Olimpiada Wiedzy o III RP

Lista szkół I etapu - szkolnego

← powrót do menu

Lista szkół I etapu - szkolnego Olimpiady - Olimpiada Wiedzy o III RP w roku szkolnym 2014/15.


woj. dolnośląskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Bolesławiec I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego H. i W. Tyrankiewiczów 11 Cezary Czernatowicz +48.757323193 Edward Florków +48.504959590 edef@o2.pl 5
Dzierżoniów I Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego Józefa Piłsudskiego 10 Grażyna Bajsarowicz +48.748314477 Tomasz Roszak +48.602515054 tomaszroszak@o2.pl 3
Jelenia Góra I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego Kochanowskiego 18 Eulalia Kłodawska-Szwajcer +48.756458600 Mariusz Kokotowski +48.606904284 mariuko@poczta.onet.pl 14
Oława Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Kutrowskiego 31 Maria Domaradzka +48.713132613 Agnieszka Czyżewska-Smela +48.662132784 agnieszkaczy@gazeta.pl 15
Strzegom Zespół Szkół Krótka 6 Roman Ehlert +48.746494870 Marzenna Łaciuk +48.603961598 marzenna@archbud.com.pl 7
Świdnica ZSO - II Liceum Ogólnokształcące Równa 11 Jacek Iwancz +48.748520573 Ryszard Gwóźdź +48.509059981 r_gw@o2.pl 5
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego plac Orląt Lwowskich 2a dr Danuta Daszkiewicz Ordyłowska +48.713593773 Anna Skubisz +48.600261051 ania_skubisz@interia.pl 20
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Brucknera 10 Marek Łaźniak +48.713246900 Michał Patyna +48.663088832 patynam@interia.pl 12
Wrocław Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 im. Gen. J. Jasińskiego Grochowa 13 Mariola Kuźmicka Mazurek +48.713619266 Magdalena Nowak +48.509102450 lempartmag@wp.pl 20
razem
7 9             101


woj. kujawsko-pomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Bydgoszcz Zespół Szkół Medycznych VIII Liceum Ogólnokształcące Swarzewska 10 Aldona Sobień +48.523423753 Marzena Wolschlaeger +48.604643595 marzenawolschlaeger@gmail.com 13
Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza 3 Maja 11/13 Rafał Łaszkiewicz +48.523572207 Sławomir Drelich +48.663412626 s.drelich@wp.pl 23
Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Konopnickiej 15 Jarosław Obiała +48.523572534 Waldemar Wąśniewski +48.505022526 waldemarwasniewski@wp.pl 7
Inowrocław Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr1 im. Jana Pawła II Poznańska 345 Grażyna Kadłubowska +48.523537210 Anna Łaszkiewicz +48.506302743 annalasz@onet.eu 12
Mogilno Zespół Szkół Dworcowa 9 Zbigniew Grzechowski +48.523152664 Renata Lepsza +48.607210153 renatalepsza@wp.pl 20
Toruń Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego i VIII Liceum Ogólnokształcące Grunwaldzka 33/35 mgr Urszula Przedpełska +48.566602290 Krzysztof Bartoszyński +48.566602292 prezentacje1234@wp.pl 25
razem
4 6             100


woj. lubelskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Annopol Zespół Szkół im. Jana Pawła II ul. Kościuszki 22 Elżbieta Gąsiorowska +48.158613582 Katarzyna Nowak +48.693638938 kk.nowak@interia.pl 10
Biała Podlaska IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica ul. Akademicka 8 Stanisław Romanowski +48.833416781 Mariusz Gromadzki +48.506775444 m.gromadzki@poczta.fm 10
Chełm I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego Czarnieckiego 8 Teresa Kiwińska +48.825653885 Ewa Betiuk +48.603608795 ewabetiuk@poczta.onet.pl 5
Chełm II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Gustawa Orlicz-Dreszera Szpitalna 14 Grażyna Mojsym +48.825653888 Sławomir Rogucki +48.693444582 s.rogucki@gmail.com 16
Chełm IV Liceum Ogólnokształcące im. dr Jadwigi Młodowskiej Św. Mikołaja 4 Marzena Koprukowniak +48.825653889 Aneta Kuba +48.503126576 anetakuba@wp.pl 10
Chełm Zespół Szkół Budowlanych i Geodezyjnych im. 24 Pułku Artylerii Pancernej ul. Stefana Batorego 1 Wiesława Zarek +48.825631891 Artur Kuba +48.502418216 arturkuba@wp.pl 10
Krasnystaw I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły Piłsudskiego 50 Maria Kiliańska +48.825762146 Anna Król +48.691029081 krol1970@interia.pl 12
Lublin I Liceum Ogólnkokształcące im. Stanisława Staszica Al. Racławickie 26 Stanisław Stoń +48.814411460 Marek Chodowski +48.606101612 wychowawca_74@vp.pl 5
Lublin III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej plac Wolności 4 Grzegorz Lech +48.815320947 Krzysztof Styczyński +48.602451415 kstyczynski@wp.pl 10
Lublin Pallotyńskie Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego al. Warszawska 31 ks. dr Andrzej Zelek SAC +48.815338205 Arkadiusz Maślach +48.665764217 arkma@wp.pl 15
Lublin V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej Curie Lipowa 7 Zbigniew Jakuszko +48.814664340 Ryszard Kotowski +48.607788002 ryskotowski@vp.pl 56
Lublin XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki Ks. M. Słowikowskiego 6 Ks. Grzegorz Strug +48.817477952 Tomasz Kurzepa +48.883418460 jerem1@vp.pl 2
Lublin Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych im. T.Kościuszki Zemborzycka 82 Iwonna Szołno +48.817439585 Anna Wawruch-Lis +48.693182796 analis@vp.pl 1
Zamość I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Akademicka 8 Zygmunt Kamiński +48.846392801 Anna Nowak +48.846392801 zam.1lo@2com.pl 60
Zamość Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Oskara Langego Łukasińskiego 8 Alicja Ciupa +48.846393053 Ewelina Chojnacka-Wikiera +48.506092392 ewelinachojnackawikiera@gmail.com 4
razem
6 15             226


woj. lubuskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Gorzów Wielkopolski II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie Przemysłowa 22 mgr Tomasz Pluta +48.957228438 Barbara Kaproń +48.604449933 curie@2lo.gorzow.pl 5
Gorzów Wielkopolski IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kotarbińskiego ul. Kosynierów Gdyńskich 8 Teresa Teodziecka +48.957203060 Zbigniew Syska +48.692867160 syskazbigniew@wp.pl 6
Gorzów Wielkopolski Zespół Szkół Elektrycznych im. majora Henryka Sucharskiego Dąbrowskiego 33 Stanisław Jodko +48.957223639 Paweł Kowalski +48.697352752 lawak3@wp.pl 5
Krosno Odrzańskie Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Broniewskiego Szkolna 1 Barbara Kołarzyk +48.068383505 Daria Nowak +48.601275027 daranowak@interia.pl 8
Zielona Góra ZSA - IV Liceum Ogólnokształcące im. kpt. pil. Eugeniusza Horbaczewskiego ul. Szosa Kisielińska 18 dr Stefan Bulanda +48.683271326 Anna Baka +48.697394494 annabaka@op.pl 30
Żary Społeczne Liceum Ogólnokształcące 11 Listopada 33 Wiktor Polakowski +48.683636939 Piotr Partyka +48.608118175 12piotr@wp.pl 5
razem
4 6             59


woj. łódzkie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kutno I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Henryka Dąbrowskiego Dąbrowskiego 1 Przemysław Zawadzki +48.243558080 Emila Konwerska +48.691391864 e1m2i3l4a5@interia.pl 15
Łódź Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 Kilińskiego 159/163 Janusz Bęben +48.426740275 Żaneta Brykowska +48.609862240 zbrykowska@wp.pl 3
Pabianice II Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi Pułaskiego 29 Krzysztof Zajda +48.422152245 Dariusz Wypych +48.698129575 wypych.dariusz@wp.pl 7
Skierniewice Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa Henryka Sienkiewcza 10 Iwona Leśniewicz +48.468333189 Andrzej Kalski +48.603178134 kalski.sluzbowy@gmail.com 20
razem
4 4             45


woj. małopolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Gorlice I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kromera Kromera1 Jerzy Nalepka +48.183535185 Jerzy Tomasik +48.604169592 tomas57@vp.pl 6
Kęty Powiatowy Zespół Szkół Nr 9 im. Marii Dąbrowskiej Kościuszki 29 Grażyna Mojżesz-Wlazły +48.338453072 Jarosław Gugulski +48.338453072 sekretariat@dabrowska.info 10
Kraków III Liceum Ogólnokształcące im Jana Kochanowskiego os Wysokie 6 Marta Łój +48.126484276 Małgorzata Janczur +48.605967432 m_janczur@poczta.onet.pl 10
Kraków III Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Slowackiego Stradomska 10 Iwo Wroński +48.124216745 Zdzisław Bednarek +48.126386848 zbednarek@sto64.krakow.pl 6
Kraków Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego ul. Akacjowa 5 o. Edward Kryściak +48.124123363 Janusz Podwika +48.501671297 jpodwika@liceum.pijarzy.pl 15
Mszana Dolna Zespół Szkół nr 1 Matejki 11 Elżbieta Magierska +48.183310283 Halina Mazur +48.664085553 mazurhalina@onet.pl 10
Myślenice Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Małopolska Szkoła Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego ul. Zdrojowa 18 Jerzy Niedenthal +48.122720820 Ryszard Róg +48.663443534 modidz@zsp.edu.pl 20
Nowy Sącz Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 im. Jana Długosza Długosza 5 Aleksander Rybski +48.184484020 Jacek Tomasik +48.184484020 zso1ns@hoga.pl 30
Olkusz II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Olkuskiej Żeromskiego 1 Iwona Sroka +48.326430442 Wojciech Panek +48.502348418 wojtekp137@wp.pl 15
Olkusz IV Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Korczaka 7 Piotr Grojec +48.327546035 Karol Szotek +48.502386060 hubert02@op.pl 10
Oświęcim Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych Bema 8 Jacek Stoch +48.338424566 Joanna Smrek +48.696075401 asmrek@gmail.com 22
Oświęcim Powiatowy Zespół Nr 3 Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. St. Jasieńskiego St.Leszczyńskiej 8 Grażyna Gawłowska +48.338431680 Katarzyna Kapcińska - Czerniak +48.608702001 sekretariatpz3@gmail.com 28
Skawina Zespół Szkół Techniczno - Ekonomicznych Kopernika 13 Anna Stec +48.122761522 Andrzej Ciaptacz +48.692387880 a.ciaptacz@gmail.com 10
Sucha Beskidzka Zespół Szkół im. Wincentego Witosa ul. Spółdzielców 1 Marek Kwak +48.338742771 Tomasz Smyrak +48.602489635 tsmyrak@onet.eu 8
Wadowice I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Wadowity Mickiewicza 16 mgr inż. Janina Turek +48.338234144 Tomasz Cupak +48.600990850 tomaszcupak@gmail.com 6
razem
11 15             206


woj. mazowieckie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Garwolin I Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Długa 35 mgr. Joanna Ostrowska +48.256822754 Ewa Gałązka +48.256822213 ewabgalazka@wp.pl 3
Mińsk Mazowiecki Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej Piękna 7 a Joanna Papińska +48.257585102 Marek Pałdyna +48.505592285 13dhkaldera@wp.pl 9
Szymanów Prywatne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Niepokalanek im. Matki Bożej Częstochowskiej ul. Szkolna 2 Marta Ciebiera +48.468649111 Agnieszka Sławińska +48.517261109 agazajac83@o2.pl 4
Warszawa LXIV Licem Ogólnokształcące im. Stanisława Ignacego Witkiewicza ul. Elbląska 51 Beata Zdanowicz-Garnuszek +48.226332414 Grzegorz Kozłowski +48.697940157 grzeko7@o2.pl 15
Warszawa X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi Woronicza 8 Ewa Burzyk +48.228447071 Ewa Rożek +48.694317830 ewarozek@wp.pl 10
Warszawa XII Liceum Ogólnokształcące im Henryka Sienkiewicza Sienna 53 Elżbieta Wysmołek +48.226208260 Michał Kadej +48.512300346 michal.kadej@wp.pl 7
Warszawa XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego ul. Platynowa 1 Anna Szczepańska-Filipp +48.226209968 Grzegorz Kozłowski +48.697940157 grzeko7@o2.pl 15
Warszawa Zespół Szkół Nr 7 im. Szczepana Bońkowskiego ul. Chłodna 36/46 Paweł Mirecki +48.226209344 Paweł Skworoda +48.519162480 pawelskworoda@poczta.onet.pl 11
Zwoleń Zespół Szkół Rolniczo - Technicznych w Zwoleniu im. Bohaterów Walki z Faszyzmem Wojska polskiego 78 Arosław Jakóbik +48.486762034 Marcin Kaca +48.600267358 kaca.marcin@gmail.com 22
Żuromin Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej Wyzwolenia 61 mgr Wojciech Gralewski +48.236572219 Hanna Śliwińska +48.500201627 hannas1@buziaczek.pl 30
Żyrardów Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego Janiny Kacperskiej 6a Genowefa Milczarek +48.468553122 Agnieszka Przyjankowska +48.602733688 przyjankowska@interia.pl 15
razem
7 11             141


woj. opolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kędzierzyn-Koźle II Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika ul. Matejki 19 Zofia Wyrozumska +48.077483216 Jadwiga Kosalla +48.692353402 jagodako@gmail.com 20
Namysłów I Liceum Ogólnokształcące im. J. Iwaszkiewicza Mickiewicza 12 Jolanta Wilczyńska +48.774107060 Przemysław Paradowski +48.502899852 pparadowski@swps.edu.pl 10
Olesno Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących im. Mikołaja Kopernika ulica Powstańców Śląskich 4 Dorota Mielczarek- Koziołek +48.343582068 Bożena Koj +48.601544753 bozenkakoj@interia.pl 4
Olesno ZS - I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich ul. Sądowa 2 Marek Leśniak +48.343583806 Marek Koloch +48.607216962 marekkoloch@interia.pl 15
Opole Zespół Szkół Ogólnokształcących - PLO nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie ul. Dubois 28 mgr Joanna Raźniewska +48.774536406 Maciej Skoczylas +48.608538329 maciejskoczylas@wp.pl 15
Praszka Zespól Szkół Podgimnazjalych nr1 im. I Armii Wojska Polskiego Sportowa 8 Lechosław Baros +48.343591196 Aleksadra Mirowska +48.694431158 ola.mirowska100@gmail.com 2
razem
5 6             66


woj. podkarpackie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Brzozów I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego ul. Prof. Waleriana Pańki 2 Dorota Kamińska +48.134341774 Magdalena Skoczek +48.695631815 mkors@interia.pl 40
Jasło Zespół Szkół Technicznych im. Bohaterów Września Staszica 30 Andrzej Bosak +48.134463700 Jadwiga Świątek +48.661514680 jswiatek@onet.pl 15
Kolbuszowa Liceum Ogólnokształcące im. Janka Bytnara Jana Pawła II 8 Krystyna Zembrowska +48.172271545 Małgorzata Miąso +48.698841018 mmiaso@lo-kolbuszowa.szkoly.itl.pl 20
Łańcut ZS nr 1 - II Liceum Ogólnokształcące im. J. Korczaka Grunwaldzka 11 Małgorzata Kupis +48.172252826 Mariusz Duliban +48.606915238 duliban28@gmail.com 50
Mielec Zespół Szkół Ogónokształcących nr 1 im. st. sierż. pilota Stanisława Działowskiego Tańskiego 3 Zbigniew Zieliński +48.177745870 Paweł Ćwięka +48.177745870 janhaladej@gazeta.pl 10
Rzeszów I Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego 3 Maja 15 Ryszard Kisiel +48.177472820 Wojciech Pietryka +48.601831002 wpietryka@1lo.rzeszow.pl 15
Rzeszów II Liceum Ogólnokształcące im. Leopolda Lis - Kuli ks. Jałowego 22 Andrzej Szymanek +48.177482840 Piotr Wanat +48.604115826 papw@vp.pl 12
Rzeszów IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Dąbrowskiego 82 Danuta Stępień +48.177482912 Małgorzata Żabińska-Osowy +48.177482912 magda650@vp.pl 1
razem
6 8             163


woj. podlaskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Białystok I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Brukowa 2 Grażyna Złocka-Korzeniewska +48.857425772 Marek Dawidziuk +48.511448201 marek1405@wp.pl 15
Białystok III Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego Pałacowa 2/1 Małgorzata Górniak +48.857416033 Dariusz Rykaczewski +48.728308804 dariuszrykaczewski@gmail.com 4
Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida ul. Zwierzyniecka 9a Bożena Karpowicz +48.857422318 Krzysztof Maleszewski +48.609109106 owop@4lo.bialystok.pl 66
Białystok VII Liceum Ogólnokształcące Wierzbowa 7 Jerzy Nowik +48.856649338 Barbara Błaszczyk +48.856763356 webian@op.pl 15
Białystok VIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego ul. Piastowska 5 Antoni Teodor Grodzki +48.857414944 Krzysztof Charyton +48.856613082 charyton.krzysztof@gmail.com 6
Białystok ZSO nr 9 - XIV Liceum Ogólnokształcące im. Ryszarda Kaczorowskiego Upalna 26 Leszek Kochanowski +48.856613227 Dorota Dąbrowska +48.695665530 ddorka15@wp.pl 20
razem
1 6             126


woj. pomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Chojnice "Pomerania" Liceum Ogolnokształcące Świętopełka 10 dr Wiesław Lesner +48.523342887 Jacek Borzyszkowski +48.882054360 bojacek2@tlen.pl 3
Chojnice Technikum im. Stefana Bieszka Nowe Miasto 4 Paweł Boczek +48.523975017 Małgorzata Wegner- Witkiewicz +48.660402892 g.witkiewicz@interia.eu 1
Chojnice Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Tajnej Organizacji Wojskowej "Gryf Pomorski" Kościerska 11 Jan Semrau +48.052397307 Joanna Barszczewska +48.502601256 joannabar1@wp.pl 3
Chojnice Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. św. Józefa Patrona Rzemieślników Angowicka 45 Józef Kołak +48.523973475 Jacek Borzyszkowski +48.882054360 bojacek2@tlen.pl 2
Chojnice ZS - Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich Nowe Miasto 4-6 Paweł Boczek +48.523975017 Jacek Borzyszkowski +48.882054360 bojacek2@tlen.pl 15
Kartuzy I Liceum Ogólnokształcące im. Hieronima Derdowskiego Klasztorna 4 Maria Mejer-Kobiela +48.586810434 Witold Wojewódka +48.609289792 wwitus@wp.pl 10
Kartuzy Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. I Brygady Pancernej im. Bohaterów Westerplatte ul. Wzgórze Wolności 3 Grażyna Maczulis +48.586810735 Marlena Meisner - Kwiatkowska +48.485868107 marlem1@wp.pl 5
Kwidzyn II Liceum Ogólnokształcące im.Stanisława Wyspiańskiego Słoneczna 2 PiotrWwiśniewski +48.556451919 Jarosław Braun +48.603612032 jbraun@o2.pl 10
Pelplin Collegium Marianum Liceum Katolickie im. Jana Pawła II al. Cystersów 2 Arkadiusz Ćwikliński +48.585364932 Kazimierz Ickiewicz +48.512232454 collegium@diecezja-pelplin.pl 1
Słupsk II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Mickiewicza Mickiewicza 32 Mariusz Domański +48.598424894 Stanisław Stefański +48.604406891 stestach@wp.pl 40
Sztum Zespół Szkół im. Jana Kasprowicza Kasprowicza 3 Wiesława Kowalik +48.556404050 Mariusz Krause +48.556404050 zs@zs.sztum.pl 15
Tczew Uniwersyteckie Katolickie Liceum Ogólnokształcące Wodna 6 Krzysztof Niemczyk +48.508336008 Sebastian Marciniak +48.694124547 shmarciniak@wp.pl 18
razem
7 12             123


woj. śląskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Będzin III Liceum Ogólnoksztalcace im. Cypriana Kamila Norwida 11 Listopada 5 Mgr Beata Polaniecka +48.322674547 Robert Kocjan +48.326414010 roberto17koc@interia.pl 5
Bielsko-Biała Zespół Szkół i Placówek Oświatowych - V Liceum Ogólnokształcące Słowackiego 45 Mirosław Frączek +48.338221809 Jerzy Jędryka +48.503712954 jerzyjedryka@onet.eu 4
Chorzów Publiczne Liceum w Zespole Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich im. Augusta Hlonda Kościuszki 11 Wojciech Kolarz +48.322495044 Mariola Przybył +48.888354375 mariola.przybyl@pro.wp.pl 2
Chorzów Akademicki Zespół Szkół Ogólnoksztacących im. J. Słowackiego ul. Dąbrowskiego 36 Przemysław Fabjański +48.322411712 Krystian Kazimierczuk +48.603855284 krystian70@poczta.onet.pl 10
Częstochowa I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego ul. Kościuszki 8 Agnieszka Henel +48.343242555 Małgorzata Kaim +48.502371936 larsa1@wp.pl 10
Katowice III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Mickiewicza 11 dr Ewa Chorąży +48.322589305 Magdalena Wieczorek +48.665254932 poczta@magdalenawieczorek.pl 20
Rybnik I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Powstańców Śląskich Kościuszki 41 mgr Tadeusz Chrószcz +48.324222787 mgr Rafał Morawiec +48.609766095 lo1@um.rybnik.pl 10
Rybnik Zespół Szkół nr 3 V Liceum Ogólnokształcące Orzepowicka 15a Grażyna Szynol-Kowacka +48.324227081 Dariusz Kuchta +48.324227081 daQhta@gmail.com 5
razem
6 8             66


woj. świętokrzyskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kielce I Ogólnokształcące Liceum Akademickie im. Janiny Kossakowskiej-Dębickiej Rzeczna 2 Marek Kołodziejczyk +48.413010113 Rafał Świeczko +48.514600188 rafalswieczko@wp.pl 5
Kielce II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego ul. Śniadeckich 9 Bożena Potocka +48.413676159 Teresa Romańska +48.604190209 bozenapotocka@tlen.pl 3
Kielce IV Liceum Ogólnokształcące ul. Radiowa 1 Edyta Lato +48.413681170 Rafał Świeczko +48.514600188 rafalswieczko@wp.pl 12
Kielce VII Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Piłsudskiego Aleja Legionów 4 Iwona Kijewska +48.413676185 Małgorzata Bielecka +48.793072831 gosiabiel@wp.pl 15
Włoszczowa Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego ul. Koniecpolska 40 Marek Ledwoch +48.413942212 Cezary Świetlicki +48.698261684 c.swietlicki@wp.pl 25
razem
2 5             60


woj. warmińsko-mazurskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Elbląg III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Saperów 14 F Jan Zaborowski +48.556258920 Marek Nowosad +48.605353586 ebblog@wp.pl 5
Elbląg Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Króla Kazimierza Jagiellończyka Królewiecka 42 Agnieszka Jurewicz +48.556258881 Marek Nowosad +48.605353586 mnowosad@radio.gdansk.pl 5
Giżycko I Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego Traugutta 1 Iwona Rosa +48.874282230 Marek Cieślewicz +48.604101965 cieslewicz.marek@gmail.com 15
Giżycko Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych im. Komisji Edukacji Narodowej Mickiewicza 27 Henryk Kondratowicz +48.874283021 Mirosław Plaugo +48.660516853 p3m@wp.pl 4
Olsztyn III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Sybiraków 3 Danuta Gomolińska +48.895264422 Sławomir Jażdżewski +48.607999842 slawek.jazdzewski@wp.pl 40
Pasłęk Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół im. Bohaterów Grunwaldu ul. Zwycięstwa 28 Katarzyna Panimasz +48.552481061 Tomasz Rozenbajgier +48.552481061 zspaslek@tlen.pl 2
razem
4 6             71


woj. wielkopolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kościan I Liceum Ogólnokształcące im. Oskara Kolberga al.Kościuszki 3 Małgorzata Andersz +48.655120404 Adam Rogalla +48.601588307 adminadam@o2.pl 10
Leszno II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Międzynarodowymi im. Mikołaja Kopernika Bolesława Prusa 33 Krystyna Łasowska +48.655268485 Robert Robaczyński +48.601066241 robertrob@interia.pl 3
Poznań II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej ul. Matejki 8/10 Małgorzata Dembska +48.618662892 Robert Śniegocki +48.533417073 rotmistrz@wp.pl 30
Poznań Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im.rtm.Witolda Pileckiego ul.św.Floriana 3 Elżbieta Kirchner +48.618411128 Aleksandra Ślonzak +48.604709854 ola.slonzak@poczta.fm 10
Śrem Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Wybickiego Poznańska 11 Piotr Mulkowski +48.612810024 Krzysztof Grzesiak +48.606346532 krzyg0@vp.pl 5
razem
4 5             58


woj. zachodniopomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Koszalin II Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Broniewskiego Chełmońskiego 7 Wiktor Kamieniarz +48.943424351 Rafał Kosowski +48.502238031 rkosowski@interia.pl 25
Szczecin II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I Henryka Pobożnego 2 Jolanta Jastrzębska +48.914336117 Piotr Janicki +48.602775987 kserkses@vp.pl 4
Szczecinek I Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Elżbiety 1 Jerzy Kania +48.943740032 Alina Antoniak-Czajka +48.504364109 aaczajka@poczta.fm 30
razem
3 3             59


Cała RP razem
Miejscowości Szkół         Uczniów
81 125         1670