b@amorki.pl 5
Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza 3 Maja 11/13 Rafał Łaszkiewicz +48.523572207 Sławomir Drelich +48.663412626 s.drelich@wp.pl 15
Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Konopnickiej 15 Jarosław Obiała +48.523572534 Waldemar Wąśniewski +48.505022526 waldemarwasniewski@wp.pl 5
Inowrocław III Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 53 Krzysztof Nowicki +48.523575407 Roman Burzyński +48.607992977 roman1241@gmail.com 1
Strzelno Zespół Szkół ul. Gimnazjalna 7 Piotr Cieślik +48.323189567 Marian Mikołajczak +48.667677545 marmik111@interia.pl 2
razem
4 6             29


woj. lubelskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Krasnystaw I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły Piłsudskiego 50 Edyta Fidecka +48.825762146 Anna Patejuk +48.691029081 krol1970@interia.pl 1
Lublin XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki Słowikowskiego 6 ks. Grzegorz Strug +48.817477952 Tomasz Kurzepa +48.883418460 jerem1@vp.pl 1
Lublin I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Al. Racławickie 26 Stanisław Stoń +48.814411460 Marek Chodowski +48.606101612 mchodowski@lo01.pl 1
Lublin III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej plac Wolności 4 Grzegorz Lech +48.815320947 Krzysztof Styczynski +48.602451415 kstyczynski@wp.pl 8
Lublin Pallotyńskie Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego al. Warszawska 31 ks. dr Andrzej Zelek SAC +48.815338205 Arkadiusz Maślach +48.665764217 arkma@wp.pl 2
Lublin Prywate Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi al. Długosza 8a Małgorzata Grzechnik +48.815338946 Krzysztof Niedźwiedź +48.507117360 k.niedzwiedz@jadwiga.lublin.pl 21
Lublin V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej- Curie Lipowa 7 zbigniew Jakuszko +48.815321927 Ryszard Kotowski +48.815321927 ryskotowski@vp.pl 8
Zamość I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Akademicka 8 Bożena Krupa +48.846392801 Paulina Adamowicz +48.846392801 zam.1lo@2com.pl 3
razem
3 8             45


woj. lubuskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Zielona Góra I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego J.Kilińskiego 7 Ewa Habich +48.684523131 Krystyna Musiał +48.500283670 home.musial@wp.pl 1
Zielona Góra III Liceum Ogólnokształcace im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego Strzelecka 9 Zbigniew Kościk +48.683270528 Jacek Budziński +48.601556492 jacekbudzik@o2.pl 1
Zielona Góra IV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Akademickich im. kpt. pil. Eugeniusza Horbaczewskiego Szosa Kisielińska 18 dr Stefan Tomasz Bulanda +48.683271326 Anna Baka +48.697394494 annabaka@op.pl 4
Zielona Góra Zespół Szkół Budowlanych im. Tadeusza Kościuszki ul. Botaniczna 50 Małgorzata Ragiel +48.684513951 Agnieszka Mokras +48.669415711 agamokras@interia.pl 2
razem
1 4             8


woj. łódzkie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Łódź Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata Pomorska 161 Tomasz Kłos +48.426555688 GABRIELA RYBARCZYK-JOCHYM +48.609508504 gabrielek0@poczta.onet.pl 5
Łódź XXVI Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego ul, Wileńska 22a Małgorzata Wiśniewska +48.426868615 Beata Krysztofczyk +48.693460512 beatakrysztofczyk@op.pl 1
Łódź XXXI Liceum Ogólnokształcące im. Ludwika Zamenhofa Kruczkowskiego5B Ewa Łoś +48.426431415 Sławomir Kaczmarek@autograf.pl +48.692539369 slawekkaczmarek@autograf.pl 1
Pabianice II Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi ul Pułaskiego 29 Krzysztof Zajda +48.422152245 Dariusz Wypych +48.698129575 wypych.dariusz@wp.pl 4
Skierniewice Liceum Ogóolnokształcące im. B. Prusa Wiejska 9 Iwona Leśniewicz +48.468333189 Andrzej Kalski +48.603178134 kalski.sluzbowy@gmail.com 12
Skierniewice Zespół Szkół Nr 3 ul. Działkowa 10 Henryk Kobyłecki +48.468333519 Renata Mostowska +48.604261382 renata.mostowska@wp.pl 3
Tomaszów Mazowiecki II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego Jałowcowa 10 mgr inż. Tomasz Węgrzynowski +48.447245642 Katarzyna Kozioł-Machel +48.668837236 ketim44@wp.pl 4
Wieluń I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Nadodrzańska 4 Zbigniew Wieśniewski +48.438860464 Dariusz Gajewski +48.438860464 1lo@lowielun.eu 2
razem
5 8             32


woj. małopolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kalwaria Zebrzydowska Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. Mikołaja Kopernika Adama Mickiewicza 9 Piotr Janusiewicz +48.033876652 Krzysztof Kołodziejczyk +48.604562636 geko81@wp.pl 1
Kraków II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego Sobieskiego 9 Marek Stępski +48.126337392 Olga Błyskal +48.126337392 olga.blyskal@gmail.com 1
Kraków III Liceum Ogólnokształcące im Jana Kochanowskiego os Wysokie 6 Marta Łój +48.126484276 Małgorzata Janczur +48.605967432 m_janczur@poczta.onet.pl 1
Kraków V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego ul. Studencka 12 Stanisław Pietras +48.124229231 Dawid Drabczyk +48.697775111 dradawi@wp.pl 2
Kraków VIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego ul. Grzegórzecka 24 Katarzyna Miezian +48.124211421 Tomasz Włoczkowski +48.507151656 twloczkowski@gmail.com 1
Kraków Zespół Szkół Ogólnokształcących STO im. Juliusza Słowackiego Stradomska 10 Iwo Wroński +48.124216745 Zdzisław Bednarek +48.733674741 zbednarek@sto64.krakow.pl 3
Myślenice Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolska Szkoła Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego Zdrojowa 18 Jerzy Niedenthal +48.122720424 Halina Mazur +48.664085553 mazurhalina@onet.pl 4
Olkusz II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Olkuskiej Żeromskiego 1 Iwona Sroka +48.326430442 Wojciech Panek +48.502348418 wojtekp137@wp.pl 1
Skawina Zespół Szkół Techniczno Ekonomicznych Kopernika 13 Krystyna Jędrzejczyk +48.122763451 Andrzej Ciaptacz +48.692387880 a.ciaptacz@gmail.com 3
Sucha Beskidzka Zespół Szkół im. Wincentego Witosa ul. Spółdzielców 1 Aneta Drobny +48.338742771 Tomasz Smyrak +48.602489635 tsmyrak@onet.eu 1
razem
6 10             18


woj. mazowieckie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Garwolin I Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego ul. Długa 35 Joanna Ostrowska +48.256822754 Ewa Gałązka +48.691893323 ewabgalazka@wp.pl 1
Mińsk Mazowiecki Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej Piękna 7 A Joanna Papińska +48.257585102 Marek Pałdyna +48.505592285 marekpaldyna7@gmail.com 2
Warszawa LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. I. Witkiewicza "Witkacego" ul. Elbląska 51 Beata Zdanowicz +48.226332414 Grzegorz Kozłowski +48.697940157 grzeko7@o2.pl 4
Warszawa X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi ul. Woronicza 8 Ewa Burzyk +48.228540910 Ewa Rożek +48.694317830 ewarozek@wp.pl 1
Warszawa XII Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza Sienna 53 Elżbieta Wysmołek +48.226208260 Michał Kadej +48.512300346 michal.kadej@wp.pl 8
Warszawa XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im . Stefana Żeromskiego ul. Platynowa 1 Anna Szczepańska-Filipp +48.226549582 Grzegorz Kozłowski +48.697940157 grzeko7@o2.pl 3
Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące im Tadeusza Czackiego Polna, 5 Anna Koszycka +48.228251314 Natalia Poniewierka +48.608419495 ponat@wp.pl 3
razem
4 7             22


woj. opolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kędzierzyn-Koźle II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Matejki 19 Katarzyna Arciszewska-Stępień +48.774832162 Jadwiga Kosalla +48.692353402 jagodako@gmail.com 3
Namysłów I Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Iwaszkiewicza Mickiewicza 12 Wojciech Surmacz +48.774107060 Przemysław Paradowski +48.502899852 pparadowski@swps.edu.pl 1
Olesno I Liceum Ogólnokształcace im. Lotników Polskich Sądowa 2 Marek Leśniak +48.343583806 Marek Koloch +48.607216962 marekkoloch@interia.pl 16
razem
3 3             20


woj. podkarpackie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Krosno I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika ul. Piotra Skargi 2 Ryszard Józefczyk +48.134320450 Marcin Pudło +48.693718987 m.pudlo@wp.pl 1
Rzeszów I Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego 3 Maja 15 Piotr Wanat +48.017748282 Wojciech Pietryka +48.601831002 wpietryka@1lo.rzeszow.pl 3
Rzeszów IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Dąbrowskiego 82 mgr Danuta Stępień +48.177482902 Małgorzata Szczupakowska +48.608279807 msz4lo@onet.pl 1
razem
2 3             5


woj. podlaskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Białystok II Liceum Ogólnokształcące im. ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Narewska 11 mgr Dariusz Bossowski +48.856511416 Michał Dobkowski +48.511963804 mich.dobkowski@wp.pl 11
Białystok IV Liceum Ogólnokstzałcące im. Cypriana Kamila Norwida ul. Zwierzyniecka 9a Bożena Karpowicz +48.857422318 Krzysztof Maleszewski +48.609109106 owop@4lo.bialystok.pl 31
Białystok VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta Warszawska 8 Dariusz Naumowicz +48.857435485 Tomasz Jedliński +48.857435485 lo6@um.bialystok.pl 1
Białystok XIV Liceum Ogólnokształcące im. Ryszarda Kaczorowskiego ul. Upalna 26 Leszek Kochanowski +48.856613227 Dorota Dąbrowska +48.695665530 ddorka15@wp.pl 3
Białystok Zespół Szkół Społecznych Fundacji Edukacji "Fabryczna10" ul. Fabryczna 10 Ewa Maria Drozdowska +48.513135913 Andrzej Dadura +48.697493717 an.dadura@wp.pl 1
razem
1 5             47


woj. pomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Bytów I Liceum Ogólnokształcące im. Bojowników o Wolność i Polskość Ziemi Bytowskiej Gdańska 57 Edward Mazur +48.598226920 Joanna Pilipczuk +48.667455897 asiapilipczuk@wp.pl 1
Chojnice Akademicki Zespół Szkół "Pomerania", Liceum Ogólnokształcące Świętopełka 10 Dorota Sontowska +48.523342887 Jacek Borzyszkowski +48.882054360 bojacek2@tlen.pl 2
Chojnice II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Władysława Andersa Świętopełka 1 Maria Kallas +48.523972021 Edyta Gryl +48.660671160 edyta.gryl@gmail.com 3
Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich Nowe Miasto 4-6 Małgorzata Gierszewska +48.523960120 Jacek Borzyszkowski +48.882054360 bojacek2@tlen.pl 30
Chojnice Technikum nr 4 Angowicka 45 Józef Kołak +48.523972471 Jacek Borzyszkowski +48.882054360 bojacek2@tlen.pl 1
Kwidzyn I Liceum Ogólnokształcące d. Polskie Gimnazjum im. dr Władysława Gębika Konarskiego 12 Sebastian Więckowski +48.552793935 Beata Krzeszowska - Sarzyniak +48.606367529 beata_sarzyniak@wp.pl 3
Słupsk I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława III Krzywoustego Szarych Szeregów 15 Barbara Grędecka +48.598422217 Joanna Iwańska +48.598422217 joanna_iwanska1@tlen.pl 2
Starogard Gdański II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej Kościuszki 131 Hanna Gałązka-Janas +48.585623091 Aleksandra Marczak +48.605722141 zofia5757@wp.pl 1
Sztum Zespól Szkół im. Jana Kasprowicza ul. Kasprowicza 3 Wiesława Kowalik +48.556404050 Mariusz Krause +48.662048069 jasminowa7@wp.pl 1
Tczew Zespół Szkół Katolickich im. św. Jadwigi Królowej Wodna 6 Krzysztof Niemczyk +48.585301061 Sebastian Marciniak +48.694124547 shmarciniak@wp.pl 5
razem
7 10             49


woj. śląskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Będzin III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida ul. 11 Listopada 5 Anna Wacławczyk +48.322674547 Robert Kocjan +48.600175153 roberto17koc@interia.pl 2
Bielsko-Biała V Liceum Ogólnokształcące Józefa Lompy, 10 Marek Mysliński +48.338221809 Jerzy Jędryka +48.503712954 jerzyjedryka@onet.eu 1
Chorzów IX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego Harcerska, 2 Adam Mańka +48.322410421 Małgorzata Gajek +48.608491831 m.gajek@outlook.com 7
Chorzów Publiczne Liceum Zespołu Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej im. kard. prym. Augusta Hlonda ul. Kościuszki 11 Wojciech Kolarz +48.322495044 Michał Kubarski +48.510095158 kubarski@interia.pl 3
Cieszyn II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Plac Wolności 7b Regina Rakowska +48.338521132 Magdalena Żerdik +48.600087638 magdalena.zerdik@op.pl 2
Częstochowa I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego Kościuszki 8 Małgorzata Kaim +48.343242555 Agnieszka Wiklińska +48.660417918 agneswiki@o2.pl 4
Częstochowa III Liceum Ogólnokształcące im. dra Władysława Biegańskiego Dąbrowskiego 75 Jan Randak +48.342611181 Kamila Sokołowska-Sikora +48.603632613 sookolka@interia.pl 5
Częstochowa VII Liceum Ogółnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Nowowiejskiego 18 Barbara Gala-Glińska +48.343245266 Agata Warta +48.695424622 agwa12@wp.pl 1
Gliwice I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego Zimnej Wody 8 Adam Sarkowicz +48.322314732 Dorota Majewska +48.503044197 dorotamajewska@vp.pl 1
Katowice I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika 74 Witold Terlecki +48.322563601 Andrzej Warmuz +48.513042416 a.warmuz@kopernik.katowice.pl 4
Katowice III Liceumm Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Mickiewicza 11 Katarzyna Piotrowska +48.322589305 Magdalena Wieczorek +48.665254932 poczta@magdalenawieczorek.pl 5
Rybnik I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich Kościuszki 41 Tadeusz Chrószcz +48.324222787 Rafał Morawiec +48.609766095 historiarafal2@gmail.com 3
Sosnowiec IV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica Plac Zillingera 1 Grzegorz Walotek +48.322913784 Karol Winiarski +48.501401193 kwiniarski@onet.eu 3
Tarnowskie Góry II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Piłsudskiego 1 Kazimierz Sporoń +48.322852941 Marlena Karnówka +48.322852941 lostaszic@wp.pl 4
Tychy I Liceum Ogólnokształcące im. L. Kruczkowskiego Korczaka 6 Joannna Wojtynek +48.322273634 Olga Ryguła +48.693428292 olga.rygula@gmail.com 4
Żywiec Zespół Szkół Gastronomiczno - Ekonomicznych Mickiewicza 6 Adam Zoń +48.338612196 LESZEK CAPUTA +48.338612196 zseg@zseg.zywiec.pl 5
razem
12 16             54


woj. świętokrzyskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Łopuszno Powiatowy Zespół Szkół Konecka 2 Teresa Pasowska +48.413914025 Piotr Starzyk +48.737718066 oddziallopuszno@coptiosh.eu 5
razem
1 1             5


woj. warmińsko-mazurskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Elbląg III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II ul. Saperów 14F Beata Orzech +48.556258920 Agnieszka Krzywdzińska +48.697212389 a.krzywdzinska@interia.pl 2
Elbląg Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Juliusza Słowackiego ul. Pocztowa 2 Zofia Ostrówka +48.556258910 Monika Andrzejczyk +48.509369765 moniaa36@wp.pl 1
Elbląg Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kazimierza Jagiellończyka Królewiecka 42 Agnieszka Jurewicz +48.552326916 Marek Nowosad +48.605353586 ebblog@wp.pl 1
Górowo Iławeckie Zespół Szkół ul.Wyszyńskiego 1 Elżbieta Gottuk +48.897611169 Dorota Kalinowska +48.504809748 dkalinowski@onet.pl 1
Kętrzyn II Liceum Ogólnokształcace im. Wojciecha Kętrzyńskiego ul. Powstańców Warszawy 2 Oliwia Piotrowicz +48.897513237 Jarosław Gresik +48.605939143 conan66@poczta.onet.pl 1
Pasłęk Zespół Szkół ul. Zwycięstwa 28 Katarzyna Panimasz +48.552481061 Tomasz Rozenbajgier +48.513012409 oddzialpaslek@coptiosh.eu 1
Węgorzewo II Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Mariusza Zaruskiego B. Prusa 10 Waldemar Czapski +48.874276723 Waldemar Ołyński +48.510081867 owaldi@poczta.onet.pl 4
razem
5 7             11


woj. wielkopolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kalisz II Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Szkolna 5 Maria Żubrowska-Gil +48.627676657 Aleksandra Kalinowska +48.661055939 akalinowska.ktm@wp.pl 1
Kalisz III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Kościuszki 10 Anna Narewska +48.627672036 Leszek Tomczak +48.501764814 bejlerbej@wp.pl 5
Leszno I Liceum Ogólnokształcące im. Rodu Leszczyńskich Kurpińskiego 1 Barbara Kochanek +48.655299425 AURELIA GANCARZ +48.609792714 aurelia.gancarz@wp.pl 1
Leszno Zespół Szkół Nr 2 im. Mikołaja Kopernika ul. Prusa 33 Krystyna Łasowska +48.655268485 Robert Robaczyński +48.601066241 robertrob@interia.pl 2
Poznań II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej Matejki 8/10 Małgorzata Dembska +48.618662892 Robert Śniegocki +48.533417073 rotmistrz@wp.pl 4
razem
3 5             13


woj. zachodniopomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Gryfice Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego ul. Wałowa 18 Jolanta Folwarska +48.913842670 Elżbieta Szymańska +48.798726260 easzymanscy@o2.pl 2
Koszalin II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego Chełmońskiego 7 Wikotor Kamieniarz +48.943424351 Lechosław Warzyński +48.698757405 oblica@uniwersytetdzieci.pl 4
Szczecin I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Al. Piastów 12 Ewa Budziach +48.914841872 Bartosz Bynowski +48.914841872 bartosz@bynowski.eu 1
Szczecin II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I ul. Henryka Pobożnego 2 Jolanta Jastrzębska +48.914336117 Monika Marszałek +48.914336117 m.marszalek@lo2.szczecin.pl 1
Szczecinek I Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Elżbiety Księżnej Elżbiety 1 Jerzy Kania +48.943740032 Alina Antoniak-Czajka +48.504364109 aaczajka@poczta.fm 5
razem
4 5             13


Cała RP razem
Miejscowości Szkół         Uczniów
67 109         409