Olimpiada Wiedzy Historycznej

Lista uczestników etapu centralnego

← powrót do menu

Olimpiady — Olimpiada Wiedzy Historycznej w roku szkolnym 2017/18.


Województwo Miejscowość Nazwa szkoły Status Uczniowie, którzy awansowali do III etapu Olimpiady
Laur. Fin. Ucz. Imię i nazwisko Klasa Punkty
T1 T2 Q3 Raz
I II III IV Va Vb Vc VIa VIb VIc VId VIe VIf
dolnośląskie Dzierżoniów I Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego ul. J. Piłsudskiego 10       Maciej Kostański II e
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego Plac Orląt Lwowskich 2a       JAN PABISIAK III
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego Plac Orląt Lwowskich 2a       MONIKA NOWAK III
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego Plac Orląt Lwowskich 2a       TOMASZ CHASZCZEWICZ II
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego Plac Orląt Lwowskich 2a       WOJCIECH GĄSIEWICZ II
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące nr XIII im. Alekandra Fredry ul. gen. Józefa Haukego – Bosaka 33–37       Radosław Wajer 3
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące Nr XIV w Zespole Szkół Nr 14 im. Polonii Belgijskiej Al. Brücknera 10       Dominik Pieniądz 2E
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące Nr XIV w Zespole Szkół Nr 14 im. Polonii Belgijskiej Al. Brücknera 10       Jeremi Arsłanowow 2E
dolnośląskie Wrocław Liceum Ogólnokształcące Nr XIV w Zespole Szkół Nr 14 im. Polonii Belgijskiej Al. Brücknera 10       Michał Szachniewicz 2E
kujawsko-pomorskie Golub - Dobrzyń Zespół Szkół nr 1 im. Anny Wazówny ul. PTTK 28       Jakub Murawski 3c
kujawsko-pomorskie Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza ul. 3 Maja 11/13       Bartosz Lusiak II e
kujawsko-pomorskie Inowrocław I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza ul. 3 Maja 11/13       Filip Głowacki I e
kujawsko-pomorskie Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej ul. Konopnickiej 15       Adrian Banasiak 3d
kujawsko-pomorskie Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej ul. Konopnickiej 15       Patryk Burak 1d
kujawsko-pomorskie Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej ul. Konopnickiej 15       Sebastian Matuła 3d
kujawsko-pomorskie Inowrocław II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej ul. Konopnickiej 15       Wojciech Wojciechowski 3d
kujawsko-pomorskie Toruń Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego i VIII Liceum Ogólnokształcące ul. Grunwaldzka 33/35       Marcel Belguaoui 2
lubelskie Chełm II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Gustawa Orlicz-Dreszera ul. Szpitalna 14       Emilia Bartoszuk III C
lubelskie Krasnystaw I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły ul. Piłsudskiego 50       Adrian Kostrzanowski II B
lubelskie Lublin III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej Plac Wolności 4       Aleksnadra Sidoruk 1 D
lubelskie Lublin III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej Plac Wolności 4       Ernest Multan 2 D
lubelskie Lublin III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej Plac Wolności 4       Jakub Herda 1 D
lubelskie Lublin III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej Plac Wolności 4       Michał Filimowicz 2 D
lubelskie Zamość I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego ul. Akademicka 8       Konrad Lewusz 3
lubuskie Zielona Góra IV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Akademickich im. kpt. pil. Eugeniusza Horbaczewskiego Szosa Kisielińska 18       Paweł Ruszczak III b
lubuskie Żagań Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Banacha Pl. Orląt Lwowskich 4       Jędrzej Marczak III c
lubuskie Żagań Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Banacha Pl. Orląt Lwowskich 4       Krzysztof Kostiuszko III b
łódzkie Łódź XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa ul. Kopernika 2       Jakub Gałka 3d
łódzkie Łódź XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa ul. Kopernika 2       Kamil Rosiński 2d
łódzkie Pabianice I Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego ul. Moniuszki 132       Jakub Ropenga II J
łódzkie Skierniewice Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa ul. Wiejska 9       Emil Lesiak 3
łódzkie Skierniewice Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa ul. Wiejska 9       Michał Góral 3
małopolskie Kraków III Liceum Ogólnokształcące im Jana Kochanowskiego os. Wysokie 6       Dominik Kaczmarski 2
małopolskie Kraków VII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej ul. Skarbińskiego 5       Bartosz Kurdziel IIIE
małopolskie Kraków VII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej ul. Skarbińskiego 5       Kamil Michałowski IIIA
małopolskie Kraków Zespół Szkół Ogólnokształcących STO im. Juliusza Słowackiego ul. Stradomska 10       Weronika Lurka III
małopolskie Kraków Zespół Szkół Ogólnokształcących STO im. Juliusza Słowackiego ul. Stradomska 10       Zuzanna Jarząb IIA
małopolskie Myślenice Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolska Szkoła Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego ul. Zdrojowa 18       Kinga Stankowicz III
mazowieckie Mińsk Mazowiecki Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej ul. Piękna 7 A       Maciej Skorupa 3 a
mazowieckie Mińsk Mazowiecki Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej ul. Piękna 7 A       Weronika Dyrkacz 3 a
mazowieckie Warszawa LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. I. Witkiewicza "Witkacego" ul. Elbląska 51       Dawid KRUPA 2D
mazowieckie Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące im Tadeusza Czackiego ul. Polna 5       Filip Misiak I
mazowieckie Warszawa XXVII Liceum Ogólnokształcące im Tadeusza Czackiego ul. Polna 5       Jan Poniedziałek I
opolskie Namysłów I Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Iwaszkiewicza ul. Mickiewicza 12       Mateusz Adamczyk 2
opolskie Namysłów I Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Iwaszkiewicza ul. Mickiewicza 12       Zuzanna Kania 1
opolskie Olesno I Liceum Ogólnokształcace im. Lotników Polskich ul. Sądowa 2       Kamil Pietrasz Ic
opolskie Olesno I Liceum Ogólnokształcace im. Lotników Polskich ul. Sądowa 2       Michał Wiendlocha IIId
opolskie Olesno I Liceum Ogólnokształcace im. Lotników Polskich ul. Sądowa 2       Patryk Placek IIb
podkarpackie Rzeszów IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Dąbrowskiego 82       Duda Katarzyna 2g
podkarpackie Rzeszów IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika ul. Dąbrowskiego 82       Jarek Kamil 3g
podlaskie Białystok II Liceum Ogólnokształcące im. ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej ul. Narewska 11       Paweł Romaniuk III
podlaskie Białystok II Liceum Ogólnokształcące im. ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej ul. Narewska 11       Piotr Jakubowicz I
podlaskie Białystok IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida ul. Zwierzyniecka 9a       Izabela Śliwińska III e
podlaskie Białystok VIII Liceum Ogólnokształcące im. króla Kazimierza Wielkiego ul. Piastowska 5       Damian Rembowicz 2 A
podlaskie Białystok VIII Liceum Ogólnokształcące im. króla Kazimierza Wielkiego ul. Piastowska 5       Piotr Wieczeński 3 A
pomorskie Czersk Liceum Ogólnokształcące im. Wincentego Pola ul. Szkolna 3       Łukasz Lubiński IIII b
pomorskie Kwidzyn I Liceum Ogólnokształcące d. Polskie Gimnazjum im. dr Władysława Gębika ul. Konarskiego 12       Małgorzata Siecińska I C
pomorskie Malbork I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza ul.17 Marca 6       Aleksander Kocwaj 2b
pomorskie Starogard Gdański II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej ul. Kościuszki 131       Oskar Kamiński IIIa
śląskie Chorzów Akademicki Zespól Szkół Ogolnokształcących, I Liceum Ogólnoksztalcące im. Juliusza Słowackiego ul. Dąbrowskiego 36       Bartosz Zawada 2
śląskie Chorzów Akademicki Zespól Szkół Ogolnokształcących, I Liceum Ogólnoksztalcące im. Juliusza Słowackiego ul. Dąbrowskiego 36       Marcin Sztuka 3
śląskie Chorzów Publiczne Liceum Zespołu Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej im. kard. prym. Augusta Hlonda ul. Kościuszki 11       Jakub Sobko 3
śląskie Częstochowa I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego ul. Kościuszki 8       Mateusz Stoparek II A
śląskie Częstochowa I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego ul. Kościuszki 8       Wiktoria Więckowska II A
śląskie Częstochowa I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego ul. Kościuszki 8       Władysław Dyjan II A
śląskie Dąbrowa Górnicza I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego ul. Kopernika 40       Paulina Szewczyk III
śląskie Gliwice I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego ul. Zimnej Wody 8       Jakub Hejdukiewicz I
śląskie Gliwice I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego ul. Zimnej Wody 8       Natalia Golombek III
śląskie Tarnowskie Góry II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica ul. Piłsudskiego 1       Jakub Potocki II b
świętokrzyskie Włoszczowa Zespół Szkól Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego ul. Koniecpolska 40       Daniel Bugajniak II AP
warmińsko-mazurskie Elbląg Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kazimierza Jagiellończyka ul. Królewiecka 42       Kamil Mikulicz IIA
warmińsko-mazurskie Elbląg Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kazimierza Jagiellończyka ul. Królewiecka 42       Stanisław Chwin IE
wielkopolskie Kościan I Liceum Ogólnokształcące im. Oskara Kolberga al. Kościuszki 3       Tymoteusz lLis 2f
wielkopolskie Leszno Zespół Szkół Nr 2 im. Mikołaja Kopernika ul. Prusa 33       Adam Kucharski 1
wielkopolskie Poznań II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej ul. Matejki 8/10       Kacper Sobieralski 2e
wielkopolskie Poznań Liceum Ogólnokształcące im. św. Marii Magdaleny ul. Garbary 24       Klaudia Żubryk III B
wielkopolskie Poznań Liceum Ogólnokształcące im. św. Marii Magdaleny ul. Garbary 24       Maksymilian Koszyczarek II B
wielkopolskie Poznań Liceum Ogólnokształcące im. św. Marii Magdaleny ul. Garbary 24       Zofia Zbąszyniak III B
wielkopolskie Poznań Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Charlesa de Gaulle'a ul. Tarnowska 27       Katarzyna Ewa Koszyczarek 3b
wielkopolskie Śrem I Liceum Ogólnokształcące im. gen. Józefa Wybickiego ul. Poznańska 11       Izabela Smiejczak III
wielkopolskie Śrem I Liceum Ogólnokształcące im. gen. Józefa Wybickiego ul. Poznańska 11       Marcin Mostowski IIi
zachodniopomorskie Szczecin II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I ul. Henryka Pobożnego 2       Adam Sadowski 3
zachodniopomorskie Szczecin II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I ul. Henryka Pobożnego 2       Bartosz Klik 2
zachodniopomorskie Szczecin II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I ul. Henryka Pobożnego 2       Kacper Paszyński 3
zachodniopomorskie Szczecin II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I ul. Henryka Pobożnego 2       Mateusz Naramowski 3
zachodniopomorskie Szczecinek I Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Elżbiety ul. Księżnej Elżbiety 1       Robert Kowalczyk 2a
Cała RP razem
  41 50   0 0 0