Olimpiada Wiedzy o III RP

Lista szkół I etapu - szkolnego

← powrót do menu

Lista szkół I etapu - szkolnego Olimpiady - Olimpiada Wiedzy o III RP w roku szkolnym 2013/14.


woj. dolnośląskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Bolesławiec I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego H. i W. Tyrankiewiczów 11 Cezary Czernatowicz +48.757323193 Edward Florków +48.504959590 edef@o2.pl 12
Bolesławiec I Prywatne Gimnazjum H. i W. Tyrankiewiczów 11 Stanisław Małkowski +48.609535346 Edward Florków +48.504959590 edeff@wp.pl 2
Jawor I Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Bolka I Kościuszki 8 Mieczysław Michalski +48.768702984 Władysław Woźniakiewicz +48.768702984 dziunekw@op.pl 11
Jelenia Góra I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego Kochanowskiego 18 Eulalia Kłodawska-Szwajcer +48.756458600 Mariusz Kokotowski +48.606904284 mariuko@poczta.onet.pl 18
Oława Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Tadeusza Kościuszki Kutrowskiego 31 Maria Domaradzka +48.713132711 Agnieszka Czyżewska-Smela +48.662132784 agnieszkaczy@gazeta.pl 35
Strzegom Zespół Szkół Krótka 6 Roman Ehlert +48.746494870 Marzenna Łaciuk +48.603961598 marzenna@archbud.com.pl 8
Świdnica ZSO - II Liceum Ogólnokształcące Równa 11 Jacek Iwancz +48.748520573 Ryszard Gwóźdź +48.748520573 r_gw@o2.pl 5
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr IV im. Stefana Żeromskiego Świstackiego 12-14 Małgorzata Górny +48.713435916 Marzena Solnica +48.609512309 ma_sol@o2.pl 4
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego plac Orląt Lwowskich 2a dr Danuta Daszkiewicz Ordyłowska +48.713593773 Anna Skubisz +48.600261051 ania_skubisz@interia.pl 20
Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej Brucknera 10 Marek Łaźniak +48.713246900 Michał Patyna +48.663088832 patynam@interia.pl 3
Wrocław Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 im. Gen. J. Jasińskiego Grochowa 13 Mariola Kuźmicka Mazurek +48.713619266 Magdalena Nowak +48.509102450 lempartmag@wp.pl 20
razem
7 11             138


woj. kujawsko-pomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Bydgoszcz Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 Plac Wolności 9 Mariola Manikowska +48.523398330 Danuta Kopińska- Kołowacik +48.604650601 danka.kolowacik@gmail.com 5
Golub-Dobrzyń Zespół Szkól nr 1 im. Anny Wazówny PTTK 28 mgr Elżbieta Kochner +48.566835451 Marek Beyger +48.889449882 mareczek.b@amorki.pl 10
Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza 3 Maja 11/13 Rafał Łaszkiewicz +48.523572207 Sławomir Drelich +48.663412626 s.drelich@wp.pl 26
Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Konopnickiej 15 Jarosław Obiała +48.523572534 Waldemar Wąśniewski +48.505022526 waldemarwasniewski@wp.pl 6
Inowrocław Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr1 im. Jana Pawła II Poznańska 345 Grażyna Kadłubowska +48.523537210 Anna Łaszkiewicz +48.506302743 annalasz@onet.eu 22
Mogilno Zespół Szkół Dworcowa 9 Zbigniew Grzechowski +48.523152664 Renata Lepsza +48.607210153 renatalepsza@wp.pl 25
Toruń IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Warszawska 1/5 Małgorzata Białek +48.566221228 Przemysław Lelewski +48.608594495 p_lelewski@o2.pl 10
Toruń V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sienkiewicza 34 Marcin Olszewski +48.566224518 Przemysław Lelewski +48.608594495 p_lelewski@o2.pl 10
Toruń Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego i VIII Liceum Ogólnokształcące Grunwaldzka 33/35 mgr Urszula Przedpełska +48.566602290 Krzysztof Bartoszyński +48.608538148 prezentacje1234@wp.pl 35
Włocławek I Liceum Ogólnokształcace im. Ziemi Kujawskiej Mickiewicza 6 Irena Podłucka +48.542322955 Renata Zielińska +48.601160286 r.zielinska@onet.eu 4
Włocławek Zespół Szkół Elektrycznych ul.Toruńska77/83 Piotr Człapiński +48.542362225 Agnieszka Chmielewska +48.503022827 a.chmielewska2013@gmail.com 30
Włocławek Zespół Szkół Samochodowych im.Tadeusza Kościuszki Leśna 1a Ryszard Suwała +48.542325813 Bożena Piętowska +48.664876181 bozenapietowska@op.pl 5
razem
6 12             188


woj. lubelskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Annopol Zespół Szkół im. Jana Pawła II ul. Kościuszki 22 Elżbieta Gąsiorowska +48.158613582 Katarzyna Nowak +48.693638938 kk.nowak@interia.pl 10
Biała Podlaska IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica ul. Akademicka 8 Stanisław Romanowski +48.833416781 Mariusz Gromadzki +48.506775444 m.gromadzki@poczta.fm 4
Chełm II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Gustawa Orlicz-Dreszera Szpitalna 14 Grażyna Mojsym +48.825653888 Sławomir Rogucki +48.693444582 s.rogucki@gmail.com 6
Józefów nad Wisłą Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Opolska 10a Joanna Suchowolak +48.818285023 Jolanta Jurak +48.603780375 Jolka.Jurak@interia.pl 2
Krasnystaw I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły Piłsudskiego 50 Maria Kiliańska +48.825762146 Anna Król +48.691029081 krol1970@interia.pl 13
Lubartów Zespół Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki Chopina 6 Anna Wójtowicz +48.818550110 Artur Staszek +48.502103502 arturstaszek@op.pl 20
Lublin I Liceum Ogólnkokształcące im. Stanisława Staszica Al. Racławickie 26 Stanisław Stoń +48.814411460 Zbigniew Smutek +48.603144770 bassmu@poczta.onet.pl 3
Lublin II Liceum Ogólnokształcące im Hetmana Jana Zamoyskiego Ogrodowa 16 Ryszard Kowal +48.815321732 Elżbieta Cieniawa +48.502844454 elzbieta_cieniawa@interia.pl 2
Lublin Pallotyńskie Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego al. Warszawska 31 ks. dr Andrzej Zelek SAC +48.815338205 Arkadiusz Maślach +48.665764217 arkma@wp.pl 14
Lublin Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi ul. Długosza 8a Małgorzata Grzechnik +48.815338946 Krzysztof Niedźwiedź +48.507117360 niedzwiedz.k@poczta.fm 18
Lublin V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej Curie Lipowa 7 Zbigniew Jakuszko +48.814664340 Ryszard Kotowski +48.607788002 ryskotowski@vp.pl 20
Lublin VII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Farbiarska 8 Małgorzata Markowska +48.815326512 Agnieszka Stadnicka-Chrzan +48.504189905 sanieszka73@wp.pl 5
Zamość I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego Akademicka 8 Zygmunt Kamiński +48.846392801 Zygmunt Kamiński +48.846392801 zam.1lo@2com.pl 35
Zamość I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskej Koszary 14 Bogusław Klimczuk +48.846396822 Marek Kołcon +48.792180245 marekkolcon@wp.pl 13
Zamość II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Partyzantów 68 Beata Chmura +48.846392514 Marek Kołcon +48.792180245 marekkolcon@wp.pl 15
Zamość Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Oskara Langego Łukasińskiego 8 Alicja Ciupa +48.846393053 Ewelina Chojnacka-Wikiera +48.506092392 ewelinachojnackawikiera@op.pl 4
razem
8 16             184


woj. lubuskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Gorzów Wielkopolski II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie Przemysłowa 22 mgr Tomasz Pluta +48.957228438 JERZY BAŃDZIAK +48.508106716 jb67@op.pl 20
Gorzów Wielkopolski IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kotarbińskiego ul. Kosynierów Gdyńskich 8 Teresa Teodziecka +48.957203060 Zbigniew Syska +48.692867160 syskazbigniew@wp.pl 12
Nowa Sól Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego "Elektryk" im. Włodzimierza Krukowskiego Witosa 25 Grzegorz Konigsberg +48.684755555 Joanna Rosłon +48.693448799 j.karwowska@autograf.pl 20
Zielona Góra I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego ul.J.Kilińskiego 7 Ewa Habich +48.684523131 Krystyna Musiał +48.500283670 home.musial@wp.pl 2
Zielona Góra ZSA - IV Liceum Ogólnokształcące im. kpt. pil. Eugeniusza Horbaczewskiego ul. Szosa Kisielińska 18 dr Stefan Bulanda +48.683271326 Anna Baka +48.697394494 annabaka@op.pl 2
Żagań Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha Orląt Lwowskich 4 Mieczysław Śmieszek +48.683772885 Iwona Dulińska - Babiszkiewicz +48.507626430 iwonad5@wp.pl 5
razem
4 6             61


woj. łódzkie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kleszczów Liceum Ogólnokształcące Technikum Nowoczesnych Technologii im. Jana Pawła II Sportowa 8 Agnieszka Nagoda- Gębicz +48.044731656 Agnieszka Kubś +48.691749228 agnieszkakubs@wp.pl 4
Kutno I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Henryka Dąbrowskiego Dąbrowskiego 1 Przemysław Zawadzki +48.243558080 Emila Konwerska +48.691391864 e1m2i3l4a5@interia.pl 20
Łódź Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 Kilińskiego 159/163 Janusz Bęben +48.426740275 Ilona Fituch +48.501031869 ilona.fch@wp.pl 4
Pabianice II Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi Pułaskiego 29 Krzysztof Zajda +48.422152245 Marcin Branicki +48.602769512 dorota270@onet.eu 11
Skierniewice Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa Henryka Sienkiewcza 10 Iwona Leśniewicz +48.468333189 Andrzej Kalski +48.603178134 kalski.sluzbowy@gmail.com 10
Zduńska Wola II LIceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Komisji Edukacji Narodowej 6 Paweł Dzwonik +48.438236194 Brygida Pluta-Maćkowska +48.608504578 brygidapm4@wp.pl 4
razem
6 6             53


woj. małopolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Ciężkowice Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Ignacego Jana Paderewskiego Łuczkiewiczów 12 Andrzej Burnus +48.146511080 Sławomir Olszowski +48.886929787 slaweko84@wp.pl 3
Dąbrowa Tarn. I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki ul.Piłsudskiego 44 mgr Agata Fido +48.146422394 Agnieszka Ruta +48.502027398 agnieszkaruta@op.pl 40
Gorlice I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kromera Kromera1 Jerzy Nalepka +48.183535185 Jerzy Tomasik +48.604169592 tomas57@vp.pl 10
Kraków I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego plac Na Groblach 9 mgr Tomasz Malicki +48.124229679 Grzegorz Urbanek +48.605720562 grzeur@interia.pl 5
Kraków III Liceum Ogólnokształcące im Jana Kochanowskiego os Wysokie 6 Marta Łój +48.126484276 Małgorzata Janczur +48.605967432 m_janczur@poczta.onet.pl 3
Kraków III Społeczne Liceum Ogólnokształcące Im. Juliusza Słowackiego Stradomska 10 Iwo Wroński +48.124216745 Zdzisław Bednarek +48.126386848 zbednarek@sto64.krakow.pl 9
Libiąż LO Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców im. ks. Stefana kardynała Wyszyńskiego Kościelna 2 Antoni Buchała +48.032627118 Roman Issakiewicz +48.606361389 romiss@wp.pl 4
Mszana Dolna Zespół Szkół nr 1 Matejki 11 Elżbieta Magierska +48.183310283 Halina Mazur +48.664085553 mazurhalina@onet.pl 10
Myślenice Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Małopolska Szkoła Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego ul. Zdrojowa 18 Jerzy Niedenthal +48.122720820 Ryszard Jacek Róg +48.663443534 ryszard.rog@zsp.edu.pl 5
Nowy Sącz Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 im. Jana Długosza Długosza 5 Aleksander Rybski +48.184484020 Jacek Tomasik +48.184484020 zso1ns@hoga.pl 20
Nowy Targ Zespół Szkół Ekonomicznych Kowaniec 125 mgr Marta Sokołowska +48.182662623 Monika Morawska +48.604997026 monikamor@o2.pl 3
Olkusz II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Olkuskiej Żeromskiego 1 Iwona Sroka +48.326430442 Wojciech Panek +48.502348418 wojtekp137@wp.pl 2
Olkusz IV Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Korczaka 7 Piotr Grojec +48.327546035 Karol Szotek +48.502386060 hubert02@op.pl 8
Oświęcim Powiatowy Zespół Nr 3 Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. St. Jasieńskiego St.Leszczyńskiej 8 Grażyna Gawłowska +48.338431680 Katarzyna Kapcińska-Czerniak +48.338431680 sekretariatpz3@gmail.com 15
Sucha Beskidzka Zespół Szkół im. Wincentego Witosa ul. Spółdzielców 1 Marek Kwak +48.338742771 Tomasz Smyrak +48.602489635 tsmyrak@onet.eu 12
Tarnów ZSO Nr 1 - IV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Norwida 22 Marek Smoła +48.146330346 Krystyna Kras +48.515250093 kraskrystyna2@gmail.com 2
Wadowice I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Wadowity Mickiewicza 16 mgr inż. Janina Turek +48.338234144 mgr Tomasz Cupak +48.600990850 tomaszcupak@wp.pl 3
Wieliczka Prywatne Liceum Ogólnokształcace Franciszkanów im. św. Antoniego i bł. Krystyna Gondka br. A. Kosiby 31 o. Krzysztof Bobak +48.122782172 Krzysztof Lebiest +48.122782172 nsd@ofm.krakow.pl 2
razem
15 18             156


woj. mazowieckie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Garwolin I Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Długa 35 mgr. Joanna Ostrowska +48.256822754 Ewa Gałązka +48.256822213 ewabgalazka@wp.pl 1
Mariówka Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Św. Królowej Jadwigi Mariówka 3A mgr Agata Wyrodek +48.486753818 Małgorzata Wawrzyńczak-Pawul +48.691303259 mgp99@wp.pl 7
Mińsk Mazowiecki Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej Piękna 7 a Jadwiga Ostrowska - Dźwigała +48.257585102 Marek Pałdyna +48.505592285 13dhkaldera@wp.pl 1
Warszawa LXIV Licem Ogólnokształcące im. Stanisława Ignacego Witkiewicza ul. Elbląska 51 Beata Zdanowicz-Garnuszek +48.226332414 Grzegorz Kozłowski +48.697940157 grzeko7@o2.pl 15
Warszawa X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi Woronicza 8 Ewa Burzyk +48.228447071 Ewa Rożek +48.694317830 ewarozek@wp.pl 5
Warszawa XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego ul. Platynowa 1 Anna Szczepańska-Filipp +48.226209968 Grzegorz Kozłowski +48.697940157 grzeko7@o2.pl 12
Warszawa Zespół Szkół Nr 7 im. Szczepana Bońkowskiego ul. Chłodna 36/46 Paweł Mirecki +48.226209344 Mirosława Niewiarowska +48.505078782 mirwana1@go2.pl 10
Warszawa ZS nr 49, LX LO im. Wojciecha Górskiego Tołstoja 2 Urszula Krajewska +48.228359558 Roman Tusiewicz +48.796777237 rom56@o2.pl 5
Żuromin Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej Wyzwolenia 61 mgr Wojciech Gralewski +48.236572219 Hanna Śliwińska +48.500201627 hannas1@buziaczek.pl 50
Żyrardów Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego Janiny Kacperskiej 6a Genowefa Milczarek +48.468553122 Agnieszka Przyjankowska +48.602733688 p.agnieszka@interia.eu 15
razem
6 10             121


woj. opolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Byczyna Technikum w Polanowicach Polanowice 92 Marek Mendel +48.774144502 Karolina Kryściak +48.608373254 reginka31@wp.pl 3
Kędzierzyn-Koźle II Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika ul. Matejki 19 Zofia Wyrozumska +48.077483216 Jadwiga Kosalla +48.692353402 jagodako@gmail.com 20
Namysłów I Liceum Ogólnokształcące im. J. Iwaszkiewicza Mickiewicza 12 Jolanta Wilczyńska +48.774107060 Przemysław Paradowski +48.050289985 pparadowski@swps.edu.pl 14
Olesno Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących im. Mikołaja Kopernika ulica Powstańców Śląskich 4 Dorota Mielczarek- Koziołek +48.343582068 Bożena Koj +48.601544753 bozenkakoj@interia.pl 5
Olesno ZS - I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich ul. Sądowa 2 Marek Leśniak +48.343583806 Zofia Adamczyk +48.698404106 zofiaadamczyk@onet.pl 3
razem
4 5             45


woj. podkarpackie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Dębica Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego Ignacego Lisa 2 Joanna Dymitrowska +48.146813574 Anna Kościelniak +48.660526739 kos_anna@o2.pl 1
Jasło Zespół Szkół Technicznych im. Bohaterów Września Staszica 30 Andrzej Bosak +48.134463700 Jadwiga Świątek +48.661514680 jswiatek@onet.pl 10
Kolbuszowa Liceum Ogólnokształcące im. Janka Bytnara Jana Pawła II 8 Krystyna Zembrowska +48.172271545 Małgorzata Miąso +48.698841018 mmiaso@lo-kolbuszowa.szkoly.itl.pl 10
Łańcut ZS nr 1 - II Liceum Ogólnokształcące im. J. Korczaka Grunwaldzka 11 Małgorzata Kupis +48.172252826 Mariusz Duliban +48.606915238 duliban28@gmail.com 25
Mielec V Liceum Ogólnokształcące im. st. sierż. pil. Stanisława Działowskiego Tańskiego 3 Zbigniew Zieliński +48.177745870 Paweł Ćwięka +48.177745870 janhaladej@gazeta.pl 5
Rzeszów I Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego 3 Maja 15 Ryszard Kisiel +48.177472820 Wojciech Pietryka +48.601831002 wpietryka@1lo.rzeszow.pl 10
Tarnobrzeg Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika Jachowicza 13 Tomasz Stróż +48.158221604 Wiesława Krawczyńska-Rybacka +48.158221604 zsotbg@poczta.onet.pl 10
razem
7 7             71


woj. podlaskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Białystok I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Brukowa 2 Grażyna Złocka-Korzeniewska +48.857425772 Marek Dawidziuk +48.511448201 marek1405@wp.pl 20
Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida ul. Zwierzyniecka 9a Bożena Karpowicz +48.857422318 Krzysztof Maleszewski +48.609109106 owop@4lo.bialystok.pl 75
Białystok Społeczne Liceum Ogólnokształcące Społecznego Towarzystwa Oświatowego Fabryczna 10 Ewa Maria Drozdowska +48.858710879 Andrzej Dadura +48.697493717 an.dadura@wp.pl 3
Białystok ZSO nr 9 - XIV Liceum Ogólnokształcące im. Ryszarda Kaczorowskiego Upalna 26 Leszek Kochanowski +48.856613227 Dorota Dąbrowska +48.695665530 ddorka15@wp.pl 30
Dąbrowa Białostocka Zespół Szkół im. Generała Nikodema Sulika ul. Tysiąclecia PP 24 Jarosław Budnik +48.857121124 Jarosław Budnik +48.857121124 budnikj@gazeta.pl 2
Suwałki I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej Mickiewicza 3 Andrzej Kaszkiel +48.875665626 Janina Małgorzata Kap +48.509094300 malgorzata.kap1@gmail.com 4
razem
3 6             134


woj. pomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Bytów Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Bojowników o Wolność i Polskość Ziemi Bytowskiej Gdańska 57 Edward Mazur +48.598226920 Joanna Pilipczuk +48.667455897 asiapilipczuk@wp.pl 2
Chojnice II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Władysława Andersa Świętopełka 1 Maria Kallas +48.523972021 Krzysztof Bigus +48.668180927 krzysztofbigus@vp.pl 10
Chojnice Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Tajnej Organizacji Wojskowej "Gryf Pomorski" Kościerska 11 Jan Semrau +48.052397307 Joanna Barszczewska +48.502601256 joannabar1@wp.pl 8
Chojnice Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. św. Józefa Patrona Rzemieślników Angowicka 45 Józef Kołak +48.523973475 Jacek Borzyszkowski +48.882054360 bojacek2@tlen.pl 4
Chojnice ZS - Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich Nowe Miasto 4-6 Paweł Boczek +48.523975017 Małgorzata Wegner- Witkiewicz +48.660402892 g.witkiewicz@interia.eu 5
Chojnice ZS - Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich Nowe Miasto 4-6 Paweł Boczek +48.523977978 Jacek Borzyszkowski +48.882054360 bojacek2@tlen.pl 30
Czarne Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II Leśna 2 Arleta Chmara-Władyczak +48.598333740 Mariusz Kępka +48.668527298 mariuszkepka@wp.pl 9
Gdańsk I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Wały Piastowskie 6 Andrzej Nowakowski +48.583016734 Magdalena Litwinienko +48.605854791 madzialit@op.pl 10
Gdańsk XIX Liceum Ogólnokształce im. Mariana Mokwy Pestalozziego 11/13 Krzysztof Tryniszewski +48.583412902 Barbara Szapar +48.512045627 b2szapar@gmail.com 5
Kartuzy I Liceum Ogólnokształcące im. Hieronima Derdowskiego Klasztorna 4 Maria Mejer-Kobiela +48.586810434 Witold Wojewódka +48.609289792 wwitus@wp.pl 3
Kartuzy Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. I Brygady Pancernej im. Bohaterów Westerplatte ul. Wzgórze Wolności 3 Grażyna Maczulis +48.586810735 Marlena Meisner - Kwiatkowska +48.586810735 marlem1@wp.pl 8
Kwidzyn I Liceum Ogólnokształcące im. dr Władysława Gębika d. Polskie Gimnazjum ul. Konarskiego 12 Mariusz Wesołowski +48.552793935 Beata Krzeszowska-Sarzyniak +48.606367529 beata_sarzyniak@wp.pl 15
Kwidzyn II Liceum Ogólnokształcące im.Stanisława Wyspiańskiego Słoneczna 2 PiotrWwiśniewski +48.556451919 Jarosław Braun +48.603612032 jbraun@o2.pl 6
Słupsk II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Mickiewicza Mickiewicza 32 Mariusz Domański +48.598424894 Stanisław Stefański +48.604406891 stestach@wp.pl 40
Słupsk III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie ul. Marii Zaborowskiej 2 Mariusz Barański +48.059845478 Renata Jastrzębowska +48.505992067 renatajastrzebowska@op.pl 3
Starogard Gdański II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej Kościuszki 131 Piotr Cesarz +48.585623092 Aleksandra Marczak +48.605722141 zofia5757@wp.pl 6
Sztum Zespół Szkół im. Jana Kasprowicza Kasprowicza 3 Wiesława Kowalik +48.556404050 Mariusz Krause +48.556404050 zs@zs.sztum.pl 15
Tczew Uniwersyteckie Katolickie Liceum Ogólnokształcące Wodna 6 Krzysztof Niemczyk +48.508336008 Sebastian Marciniak +48.694124547 shmarciniak@wp.pl 24
Żukowo Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Książąt Pomorskich Gdtńska 5 Gabriela Kowalska +48.058681851 Miroslaw-Rutecki +48.694553791 miroslaw-rutecki@wp.pl 5
razem
11 18             208


woj. śląskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Będzin III Liceum Ogólnoksztalcace im. Cypriana Kamila Norwida 11 Listopada 5 Mgr Beata Polaniecka +48.322674547 Robert Kocjan +48.326414010 roberto17koc@interia.pl 5
Chorzów Akademicki Zespół Szkół Ogólnoksztacących im. J. Słowackiego ul. Dąbrowskiego 36 Przemysław Fabjański +48.322411712 Krystian Kazimierczuk +48.322411712 slowak@slowacki.edu.pl 5
Chorzów Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Miłośników Ziemi Śląskiej Harcerska 2 Adam Mańka +48.322410421 Małgorzata Gajek +48.608491831 m.gajek@gk.pl 5
Częstochowa I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego ul. Kościuszki 8 Agnieszka Henel +48.343242555 MAŁGORZATA KAIM +48.502371936 larsa1@wp.pl 10
Jastrzębie-Zdrój Zespół Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego Harcerska 12 Jerzy Maduzia +48.324717264 Ewa Kubińska +48.324717264 celestyna1@gazeta.pl 6
Katowice III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Mickiewicza 11 dr Ewa Chorąży +48.322589305 Magdalena Wieczorek +48.665254932 poczta@magdalenawieczorek.pl 15
Katowice IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Maczka Katowicka 54 mgr Katarzyna Ziemiec +48.322582696 Łukasz Durczyński +48.507169293 lukas.dur@interia.pl 5
Sosnowiec ZSO nr 2 - VI Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka Czeladzka 58 Marek Wiewiórowski +48.322915710 Kapuścik Magdalena +48.697515616 mkapuscik@gmail.com 5
Świętochłowice I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Licealna 1 Grzegorz Jelonek +48.322452797 Michał Siemieniak +48.691638877 siemon80@wp.pl 5
Tarnowskie Góry Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich Karola Miarki 17 mgr Euzebiusz Nowakowski +48.322853861 Paweł Janicki +48.604058008 zsghtg@poczta.onet.pl 6
Zawiercie Zespół Szkół im. Stanisława Staszica M. Rataja 29 Halina Janoska +48.326723882 Małgorzata Drzewiecka +48.326723882 zstzaw@poczta.onet.pl 1
razem
9 11             68


woj. świętokrzyskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kielce IV Liceum Ogólnokształcące ul. Radiowa 1 Edyta Lato +48.413681170 Rafał Świeczko +48.514600188 rafalswieczko@wp.pl 25
Kielce Liceum Ogólnokształcące im. św. Jadwigi Królowej Słowackiego 5 s. mgr Danuta - Leticja Łasek +48.413435199 Barbara Walkowicz +48.663102973 zciwoklaw@wp.pl 1
Kielce VII Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Piłsudskiego Aleja Legionów 4 Iwona Kijewska +48.413676185 Małgorzata Bielecka +48.793072831 gosiabiel@wp.pl 10
Kielce ZSE - Technikum nr 4 im. Ryszarda Kaczorowskiego ul. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego 8 Aleksandra Szulc +48.413680570 Dymek Teodozja +48.413680570 zse@zse-kielce.edu.pl 2
Włoszczowa I Liceum Ogólnokształcące im. gen. Władysława Sikorskiego Wiśniowa 12 Bożena Kaczor +48.413942412 Wioletta Skiba +48.413942412 lo_wloszczowa@poczta.onet.pl 9
Włoszczowa Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego ul. Koniecpolska 40 Marek Ledwoch +48.413942212 Artur Szczukocki +48.505082671 a.szczukocki@op.pl 6
razem
2 6             53


woj. warmińsko-mazurskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Braniewo Liceum Ogólnokształcące im. Feliksa Nowowiejskiego Sikorskiego 15 Jolanta Ryczaj +48.552432362 Katarzyna Oleksy +48.787202918 matmickas@wp.pl 5
Giżycko I Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego Traugutta 1 Iwona Rosa +48.874282230 Marek Cieślewicz +48.604101965 cieslewicz.marek@gmail.com 12
Nowe Miasto Lubawskie Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida 3-go Maja 24 Barbara Przeradzka-Martko +48.564726020 Bartłomiej Bartkowski +48.602358242 zsimc.k.norwida@wp.pl 8
Olsztyn III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Sybiraków 3 Danuta Gomolińska +48.895264422 Sławomir Jażdżewski +48.607999842 slawek.jazdzewski@wp.pl 10
Pasłęk Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół im. Bohaterów Grunwaldu ul. Zwycięstwa 28 Katarzyna Panimasz +48.552481061 Tomasz Rozenbajgier +48.552481061 zspaslek@tlen.pl 15
razem
5 5             50


woj. wielkopolskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Kościan I Liceum Ogólnokształcące im. Oskara Kolberga al.Kościuszki 3 Małgorzata Andersz +48.655120404 Adam Rogalla +48.601588307 adminadam@o2.pl 25
Piła Liceum Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko Dembowskiego 4 ks. dyrektor Jerzy Worek +48.672120505 Karolina Jakubowska - Kargol +48.513322459 kajakubowska@wp.pl 20
Poznań II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej ul. Matejki 8/10 Małgorzata Dembska +48.618662892 Robert Śniegocki +48.533417073 rotmistrz@wp.pl 30
Śrem Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Wybickiego Poznańska 11 Piotr Mulkowski +48.612810024 Krzysztof Grzesiak +48.606346532 krzyg0@vp.pl 3
Środa Wlkp. Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich ul. Kegla 1 A Anna Podbielska +48.612852434 Dominik Leszczyński +48.668320950 domino25@onet.eu 10
razem
5 5             88


woj. zachodniopomorskie

Miejscowość Nazwa szkoły Adres szkoły Dyrektor Tel. do szkoły Przedstawiciel ds. Olimpiady Liczba uczniów
Imię i nazwisko Telefon Adres email
I II III IV V VIa VIb VIc VII
Białogard Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Dąbrowszczaków 14 Danuta Kuklinowska +48.943122035 Dominik Kołodziejski +48.602639833 dominokol@gazeta.pl 10
Kołobrzeg Zespół Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich im. Emilii Gierczak Łopuskiego 13 Zbigniew Stankiewicz +48.943540583 Andrzej Kowalczyk +48.502665365 andrzejkowkg@wp.pl 5
Kołobrzeg Zespół Szkół nr1 im. H. Sienkiewicza 1 Maja 47 Mirosław Ołdak +48.943523264 Lidia Kus +48.502383375 lidkakus@wp.pl 20
Koszalin II Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Broniewskiego Chełmońskiego 7 Wiktor Kamieniarz +48.943424351 Rafał Kosowski +48.502238031 rkosowski@interia.pl 5
Koszalin Zespół Szkół nr 2 im. Stanisława Lema Jedności 9 Bożena Sobkowiak +48.943424784 Arkadiusz +48.695428579 a.gryk@gazeta.pl 3
Szczecin IV Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa Świętej Kingi 2 Janusz Olczak +48.914834244 Krzysztof Bieliński +48.660513516 bielkrzys@o2.pl 8
Szczecinek I Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Elżbiety 1 Jerzy Kania +48.943740032 Alina Antoniak-Czajka +48.504364109 aaczajka@poczta.fm 20
razem
5 7             71


Cała RP razem
Miejscowości Szkół         Uczniów
103 149         1689