Olimpiada Wiedzy o III RP

Wstępne wyniki etapu szkolnego

← powrót do menu

Wstępne wyniki etapu szkolnego Olimpiady — Olimpiada Wiedzy o III RP w roku szkolnym 2013/14.


woj. dolnośląskie

Miejscowość Nazwa szkoły Liczba ucz. w et. szk. Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
zgł. pisz. aw. Imię i nazwisko Klasa Test
I II III IV Va Vb Vc VIa VIb
Bolesławiec I Liceum Ogólnokształcące H. i W. Tyrankiewiczów 11 12 22 1 Rafał Molenda 2b 25
Bolesławiec I Prywatne Gimnazjum H. i W. Tyrankiewiczów 11 2 1 1 Monika Marusiak 3 20
Jawor I Liceum Ogólnokształcące Kościuszki 8 11 9 2 Zuzanna Przyszlak Ia 33
Paulina Kaczmar Ia 30
Jelenia Góra I Liceum Ogólnokształcące Kochanowskiego 18 18 7 1 brak III F 0
Oława Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Kutrowskiego 31 35 35 0 - - -
Strzegom Zespół Szkół Krótka 6 8 6 1 Karol Kostuch III 33
Świdnica ZSO - II Liceum Ogólnokształcące Równa 11 5 5 1 Dominik Wąsowicz 1 D 22
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr IV Świstackiego 12-14 4 3 1 Bartłomiej Kasiuk 2 24
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII plac Orląt Lwowskich 2a 20 11 3 Sylwester Śliwiński III D 33
Maciej Słobodzian II C 32
Michalina Szlachetka I D 30
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XIV Brucknera 10 3 8 2 Marcin Pytel 3A 38
Jan Brzuska 3F 30
Wrocław Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 Grochowa 13 20 20 0 - - -
razem
7 11   138 127 13      


woj. kujawsko-pomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Liczba ucz. w et. szk. Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
zgł. pisz. aw. Imię i nazwisko Klasa Test
I II III IV Va Vb Vc VIa VIb
Bydgoszcz Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 Plac Wolności 9 5 2 1 Jakub Szmelcer 3 b 31
Golub-Dobrzyń Zespół Szkól nr 1 PTTK 28 10 10 3 Monika Pomiankiewicz II c 34
Jakub Malinowski II d 31
Aleksy Guzowski II c 30
Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące 3 Maja 11/13 26 20 3 Mariusz Łęczycki II e 43
Daniel Jakubowski II e 40
Tomasz Berkowski III e 38
Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące Konopnickiej 15 6 3 3 Natalia Szczepankiewicz 2 d 35
Mateusz Andrzejewski 2 d 33
Piotr Wiśniewski 2 d 32
Inowrocław Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr1 Poznańska 345 22 11 3 Aleksandra Wawrzyniak II a LO 32
Filip Szatkowski IVa TI 31
Beniamin Wejman IaLO 30
Mogilno Zespół Szkół Dworcowa 9 25 25 1 Monika Łuczak IV TE/TD 19
Toruń IV Liceum Ogólnokształcące Warszawska 1/5 10 10 0 - - -
Toruń V Liceum Ogólnokształcące Sienkiewicza 34 10 10 0 - - -
Toruń Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego i VIII Liceum Ogólnokształcące Grunwaldzka 33/35 35 18 3 Michał Ziółkowski III 32
Jakub Orleańczyk III 32
Dawid Głowacki III 30
Włocławek I Liceum Ogólnokształcace Mickiewicza 6 4 4 0 - - -
Włocławek Zespół Szkół Elektrycznych ul.Toruńska77/83 30 6 1 Patryk Wydra ITf 24
Włocławek Zespół Szkół Samochodowych Leśna 1a 5 3 1 Paulina Pietrzak II LO 31
razem
6 12   188 122 19      


woj. lubelskie

Miejscowość Nazwa szkoły Liczba ucz. w et. szk. Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
zgł. pisz. aw. Imię i nazwisko Klasa Test
I II III IV Va Vb Vc VIa VIb
Annopol Zespół Szkół ul. Kościuszki 22 10 10 1 Dorota Przywara II LO 20
Biała Podlaska IV Liceum Ogólnokształcące ul. Akademicka 8 4 4 0 - - -
Chełm II Liceum Ogólnokształcące Szpitalna 14 6 6 1 Łukasz Kocot II F 33
Józefów nad Wisłą Liceum Ogólnokształcące Opolska 10a 2 4 2 Robert Baran III LO 39
Daniel Rękas III LO 31
Krasnystaw I Liceum Ogólnokształcące Piłsudskiego 50 13 9 1 - - 0
Lubartów Zespół Szkół nr 2 Chopina 6 20 9 2 Tomasz Kowalczyk III D 33
Paweł Kaczorowski III D 30
Lublin I Liceum Ogólnkokształcące Al. Racławickie 26 3 2 2 Bartłomiej Baran IIIf 36
Tomasz Piotrowski IIIf 36
Lublin II Liceum Ogólnokształcące Ogrodowa 16 2 2 1 Maciej Flis 3b 31
Lublin Pallotyńskie Liceum Ogólnokształcące al. Warszawska 31 14 14 1 Paweł Zabielski IIA 33
Lublin Prywatne Liceum ul. Długosza 8a 18 14 3 Wojciech Szczotka IIA 38
Magda Kurdziałek IIA 34
Goławska Aleksandra IIA 28
Lublin V Liceum Ogólnokształcące Lipowa 7 20 20 0 - - -
Lublin VII Liceum Ogólnokształcące Farbiarska 8 5 5 0 - - -
Zamość I Liceum Ogólnokształcące Akademicka 8 35 53 8 Karolina Kamińska 3e 44
Patryk Kozak 3f 42
Kamil Kossak 3e 41
Agnieszka Kawka 3e 40
Marek Zakrzewski 3e 39
Konrad Serafin 3f 38
Kinga Teterycz 3g 37
Bartłomiej Górski 3d 36
Zamość I Społeczne Liceum Ogólnokształcące Koszary 14 13 13 0 - - -
Zamość II Liceum Ogólnokształcące Partyzantów 68 15 15 0 - - -
Zamość Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 Łukasińskiego 8 4 4 1 Agnieszka Joniec 3 31
razem
8 16   184 184 23      


woj. lubuskie

Miejscowość Nazwa szkoły Liczba ucz. w et. szk. Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
zgł. pisz. aw. Imię i nazwisko Klasa Test
I II III IV Va Vb Vc VIa VIb
Gorzów Wielkopolski II Liceum Ogólnokształcące Przemysłowa 22 20 20 0 - - -
Gorzów Wielkopolski IV Liceum Ogólnokształcące ul. Kosynierów Gdyńskich 8 12 6 1 Mateusz Fiołka 2e 28
Nowa Sól Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego "Elektryk" Witosa 25 20 20 0 - - -
Zielona Góra I Liceum Ogólnokształcące ul.J.Kilińskiego 7 2 2 0 - - -
Zielona Góra ZSA - IV Liceum Ogólnokształcące ul. Szosa Kisielińska 18 2 1 1 Damian Bączkiewicz I A 47
Żagań Liceum Ogólnokształcące Orląt Lwowskich 4 5 1 1 Dawid Kląskała IIId 26
razem
4 6   61 50 3      


woj. łódzkie

Miejscowość Nazwa szkoły Liczba ucz. w et. szk. Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
zgł. pisz. aw. Imię i nazwisko Klasa Test
I II III IV Va Vb Vc VIa VIb
Kleszczów Liceum Ogólnokształcące Technikum Nowoczesnych Technologii Sportowa 8 4 3 2 Piotr Zbies IIA 26
Kamil Mozdrzeń IVT 20
Kutno I Liceum Ogólnokształcące Dąbrowskiego 1 20 20 2 Hubert Smoliński II d 36
Daria Stefańska I d 31
Łódź Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 Kilińskiego 159/163 4 3 1 Szymon Michniewicz 2bTL 31
Pabianice II Liceum Ogólnokształcące Pułaskiego 29 11 11 3 Beata Kaczmarek 3e 31
Radosław Szik 3e 31
Jakub Kuś 2e 30
Skierniewice Liceum Ogólnokształcące Henryka Sienkiewcza 10 10 10 3 Żaklina Borowska 3 32
Marta Nagajska 3 31
Michał Warchoł 3 31
Zduńska Wola II LIceum Ogólnokształcące Komisji Edukacji Narodowej 6 4 4 1 Bartosz Kołodziejek II b 30
razem
6 6   53 51 12      


woj. małopolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Liczba ucz. w et. szk. Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
zgł. pisz. aw. Imię i nazwisko Klasa Test
I II III IV Va Vb Vc VIa VIb
Ciężkowice Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych Łuczkiewiczów 12 3 2 1 Szymon Burnus II LO 30
Dąbrowa Tarn. I Liceum Ogólnokształcące ul.Piłsudskiego 44 40 15 3 Michał Sojka 2d 30
Bartłomiej Stręk 3d 30
Grzegorz Gaczoł 3d 29
Gorlice I Liceum Ogólnokształcące Kromera1 10 5 1 Wojciech Dąbrowski IIe 29
Kraków I Liceum Ogólnokształcące plac Na Groblach 9 5 5 0 - - -
Kraków III Liceum Ogólnokształcące os Wysokie 6 3 3 1 Michał Depta 2b 28
Kraków III Społeczne Liceum Ogólnokształcące Stradomska 10 9 5 3 Anna Wilkosz I 38
Mikołaj Idziaszczyk II 35
Norbert Suchoński II 35
Libiąż LO Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców Kościelna 2 4 4 0 - - -
Mszana Dolna Zespół Szkół nr 1 Matejki 11 10 4 4 Agnieszka Wójcik I b 47
Piotr Murzyn II b 41
Mateusz Surówka I a 31
Kinga Kania III c 30
Myślenice Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Małopolska Szkoła Gościnności ul. Zdrojowa 18 5 5 1 Szymon Baran II D 18
Nowy Sącz Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 Długosza 5 20 12 3 Oskar Handzel 3 47
Marcin Fiszer 3 47
Zofia Franczyk 3 44
Nowy Targ Zespół Szkół Ekonomicznych Kowaniec 125 3 3 0 - - -
Olkusz II Liceum Ogólnokształcące Żeromskiego 1 2 1 1 Krystian Walkiewicz 3 35
Olkusz IV Liceum Ogólnokształcące Korczaka 7 8 8 0 - - -
Oświęcim Powiatowy Zespół Nr 3 Szkół Technicznych i Ogólnokształcących St.Leszczyńskiej 8 15 15 0 - - -
Sucha Beskidzka Zespół Szkół ul. Spółdzielców 1 12 12 0 - - -
Tarnów ZSO Nr 1 - IV Liceum Ogólnokształcące Norwida 22 2 2 2 Roman Bandyk I D 38
Aleksandra Romanowska I D 37
Wadowice I Liceum Ogólnokształcące Mickiewicza 16 3 2 1 Dariusz Wądolny 2e 27
Wieliczka Prywatne Liceum Ogólnokształcace Franciszkanów br. A. Kosiby 31 2 6 1 Dominik Truchan III 23
razem
15 18   156 109 22      


woj. mazowieckie

Miejscowość Nazwa szkoły Liczba ucz. w et. szk. Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
zgł. pisz. aw. Imię i nazwisko Klasa Test
I II III IV Va Vb Vc VIa VIb
Garwolin I Liceum Ogólnokształcące Długa 35 1 1 1 Dawid Jasiński II a liceu 39
Mariówka Prywatne Liceum Ogólnokształcące Mariówka 3A 7 7 0 - - -
Mińsk Mazowiecki Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące Piękna 7 a 1 1 1 Aleksandra Górna 1 32
Warszawa LXIV Licem Ogólnokształcące ul. Elbląska 51 15 7 3 TOMASZ SPRYCHA 3A 33
MAKSYMILIAN HAU 2C 31
PAWEŁ KACZMAREK 2B 30
Warszawa X Liceum Ogólnokształcące Woronicza 8 5 4 1 Dawid Marton 2a 28
Warszawa XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Platynowa 1 12 18 4 ALEKSANDER JAKUBISIAK 3D 43
MARCIN BITNER 3D 33
MARIA SMORSZCZEWSKA 3D 33
JULIA HILL 3D 31
Warszawa Zespół Szkół Nr 7 ul. Chłodna 36/46 10 4 1 Adam Pankowski 3 44
Warszawa ZS nr 49, LX LO Tołstoja 2 5 4 1 Piotr Kardaszewski 3B 41
Żuromin Liceum Ogólnokształcące Wyzwolenia 61 50 17 1 Konrad Bagiński ID 20
Żyrardów Liceum Ogólnokształcące Janiny Kacperskiej 6a 15 9 3 Michał Gajewski 3d 41
Mateusz Łowicki 3d 34
Eryk Karliński 3d 33
razem
6 10   121 72 16      


woj. opolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Liczba ucz. w et. szk. Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
zgł. pisz. aw. Imię i nazwisko Klasa Test
I II III IV Va Vb Vc VIa VIb
Byczyna Technikum w Polanowicach Polanowice 92 3 3 0 - - -
Kędzierzyn-Koźle II Liceum Ogólnokształcące ul. Matejki 19 20 15 3 Aleksandra Rajek IIID 42
Andrzej Pulst IIID 40
Karol Stanioch ID 40
Namysłów I Liceum Ogólnokształcące Mickiewicza 12 14 5 2 Adam Zaremba 1d 32
Jakub Brzeźniak 1d 31
Olesno Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących ulica Powstańców Śląskich 4 5 5 0 - - -
Olesno ZS - I Liceum Ogólnokształcące ul. Sądowa 2 3 12 3 Aleksandra Adamczyk II b 38
Piotr Izydorczyk II a 32
Natalia Pieniek IIIb 30
razem
4 5   45 40 8      


woj. podkarpackie

Miejscowość Nazwa szkoły Liczba ucz. w et. szk. Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
zgł. pisz. aw. Imię i nazwisko Klasa Test
I II III IV Va Vb Vc VIa VIb
Dębica Zespół Szkół nr 2 Ignacego Lisa 2 1 1 1 Marcin Kamiński II Ic Lo 26
Jasło Zespół Szkół Technicznych Staszica 30 10 10 0 - - -
Kolbuszowa Liceum Ogólnokształcące Jana Pawła II 8 10 5 1 Krystian Łakomy I 34
Łańcut ZS nr 1 - II Liceum Ogólnokształcące Grunwaldzka 11 25 34 1 Kamil Witowski II 38
Mielec V Liceum Ogólnokształcące Tańskiego 3 5 4 1 Klaudia Domaracka 2 24
Rzeszów I Liceum Ogólnokształcące 3 Maja 15 10 15 3 Bartłomiej Ślemp 3 34
Anna Miłek 3 31
Mikołaj Malisiewicz 3 31
Tarnobrzeg Liceum Ogólnokształcące Jachowicza 13 10 10 0 - - -
razem
7 7   71 79 7      


woj. podlaskie

Miejscowość Nazwa szkoły Liczba ucz. w et. szk. Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
zgł. pisz. aw. Imię i nazwisko Klasa Test
I II III IV Va Vb Vc VIa VIb
Białystok I Liceum Ogólnokształcące Brukowa 2 20 20 0 - - -
Białystok IV Liceum Ogólnokształcące ul. Zwierzyniecka 9a 75 67 37 Paulina Solnik 3j 46
Magdalena Zalewska 3a 45
Hubert Limberger 3j 45
Gabriela Włodarczyk 3e 43
Kamil Kleczyński 3a 42
Anna Pieroszczuk 2e 41
Emilia Dakowicz 2i 41
Aleksandra Giedrojć 3j 40
Anna Sosnowska 3e 39
Magdalena Cimaszewska 3e 39
Paulina Maliszewska 3j 39
Adam Warawko 2e 39
Aneta Łupińska 2e 39
Jacek Konicki 3j 38
Damian Jóźwiak 3j 38
Ewelina Wądołowska 2e 38
Katarzyna Fronc 3a 37
Magdalena Brud 2i 37
Izabela Lewicka 3e 36
Patrycja Kociakowska 3c 36
Daria Nikitin 3j 35
Martyna Dziemianko 3j 34
Karolina Korzonek 3a 34
Damian Martyniuk 3a 33
Sebastian Osmólski 2i 33
Natalia Grabowska 3j 32
Joanna Kraskiewicz 3e 32
Sylwia Adamska 3j 31
Aneta Karyś 3a 31
Weronika Lipiszko 2e 31
Patrycja Szewczul 2e 31
Gabriela Gierasimiuk 2e 31
Gabriela Milewska 3a 30
Jakub Kazberuk 3a 30
Iwona Borowska 3a 30
Karolina Grzegorek 2e 30
Marta Opolska 2e 30
Białystok Społeczne Liceum Ogólnokształcące Społecznego Towarzystwa Oświatowego Fabryczna 10 3 3 1 Wojciech Więckowski II LO 30
Białystok ZSO nr 9 - XIV Liceum Ogólnokształcące Upalna 26 30 30 3 Aneta Łapszys III 35
Jakub Czudzinowicz II 32
Katarzyna Żak III 30
Dąbrowa Białostocka Zespół Szkół ul. Tysiąclecia PP 24 2 2 2 Karol Skibicki II 23
Justyna Piruta II 20
Suwałki I Liceum Ogólnokształcące Mickiewicza 3 4 3 1 Tomasz Buczyński IIa 30
razem
3 6   134 125 44      


woj. pomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Liczba ucz. w et. szk. Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
zgł. pisz. aw. Imię i nazwisko Klasa Test
I II III IV Va Vb Vc VIa VIb
Bytów Zespół Szkół Ogólnokształcących Gdańska 57 2 2 1 Treder III 20
Chojnice II Liceum Ogólnokształcące Świętopełka 1 10 2 1 Hubert Buchwald I e 31
Chojnice Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Kościerska 11 8 5 1 Jakub Adamczyk 2 TI 16
Chojnice Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Angowicka 45 4 3 1 Marta Sawicka IIA 16
Chojnice ZS - Liceum Ogólnokształcące Nowe Miasto 4-6 30 12 4 Monika Jakubek IIH 42
Maciej Kaptur IIH 33
Monika Chmara IE 31
Karina Krzoska IE 30
Chojnice ZS - Liceum Ogólnokształcące Nowe Miasto 4-6 5 2 1 Bartłomiej Bublic ITE 13
Czarne Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Leśna 2 9 9 3 Sławomir Kurzawińśki II LO 32
Seweryn Wyrwicz I LOP 31
Angelika Kaczmarek I LO 29
Gdańsk I Liceum Ogólnokształcące Wały Piastowskie 6 10 10 3 Juc Arkadiusz III 30
Kopiniak Marta III 30
Eliza Kowalska III 30
Gdańsk XIX Liceum Ogólnokształce Pestalozziego 11/13 5 2 1 Karol Gonia IA 16
Kartuzy I Liceum Ogólnokształcące Klasztorna 4 3 3 0 - - -
Kartuzy Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących ul. Wzgórze Wolności 3 8 6 3 Angelika Dampc II 15
Marta Okrój II 14
Paulina Wendt II 12
Kwidzyn I Liceum Ogólnokształcące ul. Konarskiego 12 15 19 2 Cezary Macikowski IIc 31
Piotr Zmysłowski IIIb 30
Kwidzyn II Liceum Ogólnokształcące Słoneczna 2 6 6 3 Karol Budek II 41
Julian Bała II 38
Jacek Dembiński II 31
Słupsk II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Mickiewicza 32 40 20 3 Jędrzej Dąbrowski 1 32
Mateusz Antoniak 3 30
Karolina Olechnowicz 3 30
Słupsk III Liceum Ogólnokształcące ul. Marii Zaborowskiej 2 3 3 1 Karolina Cybula III B 30
Starogard Gdański II Liceum Ogólnokształcące Kościuszki 131 6 6 1 Bartosz Kuczkowski III A 24
Sztum Zespół Szkół Kasprowicza 3 15 1 1 Zarańska Marta IIC 41
Tczew Uniwersyteckie Katolickie Liceum Ogólnokształcące Wodna 6 24 11 3 Dominika Jakubowska IIIA 32
Katarzyna Stein IIIA 31
Patrycja Żok IIIA 28
Żukowo Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących Gdtńska 5 5 5 0 - - -
razem
11 18   208 127 33      


woj. śląskie

Miejscowość Nazwa szkoły Liczba ucz. w et. szk. Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
zgł. pisz. aw. Imię i nazwisko Klasa Test
I II III IV Va Vb Vc VIa VIb
Będzin III Liceum Ogólnoksztalcace 11 Listopada 5 5 3 1 Dawid Kośmider 3a 23
Chorzów Akademicki Zespół Szkół Ogólnoksztacących ul. Dąbrowskiego 36 5 5 3 Agata Tomas 3 32
Maksymilian Busek 3 32
Karol Tlatlik 3 31
Chorzów Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 Harcerska 2 5 3 1 brak brak 0
Częstochowa I Liceum Ogólnokształcące ul. Kościuszki 8 10 13 1 KAROL HAJDUK III 30
Jastrzębie-Zdrój Zespół Szkół nr 6 Harcerska 12 6 6 0 - - -
Katowice III Liceum Ogólnokształcące Mickiewicza 11 15 9 1 Robert Mendak 2d 35
Katowice IV Liceum Ogólnokształcące Katowicka 54 5 5 0 - - 0
Sosnowiec ZSO nr 2 - VI Liceum Ogólnokształcące Czeladzka 58 5 5 0 - - -
Świętochłowice I Liceum Ogólnokształcące Licealna 1 5 5 0 - - -
Tarnowskie Góry Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich Karola Miarki 17 6 5 2 Marlena Reut IV 32
Paulina Fornal IV 30
Zawiercie Zespół Szkół M. Rataja 29 1 1 1 Tomasz Milejski 1 Ti 14
razem
9 11   68 60 10      


woj. świętokrzyskie

Miejscowość Nazwa szkoły Liczba ucz. w et. szk. Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
zgł. pisz. aw. Imię i nazwisko Klasa Test
I II III IV Va Vb Vc VIa VIb
Kielce IV Liceum Ogólnokształcące ul. Radiowa 1 25 6 2 Kacper Obara III F 43
Jakub Zemła III F 42
Kielce Liceum Ogólnokształcące Słowackiego 5 1 1 1 Andrzej Szulc IIA 41
Kielce VII Liceum Ogólnokształcące Aleja Legionów 4 10 6 2 Sylwia Kubicka 3 d 31
Maria Czarnecka 3 d 30
Kielce ZSE - Technikum nr 4 ul. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego 8 2 2 0 - - -
Włoszczowa I Liceum Ogólnokształcące Wiśniowa 12 9 9 2 Mariusz Obarzanek II a 31
Mateusz Sitkowski I a 30
Włoszczowa Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 ul. Koniecpolska 40 6 5 1 Małgorzata Kozłowska III 25
razem
2 6   53 29 8      


woj. warmińsko-mazurskie

Miejscowość Nazwa szkoły Liczba ucz. w et. szk. Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
zgł. pisz. aw. Imię i nazwisko Klasa Test
I II III IV Va Vb Vc VIa VIb
Braniewo Liceum Ogólnokształcące Sikorskiego 15 5 5 1 Łukasz Fiedorowicz II B 20
Giżycko I Liceum Ogólnokształcące Traugutta 1 12 10 1 Jakub Andruszkiewicz I e 26
Nowe Miasto Lubawskie Zespół Szkół 3-go Maja 24 8 8 1 Mateusz Kłosowski II LO 30
Olsztyn III Liceum Ogólnokształcące Sybiraków 3 10 10 0 - - -
Pasłęk Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół ul. Zwycięstwa 28 15 3 3 Dawid Olejnik II B 34
Alicja Brzezińska II B 31
Paulina Karzyńska II B 31
razem
5 5   50 36 6      


woj. wielkopolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Liczba ucz. w et. szk. Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
zgł. pisz. aw. Imię i nazwisko Klasa Test
I II III IV Va Vb Vc VIa VIb
Kościan I Liceum Ogólnokształcące al.Kościuszki 3 25 6 1 Paweł Linke 1f 26
Piła Liceum Towarzystwa Salezjańskiego Dembowskiego 4 20 20 0 - - -
Poznań II Liceum Ogólnokształcące ul. Matejki 8/10 30 9 1 Mikołaj Grzesik IA 30
Śrem Liceum Ogólnokształcące Poznańska 11 3 2 2 Kamil Sąsiadek IIII 41
Mateusz Rojek IIII 35
Środa Wlkp. Liceum Ogólnokształcące ul. Kegla 1 A 10 10 0 - - -
razem
5 5   88 47 4      


woj. zachodniopomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Liczba ucz. w et. szk. Uczniowie, którzy awansowali do II etapu Olimpiady
zgł. pisz. aw. Imię i nazwisko Klasa Test
I II III IV Va Vb Vc VIa VIb
Białogard Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Dąbrowszczaków 14 10 10 0 - - -
Kołobrzeg Zespół Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich Łopuskiego 13 5 5 5 Dawid Krzysztofiak III e 16
Kamil Barwinek IV r 15
Pola Raszkiewicz IV e 14
Patrycja Oświęcimska II e 13
Magdalena Stachowicz II e 10
Kołobrzeg Zespół Szkół nr1 1 Maja 47 20 20 0 - - -
Koszalin II Liceum Ogólnokształcące Chełmońskiego 7 5 3 1 Michał Czapliński II H 25
Koszalin Zespół Szkół nr 2 Jedności 9 3 3 0 - - -
Szczecin IV Liceum Ogólnokształcące Świętej Kingi 2 8 31 1 Patryk Jabłoński 3D 21
Szczecinek I Liceum Ogólnokształcące 1 20 7 1 Kinga Kanecka IIC 34
razem
5 7   71 79 8      


Cała RP razem
Miejscowości Szkół Liczba ucz. w et. szk.  
zgł. pisz. aw.
103 149 1689 1337 236