Olimpiada Wiedzy o III RP

Lista szkół I etapu - szkolnego

← powrót do menu

Lista szkół I etapu - szkolnego Olimpiady - Olimpiada Wiedzy o III RP w roku szkolnym 2015/16.


woj. dolnośląskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Bolesławiec I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego ul. H. i W. Tyrankiewiczów Cezary Czernatowicz +48.757323193 Edward Florków +48.504959590 edef@o2.pl 8
Dzierżoniów I Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego J. Piłsudskiego 10 mgr Grażyna Bajsarowicz +48.748314477 Tomasz Roszak +48.602515054 tomaszroszak@o2.pl 4
Jelenia Góra I Liceum Ogólnokształcące Stefan Żeromski Kochanowskiego 18 Eulalia Kłodawska-Szwajcer +48.757677700 Mariusz Kokotowski +48.606904284 mariuko@poczta.onet.pl 30
Lądek - Zdrój Liceum Ogólnokształcce im. Andrzeja Zawady Polna 2 Eleonora Puzio +48.748146319 Urszula Samek +48.724373883 ulasam76@wp.pl 3
Legnica I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki pl. Klasztorny 7 Halina Tamioła +48.768622758 Joanna Piskorska-Gomoliszek +48.730786650 joanna_pg@o2.pl 15
Lubin II Liceum Ogólnokształcące Niepodległości 31 Jolanta Dubińska +48.768497266 Agnieszka Winiarska +48.506029166 awiniar@o2.pl 20
Lubin Zespół Szkół nr 1 im. prof. Bolesława Krupińskiego Kościuszki 9 Paweł Klimaszewski +48.767463050 Teresa Strzelecka +48.607419409 t.strzelecka@zs1.lubin.pl 30
Mirsk Liceum Ogólnokształcące im.Bohaterów II Armii Wojska Polskiego ul.Wodna 2 Paweł Śliwiński +48.757834250 Magda Krajewska - Siemek +48.884986259 magdakrajewskasiemek@gmail.com 5
Oleśnica I Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego J. Słowackiego 4 Marzena Helińska +48.713143280 Anetta Grzesik- Robak +48.512480247 anettarobak@wp.pl 3
Oława Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Kutrowskiego 31 Maria Domaradzka +48.713132613 Agnieszka Czyżewska-Smela +48.662132784 agnieszkaczy@gazeta.pl 10
Strzegom Zespół Szkół Krótka 6 Robert Wójtowicz +48.746494870 Marzenna Łaciuk +48.603961598 marzenna@archbud.com.pl 6
Syców Liceum Ogólnoksztacące im. Tadeusza Kościuszki Kościelna 12 Barbara Trokowicz +48.627852241 Malgorzata Herbeć +48.513143009 herbecgosia@wp.pl 6
Świdnica Zespół Szkół Ogólnokształcących - II LO Równa 11 Jacek Iwancz +48.748520573 Ryszard Gwóźdź +48.509059981 r_gw@o2.pl 5
Wrocław Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Adama Mickiewicza Składowa 5 Michał Głowacki +48.717986732 Dorota Cetnarowska +48.693254513 dorotacetnarowska@o2.pl 7
Wrocław Liceum Ogólnokształcące Nr VII im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego ul. Krucza 49 mgr Leszek Duszyński +48.713617511 Katarzyna Moskwa +48.713617511 kmoskwa@lo7.wroc.pl 5
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego plac Orląt Lwowskich 2a dr Danuta Daszkiewicz Ordyłowska +48.713593773 Anna Skubisz +48.600261051 ania_skubisz@interia.pl 20
Wrocław Zespół Szkół nr XIV im. Polonii Belgijskiej 10 Marek Łaźniak +48.717986890 Michał Patyna +48.663088832 patynam@interia.pl 3
razem
13 17             180


woj. kujawsko-pomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Bydgoszcz Zespół Szkół Medycznych VIII Liceum Ogólnokształcące Swarzewska10 Aldona Sobień +48.523423753 Marzena Wolschlaeger +48.883170768 marzenawolschlaeger@gmail.com 6
Choceń Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Kard. S. Wyszyńskiego SIKORSKIEGO 12 Tamara Mikołajczak +48.542846714 Bogumiła Kubisztal +48.782512619 b.k121@wp.pl 3
Golub-Dobrzyń Zespół Szkól nr 1 im. Anny Wazówny PTTK 28 mgr Elżbieta Kochner +48.566835451 Marek Beyger +48.889449882 mareczek.b@amorki.pl 22
Grudziądz II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego Marcinkowskiego 10 Małgorzata Tomaszewska +48.564622265 Aleksandra Życzyńska +48.609534897 ola.zyczy@wp.pl 3
Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza 3 Maja 11/13 Rafał Łaszkiewicz +48.523572207 Sławomir Drelich +48.663412626 s.drelich@wp.pl 30
Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Konopnickiej 15 Jarosław Obiała +48.523572534 Waldemar Wąśniewski +48.505022526 waldemarwasniewski@wp.pl 10
Mogilno Zespół Szkół Dworcowa 9 Zbigniew Grzechowski +48.523152664 Renata Lepsza +48.607210153 renatalepsza@wp.pl 10
Toruń I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Zaułek Prosowy 1 Elżbieta Glura +48.566227933 Agnieszka Leśna +48.513861845 agalesna@wp.eu 15
Toruń Zespół Szkół Ekonomicznych gen. Elżbiety Zawackiej Grunwaldzka 39 Grażyna Żołnierkiewicz +48.566544630 Anna Grala +48.725237575 anna.grala@buziaczek.pl 20
Toruń Zespół Szkół Inżynierii Środowiska im. gen. Ignacego Prądzyńskiego Batorego 43/49 mgr inż. Józef Pyrczak +48.566231338 Małgorzata Sobczak +48.697189916 m.sobczak@masterbit.pl 3
Toruń Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego i VIII Liceum Ogólnokształcące Ul. Grunwaldzka 33/35 mgr Urszula Przedpełska +48.566602290 Krzysztof Bartoszyński +48.566602292 prezentacje1234@wp.pl 10
Włocławek Technikum Nr 1 Nowomiejska 25 Jan Stasiowski +48.542323204 Ireneusz Zajączkowski +48.698428920 irekzbiskupina@wp.pl 3
Włocławek Zespół Szkół Elektrycznych Toruńska 77/83 Piotr Człapiński +48.542362225 Agnieszka Chmielewska +48.503022827 a.chmielewska2013@gmail.com 10
Włocławek Zespół Szkół Samochodowych im.Tadeusza Kościuszki Leśna 1A Ryszard Suwała +48.542325813 Bożena Piętowska +48.664876181 bozenapietowska@op.pl 4
razem
8 14             149


woj. lubelskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Annopol Zespół Szkół im. Jana Pawła II Kościuszki 22 Elżbieta Gasiorowska +48.158613582 Nowak Katarzyna +48.693638938 kk.nowak@interia.pl 10
Biała Podlaska IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Akademicka 8 Stanisław Romanowski +48.833416781 Mariusz Gromadzki +48.506775444 m.gromadzki@poczta.fm 5
Chełm I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego Stefana Czarnieckiego 8 Teresa Kiwińska +48.825653885 Małgorzata Kość +48.608840951 2styczen@wp.pl 5
Chełm II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Gustawa Orlicz-Dreszera Szpitalna 14 Marta Klasura +48.825653888 Sławomir Rogucki +48.693444582 s.rogucki@gmail.com 14
Janów Lubelski Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza Jana Pawła II 1 Alicja Gąbka +48.158720356 Alicja Głaz +48.602526169 alicja_glaz@o2.pl 5
Kijany Zespół Szkół Rolniczych Kijany 19 Jan Trojak +48.516858449 Katarzyna Pędzisz +48.516858449 Kate_1979@o2.pl 15
Krasnystaw I Liceum Ogólnokształcące im. Wladysława Jagiełły Piłsudskiego 50 Edyta Fidecka +48.825762146 Anna Patejuk +48.691029081 krol1970@interia.pl 3
Kraśnik Publiczne Gimnazjum numer 2 im. Jana Kochanowskiego ul. Urzędowska 10 Domański Artur +48.818252431 Beata Adamczyk +48.607307087 bebaa1@wp.pl 5
Lublin II Liceum Ogólnokształcace im.Hetmana Jana Zamoyskiego ul.Ogrodowa 16 Małgorzata Klimczak +48.815321732 Elzbieta Cieniawa +48.502844454 elzbieta_cieniawa@interia.pl 4
Lublin III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej plac Wolności 4 Grzegorz Lech +48.815320947 Krzysztof Styczyński +48.602451415 kstyczynski@wp.pl 15
Lublin Pallotyńskie Gimnazjum im. Stefana Batorego al. Warszawska 31 ks. dr Andrzej Zelek +48.815338205 Arkadiusz Maślach +48.665764217 arkma@wp.pl 3
Lublin Pallotyńskie Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego al. Warszawska 31 ks. Andrzej Zelek +48.815338205 Arkadiusz Maślach +48.665764217 arkma@wp.pl 20
Lublin Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi Długosza 8a Małgorzata Grzechnik +48.815338946 Krzysztof Niedźwiedź +48.507117360 k.niedzwiedz@jadwiga.lublin.pl 35
Lublin V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej Curie Lipowa 7 Zbigniew Jakuszko +48.814664340 Ryszard Kotowski +48.607788002 ryskotowski@vp.pl 25
Lublin XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki Ks. M. Słowikowskiego 6 Ks. Grzegorz Strug +48.817477952 Tomasz Kurzepa +48.883418460 jerem1@vp.pl 3
Lublin Zespół Szkół Ekonomicznych im. Augusta i Juliusza Vetterów Bernardyńska 14 Marzenna Modrzewska-Michalczyk +48.815325313 Tadeusz Bystryk +48.607276163 tadeuszbystryk@wp.pl 3
Lublin Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II ul. Elsnera 5 Marian Klimczak +48.817404019 Marzena Borkowska +48.507183438 mborkowska@zs5.lublin.pl 30
Łuków Zespoł Szkół Nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta Międzyrzecka 70 Anna Pietrzak +48.257980603 Arkadiusz Koboj +48.504240345 arek.koboj@gmail.com 10
Włodawa Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcące im. II Warszawskiej Brygady Saperów i Frycza Modrzewskiego Modrzewskiego 24 Eugeniusz Omelczuk +48.825724448 Małgorzata Oleniak +48.501399463 oleniak@wp.pl 50
Zamość I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Akademicka 8 Zygmunt Kamiński +48.846392801 Paulina Adamowicz +48.846392801 zam.1lo@2com.pl 62
Zamość Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 im. Józefa Piłsudskiego Szczebrzeska 102 Antoni Turzyniecki +48.846392027 Marzena Chwaleba +48.782644801 marzenia55@interia.pl 3
razem
11 21             325


woj. lubuskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Gorzów Wielkopolski I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Puszkina 31 Ewa Szmit +48.957204842 Robert Gabis +48.660400545 rob-matejki@wp.pl 4
Gorzów Wielkopolski IV Liceum Ogólnokształcące im.T. Kotarbińskiego ul. Kosynierów Gdyńskich 8 Teresa Teodziecka +48.957203060 Zbigniew Syska +48.692867160 syskazbigniew@wp.pl 6
Gorzów Wielkopolski Zespół Szkół Odzieżowych im. K. Kieślowskiego Śląska 64 c Anna Maciejewicz +48.957280892 Przemysław Dygas +48.507046326 przemek.dygas@wp.pl 3
Gorzów Wielkopolski ZSO nr 1 im. Tadeusza Kościuszki Puszkina 31 Ewa Szmit +48.667659341 Paweł Szafrański +48.601551533 bczus96@wp.pl 3
Zielona Góra I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego Kilińskiego 7 Ewa Habich +48.684523131 Krystyna Musiał +48.500283670 home.musial@wp.pl 7
Zielona Góra VII Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Sportowych im. Jarosława Dąbrowskiego Wyspiańskiego 21 Beata Joksz-Skibińska +48.684512050 Magdalena Dzieciątkowska +48.600110151 magmag63@wp.pl 15
Zielona Góra Zespół Szkół Budowlanych im. Tadeusza Kościuszki Botaniczna 50 Małgorzata Ragiel +48.684513951 Agnieszka Mokras +48.669415711 agamokras@interia.pl 3
Zielona Góra ZSA - IV Liceum Ogólnokształcące im. kpt. pil. Eugeniusza Horbaczewskiego ul. Szosa Kisielińska 18 dr Stefan Bulanda +48.683271326 Anna Baka +48.697394494 annabaka@op.pl 10
razem
2 8             51


woj. łódzkie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kutno I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego Dąbrowskiego 1 Przemysław Zawadzki +48.243558080 Emila Konwerska +48.691391864 e1m2i3l4a5@interia.pl 15
Kutno Zespół Szkół Nr 1 im. Stanisława Stazica Oporowska 7 Janusz Pawlak +48.242542397 Paweł Babecki +48.509899475 pawelb65@o2.pl 5
Opoczno Zespół Szkół Ogólnoształcących im. Stefana Żeromskiego Żeromskiego 3 Małgorzata Mróz-Duda +48.447552700 Jacek Pluciński +48.509148523 jacek.plucinski@op.pl 3
Pabianice II Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi ul. Pułaskiego 29 Krzysztof Zajda +48.422152245 Dariusz Wypych +48.698129575 wypych.dariusz@wp.pl 5
Radomsko Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych im. prof. J. Groszkowskiego Narutowicza 12 Adam Jałkiewicz +48.446832673 Anna Bugajczyk +48.506757266 aniabugajczyk@o2.pl 5
Skierniewice Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa Henryka Sienkiewcza 10 Iwona Leśniewicz +48.468333189 Andrzej Kalski +48.603178134 kalski.sluzbowy@gmail.com 5
razem
5 6             38


woj. małopolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Chrzanów I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Piłsudskiego 14 Bożena Bierca +48.326232748 Bogusława Mrowca +48.791932971 greenish@o2.pl 10
Ciężkowice Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Ignacego Jana Paderewskiego Łuczkiewiczów 12 Andrzej Burnus +48.886929787 Sławomir Olszowski +48.886929787 slaweko1984@wp.pl 3
Dąbrowa Tarnowska Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki Piłsudskiego 44 Barbara Golemo +48.146422394 Przemysław Kołodziej +48.784394374 pkprzemek4@gmail.com 4
Kęty Powiatowy Zespół nr 11 Szkół Ogólnokształcących im. Stanisława Wyspiańskiego ul. Wyspiańskiego 2 Grażyna Kowalska +48.338453730 Anna Zielonka +48.606607966 anna.zielonka@wyspian.pl 3
Kęty Powiatowy Zespół Nr 9 Szkół im. Marii Dąbrowskiej Kościuszki 29 Grażyna Mojżesz-Wlazły +48.338453072 Jarosław Gugulski +48.338453072 sekretariat@dabrowska.info 10
Kraków III Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego Stradomska 3 Iwo Wroński +48.124216745 Zdzisław Bednarek +48.733674741 zbednarek@sto64.krakow.pl 8
Kraków Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego Akacjow 5 o. Edward Kryściak +48.124123363 Janusz Podwika +48.485016712 jpodwika@liceum.pijarzy.pl 18
Mszana Dolna Zespół Szkół nr 1 Matejki 11 Elżbieta Magierska +48.183310283 Halina Mazur +48.664085553 mazurhalina@onet.pl 10
Myślenice ZSP MSG im. Tytusa Chałubińskiego ul. Zdrojowa 18 Jerzy Niedenthal +48.122720820 Róg Ryszard +48.663443534 modidz@zsp.edu.pl 15
Nowy Sącz Społeczne Liceum Ogólnokształcące SPLOT im. Jana Karskiego Limanowskiego 7 Beata Załubska +48.184434339 Beata Budzik +48.604579371 beatabudzik@gmail.com 3
Nowy Sącz Zespół Szkół Samochodowych im. inż. Tadeusza Tańskiego Rejtana 18 Andrzej Góra +48.184143711 Anna Nowak +48.604948451 ankagolf@op.pl 3
Olkusz II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Olkuskiej Żeromskiego 1 Iwona Sroka +48.326430442 Wojciech Panek +48.502348418 wojtekp137@wp.pl 10
Olkusz IV Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Korczaka 7 Piotr Grojec +48.327546035 Karol Szotek +48.502386060 hubert02@op.pl 10
Oświęcim Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych Bema 8 Jacek Stoch +48.338424566 Joanna Smrek +48.696075401 asmrek@gmail.com 12
Oświęcim Powiatowy Zespół Nr 3 Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. por. Stefana Jasieńskiego Stanisławy Leszczyńskiej 8 Grażyna Gawłowska +48.338431680 Katarzyna Kapcińska - Czerniak +48.338431680 sekretariatpz3@gmail.com 25
Rabka Zdrój I Liceum Ogólnokształcące im. Eugeniusza Romera Jana Pawła II 41 Marek Świder +48.182676030 Leszek Świder +48.609548144 leszek.swider@rada.nowotarski.pl 5
Skawina Zespół Szkół Techniczno - Ekonomicznych Kopernika 13 mgr Anna Stec +48.122763451 Andrzej Ciaptacz +48.692387880 a.ciaptacz@gmail.com 10
Wadowice I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Wadowity Mickiewicza 16 mgr inż. Janina Turek +48.338234144 mgr Tomasz Cupak +48.600990850 tomaszcupak@gmail.com 3
razem
13 18             162


woj. mazowieckie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Chorzele Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wł. St. Reymonta Szkolna 4 Krzysztof Milewski +48.297515024 Adam Brosch +48.664546042 adambrosch@interia.pl 10
Garwolin I Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego ul. Długa 35 Joanna Ostrowska +48.256822754 Ewa Gałązka +48.691893323 ewabgalazka@wp.pl 5
Lipsko Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II Zwoleńska 12 Mieczysław Mejzner +48.483780137 Beata Michalec +48.604318346 belcia72@gmail.com 3
Mińsk Mazowiecki Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej Piękna 7A Joanna Papińska +48.257585102 Marek Pałdyna +48.505592285 13dhkaldera@wp.pl 5
Mińsk Mazowiecki Zespół Szkól Nr 1 im. Kazimierza Wielkiego ul. Budowlana 4 Małgorzata Beczek +48.257582564 Anna Smater-Nagraba +48.607780118 a.smater@wp.pl 6
Płock Zespół Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza Al. F. Kobylińskiego 25 Tomasz Wiśniewski +48.242623347 Dagmara Pędraszewska-Knieć +48.500878444 dagmara.pedraszewska@zsce.pl 15
Przysucha Zespół Szkół Nr 1 im. Jana Pawła II Al. Jana Pawła II 13 Zofia Szymańska +48.486752570 Sławomir Wiktorowicz +48.508258594 wiktor.wektor@interia.pl 8
Pułtusk Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi Piotra Skargi 2 Barbara Meredyk +48.236920171 Anna Krawczyńśka +48.669430800 adk10@poczta.onet.pl 5
Radom IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im dra Tytusa Chałubińskiego Mariacka 25 Bożena Szulczyk +48.483627485 Marcin Kamańczyk +48.608295527 kamanus@interia.pl 3
Szymanów Prywatne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Niepokalanek im. Matki Bożej Częstochowskiej Szkolna 2 Marta Ciebiera +48.468649111 Agnieszka Sławińska +48.517261109 superslawinska@wp.pl 5
Warszawa CXXV Liceum Ogólnokształcące w ZS nr 7 im. Waldemara Milewicza Chłodna 36/46 Paweł Mirecki +48.226209344 Mirosława Niewiarowska +48.505078782 mirwana1cxxv@gmail.com 15
Warszawa LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. I. Witkiewicza ul. Elbląska 51 Beata Zdanowicz +48.226332404 Grzegorz Kozłowski +48.697940157 grzeko7@o2.pl 16
Warszawa X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi Woronicza 8 Ewa Burzyk +48.228540910 Ewa Rożek +48.694317830 ewarozek@wp.pl 3
Warszawa XII Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza Sienna 53 Elżbieta Wysmołek +48.226208260 Michał Kadej +48.512300346 michal.kadej@wp.pl 18
Warszawa XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego ul. Platynowa 1 Anna Szczepańska-Filipp +48.226209968 Grzegorz Kozłowski +48.697940157 grzeko7@o2.pl 15
Warszawa XXI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja Grójecka 93 Joanna Stocka +48.228222102 Elżbieta Terlecka - Pacut +48.228222102 sekretariat@21lo.waw.pl 3
Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Polna 5 Anna Koszycka +48.228251314 Natalia Poniewierka +48.608419495 ponat@wp.pl 25
Warszawa XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Wiktorska 99 Jerzy Kunicki +48.228442921 Izabela Jasińska +48.228442921 lo28@poczta.internetdsl.pl 3
Warszawa Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych Nr 1 im. Mikołaja Kopernika Stawki 10 Dorota Lipińska +48.228311683 Agnieszka Biernacka +48.668336964 aga.bec@gmail.com 15
Warszawa ZS nr 49 im. Wojciecha Górskiego Tolstoja 2 Urszula Krajewska +48.228644325 Roman Tusiewicz +48.796777237 rom56@o2.pl 3
Zwoleń Zespół Szkół Rolniczo - Technicznych im. Bohaterów Walki z Faszyzmem Wojska Polskiego 78 Arosław Jakóbik +48.486762034 Marcin Kaca +48.600267358 kaca.marcin@gmail.com 35
Żuromin Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej Wyzweolenia 61 mgr Wojciech Gralewski +48.236572219 Hanna Śliwińska +48.500201627 hannas1@buziaczek.pl 25
razem
12 22             241


woj. opolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kędzierzyn-Koźle II Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika ul. Matejki 19 Katarzyna Arciszewska - Stępień +48.077483216 Jadwiga Kosalla +48.692353402 jagodako@gmail.com 40
Namysłów I Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Iwaszkiewicza Mickiewicza 12 Jolanta Wilczyńska +48.774107060 Przemysław Paradowski +48.502899852 pparadowski@swps.edu.pl 10
Olesno Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących im. Mikołaja Kopernika ulica Powstańców Śląskich 4 Dorota Mielczarek- Koziołek +48.343582068 Bożena Koj +48.601544753 bozenkakoj@interia.pl 5
Olesno ZS - I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich ul. Sądowa 2 Marek Leśniak +48.343583806 Marek Koloch +48.607216962 marekkoloch@interia.pl 15
Opole Zespół Szkół Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki Tadeusza Kościuszki 39-41 mgr Dariusz Dobrowolski +48.774544524 Dariusz Dzionek +48.530928270 dariusmorn@onet.eu 10
Opole Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr I im. Mikołaja Kopernika Licealna 3 Zofia Godlewska +48.774742944 Bożena Olszewska +48.502139475 sekretariat@zso1.opole.pl 10
Opole ZSO - Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie Dubois 28 Joanna Raźniewska +48.774536406 Maciej Skoczylas +48.608538329 maciejskoczylas@wp.pl 25
razem
4 7             115


woj. podkarpackie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Grębów Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. prof. Stanisława Bąka Rynek 393 Krystyna Chmura +48.158112816 Izabela Pędziwiatr +48.697123459 izapedziwiatr@poczta.onet.pl 5
Jarosław Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha ul. Św. Ducha 1 Adam Tomaszewski +48.166216524 Jsdwiga Hołówka +48.660492054 j_holowka@tlen.pl 10
Jasło Zespół Szkół Technicznych im. Bohaterów Września Staszica 30 Andrzej Bosak +48.134463700 Jadwiga Świątek +48.661514680 jswiatek@onet.pl 15
Kolbuszowa Liceum Ogólnokształcące im. Janka Bytnara Jana Pawła II 8 Dariusz Fus +48.172271545 Małgorzata Miąso +48.698841018 mmiaso@lo-kolbuszowa.szkoly.itl.pl 10
Łańcut Zespół Szkół Nr 1 - II LO im. Janusza Korczaka Grunwaldzka 11 Mariusz Duliban +48.172252826 Mariusz Duliban +48.606915238 duliban28@gmail.com 50
Mielec Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. Romana Sitko Warszawska 1 Marta Mysona +48.177731580 Marzena Gadziała +48.509514225 marzena5oui@wp.pl 3
Nowa Dęba Zespół Szkół nr 1 im. Jana Kochanowskiego ul.Mikołaja Reja 7 Robert Suska +48.158462232 Marzena Zięba +48.607415925 marzezieba@gmail.com 10
Przeworsk Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły Szkolna 6 Piotr Kuc +48.166487969 Małgorzata Jakubowska +48.604381387 mal_j@op.pl 6
Rzeszów I Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego 3 Maja 15 Piotr Wanat +48.177482820 Wojciech Pietryka +48.601831002 wpietryka@1lo.rzeszow.pl 20
Rzeszów II Liceum Ogólnokształcące im. płk. Leopolda Lisa - Kuli ul. Księdza Jałowego 22 Andrzej Szymanek +48.177482840 Barbara Popieluch +48.600888735 barbara.popieluch@gmail.com 10
Rzeszów IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Dąbrowskiego 82 Danuta Stępień +48.177482902 Wojciech Katnik +48.608863880 wojciechkatnik@gmail.com 10
Rzeszów Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek im. Jana Pawła ll KS.J.Jałowego 1 mgr Anna Telus +48.178536442 Piotra Chmielowiec +48.603498427 piotrchmielowiec@gmail.com 7
Tarnobrzeg Zespół Szkół im. ks. Stanisława Staszica Kopernika 1 mgr inż. Teresa Żyguła +48.158221216 Leszek Jasiński +48.600978837 lj1312@op.pl 3
razem
10 13             159


woj. podlaskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Białystok I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Brukowa 2 Robert Winnicki +48.857425772 Marek Dawidziuk +48.511448201 marek1405@wp.pl 10
Białystok II Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Mickiewicza 95 Piotr Magnuszewski +48.505177925 Katarzyna Ambrożko +48.503412200 kasku_k@poczta.onet.pl 3
Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Zwierzyniecka 9a Bożena Karpowicz +48.857422318 Marek Kawczyński +48.605229475 mark19@op.pl 10
Białystok XI Liceum Ogólnokształcące im. Witolda Pileckiego Grottgera 9 Andrzej Rybnik +48.857326465 Katarzyna Marcinkiewicz +48.793019185 k.marcinkiewicz@xilo.bialystok.pl 5
Białystok ZSO 9 - XIV Liceum Ogólnokształcące im. Ryszarda Kaczorowskiego Upalna 26 Leszek Kochanowski +48.856613227 Dorota Dąbrowska +48.695665530 ddorka15@wp.pl 70
Bielsk Podlaski II Liceum Ogólnokształcące z Białoruskim Językiem Nauczania im. Bronisława Taraszkiewicza Kopernika 4 Andrzej Stepaniuk +48.858332142 Włodzimierz Wawulski +48.504122366 wlodzimierz_wawulski@vp.pl 5
Łomża I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Bernatowicza 4 Jerzy Łuba +48.862163717 Katarzyna Lipska +48.502273088 katarzyna_lipska@ep.pl 14
razem
3 7             117


woj. pomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Bytów I Liceum Ogólnokształcące im. Bojowników o Wolność i Polskość Ziemi Bytowskiej ul. Gdańska 57 Edward Mazur +48.598226920 Ireneusz Klaman +48.598226920 dyrekcja@lo.bytow.pl 5
Chojnice Akademicki Zespół Szkół "Pomerania" Liceum Ogólnokształcące Świętopełka 10 Dorota Sontowska +48.523342887 Jacek Borzyszkowski +48.882054360 bojacek2@tlen.pl 3
Chojnice Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich Nowe Miasto 4-6 Małgorzata Gierszewska +48.523960120 Jacek Borzyszkowski +48.882054360 bojacek2@tlen.pl 14
Chojnice Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Tajnej Organizacji Wojskowej „Gryf Pomorski” Koscierska 11 Jan Semrau +48.523973072 Joanna Barszczewska +48.502601256 joannabar1@wp.pl 3
Chojnice Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Św. Józefa Patrona Rzemieślników Angowicka 45 Józef Kołak +48.523972471 Jacek Borzyszkowski +48.882054360 bojacek2@tlen.pl 3
Czersk Liceum Ogólnokształcące im. Wincentego Pola Szkolna 3 Ryszard Kuchta +48.523984221 Hieronim Kucharski +48.602299149 hieronim.kucharski@gmail.com 7
Kartuzy Zespół Szkół Ogolnokształcących im. Hieronina Derdowskiego ul.Klasztorna 4 Maria Mejer- Kobiela +48.586810434 Ewa Marszałkowska +48.508356500 effaeffa@interia.pl 20
Kwidzyn I Liceum Ogólnokształcące im. dr Władysława Gębika dawne Polskie Gimnazjum Konarskiego 12 Mariusz Wesołowski +48.552793935 Beata Krzeszowska-Sarzyniak +48.606367529 beata_sarzyniak@wp.pl 12
Pelplin Collegium Marianum Liceum Katolickie im. Jana Pawła II Cystersów 2 Arkadiusz Ćwikliński +48.585364932 Kazimierz Ickiewicz +48.512232454 collegium@diecezja-pelplin.pl 3
Słupsk I Liceum Ogólnokształcące im. B. Krzywoustego Szarych Szeregów 15 Barbara Grędecka +48.598422217 Mariusz Filimoniak +48.600219627 mariuszfilimoniak@wp.pl 3
Słupsk II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Mickiewicza 32 Mariusz Domański +48.598424894 Stanisław Stefański +48.604406891 stestach@wp.pl 40
Sztum Zespół Szkół im. Jana Kasprowicza Kasprowicza 3 Wiesława Kowalik +48.556404050 Mariusz Krause +48.662048069 jasminowa7@wp.pl 3
Tczew Uniwersyteckie Katolickie Liceum Ogólnokształcące Wodna 6 Krzysztof Niemczyk +48.585313609 Sebastian Marciniak +48.694124547 shmarciniak@wp.pl 15
Ustka Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Mikołaja Kopernika Bursztynowa 12 Józef Masłowski +48.598147106 Arkadiusz Kubiak +48.661491468 arekkubiak61@wp.pl 3
razem
10 14             134


woj. śląskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Będzin III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida 11 Listopada 5 Beata Polaniecka +48.322674547 Robert Kocjan +48.600175153 roberto17koc@interia.pl 4
Bielsko - Biała I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika listopadowa 70 mgr Bogusław Głąbek +48.338212574 Liliana Gardaś +48.503140843 liliana.gardas@gmail.com 10
Bielsko - Biała Zespół Szkół i Placówek Oświatowych - V Liceum Ogólnokształcące ul. Józefa Lompy 10 Mirosław Frączek +48.338221809 Jerzy Jędryka +48.503712954 jerzyjedryka@onet.eu 5
Chorzów IX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego Zespół Szkół Ogólnokształcacych nr 2 im. Miłośników Ziemi Śląskiej Harcerska 2 Adam Mańka +48.322410421 Małgotrzata Gajek +48.486084918 m.gajek@gk.pl 10
Chorzów AZSO Dąbrowskiego 36 Przemysław Fabjański +48.322411712 Krystian Kazimierczuk +48.603855284 krystian70@poczta.onet.pl 10
Chorzów Publiczne Liceum Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej im. Kardynała Prymasa Augusta Hlonda Kościuszki 11 Wojciech Kolarz +48.322495044 Mariola Przybył +48.888354375 mariola.przybyl@pro.wp.pl 5
Cieszyn I Liceum Ogólnokształcące im. Antoniego Osuchowskiego pl. Słowackiego 2 Janusz Łukomski - Prajzner +48.338521139 Dawid Czakon +48.733500082 dawcza276@wp.pl 6
Cieszyn II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Plac Wolności 7b Regina Rakowska +48.338521132 Magdalena Żerdik +48.600087638 magdalena.zerdik@op.pl 10
Cieszyn Zespół Szkół im. Władysława Szybińskiego Kraszewskiego 11 Iwona Bebek +48.783966908 Dawid Czakon +48.733500082 dawcza276@wp.pl 6
Częstochowa I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego Kościuszki 8 Małgorzata Kaim +48.343242555 Agnieszka Wiklińska +48.660417918 agneswiki@o2.pl 10
Częstochowa VI Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego Łukasińskiego 40 Tadeusz Kałużny +48.343231163 Aneta Szczepańska +48.505069932 aneta.152@wp.pl 5
Dąbrowa Górnicza I liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego Kopernika 40 Beata Bończak +48.322623093 Małgorzata Sobczyk +48.484860461 considero@wp.pl 5
Jastrzębie-Zdrój Zespół Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego Harcerska 12 Jerzy Maduzia +48.324717264 Ewa Kubińska +48.324717264 ewka.kub@wp.pl 10
Katowice III Liceum Ogólnokstałcące im. A. Mickiewicza Mickiewicza 11 dr Ewa Chorąży +48.032258930 Magdalena Wieczorek +48.665254932 poczta@magdalenawieczorek.pl 23
Katowice IV Liceum Ogólnokształcące im. gen. Stanisława Maczka Katowicka 54 Katarzyna Ziemiec +48.322582696 Łukasz Durczyński +48.322582696 lukas.dur@interia.pl 3
Pszczyna Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie, III Liceum Ogólnokształcące Kazimierza Wielkiego 5 Damian Cieszewski +48.322103620 Elżbieta Jasińska +48.784691586 edelgarda@gazeta.pl 5
Rybnik I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich Kościuszki 41 Tadeusz Chrószcz +48.324222787 Rafał Morawiec +48.609766095 historiarafal2@gmail.com 10
Rybnik Zespół Szkół Nr 2 - II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dujęzycznymi im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego Mikołowska 19 Maria Malinowska +48.324221229 Jolanta Palińska +48.502355882 jola.palinska@onet.eu 5
Rybnik Zespół Szkół nr 3 - V Liceum Ogólnokształcące Orzepowicka 15a Paweł Kaszyca +48.324227081 Dariusz Kuchta +48.324343412 dariuszkuchta68@gmail.com 6
Rybnik Zespół Szkół Technicznych im. Stanisława Staszica Kościuszki 5 Grażyna Kohut +48.324329811 Agnieszka Zaremba +48.790790498 a.zaremba@zstrybnik.pl 6
Sosnowiec II Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Plater Parkowa 1 Dorota Leszczyńska +48.322664535 Katarzyna Ulinairz +48.696441912 katarzyna.uliniarz.2lo@gmail.com 3
Sosnowiec IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Pl. Waldemara Zillingera 1 Grzegorz Walotek +48.322913784 Karol Winiarski +48.501401193 kwiniarski@onet.eu 3
Świętochłowice Salezjański Zespół Szkół Publicznych Don Bosko Wojska Polskiego 82 ks.Wiktor Szlęzak +48.323452166 Katarzyna Jendrusiewicz +48.728474588 jendrusiewicz.katarzyna@gmail.com 3
Tarnowskie Góry I Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej Opolska 28 Barbara Gierak-Pawlak +48.322852845 Tomasz Tomaszewski +48.728825014 to2to@interia.pl 8
Tarnowskie Góry II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Piłsudskiego 1 Kazimierz Sporoń +48.322852941 Marlena Karnówka +48.605301241 marlen.karnowka@gmail.com 3
Tarnowskie Góry Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich K.Miarki 17 Euzebiusz Nowakowski +48.322853861 Paweł Janicki +48.604058008 paweljanic1@wp.pl 3
Żywiec I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Słowackiego 2 Halina Badora +48.338612113 Piotr Rypień +48.792003992 piotrekrypien@tlen.pl 12
Żywiec Zespół Szkół Ekonomiczno - Gastronomicznych Mickiewicza 6 ADAM ZOŃ +48.338612196 Leszek Caputa +48.338612196 ZSEG@ZSEG.HG.PL 25
razem
14 28             214


woj. świętokrzyskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kielce I Ogólnokształcące Liceum Akademickie im. Janiny Kossakowskiej-Dębickiej Rzeczna 2 Marek Kołodziejczyk +48.413010113 Rafał Świeczko +48.514416160 rafalswieczko@wp.pl 3
Kielce II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego Śniadeckich 9 Bożena Potocka +48.413676159 Bożena Potocka +48.413676159 bozenapotocka@tlen.pl 10
Kielce IV Liceum Ogólnokształcące Radiowa 1 mgr Edyta Lato +48.413676505 Rafał Świeczko +48.514416160 rafalswieczko@wp.pl 25
Kielce VII Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Piłsudskiego Aleja Legionów 4 Iwona Kijewska +48.413676185 Małgorzata Bielecka +48.793072831 gosiabiel@wp.pl 10
Kielce Zespół Szkół Elektrycznych im. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego R. Kaczorowskiego 8 mgr Aleksandra Szulc +48.413680570 Katarzyna Ciszewska +48.663319309 k.cisz@wp.pl 3
Łopuszno Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 im. Kardynała Karola Wojtyły Konecka 2 Teresa Pasowska +48.413914025 Piotr Starzyk +48.604701698 piotr.j.starzyk@interia.pl 20
Włoszczowa Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego Koniecpolska 40 Marek Ledwoch +48.413942212 Artur Szczukocki +48.505082671 a.szczukocki@op.pl 10
razem
3 7             81


woj. warmińsko-mazurskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Działdowo II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zespole Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II Polna 11 Wiesław Smereczyński +48.236973333 Wioletta Pszuk +48.697209929 atteloiw@poczta.onet.pl 8
Elbląg III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Saperów 14 F Jan Zaborowski +48.556435225 Marek Nowosad +48.605353586 ebblog@wp.pl 4
Elbląg Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 im. Kazimierza Jagiellończyka Królewiecka 42 Agnieszka Jurewicz +48.556258881 Marek Nowosad +48.605353586 ebblog@wp.pl 6
Ełk Liceum Ogólnokształcące Zakładu Doskonalenia Zawodowego w B-stoku z/s w Ełku Armii Krajowej 43 Kazimierz Raczyński +48.876202610 Eugeniusz Tomaszewicz +48.515960519 eugtom1@wp.pl 3
Giżycko I Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego Traugutta 1 Iwona Rosa +48.874282230 Marek Cieślewicz +48.604101965 cieslewicz.marek@gmail.com 6
Giżycko Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych im. Komisji Edukacji Narodowej Mickiewicza 27 Henryk Kondratowicz +48.874283021 Mirosław Plaugo +48.660516853 p3m@wp.pl 8
Iława Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego Sienkiewicza 1 Roman Groszkowski +48.486485696 Agata Dąbrowska +48.660437927 agataman@poczta.onet.pl 3
Nowe Miasto Lubawskie Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida 3 Maja 24 Barbara Przeradzka-Martko +48.564726020 Aleksandra Dreszler +48.662070991 aleksandra.dreszler@gmail.com 3
Olsztyn III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Sybiraków 3 Danuta Gomolińska +48.895264422 Sławomir Jażdżewski +48.607999842 slawek.jazdzewski@wp.pl 12
Olsztyn XII Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Georga Dietrichów Bałtycka 4 Marzena Tymińska +48.895276431 Krystyna Bem +48.895276431 k.bem@wp.pl 3
Węgorzewo Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Mariusza Zaruskiego ul. Bolesława Prusa 10 Waldemar Czapski +48.510087867 Waldemar Ołynski +48.510081867 owaldi@poczta.onet.pl 6
razem
8 11             62


woj. wielkopolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kościan I Liceum Ogólnokształcące im. Oskara Kolberga al.Kościuszki 3 Małgorzata Andersz +48.655120404 Adam Rogalla +48.601588307 adminadam@o2.pl 10
Leszno II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Międzynarodowymi im. Mikołaja Kopernika ul. B. Prusa 33 Krystyna Łasowska +48.655268485 Robert Robaczyński +48.601066241 robertrob@interia.pl 5
Poznań II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej Matejki 8/10 Małgorzata Dembska +48.618662892 Robert Śniegocki +48.533417073 rotmistrz@wp.pl 30
Poznań Liceum Ogólnokształcące św. Marii Magdaleny ul Garbary 24 Lucyna Woch +48.618527705 Ewa Dybowska +48.608063864 liceum@marynka.edu.pl 4
Poznań Publiczne Liceum Ogólnokształcące Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców im. bł. Natalii Tułasiewicz Głogowska 92 ks. Piotr Kuś +48.616622429 Maria Pacholska +48.609689571 mariapacholska@plusnet.pl 11
Poznań Zespół Szkół Mechanicznych im. Komisji Edukacji Narodowej Świerkowa 8 Małgorzata Nawojczyk +48.618321949 Jadwiga Gębska +48.508103967 zsm@poznan.interklasa.pl 10
Poznań Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. rtm. Witolda Pileckiego ul.św.Floriana 3 Elżbieta Kirchner +48.618411128 Aleksandra Ślonzak +48.604709854 ola.slonzak@poczta.fm 10
Śrem Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Wybickiego Poznańska 11 Piotr Mulkowski +48.612810024 Krzysztof Grzesiak +48.606346532 krzyg0@vp.pl 3
Września Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. gen. dr Romana Abrahama ul. Kaliska 2a Włodzimierz Wawrzyniak +48.614360515 Aneta Opielska +48.661617717 aneta.opielska@onet.pl 10
Zbąszyń Zespół Szkół nr 1 im. Stefana Garczyńskiego Powstańców Wlkp. 43 Bogusław Pietrusiewicz +48.683846168 Bogusław Pietrusiewicz +48.503029102 dyr-lozb@oswiata.org.pl 3
Złotów I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Boh. Westerplatte 9 Karolina Skotarczak-Dobrzyńska +48.672650092 Jacek Kaczmarek +48.721991805 j.kaczmarek89@wp.pl 5
razem
7 11             101


woj. zachodniopomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Koszalin I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Dubois Komisji Edukacji Narodowej 1 Rafał Janus +48.943423829 Tomasz Sołtysiak +48.602456186 t.soltysiak@liceumdubois.pl 10
Koszalin II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego Chełmońskiego 7 Wiktor Kamieniarz +48.943424351 Rafał Kosowski +48.502238031 rkosowski@interia.pl 40
Koszalin Zespół Szkół Nr 9 im. Romualda Traugutta Jedności 9 Joanna Rydzewska +48.943424423 Arkadiusz Miśkiewicz +48.501383688 arkadiusz.miskiewicz@gmail.com 4
Szczecin II Liceum Ogólnokształcące im. MiIeszka I ul. Henryka Pobożnego 2 Jolanta Jastrzębska +48.914336117 Edyta Ostapkowicz +48.914336117 edyta.ostapkowicz@wp.pl 3
Szczecin Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Maksymiliana Marii Kolbego al. Wojska Polskiego 76 Maciej Muszyński +48.914233857 Maciej Kopeć +48.914233857 katolickie@gmail.com 10
Szczecin XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Romera 2 Mirosław Mika +48.914394052 Małgorzata Kryk +48.512252550 kryczki@poczta.onet.pl 10
Szczecinek I Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Elżbiety Księżnej Elżbiety 1 Jerzy Kania +48.943740032 Alina Antoniak-Czajka +48.504364109 aaczajka@poczta.fm 30
razem
3 7             107


Cała RP razem
Miejscowości Szkół         Uczniów
126 211         2236