Olimpiada Wiedzy o III RP

Lista szkół I etapu - szkolnego

← powrót do menu

Lista szkół I etapu - szkolnego Olimpiady - Olimpiada Wiedzy o III RP w roku szkolnym 2016/17.


woj. dolnośląskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Oleśnica I Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego ul. J. Słowackiego 4 Marzena Helińska +48.713143280 Anetta Grzesik- Robak +48.512480247 anettarobak@wp.pl 7
Oława Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego ul. F. Kutrowskiego 31 Maria Domaradzka +48.713132613 Agnieszka Czyżewska-Smela +48.662132784 agnieszkaczy@gazeta.pl 9
Syców Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki ul. Kościelna 12 Brabara Trokowicz +48.627852241 Przemysław Strzelec +48.783988609 p.m.strzelec@gmail.com 1
Świdnica Zespół Szkół Ogólnokształcących, II Liceum Ogólnokształcące ul. Równa 11 Jacek Iwancz +48.748520573 Ryszard Gwóźdź +48.509059981 r_gw@O2.PL 4
Wałbrzych Zespół Szkół nr 2 - II Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja Al. Wyzwolenia 34 Robert Wróbel +48.748423592 Marcin Skobrtal +48.691359071 mskobrtal@wp.pl 4
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr IV im. Stefana Żeromskiego ul. Stacha Świstackiego 12 Małgorzata Górny +48.713435916 Marzena Solnica +48.609512309 ma_sol@o2.pl 1
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego Plac Orląt Lwowskich 2A dr Danuta Daszkiewicz Ordyłowska +48.713593773 Anna Skubisz +48.600261051 anna.skubisz@interia.pl 16
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XIV w Zespole Szkół nr 14 im. Polonii Belgijskiej Al. Brucknera 10 Marek Łaźniak +48.713246900 Anna Rabiega +48.600957858 anna.rabiega@gmail.com 5
razem
6 8             47


woj. kujawsko-pomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Brodnica III Liceum Ogónokształcące ul. Matejki 5 Tomasz Wysocki +48.564987851 Iwona Malinowska +48.662294574 ivona146@wp.pl 1
Golub - Dobrzyń Zespół Szkół nr 1 im. Anny Wazówny ul. PTTK 28 Piotr Wiśniewski +48.566835451 mgr Marek Beyger +48.889449882 mareczek.b@amorki.pl 4
Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza ul. 3 Maja 11/13 Rafał Łaszkiewicz +48.523572207 Sławomir Drelich +48.663412626 s.drelich@wp.pl 11
Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej ul. Konopnickiej 15 Jarosław Obiała +48.523572534 Waldemar Wąśniewski +48.505022526 waldemarwasniewski@wp.pl 5
Strzelno Zespół Szkół - LO ul. Gimnazjalna 7 Piotr Cieślik +48.523189567 Marian Mikołajczak +48.667677545 marmik111@interia.pl 3
Toruń IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki ul. Warszawska 1/5 Małgorzata Białek +48.566221228 Maciej Mazurkiewicz +48.698562899 mazurkiewiczmaciej@gmail.com 2
Toruń VIII Liceum Ogólnokształcące ul. Grunwaldzka 33/35 Urszula Przedpełska +48.566602290 Krzysztof Bartoszyński +48.566602292 prezentacje1234@wp.pl 3
razem
5 7             29


woj. lubelskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Chełm II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Gustawa Orlicz-Dreszera ul. Szpitalna 14 Marta Klasura +48.825653888 Sławomir Rogucki +48.693444582 s.rogucki@gmail.com 6
Kraśnik Zespół Placówek Oświatowych nr 2, Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Kraśniku Jan Kochanowski Urzędowska 10 Iwona Margoła +48.818252431 Beata Adamczyk +48.607307087 bebaa1@wp.pl 5
Lublin I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Al. Racławickie 26 Stanisław Stoń +48.814411460 Marek Chodowski +48.606101612 chodowskimarek@gmail.com 2
Lublin III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej Plac Wolności 4 Grzegorz Lech +48.815320947 Krzysztof Styczyński +48.602451415 kstyczynski@wp.pl 1
Lublin Pallotyńskie Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego al. Warszawska 31 ks. dr Andrzej Zelek SAC +48.815338205 Arkadiusz Maślach +48.665764217 arkma@wp.pl 2
Lublin Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej Jadwigi ul. Długosza 8a Małgorzata Grzechnik +48.815338946 Krzysztof Niedźwiedź +48.507117360 k.niedzwiedz@jadwiga.lublin.pl 5
Lublin V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie ul. Lipowa 7 Zbigniew Jakuszko +48.814664340 Ryszard Kotowski +48.607788002 ryskotowski@vp.pl 8
Lublin XXI Liceum Ogólnokształcące im. św.Stanisława Kostki ul. Ks. M. Słowikowskiego 6 ks.Grzegorz Strug +48.817477952 Tomasz Kurzepa +48.883418460 jerem1@vp.pl 3
Lublin Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych im. Tadeusza Kościuszki ul. Zemborzycka 82 mgr Iwonna Szołno +48.817440951 Dawid Gutek +48.784936472 dawid.gutek@wp.pl 16
Zamość I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego ul. Akademicka 8 Zygmunt Kamiński +48.846392801 Paulina Adamowicz +48.846392801 zam.1lo@2com.pl 10
razem
4 10             58


woj. lubuskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Gorzów Wielkopolski Zespół Szkół Ekonomicznych im. Stefana Starzyńskiego ul. 30 Stycznia 29 Jarosław Kapelarz +48.957223595 Jerzy Dutkiewicz +48.666970776 jurek.dutkiewicz@op.pl 1
Zielona Góra I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego ul. J. Kilińskiego 7 Ewa Habich +48.684523131 Krzysztof Ciałowicz +48.609057864 corpus1@o2.pl 7
Zielona Góra IV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Akademickich im. kpt. pil. Eugeniusza Horbaczewskiego ul. Szosa Kisielińska 18 dr Stefan Tomasz Bulanda +48.683271326 Anna Baka +48.697394494 annabaka@op.pl 2
Zielona Góra Zespół Szkół Budowlanych w Zielonej Górze Im. Tadeusza Kościuszki Botaniczna 50 Małgorzata Ragiel +48.684513951 Agnieszka Mokras +48.669415711 agamokras@interia.pl 6
razem
2 4             16


woj. łódzkie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Pabianice II Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi ul. Pułaskiego 29 Krzysztof Zajda +48.422152245 Dariusz Wypych +48.698129575 wypych.dariusz@wp.pl 3
Skierniewice Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa ul. Henryka Sienkiewicza 10 Iwona Leśniewicz +48.468333189 Andrzej Kalski +48.603178134 kalski.sluzbowy@gmail.com 13
Skierniewice Zespół Szkół Nr 3 Działkowa 10 Henryk Kobyłecki +48.468333519 Renata Mostowska +48.604261382 renata.mostowska@wp.pl 3
Tomaszów Mazowiecki II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego ul. Jałowcowa 10 Tomasz Węgrzynowski +48.447245642 Katarzyna Kozioł-Machel +48.668837236 ketim44@wp.pl 1
razem
3 4             20


woj. małopolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kraków III Społeczne Liceum Ogólnokształcące Juliusz Słowacki Kronikarza Galla Iwo Wroński +48.124216745 Zdzisław Bednarek +48.733674741 zbednarek@sto64.krakow.pl 1
Myślenice Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolska Szkoła Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego ul. Zdrojowa 18 Jerzy Niedenthal +48.122720424 Halina Mazur +48.664085553 mazurhalina@onet.pl 2
Olkusz II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Olkuskiej ul. Żeromskiego 1 Iwona Sroka +48.326430442 Wojciech Panek +48.502348418 wojtekp137@wp.pl 3
Olkusz IV Liceum Ogólnokształcące Krzysztof Kamil Baczyński Korczaka 7 Piotr Grojec +48.327546035 Karol Szotek +48.502386060 hubert02@op.pl 2
Rabka - Zdrój I Liceum Ogólnokształcące im. Eugeniusza Romera ul. Jana Pawła II 41 Marek Świder +48.182677030 Anna Morawska +48.504280657 annodob3@wp.pl 4
razem
4 5             12


woj. mazowieckie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Mińsk Mazowiecki Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej ul. Piękna 7a Joanna Papińska +48.257585102 Marek Pałdyna +48.505592285 marekpaldyna7@gmail.com 1
Płock III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujezycznymi w Zespole Szkół Nr 3 im. Marii Dąbrowskiej ul. Łukasiewicza 11 Agnieszka Wierzchowska +48.243640640 Stanisław Krakowski +48.609207433 stankrak@o2.pl 2
Siedlce I Liceum Ogólnokształcące Bolesława Prusa Floriańska 10 Andrzej Kopiec +48.257943450 Robert Garwoliński +48.668454144 garwol@interia.pl 1
Szydłowiec Zespół Szkół im. Korpusu Ochrony Pogranicza Kościuszki 39 Maria Michajłow +48.486170012 Joanna Wiśniewska +48.792865999 joannawlazlo@wp.pl 11
Szymanów Prywatne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Niepokalanek im. Matki Bożej Częstochowskiej ul. Szkolna 2 mgr Marta Ciebiera +48.468649111 dr Agnieszka Sławińska +48.517261109 superslawinska@wp.pl 1
Warszawa LXIV Liceum Ogólnokształcące S. I. Witkiewicz Elbląska 51 Beata Zdanowicz +48.226332404 Agnieszka Ciesielska +48.602438825 aciesielska@op.pl 5
Warszawa LXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi gen. Józef Bem Marynarska 2/6 Małgorzata Pucułek +48.228433713 Monika Żurek- Wrzosek +48.502602642 monikazurek5@wp.pl 2
Warszawa LXVII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Nowaka Jeziorańskiego ul. Hoża 11/15 Krzysztof Mirowski +48.226297063 Monika Wojtaś +48.508588119 monika.wojtas@autograf.pl 2
Warszawa VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV ul. Jagiellońska 38 Grażyna Filipiak +48.226192745 Łukasz Zamęcki +48.605403987 lzamecki@yahoo.com 3
Warszawa XII Liceum Ogólnokształcące im.Henryka Sienkiewicza Sienna 53 Elżbieta Wysmołek +48.226208260 Michał Kadej +48.512300346 michal.kadej@wp.pl 15
Warszawa XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego ul. Platynowa 1 Anna Szczepańska-Filipp +48.226202794 Grzegorz Kozłowski +48.697940157 grzeko7@o2.pl 4
Warszawa XV Liceum Ogólnokształcace z oddziałami Dwujęzycznymi im. Narcyzy Żmichowskiej ul. Klonowa 16 Joanna Chrapkowska +48.228493734 Urszula Ratuszyńska +48.508262090 ularat@poczta.onet.pl 2
Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego ul. Polna 5 Anna Koszycka +48.228251314 Natalia Poniewierka +48.608419495 ponat@wp.pl 12
razem
6 13             61


woj. opolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kędzierzyn - Koźle II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Matejki 19 Katarzyna Arciszewska-Stępień +48.774832162 Jadwiga Kosalla +48.692353402 jagodako@gmail.com 2
Namysłów I Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Iwaszkiewicza w Namysłowie Jarosław Iwaszkiewicz Mickiewicza 12 Jolanta Wilczyńska +48.774107060 Przemysław Paradowski +48.502899852 pparadowski@swps.edu.pl 2
Olesno I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich ul. Sądowa 2 Marerk Leśniak +48.343583806 Marek Koloch +48.607216962 marekkoloch@interia.pl 12
Opole Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr V w Zespole Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego ul. Kościuszki 14 mgr Danuta Katorosz +48.774545668 Maciej Skoczylas +48.608538329 maciejskoczylas@wp.pl 1
Opole Zespół Szkół Ogólnokształcących - Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie ul. Dubois 28 mgr Joanna Raźniewska +48.774536406 Maciej Skoczylas +48.774536406 maciejskoczylas@wp.pl 8
razem
4 5             25


woj. podkarpackie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kolbuszowa Liceum Ogólnokształcące im. Janka Bytnara ul. Jana Pawła II 8 Dariusz Fus +48.172272545 Małgorzata Miąso +48.503902829 h_dralus@op.pl 2
Rzeszów I Liceum Ogólnokształcace im. ks. Stanisława Konarskiego ul. 3 Maja 15 Piotr Wanat +48.177482820 Wojciech Pietryka +48.601831002 wpietryka@1lo.rzeszow.pl 2
Rzeszów II Liceum Ogólnokształcące im. płk. Leopolda Lisa - Kuli ul. Księdza Jałowego 22 Andrzej Szymanek +48.177482824 Barbara Popieluch +48.600888735 barbara.popieluch@gmail.com 2
Rzeszów IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Dąbrowskiego 82 mgr Danuta Stępień +48.177482902 Małgorzta Szczupakowska +48.608279807 msz4lo@onet.pl 2
Tarnobrzeg Zespół Szkół im. ks. Stanisława Staszica ul. Kopernika 1 mgr inż. Teresa Żyguła +48.158221216 Leszek Jasiński +48.600978837 lj1312@op.pl 1
razem
3 5             9


woj. podlaskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Białystok I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza ul. Brukowa 2 Robert Winnicki +48.857425772 Marek Dawidziuk +48.511448201 marek1405@wp.pl 7
Białystok II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku Księżna Anna z Sapiehów Jabłonowska Narewska 11 Dariusz Bossowski +48.856511416 Michał Dobkowski +48.511963804 mich.dobkowski@wp.pl 4
Białystok II Społeczne Liceum Ogólnokształcące ul. Mickiewicza 95 Piotr Magnuszewski +48.857415456 Katarzyna Ambrożko +48.503412200 kasku_k@poczta.onet.pl 1
Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida ul. Zwierzyniecka 9a Bożena Karpowicz +48.857422318 Krzysztof Maleszewski +48.609109106 owop@4lo.bialystok.pl 19
Białystok VII LO w Białymstoku im. Nauczycieli Tajnego Nauczania ul. Wierzbowa 7 Jerzy Nowik +48.856649338 Barbara Błaszczyk +48.690486524 webian@op.pl 1
Białystok XIV Liceum Ogólnokształcące im. Ryszarda Kaczorowskiego ul. Upalna 26 Leszek Kochanowski +48.856613227 Dorota Dąbrowska +48.695665530 ddorka15@wp.pl 11
razem
1 6             43


woj. pomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Bytów I Liceum Ogólnokształcące im. Bojowników o Wolność i Polskość Ziemi Bytowskiej ul. Gdańska 57 Edward Mazur +48.598226920 Joanna Pilipczuk +48.667455897 asiapilipczuk@wp.pl 1
Chojnice Chojnicka Szkoła Realna ul. Angowicka 45 Julita Zenker +48.523973475 Jacek Borzyszkowski +48.882054360 bojacek2@tlen.pl 1
Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich ul. Nowe Miasto 4-6 Małgorzata Gierszewska +48.523960120 Jacek Borzyszkowski +48.882054360 bojacek2@tlen.pl 12
Chojnice Liceum Ogólnokształcące Pomerania ul. Świętopełka 10 Dorota Sontowska +48.602231659 Jacek Borzyszkowski +48.882054360 bojacek2@tlen.pl 2
Chojnice Technikum nr 4 ul. Angowicka 45 Józef Kołak +48.523973475 Jacek Borzyszkowski +48.882054360 bojacek2@tlen.pl 1
Gdynia VI Liceum Ogólnokształcące im. Wacława Sierpińskiego ul. Kopernika 34 Ewa Śliwińska +48.586222233 Wiesława Smolińska +48.604352864 ismol-13@wp.pl 1
Kwidzyn I Liceum Ogólnokształcące d. Polskie Gimnazjum im. dr. Władysława Gębika ul. Konarskiego 12 Sebastian Więckowski +48.552793935 Beata Krzeszowska - Sarzyniak +48.606367529 beata_sarzyniak@wp.pl 3
Słupsk I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława III Krzywoustego ul. Szarych Szeregów 15 Barbara grędecka +48.598422217 Mariusz Filimoniak +48.600219627 mariuszfilimoniak@wp.pl 2
Sztum Zespół Szkół w Sztumie im. Jana Kasprowicza Kasprowicza 3 Wiesława Kowalik +48.556404050 Mariusz Krause +48.662048069 jasminowa7@wp.pl 3
Tczew II Liceum Ogólnokształcące w Tczewie Jan III Sobieski Królowej Marysieńki 10 Dorota Kościjańczuk +48.585316960 Andrzej Demski +48.518140103 demski_andrzej@wp.pl 3
Tczew Uniwersyteckie Katolickie Licum Ogólnokształcące im. Świętej Jadwigi Królowej ul. Wodna 6 Krzysztof Niemczyk +48.585301061 Sebastian Marciniak +48.694124547 shmarciniak@wp.pl 7
Ustka Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych - Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika ul. Bursztynowa 12 Józef Masłowski +48.598147106 Arkadiusz Kubiak +48.661491468 arekkubiak61@wp.pl 3
razem
8 12             39


woj. śląskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Będzin III Liceum Ogólnokształcące Cyprian Kamil Norwid 11 Listopada 5 Anna Wacławczyk +48.322674547 Robert Kocjan +48.600175153 roberto17koc@interia.pl 3
Bielsko-Biała V liceum Ogólnokształcące ul. Józefa Lompy 10 Mirosław Frączek +48.338221809 Jerzy Jędryka +48.503712954 biuro@lo5.bielsko.pl 3
Chorzów ZSO nr 2 - IX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. Miłośników Ziemi Śląskiej Harcerska, 2 Adam Mańka +48.322410421 Małgorzata Gajek +48.608491831 m.gajek@gk.pl 14
Cieszyn II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Plac Wolności 7b Regina Rakowska +48.8521132__ Dariusz Sikora +48.601485270 halinas2@gazeta.pl 8
Częstochowa I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego ul. Kościuszki 8 Małgorzata Kaim +48.343242555 Agnieszka Wiklińska +48.660417918 agneswiki@o2.pl 7
Dąbrowa Górnicza I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego Walerian Łukasiński ul. Kopernika 40 Beata Bończak +48.322623093 Małgorzata Sobczyk +48.604616188 considero@wp.pl 10
Gliwice Zespół Szkół Ogólnokształcących NR 10 - I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego ul. Zimnej Wody 8 Adam Sarkowicz +48.322314732 Dorota Majewska +48.503044197 dorotamajewska@vp.pl 1
Katowice III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza ul. Mickiewicza 11 Ewa Chorąży +48.322589305 Magdalena Wieczorek +48.665254932 poczta@magdalenawieczorek.pl 9
Rybnik Zespół Szkół nr 2 II Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego Mikołowska 19 Maria Malinowska +48.324221229 Jolanta Palińska +48.502355882 jola.palinska@onet.eu 2
Sosnowiec Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 15 im. Stanisława Staszica Plac Zillingera 1 Grzegorz Walotek +48.322913784 Karol Winiarski +48.501401193 kwiniarski@onet.eu 1
Tarnowskie Góry II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego Kazimierz Sporoń +48.322852941 Marlena Karnówka +48.605301241 marlen.karnowka@gmail.com 3
Tychy I Liceum Ogólnokształcące im. Leona Kruczkowskiego ul. J.Korczaka 6 Joanna Wojtynek +48.322273634 Olga Ryguła +48.693428292 olga.rygula@gmail.com 1
razem
12 12             62


woj. świętokrzyskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Chęciny Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Łokietka ul. Białego Zagłębia 1 Halina Kołodziejczyk +48.413151068 Anna Wrzoskiewicz +48.793786384 awrzoskiewicz@interia.pl 7
Łopuszno Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 ul. Konecka 2 Teresa Pasowska +48.413914025 Piotr Starzyk +48.737718066 piotr.j.starzyk@interia.pl 1
razem
2 2             8


woj. warmińsko-mazurskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Elbląg III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II ul. Saperów 14 f Jan Zaborowski +48.556258920 Marek Nowosad +48.605353586 dyrektor.3lo@wp.pl 1
Elbląg Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Juliusza Słowackiego ul. Pocztowa 2 Zofia Ostrówka +48.556258910 Monika Andrzejczyk +48.509369765 moniaa36@wp.pl 1
Elbląg Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. króla Kazimierza Jagiellończyka ul. Królewiecka 42 Agnieszka Jurewicz +48.556258881 Marek Nowosad +48.605353586 sekretariat@zso2.elblag.pl 2
Giżycko I Liceum Ogólnokształcące Wojciech Kętrzyński Traugutta 1 Iwona Rosa +48.874282230 Marek Cieślewicz +48.604101965 cieslewicz.marek@gmail.com 2
Górowo Iławieckie Zespół Szkół ul.Wyszyńskiego 1 Eżbieta Gottuk +48.897611696 Dorota Kalinowska +48.504809748 dkalinowski@onet.pl 1
Węgorzewo Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Mariusza Zaruskiego ul. Bolesława Prusa 10 Waldemar Czapski +48.874272367 Waldemar Ołyński +48.510081867 owaldi@poczta.onet.pl 2
razem
4 6             9


woj. wielkopolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kępno Liceum Ogólnokształcące Nr I im. mjra Henryka Sucharskiego Dąbrowskiego 3 Danuta Stefańska +48.627822294 Renata Jany +48.509206133 rjany@wp.pl 4
Kościan I Liceum Ogólnokształcące im.Oskara Kolberga Kościuszki 3 Małgorzata Andersz +48.655120404 Adam Rogalla +48.601588307 adminadam@o2.pl 6
Poznań II LO Poznań Im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej ul. Matejki 8/10 Małgorzata Dembska +48.618662892 Robert Śniegocki +48.533417073 rotmistrz@wp.pl 4
Poznań Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 im. Charles de Gaulle'a ul. Tarnowska 27 Andrzej Karaś +48.618798090 Joanna Grabowska +48.668161410 joanna.grabowska@gmail.com 1
razem
3 4             15


woj. zachodniopomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Białogard Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych ul. Dąbrowszczaków 14 Danuta Kuklinowska +48.943122035 Iwona Markowska +48.784053013 loginkonrad@gmail.com 2
Gryfice Liceum Ogólnokształcące im. Boleslawa Chrobrego ul. Wałowa 18 Jolanta Folwarska +48.913842670 Elżbieta Szymańska +48.798726260 easzymanscy@o2.pl 2
Koszalin II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego ul. Chełmońskiego 7 Wiktor Kamieniarz +48.094342435 Zbigniew Hansz +48.503176168 zbigniew.hansz@wp.pl 1
Koszalin V Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 2 im. Stanisława Lema ul. Jedności 9 Bożena Sobkowiak +48.943424784 Arkadiusz Gryk +48.504351249 a.gryk@gazeta.pl 2
Szczecin II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I ul. Henryka Pobożnego 2 Jolanta Jastrzębska +48.914336117 Edyta Ostapkowicz +48.695308568 edyta.ostapkowicz@wp.pl 1
Szczecinek I Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Elżbiety ul. Księżnej Elżbiety 1 Jerzy Kania +48.943740032 Alina Antoniak-Czajka +48.504364109 aaczajka@poczta.fm 4
razem
5 6             12


Cała RP razem
Miejscowości Szkół         Uczniów
72 109         465